در دلهای یک زن

1395/07/29

سلام بر همه عزیزان
گشتی میزدم در فضای مجازی . وارد سایتی شدم که امکان چت فارسی بود و سعی کردم ارتباط برقرار کنم با چند خانم . هیچکدام جواب ندادند تا به زحمت تونستم با یکیشون وارد صحبت بشم . اینطور که میگفت یه زن مطلقه 34 ساله بود .
ازش پرسیدم چرا اینقدر سخت باید ارتباط برقرار کرد ؟ اینجا که هویت معلوم نیست و ترس از آن ندارید ! همه چیز هم مجازی و با یک کلیک قابل کات کردنه ؟
در جواب گفت صحبتهایی کرد که در ادامه خواهید خواند :
مشکل ما تر از افشای هویت نیست . مشکل ناتوانی و ناشی بودن مردان پسران در ایجاد ارتباطه .من با مردان زیادی ارتباط داشتم تا الان و آدم خوشگذرانی هستم و به خودم میرسم . تجربه من میگه هم در فضای مجازی و هم در اجتماع بیشتر مردان و پسران راه شروع ارتباطو بلد نیستن .
متلکهای حال بهم زن میگن
سریع سراغ سکس میخوان ببرن مطلبو
همش دنبال یه سری کارای احمقانه هستند مثل سکس چت .
من اعتقاد دارم آدمی که سکس رو تجربه کرده باشه و راه سکس کردن براش فراهم باشه اکیدا دنبال سکس چت نیست بعد پسره میاد تو روم و میخواد با یه سری حرفای احمقانه مخ بزنه که آدم اوقش میگیره .
یکی از عوامل مهم این جور برخوردها اینه که طرف یه جوون نهایت 23 سالست . دنبال زدن مخ یه دختر یا زن بالای 28 ساله .
حرفاش از نظر اون دختر یا زن بچگانست و جذاب که نیست هیچ اصلا خنده دار و حال بهم زنه .
یا مثلا پسره سنش رو زده 23 بعد میاد میگه طوری ارضات میکنم که فلان و بهمان بشی . در حالیکه مشخصه این بچه شاید هنوز سکس واقعی نداشته که چنین ادعایی میکنه .
به جز این جور مسائل یه چیزی که هم دختران و هم پسران کمتر بهش توجه دارن اینه که اصلا دنبال شناخت از جنسیت مقابل نیستن . خصوصا پسران فکر میکنن دختران هم مثل خودشون به دنیا نگاه میکنن . در حالیکه ابدا اینطور نیست .
وقت نمیزارن رو مطالعه همدیگه و صرفا با یه سری افکار اشتباه سعی به ایجاد ارتباط میکنند که اگر هم موفق باشه خیلی زود به جدایی و کات شدن میرسه .
از دیگر عوامل اینکه خانمها در فضای مجازی ارتباطات شفافی ندارند هم اینه که مردان امنیت برقرار نمیکنن . دختر با خودش فکر میکنه اگر عکس بده بعدا اون پسر با تهدید به انتشار عکسش و … آزارش میده و بارها دیده شده چنین اتفاقاتی افتاده که حتی شاید باعث پاشیده شدن یه خانواده از هم شده باشه .
در پایان اون خانم از من پرسید : اصلا شما بگو با این سطح فرهنگ چرا باید خانمها راحت ارتباط برقرار کنند ؟؟؟
خوب صحبتهای خانم گویای همه چیز بوده و من دیگه توضیحی نمیدم . فقط باید بگم ایشون همین سوال رو در خصوص اجتماع واقعی هم مطرح کرد که بخاطر طولانی نشدن این تایپیک در روزهای آینده در تایپیک دیگه ای منتشرش میکنم .
سر افراز باشید .

9 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-10-20 20:39:48 +0330 +0330

عالی بود لایک داره مطلبت

0 ❤️

2016-10-20 20:57:56 +0330 +0330

کاملا درست و منطقی بود…حرفاش

0 ❤️

2016-10-20 22:05:02 +0330 +0330

تاپیک خوبیه دوست من ، اون خانوم به نکته های بظاهر جزئیی اما کاملا منطقی و عقلانی و قابل تامل اشاره کرده و صد البته احسنت به شما که خوب زوایای توجیحی این مطلب رو با چیدمان و جمله بندی صحیح طوری پوشش دادین که ک خیلی نرم و روان با مخاطب ارتباط برقار کنه و درک مطلب هرچه بهتر باشه!

قطعا تمام نکاتی ک اون خانوم محترم اشاره کردن نکات مفید و قابل تاملی هستن اما یکی از نکاتی ک اشاره کردن و بنظرم از اهمیت سرشاری برخورداره همون مسئله تفاوت در جهان بینی دو جنس (تفاوت در نگاهشون به انبوه مسائل) و شناخت بسیار کم دو جنس از هم (به دلیل نداشتن مطالعه عملی یا کتابی) و به تبعش طرز رفتار و برخورد غلط و شاتباه با جنس مخالف هستش!

یکی از توصیه هایی ک همیشه به دوستانم داشتم همین بوده که ک اگر قصد یک ارتباط با جنس مخالف توام با درک و تفاهم متقابل دارید ، همه چیز رو فقط از دید خودتون نگاه نکنید ، به مغز و ذهنتون حاله ای از دنیایه زنانه بپوشونید و فرض کنید یک خانوم هستید خوب حالا تصور کنید به چگونه مردی دل میبستید؟ مرد مورد علاقه شما چه مردیست؟ دوستدارید به عنوان یک خانوم با شما چطور رفتار بشه ، همون طور رفتار و صحبت کنید ک اگر یک زن بودید دوست داشتید با شما رفتار شود ? ? ? ?

بازم تشکر میکنم بابت مسایل مهم و ارزشمندی که به سبک دلنشین و خواندنی اقدام به بیانشون با سایرین میکنید

0 ❤️

2016-10-20 22:05:48 +0330 +0330

سلام واقعا عالی بود ?

0 ❤️

2016-10-20 22:29:59 +0330 +0330

ممنونم دوستان خوبم که مطلبمو خوندین و نظر دادین . بیشترین تلاش من بر اینه که مطالبی بزارم برای افزایش آگاهی و بالا رفتن سطح فرهنگ . میخوام مقوله ی مهمی به نام حقوق اجتماعی - که اتفاقا در مسائل سکسی واقعا مسئله اثر گذاریه در کل اجتماع - رو از دیدگاه خودم به چالش بکشم . قطعا نظرات ارزشمند شما بشدت نیاز کاره . بعضی دوستان تو تایپیک قبلی گفتن که اینجور مطالب جاش اینجا نیست . باید بگم اتفاقا مخاطب اینجا شاید خیلی بیشتر باشه از جاهای دیگه چون بسیاری از افراد پناهنده به این سایت شدن چون مورد ذهنیشون رو در اجتماع بهر دلیلی نمیتونن دنبال کنند و ذهنها اینجا کاملا آمادست .
هیچ تعجب نکنید اگه یه روزی فهمیدید مثلا فلان تایپیک که داره دنبال همجنس بازی میگرده یا دنبال پارنتر سکس ، نویسندش یه آدم گردن کلفت و مشهور نیست یا یه فوتبالیست یا بازیگر و … اینجا محلیه که به عقیده من از همه اقشار توش میان چون خوراکش بحث جنسیه و هر انسانی در هر جایگاهی طلب این خوراک رو داره و از اونجایی که جامعه ما بدلیل قوانین حاکم نتونست دموکراتیک برخورد کنه در خصوص این مقوله - حالا به دلیل محدودیت مذهبی یا هر دلیل دیگه - بنا بر این اینجا واقعا گذرگاهیه که خیلی آدما واقعا میان و میرن .
طولانی شد بازم . عذرمیخوام . ممنونم از وقتی که گذاشتین .

1 ❤️

2016-10-20 22:36:18 +0330 +0330

بیصبرانه منتظر خوندن مقالات و پست های عاطی شما دوست عزیز هستم :)

0 ❤️

2016-10-21 04:47:31 +0330 +0330

این جامعه فقر جنسی…
فقر کتاب خوندن…
و فقر فرهنگ داره!

فکر میکنن همه چیزو بلدن ، یا اهمیت نمیدن!
یا فکر میکنن بقیه کلید هدایتن!

در نتیجه جامعه دچار افکار بیهوده و مریضی میشه!

بنظر من خانم ها اصلا ارتباط برقرار نکنن بهتره

به طرف یه کتاب روانشناسی شخصیتی و اجتماعی بدن ، بگن حفظش کن ، بعد بیا دوست شیم ? :-D

0 ❤️

2016-10-21 04:55:03 +0330 +0330

میدونید ریشه همه این مشکلات چیه؟
جدا کردن دو جنس از بچگی تا بزرگی.وقتی دختر و پسر رو از همون بچگی از هم جدا میکنن باعث میشه هیچکدوم شخصیتشون تکامل لازم رو پیدا نکنه.

1 ❤️

2016-10-21 15:33:18 +0330 +0330

سلام ضمن تشکر از نظرات شما برنامه امشب این بود که قسمت دوم گفتگو یعنی بحث مشکلات خانم ها در ارتباطات اجتماعی رو مطرح کنم . ولی با توجه به بازخورد پایینی که این مطلب به نظرم داشت احساس کردم که خیلی مخاطب پسند نیست و تصمیم گرفتم که از گذاشتن بخش دوم مطلب خودداری کنم . بازم متشکرم از دوستان عزیزم بابت مطالعه و ابراز نظر

0 ❤️

2016-10-21 16:48:31 +0330 +0330

درود و سپاس کاملا درست بود همونطور که یکی از دوستان اشاره کرد مشکل اصلی از تفکیک جنسیتی شروع میشه بعدا ما ایرانی ها که کلا میانه ای با کتاب و.مطالعه نداریم نتیجه میشه اینی که میبینیم همه پسرای مجرد سایزشون رو بعنوان بزرگترین برتریشون تو سایت اعلام میکنن چرا؟چون کوچکترین اطلاعی از طرز تفکر و دید زنانه ندارند منتظر مطالب ارزنده شما هستیم پایدار باشید

0 ❤️

2016-10-21 17:51:53 +0330 +0330

اول سراغ سکس میرن میگید اوقم میگیره و بچه بازیه
میخوان عاشقم بشن ک میگید عاشق شد برا سکس!
پسراهم میگن کس لیس ب اینطرف
این ملت چ کنن پس خخ

0 ❤️

2016-10-21 17:58:38 +0330 +0330

حرفتون کاملا درسته و جای تاسفه دروغ گفتن خیلی آسون شده

0 ❤️

2016-10-21 18:10:54 +0330 +0330

قسمت دومشو هم بزار عزیزم عالی بود…اگه میشه تو خصوصی ی راه ارتباط بده باهم در تماس باشیم

0 ❤️

2016-10-22 22:46:47 +0330 +0330

نقل از: mofo56 میدونید ریشه همه این مشکلات چیه؟ جدا کردن دو جنس از بچگی تا بزرگی.وقتی دختر و پسر رو از همون بچگی از هم جدا میکنن باعث میشه هیچکدوم شخصیتشون تکامل لازم رو پیدا نکنه.

دقيقاً بزرگترين علت اين رفتارهاي عجيب و نامعقول هم همينه. الان ياد اين جوک افتادم که بي‌ربط هم نيست⇓

بعد از اجرای موفقیت آمیز طرح تفکیک جنسیتی درسراسر اماکن خصوصی وعمومی کشور / به بررسی روند رشد و نمو یک کودک(پسر) از مهد کودک تا پیری میپردازیم:

اسم کودک را جواد در نظر میگیریم که همراه با همکلاسی خود به نام رضا در حال برگشت از مهد کودک است.

1) در مسیر برگشت از مهد کودک← لضا لضا (همان رضا ) من مامانم میخواد لنج (گنج) طلا بیاره ها! / رضا: مامان چیه ؟!

2) 3 سال بعد در مسیر رفت به مدرسه داخل سرویس مدرسه← راننده رو به بچه های داخل سرویس: همه زود چشاشونو ببندن داریم از کنار یه مدرسه دخترانه رد میشیم! / جواد: رضا رضا ، دختر چیه ؟

3 ) 5 سال بعد از 3 سال← زنگ تفریح ؛ مدرسه راهنمایی← رضا: جواد من دیشب از بالای پشت بوم یه چیزی تو حیاط خونه همسایه دیدم!! / جواد: چی؟ / رضا: دختر ! دختر ! بالاخره دیدم / جواد: جون مادرت ؟! یالاه بگو چه شکلی هستن اینا!

4) 4 سال بعد از قبلی! سرکوچه جواد اینا← رضا: جواد چیکار داشتی گفتی زود بیا / جواد: رضا دیشب یکی به گوشیم زنگ زد. صداش خیلی عجیب غریب بود. یواشکی حرف میزد و میگفت یه دختره و از من میپرسید آیا پسرم؟! / رضا: تو چی گفتی؟ / جواد: گفتم آره پسرم و بعدش دختره غش کرد!

5 ) 6 سال بعد ؛ دانشگاه← جواد: رضا راسته میگند پشت این دیواره پر از دختره ؟! / رضا: آره منم شنیدم.میشنوی دارن میخندن! مگه اونا هم میخندن؟

6 ) چند سال بعد ، شب خواستگاری← جواد: ببخشید یعنی الان شما واقعا یه دخترید؟!

7 ) چند ماه بعد ، شب ازدواج← جواد: خوب الان باید چیکار کنیم؟! / خانم: هیچی دیگه ،خسته ایم باید بخوابیم.شما هم برو تو اتاق خودت بخواب!

8 ) خیلی سال بعد ، دوران کهولت← جواد: دیشب مادر خدا بیامرزم به خوابم اومد گفت نمیخواهید بچه بیارید؟ / خانم: از کجا بیاریم.تو جهیزیه من که بچه نبود ، تو چرا نخریدی یه دونه ؟

و اينگونه بود که نسل ايراني منقرض شد!

0 ❤️

2016-10-23 16:05:19 +0330 +0330
نقل از: nikbiri جالب بود و آموزنده منتها ما ملت حرفیم تا دلت بخواد فقط بلدیم کسشعر بگیم تا ی مشت از خودمون بیکار تر به به چه چه واسمون راه بنذازن و آخرشم هیچی... اینم برمیگرده به این آخوندا ک صرفا عاشق منبر رفتن هستن و وقت عمل میگن اون واسه دیگرانه و.... خلاصه تا دلت بخوتد تئوری داریم و عمل رو دادیم بگا.... اینه ک همه شدیم گوش و زبون و تا اسم گرفتن حقمون میاد کون ها تا دلت بخواد گشاد و دل ها ترسو..... نسل به نسل بدتر میشیم....

ممنونم از شما دوست خوبم
من البته نفهمیدم این نقد به من بود یا به دیگران . منظورتون اینه که من منبر میرم یا …
مرسی اگر شفاف سازی کنید . و در کل مرسی که خوندین و نظر دادین . کلا مرسی

0 ❤️

2023-06-17 13:36:25 +0330 +0330

سلامی دوباره بعد از بیش از 5 سال

0 ❤️

2023-06-17 13:37:57 +0330 +0330

سلامی مجدد بعد از بیش از 5 سال

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «