درخواست سکس هم شعور میخواد!!!

1397/04/03

همیشه وقتی اینجا به پیامهای مداوم درخواست سکس اعتراض میکنیم میگن خب اینجا سایت سکسیه تو حوزه علمیه که عضو نشدی! خب باشه ما هم قبول میکنیم درخواست سکس اینجا طبیعیه و سعی میکنیم اگه اهل سکس نیستیم (با وجود اینکه واضح تو پروفایل زدیم جویای هیییییییییچ و از قرار معلوم نباید پیام سکس دریافت کنیم!!) حداقل نسبت به پیامهای اینطوری بی اهمیت باشیم و شلوغش نکنیم ولی بعضی پیاما مدل درخواستش طوریه که هرچقدم بخوایم اهمیت ندیم بازم اعصابمون رو بدجوری خورد میکنه! مگه عضو بودن اینجا چیه که لایق هر توهینی باشیم و محکوم باشیم تحمل کنیم؟ چرا یه ذره فرهنگتون رو بالا نمیبرید؟ بعضیا همون اول ندیده و نشناخته طوری پیام میدن انگار با یه فاحشه دارن حرف میزنن اگرچه من بعید میدونم فاحشه ها هم اینطوری درخواست کسی رو قبول کنن!!!

حالا اعصاب خوردی ما به کنار من برای جامعه ای نگرانم که امثال این بیشعور نفهم توش زندگی میکنن من که دیگه اعصابم نمیکشه نمیدونم چی بگم!! واقعا من زیاد سختگیر شدم یا هستن دخترایی که با اینجور درخواستها اذیت نشن برعکس جواب هم بدن؟!؟ این خودش یه جور تجاوز به اعصاب آدم نیست؟؟؟!؟!!!؟!؟ :|

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-06-24 13:40:19 +0430 +0430

شاید میخواستن تو عمل انجام شده قرارت بدن. ?

ولی جدا از شوخی بارها گفتم بیشعور شاخ و دم نداره.

6 ❤️

2018-06-24 13:42:23 +0430 +0430
نقل از: کیر ابن آدم شاید میخواستن تو عمل انجام شده قرارت بدن. ?

اصلا هم شوخی جالبی نبود :| این طرز شوخی کردن هم دست کمی از کار اونا نداره ها! میدونم حالا منظور بدی ندارید میخواید یه چیزی بگید بخندیم ولی لطفا دقت کنید با چه چیزی و چطوری شوخی میکنید . با تشکر :)

2 ❤️

2018-06-24 13:43:13 +0430 +0430

راست میگی بعًیا فهم و شعور ندارن همه چیو توی س ک س میبینن و بس . هر کاری قاعده ای داره اینجا یکی میگه سلام سیل پیامهای درخواست سکس سرازیر میشه متاسفانه

1 ❤️

2018-06-24 13:44:53 +0430 +0430

سلام دیبا خانم کاملا حق با شماست متاسفانه خیلی ها سکس را معادل توهین می دونن و هر کلمه زشتی را باهاش به کار م یبرن

1 ❤️

2018-06-24 13:45:06 +0430 +0430
نقل از: Sousha شما که بانو تشریف داری بعضی از این افراد به منی که پسرم هم درخواست میدن

کلا گمونم اینا پروفایل رو نمیخونن که چی توش نوشته شده یه متن آماده دارن همینجوری کپی میکنن برا همه میفرستن

من بیشتر پیامهایی که اینجوری میاد رو نخونده تیک میزنم پاک میکنم چون میدونم به قول شما اینا رو به هر کاربری که فکر میکنن مونث باشه فرستادن ولی بعضی پیاما همون تیکه اول جمله ش که معلوم میشه رو هم آدم میبینه جوش میاره ?

3 ❤️

2018-06-24 13:47:44 +0430 +0430
نقل از: deba69

اصلا هم شوخی جالبی نبود :| این طرز شوخی کردن هم دست کمی از کار اونا نداره ها! میدونم حالا منظور بدی ندارید میخواید یه چیزی بگید بخندیم ولی لطفا دقت کنید با چه چیزی و چطوری شوخی میکنید . با تشکر :)

خب گفتم که بیشعور شاخ و دم نداره. الآن من شاخ و دم دارم به نظرت؟

با این حال معذرت میخوام.

علی ای حال اگه منو شما خودمون رو هم جر بدیم که اینا آدم بشن، نمیشن. فرمود تربیت نا اهل را چون گردکان بر گنبد است. روزی صد تا تاپیکم بزنن که آقا این چه کاریه، طرف اگه نفهم باشه بازم فک میکنه ملت معطلن یکی بهشون کیر تعارف کنه، اونام بگن باشه بده من برات بخورم.

5 ❤️

2018-06-24 13:51:01 +0430 +0430
نقل از: کیر ابن آدم

با این حال معذرت میخوام.

علی ای حال اگه منو شما خودمون رو هم جر بدیم که اینا آدم بشن، نمیشن. فرمود تربیت نا اهل را چون گردکان بر گنبد است. روزی صد تا تاپیکم بزنن که آقا این چه کاریه، طرف اگه نفهم باشه بازم فک میکنه ملت معطلن یکی بهشون کیر تعارف کنه، اونام بگن باشه بده من برات بخورم.

اون که اره ولی این عمل انجام شده که گفتید کمی آزاردهنده بود … بگذریم… الان من واقعا مشتاقم بدونم کسی از همجنسای خودم اینجا هست که به قول شما اگه کسی بهش تعارف کنه در جواب همینجوری بگه باشه بده برات بخورم؟؟؟ :|

2 ❤️

2018-06-24 13:53:10 +0430 +0430

با این حال معذرت میخوام.

اون که اره ولی این عمل انجام شده که گفتید کمی آزاردهنده بود … بگذریم… الان من واقعا مشتاقم بدونم کسی از همجنسای خودم اینجا هست که به قول شما اگه کسی بهش تعارف کنه در جواب همینجوری بگه باشه بده برات بخورم؟؟؟ :|

خب بودن که طبیعتا هست. ولی یه درصد خیلی کمی اینجورین. وقتی میگم خیلی کم یعنی واقعا کما. شاید کمتر از یه درصد.

1 ❤️

2018-06-24 13:56:36 +0430 +0430

با این حال معذرت میخوام.

خب بودن که طبیعتا هست. ولی یه درصد خیلی کمی اینجورین. وقتی میگم خیلی کم یعنی واقعا کما. شاید کمتر از یه درصد.

همون کمتر از یه درصدم شک دارم باشه (dash)

0 ❤️

2018-06-24 14:13:09 +0430 +0430

در جواب شما خانم محترم باید بگم که اولا شما به اعصاب خودت مستطیل باش. دوما توی همین سایت خانم هایی هستن که وقتی مودبانه پیام میدیم بهشون در جواب فحش کش میکنن و بلاک میکنن میگن این سوسول بازی ها چیه رک سریع حرفتو بزن برو سر اصل مطلب پس اگه بعضی ها بد حرف میزنن روی حساب واکنش اون خانم هاست. سوما بعضی ها ذاتن بیشعور هستن تو مکان های عمومی هم بخوبی معلومه ملت ایران دیگه اون ایرانی نیستن که مهد تمدن بود اگه تو جامعه قدن بزنی متوجه میشی العان جز بی فرهنگ ترین ملت ها شدیم تاریخمون رو بهخ باد دادن بعضی ها. چهارما شما زدید جویای هیچی ولی خیلی از خانوم هایی که زدن جویای هیچ بیشتر از بقیه و راحت تر رابطه برقرار میکنن دیدم که میگم در اضاش خیلی ها که زدن جویای دوست پسر یا صیغه یا سکس پولی خیلی بد برخورد میکنن و در آخر بازم میگم سخت نگیر من که صرفا خیلی این کامنت هارو میخونم از خنده میترکم که چقدر داغون شدن همه…

1 ❤️

2018-06-24 14:14:10 +0430 +0430
نقل از: Sousha شما که بانو تشریف داری بعضی از این افراد به منی که پسرم هم درخواست میدن

کلا گمونم اینا پروفایل رو نمیخونن که چی توش نوشته شده یه متن آماده دارن همینجوری کپی میکنن برا همه میفرستن

خخخخ خیلی خوب بود ترکیدم از خنده… 🙄

0 ❤️

2018-06-24 14:26:52 +0430 +0430

اینم نمونه ای که به من گفته بود بیا بهت بدم.

2 ❤️

2018-06-24 14:46:00 +0430 +0430

دیگه چیز هست که باید با هاش کنار بیای بیشتر اینام که پیام میدن زیر 18 سالن و گرنه بیشتر افراد سایت میدونن اینجا نمیشه به کسی اعتماد کرد و کسیو پیدا کرد

0 ❤️

2018-06-24 14:51:11 +0430 +0430
نقل از: Sousha

اینم نمونه ای که به من گفته بود بیا بهت بدم.

خخخخخ

بازم خوب بوده چیز دیگه نگفته

از این منظر خوش شناس بودم. نمیدونم. شاید چون تو پروفایلم گفتم نمی دم، گفتن حتما میکنه.

3 ❤️

2018-06-24 15:17:23 +0430 +0430

سلام
اینقدر نیاز نیست اعصاب خودتو خورد کنی.
همیشه همینه مردا میریزن تو خودشون و زنها فریاد میزنند.
والا همه میدونن ایرادای زنای سایت بیشتر مرداست.
من که حوصله بحث ندارم والا خیلی منطقی بهتون ثابت میکردم حداقل مردای سایت تکلیفشون با خودشون مشخصه و میدونم هدفشون چیه ولی زنا حتی این تصمیم رو نمیتونن بگیرن که واقعا میخوان چه کنن و منتظر موقعیت هستن و هیچ جوره خودشون پیرو و هدف دار نیستن.
همین سردرگمیشون باعث شده مردها رو عصبی کنن و مردها نتونن درکشون کنن.
و روی اوردن به این سو که به هر قیمتی بکنن فقط.
اگر متوجه نشدی اینطوری بگم که یه خانم و از هزارتا راه میشه باهاش رابطه پیدا کرد که در هر لحظه بستگی به توان خودت داره تو مخ زدن و همیشه بعد مخ زدن خانمه میگه باورم نمیشه اینطوری خامت شدم و معلومه افتاده تو مسیر.
خلاصه که سخت نگیر این یک درصدش بود.
هر وقت فهمیدی چرا ثبت پروفایل کردی بیا چون بدون پروفایلم میتونستی بیای تاپیک بخونی.
نظر دادن تو تاپیکها یعنی داشتن نقطه مشترک بین اعضا.
پس به دل نگیر اونا فهمیدن تو چی میخوای و خودت نفهمیدی

1 ❤️

2018-06-24 20:49:38 +0430 +0430
نقل از: saniya_z20
نقل از: Hardwood با این وضع من دیگه نمیتونم پیام بدم بهت، به هر حال تحت یه عنوانی منتشرش خواهی کرد! در ضمن تو با کسایی که با پیامشون حال نمیکنی ، پاکشون کن یا نهایتن بلاک کن. انقد داستان سرایی نداره که. هرکسی مثلن یه جوریه. هرکسی هم در نردبان تکامل تو یه پله ایه. اگه تو انقدر تکامل یافته ای که بقیه رو پست و بی شعور میدونی در واقع خودت تو اون نردبون پایین تری. پذیرفتن این سخته اما عین حقیقته. به قول دوستان تکلیفت رو با خودت مشخص کن. بقیه تکلیفشون مشخصه

تا بوده همین بوده! توی تاپیکا توی خصوصی همه توهین میکنن و اگ جوابشونو بدی بیشعور میشی!!! بیشعور اونه ک فهم کافی برای ارسال ی پیامم نداره .نمیدونم چرا توهین کردن اشکال نداره اما اعتراض ب توهین میشه مشکل اصلی ی عده !

این بابا رو ولش کن با منطق ایشون اگه پیش بریم خودش اون پایین نردبون از همه بیشعورتره . خواست یه چیزی بگه فقط اعلام وجود کنه :)

1 ❤️

2018-06-24 20:50:48 +0430 +0430
نقل از: Isfahan_cuteguy ولی واقعا سلام کیرم و میخوری؟ از بیشعوری هم یه چیزی اونورتره

واقعا!!!

البته بعضی اقایون انگار بهشون برخورده که من به این بیشعوری اعتراض کردم!

1 ❤️

2018-06-24 20:54:44 +0430 +0430
نقل از: متولد...آبان سلام اینقدر نیاز نیست اعصاب خودتو خورد کنی. همیشه همینه مردا میریزن تو خودشون و زنها فریاد میزنند. والا همه میدونن ایرادای زنای سایت بیشتر مرداست. من که حوصله بحث ندارم والا خیلی منطقی بهتون ثابت میکردم حداقل مردای سایت تکلیفشون با خودشون مشخصه و میدونم هدفشون چیه ولی زنا حتی این تصمیم رو نمیتونن بگیرن که واقعا میخوان چه کنن و منتظر موقعیت هستن و هیچ جوره خودشون پیرو و هدف دار نیستن. همین سردرگمیشون باعث شده مردها رو عصبی کنن و مردها نتونن درکشون کنن. و روی اوردن به این سو که به هر قیمتی بکنن فقط. اگر متوجه نشدی اینطوری بگم که یه خانم و از هزارتا راه میشه باهاش رابطه پیدا کرد که در هر لحظه بستگی به توان خودت داره تو مخ زدن و همیشه بعد مخ زدن خانمه میگه باورم نمیشه اینطوری خامت شدم و معلومه افتاده تو مسیر. خلاصه که سخت نگیر این یک درصدش بود. هر وقت فهمیدی چرا ثبت پروفایل کردی بیا چون بدون پروفایلم میتونستی بیای تاپیک بخونی. نظر دادن تو تاپیکها یعنی داشتن نقطه مشترک بین اعضا. پس به دل نگیر اونا فهمیدن تو چی میخوای و خودت نفهمیدی

ما هم تکلیفمون کاملا مشخصه! یعنی شما از همون هیچ داخل پروفایل متوجه نمیشی که تکلیفمون مشخص هست یا نه؟ وقتی یه خانوم تو پروفایلش میزنه هیچ یعنی تمایلی نداره که اشما آقا پسر مخش رو بزنید . نظر دادن توی تاپیکا هم به معنای نیاز به درخواست سکس از طرف شما آقایون نیست

اگه هم باز معنای اون هیچ رو نمیفهمید میاید درخواست میدید حداقل حداقل حداقلش دیگه کمی شعور و ادب هم به خرج بدید اعصاب ادم بیش از این بهم نخوره

1 ❤️

2018-06-24 20:59:29 +0430 +0430

اینا به منم نظر دارن!شما که جای خود داری!:(:(

ولی واقعا (سلام_کیرمو میخوری؟) ؟

ناموسا ریللی؟:(

1 ❤️

2018-06-24 20:59:33 +0430 +0430
نقل از: a_b_l
نقل از: saniya_z20
نقل از: Hardwood با این وضع من دیگه نمیتونم پیام بدم بهت، به هر حال تحت یه عنوانی منتشرش خواهی کرد! در ضمن تو با کسایی که با پیامشون حال نمیکنی ، پاکشون کن یا نهایتن بلاک کن. انقد داستان سرایی نداره که. هرکسی مثلن یه جوریه. هرکسی هم در نردبان تکامل تو یه پله ایه. اگه تو انقدر تکامل یافته ای که بقیه رو پست و بی شعور میدونی در واقع خودت تو اون نردبون پایین تری. پذیرفتن این سخته اما عین حقیقته. به قول دوستان تکلیفت رو با خودت مشخص کن. بقیه تکلیفشون مشخصه

تا بوده همین بوده! توی تاپیکا توی خصوصی همه توهین میکنن و اگ جوابشونو بدی بیشعور میشی!!! بیشعور اونه ک فهم کافی برای ارسال ی پیامم نداره .نمیدونم چرا توهین کردن اشکال نداره اما اعتراض ب توهین میشه مشکل اصلی ی عده !

این یه سایت سکسیه همگی میدونیم چرا اینجاییم و دنبال چی هستیم پس چرا الکی ناز کنیم و بزنیم تو برق و بعدش بلاک کنیم؟؟

ببخشید چون اینجا سایت سکسیه یعنی هر خانومی عضو شد وظیفه داره حتما بپره تو بغل شما؟

2 ❤️

2018-06-24 21:00:30 +0430 +0430
نقل از: Deadlover4 اینا به منم نظر دارن!شما که جای خود داری!:(:(

ولی واقعا (سلام_کیرمو میخوری؟) ؟

ناموسا ریللی؟:(

تازه این فقط یه موردش هست که امروز اعصابمو به هم ریخت گذاشتم بالای پونصدتا پیام چرت و پرت اومده تا الان (dash) (dash)

1 ❤️

2018-06-24 21:01:34 +0430 +0430
نقل از: a_b_l قبول دارم فرستنده پیام بیشعور بوده ولی قرار نیس همرو به یک چوب بزنید، کسی هم که مودبانه وارد میشه بلاک میشه

لطفا کامل توضیح بدید که ما کی و توی کودوم حرفممون همه رو با یک چوب زدیم؟ منظورتون از این (همه) اصلا چی هست؟

0 ❤️

2018-06-24 21:02:56 +0430 +0430
نقل از: شــادلــین من جنسیت رو از پروفایلم حذف کردم و برام جالبه دیگ هیچ پیامی برام نمیاد :)

راه حل خوبی به نظر میرسه امتحان میکنم ? ولی مگه برخی آقایون عزیز میگن برای اونا هم پیام میاد که :| :(

1 ❤️

2018-06-24 21:08:33 +0430 +0430

من از طرفشون از شما معذرت میخوام دیگه خودتون در جریان هستید اینایی که یه راست میرس سر قضیه دخول نه حرف زدن بلدن دلبری کنن نه پولی دارن قراری بزارن خودشونو تخلیه کنن احتمالا پیش خودشونم میگن یا مرگ یا زندگی هرچه باداباد ولی حرص نخور میدونم زشته ولی بازم من معذرت میخوام

1 ❤️

2018-06-24 21:13:36 +0430 +0430
نقل از: a_b_l قبول دارم فرستنده پیام بیشعور بوده ولی قرار نیس همرو به یک چوب بزنید، کسی هم که مودبانه وارد میشه بلاک میشه

لطفا کامل توضیح بدید که ما کی و توی کودوم حرفممون همه رو با یک چوب زدیم؟ منظورتون از این (همه) اصلا چی هست؟

ببینید همگی ما اینجا هستیم بخاطر غریزه جنسیمون، وقتی میزنید هیچ یعنی چی؟؟ همیشه جنس نر خواهان بوده و ماده خوانده، این یه امر عادیه

خب دوست محترم میدونید مشکل اشتباه بزرگ شما کجاست؟ اینکه انقد سکسیستی به مساله نگاه میکنید! طوری حرف میزنید انگار من بیشعوری در اون پیام رو به همه مردها نسبت دادم که شما اینطوری گارد گرفتید و انگار میخواید از جنسیت خودتون دفاع کنید . متاسفانه این اشتباه شما رو خیلیهای دیگه هم میکنن . به محض اینکه زنی میخواد از رفتار ناشایست مردی گلایه کنه به یکباره هر مردی حالت تدافعی میگیره و احساس میکنه به جنسیتش به عنوان یک مرد توهین شده .

درضمن ما همه اینجا هستیم بخاطر غریزه جنسیمون و این که درموردش یک چیزایی هم یاد بگیریم و از نوشته ها و تجربیات دیگران استفاده کنیم برای بهبود کیفیت سکس خودمون ببخشید حالا اگه بهتون برنمیخوره من خودم شریک جنسیم رو دارم و نیازم رو همون برام برطرف میکنه و نیازی به زحمت شما ندارم بخاطر همین زدم هیییییییییییییییچ! این رو که میتونید درک کنید؟

1 ❤️

2018-06-24 21:14:26 +0430 +0430
نقل از: Man.h22 من از طرفشون از شما معذرت میخوام دیگه خودتون در جریان هستید اینایی که یه راست میرس سر قضیه دخول نه حرف زدن بلدن دلبری کنن نه پولی دارن قراری بزارن خودشونو تخلیه کنن احتمالا پیش خودشونم میگن یا مرگ یا زندگی هرچه باداباد ولی حرص نخور میدونم زشته ولی بازم من معذرت میخوام

از لطفتون خیلی خیلی ممنونم ? ولی هیچ نیازی نیست شما عذر بخواید شما که هیچ تقصیری ندارید دوست عزیز

1 ❤️

2018-06-24 21:15:31 +0430 +0430

اگر پسری بیاد خصوصیه دختری طوری برخورد میکنه انگار میتونه تو این فضای مجازی بهش تجاوز کنه، بلاک کردن بیشعوری نیس؟؟ تا حالا کسی با چت کردن باردار نشده

خیر بلاک کردن بیشعوری نیست . اما مزاحم شدن در خصوصی نه تنها بیشعوری هست بلکه نوعی تجاوز به اعصاب ادم هم میشه اسمش رو گذاشت!! اقا خب شاید کسی نخواد با شما چت کنه مگه زوره؟! ?

جدی جدی این چجور منطقیه شما دارید؟! :| یه مثال میزنم: مگه تو خیابون هم به هر دختری متلک میگید وظیفه داره برگرده همونجا باهاتون لاس بزنه؟!

فعلا که نه تو خیابون از دست بعضیا اعصابمون در امانه نه اینجا
0 ❤️

2018-06-24 21:19:36 +0430 +0430

ببینید همگی ما اینجا هستیم بخاطر غریزه جنسیمون، وقتی میزنید هیچ یعنی چی؟؟ همیشه جنس نر خواهان بوده و ماده خوانده، این یه امر عادیه

خب دوست محترم میدونید مشکل اشتباه بزرگ شما کجاست؟ اینکه انقد سکسیستی به مساله نگاه میکنید! طوری حرف میزنید انگار من بیشعوری در اون پیام رو به همه مردها نسبت دادم که شما اینطوری گارد گرفتید و انگار میخواید از جنسیت خودتون دفاع کنید . متاسفانه این اشتباه شما رو خیلیهای دیگه هم میکنن . به محض اینکه زنی میخواد از رفتار ناشایست مردی گلایه کنه به یکباره هر مردی حالت تدافعی میگیره و احساس میکنه به جنسیتش به عنوان یک مرد توهین شده .

درضمن ما همه اینجا هستیم بخاطر غریزه جنسیمون و این که درموردش یک چیزایی هم یاد بگیریم و از نوشته ها و تجربیات دیگران استفاده کنیم برای بهبود کیفیت سکس خودمون ببخشید حالا اگه بهتون برنمیخوره من خودم شریک جنسیم رو دارم و نیازم رو همون برام برطرف میکنه و نیازی به زحمت شما ندارم بخاطر همین زدم هیییییییییییییییچ! این رو که میتونید درک کنید؟

کیفیت سکس و یادگیری همش توجیح کردنه، من اگر شریک جنسی داشته باشم و ازش راضی باشم اینجا چه میکنم؟؟!! مردها با درخواست کردن هیچوقت کوچیک نمیشن

محض اطلاع شما من شریکم هم اینجا عضوه و گاهی با هم و پیش هم میایم اینجا . به کسی ربطی داره مگه ما اینجا چه کار میکنیم و چرا میایم؟ نکنه چون اینجا هستیم مجبوریم به شما جواب پس بدیم؟

1 ❤️

2018-06-24 21:21:58 +0430 +0430

این جور ادمارو من توی سطح شهر زیاد میبینم که مثل یه زالو با یه فاصله نیم متری از یه خانم راه میرن و بدون در نظر گرفتن شخصیت و شرایط روحی اون ادم اصرار به دادن شماره و این کسخلک بازیا دارن… بدتر از این اونجاییه که طرف شاکی میشه و با صدای بلند فریاد میزنه ولی هنوز اون بیشعور با یه لبخند که به خیالش ناشی از اعتماد به نفس بالاشه به مزاحمتش ادامه میده…واقعا چطور میشه که یه پسر اینقدر بیشعور میشه؟ همونا تو این سایتم هستند و جور دیگه ای میرن روی اعصاب.کاش روزی میومد که هرکسی میتونست چند دقیقه ای خودشو جای دیگری بذاره. این مدل از بیشعوری تنها منحصر به مخاطبین خانم نیست دوست عزیز و باید بپذیری که هر جامعه ای انگل هم داره.

2 ❤️

2018-06-24 21:25:29 +0430 +0430
نقل از: Man.h22 من از طرفشون از شما معذرت میخوام دیگه خودتون در جریان هستید اینایی که یه راست میرس سر قضیه دخول نه حرف زدن بلدن دلبری کنن نه پولی دارن قراری بزارن خودشونو تخلیه کنن احتمالا پیش خودشونم میگن یا مرگ یا زندگی هرچه باداباد ولی حرص نخور میدونم زشته ولی بازم من معذرت میخوام

از لطفتون خیلی خیلی ممنونم ? ولی هیچ نیازی نیست شما عذر بخواید شما که هیچ تقصیری ندارید دوست عزیز

ولی شماهم بدل نگیر بخدا جامعه سخت شده امثال دوستانی که گفتید هستن نه جایی هست برای تخلیه خودشون نه همونطوری که گفتم زبان و شعور و درایت کافی دارن و نه شرایط رفتن پیش روسپی ها بزارید روی نادانیشون و نفهمیشون❤️❤️❤️

1 ❤️

2018-06-25 05:51:11 +0430 +0430

کیفیت سکس و یادگیری همش توجیح کردنه، من اگر شریک جنسی داشته باشم و ازش راضی باشم اینجا چه میکنم؟؟!! مردها با درخواست کردن هیچوقت کوچیک نمیشن

محض اطلاع شما من شریکم هم اینجا عضوه و گاهی با هم و پیش هم میایم اینجا . به کسی ربطی داره مگه ما اینجا چه کار میکنیم و چرا میایم؟ نکنه چون اینجا هستیم مجبوریم به شما جواب پس بدیم؟

الان به نقطه بلاک کردن رسیدید، ولی من درک نمیکنم اگر شریک جنسی داشته باشم چرا باید عضو این سایت بشم

درک نمیکنید که درک نمیکنید به من چه ربطی داره که شما در این مورد چطور فکر میکنید؟ همونطور که به شما هم هیچ ربطی نداره چرا من اینجا عضو شدم و نیازی هم ندارم بهتون جواب پس بدم .

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «