خواب دیدم

1396/09/17

دیشب خواب یکی از دوستامو با خانومم دیدم

ی دوستی که خیلی هم صمیمی نیستیم و زیاد هم همو نمیبینیم، اومده بود ب خوابم

چند تا خونواده رفته بودیم ی خونه دیگه مهمونی

یادم نمیاد کجا بود

ولی یادمه همه تو حیاط خونشون که ویلایی بود نشسته بودیم. شب بود

از گوشه پنجره اتاق خواب که رو به حیاط بود، دیدم تو تاریکی اتاق این دوستم به پهلو با خانمم خوابیده

لباساشون تنشون بود. فقط سینه های خانممو انداخته بود بیرون و شلوار و شورتشو کشیده بود پایین تا زیر کون

خودشم فقط کیر و خایشو انداخته بود بیرون

از پهلو و از پشت سفت خانممو بغل گرفته بود و محکم سینه هاشو گرفته بود به عنوان دستگیره

خیلی تنگ بغل کرده بود، کاملا بهم چسبیده بودن و داشت به همون حالت از پهلو آروم و پرهوس ولی عمیق تلمبه میزد

معلومه دلش میخواست که تندتر بزنه ولی مشخص بود دارن سعی میکنن بیصدا باشن

تو خواب اولش فکر کردم خانمم راضی نبوده و تو ی عمل انجام شده قرار گرفته

ولی ی لحظه دیدم سرشو چرخوند و در حالیکه دوستم چشاش بسته بود و غرق شهوت بود لبای دوستمو خورد

جالبه که دوستم ازش لب نمیگرفت فقط خانمم لباشو میخورد و لیس میزد

1785 👀
5 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-12-08 12:49:08 +0330 +0330
نقل از: salin معلومه ذهنت خیلی درگیراین موضوعه

شدیدا
اینکه شهوت اینقدر فشار بیاره برام جالبه

0 ❤️

2017-12-08 19:17:53 +0330 +0330
نقل از: salin
نقل از: Jooonkir
نقل از: salin معلومه ذهنت خیلی درگیراین موضوعه

شدیدا
اینکه شهوت اینقدر فشار بیاره برام جالبه

دوست داشتی پی وی درموردش صحبت کنیم پی ام بده

خیلی فکریم خیلی

ولی حوصله صحبت کردن ندارم

0 ❤️

2017-12-08 19:20:30 +0330 +0330

یدونه تعمیرکار گاز پیدا کردم

گازمون خرابه

خیلی پسر سکسی ایه
تو استخر باهاش آشنا شدم

کیر خیلی خوبی داره. اتفاقی زیر دوش کیر و خایشو دیدم

میخوام زنمو ی امتحان بزنم

پسره رو امتحان زدم. فوق العاده هیز و حشریه. مطمئنم اون از زن من نمیگذره

امیدوارم زنمم از کیر و خایه اون نگذره

0 ❤️

2017-12-09 00:04:33 +0330 +0330

مهمانی عروسی جشن یا تولد در خواب به معنای شر مطلقی است که به شکل خونوادگی اتفاق میفته

خانهء ویلایی جنگل یا ساحل دریا به معنای مکان عمومی است

شب دو تعبیر داره یک اینکه برعکس تعبیر میشه…شب یعنی روز…و دیگری شب به معنای غم و روز به معنای شادی

دیدن صحنه ای از پنجره به معنای با خبر شدن از یک واقعه توسط نگاه دیگری است…شاید فردی چیزی ببیند و برایتان تعریف کند.

دوستتان و خانم شما به پهلو خوابیده یعنی فردی که اون رو نمیشناسید با یکی از نزدیکان خانواده شما مثل خواهر…دختر…خواهر زن یا مادر زن یا مادر ارتباطی نهانی دارد یا اینکه فردی سعی در ورود و استفاده از زندگی شما داره…اون فرد حتما مرد نیست و میتونه زن باشه…البته چون در خواب اون رو مرد دیدید برعکس تعبیر میشه…و موضوع هیچ ربطی به زن شما نداره…زن در خواب به معنای دارایی است

به بغل دراز کشیدن یعنی جزع خونواده و فامیلی شما نیست ولی آشناست اینقدر که در طول زندگی شما از دارایی های شما با خبره و با شما در ارتباط… و بیصدا کاری میکنند یا نجوا میکنند یعنی شرایط زندگی شما بر اون طرف عیان هست انگار که اون فرد در زندگی شما رفت و آمد داره به راحتی از تغییرات زندگی شما آگاه هست.

عریان بودن بخشی از بدن در حین پوشیدن لباس به معنای رازی که باید نهان باشه و آشکار میشه هست… نشان از بر ملا شدن رازی داره…رازی که باید نهان باشه و آشکارا از اون سخن گفته میشه و در پی مخفی کردنش خواهید بود اما خیلی دیره میشه و همه فحمیدنش یا خواهند فحمید

خانم شما لب غریبه رو میخورده یا میبوسیده به این معناست که با فردی در ارتباطه که شما اون رو نمیشناسید و سخنان و راهکارهای اون شخص غریبه درباره مشکلی که پیش میاد به گوش خانم شما خوش میشینه

اون فرد قطع یقین زنه چون زنها تنها با هم جنس خودشون هم کلام میشن…دو لب وقتی در خواب بهم برسند یعنی هم کلام شدن…وقتی شخصی اصرا در بوسیدن یا خوردن لب شخص دیگری داره…یعنی از شخص دیگری به اصرار مشاوره میگیره و اون مشاور به درخواست و اصرار از طرف شما یا یکی از ابراد خونواده شما حرف هاش رو میگه

2 ❤️

2017-12-10 00:35:34 +0330 +0330
نقل از: ali-darklife
نقل از: رقصنده-با-گرگ مهمانی عروسی جشن یا تولد در خواب به معنای شر مطلقی است که به شکل خونوادگی اتفاق میفته

خانهء ویلایی جنگل یا ساحل دریا به معنای مکان عمومی است

شب دو تعبیر داره یک اینکه برعکس تعبیر میشه…شب یعنی روز…و دیگری شب به معنای غم و روز به معنای شادی

دیدن صحنه ای از پنجره به معنای با خبر شدن از یک واقعه توسط نگاه دیگری است…شاید فردی چیزی ببیند و برایتان تعریف کند.

دوستتان و خانم شما به پهلو خوابیده یعنی فردی که اون رو نمیشناسید با یکی از نزدیکان خانواده شما مثل خواهر…دختر…خواهر زن یا مادر زن یا مادر ارتباطی نهانی دارد یا اینکه فردی سعی در ورود و استفاده از زندگی شما داره…اون فرد حتما مرد نیست و میتونه زن باشه…البته چون در خواب اون رو مرد دیدید برعکس تعبیر میشه…و موضوع هیچ ربطی به زن شما نداره…زن در خواب به معنای دارایی است

به بغل دراز کشیدن یعنی جزع خونواده و فامیلی شما نیست ولی آشناست اینقدر که در طول زندگی شما از دارایی های شما با خبره و با شما در ارتباط… و بیصدا کاری میکنند یا نجوا میکنند یعنی شرایط زندگی شما بر اون طرف عیان هست انگار که اون فرد در زندگی شما رفت و آمد داره به راحتی از تغییرات زندگی شما آگاه هست.

عریان بودن بخشی از بدن در حین پوشیدن لباس به معنای رازی که باید نهان باشه و آشکار میشه هست… نشان از بر ملا شدن رازی داره…رازی که باید نهان باشه و آشکارا از اون سخن گفته میشه و در پی مخفی کردنش خواهید بود اما خیلی دیره میشه و همه فحمیدنش یا خواهند فحمید

خانم شما لب غریبه رو میخورده یا میبوسیده به این معناست که با فردی در ارتباطه که شما اون رو نمیشناسید و سخنان و راهکارهای اون شخص غریبه درباره مشکلی که پیش میاد به گوش خانم شما خوش میشینه

اون فرد قطع یقین زنه چون زنها تنها با هم جنس خودشون هم کلام میشن…دو لب وقتی در خواب بهم برسند یعنی هم کلام شدن…وقتی شخصی اصرا در بوسیدن یا خوردن لب شخص دیگری داره…یعنی از شخص دیگری به اصرار مشاوره میگیره و اون مشاور به درخواست و اصرار از طرف شما یا یکی از ابراد خونواده شما حرف هاش رو میگه

دوست عزیز من بر عکس سایرین دوبار خوندم و جالب بود
اگه نحلیل خودتون باشه باید بگم ذهن خلاقی دارید و به درد خیلی کارا میخورید(تو همین موارد)
پس اینجا چکار میکنید؟؟؟
در هر صورت لذت بردم و امیدوارم از این هوش تحلیلی که خیلی ها (حتی دارندش)نمیدونن چه قدرتی داره البته میشه ازش سو استفاده هم کرد.
بعد از ورزش بیلی و این متن رو بخونی جالب بود و روزم رو ساخت
موفق باشید

نظر لطف شماست…اما این تحلیل نیست بلکه تعبیر خواب هست…با کمی مطالعه میشه به راحتی این کلید واژگان رو آموخت…چیز سختی نیست

0 ❤️

2018-01-09 11:15:08 +0330 +0330
نقل از: oshtolak
نقل از: Jooonkir یدونه تعمیرکار گاز پیدا کردم

گازمون خرابه

خیلی پسر سکسی ایه
تو استخر باهاش آشنا شدم

منم خیلی هیزو سکسیم شنامم خوبه

ن این تعمیرکاره ی چیز دیگس

بیشرف وقتی میاد خونمون مدام از عمد کیرشو جلوی خانمم میمالونه

تقریبا همیشه تو خونه ما کیرش شقه

از عمد جوری قرارش میده که شقی کیرش معلوم باشه

0 ❤️

2018-01-09 11:40:44 +0330 +0330
نقل از: Jooonkir
نقل از: oshtolak
نقل از: Jooonkir یدونه تعمیرکار گاز پیدا کردم

گازمون خرابه

خیلی پسر سکسی ایه
تو استخر باهاش آشنا شدم

منم خیلی هیزو سکسیم شنامم خوبه

ن این تعمیرکاره ی چیز دیگس

بیشرف وقتی میاد خونمون مدام از عمد کیرشو جلوی خانمم میمالونه

تقریبا همیشه تو خونه ما کیرش شقه

از عمد جوری قرارش میده که شقی کیرش معلوم باشه

اخه کون کش مگه گازتون چقدر خرابه که این پسره همش خونتونه…ملجوق…

0 ❤️

2018-01-09 17:09:34 +0330 +0330

باور کن

هر سری پسره میاد یکساعت فقط خاطره تعریف میکنه و الکی سرشو گرم میکنه

و مدام میاد وامیسته تو خط چشم خانمم و کیر شقشو میمالونه و اینور اونور میکنه

فقط مشکلش اینه که ترسوئه

با اینکه هر دفعه 20 دقیقه با خانمم تنهاش میزارم که راحت لاس بزنه

هنوز منتظره که خانم من اول شروع کنه

نمیدونه که هیچ وقت ی زن شروع نمیکنه و اون ی جوری باید مخ بزنه و زنمو به خیانت وادار کنه

فقط بلده کیرشو بماله

کس کش ی سری شلوارش روغنی شد ب بهونه اینکه شرت پاچه دار پاشه شلوارو در آورد جلو خانمم شروع کرد شستن پاچش

حالا شرته تنگ و چسب ب کیر کلفت شق زیرش سرپا

0 ❤️

2023-06-18 09:23:06 +0330 +0330

عالی بود

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «