خطر جنگ بیخ گوشمون

1398/02/26

دو ناو یو اس اس آبراهام لینکلن و یو اس اس آرلینتگتون همراه با بمب افکنایB52 ک تو پایگاه نظامی آمریکا تو قطر و سامانه موشکی پاتریوت با چند هزار پرسنل نظامی دارن ب بیخ گوشمون(خلیج فارس) می رسن…
آمریکا دستور داده نیروهاش ک تو عراق هستن و غیر ضروریه حضورشون منطقه رو خالی کنن… آلمان مستشارهاش رو فراخونده ک تو عراقن… دقیقا مشابه شرایطی ک تو جنگ دوم خلیج فارس (حمله ی بوش ب صدام) …
پمپئو و جان بولتون مدام اعلام میکنن ک کوچکترین تحرک از سمت رژیم ایران یک پاسخ شدید و فراموش نشدنی همراه داره…
ترامپ اعلام کرد اگر لازم باشه خیلی بیشتر از۱۲۰ هزار نظامی ب خلیج فارس اعزام میکنه …
اونطرفم پوتین تو نشست مطبوعاتی با رئیس جمهور اتریش اعلام کرد ک ایران نباید از برجام خارج شه وگرنه ما دیگه نمیتونم حمایت کنیم…
۴تا نفتکش امارات منفجر شدن و اعلام کردن ک کار گروه های نیابتی ایران هستش…
مرکل صدراعظم آلمان از شرایط پیچیده و امنیتی ک تو خاور میانه در پی تنش های ایران و آمریکا ب وجود اومده ابراز نگرانی کرده…
این از شرایط خارجی
اما شرایط داخلی هم تعریفی نیس از ی طرف وزیر آموزش و پرورش میگه جنگ بشه ۱۴ میلیون دانش آموز تو خط اول جنگ حاضر میشن ( لازمه بگم شما از طرف ۱۴ میلیون دانش آموز گه نخور)
از اون طرف هم سران پس از مصرف تریاک ناب اعلام میکنن ک آمریکا رو شکست میدن… و و و …
تغییرات چند وقت اخیر در راس سپاه همه نشونس …نشونه ی ی جنگ با آمریکا… نکته جالب اینه ک مردم این تهدیدات آمریکارو ی فرصت میدونن ک از این وضعیت بغرنج خلاص شن…
اما اگر جنگ بشه …آتیش این جنگ کجارو میسوزونه… طبیعتا تبعات جنگ گریبان گیر مردم میشه تا حدودی… اما اگر جایی مورد اصابت بمبای آمریکایی و موشکاشون قرار بگیره سرو کله ی مردم بی گناه نیس… فرودگاه ها، تاسیسات هسته ای، سکو های نفتی و اماکن نظامی صرفا درگیر جنگ میشن…
من شاید شم سیاسی بالایی نداشته باشم ولی اگه از من بپرسید … ناو های هواپیما برآمریکایی با این عظمت ک حرکتشون ب هرسمت برای دولت آمریکا هزینه های گزافی داره برا تفریح و آب تنی نمیان خلیج فارس.

17 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-05-16 07:26:46 +0430 +0430

دوست گلم آمريكا به ايران حمله نميكنه و ايران رو هم دست كم نگير منم مثل شما فكر ميكردم آمريكا با اين تبليغاتش ميخاد نصف را رو بره كه ظاهراً موفق شده چونكه ظاهرا روى مغز خيلى از ايرانيها تاثير گذاشته و ترسيدن كه دقيقا آمريكا همينو ميخاد نميگم آمريكا قدرت نداره اما بخاد وارد جنگ بشه ضربات جبران ناپذيرى ميخوره در ضمن جنگى هم بش دل خوش نمنيد كه وضعيت بهتر بشه يا اينكه آمريكا داش بحال ملت ايران سوخته نه فقط فكر منافع خودشه

2019-05-16 07:28:31 +0430 +0430

میدونستی B52 رو اصلا نمیشه سوار ناو کرد؟

4 ❤️

2019-05-16 07:31:40 +0430 +0430
نقل از: Atomic Biohazard میدونستی B52 رو اصلا نمیشه سوار ناو کرد؟

جنگنده ها بی۵۲ تو پایگاه قطر هستن ن رو ناو ک منم نگفتم همراه با ناو منظور اینه ک تو قطر اسکانشون داده

7 ❤️

2019-05-16 07:32:19 +0430 +0430

بی ۵۲ یه بمب افکنه خیلی بزرگه. ناو بیشتر برای جنگنده هاست. شاید چنتا هلیکوپتر. اما نکته اینجاست که به نظرم آمریکا میخواد تا حد امکان با ایران وارد جنگ نشه ولی خب اگه مجبور بشه هم ابایی نداره.

2019-05-16 07:35:07 +0430 +0430
نقل از: کیر ابن آدم بی ۵۲ یه بمب افکنه خیلی بزرگه. ناو بیشتر برای جنگنده هاست. شاید چنتا هلیکوپتر. اما نکته اینجاست که به نظرم آمریکا میخواد تا حد امکان با ایران وارد جنگ نشه ولی خب اگه مجبور بشه هم ابایی نداره.

مرسی از نظرت در مورد جنگنده ها توضیح دادم

1 ❤️

2019-05-16 07:36:32 +0430 +0430
نقل از: lovely_grl
نقل از: کیر ابن آدم بی ۵۲ یه بمب افکنه خیلی بزرگه. ناو بیشتر برای جنگنده هاست. شاید چنتا هلیکوپتر. اما نکته اینجاست که به نظرم آمریکا میخواد تا حد امکان با ایران وارد جنگ نشه ولی خب اگه مجبور بشه هم ابایی نداره.

اونو بعدش دیدم. حوصله ویرایش نداشتم.

1 ❤️

2019-05-16 07:37:11 +0430 +0430
نقل از: کیر ابن آدم
نقل از: lovely_grl

اونو بعدش دیدم. حوصله ویرایش نداشتم.

اُکی

1 ❤️

2019-05-16 07:47:12 +0430 +0430

صحبت های ترامپ به زبان اصلی رو دیدم 120 هزار سرباز رو که گفت دروغه اصلا برنامه ای نداره اما اینو گفت که اگه نیاز باشه و بخواد خیلی بیشتر از اینا میفرسته. این ناو و هواپیما هم تقریبا همیشه بوده تو خلیج فارس حالا تعدادشون یه مقدار بیشتر شده اما موضوع نگران کننده همون جریان عراقه که داره میکشه بیرون کارکنان و اتباعشو. اما خب به نظر من احتمال اینکه جنگ بشه نزدیک صفره چون هیچ کدوم از طرفین اینو نمیخوان و هر دو آسیب جدی میبینن

2019-05-16 07:51:57 +0430 +0430

خیلی اهل سیاستو اینا نیستم
بچه بسیجی و از کس مشنگام نیسم بگم ما شکست میدیمو اینا
ولی به نظرم یکی از ترسایی که باعث میشه امریکا به ایران حمله نکنه اسرائیله
همه میدونن شاید امریکا ناو جنگیو جت جنگی داشته باشه ولی موشک های نقطه زن ایران تکه
اکثر موشکاشونم رو اسرائیل قفله فقط منتظر یه حرکت از امریکاس
امریکام نمیاد دستی دستی یه کشوریو که همه هزینه هاش برا اونه رو به باد بده
فقط قصد امریکا جنگ روانیه
البته این فقط نظر منه نمیدونم درسته یا قلط

6 ❤️

2019-05-16 07:52:32 +0430 +0430
نقل از: keivanx50 من هرموقع فیلم میبینم محو این سربازای زنشون میشم ، اگه جنگ بشه از اونجا که از هر ۱۰ تا یکی دوتاشون زن هستن یه چیزی حدودای ۱۰ تا ۲۰ هزار تا زن هم بین سربازاشون هس ، ۵ تاش هم گیر من بیاد بسه برام ، اوووفف (wanking)

ینی سطح درک شما از جنگ اینه که زناشون میان بهت بدن؟

پس حساب کن ببین چن تا مرد دارن که کونت می‌زارن.

2019-05-16 07:56:03 +0430 +0430
نقل از: کیر ابن آدم
نقل از: keivanx50 من هرموقع فیلم میبینم محو این سربازای زنشون میشم ، اگه جنگ بشه از اونجا که از هر ۱۰ تا یکی دوتاشون زن هستن یه چیزی حدودای ۱۰ تا ۲۰ هزار تا زن هم بین سربازاشون هس ، ۵ تاش هم گیر من بیاد بسه برام ، اوووفف (wanking)

ینی سطح درک شما از جنگ اینه که زناشون میان بهت بدن؟

پس حساب کن ببین چن تا مرد دارن که کونت می‌زارن.

دهنت سرویس ?

0 ❤️

2019-05-16 07:56:38 +0430 +0430
نقل از: strong_boy صحبت های ترامپ به زبان اصلی رو دیدم 120 هزار سرباز رو که گفت دروغه اصلا برنامه ای نداره اما اینو گفت که اگه نیاز باشه و بخواد خیلی بیشتر از اینا میفرسته. این ناو و هواپیما هم تقریبا همیشه بوده تو خلیج فارس حالا تعدادشون یه مقدار بیشتر شده اما موضوع نگران کننده همون جریان عراقه که داره میکشه بیرون کارکنان و اتباعشو. اما خب به نظر من احتمال اینکه جنگ بشه نزدیک صفره چون هیچ کدوم از طرفین اینو نمیخوان و هر دو آسیب جدی میبینن

در مورد مصاحبه ترامپم ک توضیح داده

0 ❤️

2019-05-16 08:03:56 +0430 +0430
نقل از: me1_life دوست گلم آمريكا به ايران حمله نميكنه و ايران رو هم دست كم نگير منم مثل شما فكر ميكردم آمريكا با اين تبليغاتش ميخاد نصف را رو بره كه ظاهراً موفق شده چونكه ظاهرا روى مغز خيلى از ايرانيها تاثير گذاشته و ترسيدن كه دقيقا آمريكا همينو ميخاد نميگم آمريكا قدرت نداره اما بخاد وارد جنگ بشه ضربات جبران ناپذيرى ميخوره در ضمن جنگى هم بش دل خوش نمنيد كه وضعيت بهتر بشه يا اينكه آمريكا داش بحال ملت ايران سوخته نه فقط فكر منافع خودشه

مردم اکثرا طرف حکومت ایران نیستن مردم پشت دولت نباشن چجوری میخاد در مقابلش وایسته فک نکن مث جنگ ایرانو عراق میشه

4 ❤️

2019-05-16 08:08:30 +0430 +0430
نقل از: Hamed_769
نقل از: me1_life دوست گلم آمريكا به ايران حمله نميكنه و ايران رو هم دست كم نگير منم مثل شما فكر ميكردم آمريكا با اين تبليغاتش ميخاد نصف را رو بره كه ظاهراً موفق شده چونكه ظاهرا روى مغز خيلى از ايرانيها تاثير گذاشته و ترسيدن كه دقيقا آمريكا همينو ميخاد نميگم آمريكا قدرت نداره اما بخاد وارد جنگ بشه ضربات جبران ناپذيرى ميخوره در ضمن جنگى هم بش دل خوش نمنيد كه وضعيت بهتر بشه يا اينكه آمريكا داش بحال ملت ايران سوخته نه فقط فكر منافع خودشه

مردم اکثرا طرف حکومت ایران نیستن مردم پشت دولت نباشن چجوری میخاد در مقابلش وایسته فک نکن مث جنگ ایرانو عراق میشه

من گفتم مردم برن پشتش وايسه؟ ظاهرا اين جنگ نرم آمريكا رو شما هم تاثير داشته و ترسيديد و به جملات دقت نميكنيد

1 ❤️

2019-05-16 08:12:31 +0430 +0430
نقل از: mr_dreamer خیلی اهل سیاستو اینا نیستم بچه بسیجی و از کس مشنگام نیسم بگم ما شکست میدیمو اینا ولی به نظرم یکی از ترسایی که باعث میشه امریکا به ایران حمله نکنه اسرائیله همه میدونن شاید امریکا ناو جنگیو جت جنگی داشته باشه ولی موشک های نقطه زن ایران تکه اکثر موشکاشونم رو اسرائیل قفله فقط منتظر یه حرکت از امریکاس امریکام نمیاد دستی دستی یه کشوریو که همه هزینه هاش برا اونه رو به باد بده فقط قصد امریکا جنگ روانیه البته این فقط نظر منه نمیدونم درسته یا قلط

میشه بگی موشکای نقطه زن ایرانو از کجات آوردی؟؟
از اخبار شبکه یک؟؟؟
اصا اگرم ایران موشک نقطه زن داشته باشه امریکا مگه نقطه زن نداره؟؟؟ مگه اسرائیل اون گنبد آهنیو واسه ننش ساخته اونجا
… ولی در کل بگم جنگ نمیشه چون امریکا از این نظام یه منفعتی میبره که همون اول اوردش رو کار…این همه تبلیغاتم که میبینی اسمشه…تبلیغات…ترامپ بخواد وارد جنگ بشه…یعنی به ایران حمله کنه نیاز به اجازه سنا داره…که اون سناتورای دمکرات کسکشم مخالف جنگ با ایرانن…بنابراین جنگ نمیشه

1 ❤️

2019-05-16 08:13:15 +0430 +0430

بابا برید داستان تصرف عراق رو تو سال ۲۰۰۳ توسط آمریکا بخونید
کمتر از ۲۴ ساعت آمریکا عراق رو خلع سلاح کرد و اونم طوری بود که تا صبح نشد و مردم بیدار نشدن نفهمیدن چه خبره.
آمریکا بخواد با ایران بجنگه نیازی به موشک و توپ و تفنگ نداره.
حاجی گنگش بالاست

2 ❤️

2019-05-16 08:14:11 +0430 +0430

بعدشم مگه امریکا ماه به چشم و ابروی ما دیده که بخاطر مردم ما به ایران حمله کنه…حمله ای هم باشه خود مردمن که بگای سگ میرن

1 ❤️

2019-05-16 08:18:56 +0430 +0430

من دیگه بعد از خوندن کامت تو اون ادم سابق نمیشم (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash)

2 ❤️

2019-05-16 08:19:24 +0430 +0430

یا خداااااا
اگه جنگ بشه امریکا رو بیخیال
آرنولد رو چیکارش کنیم ؟؟؟؟؟؟

0 ❤️

2019-05-16 08:21:04 +0430 +0430

عرضم ب حضورت جنگ نخواهد شد ب هیچ وجه …چون اونقدا هم که میگید آسون نیس الان کاری ب اون اخباری که اول گفتی ندارم که کدوماشون درسته و کدوماشون غلطه مثل همون اعزام ۱۲۰ هزار سرباز که خودم فیلمشو دیدم که ترامپ تو یکی از گفتگوهاش اینو تکذیب کرد…ولی درمورد جنگ باید بدونیم که اونقدرا هم که فک میکنید الکی نیس آمریکا تا حالا با هر کی جنگیده اول خلع سلاحش کرده چون باید طوری بجنگه که آسیبی نبینه چون الان با چین و روسیه تو رقابته اگع بخواد بیاد با کشوری مث ایران وارد جنگ بشه مطمئن باش اونا خودشون میدونن که همونجور که برا ایران گرون تموم میشه برا اونا هم گرونتر چون ایران نهایتا بمباران میشه ولی اونا کلی از رقیباشون عقب خواهند افتاد جدا از پایگاه های نظامیشون کع تو تیررس موشکهای سپاه ان این تا اینجا …حالا یه سوال ما میدونیم که عربستان همه اسلحه هاشو از آمریکا میخره سامانه پاتریوت که این همه بزرگش کردن بعضیا رو هم قبلا عربستان خریده از آمریکا یعنی الان عربستان پاتریوت داره پس چرا این همه عربستان داره با موشکهای کوچیک (که ایران صد برابرشونو داره) داره از طرف یمن بمبارون میشه پس چرا پاتریوت ب دردشون نمیخوره …البته اینو میگم نه اینکه پاتریوت یه چیز علکیه ولی میگم اونقدا ما برا خودمون بعضی چیزا رو بدون تحقیق بزرگ میکنیم که فقط باعث میشه مردم بدبخت با خوندن همچین چیزایی ب بدبختیاشون اضافه شه …و در آخر درسته ما کاری ب این نظام نداریم ولی الان قدرت نظامی سپاه برا همه تقریبا ثابت شده اس و گرنه آمریکا موقعی که خواست عراق رو بزنه نیومد اول تحریمش کرد و بعد چن ده سال تهدیدش کرد، قشنگ اومد از خلیج فارس بدون حرف و حدیث اضافه عراقو زد و تموم …پس چرا برا ایران این همه طولش میدن شاید شاید چون اونا هم فهمیدن که ایران ، عراق و افغانستان نیس …اگه بخوان باش دربیفتن حتی اگه فرضا بتونن با چن سال جنگیدن باش اونو بزنن در نهایت ولی برا اونا خیلی گرونتر تموم میشه چون از همه چیز عقب میوفتن.

3 ❤️

2019-05-16 08:23:04 +0430 +0430
نقل از: saeeed25
نقل از: mr_dreamer خیلی اهل سیاستو اینا نیستم بچه بسیجی و از کس مشنگام نیسم بگم ما شکست میدیمو اینا ولی به نظرم یکی از ترسایی که باعث میشه امریکا به ایران حمله نکنه اسرائیله همه میدونن شاید امریکا ناو جنگیو جت جنگی داشته باشه ولی موشک های نقطه زن ایران تکه اکثر موشکاشونم رو اسرائیل قفله فقط منتظر یه حرکت از امریکاس امریکام نمیاد دستی دستی یه کشوریو که همه هزینه هاش برا اونه رو به باد بده فقط قصد امریکا جنگ روانیه البته این فقط نظر منه نمیدونم درسته یا قلط

از اخبار شبکه یک؟؟؟
اصا اگرم ایران موشک نقطه زن داشته باشه امریکا مگه نقطه زن نداره؟؟؟ مگه اسرائیل اون گنبد آهنیو واسه ننش ساخته اونجا
… ولی در کل بگم جنگ نمیشه چون امریکا از این نظام یه منفعتی میبره که همون اول اوردش رو کار…این همه تبلیغاتم که میبینی اسمشه…تبلیغات…ترامپ بخواد وارد جنگ بشه…یعنی به ایران حمله کنه نیاز به اجازه سنا داره…که اون سناتورای دمکرات کسکشم مخالف جنگ با ایرانن…بنابراین جنگ نمیشه

من با موشکای امریکا کاری ندارم داداش
قنبد آهنی هم که میگی زیر دوتا موشک مقاومت چیه اسمش فلسطین کم اورده بود
اولشم گفتم اخبار نگا نمیکنم
برو یه سرچ بزن ببین چقد گنبد اهنین میتونه تحمل کنه
امریکام عاشق چش و ابروی ما نیس که بیاد حمله کنه این جاکشا رو بندازه بیرون بعد هاوایی درس کنه برامون
میاد میگاد یکی دیگرو میزاره بالا سرمون

0 ❤️

2019-05-16 08:40:16 +0430 +0430

از اخبار شبکه یک؟؟؟

اتفاق ایران موشک سوخت جامد داره که هممون میدونیم آماده سازی تا پرتابش نیم ساعته. از منظر دقت هم اگه درست خاطرم باشه یه چند نمونه با خطای ۱۰ متر داریم.

0 ❤️

2019-05-16 08:41:56 +0430 +0430

از اخبار شبکه یک؟؟؟

در مورد جنگ هم این نکته رو ذکر کنم که از نظر ارتش آمریکا سپاه پاسداران تروریستیه. لذا میتونن مستقیما و بدون هشدار باهاشون درگیر شن. ولی از نظر ایران سپاه جزو نیروهای رسمی نظامی کشوره و حمله ارتش آمریکا به سپاه یعنی حمله نظامی به ایران . این یعنی جنگ.

0 ❤️

2019-05-16 08:51:15 +0430 +0430

کاری به تاپیکت ندارم اصلا … در مورد امضات باید بگم جهنم و بهشت و زمین تو کون خدا و پیغمبرات و امامات و اولیا خدا و خصوصا خودت از پهنا … اسکل گوساله . آدم چقد باید نفهم و بیشعور باشه تو قرن 21 گول توهمات و جفنگیات محمد توهمی بخوره

1 ❤️

2019-05-16 08:54:19 +0430 +0430

سفارت امریکارو تو عراق خالی کردن، مشخص نیس قراره چه اتفاقی بیوفته… احتمالش هس که خودشون بخوان به سفارت حمله کنن تا آتو دستشون بیاد…

هیچ چیزی غیر ممکن نیست ! شاید جنگ هم بشه … ایران تو بدترین وضعیت ممکن به سر میبره.

از شما چه پنهون خواهر لحظه شماری میکنم برای جنگ !

3 ❤️

2019-05-16 08:55:21 +0430 +0430
نقل از: icy_girl سفارت امریکارو تو عراق خالی کردن، مشخص نیس قراره چه اتفاقی بیوفته.. احتمالش هس که خودشون بخوان به سفارت حمله کنن تا آتو دستشون بیاد...

هیچ چیزی غیر ممکن نیست ! شاید جنگ هم بشه … ایران تو بدترین وضعیت ممکن به سر میبره.

درسته ایسی ولی این وسط کلی ادم بی گناه می میرن!

4 ❤️

2019-05-16 08:55:54 +0430 +0430
نقل از: mr_dreamer

از اخبار شبکه یک؟؟؟

من با موشکای امریکا کاری ندارم داداش
قنبد آهنی هم که میگی زیر دوتا موشک مقاومت چیه اسمش فلسطین کم اورده بود
اولشم گفتم اخبار نگا نمیکنم
برو یه سرچ بزن ببین چقد گنبد اهنین میتونه تحمل کنه
امریکام عاشق چش و ابروی ما نیس که بیاد حمله کنه این جاکشا رو بندازه بیرون بعد هاوایی درس کنه برامون
میاد میگاد یکی دیگرو میزاره بالا سرمون

موشک نقطه زن سپاه تو کون محمد پیغمبر مسلمانان اولا ثانیا تو کون قاعد اعظم خامنه ای ثالثا تو کون مادر هرچی بسیجی و سپاهیه و ساندیسخوره .
500 تا موشک نقطه زن زدن تو اسراییل 1 نفر کشته شد اونم فک کنم سکته کرده بود . گمشو باو اینا نمیتونن آبگرمکن هم درست کنن چه برسه موشک

0 ❤️

2019-05-16 09:11:28 +0430 +0430
نقل از: soonia_eps کاری به تاپیکت ندارم اصلا ... در مورد امضات باید بگم جهنم و بهشت و زمین تو کون خدا و پیغمبرات و امامات و اولیا خدا و خصوصا خودت از پهنا .... اسکل گوساله . آدم چقد باید نفهم و بیشعور باشه تو قرن 21 گول توهمات و جفنگیات محمد توهمی بخوره

کاشکی تو ورژن جدید شهوانی از ورود افراد مست جلوگیری به عمل بیاد.

6 ❤️

2019-05-16 09:12:44 +0430 +0430
نقل از: icy_girl سفارت امریکارو تو عراق خالی کردن، مشخص نیس قراره چه اتفاقی بیوفته.. احتمالش هس که خودشون بخوان به سفارت حمله کنن تا آتو دستشون بیاد...

خواهشا نگو چون میخوای سربازای آمریکایی اسیرت کنن ببرنت.

0 ❤️

2019-05-16 09:17:43 +0430 +0430

جنگ هم شد شد شما از ترس خشتکاتون رو خیس نکنید ماده صفت ها

0 ❤️

2019-05-16 09:19:20 +0430 +0430
نقل از: Miladrh010011021 جنگ هم شد شد شما از ترس خشتکاتون رو خیس نکنید ماده صفت ها

میدونی… امثال تو حتی ارزش بحث کردنم ندارن.

2 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «