خدا گاییدمت!

1398/02/26

(با سلام خدمت عزیزان با توجه به شیت استورم یا همون طوفان گهی که در نظرات راه افتاد-طوفان گه در فرهنگ خارجی به راه افتادن بحث های اعتقادی در بخش نظرات شبکه های اجتماعی اطلاق میشود-لازم دیدم خدمت عزیزان عرض کنم تاپیک جنبه انتقادی از عملکرد دولت ها و نادانی مردم نسبت به واقعیات جامعه و واگذاری اون به نادیده ای به نام خداوند رو داره!خداوند ربطی به اعتقادادت و مذهب نداره و هر کسی میتونه در ذهنش از هر چیزی خدا بسازه!اگر شعور فهمیدن این موضوع رو ندارید و میخواید تلافی گرونی و تورم و بیکاری رو با فحش دادن به ننه من دربیارید پیشاپیش کیر تو کس خار و مادر محترم خودتون)

-سلام خدا خوبی؟
-بنال باو خایه مالی یو بزار کنار!
-خدا جان نمیخوای فکری به حال اختلاس گرا و دزدا و متجاوزا و اینا بکنی؟نمیخوای نابودشون کنی؟
-اخه جاکش اینا مهمتر از زنای دوچرخه سوار و مدارسی که توش ساسی مانکن میزارن و زنای بد حجاب که نیس که از همه بدتر اونایی که تو این ماه عزیز روزه خوری میکنن که دیگه بدتر!اول باید خار اینارو بگام بعد نوبت اون دزدای دوزاری هم میشه حالا!
-خدا جان؟!
-بنال!
-کیرم تو خداییت!

15 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-05-15 22:41:56 +0430 +0430

فعلا خدا، خودش کاسۀ گدایی گرفته دستش ببینه کدوم آفریده اش با شکم گشنه، بیضۀ خداشو بیشتر میماله و تو کاسش عبادت بیشتری میریزه!

فعلا مشغول گدایی از آفریده های خودشه برو بعدا بیا

2019-05-15 22:54:55 +0430 +0430

اره دگ اینا خیلی مهم تره براشون چون پول دزدی میره تو جیب خودشون ولی عشق و حال اهنگ و دوچرخه سواری به نفعشون نیس …

1 ❤️

2019-05-15 23:19:27 +0430 +0430

هرفحشی که بدتر از همه میدونی خودت رو بهت بدم کمه ولی کیرم تو اون افکارت تو از کدوم خراب شده و تونل کشاد اومدی بیرون برو بهش فکر کن یکم
تو اون مغز کیریت ریدم

1 ❤️

2019-05-16 12:20:48 +0430 +0430
نقل از: Dlibal

منم ..ننه ی ..جندتو.. گاییدم ..شلغوز.. کونی...جقی ...ننه بابات یادت ندادن تو ک اعتقاد نداری لاقل ب اعتقاد دیگران احترام بزار ...

کیرم تو عقایدت ?

1 ❤️

2019-05-16 12:22:37 +0430 +0430
نقل از: mashhad.mfmm هرفحشی که بدتر از همه میدونی خودت رو بهت بدم کمه ولی کیرم تو اون افکارت تو از کدوم خراب شده و تونل کشاد اومدی بیرون برو بهش فکر کن یکم تو اون مغز کیریت ریدم

بزار ننت که زیر کیر هشتاد میلیون ایرانی جون داد کفنش بخشکه بعد بیا دنبال ناموس من ?

0 ❤️

2019-05-16 12:28:08 +0430 +0430

باو خیلی از دنیا عقبی
امروز علم حرف اولو میزنه نه اون خرافاتی که به زور توی مغز همه ی ما کردن.ما نسبت به موقعیت جغرافیایی برامون دین،مذهب،قومیت،زبان و خیلی چیزای دیگه تحریف شده.اگه منی که الان مثلا مسلمان و شیعه و فارسی زبان با قومیت فلان هستم،آیا اگه در شاخ آفریقا یا در کانادا هم به دنیا می اومدم چی میشدم.بهتره کمی فکر کنیم

2 ❤️

2019-05-16 12:33:54 +0430 +0430
نقل از: Zhazha نکته اول: "داستان ابرهه رو شنیدید که با لشگر فیل به کعبه حمله کرد؟ سر راه شترهای عبدالمطلب رو هم گرفتن، عبدالمطلب برای صحبت رفت و گفت شترهامو پس بده. ابرهه گفت فکر کردم اومدی برای کعبه التماس کنی. عبدالمطلب گفت من خدا(صاحب) شترهام اون خونه هم خدایی داره" یعنی خدای شما نمیتونه جواب بده که شما به جاش میای فحش میدی؟اگر هم میتونه که دیگه فحش دادن نداره. نکته دوم اگه یه بت پرست به بتش فحش بده شما ناراحت میشی؟ اگه یه بودایی به خدای خودش فحش بده چی؟ یه هندو؟ شما از کجا میدونی که صاحب تاپیک چه خدایی داره؟ به نظر من که هیچ دونفری یک خدا رو پرستش نمیکنن و هر کس یه برداشتی از خدای خودش داره

افریییین

0 ❤️

2019-05-16 12:35:22 +0430 +0430
نقل از: Arsalanammmm باو خیلی از دنیا عقبی امروز علم حرف اولو میزنه نه اون خرافاتی که به زور توی مغز همه ی ما کردن.ما نسبت به موقعیت جغرافیایی برامون دین،مذهب،قومیت،زبان و خیلی چیزای دیگه تحریف شده.اگه منی که الان مثلا مسلمان و شیعه و فارسی زبان با قومیت فلان هستم،آیا اگه در شاخ آفریقا یا در کانادا هم به دنیا می اومدم چی میشدم.بهتره کمی فکر کنیم

داداشم این چیزی که شما داری میگیو ما خودمون ازش ما بهتر میدونیم پست جنبه به کار انداختن مغز پوسیده مسلمانان رو داره وگرنه خودمون از شما بیشتر کتابای ریچارد داوکینز و برتراند راسل و غیره و ذالک رو خوندیم

0 ❤️

2019-05-16 12:45:28 +0430 +0430

چیزی که وجود نداره رو چجوری میگان؟

8 ❤️

2019-05-16 13:20:32 +0430 +0430
نقل از: Deadlover4 چیزی که وجود نداره رو چجوری میگان؟

خواستن توانستنه

0 ❤️

2019-05-16 14:59:22 +0430 +0430

کیرم تو مغزت با اون طرز فکرت

0 ❤️

2019-05-16 15:32:29 +0430 +0430
نقل از: Zhazha نکته اول: "داستان ابرهه رو شنیدید که با لشگر فیل به کعبه حمله کرد؟ سر راه شترهای عبدالمطلب رو هم گرفتن، عبدالمطلب برای صحبت رفت و گفت شترهامو پس بده. ابرهه گفت فکر کردم اومدی برای کعبه التماس کنی. عبدالمطلب گفت من خدا(صاحب) شترهام اون خونه هم خدایی داره" یعنی خدای شما نمیتونه جواب بده که شما به جاش میای فحش میدی؟اگر هم میتونه که دیگه فحش دادن نداره. نکته دوم اگه یه بت پرست به بتش فحش بده شما ناراحت میشی؟ اگه یه بودایی به خدای خودش فحش بده چی؟ یه هندو؟ شما از کجا میدونی که صاحب تاپیک چه خدایی داره؟ به نظر من که هیچ دونفری یک خدا رو پرستش نمیکنن و هر کس یه برداشتی از خدای خودش داره

این داستان رو ازکجاوبراساسه چه سندی نقل میکنید؟
داستان سپاه ابرهه!
داستان یوسف مصر!
داستان اصحاب کهف!
داستان…
داستان کوفت.داستان زهرمار…داستان حماقت وجهالته مردمی که ازتاریخ کشوره خودشون خبرندارن،واسه متجاوزین به مال وناموس و کشورشون ۱۴۰۰ساله عزاداری میکنند!
کدوم اعتقادانسان؟!کدوم مذهب؟!کی میخوایدباورکنیدهمه اش دروغه و راهی واسه سرکیسه کردن و چپاوله مامردمه ایرانه؟!
اعتقاد؟!توکه بازبون روزه جنده بازی میکنی اعتقادداری؟توکه هرروز و هرشب و هرثانیه واسه نفع مالی خودت دروغ میگی معتقدی؟!به چی اعتقادداری؟!به اینکه خدایی هست، هرگهی بخوری بعدش باعبادت ازبین میره؟!گه تو اعتقادت.گه تو تقلیدت.التماس کمی تفکر.فقط ۱۰دقیقه تفکر در ۲۴ساعت شبانه روز.
متاسفانه بایدبگم اونایی که دم ازاعتقادمیزنن ریاکارترینه مردمان هستند.انسان بودن خودش یه دینه که متاسفانه پیروان چندانی درکشوره ایران من نداره.
ودر آخر :
مردمه ایرانیم.هرچی سرمون میادحقمونه وبه خاطره لیاقتهامونه.
التماس تفکر مردم.

3 ❤️

2019-05-16 16:40:21 +0430 +0430

شمارو نمیدونم…اما خدا توو زندگی من هر روز معجزه میکنه…اصلا غیر قابل توصیفه…پروردگارا سپاسگزارم

0 ❤️

2019-05-16 17:11:22 +0430 +0430
نقل از: Zhazha نویسنده تاپیک هم اعتقادی به خدا نداره. ولی یه داستان کوتاه نوشته که تو اون یه شخصی داره با خدای خودش حرف میزنه. داستانش هم اشاره به حرف ائمه جمعه داره که همه ی پدر سوخته بازی ها رو ول کردن و به حجاب و دوچرخه سواری و ...گیر میدن.

البته که همش داستانه.ولی داستان واسه چی؟!داستان واسه چه هدفی؟!یه وقتی یکی یه داستانی میگه که دیگری رو متنبه کنه و بهش بگه : حیوون آدمنما،آدم شو.یه وقت هم یکی داستان میگه واسه اینکه خرافات رو ترویج بده‌.
چکمه آبجی شهین و چکمه شمر لعین،هر دو چرمینند اما…
منکه نوشتم آخره حرفهام؟!التماس کمی تفکر.
لطفااگر کسی بحثه اعتقادی یارواج خرافات داره بیاد تامفصل بحث کنیم.فقط لطفابیتعصب واردشوید.نه باتعصبهای احمقانه.
من واسه پاسخگویی و بحث همیشه حاضرم.

0 ❤️

2019-05-16 17:20:47 +0430 +0430

چیزی که شما فرمودین ربطی به خدا نداره
سرنوشت هر قوم رو خودش رقم میزنه
مشکل اصلی مملکت همینه
خدا درستش میکنه
خدا جوابشو میده
خدا باماست و…

0 ❤️

2019-05-16 18:40:49 +0430 +0430
نقل از: Zhazha
نقل از: مردایرونی
نقل از: Zhazha نویسنده تاپیک هم اعتقادی به خدا نداره. ولی یه داستان کوتاه نوشته که تو اون یه شخصی داره با خدای خودش حرف میزنه. داستانش هم اشاره به حرف ائمه جمعه داره که همه ی پدر سوخته بازی ها رو ول کردن و به حجاب و دوچرخه سواری و ...گیر میدن.

البته که همش داستانه.ولی داستان واسه چی؟!داستان واسه چه هدفی؟!یه وقتی یکی یه داستانی میگه که دیگری رو متنبه کنه و بهش بگه : حیوون آدمنما،آدم شو.یه وقت هم یکی داستان میگه واسه اینکه خرافات رو ترویج بده‌.
چکمه آبجی شهین و چکمه شمر لعین،هر دو چرمینند اما…
منکه نوشتم آخره حرفهام؟!التماس کمی تفکر.
لطفااگر کسی بحثه اعتقادی یارواج خرافات داره بیاد تامفصل بحث کنیم.فقط لطفابیتعصب واردشوید.نه باتعصبهای احمقانه.
من واسه پاسخگویی و بحث همیشه حاضرم.

شما آخر بحث میخوای بگی خدا وجود نداره. من همین الان میگم. دیگه بحثی نیست. من منظورم تو اون پست چیز دیگه ای بود. پسر ده ساله من هم وقتی از من میپرسه سلیمان واقعا با مورچه حرف زده یا نوح واقعا همه ی حیوون ها رو گذاشته تو کشتی بهش میگم اینها تمثیل هستن برای چیز یاد گرفتن.

من نمیخوام بگم خدانیست یاوجودنداره.خداهست.ولی توذهنه ماخرافه پرستها.من میخوام اینوبگم.لطفاهمه بادقت این جمله های منو بخونن.لطفا.لطفا.لطفا.
هرکی هستی،هر اعتقادی داری، هرچی رو میپرستی و اونو به عنوان خدای خودت قبول داری، اگر موجود دوپایی واسمه انسان روباخودت حمل میکنی واقعاانسان باش.

تنه آدمی شریف است به جان آدمیت
نه همین لباس زیباست نشان آدمیت.
باهر دین و مذهب و هر اعتقادی که داری؛ آدم باش حیوون دوپا.
اگرواقعادوس داری دخترهای مردم شهوتت رو به عنوان دوس دختر، جنده، دخترهمسایه و … هر عنوانی که توبهش میدی فرقی نمیکنه، اگه میخوای دخترا واسه تو منشاء ارضاء میله جنسیت باشن پس به خواهر و مادر و همسره خودت هم اجازه بده واسه بقیه مردا اینکار رو بکنن.امااگر واقعاانسانی، باهر عقیده ای، بدون خدا در درون آدمهاس.حق کسی رو ضایع نکن.دروغ نگو و … اونوقته که دنیامیشه گلستان.هی نرو دنباله خرافه پرستی و خداو پیغمبر و کوفت و زهرمار.یکبارآدم بودن رو تجربه کن.شاید خودت هم خوشت اومد.خلاص.
حالا تاچندسال دیگه بحثه اعتقادی بکن.خداهست.
و درآخر…
مامردمه ایران هستیم.حقمونه هربلایی سرمون بیاد.به قوله یه عزیزی : بهمون میبینند که بهمون میرینند.به زبان فارسی اصلی و سلیس گفتم.تبصره و تفسیر نگید.یعنی : خلایق هرچه لایق

0 ❤️

2019-05-16 19:16:52 +0430 +0430
نقل از: 1Kirkoloftesf کیرم تو مغزت با اون طرز فکرت

اصفهانی هستی دیگه مادرجندگی رو ازت بگیرن بیهویت میشی

1 ❤️

2019-05-16 19:18:19 +0430 +0430
نقل از: keyvan_30c شمارو نمیدونم...اما خدا توو زندگی من هر روز معجزه میکنه...اصلا غیر قابل توصیفه...پروردگارا سپاسگزارم

خوش به حالت

0 ❤️

2019-05-16 19:21:03 +0430 +0430

نخوندم ولی خوب فحشش دادی دمت‌گرم :/

2 ❤️

2019-05-16 19:51:13 +0430 +0430
نقل از: Lady_Ronaak نخوندم ولی خوب فحشش دادی دمت‌گرم :/

کلا از فحش و فحشکاری خوشت میادا!

0 ❤️

2019-05-16 21:14:04 +0430 +0430

(کامنت رندوم و بیربط!)

گاهی وقتا الان پارسونز پراجکت گوش بدید خیلی خوبه مخصوصا ماما گاما

0 ❤️

2019-05-16 21:38:09 +0430 +0430
نقل از: کیون.نگو.بلا.بگوز

توجه کردید که آتئیسته پیر نداریم ؟ چون موقعی که پیر میشن خایه میکنن دین دار میشن ? 🙄 ، همینایی هم که اره گوزی میکنن وقتی یه روزی مرگو جلو چشاشون ببینن سه بار همزمان میرینن تو خشتکشون و یاد خدا میفتن . . . من کاری به عقاید کسی ندارم از اسلامم دل خوشی ندارم ولی اگه به قول خودتون انسان آزادی هستید پس به عقاید و آزادی بقیه هم احترام بزارید ، هر کسی آزاده واسه افکارش تصمیم بگیره ، پس اگه احترام نمیزارید از آزادی هیچی نمیدونید و فقط گه خور خوبی هستید . منظورم به شخص خاصی نبود ، حالا کمپین کصوشر راه نندازید !

🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 اتئیست پیر نداریم؟ریچارد داوکینز برتراند راسل چارلز داروین پدر خود بنده!

دادا کمپین کسشرو خودت راه انداختی با این کسشری که تف دادی 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

اون بالا واسه تو نوشتم پست جنبه دینی نداره و انتقادیه ولی انگار حالیت نیس
1 ❤️

2019-05-26 01:32:27 +0430 +0430
نقل از: Dlibal

منم ..ننه ی ..جندتو.. گاییدم ..شلغوز.. کونی...جقی ...ننه بابات یادت ندادن تو ک اعتقاد نداری لاقل ب اعتقاد دیگران احترام بزار ...

مادر حرامزاده کیر تو کون خدات و اعتقادات کیریت

1 ❤️

2019-05-26 01:35:51 +0430 +0430
نقل از: keyvan_30c شمارو نمیدونم...اما خدا توو زندگی من هر روز معجزه میکنه...اصلا غیر قابل توصیفه...پروردگارا سپاسگزارم

حتما به مشتری هایی که هرروز برای مامانت میان و پول بهش میدن میگی معجزه . عاره خب برای یه مغز فندقی بدبختی مثل تو اون معجزس که با پول کس مامانت از گرسنگی نمیمیری

1 ❤️

2019-05-26 01:38:18 +0430 +0430
نقل از: Maherika چیزی که شما فرمودین ربطی به خدا نداره سرنوشت هر قوم رو خودش رقم میزنه مشکل اصلی مملکت همینه خدا درستش میکنه خدا جوابشو میده خدا باماست و....

من که ندیدمش . فک کنم خدا تو کونشونه

1 ❤️

2022-04-20 20:28:07 +0430 +0430

خدای عوضی همینم داره دروغ میگه
بهش دل نبند، واسه بهتر شدن اوضاع، اون هیچ گوهی نمی تونه بخوره

0 ❤️

2023-11-04 21:08:33 +0330 +0330

عن تو دهن خدا

1 ❤️

2023-11-05 05:07:04 +0330 +0330

↩ Immahshid
حیف عن

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «