خانم هایی که به فیستینگ علاقه دارند ببینید (همراه با عکس)

1398/03/25

سلام دوستان
من به فيستينگ و فيست شدن خيلي علاقه دارم ، يکبار با يک خانمي که ماما بودن تجربه کردم ولي به دليل تنگ بودن سوراخ کونم دستشون کامل تو کونم نرفت. با وجود درد زيادش ولي واقعا برام خيلي جذابه ، اگر خانمي همچين علاقه اي داشت لطفا پيام بده ، من ديلدو کمري (استرپ آن) و وسايل BDSM و مکان هم دارم.
پروفايلم رو بخونيد علايقم رو کامل نوشتم.

3319 👀
3 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-06-15 08:28:57 +0430 +0430

دوستان عزیز عکس ها همگی با کیفیت بالا هستش میتونید رو کامپیوتر یا گوشیتون سیو کنید و با ابعاد بزرگتر عکس هارو ببینید.
ممنون میشم اگر خانمی به این موارد (فیستینگ) علاقه دارد ، نظر بده و در تاپیک مشارکت کنه

1 ❤️

2019-06-15 08:33:55 +0430 +0430

من از اینکه دستمو کامل بکنم توی مقعد کسی متنفرم
فقط دیلدو و انگشت

3 ❤️

2019-06-15 08:50:12 +0430 +0430
نقل از: Niloofaraneh00 من از اینکه دستمو کامل بکنم توی مقعد کسی متنفرم فقط دیلدو و انگشت

پیش از هرچیز واقعا تشکر و قدردانی میکنم از اینکه نظر دادین و در تاپیک مشارکت کردین
به هر حال هر کس علایقی داره ولی میتونم بدونم چرا به فیستینگ علاقه ندارید؟ به خاطر کثیف کاری که ممکنه پیش بیاد هست ؟ یا …
من از فینگرینگ (انگشت شدن) و دیلدو کمری (استرپ آن) هم خیلی لذت میبرم ، واقعا خیلی جذابه

0 ❤️

2019-06-15 09:17:28 +0430 +0430
نقل از: bardeye_haghir
نقل از: Niloofaraneh00 من از اینکه دستمو کامل بکنم توی مقعد کسی متنفرم فقط دیلدو و انگشت

پیش از هرچیز واقعا تشکر و قدردانی میکنم از اینکه نظر دادین و در تاپیک مشارکت کردین
به هر حال هر کس علایقی داره ولی میتونم بدونم چرا به فیستینگ علاقه ندارید؟ به خاطر کثیف کاری که ممکنه پیش بیاد هست ؟ یا …
من از فینگرینگ (انگشت شدن) و دیلدو کمری (استرپ آن) هم خیلی لذت میبرم ، واقعا خیلی جذابه

من در مورد اسیب زیادش کاملا اطلاع دارم

ولی خب علاقه اس دیگه
خوشم نمیاد از یه سری چیزا
از یه سری هم خوشم میاد

1 ❤️

2019-06-15 10:26:44 +0430 +0430
نقل از: Niloofaraneh00

ولی خب علاقه اس دیگه
از یه سری هم خوشم میاد

من زیاد این کار رو انجام نمیدم (یعنی کسی نیست که روم انجام بده) ، شاید سالی به زور یک بار ( اینم بگم تا به حال موفق به فیست کامل نشدم و نهایت 4-5 انگشت بوده)
در این صورت هم آسیب میرسونه ؟ چون من الان مشکلی در ناحیه مقعدم ندارم
اگر دوست داشتین ممنون میشم تجربیاتتون رو با ما در میون بگذارید و از آسیب های این عمل بگین ، چون از من تو اینستا و همینجا زیاد سوال میپرسند که بعدا مشکلی واسمون پیش نمیاد و … امثال این دست سوالات

0 ❤️

2019-06-15 10:35:59 +0430 +0430

ولی خب علاقه اس دیگه
از یه سری هم خوشم میاد

من زیاد این کار رو انجام نمیدم (یعنی کسی نیست که روم انجام بده) ، شاید سالی به زور یک بار ( اینم بگم تا به حال موفق به فیست کامل نشدم و نهایت 4-5 انگشت بوده)
اگر دوست داشتین ممنون میشم تجربیاتتون رو با ما در میون بگذارید و از آسیب های این عمل بگین ، چون از من تو اینستا و همینجا زیاد سوال میپرسند که بعدا مشکلی واسمون پیش نمیاد و … امثال این دست سوالات

کلا مقعد واسه رابطه داشتن نیس
در هر صورت بدون اسیب نیس
اما خب میشه اسیبو حداقل کرد
با رعایت کلی نکات بهداشتی و پیش نوازی و این چیزا
درد کم نشونه ی اسیب نرسوندن نیس
مویرگ ها در هر صورت اسیب میبینن
چون مقعد واسه حرکات رفت و برگشتی ساخته نشده
اما خب نمیشه از لذت زیادش واسه مردا چشم پوشی کرد
واسه دختر اکثر جنبه ی روانی داره لذتش
ولی خب خودتون هم میدونید که به خاطر مالش پروستات لذتی بیشتر از سکس معمولی واسه مرد داره
اگه توی این موضوع تفریط شه
میتونه مشکل همورویید بی اختیاری در مدفوع خونریزی همیشگی درد مشکلات روده عفونت و بی اختیاری توی نگه داشتن‌گاز معده داشته باشه

2 ❤️

2019-06-15 13:17:36 +0430 +0430

ولی خب علاقه اس دیگه
از یه سری هم خوشم میاد

کلا مقعد واسه رابطه داشتن نیس
در هر صورت بدون اسیب نیس
اما خب میشه اسیبو حداقل کرد
با رعایت کلی نکات بهداشتی و پیش نوازی و این چیزا
درد کم نشونه ی اسیب نرسوندن نیس
مویرگ ها در هر صورت اسیب میبینن
چون مقعد واسه حرکات رفت و برگشتی ساخته نشده
اما خب نمیشه از لذت زیادش واسه مردا چشم پوشی کرد
واسه دختر اکثر جنبه ی روانی داره لذتش
ولی خب خودتون هم میدونید که به خاطر مالش پروستات لذتی بیشتر از سکس معمولی واسه مرد داره
اگه توی این موضوع تفریط شه
میتونه مشکل همورویید بی اختیاری در مدفوع خونریزی همیشگی درد مشکلات روده عفونت و بی اختیاری توی نگه داشتن‌گاز معده داشته باشه

توضیحاتتون واقع کامل و عالی بود ، ممنون از اینکه اطلاعات (تجربیات و دانشتون) رو با ما به اشتراک گذاشتید

0 ❤️

2023-08-06 13:02:04 +0330 +0330

↩ bardeye_haghir
من گی ام.مشهد.مفعول…گوشتی و تپلم…تجربش داشتم یبار…لذت وصف نشدنی داره…فقط قبلش باید با روغن و کرم خ ب انگست کنا…اینکار ح صله و وقتت زیادی میخواد…ارزومه…ولی فاعل و با دست ظریف پیدا نکردم دیگه

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «