خروج افغانی ها ازایران

1392/12/16

بچه های شهوانی .ب نظرتون وقتش نشده کة اتباع افغانی از ایران برن بیرون .وقتش نشده که میزان جرم و جنایت کمتربشه .کارهای. رو که اینا انجام میدن .جوون های خودمون انجام بدن

10466 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2014-03-07 02:02:24 +0330 +0330

نخیر!
بسیاری از اتباع افغان ِ ساکن در ایران برای سال های سال است که در ایران زندگی می کنند، با ایرانی ها ازدواج کرده اند، در اینجا کار می کنند و ایران مانند وطن آنها به حساب می آید. بحث اتباع غیر قانونی جداست و باید همانطور که با اتباع غیر قانونی ِ سایر کشور ها برخورد می شود، با اتباع غیر قانونی ِ افغان هم برخورد شود.

دیگر آنکه، مگر جرم و جنایت فقط مختص ِ افغان هاست که می گویید “وقتش نشده که میزان جرم و جنایت کمتر بشه”؟! یعنی این همه دزدی و قتل و کلاهبرداری و تجاوز و … همه اش کار افغانی هاست؟ این سخنان ِ نژاد پرستانه را به دور بریزید که بوی تعفن می دهد!

اگر بخواهیم با استدلال شما پیش برویم باید اتباع ایرانی ِ ساکن در کشور های دیگر (اروپا، آمریکا و …) را هم دیپورت کنند! زیرا طبق فرمایش شما اولویت باید با مردمی باشد که در آنجا به دنیا آمده اند. ماشا الله میزان جرم ایرانی ها در این کشور ها هم که اصلا کم نیست…

1 ❤️

2014-03-07 02:29:13 +0330 +0330

بانظرت موافقم

0 ❤️

2014-03-07 04:32:36 +0330 +0330

با توجه به ارزشی که بهت قائلم اما حرفت کاملا اشتباهه.
عراق هم کشور مسلمان بود و اومده بود اسکان برگزیند!!!
اینکار تجاوز به خاک و ناموس ایرانیهاست.
بنازم به شهر خودم که حتی یک افغانی نمیشه پیدا کرد.
تهران که اومدم بخدا حالم از این بی فرهنگهای متجاوز که به دختران ایرانی متلک میگفتند و مزاحم میشدن بهم خورد.
الان پاشو برو شهر ری و پاساژ شاه عبدالعظیم ببین این افغانیا چه کارها که نمیکنند!

0 ❤️

2014-03-07 11:37:46 +0330 +0330

پارسي زبان ها هيچ وقت در نياخاكشان مهمان نبوده اند كه حالا بخواهند رفع زحمت كنند!!! هرات و كاشمر و سمرقند و بخارا همانقدر خاك من است كه شيراز و تبريز و اراك و اران و بادكوبه (باكو) خاك من و انهاست! شرم هم خوبي چيزيه، من در تعجبم كه با اين حد شعور چرا در چراگاهي سبز و خرم بسر نمي بري!!! جرم جنايت نه مختص پارسي زبانانِ بزور جدا شده از خاك ايران هست و نه با رفتن انها چيزي از امارش كم مي شود!
خاك را بايد ريخت بر سر ان انساني كه برادر خوني و زباني اش را از وطن اش ( وطني كه براي او و تو و ماست) بيرون مي كند اما هزار چهارصد سال براي قاتل پدران و مادرانش به سر و سينه مي زند! اگر رگ غيرت وطن پرستي ات بار ديگر گل كرد دستكم به حاجي ها و خاجيه خانم ها و كربلايي هاي فك و فاميلت بگو براي عرب اگر به سر و سينه بي مغزت مي زني دستكم پولهاي دزدي ات را روانه ي شكم هاي گنده ي انها نكن و بجاي خرج كردن پول و رفتن و پرستيدن قبر قاتل پدران و مادرانمان يا دور بتكده ي اعراب وحشي گشتن خرج تحصيل يك فرزند وطن را كه خونت برايش به جوش امده بده!!!
ننگ بر كسي كه همخونانش را بيرون مي كند و قاتلانش را مي پرستد!

0 ❤️

2014-03-07 11:56:02 +0330 +0330

والا من افغانی نیستم ولی اکثر کارای که اینا میکنن ما ایرانیا یا انجام نمیدیم یا با اجبار و اکراه هستش. مثل حفاری و مغنی گری، فضای سبز شهرداری و نگهبانی سرویسای بهداشتی ،مثل مرغداری …
درصد کمی از اینا دزد و خلافن و مشکلات ایران اگه هزار تا باشه اینا آخریش هستن

0 ❤️

2014-03-07 12:26:11 +0330 +0330

[quote=استیو استیفلر33]والا من افغانی نیستم ولی اکثر کارای که اینا میکنن ما ایرانیا یا انجام نمیدیم یا با اجبار و اکراه هستش. مثل حفاری و مغنی گری، فضای سبز شهرداری و نگهبانی سرویسای بهداشتی ،مثل مرغداری …
درصد کمی از اینا دزد و خلافن و مشکلات ایران اگه هزار تا باشه اینا آخریش هستن[/quote]
كاملا با حرفاي اين دوستمون موافقم
چون اينا رو با چشم خودم ديدم

0 ❤️

2014-03-07 13:10:37 +0330 +0330

شاید منظوره دوستمون این بود که اونایی که مجرم یا خلافکارن باید اخراج شن،خب این درسته.
ولی اونایی که دارن اینجا زندگیشونو میکنن مثله ما حقه زندگی دارن.

0 ❤️

2014-03-08 22:58:13 +0330 +0330
0 ❤️

2014-03-08 23:46:44 +0330 +0330

حالا وقتش شده يا نشده باشه اين حرفها جاش اينجا نيست.اين تاپيکت باعث اختلاف و درگيری ميشه آخرش هم يک عده حذف ميشن.

0 ❤️

2014-03-08 23:48:45 +0330 +0330

[quote=hashari 747]با توجه به ارزشی که بهت قائلم اما حرفت کاملا اشتباهه.
تهران که اومدم بخدا حالم از این بی فرهنگهای متجاوز که به دختران ایرانی متلک میگفتند و مزاحم میشدن بهم خورد.
الان پاشو برو شهر ری و پاساژ شاه عبدالعظیم ببین این افغانیا چه کارها که نمیکنند![/quote]

0 ❤️

2014-03-09 00:04:05 +0330 +0330

مرسی داداش گلم

0 ❤️

2014-03-09 00:15:30 +0330 +0330

درود بر هر کسی که خود را شیفته ایران و فرزند کوروش کبیر میداند از ترک و کرد بلوچ ولر و افغانی تا پارس
ایران سرزمین اجدادی همه این اقوام و دیگر اقوام کوچک و بزرگ دیگر است
دست تقدیر زمانه اینک ایران و افغانستان و اذربایجان و غیره رو از هم جدا کرده ولی در اصلا و اصالت همه ایرانی هستیم و عاشق ایران و جدمان کوروش بزرگ ولی در مورد اخراج افغانها و دیگران از ایران باید بگویم اینک ما در کشور هایی زندگی میکنیم هر کدام طابع قوانین خواصی برای خود هستند که باید از انها پیروی کنیم اره تو این سالها افغانیهای زیادی به ایران امدند و مهمان ما بودند هرچند غیر قانونی هر چند خلافکارهای زیادی هم بینشون بود ولی انسانهای خوب زیادی هم به ایران امدند منم موافقم اونهایی غیر قانونی آمدند یا باید کارهاشون رو بکنند و قانونی بمانند ویا برگردند به کشورشان چون ماندن غیر قانونیشون باعث حرج و مرج در ایران میشود
ولی شنیدم این روزها واحد پول افغانستان ارزشش از پول کشور ما بیشتر شده و کار و کاسبی اونجا بهتر از کشور ما این کار باعث شده خود افغانیها خود جوش به کشورشان برگشتند البته کارگر های افغانی افغانی های زیادی هم در کشور ما تحصیل میکنند بطور قانونی و یا زندگی و ازدواج که قدم همشون رو چشم ایران و ایرانی و آرزوی موفقیت برای همشون دارم به امید روزی که کوروش بزرگی دیگر ایران را به اقتدار واقعی برساند و بار دیگر همه اقوام را متحد و مرز واحد دیگری را برای ایران رقم زدن تا ایران و ایرانی خاری باشد بر چشم دشمنانش مخصوصا اعراب غیر ایرانی

0 ❤️

2014-03-09 00:17:10 +0330 +0330

واقعابایدبه حال کسانی که نژادپرستی می کنندتأسف خورد! باباافغانی هم ادم اندبه خدا ! اون هاهم مثل ما آدم خوب وبددارند!
نگیدباخروج افغانی هاازآمارجرم وجنایت کم میشه، جرم وجنایت توایران ازخودماایرانی هاست…
نمیگم بااومدن افغانی هابه کشورمون، مملکت گل وبلبل شده،درسته که باعث مشکلاتی هم شدندولی اینکه تمام تقصیرهاروبیندازیم گردن اونهاصحیح نیست!
اون دوستمون درست گفت که شماها فقط لایق پرستیدن اعراب تازی هستیدکه سرزمینمون روگرفتند،مردانمون روکشتندوزنانمون روبه غنیمت بردند!
افغانی هاروبیرون کنیدوبریدپول هاتون روتوشکم اعراب بریزید…

0 ❤️

2014-03-09 00:21:46 +0330 +0330

من خودم سالها جنایات افغانی ها را یا دیدم یا شنیدم نمونه ی اخریش بود که پاسال سر یه پروژه ساختمانی که ما هم دخیلش بودیم مهندس طراح سازه که خانومی 42 سال بود گم شد و بعد از تحقیقات پلیس و متواری شدن تنی از کارگران افغانی متوجه شدیم کار اینها بود و پس از دستگیری و انتقالشون به اگاهی مرکز لب به اعتراف گشودن و از تجاوز و قتل خانوم مهندس پرده برداشتن من کوهیار به عنوان یه ایرانی خواستار اینم که از این 2 میلیون افغانی که چه با مجوز و چه بی مجوز در ایران سکونت دارن اکثرشون به کشور مطبوع خودشون برگردن و عده ای قلیل به عنوان نیروی کار نه شهروند ایران در کشور حضور موقت داشته باشن

0 ❤️

2014-03-09 00:22:17 +0330 +0330

افغانی خوش تیپ و با کلاس اگر هست پیام بده.برای سکس پولی

0 ❤️

2014-03-09 00:25:23 +0330 +0330

الان پاشو برو شهر ری و پاساژ شاه عبدالعظیم ببین این افغانیا چه کارها که نمیکنند![/quote]
توهم تفکراتی پوچ مثل هیتلر داری
خب افغان نیز انسانه و حالا از روی کسب درآمد به کشور ما مهاجرت غیرقانونی کرده
اگر به این دلیل بیشرف و متجاوز و کثیف هستن از دید تو پس ایرانیهای خارج شده از مرز ایران به صورت قاچاقی و پناهنده هم متجاوز هستن
برات متاسفم
این سری رفتی حموم مغزت رو هم یک لیف بزن تا تمیز بشه مغزت خیلی کثیفه

0 ❤️

2014-03-09 00:41:12 +0330 +0330

بعضی ها ادعا دارند.قاضى خودمان باشيم اين بود؟نژادپرست رو چه به قضاوت

0 ❤️

2014-03-09 00:44:41 +0330 +0330

[quote=fedelio]بعضی ها ادعا دارند.قاضى خودمان باشيم اين بود؟نژادپرست رو چه به قضاوت[/quote]
اگه شخصی از حقوق شهروندی صحبت میکنه اگر شخصی از حقوق مدنی صحبت میکنه این حقیه که قانون اساسی براش در نظر گرفته،شما برو افغانستان همین افغانی ها کاری باهات میکنند که اشکت دراد پس سعی کن احساسی صحبت نکنی

0 ❤️

2014-03-09 00:45:16 +0330 +0330

شما میدونید افغان هم پارس هست و ایرانی بودن یه زمانی ؟
لطفا بیاید یکم از تفکرات نژادپرستی دور باشیم
همین ترکهای همسایه رو اگر ول کنن از هزاران سال پیش به فکر تجاوز به خاک ایرانن

0 ❤️

2014-03-09 00:47:21 +0330 +0330

[quote=خاله میترا]درود بر هر کسی که خود را شیفته ایران و فرزند کوروش کبیر میداند از ترک و کرد بلوچ ولر و افغانی تا پارس
ایران سرزمین اجدادی همه این اقوام و دیگر اقوام کوچک و بزرگ دیگر است
دست تقدیر زمانه اینک ایران و افغانستان و اذربایجان و غیره رو از هم جدا کرده ولی در اصلا و اصالت همه ایرانی هستیم و عاشق ایران و جدمان کوروش بزرگ ولی در مورد اخراج افغانها و دیگران از ایران باید بگویم اینک ما در کشور هایی زندگی میکنیم هر کدام طابع قوانین خواصی برای خود هستند که باید از انها پیروی کنیم اره تو این سالها افغانیهای زیادی به ایران امدند و مهمان ما بودند هرچند غیر قانونی هر چند خلافکارهای زیادی هم بینشون بود ولی انسانهای خوب زیادی هم به ایران امدند منم موافقم اونهایی غیر قانونی آمدند یا باید کارهاشون رو بکنند و قانونی بمانند ویا برگردند به کشورشان چون ماندن غیر قانونیشون باعث حرج و مرج در ایران میشود
ولی شنیدم این روزها واحد پول افغانستان ارزشش از پول کشور ما بیشتر شده و کار و کاسبی اونجا بهتر از کشور ما این کار باعث شده خود افغانیها خود جوش به کشورشان برگشتند البته کارگر های افغانی افغانی های زیادی هم در کشور ما تحصیل میکنند بطور قانونی و یا زندگی و ازدواج که قدم همشون رو چشم ایران و ایرانی و آرزوی موفقیت برای همشون دارم به امید روزی که کوروش بزرگی دیگر ایران را به اقتدار واقعی برساند و بار دیگر همه اقوام را متحد و مرز واحد دیگری را برای ایران رقم زدن تا ایران و ایرانی خاری باشد بر چشم دشمنانش مخصوصا اعراب غیر ایرانی[/quote]
من جمهوری اسلامی رو قبول ندارم .مجوز فکر ميکنيد چيه؟هرسال پول ميگيرن و يک کارت ميدن.بنظرم خلافکارها راحتتر اين پول رو به دولت ميدن.افغانى زحمتکش پول مفت به آخوند نميده

0 ❤️

2014-03-09 00:50:38 +0330 +0330

[quote=وحید کرال]عزیز دل خاله اولا کسی نگفت بیشرف و متجاوز.
دوما کاربری جدیدت مبارک
سوما هر منطقه فرهنگ خاص خودشو داره و رخنه کردن فرهنگ غریبه،هنجار و باعث دوگانگی فرهنگ میشه.
مهاجرت غیر قانونی یعنی دزدی چه ایرانی باشه چه افغانی و چه آلمانی[/quote]

0 ❤️

2014-03-09 00:56:31 +0330 +0330

دوستانی که اینقدر علاقه به مردم سرزمین دوست و همسایه افغانستان دارند یه سفر یک هفته ای به کابل داشته باشن جای دیگه هم نرن چون خطرناکه اون موقع هست که میفهمن نژاد پرستی چیه و راسیسم به چه معناییه!!!

0 ❤️

2014-03-09 01:02:32 +0330 +0330

[quote=bilbil][quote=وحید کرال]عزیز دل خاله اولا کسی نگفت بیشرف و متجاوز.
دوما کاربری جدیدت مبارک
سوما هر منطقه فرهنگ خاص خودشو داره و رخنه کردن فرهنگ غریبه،هنجار و باعث دوگانگی فرهنگ میشه.
تو چى ازجنگ ميدانی؟
تو ويرانی نديدی.ما به کجايت تجاوز کرديم؟
از خشمی خدا بيم داشته باش نژاد پرستی کاری خطاست[/quote]
افغانستان غیر از ایران با چه کشورهای دیگه ای همسایست؟

0 ❤️

2014-03-09 01:14:17 +0330 +0330
0 ❤️

2014-03-09 01:15:42 +0330 +0330

افغانستان با کشورهای ازبکستان،ترکمنستان ،تاجیکستان و پاکستان و در نهایت ایران همسایست،حالا سوال من از شما دوست افغان اینه که چرا در حین جنگ ویرانی که گروهی از خودتون به سر خودتو اورد به ایران مهاجرت کردید اون هم غیر قانونی ،اگه بحث زبان باشه که تاجیک ها هم پارسی صحبت میکنند چرا اونجا نرفتید چرا ازبکستان نرفتید چرا ؟ میدونی چرا چون هیچ حکومتی حاضر به پذیرفتن افغانها نبود و تنها حضرات اعظام در تهران دستور دادن مرزهای شرقی باز شه و شما بزرگواران وارد ایران شید ،این که کشور شما ملوک طوایفی اداره میشه وسبب پیدایش گروهای تندرو مثل القاعده و طالبان که شاکلیه ی اصلی اون را جوانان افغان میسازن مشکل ایرانی هاست؟ًًدر این سالها که به ایران اومدید ایا به شما کار ندادیم پناه ندیدیم به کشورتون کمک مالی نکردیم مردم شما همون هایی هستند که 12 دیپلمات ایرانی به شهادت رساندن ،در جواب حرفی که راجب جنگ زدی،دوست عزیز تا حالا نام جنگ 8 ساله به گوشت خورده تا حالا حور،هویزه،ابادان، اندیمشک رفتی؟ نخلستانهای سوخته رو دیدی؟ تا حالا داستان فکه و جزیره مجنون و شنیدی؟ تا حالا بمباران شهرهای ایران حتی تو فیلم دیدی؟ ،ما مردمی هستیم که 8 سال مردانه ایستادیم و از اب و خاکمون دفاع کردیم فرار نکردیم به کشور همسایه ،دوست عزیز مرد و رو به عملش میشناسن نه به حرفش سعی کن با مطالعه صحبت کنی، !!!

0 ❤️

2014-03-09 01:21:05 +0330 +0330

[quote=sobhan999]http://www.tabnak.ir/pages/?cid=25023[/quote]
مقاله ای کوتاه اما موجز بود و من میخوام چند نکته بهش اشاره کنم،در این که وزرات خارجه منفعلانه برخورد میکنه شکی نیست،در این باب بحث خلا قانونی مطرحه که مستقیما مربوط به مجلس میشه،در مجلس باید قوانین اجرایی و نظارتی در ارتباط با بحث مهاجرین تصویب بشه تا دولت و مقامات امنیتی با استناد به این قوانین بتونند برخورد جامع و مقتضی داشته باشن و البته ما مردم هم مقصریم اگه سعی کنیم در پروژه های عمرانیمون از کارگران افغان کمتری استفاده کنیم این گروه به کشور خودشون بر میگردن.

0 ❤️

2014-03-09 01:45:07 +0330 +0330

[quote=وحید کرال]مهاجرت غیر قانونی شبیه اینه که شما ی خونه چند طبقه داری که یک طبقش خالیه و بعد مدتها متوجه میشی که یکی بی اجازه چند وقتیه اونجااسکان کرده!!!
شمایی که مظهر انسان دوستی و کمک به همنوع هستید بدونید که هر کاری مراحلی داره.
کسی کی تو ایران زندگی میکنه اما هیچ هویتی نداره،پس هر کاری دلش خواست میتونه بکنه[/quote]
نرود ميخ آهنى به سنگ.متأسفم برات که چنين استدلالی داری.

0 ❤️

2014-03-09 03:12:58 +0330 +0330

[quote=وحید کرال]عزیز دل خاله اولا کسی نگفت بیشرف و متجاوز.
دوما کاربری جدیدت مبارک
عزیزم الان فکر میکنی من جرمنی هستم ؟
نه من اون نیستم من حدود 1 ساله به دلیل سربازی رفتن سایت نیومدم
راستی شما برو همون قضاوتت رو بکن چون در اون استادین

0 ❤️

2014-03-09 03:42:33 +0330 +0330

افغانیا دشمن ایران اند اون زمان تو bbc وقتی کشور ایران نگذاشت بشکه های نفت وارد خاک افغانستان بشه این مردم بی شعور افغان شروع کردند به فحاشی به مردم ایران و امام خامنه ای و هر چی خواستند گفتند یک مشت کارگر. وقتی ادم تو تلویزیون یه فیلم افغانی میبینه حالش به هم میخوره و کانال رو حذف میکنه دوست داشتن که اجباری نیست من علاقه ای به افغان ها ندارم اسم این نژاد پرستی نیست

0 ❤️

2014-03-09 05:58:13 +0330 +0330

افغاني ها سرنوشتشون از قديم با ما گره خورده و الان هم
شهر هاي ما رو با زحمتشون اباد ميكنن!
در بد ترين شرايط كار ميكنن و بعضي وقت ها از بين ميرن!
ساختمون هايي كه توش زندگي ميكنيد رو همين زحمت كش ها ساختن
اره افغاني ها هم ممكنه بعضياشون بد باشن ولي نه همه اونا!
كشورشون سال هاست اسير جنگه و حملات گروه هاي تند روي مذهبي يا
جنگ مذاهب !
همه انسان هستيم و ايراني

0 ❤️

2014-03-09 06:08:08 +0330 +0330

[quote=وحید کرال][quote=fedelio][quote=وحید کرال]مهاجرت غیر قانونی شبیه اینه که شما ی خونه چند طبقه داری که یک طبقش خالیه و بعد مدتها متوجه میشی که یکی بی اجازه چند وقتیه اونجااسکان کرده!!!
شمایی که مظهر انسان دوستی و کمک به همنوع هستید بدونید که هر کاری مراحلی داره.
کسی کی تو ایران زندگی میکنه اما هیچ هویتی نداره،پس هر کاری دلش خواست میتونه بکنه[/quote]
نرود ميخ آهنى به سنگ.متأسفم برات که چنين استدلالی داری.[/quote]
عزیزم مشکل از من و تو نیست اگر ستارخان و باقرخان.اگر بابک خرمدین و بقیه مثل تو فکر میکردند الان معلوم نبود چه بر سر آمده بود.
متاسفم برای جوان ایرانی[/quote]
مثل شما فکر ميکردن ضربدرى قيام ميکردن.بقول بيل بيل شما حرف فرهنگ رو نزن

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «