خودتو توصیف کن!

1398/01/31

تو این چند سال اخیر بعضی ها عوض شدن و بعضی ها عوضی!
به نظر خودت شخصیتت تو این چند سال اخیر خوب شده یا بد؟
و این که خودت رو تو یه کلمه یا یه جمله یا هر چی توصیف کن :)
.
.
خودم:به نظرم بهتر شدم،ولی بقیه نظر متفاوتی دارن!
عصبانی،بی حوصله،کسیو قضاوت نمیکنم.

1087 👀
4 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-04-19 19:54:09 +0430 +0430
نقل از: mehrdadnamideh صاف و صادق - دائما دنبال کون - اهل دل

معلومه صاف و صادقی

0 ❤️

2019-04-19 19:55:20 +0430 +0430

تا بخای تجربه بدست آوردم اونقد که هیچ دانشگاهی نمیتونست این درسهارو بمن بده ولی بجاش بد تاوانی پس دادم یعنی عمرمو دادم تا این تجارب رو بدست آوردم. الان خیلی پخته تر شدم شاید اگه 15 سال پیش اینطوری بودم خیلی چیزها برام عوض میشد. ولی یادم گرفتم در همه حال باید با امید زندگی کرد و شاد بود چونکه معلوم نیست فردایی باشه یا نه

0 ❤️

2019-04-19 19:57:02 +0430 +0430
نقل از: شهر اشوب تا بخای تجربه بدست آوردم اونقد که هیچ دانشگاهی نمیتونست این درسهارو بمن بده ولی بجاش بد تاوانی پس دادم یعنی عمرمو دادم تا این تجارب رو بدست آوردم. الان خیلی پخته تر شدم شاید اگه 15 سال پیش اینطوری بودم خیلی چیزها برام عوض میشد. ولی یادم گرفتم در همه حال باید با امید زندگی کرد و شاد بود چونکه معلوم نیست فردایی باشه یا نه

درست میگی
ممنون از نظرت

1 ❤️

2019-04-19 19:58:18 +0430 +0430

خانوم رابطه عاطفی
درک کنن
شیطونی هم وسطش چاشنی میشه

0 ❤️

2019-04-19 20:01:50 +0430 +0430
نقل از: Dokhtarehavva منفی باف ، ضعیف ، خوش صحبت ، عدم ثبات هویت ، بی فکر ...

:(امیدوارم حداقل ی کاری بکنی ضعیف نباشی

1 ❤️

2019-04-19 20:03:20 +0430 +0430

انقدر رد دادم که عین شل مغزا میام تو سایت سکسی دنبال تاپیک غیرسکسی میگردم… (dash) ?
از شوخی گذشته میشه گفت اینو یاد گرفتم که واسه خوشبخت بودن فقط کایفه یاد بگیری از هر چیزی لذت ببری حتی اگر به میز شکنجه بازداشت گاه بسته باشنت و اینکه فقط یه جمله حسبی الله (خداوند مرا بس است)

1 ❤️

2019-04-19 20:10:17 +0430 +0430

کار درست ، شوخ اما جدی

من کاری ندارم دیگران راجبم چی فک میکنن به قول یه بابایی :

هر که با ماس خدا یارو یاورش هر که ضد ماس کص خوارو مادرش?

1 ❤️

2019-04-19 20:10:33 +0430 +0430

خسته…

3 ❤️

2019-04-19 20:11:04 +0430 +0430
نقل از: انا_هی_تا من همیشه آدم خوبی بودم فقط مشکلی که داشتم کنترلی رو شهوتم ندارم.

میشه گفت من یه جنده‌ی خوبم.

دارم زور میزنم که غلبه کنم ولی تا الان کاری از پیش نبردم.

تو یه جنگ بزرگ با خیر و شر درونم
و خسته‌ترینم

به نظر من اکثر خانوما خیلی شهوتی هستن فقط باید یکی باشه اون کلید روشن کردنش رو بزنه من خیلی ادعای خفنی و بروسلی بودن و اینا نمیکنم ولی خب با بیشتر خانومایی که باهاشون همکار بودم سکس کردم خیلی هم سخت نبوده که بخوام مثلا نقشه بچینم و… خودش همینجوری جور شده در ضمن من خوشگل و دی کاپریو و اینا هم نیستم اتفاقا خیلی هم گنده و خشنم. اینهمه قصه گفتم که به این برسم که ناراحت نباش احساس نکن غیر عادی شهوتی هستی

0 ❤️

2019-04-19 20:13:49 +0430 +0430
نقل از: NONameD انقدر رد دادم که عین شل مغزا میام تو سایت سکسی دنبال تاپیک غیرسکسی میگردم... (dash) ? از شوخی گذشته میشه گفت اینو یاد گرفتم که واسه خوشبخت بودن فقط کایفه یاد بگیری از هر چیزی لذت ببری حتی اگر به میز شکنجه بازداشت گاه بسته باشنت و اینکه فقط یه جمله حسبی الله (خداوند مرا بس است)

یعنی منم شل مغزم که تاپیک غیر سکسی گذاشتم؟ (dash)
بله درست میگی

0 ❤️

2019-04-19 20:15:40 +0430 +0430
نقل از: Deadlover4 خسته...

این گل ? برای تو،خسته نباش لطفا :(

1 ❤️

2019-04-19 20:17:22 +0430 +0430
نقل از: Sin_shin
نقل از: NONameD انقدر رد دادم که عین شل مغزا میام تو سایت سکسی دنبال تاپیک غیرسکسی میگردم... (dash) ? از شوخی گذشته میشه گفت اینو یاد گرفتم که واسه خوشبخت بودن فقط کایفه یاد بگیری از هر چیزی لذت ببری حتی اگر به میز شکنجه بازداشت گاه بسته باشنت و اینکه فقط یه جمله حسبی الله (خداوند مرا بس است)

بله درست میگی

چی میشه مگه؟ تو هم شل مغز باش ولی خوش باش بخند حتی به ترک دیوار حال دنیا مال شلمغزاست هرچند ماکه ندیدیم فقط اداشو دراوردیم، ولی به قول اون دیالگو تو فیلم قیصر (((ما گفتیم زدیم شما هم بگید چیییی؟ زدهههه)))

2 ❤️

2019-04-19 20:18:54 +0430 +0430
نقل از: NONameD

بله درست میگی

چی میشه مگه؟ تو هم شل مغز باش ولی خوش باش بخند حتی به ترک دیوار حال دنیا مال شلمغزاست هرچند ماکه ندیدیم فقط اداشو دراوردیم، ولی به قول اون دیالگو تو فیلم قیصر (((ما گفتیم زدیم شما هم بگید چیییی؟ زدهههه)))

درست

0 ❤️

2019-04-19 20:19:59 +0430 +0430
نقل از: Deadlover4 خسته...

خدا قوت پهلوون

1 ❤️

2019-04-19 20:23:57 +0430 +0430
نقل از: انا_هی_تا
نقل از: انا_هی_تا من همیشه آدم خوبی بودم فقط مشکلی که داشتم کنترلی رو شهوتم ندارم.

و خسته‌ترینم

به نظر من اکثر خانوما خیلی شهوتی هستن فقط باید یکی باشه اون کلید روشن کردنش رو بزنه من خیلی ادعای خفنی و بروسلی بودن و اینا نمیکنم ولی خب با بیشتر خانومایی که باهاشون همکار بودم سکس کردم خیلی هم سخت نبوده که بخوام مثلا نقشه بچینم و… خودش همینجوری جور شده در ضمن من خوشگل و دی کاپریو و اینا هم نیستم اتفاقا خیلی هم گنده و خشنم. اینهمه قصه گفتم که به این برسم که ناراحت نباش احساس نکن غیر عادی شهوتی هستی

ولی غیرعادی شهوتیم.
یه مدت دارو میخوردم برای کاهش یه سری داروی روانی برای کنترل شهوت روانی

ولشون می کردم بستریم می کردن.

در کل آدم خوبیم. یعنی تمامی انسانیت رو به حد اعلا دارم به جز وفاداری

تو خونتون کرج نیست احتمالا؟

0 ❤️

2019-04-19 20:24:19 +0430 +0430
نقل از: ماهِ تاریک قبلا ها ساده بودم الان باز یه کمی زرنگ شدم بهتره باز ! داخل پاچمون نمیره با کیفیت قبلی !هنوزم عصبی ، کج خلق و دمدمی مزاجم. فقط یکم صبور شدم !

چقدر خوبه ک ساده نیستی
ممنون از نظرت

0 ❤️

2019-04-19 20:29:06 +0430 +0430

و خسته‌ترینم

ولی غیرعادی شهوتیم.

نه
تو زندگیم دوبار از کرج رد شدم

اون سایز و… رو دوزاریم نیوفتاد، آخه یه بنده خدایی بود غیر قابل کنترل شهوتی بود بچه کرج بود در حدی که موقع ارضا جیغ بنفش میکشید و خودشو میکوبید اینور اونور و اینا، واسه اون پرسیدم بچه کرج نیستی

0 ❤️

2019-04-19 20:29:57 +0430 +0430

و خسته‌ترینم

ولی غیرعادی شهوتیم.

نه

اون سایز و… رو دوزاریم نیوفتاد، آخه یه بنده خدایی بود غیر قابل کنترل شهوتی بود بچه کرج بود در حدی که موقع ارضا جیغ بنفش میکشید و خودشو میکوبید اینور اونور و اینا، واسه اون پرسیدم بچه کرج نیستی

تاپیک زیبام رو خراب کردی (dash)

0 ❤️

2019-04-19 20:32:56 +0430 +0430

و خسته‌ترینم

ولی غیرعادی شهوتیم.

نه

تاپیک زیبام رو خراب کردی (dash)

من خیلی غیر ارادی همه تاپیکارو از مسیر اصلی خارج میکنم 🙄 عوضش داغ میشن رفیق عیب نداره

1 ❤️

2019-04-19 20:33:14 +0430 +0430
نقل از: Sousha یه پسر خوب که سرش تو کار خودشه

راضیم ازت!

1 ❤️

2019-04-19 20:33:30 +0430 +0430

به نظر خودم مزخرفتر شدم
جا داره بهتر بشم…ولی اصلن مراقبت نمی کنم. و این خوب نیس

2 ❤️

2019-04-19 20:33:46 +0430 +0430

عوض نشدم ،، فقط جنس مشکلاتم فرق کرده ،،

من یک درونگرای پر از حاشیه و ماجرا هستم . ریسک پذیر و دوست داشتنی

گاهی به شدت آسیب دیدم در زندگی و هیچ خری حواسش نبود،،،

همین

2 ❤️

2019-04-19 20:34:52 +0430 +0430
نقل از: Dokhtarehavva

و خسته‌ترینم

چقد برام با این پستت شخصیت عجیبی به نظر اومدی
واااااااو

چرا عجیب؟

مجهولم هم واسه خودم هم بقیه

خانمها معمولا تا قبل از ازدواج دم از عشق میزنن بعدش که ازدواج کردن و فهمیدن عشق یعنی کشک، تازه مزه ی سکس میره زیر زبونشون و دیگه هیچی رو با سکس عوض نمیکنن. خانمهای بالای 30 سال واقعا حشری هستن و شهوتشون حد و اندازه نداره هرچی هم سنشون بالاتره میره شهوتی تر میشن اینم اکثرا دست خودشون نیست

2 ❤️

2019-04-19 20:35:50 +0430 +0430
نقل از: اوبی.چاقال به نظر خودم مزخرفتر شدم جا داره بهتر بشم...ولی اصلن مراقبت نمی کنم. و این خوب نیس

آره مراقب باش دچار ابتذال نشی وگرنه هیچوقت درست نمیشی

0 ❤️

2019-04-19 20:36:34 +0430 +0430
نقل از: هنرمند بی هنر غیر عادی ، متفاوت ، دلتنگ

باهوش بودنتو یادت رفت بگی

0 ❤️

2019-04-19 20:37:41 +0430 +0430

من : دست‌و‌پا چُلفتی ? ، محافظه کار ، اصلاً توی کاره هیچکس دخالت نمیکنم ینی حوصلشو ندارم ،محفل گرم کن و نقلِ مجلس دوست و خانوادم

0 ❤️

2019-04-19 20:39:07 +0430 +0430
نقل از: Zedbazi98 عوض نشدم ،، فقط جنس مشکلاتم فرق کرده ،،

من یک درونگرای پر از حاشیه و ماجرا هستم . ریسک پذیر و دوست داشتنی

گاهی به شدت آسیب دیدم در زندگی و هیچ خری حواسش نبود،،،

همین

با جمله اولت بسی موافق هستم

1 ❤️

2019-04-19 20:39:29 +0430 +0430

مگه کسشر گفتنم هوش میخاد؟?

0 ❤️

2019-04-19 20:41:25 +0430 +0430
نقل از: coolman1996

مگه کسشر گفتنم هوش میخاد؟?

به جای کسشر بگوییم ایده های نو!

0 ❤️

2019-04-19 20:44:19 +0430 +0430
نقل از: اوبی.چاقال به نظر خودم مزخرفتر شدم جا داره بهتر بشم...ولی اصلن مراقبت نمی کنم. و این خوب نیس

ابتذال نه. نمیدونم چیجوری بگم! مثلن الان چند ساله هی عصبانی میشم سر چیزای بیخود و هی قول خودمو به خودم که اصلاح کن خودت رو یادم میره. کله ام کیری میشه سر چیزای بیخود…ایشاله درس شم وگرنه بشه 50سالم همین گهی که هستم بمونم فاجعه س

0 ❤️

2019-04-19 20:47:01 +0430 +0430
نقل از: اوبی.چاقال

ابتذال نه. نمیدونم چیجوری بگم! مثلن الان چند ساله هی عصبانی میشم سر چیزای بیخود و هی قول خودمو به خودم که اصلاح کن خودت رو یادم میره. کله ام کیری میشه سر چیزای بیخود…ایشاله درس شم وگرنه بشه 50سالم همین گهی که هستم بمونم فاجعه س

خب اینم ابتذاله دیه ابتذال که فقط جنسی نیست

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «