خواننده مورد علاقه شما

1397/03/11

خوب دوستان بیاین تعریف کنین خواننده مورد علاقتون کیه و سبکش چیه البته میتونین چن تا هم نام ببرین ;)

معرفی کنین دیگرانم استفاده کنن با تچکر 🌹

1398 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-06-01 18:07:58 +0430 +0430

من شخصا از سبک سنتیه جدید خیلی خوشم میاد امثال همایون شجریان,امیر عظیمی ,زند وکیلی ,محسن نامجو و ...
کلا سبکه جالبیه از نظرم

شعر های رستاک حلاج و ماکان بندم گوش میدم و دوس دارم :)

و استاده همه چی خون ها که سبکه خاصی نداره همه چی میخونه :دی یعنی شاهین نجفی اوشون جاشون ویژه ست

و خواننده بسیار محبوب جهان جناب کوهن خیلی صداش دلنشینه

دوستان اگه از نظره دسته بندی اشتباه بوده دسته بندیم شرمندتون ?

3 ❤️

2018-06-01 18:15:53 +0430 +0430

البته خواننده های قدیمی مون از جمله داریوش و گوگوش و ابی و مهستی و… جای خود دارند…

0 ❤️

2018-06-01 18:23:40 +0430 +0430

پاپ: مهدی احمدوند، محمد علیزاده، محسن چاوشی، بهنام بانی
رپ: هیچکس
سنتی: سالار عقیلی

2 ❤️

2018-06-01 18:30:31 +0430 +0430

از ایران محسن نامجو و شاهین نجفی…
از خارجی سبک متال مرلین منسون

2 ❤️

2018-06-01 18:49:31 +0430 +0430
Mrxy:

‎ Moein

مطمعنا از بهترین های ایرانه ایشون ?

sahandkurd919: شیروان کورد هست

متاسفانه نشنیدم آهنگ هاشون رو تا حالا البته زبان کوردی رو هم متوجه نمیشم ?

-ArBaB-FuCKeR-: پاپ: مهدی احمدوند، محمد علیزاده، محسن چاوشی، بهنام بانی رپ: هیچکس سنتی: سالار عقیلی

خوب هیچکس از این های که گفتی بجز بانی خوشم نمیاد :دی تشکر بابته نظرتون ?

دالیای_سیاه: شادمهر

اتفاقا من هم از شادمهر خیلی خوشم میاد ?

0 ❤️

2018-06-01 19:01:53 +0430 +0430
Atefeh20AmHo:

‎ صدای زیبای و سحرانگیز علی یاسینی... مثلا" اگه به من بود"ایشون رو پیشنهاد میکنم

خوب تا به حال آهنگی از ایشون گوش ندادم در واقع اسمشون رو هم نشنیدم ولی حتما گوش میکنم تشکر بابته نظرتون ?

ا m1_m2: از ایران محسن نامجو و شاهین نجفی... از خارجی سبک متال مرلین منسون

محسن نامجو و شاهین که از بهترین ها هستن مرلین منسون هم یه کلیپی ازشون دیدم خوشم نیومد دیگه دنبال نکردم اثر هاشون رو ?

تینا@: اول علیرضا طلیسچی دوم پویا بیاتی سوم مهدی احمدوند چهارم سیامک عباسی پنجم مسیح و آرش

بعضی از آهنگ های خواننده های که نام بردین شنیدم و قشنگ بودن تشکر باته نظرتون ?

1 ❤️

2018-06-01 19:47:57 +0430 +0430
نقل از: -ArBaB-FuCKeR- پاپ: مهدی احمدوند، محمد علیزاده، محسن چاوشی، بهنام بانی رپ: هیچکس سنتی: سالار عقیلی

منم از رپ خوشم نمیومد ولی از وقتی مهراب گوش دادم بِش عِلاقه مند شدم

1 ❤️

2018-06-01 20:00:08 +0430 +0430

اکثر خواننده های که گفتن خوب می خونن جا داره یادی کنیم از مرحوم مرتضی پاشایی عزیز که زود رفت و همچنین مرحوم حامد هاکان که خیلی گمنام رفت :( خدا رحمتشون کنه
ماکان بند، طلیسچی، علیزاده، احمد وند، میثم ابراهیمی، امین رستمی، حمید عسکری که عشقه

1 ❤️

2018-06-01 20:21:42 +0430 +0430
8saeed8:

‎ خواننده قدیمی داریوش و معین و هایده گوش میدم جدیدم عاشق و طرفدار دو اتیشه شاهین نجفی و حامد فرد هستم زبان محلیم چند نفر هستن ولی فکر نکنم اینجا بجز کوردا کسی بشناستشون

حامد فرد قطعا یکی از بهترین های رپه سیاسیه شخصا خوشم میاد ازش ?

Dread.doc : علی عظیمی خوبه اهنگ پیش درامدش عالیه و اینکه در کل سرور همشون استاد شاهین نجفی

علی عظیمی یادم نمیاد گوش داده باشم شاهینم که ... ?

firakskashfi: بنظر من عاطفه خیلی خوبه، از قدیمیام حبیب، خواننده غیرایرانی پارسی زبان هم ماهره طاهری و فیروزه حفیض آوا که تاجیک هستن و آهنگاشون خیلی قشنگه

عاطفه نشیدم تا الان اما حبیب خدا بیامرز یکی از بهترین ها بود ?

saniya_z20: ی خواننده خاص رو دوس ندارم و هر آهنگی خوب باشه میگوشم از داریوش و ابی تا این خواننده های جدید

اما اگ ی خواننده رو بخوام اسم ببرم شادمهره

(inlove) شادمهر یکی از بهترین هاست قطعا مخصوصا یکی از آهنگاش که اسمش یادم نمیاد و موضعش فصل های سال و نبودن معشوقشه

amirrr1992: اکثر خواننده های که گفتن خوب می خونن جا داره یادی کنیم از مرحوم مرتضی پاشایی عزیز که زود رفت و همچنین مرحوم حامد هاکان که خیلی گمنام رفت :( خدا رحمتشون کنه ماکان بند، طلیسچی، علیزاده، احمد وند، میثم ابراهیمی، امین رستمی، حمید عسکری که عشقه

خدایشان بیامرزد بعضی از خواننده های که نام بردین رو آهنگ هاشون ور دنبال میکنم وقشنگ هستن حقیقتش ?

0 ❤️

2018-06-01 20:46:56 +0430 +0430

داریوش اقبالی

1 ❤️

2018-06-02 01:08:37 +0430 +0430

متال و از متال slipknot

2 ❤️

2018-06-02 08:27:58 +0430 +0430

منم بیشتر سبک سنتی دوس دارم

همایون شجریان، شادمهر، ماکان بند، زند وکیلی، مرحوم ناصر عبدالهی،حمید هیراد و هر چی که دوس داشته باشم میگوشم…

خواننده‌های قدیمی هایده معین ابی سیاوش قمیشی …

1 ❤️

2018-06-02 15:08:16 +0430 +0430
sam1996an:

‎ داریوش اقبالی

مطمعنا از بهترین های ایرانه ایشون امیدوارم روزی کنسرتش تو ایران رو ببینم ?

sasy__78: اول پادشاه موسیقی حضرت شر اعظم شاهین نجفی بعد اون هرچی اهنگ خوبه ولی بیشتر رپ:اپیکور.شایع.پوتک.عرفان پاپ:محسن یگانه. سنتی:همایون شجریان مخصوصا اهنگ اهای خبردار خارجکی هم د آهنگ لا کالین la calin از سرهات دورمز serhat durmus رو خیلی دوست دارم حس خاصی داره

خوب تا حدودی از نظر خواننده ها با هم اشتراک داریم :دی ?

Mahyar-footfetishshiraz: متال و از متال slipknot

باید حتما جالب باشه ?

icy_girl : منم بیشتر سبک سنتی دوس دارم

همایون شجریان، شادمهر، ماکان بند، زند وکیلی، مرحوم ناصر عبدالهی،حمید هیراد و هر چی که دوس داشته باشم میگوشم...

خواننده‌های قدیمی هایده معین ابی سیاوش قمیشی ...

میبینم که مثله منه سلیقت :دی
سیاوش قمیشی رو یادم رفت اونم قشنگه آهنگاش هیرادم جدا از شارلاتان بازیش آهنگاش دلنشینه ?

0 ❤️

2018-06-02 15:34:14 +0430 +0430

هیچکس در حد شادمهر نیست

روزی نیست که آهنگاشو گوش ندم ، بهترین صدارو داره

نه اینکه بگیم از نظر من اینطوره ولی خدایی این خواننده های جدید چه میدونم ، حامد همایون و ماکان بند و … اصلا اصلا در حدی نیستن بخوان با شادمهر مقایسه بشن

مثل مقایسه عن و شکلات

2 ❤️

2018-06-02 18:18:00 +0430 +0430
Walter.white:

‎هیچکس در حد شادمهر نیست روزی نیست که آهنگاشو گوش ندم ، بهترین صدارو داره نه اینکه بگیم از نظر من اینطوره ولی خدایی این خواننده های جدید چه میدونم ، حامد همایون و ماکان بند و ... اصلا اصلا در حدی نیستن بخوان با شادمهر مقایسه بشن مثل مقایسه عن و شکلات

رو خوب بودن شادمهر که شکی نیست اما شما الان ماکان بند حامد همایون رو تو یه رده قرار دادین :|؟

Hooniak: من بیشتر از علی عبدالمالکی خوشم میاد،سبکش پاپ هست . بعدم مهدی جهانی،هوروش بند، مهراب(فقط اهنگ بانو)،حمید هیراد،محسن ابراهیم زاده،محسن چاووشی(بعضی اهنگاش)،علی زندوکیلی،محمد اصفهانی و ...... ببخشین زیاد شد خخ

بعضی از این هایی که گفتی مورد علاقه من هم هست فقط مهراب منظورت همونیه که دیسلاو میخونه؟!

1 ❤️

2018-06-03 15:04:35 +0430 +0430

هیچ وقت به صورت خاص علاقه به خواننده ای نداشتم چون همشون دوران اوج و فرود داشتن. اما چند نفر که نسبت به بقیه بهتر بودن رو نام میبرم. سیاوش قمیشی. که اصلا موسیقی رو با آلبوم هاش شروع کردم. هرچند به نظرم الان دیگه به کیفیت گذشته نميخونه اما آلبوم های دههء هفتاد شمسی ایشون واقعا خوب بود. خصوصا سالهای 1374 و 1381. شعرهاش واقعا مفهومی و زیبا بود. البته اون موقع پیدا کردن نوار کاست خواننده ها یه پروسهء طولانی و خطرناک بود! یادمه اوسط دهه 70 بود که با چندتا از دوستام رفتیم که آلبومش رو بخریم. شب بود که رفتیم تو یه پاساژ تعمیرات لوازم برقی و یه مغازهء قدیمی و داغون رو پیدا کردیم و با هزار ترس و لرز گفتیم که نوار کاست سیاوش رو میخوایم. خلاصه 100 یا 200 تومن بهش دادیم و قرار شد فردا شبش بریم نوار رو تحویل بگیریم! البته کپی بود و کاست اصلی نبود. اون موقع ها برا یه نوار کاست باید کلی دهن سرويسي میکشیدی. دهه شصتی ها يادشونه. اونایی که وضعشون خوب بود از این ضبط ها داشتن که دوتا نوار میخورد و میتونستن با کیفیت از روش کپی بزنن. اونايي هم که مثل ما امکانات نداشتن باید میرفتن یه ضبط صوت قرض میکردن و نوار اصلی رو ميذاشتن تو ضبط خودشون و نوار خام رو هم ميذاشتن تو اون یکی ضبط صوت. اون وقت دوتاش رو هم زمان پلی میکردیم که یکیش پخش میکرد و اون یکی هم صدای پخش شده رو ضبط میکرد! معمولا باید برای کپی اینجوری یه خونه خالی پیدا میکردیم تا صدای محیط کمتر توی نوار کپی ضبط بشه یا مجبور بودیم درب اتاق رو ببندیم و چندتا پتو بندازیم روی ضبط تا کیفیت صدا بهتر بشه و معمولا اون زمان هرچی نوار کپی تو بازار بود یه مشت صداهای نامفهوم هم از اهل خونه توش پخش میشد! مثلا یهو صدای بابا یا مامان ملت که تو خونه داشتن با هم حرف میزدن هم تو آلبوم خواننده پخش میشد. اصلا فکر کنم بحث کاور کردن آهنگ ها از اون زمان شروع شد! ?
واقعا دوران سختی بود. تازه تو خیابون هم اگه تو ماشین نوار های غیر مجاز پخش میکردی جرم داشت و باهات برخورد میکردن.. خوانندهء بعدی من Ebi بود. مخصوصا آلبوم حس تنهایی که به نظرم جز بهترین آلبوم های Ebi بود تو خواننده های امروزی هم چندتا از کارهای رضا یزدانی و همایون شجریان رو می پسندم. اما هنوز هم به نظرم آلبوم نقاب سیاوش قمیشی و آلبوم حس تنهایی Ebi جز بهترین کارهایی بوده که شنیدم.

2 ❤️

2018-06-03 15:47:25 +0430 +0430

شاهین نجفی

چاوشی

رضا یزدانی

داریوش اقبالی

ابی

قمیشی

شادمهر

فرهاد

فریدون فروغی

عارف

ممه (این پیام بازرگانیه)

1 ❤️

2018-06-03 17:04:46 +0430 +0430
نقل از: بوف_بور

هیچ وقت به صورت خاص علاقه به خواننده ای نداشتم چون همشون دوران اوج و فرود داشتن. اما چند نفر که نسبت به بقیه بهتر بودن رو نام میبرم. سیاوش قمیشی. که اصلا موسیقی رو با آلبوم هاش شروع کردم. هرچند به نظرم الان دیگه به کیفیت گذشته نميخونه اما آلبوم های دههء هفتاد شمسی ایشون واقعا خوب بود. خصوصا سالهای 1374 و 1381. شعرهاش واقعا مفهومی و زیبا بود. البته اون موقع پیدا کردن نوار کاست خواننده ها یه پروسهء طولانی و خطرناک بود! یادمه اوسط دهه 70 بود که با چندتا از دوستام رفتیم که آلبومش رو بخریم. شب بود که رفتیم تو یه پاساژ تعمیرات لوازم برقی و یه مغازهء قدیمی و داغون رو پیدا کردیم و با هزار ترس و لرز گفتیم که نوار کاست سیاوش رو میخوایم. خلاصه 100 یا 200 تومن بهش دادیم و قرار شد فردا شبش بریم نوار رو تحویل بگیریم! البته کپی بود و کاست اصلی نبود. اون موقع ها برا یه نوار کاست باید کلی دهن سرويسي میکشیدی. دهه شصتی ها يادشونه. اونایی که وضعشون خوب بود از این ضبط ها داشتن که دوتا نوار میخورد و میتونستن با کیفیت از روش کپی بزنن. اونايي هم که مثل ما امکانات نداشتن باید میرفتن یه ضبط صوت قرض میکردن و نوار اصلی رو ميذاشتن تو ضبط خودشون و نوار خام رو هم ميذاشتن تو اون یکی ضبط صوت. اون وقت دوتاش رو هم زمان پلی میکردیم که یکیش پخش میکرد و اون یکی هم صدای پخش شده رو ضبط میکرد! معمولا باید برای کپی اینجوری یه خونه خالی پیدا میکردیم تا صدای محیط کمتر توی نوار کپی ضبط بشه یا مجبور بودیم درب اتاق رو ببندیم و چندتا پتو بندازیم روی ضبط تا کیفیت صدا بهتر بشه و معمولا اون زمان هرچی نوار کپی تو بازار بود یه مشت صداهای نامفهوم هم از اهل خونه توش پخش میشد! مثلا یهو صدای بابا یا مامان ملت که تو خونه داشتن با هم حرف میزدن هم تو آلبوم خواننده پخش میشد. اصلا فکر کنم بحث کاور کردن آهنگ ها از اون زمان شروع شد! ?
واقعا دوران سختی بود. تازه تو خیابون هم اگه تو ماشین نوار های غیر مجاز پخش میکردی جرم داشت و باهات برخورد میکردن.. خوانندهء بعدی من Ebi بود. مخصوصا آلبوم حس تنهایی که به نظرم جز بهترین آلبوم های Ebi بود تو خواننده های امروزی هم چندتا از کارهای رضا یزدانی و همایون شجریان رو می پسندم. اما هنوز هم به نظرم آلبوم نقاب سیاوش قمیشی و آلبوم حس تنهایی Ebi جز بهترین کارهایی بوده که شنیدم.

ما رو بردی دهه هفتادا! تشکر بابته متنت قشنگ حس کردم چه دورانی رو گزروندین-_- ?

0 ❤️

2018-06-03 17:11:12 +0430 +0430
Deadlover4:

‎ شاهین نجفی

رضا یزدانی

داریوش اقبالی

ابی

قمیشی

شادمهر

فرهاد

فریدون فروغی

عارف

ممه (این پیام بازرگانیه)

همشون عالین اللخصوص اون آخری (inlove)

صورت.زخمی: بیشتر فرنگی سبکای پاپ(تیلور و ادل و اد) و راک(الویس و لینکن پارک) گوش میدم.ولی از بین ایرانیا پاپ(امید سلطانی،معین،شادمهر،حمیرا) و داخلیا بنظر من اونایی که مشهورن سطح پایینی دارن.ولی آهنگی که از چند سال پیش تا حالا از گوش دادنش لذت میبرم،آهنگ ‏la isla bonita‏ مدوناست.واقعا فوق العادست

خوب تیلور و ادل آهنگاشون رو گوش دادم واقعا قشنگه
شادمهرم که خیلی خوبه فکر نمیکردم تا این حد طرفدار داشته باشه ?

ashkanboj :

‎ محسن نامجو-فرامرز اصلانی-پرواز همای-

تشکر بابته نظرتون بله نامجو آهنگاش خیلی خوبه اصلانی اما یادم نمیاد گوش داده باشم و حتما گوش میدم ?

mina-bala: خواننده ی مورد علاقم, گلن بنتون, از بند دیساید, سبک دث متال

کلا نفهمیدم چی گفتی ?

1 ❤️

2018-06-03 17:41:12 +0430 +0430

واقعا خیلی زشته که شما از سلطان با احساس صدا،حامد همایون یادی نمیکنید…

1 ❤️

2018-06-03 19:22:37 +0430 +0430
نقل از: Hooniak
نقل از: shadow69
Walter.white:

‎هیچکس در حد شادمهر نیست روزی نیست که آهنگاشو گوش ندم ، بهترین صدارو داره نه اینکه بگیم از نظر من اینطوره ولی خدایی این خواننده های جدید چه میدونم ، حامد همایون و ماکان بند و ... اصلا اصلا در حدی نیستن بخوان با شادمهر مقایسه بشن مثل مقایسه عن و شکلات

رو خوب بودن شادمهر که شکی نیست اما شما الان ماکان بند حامد همایون رو تو یه رده قرار دادین :|؟

Hooniak: من بیشتر از علی عبدالمالکی خوشم میاد،سبکش پاپ هست . بعدم مهدی جهانی،هوروش بند، مهراب(فقط اهنگ بانو)،حمید هیراد،محسن ابراهیم زاده،محسن چاووشی(بعضی اهنگاش)،علی زندوکیلی،محمد اصفهانی و ...... ببخشین زیاد شد خخ

بعضی از این هایی که گفتی مورد علاقه من هم هست فقط مهراب منظورت همونیه که دیسلاو میخونه؟!

من فقط اهنگ بانو رو از مهراب گوش میدم و منتظر اهنگ دلبر هستم ک بزودی میاد.اره سبکش دیسلاو هست فک کنم چون همه اهنگ هاش رو گوش ندادم

منظورتون همون مهراب خسته صداس؟

1 ❤️

2018-06-03 19:31:11 +0430 +0430
نقل از: amirrr1992
Walter.white:

من فقط اهنگ بانو رو از مهراب گوش میدم و منتظر اهنگ دلبر هستم ک بزودی میاد.اره سبکش دیسلاو هست فک کنم چون همه اهنگ هاش رو گوش ندادم

منظورتون همون مهراب خسته صداس؟

اره همون

بابا ایشون که کلا نظر منو نسبت به رپ عوض کرد بقیه آهنگاشم گوش بده خیلی باحاله اولین آهنگی که ازش شنیدم اسمش سرباز بود خیلی لذت بردم دمش گرم رپ فقط مهراب

1 ❤️

2018-06-03 19:33:23 +0430 +0430

بوف جان این جور که شما می گی دختر میبردی انقدر دردسر نمیکشیدی تا این که بخوای یه آهنگ ضبط کنی 🙄

1 ❤️

2018-06-03 19:37:38 +0430 +0430
نقل از: Deadlover4 شاهین نجفی

رضا یزدانی

داریوش اقبالی

ابی

قمیشی

شادمهر

فرهاد

فریدون فروغی

عارف

ممه (این پیام بازرگانیه)

ارسطو: نقی نگو نگی نقو آقا نقی نگو
آخه چرا دس میذاری رو نقطه ضعف من آخه نکن برادر خدا رو خوش نمیاد! تو ممه بینی و من چیز دیگه

2 ❤️

2018-06-03 19:55:13 +0430 +0430

از قدیمییا داریوش، فروغی، فرهاد
اما سبک مورد علاقم رپ هستش و ب نظرم سلطان رپ هم علی سورنا البته رپرای خوب دیگه ای هم داریم که گوش میدم
بین رپرای خارجیم توپاک و فیفتی سنت رو دوست دارم مخصوصا موقع ورزش

1 ❤️

2018-06-03 19:57:01 +0430 +0430
نقل از: ti_tanboy چرا نمیفهمید سایت سکسی جای این کسخل بازیا نیست کیر تو موضوع تاپیکت انگار اکادمی موسیقی گوگوش یا امریکن ایدله اینجا نزار فحشت بدم کسمخ شل مغز اینجا سایت سکسیه باید بپرسی دوست داری کدوم خواننده رو بکنی سکسی ترین خواننده از نظر شما کیه بهترین سینه رو کدوم خواننده داره کون کدوم خواننده رو میپسندین اینها باید موضوع تاپیک باشه بفهمید خودتونو نزنید به نفهمی بچه مسلمون بازی جاش تو شبکه معارفه نه سایت شهوانی

کسی مجبورت نکرده بیای تو همچین تاپیکی، میبینی که تاپیک طرفدار خودشو داره شما برو ادب یاد بگیر جناب فهمیده ! همه فکرو ذکرت اون سوراخه !

2 ❤️

2018-06-03 20:09:52 +0430 +0430
نقل از: ti_tanboy چرا نمیفهمید سایت سکسی جای این کسخل بازیا نیست کیر تو موضوع تاپیکت انگار اکادمی موسیقی گوگوش یا امریکن ایدله اینجا نزار فحشت بدم کسمخ شل مغز اینجا سایت سکسیه باید بپرسی دوست داری کدوم خواننده رو بکنی سکسی ترین خواننده از نظر شما کیه بهترین سینه رو کدوم خواننده داره کون کدوم خواننده رو میپسندین اینها باید موضوع تاپیک باشه بفهمید خودتونو نزنید به نفهمی بچه مسلمون بازی جاش تو شبکه معارفه نه سایت شهوانی

شما عنه کی بودی؟ از تو کیونه کی این طور افتادی بیرون؟
کیر تو اسلام و همچنین کیر تو کیون تو که نمیفهمی نباید با کیره من بازی کنی:|

3 ❤️

2018-06-03 20:10:59 +0430 +0430
نقل از: ti_tanboy
نقل از: icy_girl

کسی مجبورت نکرده بیای تو همچین تاپیکی، میبینی که تاپیک طرفدار خودشو داره شما برو ادب یاد بگیر جناب فهمیده ! همه فکرو ذکرت اون سوراخه !

اصلا من تو این وادیا نیستم نظری راجب کص و کون زن مردم ندارم و نمیدم
من بحثم اینه سایت شهوانی چهارچوبش مشخص موضوعات سکسی و سکسولوژی باید باشه
اینجا سایت دلشکسته ها نیست
سایت امریکن ایدل و اکادمی موسیقی گوگوش هم نیست

سایت سکسیه

اینو باید بفهمید

هر چیزی جای خود
اگر میخای از این مطالب بزاری گروه بهت معرفی کنم
اما اینجا روبا جاهای دیگه خراب نکنید
موضوع تاپیک باید بحثش توچهارچوب سایت باشه

برو انجمن لیست تالارهارو ببین بعد بفرما اینجا جای چی هست جای چی نیست ! اینکه به زور بخوای نظرتو تحمیل کنی اونم با این لحن یعنی شخصیتتونو میبرین زیر سوال!

1 ❤️

2018-06-03 20:15:30 +0430 +0430

بد جور غی…رت…ی شد صاحب تاپیک
.
دستخوش بقول بچه ها

کسکیش فکر کرده مثه باباشم که دو بار گوه خوری کرده نکنم تو کیونش

2 ❤️

2018-06-03 20:22:44 +0430 +0430
نقل از: ti_tanboy

اسلام سگ کیه باو من میگم این سایت سکسیه
نه امریکن ایدل و اکادمی موسیقی گوگوش
تاپیکت موضعش باید سکسی باشه
بحثا باید درمورد سکس اموزش سکس فانتزی های سکسی تمایلات سکسی

کلا مشخصه چرا نمیفهمید اینو؟

کسمشنگ برو ببین تو کدوم انجمن زدم تاپیکو بد بیا عر عر کن!

هر وقت اومدم تو انجمن گی کاسبی تو کساد کردم بیا شر ور بگو بزن به چاک حالا

4 ❤️

2018-06-03 20:32:04 +0430 +0430
نقل از: Hooniak [لینک پخش و دانلود اهنگ بارانم از علی عبدالمالکی](http://rozmusic.com/علی-عبدالمالکی-بارانم.)

تشکر بابته انتشار

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «