***خدا***

1392/05/02

سلام…
هدف از ایجاد این تاپیک اظهار نظر و بحث درباره موضوع خداشناسی است…
کسانی که میگن این سایت محل مناسبی برای این بحث ها نیست باید بگم در اینجا حرف های جاهلان باعث شده عقاید بعضی افراد تغییر کنه…
در این تاپیک به هیچ عنوان از طرف من به هیچ کس توهین نمیشه…
پس کسانی که در این تاپیک سوالات خود را مطرح می کنن با استدلال و بدون هیچ توهینی پاسخ خود را میگیرند…
در ضمن کسانی که توهین می کنند یقین داشته باشن که حذف میشن…
ضمنا این تاپیک براساس آزادی بیان شکل گرفته پس سوالات خارج از بحث تکراری نکنید…
با تشکر…

1815 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2013-07-24 15:03:12 +0430 +0430

پیش از این شاهد ایجاد تاپیک های زیاد اعتقادی از طرف غیر مسلمین بودیم که اکثر آنان با پاسخ دندان شکن مسلمین نا کام ماندن…
با مشاهده تغییر عقاید بعضی مسلمین برآن شدیم تا محفلی ایجاد کنیم که رفع شبه باشه…

0 ❤️

2013-07-24 15:08:02 +0430 +0430

[quote=Arzu20]خدا هست؟؟؟[/quote]
نفهمیدم… یعنی چی؟
خوب معلومه که هست…
یه اثبات ساده… چون جهان هست خدا هم هست
اگه نیاز به اثبات بیشتر دارید بیشتر توضیح بدم…

0 ❤️

2013-07-24 15:12:39 +0430 +0430

طو باذ ععلام موجودیط کردی ها ها ها
*
موفغ باشی

0 ❤️

2013-07-24 15:15:35 +0430 +0430

[quote=Arzu20]من ادعایی ندارم
اما شک هم دارم[/quote]
شک به وجود خدا؟
چرا شکت چیه؟

0 ❤️

2013-07-24 15:17:13 +0430 +0430

خدا هست و فقط يکيه.اونم خداي يکتا ،خداي رحمن خداي رحيم يعني الله.
و پرستش هرچيزي غيرازاو يعني شرک حالا چه انس چه جن، چه سنگ چه چوب, چه خورشيد چه ماه و ستاره چه …

0 ❤️

2013-07-24 15:18:13 +0430 +0430

[quote=sirboy…2]خدا هست و فقط يکيه.اونم خداي يکتا ،خداي رحمن خداي رحيم يعني الله.
و پرستش هرچيزي غيرازاو يعني شرک حالا چه انس چه جن، چه سنگ چه چوب, چه خورشيد چه ماه و ستاره چه …[/quote]
ممنون از نظر شما…

0 ❤️

2013-07-24 15:20:59 +0430 +0430

[quote=sirboy…2]خدا هست و فقط يکيه.اونم خداي يکتا ،خداي رحمن خداي رحيم يعني الله.
و پرستش هرچيزي غيرازاو يعني شرک حالا چه انس چه جن، چه سنگ چه چوب, چه خورشيد چه ماه و ستاره چه …[/quote]
*
بر منکرش لعنت

0 ❤️

2013-07-24 15:22:32 +0430 +0430

[quote=Arzu20]هست؟
چرامیگید هست؟[/quote]
چون جهان بوجود امده!!
اگه نباشه پس جهان چطور بوجود امده!

0 ❤️

2013-07-24 15:26:14 +0430 +0430

ﻫﻤﻪ ﯼ ﻣﺎ ﺩﺭ ﻃﻮﻝ ﺯﻧﺪﮔﯿﻤﻮﻥ ﻭﺟﻮﺩ ﻧﯿﺮﻭﯾﯽ ﻏﯿﺮ
ﻗﺎﺑﻞ ﺗﻮﺻﯿﻒ ﻭ ﺗﻮﺿﯿﺢ ﺭﻭ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﻣﯽ ﮐﻨﯿﻢ .
ﻧﯿﺮﻭﯾﯽ ﮐﻪ ﺑﺎ ﮐﻠﻤﺎﺕ ﺯﯾﺎﺩﯼ ﺳﻌﯽ ﺩﺭ ﺗﻮﺻﯿﻔﺶ
ﺩﺍﺷﺘﻨﺪ :
ﮐﺎﺋﻨﺎﺕ . ﺭﻭﺡ ﻫﺴﺘﯽ . ﯾﺎ ﺣﺘﯽ ﺷﺎﻧﺲ ﻭ …
ﺍﯾﻦ ﻧﯿﺮﻭﻫﺎﯼ ﻣﺘﺎﻓﯿﺰﯾﮑﯽ ﮐﻪ ﺩﺭ ﻫﻤﻪ ﺟﺎﯼ ﺩﻧﯿﺎ
ﺍﺣﺴﺎﺱ ﻣﯿﺸﻪ ﯾﮏ ﻣﺎﻫﯿﺖ ﻭﺍﺣﺪﻩ .
ﺍﺯ ﺩﯾﺪ ﺧﺪﺍﺑﺎﻭﺭ ﻫﺎ ﺍﯾﻦ ﻧﯿﺮﻭ ﻭﺟﻮﺩ ﺧﺪﺍﺳﺖ

0 ❤️

2013-07-24 15:33:47 +0430 +0430

[quote=Arzu20]باز دم آرش گرم حرفاش با منطق
اینجا سوال منو باسوال جواب میدید
بیخیال آقا
موفق باشید خدانگهدار[/quote]
آخه شما نگفتی شکت چیه که با منطق جوابت رو بدم!
من باید بدونم درباره چی شک داری؟

0 ❤️

2013-07-24 16:11:35 +0430 +0430

حرف منطقی اینه:
این همه نظم جهان تصادفی نیست…
یه نشانه کوچک از وجود خدا معجزات پیامبران است…
نظریه بیگ بنگ یا رد شدست یا اگرم براثر انفجار یک اتم بوده خب اون یه اتم از کجا بوده؟
شک به وجود خدا را با هزاران دلیل منطقی دیگر می توانم پاسخ دهم…
در ضمن یه نمونه از حرفف منطقی ارش شیشه ای رو بگو…

0 ❤️

2013-07-24 16:12:18 +0430 +0430

حرف منطقی اینه:
این همه نظم جهان تصادفی نیست…
یه نشانه کوچک از وجود خدا معجزات پیامبران است…
نظریه بیگ بنگ یا رد شدست یا اگرم براثر انفجار یک اتم بوده خب اون یه اتم از کجا بوده؟
شک به وجود خدا را با هزاران دلیل منطقی دیگر می توانم پاسخ دهم…
در ضمن یه نمونه از حرف منطقی ارش شیشه ای رو بگو…

0 ❤️

2013-07-27 13:48:25 +0430 +0430

[quote=sirboy…2]ﻫﻤﻪ ﯼ ﻣﺎ ﺩﺭ ﻃﻮﻝ ﺯﻧﺪﮔﯿﻤﻮﻥ ﻭﺟﻮﺩ ﻧﯿﺮﻭﯾﯽ ﻏﯿﺮ
ﻗﺎﺑﻞ ﺗﻮﺻﯿﻒ ﻭ ﺗﻮﺿﯿﺢ ﺭﻭ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﻣﯽ ﮐﻨﯿﻢ .
ﻧﯿﺮﻭﯾﯽ ﮐﻪ ﺑﺎ ﮐﻠﻤﺎﺕ ﺯﯾﺎﺩﯼ ﺳﻌﯽ ﺩﺭ ﺗﻮﺻﯿﻔﺶ
ﺩﺍﺷﺘﻨﺪ :
ﮐﺎﺋﻨﺎﺕ . ﺭﻭﺡ ﻫﺴﺘﯽ . ﯾﺎ ﺣﺘﯽ ﺷﺎﻧﺲ ﻭ …
ﺍﯾﻦ ﻧﯿﺮﻭﻫﺎﯼ ﻣﺘﺎﻓﯿﺰﯾﮑﯽ ﮐﻪ ﺩﺭ ﻫﻤﻪ ﺟﺎﯼ ﺩﻧﯿﺎ
ﺍﺣﺴﺎﺱ ﻣﯿﺸﻪ ﯾﮏ ﻣﺎﻫﯿﺖ ﻭﺍﺣﺪﻩ .
ﺍﺯ ﺩﯾﺪ ﺧﺪﺍﺑﺎﻭﺭ ﻫﺎ ﺍﯾﻦ ﻧﯿﺮﻭ ﻭﺟﻮﺩ ﺧﺪﺍﺳﺖ[/quote]
استدلال جالبی بود…

0 ❤️

2013-07-27 13:54:37 +0430 +0430

کس دیگه ای درباره وجود خدا سوالی نداره؟

0 ❤️

2013-07-27 14:39:00 +0430 +0430

[quote=hotsss][quote=Arzu20]خدا هست؟؟؟[/quote]
نفهمیدم… یعنی چی؟
خوب معلومه که هست…
اگه نیاز به اثبات بیشتر دارید بیشتر توضیح بدم…[/quote]
دنیا هست پس خدا هست!
این جمله از یک دستگاه با یک فرمول خاص بیرون اومده,دستگاهی که الگوریتم ش به این صورته که هرچیزی که وجود دارد بوجود آورنده دارد, لذا اگر کلمه دنیا رو به دستگاه بدی بهت میگه دنیا وجود دارد پس بوجود آورنده دارد!
حالا اگر کلمه ی خدا رو بهش بدی همین دستگاه بهت میگه خدا وجود دارد پس بوجود آورنده دارد!
شما حق ندارید بگید من یه جا عبارت “هرچیزی که وجود دارد پس بوجودآورنده دارد” رو یه جا قبول دارم یه جا قبول ندارم چون به این کار میگن یک بام و دو هوا!
ضمنا تو تاپیک های علاقه مندان به تعقل و تفکر بیایند 1 و 2 و 3 و 4 ما منکر وجود خدا نشدیم!
فقط گفتیم خداوند خارج از چهارچوب عقل است لذا عقل ابزار مناسبی نیست و کوتاه برد است ولی دل برد بلندی دارد فلذا ابزار مناسبتری است و هرکس درمورد وجود خدا سوالی دارد به اعماق دل خودش برود تا جوابش را بگیرد!
بنده هم نامسلمان نیستم!

0 ❤️

2013-07-27 14:45:36 +0430 +0430

[quote=rozegoltanha][quote=hotsss][quote=Arzu20]خدا هست؟؟؟[/quote]
نفهمیدم… یعنی چی؟
خوب معلومه که هست…
دنیا هست پس خدا هست!
این جمله از یک دستگاه با یک فرمول خاص بیرون اومده,دستگاهی که الگوریتم ش به این صورته که هرچیزی که وجود دارد بوجود آورنده دارد, لذا اگر کلمه دنیا رو به دستگاه بدی بهت میگه دنیا وجود دارد پس بوجود آورنده دارد!
حالا اگر کلمه ی خدا رو بهش بدی همین دستگاه بهت میگه خدا وجود دارد پس بوجود آورنده دارد!
شما حق ندارید بگید من یه جا عبارت “هرچیزی که وجود دارد پس بوجودآورنده دارد” رو یه جا قبول دارم یه جا قبول ندارم چون به این کار میگن یک بام و دو هوا!
ضمنا تو تاپیک های علاقه مندان به تعقل و تفکر بیایند 1 و 2 و 3 و 4 ما منکر وجود خدا نشدیم!
فقط گفتیم خداوند خارج از چهارچوب عقل است لذا عقل ابزار مناسبی نیست و کوتاه برد است ولی دل برد بلندی دارد فلذا ابزار مناسبتری است و هرکس درمورد وجود خدا سوالی دارد به اعماق دل خودش برود تا جوابش را بگیرد!
بنده هم نامسلمان نیستم![/quote]
من منظورم از جاهلان شما نبودی…
این موضوع نیازمند بحثه من دیگه نمی تونم آن باشم فردا در اینباره بحث می کنیم…

0 ❤️

2013-07-27 14:51:13 +0430 +0430

[quote=hotsss][quote=rozegoltanha][quote=hotsss][quote=Arzu20]خدا هست؟؟؟[/quote]
نفهمیدم… یعنی چی؟
خوب معلومه که هست…
دنیا هست پس خدا هست!
بنده هم نامسلمان نیستم![/quote]
من منظورم از جاهلان شما نبودی…
این موضوع نیازمند بحثه من دیگه نمی تونم آن باشم فردا در اینباره بحث می کنیم…[/quote]
شرط به رسمیت شناختن تاپیک و بحث شما اینه که من هم باشم و بدون حضور من ادامه پیدا نکنه چون بحث وقتی بحث هست که موافق و مخالف هردو حضور داشته باشن!

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «