خلوت شدن سايت!

1394/07/09

به نظر شما دوستان عزيز چرا سايت نسبت به سال هاى گذشته خلوت شده؟ پست ها كم شده و كلا فعاليت خيلى كم شده نسبت به گذشته

2356 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2015-09-30 23:14:53 +0330 +0330

سلام دوست عزیز
علت این مسیله دروغ گویی کلاهبرداری بی صداقتی
عدم توجه به تمایلات و خواسته های دیگران وووو بسیاری دیگر میباشد هر پیامی که بزارید و یا هر تایپیکی که درست کنید یه عده سعی در سو استفاده دارن. قرار بود اینجا فضای باشه برای تبادل خواسته ها و نیاژ هایی که در جامعه بد جلو شده و یا سرکوب شده. ولی مناسفانه بعلت های مختلف جایی شده که انواع و اقسام کلاهبرداری صورت میگیره.

0 ❤️

2015-09-30 23:21:27 +0330 +0330

بی کفایتی مدیریت و محدود کردن پست ها که میره برای بررسی و هیچ وقت هم بررسی نمیشه یکی از بزرگترین دلایلشه

0 ❤️

2015-09-30 23:27:47 +0330 +0330

[quote=tavanaf20]سلام دوست عزیز
علت این مسیله دروغ گویی کلاهبرداری بی صداقتی
عدم توجه به تمایلات و خواسته های دیگران وووو بسیاری دیگر میباشد هر پیامی که بزارید و یا هر تایپیکی که درست کنید یه عده سعی در سو استفاده دارن. قرار بود اینجا فضای باشه برای تبادل خواسته ها و نیاژ هایی که در جامعه بد جلو شده و یا سرکوب شده. ولی مناسفانه بعلت های مختلف جایی شده که انواع و اقسام کلاهبرداری صورت میگیره.[/quote]
شاید منظورتو درست متوجه نشدم ولی یکی از دلایلی که سایت گیرایی قبلشو از ست داده برای اینه که همه دنبال همین خواسته ها هستند یکی کس کشی میکنه از طریق سایت یکی روسپی گردی و کاسبی میکنه از طریق سایت یا دنبال شریک جنسی و … که فقط یک عده کلاه بردار و سواستفاده کن دنبال این کارا هستند و گرنه کسی که واقعا اینکاره باشه هیچ وقت از طریق این سایت که به شدت زیر نظر سایبریه نمیاد دنبال مشتری بگرده قبلا که سایت اعتیاد اور بود و نمیشد ولش کرد این خبرا نبود رفته رفته که این چیزا تو سایت زیاد شد جذابیت سایت هم از بین رفت

0 ❤️

2015-10-12 01:41:47 +0330 +0330

وقتی کاربران فعال وموثر سایت به یک سری دلایل مشخص ومعلوم ، سایت رورها میکنن نتیجه ش میشه همینی که ما الآن شاهدش هستیم !

0 ❤️

2015-10-12 02:29:27 +0330 +0330

چه عرض کنیم شاید همین که دوستان گفتن یکی از دلایلش به خاطر یه سری از محدودیتهای سایت باشه. هر پست یا کامنت یا هر گونه فعالیت تو سایت معمولا با انتقاد شدید یا بیحرمتی کاربرا روبرو هستیم ! دلیلشم کاملا واضح این روزا کسی اعصاب نداره …

0 ❤️

2015-10-12 05:58:19 +0330 +0330

[quote=ویکتور _victor]وقتی کاربران فعال وموثر سایت به یک سری دلایل مشخص ومعلوم ، سایت رورها میکنن نتیجه ش میشه همینی که ما الآن شاهدش هستیم ![/quote]

درود ویکتور…

آقا ممکنه واضحتر بگی…

شاید منظورت بی ادبیِ بعضی از حضرات، به قدیمیاس ؟

0 ❤️

2015-10-14 11:23:15 +0330 +0330

[quote=ویکتور _victor]وقتی کاربران فعال وموثر سایت به یک سری دلایل مشخص ومعلوم ، سایت رورها میکنن نتیجه ش میشه همینی که ما الآن شاهدش هستیم ![/quote]

اومدم تو اون تاپیکت یه پست مفصل درمورد تاپیکای قدیمی شهوانی که الان داشتم مرورشون میکردم بذارم، و اتفاقا خواسم اشتباهتو بهت ثابت کنم ولی دیدم هم تاپیکت به دیار باقی پیوسته هم خودت!
به شخصه هیچ وخ ازت خوشم نمیومد، بخاطر ادعای کاذبت، ولی یجورایی حالم گرف حذف شدی، به نظرم با همه این اوصاف حقت این نبود!
هرجا هسی خوش و سلامت آقا پارسا

0 ❤️

2015-10-14 20:09:24 +0330 +0330

[quote=شیما کون]برا بیشعوری و بی تربیتی بعضی ها…من هر وقت نظر گذاشتم…یهدعده ای عکس التشون رو برام فرستادنیه عده ای فوش میدن…اعصاب ادم خراب میشه خوو…بعد هم میگن چرا جواب نمیدی…[/quote]

پس “شیما کون” تویی!
الان فهمیدم چرا تو تاپیک منفورترین کاربر، زیاد رأی اوردی ROFL

0 ❤️

2015-10-14 20:35:06 +0330 +0330

اینی که اینجا مینویسم رو به این دلیل مینویسم که بالاتر خوندم یکی از بچه ها نوشته بود ادمین عزیز گفته « نرم افزار سایت بعضی مواقع مشکل پیدا میکنه » …فقط خواستم یه توضیح کوچولو بدم که همچین موجودی! وجود خارجی نداره،… بطور خیلی خلاصه میگم،سایتها از تعدادی صفحه با چند فورمت مثل Html,Php و … ساخته میشن که بعد از طراحی صفحات،همه بر روی ۰ هاست ۰ آپلود میشن تا ما بتونیم روی نت ببینیمشون،همین …
در مورد خلوت شدن سایت به نظرم همه موارد بالا میتونن درست باشن

0 ❤️

2015-10-14 20:38:59 +0330 +0330

من از اعضای قدیمی اینجا نیستم ولی با توجه به روند کاهش کاربران شبکه های اجتماعی مهم ترین دلیل ، افزایش شبکه های تعاملی تلفن های همراه است
نقطه سر خط
.
.
چقد کتابی فرمودم … ^_^

0 ❤️

2015-10-14 23:18:28 +0330 +0330

با درود…

صف ارزیابی، خیلی وختا اذیت کنندس…

یه دلیلش میتونه این باشه…

البته خود ادمین میگه که نرم افزار سایت بعضی وختا اشتباه میکنه…

اما ظاهرن این پاسخ، زیادم رضایت بخش نبوده…

0 ❤️

2015-10-15 09:00:03 +0330 +0330

ويكتور گذشته يادت مياد؟ بد ميمالوندي.حالا نظرت عوض شد؟

0 ❤️

2015-10-23 17:46:52 +0330 +0330

[quote=ویکتور _victor]وقتی کاربران فعال وموثر سایت به یک سری دلایل مشخص و معلوم ، سایت رو رها میکنن نتیجه ش میشه همینی که ما الآن شاهدش هستیم ![/quote]
البت ویکی جون هم به نظر خودش یکی از موثرترین این کاربر ها بود ولی به علت یک سری دلایل نامشخص و نامعلوم شهوانی رو به هیچ وجه رها نمی کرد ولی ظاهرا شهوانی اون رو رها کرد
[quote=شیما کون]من هر وقت نظر گذاشتم…یهدعده ای عکس التشون رو برام فرستادن…اعصاب ادم خراب میشه[/quote]
هر جا کون هست، کیر هم هست
اسم شما هم شیما کون هست
حالا کجاش برات سواله که چرا برات عکس کیر می فرستن؟
من بهت می گم:
2 حالت داره
1_یا پسری و خودت رو اسکول کردی
2_با دختری و داری ادای تنگ ها رو در میاری
در کل ول معطلی، چون سر درب اینجا نوشته شهوانی نه هیئت متوسلین به کس خلین
[quote=گایندگی و برازندگی]یه دلیلش هم اینه که بعضی ها. هرجور دلشون بخاد فحاشی و توهین به کاربرا میکنن
و حذف هم نمیشن[/quote]
کسی بهت فحش داده همین جا لینک بده تا ادمین بررسی کنه
کسی بهت فحش نداده وکیل وصی دیگران نباش
[quote=Amirheydari]وقتی تو سایتی که ادعای ازادی داره و یه سایت سکسی ازاده ولی نمیتونی دوستیابی کنی عکس از بدنت بزاری حتی تو خصوصی واسه طرف عکس بفرستی خب معلومه هیچکس نمیاد[/quote]
شما اگر فرق خصوصی و عمومی رو بدونید هیچکس کاری بهتون نداره
ولی وقتی فرقی بین تاپیک دیگران و پیام خصوصی نمی گذارید و هر جا می رسید عکس شومبول میذارید مشکلات شروع میشه
[quote=ice girl hot]چه عرض کنیم شاید همین که دوستان گفتن یکی از دلایلش به خاطر یه سری از محدودیتهای سایت باشه[/quote]
محدودیت های شهوانی در گذشته خیلی بیشتر بوده
مثلا در گذشته اگر کاربری به عنوان اسپمر شناخته می شد برای روزها و حتی ماه ها نمی تونست پستی ارسال کنه
پس از صف ارزیابی ننالید
[quote=m@jnon]بی کفایتی مدیریت و محدود کردن پست ها که میره برای بررسی و هیچ وقت هم بررسی نمیشه یکی از بزرگترین دلایلشه[/quote]
چون صف ارزیابی وجود داره مدیر بی کفایته؟
آیا تا به حال فکر کردی این مدیر بی کفایت چرا این توهین های ریز و درشت رو زیر سیبیلی رد می کنه و به فکر اینه که با بروز آوری شهوانی فکری برای صف ارزیابی بکنه؟

0 ❤️

2015-10-23 18:03:37 +0330 +0330

[quote=Mastershex]به نظر شما دوستان عزيز چرا سايت نسبت به سال هاى گذشته خلوت شده؟[/quote]
آمار دقیق بازدید روزانه که زیر دست ادمین هست نه من و شما
[quote=Mastershex]پست ها كم شده و كلا فعاليت خيلى كم شده نسبت به گذشته[/quote]
شهوانی در هر روز فقط بین 3 تا 5 صفحه پیگیری تاپیک های جدید داره اونوقت میگی پست ها کم شده
این در حالی هست که بر خلاف گذشته هر کاربر می تونه فقط یک تاپیک در 24 ساعت بزنه
روی چه حساب و چه آماری ادعا می کنید که پست ها و فعالیت اعضا کم شده!

0 ❤️

2015-10-23 18:17:51 +0330 +0330

من خيلى وقته ک تو سايت ميام چند سالى هست تاپيکاتونو ديدم با ها تون ناراحت شدم با ها چون خنديدم از به لحاظ ويکتور درست ميگه نبود خيلى از قديمياى ساىت باعث تاسفه من که دلم براشون تنگ شده کآش بيان باز sorry2 اما توهين کردن ب بقيه هم اصلا جالب نيست اىن سايت شهوانيه اما جنگل ک نيست مام حيوون نيستيم ب عقايد هم و ب هم احترام بزاريم چيزى ازمون کم نميشه و جو متشنج نمىشه خيلى دوستانه از کنار هم بودن لذت مي بريم kiss2

0 ❤️

2015-10-24 15:12:03 +0330 +0330

ک ی ر لیسی اصلا کار خوبی نیست! مرد مومن دقت کنی گفتم شاید !! چرا ادامه حرفمو تایید نکردی؟؟
برا من و خیلیا عزیزی منفور نکن خودتو…

0 ❤️

2015-10-24 15:14:46 +0330 +0330

هر کس پستاش میره برا صف ارزیابی به ادمین پی ام بده احتمالا مشکلش حل میشه !

0 ❤️

2015-10-24 15:22:12 +0330 +0330

همش که شده گی و ابنه ای!

0 ❤️

2015-10-24 15:47:52 +0330 +0330

هرسیستمی یه دوره اوج داره یه دوره افول وضعف بایدرهبراون سیستم هردوعلت وبشناسه وباتغییرات ونواوری سیستموسرپانگه داره استثناء هم نداره!! شایدلازمه یک قسمت پیشنهادات وانتقادات راه اندازی بشه به سبک دموکراسی های موفق

0 ❤️

2015-10-24 15:49:58 +0330 +0330

[quote=63maryam]همش که شده گی و ابنه ای![/quote]
دقیقا

0 ❤️

2015-10-24 15:58:49 +0330 +0330

[quote=ice girl hot]ک ی ر لیسی اصلا کار خوبی نیست![/quote]
اگر با من بودی که من خودم کیرم و شما بخورش
البت خیلی ها قبل شما شک داشتند ولی امتحان کردند و مطمئن شدند
امتحانش برای تو هم مجانیه چه با این کاربری و چه با هر کاربری دیگه ای که دوست داری

0 ❤️

2015-10-24 16:11:22 +0330 +0330

[quote=SHAAPOUR][quote=ice girl hot]ک ی ر لیسی اصلا کار خوبی نیست![/quote]
اگر با من بودی که من خودم کیرم و شما بخورش
البت خیلی ها قبل شما شک داشتند ولی امتحان کردند و مطمئن شدند
امتحانش برای تو هم مجانیه چه با این کاربری و چه با هر کاربری دیگه ای که دوست داری[/quote]
الهی خیلی بهت برخورد
خورد وسط کمرت

0 ❤️

2015-10-26 16:29:32 +0330 +0330

بنظرم شهوانی اصلا خلوت نشده
فقط تاپیک های عشقو عاشقی و ازینجور چیزا کم شده
ازونا که طرف با هدف مخ زدن ایجاد میکرد
lol

0 ❤️

2015-10-27 02:01:25 +0330 +0330

چون بعضی افراد زدن به دین و مذهب و فحش و ناسزا
بعضی افراد هم که کیر به دست همه جا حضور دارن هرجا میری از 5 پست 3 تاش عکس کیر شده
خب معلومه کسی نمیاد

0 ❤️

2015-11-15 03:17:10 +0330 +0330

دوست عزیز من حدود چند ساعتی هست که عضو شده ووارد سایت شدم.قبلش باید به عرض برسونم که درسته که در این سایت صرفا مسایل سکس مطرح میشه ولی از طرفی نیز باید توجه داشت که مخاطبان وکاربران مراجعه کننده با این سایت ودیگر سایت ها ساکن این مرز وبوم بوده وهمه دارای اعتقادات معنوی خاص خود هستند اینجور نیست که هر کسی که بحث سکس رو مطرح میکنه لامذهب بوده وخدا را وپیامبر هارو انکار بکنه و یا جامه بی غیرتی سکس با محارم را بر تن کرده باشه هر کسی در زندگی حریمی معنوی واخلاقی برای خودش داره وبا توجه به میزان اگاهی وپایبندی خودش به ان ایده ها میاندیشه وبا اون زندگی میکنه. همانطور که عرض کردم من چند ساعتی نیست که در سایت شما میهمان هستم ولی همین مدت محدود متوجه شدم افرادی یا مغرض یا روانی یا حتی با اهدافی در لابلای مطرح کردن مسائل سکس باب توهین به مقدسات مورد احترام کاربران رو گشوده اند واز لغاتی که در مورد مقدسات کاربرد داره برای لغات سکس بهره میبرن. ویا تلویحا و ویا گاهی علنا تبلیغ رواج دادن سکس با محارم را اشاعه میدن مثلا اگر ان شخص که التماس میکنه که کسی بره با خانومش معاشقه کنه انقدر در منجلاب حیوانی سقوط کرده که عیب وقباحت کارش رو نمیدونه ولی شما مدیریت محترم باید بدانید که دیگر کاربران با خواندن این مطالب ضد اخلاقی از اینکه در این سایت همنشین همچین انسان های پست تر از حیوان هستند احساس شرم میکنند ودر اولین فرصت سایت را ترک کرده واین نتیجه رو به بار میارند که سایت خلوت وخلوت تر بشه… خب این حرکت وکارها سبب میشه که این تفکر که از جانب افرادی مطرح شده که این سایت های سکسی از طرف دشمنان دین وکشور وخارجی ها برای سست نمودن اعتقادات مردم وفرزندانشون راه اندازی شده قوت بگیره ان شخص نا اگاهی که فلان چیز رو به حجر السود مقایسه ونام گذاری میکنه خودش داره جامعه رو به دودسته خودی درصف خودش که طرف دار ازادی سکس هستن ودسته غیر خودی که حقی در دیدن این سایتها ندارن تقسیم میکنه وباب جنگ رو باز میکنه وچون وزنه قدرت در جامعه به نفع طرف مقابل هست تمام تبلیغات واقدامات پیشگیرانه انان با سرعت وموفقیتی بیشتر اجرا میشه وحتی به محدوده دیگر سایتهای ملایم تر مثل موسیقی کشیده میشه وشما مدیریت محترم سایت وادمین ها اگر واقعا خود را مبرا از تهمت های وارده نظیر سر سپردگی به اجنبی وووووو میدانید نباید نظرات ونوشته های توهین امیز به اعتقادات رایج را اجازه نشر بدهید .ان گاه است که حساسیت ها ومحدودیت ها کمتر شده واتهام ها لااقل رنگ سیاسی به خودش نمیگیره وسایت هم خلوت نمیشه زیرا مسایل سکس برای همه جاذبه داره وخواهان داره حتی انان که طبل مخالف میزنند پنهانی به این سایت ها سرک میکشند…از اینکه در خواندن نظر بنده حوصله فرمودید سپاس گذارم.

0 ❤️

2015-11-15 03:24:56 +0330 +0330

چند تا دلیل داره
1 - زیاد شدن تعداد پسرهای 14 تا 18 سال در زیاد ک عقلشون توی کیرشونه |: چون زیادی حشرین

2 - کم شدن تعداد دخترهای سایت چون دیگه الان دوره زمونه طوری شده کافیه
ی ساپورت بپوشن تو خیابون بهترین پسرای خوشتیپ نصیبشون میشه
واقعیشو تجربه میکنن ن بیان اینجا عکس بزارن و هزار گرفتاری برا خودشون درست کنن

3 - اومدن شبکه های اجتماعی از قبیل تلگرام و واتس و … ک وقت مردم بیشتر اونجا میگذره
طرف یک گروه زده 5 نفر از همون گروهو کرده بدون اینکه اونیکی از اونیکی باخبر بشه

4 - تکراری شدن سایت از جمله قالب و اینا یک دستی باید ب سروروش کشیده شه

والسلام

0 ❤️

2015-11-15 04:03:03 +0330 +0330

زیر هر داستان وتایپیک کلی فوحش وبدو بیرا میگن دیگه کسی جرات نمیکنه فعالیت کنه

0 ❤️

2015-11-15 05:57:55 +0330 +0330

[quote=hidden71]چند تا دلیل داره
1 - زیاد شدن تعداد پسرهای 14 تا 18 سال در زیاد ک عقلشون توی کیرشونه |: چون زیادی حشرین

والسلام[/quote]

درود بر شما…

گاهن دیده شده… این نوع کاربرا…(بلا نسبت تعداد معدودی)، اینقد خزعبلات مینویسن… که صاحب تاپیک، شخصن تاپیکشو حذف میکنه.

0 ❤️

2016-04-01 07:22:52 +0430 +0430
نقل از: tavanaf20 سلام دوست عزیز علت این مسیله دروغ گویی کلاهبرداری بی صداقتی عدم توجه به تمایلات و خواسته های دیگران وووو بسیاری دیگر میباشد هر پیامی که بزارید و یا هر تایپیکی که درست کنید یه عده سعی در سو استفاده دارن. قرار بود اینجا فضای باشه برای تبادل خواسته ها و نیاژ هایی که در جامعه بد جلو شده و یا سرکوب شده. ولی مناسفانه بعلت های مختلف جایی شده که انواع و اقسام کلاهبرداری صورت میگیره.

موافقم

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «