حمله ی تروریستی به مجلس

1398/01/20

موقع انتخابات که میشه از رنگ ها استفاده میکنن!!!
سبز و بنفش و قرمز میشن که بعد از منتخب شدن که چه عرض کنم،منتصب شدن،ملت رو قهوه ای کنن!!!

امروز در اقدامی هماهنگ کل مجلس شورای اسلامی ایران لباس سپاه پوشیدن که بگن کل نماینده های برخاسته از رای مردم سپاهی هستن!

الان که این متن رو مینویسم با هیچی از این مملکت و سردرمدارانش کاری ندارم، اما مگه همینا تو ستادهای انتخابیشون دکتر و مهندس و وکیل نبودن؟! چی شد که همشون شدن سر و ته یه کرباس؟! اونم این کرباس سبزرنگ که به عنوان تروریست شناخته شده؟! پس من و شمایی که شبیه هم هستیم و فقط و فقط درس خوندیم و کار کردیم و کار کردیم، چرا وقت سپاهی شدن و آن لباس مقدس(!) را به تن کردن،نداشتیم؟! چی شده اونهمه شعار و فیگورهای روشنفکری که اصلاح طلب فلانه و اصولگرا بهمان؟! واقعا فکر میکنید تو این خفقان دیکتاتوری حق انتخاب داریم؟!اصلا مگه ما حقی داریم؟!

به عنوان یه زن با دیدن لباس یه سپاهی و قیافه های خاصشون احساس ناامنی میکنم…
لطفا از گفتن جمله ی کلیشه ای اگر سپاه نبود،ایران هم نبود خودداری کنید…اگر رای ما نبود، اگر ترس ما نبود، اگر ادعا داشتن ما نبود، اگر عدم آگاهی ما نبود، سپاه هم نبود…

ممکنه بگید همه را با یه چوب زدن، خوب نیست! من میگم تا حالا باتوم سپاهی جماعت به تنتون نخورده که بدونید اونا همه ی ما رو جماعت کتک خور و زبون دراز میدونن!

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-04-09 11:14:11 +0430 +0430

برام جای سوال امثال صادقی ها که خیلی ادعای مردمی بودنش میشه.. لباس تروریستی به تن کردن یا نه.

3 ❤️

2019-04-09 11:15:36 +0430 +0430

انسان خوب و بد همه جا هست، اما انسان موجودیه که حق انتخاب هم داره! اینکه ی کاری رو انتخاب کردی دلیل نمیشه وقتی که به استباهت پی ببری باز هم ادامش بدی، باید از راه اشتباه برگشت، کسی که ی مدت تو ی گروه اشتباهه وقتی که به اشتباه بودن کار و هدف گروهش پی برد میتونه برگرده.

1 ❤️

2019-04-09 11:19:13 +0430 +0430
نقل از: shadow69

برام جای سوال امثال صادقی ها که خیلی ادعای مردمی بودنش میشه.. لباس تروریستی به تن کردن یا نه.

آقای صادقی نماینده ی فهیم استان تهرانو نگوووووووووووو که داغم تازه میشه!!! چنان با متانت و خاتمی طور سر جوونارو گول میماله که اصصصلا باورم نمیشد وقتی عکس تکنفره ی امروزش رو دیدم! باور میکنی بیشترین دلیل انزجارم همین آقا بود؟!

2 ❤️

2019-04-09 11:24:23 +0430 +0430
نقل از: Teenwolf.

آقای صادقی نماینده ی فهیم استان تهرانو نگوووووووووووو که داغم تازه میشه!!! چنان با متانت و خاتمی طور سر جوونارو گول میماله که اصصصلا باورم نمیشد وقتی عکس تکنفره ی امروزش رو دیدم! باور میکنی بیشترین دلیل انزجارم همین آقا بود؟!

چون میدونستم این میگی گفتم این ?
باشد که پند گیریم
باشد که به فکر نابودی نظام باشیم.
باشد علی تک دست به خاک سپرده شده ملت ایران آزادی خود را جشن بگیرد.
و…

3 ❤️

2019-04-09 11:25:22 +0430 +0430

ی خوبشون همون صادقیه،که اونم اگرنمیپوشید دهنشو سرویس میکردن ولی بگم من ازهیچکدومشون خوشم نمیاد ولی صادقی بنظرم یکم بهترازبقیه باشه

2 ❤️

2019-04-09 11:27:56 +0430 +0430
نقل از: mohamad_0016 انسان خوب و بد همه جا هست، اما انسان موجودیه که حق انتخاب هم داره! اینکه ی کاری رو انتخاب کردی دلیل نمیشه وقتی که به استباهت پی ببری باز هم ادامش بدی، باید از راه اشتباه برگشت، کسی که ی مدت تو ی گروه اشتباهه وقتی که به اشتباه بودن کار و هدف گروهش پی برد میتونه برگرده.

حتی کسانی که دوره ی سربازیشون رو در ارگان سپاه گذروندن به عنوان تروریست شناخته میشن (dash)

تنها کاری که میشه کرد رای ندادنه
:(

1 ❤️

2019-04-09 11:30:55 +0430 +0430
نقل از: Nimnima1990

ی خوبشون همون صادقیه،که اونم اگرنمیپوشید دهنشو سرویس میکردن ولی بگم من ازهیچکدومشون خوشم نمیاد ولی صادقی بنظرم یکم بهترازبقیه باشه

اشتباه نکن دوست جان! اشتباه من و خیلیا رو نکن (dash) امثال صادقی ها و گندشون خاتمی ها فقط نقش سوپاپ اطمینان رو دارن! فقط و فقط همینه....اصلا نکته ی بحث همینه که چطور ممکنه اون و امثال اون از جنس اینا نباشن اما از 56805213456422 فیلتر رد شده باشن تا توسط رای ملت منصوب بشن؟!

3 ❤️

2019-04-09 11:31:34 +0430 +0430

دهن سرویس شدن میارزه به فروختن شرفش؟
حالا من که در شرایط این نبودم منتها قیمت شرف بیشتر از ایناست...

2 ❤️

2019-04-09 11:31:41 +0430 +0430

*** تفاوتی ندارد که امثال صادقی عمامه و عبا را به کت و شلوار و کراوات تغییر دهند یا امثال عارف مانتوی زن‌شان را روز به روز تنگ‌تر کنند، در نهایت همه ملاپاسدارند و تروریست! فقط گاهی لازم است که برای جلب نظر مردم به صندوق‌های رای بعضی را بزک کنند. ***

1 ❤️

2019-04-09 11:33:06 +0430 +0430
نقل از: Korkak *** تفاوتی ندارد که امثال صادقی عمامه و عبا را به کت و شلوار و کراوات تغییر دهند یا امثال عارف مانتوی زن‌شان را روز به روز تنگ‌تر کنند، در نهایت همه ملاپاسدارند و تروریست! فقط گاهی لازم است که برای جلب نظر مردم به صندوق‌های رای بعضی را بزک کنند. ***

(clap) (clap) (clap)

0 ❤️

2019-04-09 11:39:53 +0430 +0430

اشتباه نکن دوست حان! اشتباه من و خیلیا رو نکن (dash) امثال صادقی ها و گندشون خاتمی ها فقط نقش سوپاپ اطمینان رو دارن! فقط و فقط همینه…اصلا نکته ی بحث همینه که چطور ممکنه اون و امثال اون از جنس اینا نباشن اما از 56805213456422 فیلتر رد شده باشن تا توسط رای ملت منصوب بشن؟!

اشتباه نکن دوست جان! اشتباه من و خیلیا رو نکن؛ مهم ترین نکته همینه که ما به اشتباهمون پی ببریم این تنها دلیلیه که میشه امیدوار بود به آینده.

2 ❤️

2019-04-09 11:41:08 +0430 +0430

دهن سرویس شدن میارزه به فروختن شرفش؟
حالا من که در شرایط این نبودم منتها قیمت شرف بیشتر از ایناست...

چی بگم ،کدومیکی شون شرف دارن که این داشته باشه،اما این اوایل خوب بود تازمانیکه بهشون اتو نداده بود اما درهرصورت اینا همه مهره های شطرنجن براسرگرم کردن ملت

1 ❤️

2019-04-09 11:44:36 +0430 +0430

فک کردم فقط من با دیدن این تاپاله های مفت خور احساس ناامنی میکنم
انگار قاتلتن تا محافظ

3 ❤️

2019-04-09 11:47:08 +0430 +0430

اشتباه نکن دوست جان! اشتباه من و خیلیا رو نکن (dash) امثال صادقی ها و گندشون خاتمی ها فقط نقش سوپاپ اطمینان رو دارن! فقط و فقط همینه....اصلا نکته ی بحث همینه که چطور ممکنه اون و امثال اون از جنس اینا نباشن اما از 56805213456422 فیلتر رد شده باشن تا توسط رای ملت منصوب بشن؟!

دقیقا راستش،تنها افتخار زندگیم اینه. که تو هیوچ انتخاباتی شرکت نکردم عقیدمم براین بوده هرکس زیر یوغه اون بالاییه پس مث خودشونه،ایشون هم هیچ فرقی ندارن هرچند معتقدم شخصیتن ادم خوبی هست اما متاسفانه خودشو فروخت

3 ❤️

2019-04-09 11:51:12 +0430 +0430

مردم شعورمند ما هرگز این صحنه هارو، نه می بینن و نه درک می کنن که یعنی چی

مردم ما فقط شعورشون به این میرسه که.....

تو صف رأی کسی بایستن که برای حفظ نظام شعر ها زیباتری برای سوار شدن داده باشه

باز هم تکرار می کنم مشکل از به چاله افتادن مکرر و بی تفاوتیِ پی در پی ماست

مشکل از نظام حاکم نیست چراکه هر نظام دیکتاتوری به جای گرم و مفت و لیز احتیاج داره و مردم ما این را نمی فهمن

4 ❤️

2019-04-09 11:53:11 +0430 +0430
نقل از: Lady_Ronaak فک کردم فقط من با دیدن این تاپاله های مفت خور احساس ناامنی میکنم انگار قاتلتن تا محافظ

لیدی

اینا همشون از تخم همان ابوبکر بغدادیِ عرب هست ولی با شناسنامۀ ایرانی

5 ❤️

2019-04-09 11:56:01 +0430 +0430
نقل از: فامیل.دور
نقل از: Lady_Ronaak فک کردم فقط من با دیدن این تاپاله های مفت خور احساس ناامنی میکنم انگار قاتلتن تا محافظ

لیدی

اینا همشون از تخم همان ابوبکر بغدادیِ عرب هست ولی با شناسنامۀ ایرانی

دقیقا شباهت عجیبی به عربا دارن اصلا قیافه و نژاد یه ایرانی اصیلو ندارن

4 ❤️

2019-04-09 12:34:37 +0430 +0430

عصبانی شدی یعنی انتظارشو نداشتی؟ یعنی تا قبل از این فکر میکردی اینا با هم فرق دارند. همیشه این بحث رو با اطرافیانم داشتم تو این چند. افرادی که خوب مطالعه میکنند خوب میفهمند و تجزیه و تحلیل میکنند اما نزدیک انتخابات که میشه همه تبدیل میشن به زامبی هایی که تویی این دور باطل شرکت میکنند. هیچ وقت یادم نمیره تو همین دور قبلی که روحانی رای اورد وقتی تو یه جمعی صحبت میکردم که آقایان و خانم های گوسفند داخل این بازی نشید حداقل به شعور خودتون احترام بگذارید متهم شدم به ساندیس خور بودن و اینکه دوس دارم رئیسی رای بیاره. الانم هیچی عوض نمیشه مطمعن باش باز انتخاببات بعدی همین آش و همین… منم این خبر رو شنیدم امروز اما باور کن نه یک ذره عصبانی شدم و نه تعجب کردم.

2 ❤️

2019-04-09 14:35:33 +0430 +0430
نقل از: strong_boy عصبانی شدی یعنی انتظارشو نداشتی؟ یعنی تا قبل از این فکر میکردی اینا با هم فرق دارند. همیشه این بحث رو با اطرافیانم داشتم تو این چند. افرادی که خوب مطالعه میکنند خوب میفهمند و تجزیه و تحلیل میکنند اما نزدیک انتخابات که میشه همه تبدیل میشن به زامبی هایی که تویی این دور باطل شرکت میکنند. هیچ وقت یادم نمیره تو همین دور قبلی که روحانی رای اورد وقتی تو یه جمعی صحبت میکردم که آقایان و خانم های گوسفند داخل این بازی نشید حداقل به شعور خودتون احترام بگذارید متهم شدم به ساندیس خور بودن و اینکه دوس دارم رئیسی رای بیاره. الانم هیچی عوض نمیشه مطمعن باش باز انتخاببات بعدی همین آش و همین... منم این خبر رو شنیدم امروز اما باور کن نه یک ذره عصبانی شدم و نه تعجب کردم.

پسر قوی عزیزم (inlove) من خیلی وقته به سیرک انتخابات نمیرم … آره همیشه همین دورویی ها و پررو بودن ها و دروغ گفتن ها سوپرایزم میکنه :|

1 ❤️

2019-04-09 20:25:45 +0430 +0430
نقل از: فامیل.دور

مردم شعورمند ما هرگز این صحنه هارو، نه می بینن و نه درک می کنن که یعنی چی

مردم ما فقط شعورشون به این میرسه که.....

تو صف رأی کسی بایستن که برای حفظ نظام شعر ها زیباتری برای سوار شدن داده باشه

باز هم تکرار می کنم مشکل از به چاله افتادن مکرر و بی تفاوتیِ پی در پی ماست

مشکل از نظام حاکم نیست چراکه هر نظام دیکتاتوری به جای گرم و مفت و لیز احتیاج داره و مردم ما این را نمی فهمن

ولی فامیل جان مطمین باش دوره بعدی دگ مث این دوره نیس،مگراینکه باز مردمو گول بزنن ازطریق انتخاب بد و بدتر یا مناظرههای مسخره

1 ❤️

2019-04-11 23:00:16 +0430 +0430

اینها همون اَبلهایی هستن که پارسال پرچم خوشرنگ ۳۰۰ میلیون آمریکایی رو جلوی دوربین خبرنگارها بخاطر لغو برجام آتیش زدن.

اینها یکسری نون به نرخ روزخور هستن که رزق و روزیشون نه از هوش و ذکاوت یا زور بازو، بلکه از توانمندیشون در مالیدن بیضه های رهبری تأمین میشه:|

کافیه فقط یکبار به جلسات علنی مجلسِ این ارازل گوش کنید تا ببینید چطور عنِ خایه مالی رهبر و خانواده شهدارو درمیارن! ?

مردم هم که کله شون تو ماتحتشون گیر کرده و هر سال با انگشتهای جوهری مهر تأیید میزنن به حماقت ۴۰ ساله شون!

راستی تبریک میگم. ندیده بودم خانمها تاپیک سیاسی بزنن ? ?

1 ❤️

تاپیک‌های داغ

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «