خانوادۀ خامنه ای

1396/05/15

عکس هایی از امام خامنه ای (ع) که کیرش در کون پیغمبر اسلام باد.

ضعیفۀ خامنه ای

دختر بزرگ خامنه ای

دختر کوچک خامنه ای

مادر خامنه ای و توله هاش

12 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-08-06 00:59:14 +0430 +0430

اخه کوس کش خودت که شبیه خوکی حالا کاری به خامنه ایی ندارم دیگه چرا به دین یه ملت توهین میکنی .خودتم که خوکی حرومزاده دیگه چرا گوه میخوری اسمتم که شاشه ???

3 ❤️

2017-08-06 01:05:10 +0430 +0430

مؤدب باش مادر قح به!
ک ی ر در ک و ن ما در خا یه منی کسکش

3 ❤️

2017-08-06 01:15:51 +0430 +0430

ببین کی دم از ادب میزنه .تو گوه دینو نخور به هر کی خواستی کوس شر مهم نیست .کیر به کوس مامیت ?

1 ❤️

2017-08-06 01:28:33 +0430 +0430
نقل از: king21rasht ببین کی دم از ادب میزنه .تو گوه دینو نخور به هر کی خواستی کوس شر مهم نیست .کیر به کوس مامیت ?

نشد. حالا که این حرف رو زدی بذار عکس فاطمه زهرا (س) رو نشونت بدم خودت خواستی

4 ❤️

2017-08-06 19:53:56 +0430 +0430

داور اصلاً نمیشناسم. شهرام همایون هم که یک گ و ز و ی سلطنت طلب عربده کشه مسل مونه. وللش من کار خودمو می کنم. تو هم کار خودتو بکن.

3 ❤️

2017-10-29 19:25:29 +0330 +0330

شبی همسر امام خامنه ای (ع) در حال ساک زدن برای سگ امام بودند که امام بر ایشان دخول کردند. سگ (ع) را آن حال خوش آمد و آب مبارکشان را در دهان همسر محترم امام خامنه ای (ع) ریختند.
آن شب یکی از بهترین لذت ها نصیب امام خامنه ای (ع) شد. چون هم سگ زن ایشان را گایید و هم بعداً سگ خود حضرت را نیز از کیر مبارکش بهره مند کرد.

3 ❤️

2017-10-29 21:37:41 +0330 +0330
نقل از: B_O
نقل از: گوزوجان آبم اومد

? ? ? الان دقیقاً چرا آبت اومد؟ ? ? ?

راستش من فتیش بی احترامی به مقدسات هم دارم. البته کمی مذهبی ام ولی توهین جنسی به مقدسات باعث تحریک شدید جنسیم میشه و صد هشتاد درجه دگرگون میشم و دست خودم نیست. حس کردم کیر رفت تو کوسم و به طرز خوشایندی خاروندش. بعد رفتم چند تا سایت توهین جنسی به قرآن سرچ کردم blasphemious sex quran و یه زنه قرآن رو پاره میکرد و به کوسش میمالید و میشاشید و دیگه کامل ارضا شدم.

1 ❤️

2017-10-29 22:11:34 +0330 +0330
نقل از: گوزوجان

راستش من فتیش بی احترامی به مقدسات هم دارم. البته کمی مذهبی ام ولی توهین جنسی به مقدسات باعث تحریک شدید جنسیم میشه و صد هشتاد درجه دگرگون میشم و دست خودم نیست. حس کردم کیر رفت تو کوسم و به طرز خوشایندی خاروندش. بعد رفتم چند تا سایت توهین جنسی به قرآن سرچ کردم blasphemious sex quran و یه زنه قرآن رو پاره میکرد و به کوسش میمالید و میشاشید و دیگه کامل ارضا شدم.

تا حالا خودتم این کارو کردی؟؟ مثلا قرآنو پاره کنی بمالی لای پات؟؟؟

نه من فقط نگاه میکنم اون فیلما رو. قبلا فکر میکردم کسی قران رو زیر پاش بذاره تبدیل به خوک میشه ولی الان اون خانما راحت قران رو پاره میکنن و به ممه و کوسشون میمالن و یا با سیگار آتش میزنن و روش آب کوس میریزن در حدی که ورقه های قرآن قشنگ خیس بشه. و یا روش سکس و لز میکنن و کتاب رو میمالن به لای کوس هم… خیلی سکسیه. انواع مسیحی هم جالبن و مثلا مجسمه عیسی رو میگیرن دم کونشون و اونو فرو میکنن تو کونشون و حال میکنن.
با تمام اینها خودم آدم مذهبی هستم و این چیزا باعث نمیشه از اعتقادم کم شه و اتفاقا آدمای معتقد بیشتر حال میکنن و بقیه اصلا براشون مهم نیست و مالوندن یه برگه کتاب به کوس براشون بی معنیه.

1 ❤️

2017-10-29 22:37:03 +0330 +0330

اسلام مخ یک عده رو شستشو داده و خراب کرده مثل دواعش اینم یه جورشه

0 ❤️

2017-10-29 22:39:23 +0330 +0330

نه من فقط نگاه میکنم اون فیلما رو. قبلا فکر میکردم کسی قران رو زیر پاش بذاره تبدیل به خوک میشه ولی الان اون خانما راحت قران رو پاره میکنن و به ممه و کوسشون میمالن و یا با سیگار آتش میزنن و روش آب کوس میریزن در حدی که ورقه های قرآن قشنگ خیس بشه. و یا روش سکس و لز میکنن و کتاب رو میمالن به لای کوس هم.... خیلی سکسیه. انواع مسیحی هم جالبن و مثلا مجسمه عیسی رو میگیرن دم کونشون و اونو فرو میکنن تو کونشون و حال میکنن. با تمام اینها خودم آدم مذهبی هستم و این چیزا باعث نمیشه از اعتقادم کم شه و اتفاقا آدمای معتقد بیشتر حال میکنن و بقیه اصلا براشون مهم نیست و مالوندن یه برگه کتاب به کوس براشون بی معنیه.

آره قبول دارم مذهبیا بیشتر از همه حال میکنن لذت می برن چون دائماً خودشونو منع میکنن و همش تو کف سکس و کس و کون کیر و خایه شونن، و از هر فرصتی استفاده میکنن یه حالی بکنن. خودم یه دوس دختر چادر مذهبی داشتم اولش اصلا پا نمیداد ولی کم کم متوجه شدم با چه موجود حشری ای طرف هستم! اونم فتیش مذهب داشت هر دفعه میومد پیشم مشروب خوری چند تا برگ قرآنو پاره میکردیم، و میزاشتم تو شورتش و لای پاش. عجیب حال میکرد با این کار و مست که میشد و خیس میشد همه ی برگای قرآنم خیس میشد و بعدش کامل میشاشید رو قرآن... من خودم مذهبی نیستم و از این کارا زیاد لذت نمی بردم ولی وقتی میدیدم که این جنده خانم خوشش میاد و هیجان زده میشه، این کارو میکردم. بعد از اون همیشه چند برگ کاغذ همش باید تو شورتش بود و خیلی حال میکرد. در طول سکس همش چند تا برگ لوله میکردم تو کونش... یه بار نصف شب زنگ زد بهم گفت میخوام بشاشم به جانماز بابام و بعدش برینم به قرآنش گفتم این کارو نکن کسی میفهمه ولی انجامش داد و عکسشو برام فرستاد... قشنگ ریده بود روی قرآن و جانماز باباش...

آخ گفتی. مذهب باعث میشه آدم فانتزی های عجیب پیدا کنه. من وقتی شدیدا مذهبی بودم شراب برام تابو بود. یه مرده بهم شراب داد و شدیدا داغ شدم. نه از خود مشروب بلکه از اینکه هنجار دینی رو شکوندم.
شراب برام سکسی بود چون گناه بود. جالب اینکه فقط موقع حشر از این کارا خوشم میومد و در حالت عادی توبه میکردم.
یا یکی چت کرد گفت بیا ائمه رو روشون شاش کنیم و من تو ذهنم چنان حشری شدم که خودمو خیس خیس کردم و داشتم سکته میکردم از لذت.
یه سایتی بود به نام شمرنامه که رو سر امام حسین میشاشن و من سر اون چه جقی زدم.
اینی که تو گفتی خیلییییی باحال بود…مخصوصا بخش ریدنش. فقط من میتونم درکش کنم که اون خانم چه جنون لذتی رو طی کرده.

2 ❤️

2017-10-29 23:27:10 +0330 +0330

نه من فقط نگاه میکنم اون فیلما رو. قبلا فکر میکردم کسی قران رو زیر پاش بذاره تبدیل به خوک میشه ولی الان اون خانما راحت قران رو پاره میکنن و به ممه و کوسشون میمالن و یا با سیگار آتش میزنن و روش آب کوس میریزن در حدی که ورقه های قرآن قشنگ خیس بشه. و یا روش سکس و لز میکنن و کتاب رو میمالن به لای کوس هم.... خیلی سکسیه. انواع مسیحی هم جالبن و مثلا مجسمه عیسی رو میگیرن دم کونشون و اونو فرو میکنن تو کونشون و حال میکنن. با تمام اینها خودم آدم مذهبی هستم و این چیزا باعث نمیشه از اعتقادم کم شه و اتفاقا آدمای معتقد بیشتر حال میکنن و بقیه اصلا براشون مهم نیست و مالوندن یه برگه کتاب به کوس براشون بی معنیه.

آره قبول دارم مذهبیا بیشتر از همه حال میکنن لذت می برن چون دائماً خودشونو منع میکنن و همش تو کف سکس و کس و کون کیر و خایه شونن، و از هر فرصتی استفاده میکنن یه حالی بکنن. خودم یه دوس دختر چادر مذهبی داشتم اولش اصلا پا نمیداد ولی کم کم متوجه شدم با چه موجود حشری ای طرف هستم! اونم فتیش مذهب داشت هر دفعه میومد پیشم مشروب خوری چند تا برگ قرآنو پاره میکردیم، و میزاشتم تو شورتش و لای پاش. عجیب حال میکرد با این کار و مست که میشد و خیس میشد همه ی برگای قرآنم خیس میشد و بعدش کامل میشاشید رو قرآن... من خودم مذهبی نیستم و از این کارا زیاد لذت نمی بردم ولی وقتی میدیدم که این جنده خانم خوشش میاد و هیجان زده میشه، این کارو میکردم. بعد از اون همیشه چند برگ کاغذ همش باید تو شورتش بود و خیلی حال میکرد. در طول سکس همش چند تا برگ لوله میکردم تو کونش... یه بار نصف شب زنگ زد بهم گفت میخوام بشاشم به جانماز بابام و بعدش برینم به قرآنش گفتم این کارو نکن کسی میفهمه ولی انجامش داد و عکسشو برام فرستاد... قشنگ ریده بود روی قرآن و جانماز باباش...

آخ گفتی. مذهب باعث میشه آدم فانتزی های عجیب پیدا کنه. من وقتی شدیدا مذهبی بودم شراب برام تابو بود. یه مرده بهم شراب داد و شدیدا داغ شدم. نه از خود مشروب بلکه از اینکه هنجار دینی رو شکوندم.
شراب برام سکسی بود چون گناه بود. جالب اینکه فقط موقع حشر از این کارا خوشم میومد و در حالت عادی توبه میکردم.
یا یکی چت کرد گفت بیا ائمه رو روشون شاش کنیم و من تو ذهنم چنان حشری شدم که خودمو خیس خیس کردم و داشتم سکته میکردم از لذت.
یه سایتی بود به نام شمرنامه که رو سر امام حسین میشاشن و من سر اون چه جقی زدم.
اینی که تو گفتی خیلییییی باحال بود…مخصوصا بخش ریدنش. فقط من میتونم درکش کنم که اون خانم چه جنون لذتی رو طی کرده.

آره همین حالت های تو رو این دوسدخترم هم داشت… اصلا وقتی اسم قرآن و شاشیدن و توهین و فحاشی به مقدسات پیش میومد، دیوونه میشد! ضربان قلبش میرفت بالا و دست و پاش میلرزید و صداش هم میلرزید و اصلا تو حال خودش نبود… همینجوری شد که یهویی منم پردشو زدم وگرنه اصلا راضی نبود پارش کنم. تو اوج سکس ورمیداشت قرآنو پاره میکرد و میمالید روی سوراخاش و ممه هاش و همون لحظه فوش میداد به محمد و امام حسین… یه بار تو ماشین شیطنت من گل کرد! تو گوشش یواش گفتم میدونستی دختر امام حسین چند بار واسه یزید ساک زده؟ خخخخخخ آقا این دیوونه شد همونجا تو ماشین شلوارشو کشید پایین و لخت شد شورتش خیس خیس شده بود… همونجا بردم صندلی عقب ماشین و کردمش! … خلاصه بگم خوب چیزیه این فتیش مذهب!

جوووووون پردشو زدی؟ پرده زدن خیلی حال داره مخصوصا وقتی دختره حشری شه و حالیش نشه و خودش بخواره. وایییی تو چه زبلی و خود شیطونی. جووووون همه رو بگا. همه چادری ها رو بکنننن و مجبورشون کن بشاشن دهن مقدسات.

1 ❤️

2017-11-01 04:23:59 +0330 +0330
نقل از: arshiya____haa معلومه گرفت ابجيتو جلو چشات گاييدن

ابشونو ريختن رو صورت تو و اون ننه ي جندت

خوار كسه بي ناموس

زن كونى دختر جنده

کیر فیل تو کون تو و مامانت و امامت و خامنه ای

1 ❤️

2017-11-01 13:24:53 +0330 +0330
نقل از: شاش باز
نقل از: king21rasht ببین کی دم از ادب میزنه .تو گوه دینو نخور به هر کی خواستی کوس شر مهم نیست .کیر به کوس مامیت ?

نشد. حالا که این حرف رو زدی بذار عکس فاطمه زهرا (س) رو نشونت بدم خودت خواستی

تو دیگه چه حرومزاده ای هستی

0 ❤️

2017-11-01 13:44:22 +0330 +0330

درسته ادم باید به عقایدش پایبند باشه ولی وقتی کسی به عقایدت توهین میکنه ناراحت نشید چون نشان از سووزش طرف مقابل و همچنین درست بودن اعتقادات شماست…پس الکی رم نکنید

0 ❤️

2017-11-17 15:45:42 +0330 +0330
1 ❤️

2017-11-17 16:07:00 +0330 +0330

این نشون میده که مادرای شما کلا طالب اب کیر بودن و نطفه شما با نطفه سگ عجین شده .گرنه هیچ پی پدری مثل شماها نیست//// امثال شماها هم زیادن و دارن تو سوریه و منطقه فعالیت میکنن هرچند شماها و امثال شماها و اون داعشی های های حروم اندر حروم زاده تخم هیچ کاری رو ندارین و فقط بلدین از دور گوه تناول کنین... تخم حروم اگر تخم باباتی بیا یجا قرار بذار تا جوری بگامت ک ننت تو ارزوهاش و توخواب بعد کس دادنش دیده باشه.... و اینم بدون تو حاصل اب بعد جق سگی

0 ❤️

2017-11-17 16:11:21 +0330 +0330

پست بعدی

1 ❤️

2017-11-17 16:16:38 +0330 +0330
نقل از: tshohaday11

این نشون میده که مادرای شما کلا طالب اب کیر بودن و نطفه شما با نطفه سگ عجین شده .گرنه هیچ پی پدری مثل شماها نیست//// امثال شماها هم زیادن و دارن تو سوریه و منطقه فعالیت میکنن هرچند شماها و امثال شماها و اون داعشی های های حروم اندر حروم زاده تخم هیچ کاری رو ندارین و فقط بلدین از دور گوه تناول کنین... تخم حروم اگر تخم باباتی بیا یجا قرار بذار تا جوری بگامت ک ننت تو ارزوهاش و توخواب بعد کس دادنش دیده باشه.... و اینم بدون تو حاصل اب بعد جق سگی

این نشون میده کونت بدجوری سوخته واسه این که آروم بشی یه عکس از مامانت میذارم که حال کنی

1 ❤️

2017-11-17 16:19:27 +0330 +0330

ﺣﺎﮊﻱ ﺿﻤﻴﻨﻪ ﻭﺳﻴﻊ ﮔﺬﺍﺷﺘﻲ!!!ﺑﮕﻮ ﻛﺪﻭﻡ ﺑﻪ ﻛﺪﻭﻣﻪ

1 ❤️

2017-11-17 16:24:08 +0330 +0330
نقل از: shadow69

ﺣﺎﮊﻱ ﺿﻤﻴﻨﻪ ﻭﺳﻴﻊ ﮔﺬﺍﺷﺘﻲ!!!ﺑﮕﻮ ﻛﺪﻭﻡ ﺑﻪ ﻛﺪﻭﻣﻪ

یکی از این چهارتا باید باشه. این چهار تن علیهما السلام در یک شب با جدۀ مادری امام خامنه ای (ع) جماع فرمودند.
والله اعلم

2 ❤️

2017-11-17 16:54:36 +0330 +0330

پوفیوز خفه شو مردیکه دیوس حرومزاده الاق

0 ❤️

2018-02-02 09:23:29 +0330 +0330

دیشب یک منبع آگاه اعلام کرد که زن خامنه ای به دوست پسر زن جنتی کس داده. این منبع خبر داد که این عمل شنیع در توالت خانۀ بیت رهبری اتفاق افتاده است و امام خامنه ای از شنیدن آن بسیار لذت برده تا جایی که توی خواب هم شق کرده خوابیده

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «