دو تا بی شرف واقعی!

1398/07/25

**محکومیت دو پزشک در اصفهان که 607,000 پروتز تقلبی چینی فروخته بودند!!! **

یک زوج پزشک اصفهانی که امتیاز فروش پروتزهای سر و گردن یک شرکت معتبر سوئیسی را داشتند, با قاچاق قطعات بی‌کیفیت و تقلبی از چین و زدن برچسب “ساخت سوئیس” بر روی آنها و پرداخت بیش از 60 میلیارد تومان پورسانت به پزشکان جراح جهت نصب پروتزهای تقلبی در بدن بیماران, سود هنگفتی به جیب زده بودند.

این زوج اصفهانی کسانی نبودند جز حمیدرضا جانقربان و همسرش آزاده سجادیه که در پی سهم خواهی و به پاس فعالیت های خود در کارزار انتخاباتی ریاست جمهوری با استفاده از رانت های ویژه شروع به تاسیس شرکت های جعلی متعدد برای واردات و فروش قطعات تقلبی در حوزه ایمپلنت و پروتزهای تقلبی کردند.

بتدریج پروتزهای تقلبی مشکل دار میشوند و بیماران با برگه گارانتی از شرکت سویسی شکایت میکنند. شرکت طی بررسی اعلام میکند شماره سریالها تقلبی است و ساخت آنها نیست و از اینجا موضوع لو میرود!

آنها متهم به “فروش بیش از ۶۰۷ هزار و ۵۰۰ قطعه ایمپلنت و پروتز تقلبی و کشف ۶۰ هزار قطعه از این قطعات، تشکیل شرکت‌های جعلی متعدد برای واردات و فروش قطعات، گرانفروشی اجناس نامرغوب به بیماران از سه تا ۹ برابر قیمت و اخلال در نظام اقتصادی با تشکیل باندهای قاچاق حرفه‌ای سازمان‌یافته” هستند.

حمیدرضا جانقربان متهم ردیف اول پرونده “قاچاق تجهیزات پزشکی” به اتهام اخلال در نظام اقتصادی از طریق قاچاق تجهیزات پزشکی (پروتز و ایمپلنت های اسکلتی) به 20 سال حبس و پرداخت 120 میلیارد تومان جزای نقدی در حق دولت و همسرش آزاده سجادیه به عنوان متهم ردیف دوم به 10 سال حبس محکوم شدند.

منبع

http://www.didgahenow.com/1398/07/24/51002/

bit.ly/2OYmlPM

https://www.bbc.com/persian/iran-46776153

8682 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-10-17 17:19:48 +0330 +0330
نقل از: Phoenix.4 یاد این جماله ی معروف افتادم: از ماست که بر ماست

آخه پروتز ستون فقرات!!! یعنی میدونی وقتی که درست کار نکنه چه درد وحشتناکی داره؟ دوباره هم باید جراحی کنن و درش بیارن و واقعیش رو کار بذارن!

یکی دو تا هم نه! 607000 تا!!!

2 ❤️

2019-10-17 17:23:20 +0330 +0330
نقل از: xalix برخلاف تبلیغات تمدن چند هزار ساله ایرانی، گاهی به این فکر می کنم که کشوری که غرق در رذایل باشه تو دنیا در این حد نداریم. گاهی فک می کنم اگه زمین یه تکونی بخودش بده و از فردا صبح کشوری به اینام تو دنیا نباشه، دنیا چیزی از دست نداده جز ملتی سرشار از رذایل. نظر منه.

فقط 20 سال حبس؟ جدا باید در ملا عام تیرباران کنن اینا رو!

باید چشم این ملت سود جوی بی شرافت بترسه و دیگه جرات نکنن با زندگی دیگران اینجور بازی کنن...!

پای صحبت اینا هم که بشینی همش دم از خدا و پیغمبر و ...و "دکان" دین!

3 ❤️

2019-10-17 17:29:51 +0330 +0330
نقل از: KamiKrKlft تو جامعه ای که که پول والاترین ارزش باشه فاتحه شرف و انصاف و انسانیت رو باید خوند ..

موافقم! اما میدونی یه وقت یارو کاپیتالیسته سرشم با غرور میگیره بالا و میگه ارزش اصلی من در زندگی تولید ثروته! تنها چیزی که مهمه پوله!

آدم تکلیفش با یارو معلومه!

اما اینجا میبینی همش حرف از معنویات! زیارت! عبادت!...

اما تهش و "واقعیتش" این!

1 ❤️

2019-10-17 17:32:42 +0330 +0330
نقل از: Phoenix.4 یاد این جماله ی معروف افتادم: از ماست که بر ماست

آره اما اینهمه ادعای تمدددن! بعدش این!

1 ❤️

2019-10-17 17:50:42 +0330 +0330
نقل از: Clay0098 دوست عزیز وارد داستان و ترجمه و درامدش نمیشم ..... اما زدن تاپیک قطعا خیر و هیچ درامدی نداره خودم هم دوماهه فعالم و بله بیکارم چون توان بیرون رفتن از خونه برام تا یکی دوسال فراهم نیست ( به خاطر مشکلات جسمانی و ...) و خب دیگه زمان کار کردن منم گذشته و سنم بالا رفته اما وقتی تفریح نباشه طبیعیه جوون های ما اینجا مرتب وقتشون رو میزارن که خیلی بده یه موضوعی رو هم شاه ایکش عزیز اشاره کرد، اینجا خیلی ها شخصیت جدید دارن و برای خودشون ساختن و بهشون لذت میده تو این دنیا فعال باشن منم امیدوارم شرایطی جوری بشه که شهوانی برای نیم ساعت یا یو ساعت وقت کم سن و سال هارو بگیره. هر چند ساخت یه تاپیک خیلی زمان نمیبره دوست عزیز موفق باشی

رفیق فکر کنم اشتباه پست کردین ;)

0 ❤️

2019-10-17 18:30:58 +0330 +0330

ببین دوست من, منم واقعا دنبال روشهای خشونت آمیز نیستم! اما همون جور که هابرماس هم میگه "شما نمیتونی با گوریل شطرنج بازی کنی". وقتی جامعه ای حداقل فهم و شرافت انسانی رو از خودش نشون نمیده, لا اقل برای دوره ای, شدت عمل لازمه...

نمونه بارزش چین هست. برخورد خیلی قاطع و مجازات اعدام برای فسادهای اقتصادی تا حد زیادی جلوی این فسادها رو گرفت...بعدا وقتی رفتار جامعه به سمت یه رفتار نسبتا نرمال تر رفت, میشه معتدل تر با قضیه برخورد کرد...

این چیزایی که ما تو این مملکت داریم میبینیم آدم رو یاد جنگل میندازه و متاسفانه با سیستم دمکراسی غربی نمیشه جوابش رو داد...

0 ❤️

2019-10-17 18:37:57 +0330 +0330
نقل از: KamiKrKlft
نقل از: fool22
نقل از: axm432
نقل از: xalix برخلاف تبلیغات تمدن چند هزار ساله ایرانی، گاهی به این فکر می کنم که کشوری که غرق در رذایل باشه تو دنیا در این حد نداریم. گاهی فک می کنم اگه زمین یه تکونی بخودش بده و از فردا صبح کشوری به اینام تو دنیا نباشه، دنیا چیزی از دست نداده جز ملتی سرشار از رذایل. نظر منه.

جدا باید در ملا عام تیرباران کنن اینا رو!

باید چشم این ملت سود جوی بی شرافت بترسه و دیگه جرات نکنن با زندگی دیگران اینجور بازی کنن…!

پای صحبت اینا هم که بشینی همش دم از خدا و پیغمبر و …

این جنایت شرم آوره و ابعادش حیرت انگیزه این حرومزاده ها بیشک باید اشد مجازات محکوم بشه اما یک جامعه متمدن جنایت و تبهکاری رو د با آدمکشی پاسخ نمیده و فکر اینکه با وحشیگری علیه یه عده بقیه عبرت بگیرند یه تصور عامیانه است که خلافش بارها و بارها ثابت شده. اگر آدمکشی حکومتی راه حل بود کشورهایی که اعدام دارند بیشترین نرخ جنایت رو نداشتن.

به جای تشویق انتقام جویی باید دقت کنیم چه سیستم فاسد و معیوبی داریم که یک زوج براحتی می تونن دست به تبهکاری در چنین ابعادی بزنند. در کشوری که همه چیزش روی حساب باشه اصولا امکان چنین تقلبی پیش نمیاد.

مشکل یک نفر و دو نفر نیست .... می گه میلیاردها تومن به پزشکهای متعددی رشوه دادن ... فساد بدجوری تو پوست و خون افراد زیادی فرو رفته ...

عین سرطانیه که متاستاز داده و پخش شده توی همه ارگانهای بدن! تنها راهش شدت عمل هست...

دیدم نوشته “فعلا” 220 پزشک که با اینها همکاری میکردن شناسایی شدن…

0 ❤️

2019-10-17 18:48:14 +0330 +0330

باید چشم این ملت سود جوی بی شرافت بترسه و دیگه جرات نکنن با زندگی دیگران اینجور بازی کنن…!

این جنایت شرم آوره و ابعادش حیرت انگیزه این حرومزاده ها بیشک باید اشد مجازات محکوم بشه اما یک جامعه متمدن جنایت و تبهکاری رو د با آدمکشی پاسخ نمیده و فکر اینکه با وحشیگری علیه یه عده بقیه عبرت بگیرند یه تصور عامیانه است که خلافش بارها و بارها ثابت شده. اگر آدمکشی حکومتی راه حل بود کشورهایی که اعدام دارند بیشترین نرخ جنایت رو نداشتن.

به جای تشویق انتقام جویی باید دقت کنیم چه سیستم فاسد و معیوبی داریم که یک زوج براحتی می تونن دست به تبهکاری در چنین ابعادی بزنند. در کشوری که همه چیزش روی حساب باشه اصولا امکان چنین تقلبی پیش نمیاد.

مشکل یک نفر و دو نفر نیست … می گه میلیاردها تومن به پزشکهای متعددی رشوه دادن … فساد بدجوری تو پوست و خون افراد زیادی فرو رفته …

عین سرطانیه که متاستاز داده و پخش شده توی همه ارگانهای بدن! تنها راهش شدت عمل هست…

من که قطع امید کردم … سرطان به خود سیستم ایمنی هم نفوذ کرده … امیدوارم این سرطان زودتر کار این جسم بیمار رو یک سره کنه!

;)

0 ❤️

2019-10-17 18:49:02 +0330 +0330

مشکل یک نفر و دو نفر نیست … می گه میلیاردها تومن به پزشکهای متعددی رشوه دادن … فساد بدجوری تو پوست و خون افراد زیادی فرو رفته …

عین سرطانیه که متاستاز داده و پخش شده توی همه ارگانهای بدن! تنها راهش شدت عمل هست…

اشتباه می کنی. مشکل سیستمی است. وقتی سیستم خرابه شما با انتقام کشیدن از این یا اون مجرم نمی تونی جلوی تکرار جرم و جنایت رو بگیری.

اگر حکومت تونست با اعدام قاچاقچی ها جلوی مواد رو بگیره با کشتن این دکترها هم می تونه جلوی خلافکاری دکترها رو بگیره.

No problem my friend! we agree to disagree 😁

1 ❤️

2019-10-17 18:53:41 +0330 +0330
نقل از: دخترشاه_پریون جالبه همیشه این اخبار ها رو که دنبال میکنم اولین چیزی که توی ذهنم میاد اون قصه افسانه هوش ایرانی.

شک ندارم با هر کسی که این ایمپلنت ها رو به اسم سوییس خریدن عین خر تیتاب دیده نیشیون تا بنا گوششون باز بوده و پز میدادن به هم دیگه که آی ما اصل خریدیم.

وقتی مردمی "دودره بازی و بی اخلاقی = هوش" میدونن! متاسفانه همین گرفتاریها پیش میاد. ما فکر میکنیم که خیلی هنر بزرگی هست که از چین جنس بنجلی رو بیاریم و روش مارک سوئیس بزنیم! و بعد با پورسانت بدیم بذارن توی بدن بیمار!

واقعا چه هوش سرشاری!

0 ❤️

2019-10-17 19:05:50 +0330 +0330
نقل از: samanam28 علی برکت الله کار امریکا واسراییله و فتنگران منافق انشالله دیگع از این موارد نمیبینیم... 🤮 حل شد مشکل.. این همه بسر مردم میاد فردام همه یادشون میره مث همون قضیه بیماری اچ ای وی در لردگان هیچی ب هیچی تموم

ممنون دوست من! منم منظورم همینه. یکی دو تا نیستند گرفتاریها. اختلاس بانکی و قضیه خاوری... موسسات اعتباری و داستان کاسپین... انواع تخلفات در مسائل پزشکی...دختر نعمت زاده و قضیه داروها...مه آفرید...حسین فریدون...شهرام جزایری...ژن خوب...

مثل گرگ گرسنه افتادیم به جون هم! واقعا دیگه جای سالمی باقی نمونده!

1 ❤️

2019-10-17 19:42:38 +0330 +0330
نقل از: shahrzad_R

من نمیفهمم هر سایتی میری هم میگن دین ما انسانیت و این چیزا بیرونم که با هرکی حرف میزنی اصولا اعتقادی به اسلام نداره و همه خرد گرا و بی دینن بعد چرا وقتی یه جرمی اتفاق میفته میگیم که اینا ادمای مذهبی و مسلمونن؟ نه عزیزم اتفاقا برعکس اینا همون ماهایی هستیم که شعار انسانیت و ضد دینیمون گوش همه رو کر کرده ولی ما حتی انسانیت و وجدانم نداریم یا این حرفا دروغه و هرکس که از دین بد میگه فقط میخواد مثلا روشن فکر دیده شه یا اینکه مشکل از دین نیست مشکل دقیقا خود مردمن و ما هم نباید هرچی میشه پای دین وسط بکشبم

دوست من شما منابع رو نخوندین. من جزییات رو دیگه برای اختصار ننوشتم...یه نگاهی بکنین متوجه میشین که چرا راجع به "دین فروشی" این فرد خاص صحبت شده...بعدش اگه دوست داشتین بیشتر صحبت میکنیم.

0 ❤️

2019-10-17 20:10:10 +0330 +0330

من نمیفهمم هر سایتی میری هم میگن دین ما انسانیت و این چیزا
بیرونم که با هرکی حرف میزنی اصولا اعتقادی به اسلام نداره و همه خرد گرا و بی دینن
بعد چرا وقتی یه جرمی اتفاق میفته میگیم که اینا ادمای مذهبی و مسلمونن؟ نه عزیزم اتفاقا برعکس اینا همون ماهایی هستیم که شعار انسانیت و ضد دینیمون گوش همه رو کر کرده ولی ما حتی انسانیت و وجدانم نداریم
یا این حرفا دروغه و هرکس که از دین بد میگه فقط میخواد مثلا روشن فکر دیده شه یا اینکه مشکل از دین نیست مشکل دقیقا خود مردمن و ما هم نباید هرچی میشه پای دین وسط بکشبم

دوست من شما منبع رو نخوندین. من جزییات رو دیگه برای اختصار ننوشتم…یه نگاهی بکنین متوجه میشین که چرا راجع به “دین” این فرد خاص صحبت شده…بعدش اگه دوست داشتین بیشتر صحبت میکنیم.

من منبع رو خوندم و جز سهمیه چیز خاص دیگه هم نبود
من با سهمیه مخالفم ولی فک کنم بدونین که هیچکس برای دینش سهمیه نمیگیره سهمیه یه پاداش اشتباه برای دفاع از کشوره نه چیز دیگه

متوجه هستم! کمی دیگه جستجو کنین که چرا و با اتصال به چه جاهایی ایشون تونسته این شرکتها رو راه بندازه…

0 ❤️

2019-10-17 20:14:17 +0330 +0330
نقل از: Ado_Den_Haag می گن مردم یه کشور قبل از اینکه به پدر مادرشون شبیه باشن، شبیه حکومت کشورشونن. وقتی یه مش دزد بر کشور حکومت کنن مردم اون مملکت هم دزد بار میان.متاسفانه مردم ایران (بیشترشون)شبیه زامبی شدن که فقط بلدن سر هم دیگه رو کلاه بذارن.

میدونی هم موافقم باهات هم یه اختلاف نظر داریم! راستش من فکر میکنم ما بیخودی مشکل رو گردن حکومتهامون میندازیم! (نه اینکه چیز خوبی باشن! اصلا!) اما اینا "دقیقا" چکیده ای از خود ما هستن! گرفتاری اصلی "خودمونیم"!

0 ❤️

2019-10-17 20:22:09 +0330 +0330

من نمیفهمم هر سایتی میری هم میگن دین ما انسانیت و این چیزا بیرونم که با هرکی حرف میزنی اصولا اعتقادی به اسلام نداره و همه خرد گرا و بی دینن بعد چرا وقتی یه جرمی اتفاق میفته میگیم که اینا ادمای مذهبی و مسلمونن؟ نه عزیزم اتفاقا برعکس اینا همون ماهایی هستیم که شعار انسانیت و ضد دینیمون گوش همه رو کر کرده ولی ما حتی انسانیت و وجدانم نداریم یا این حرفا دروغه و هرکس که از دین بد میگه فقط میخواد مثلا روشن فکر دیده شه یا اینکه مشکل از دین نیست مشکل دقیقا خود مردمن و ما هم نباید هرچی میشه پای دین وسط بکشبم

دوست من شما منبع رو نخوندین. من جزییات رو دیگه برای اختصار ننوشتم...یه نگاهی بکنین متوجه میشین که چرا راجع به "دین" این فرد خاص صحبت شده...بعدش اگه دوست داشتین بیشتر صحبت میکنیم.

من منبع رو خوندم و جز سهمیه چیز خاص دیگه هم نبود من با سهمیه مخالفم ولی فک کنم بدونین که هیچکس برای دینش سهمیه نمیگیره سهمیه یه پاداش اشتباه برای دفاع از کشوره نه چیز دیگه

متوجه هستم! کمی دیگه جستجو کنین که چرا و با اتصال به چه جاهایی ایشون تونسته این شرکتها رو راه بندازه...

اتصال به وزارت خونه و وزرا خوب شما اینا رو نماد دین میدونین؟ مشکل اینجاست که ما تو کار بزرگ و کوچیک یه اشتباهیم این اقا چون اشتباهش بزرگ بود و همدستیش با حکومت لو رفت اینقد نظر بد گرفت ولی تو جامعه الان افراد مثلا روشن فکر هزاران اشتباه میکنن فک میکنی برای حکومت خیلی دستگیریشون سخته؟ نه چون باهم دستشون تو یه کاسه هست برای کاریشون ندارن اونموقع هیچکدوم حرفی از دین نمیزنیم حالا اشتباه این اقا بزرگ بود پای دین وسط کشیده شد وگرمه تا جایی که میدونم نه دین دزدی خوب میدونه نه حاکمای ما ادم دین دارین که بهم وصلشون میکنین

من به نظر شما احترام میذارم. اشکال داستان این هست که الان حکومت ما دینی هست! اگر دین یک مسئله فردی بود این بحث ها پیش نمیومد...و متاسفانه تا وقتی که این "دین فروشی" حضرات هست وضع بهتر نمیشه!

حرف اصلی اینجا قضیه “تظاهر” هست یعنی ادعای خدا و دینداری من گوش فلک رو کر کرده باشه اما این در واقع “دکان” من باشه برای چاپیدن مردم! مسلما اگر کسی “ادعای” انسانیت و اخلاقیات بکنه و از اون به عنوان “دکان” استفاده کنه, کار اون هم به همین میزان مذموم هست…

من قبلا در تاپیکهای جداگانه ای راجع به مسئله دین صحبت کردم. اجازه بدین از بحث این تاپیک که "بی شرافتی" و "بی اخلاقی" این افراد اعم از اینکه دیندار باشن یا بی دین دور نشیم.

مرسی

0 ❤️

2019-10-17 20:29:06 +0330 +0330
نقل از: Ado_Den_Haag
نقل از: Ado_Den_Haag می گن مردم یه کشور قبل از اینکه به پدر مادرشون شبیه باشن، شبیه حکومت کشورشونن. وقتی یه مش دزد بر کشور حکومت کنن مردم اون مملکت هم دزد بار میان.متاسفانه مردم ایران (بیشترشون)شبیه زامبی شدن که فقط بلدن سر هم دیگه رو کلاه بذارن.

میدونی هم موافقم باهات هم یه اختلاف نظر داریم! راستش من فکر میکنم ما بیخودی مشکل رو گردن حکومتهامون میندازیم! (نه اینکه چیز خوبی باشن! اصلا!) اما اینا “دقیقا” چکیده ای از خود ما هستن! گرفتاری اصلی “خودمونیم”!

اگه کامنت منو تو داستان«بیدارشو عشقم خونده باشید» گفته بودم بزرگ ترین دست آورد خاندان پهلوی یه نسل با اخلاق بود که همین نسل تو جنگ ایرانو عراق جلوی ارتش عراق وایساد.الآن جامعه ایرانی بی اخلاق شده ،گذشته ها دیده نمی شد کسی همچین کاری بکنه. به نظر من دولت ها تاثیر دارن

من اگه وقت بشه میخوام یه تاپیکی بزنم راجع به خصوصیات اخلاقی ما ایرانیها و اونجا با استفاده از چند تا کتاب خوب مثل کتاب “ما چگونه ما شدیم” صادق زیبا کلام و چند تا کتاب دیگه توضیح بدم که “چرا” ما خودمون مسبب این اوضاع هستیم…

1 ❤️

2019-10-18 04:45:14 +0330 +0330
نقل از: mofo56 اصفهونی بودن دیگه،زرنگن ماشالا 😁 به ملا و الله شیتیل میدن،سروته قضیه هم میاد و ماسمالی میشه 😁

دهن ملت رو رسما…

یارو با سهمیه رفته پزشکی خونده بعد با سهمیه رفته تخصص بعد با ریش و پشم رفته هیات علمی بعد با برادران عزیز رو هم ریخته شرکت واردات…آخرشم که…

0 ❤️

2019-10-18 06:03:30 +0330 +0330
نقل از: feeler من دیگه مطمئنم که به ریشه

هیچ ریشه ای اینقد عمیق و کلفت نیست

از طرف بنده به اون نامردا : خیلی خرین . آخیش راحت شدم

جوکش رو براتون بگم؟

بگو داداش جان این “ریش” و “ریشه” شده همه زندگی ما فعلا! 😁

0 ❤️

2019-10-18 06:23:06 +0330 +0330
نقل از: VitoDonCorleone چند نکته حائز اهميته : يک اينکه تصورشو بکنيد وقتي اون شرکت سوئيسي ميفهمه که يه زوج پزشک متخصص تو ايران چه بلايي سر هموطنانشون که اغلب از قشر سطح متوسط به پايين هستن، آوردن، چه تفکري و چه برداشتي از مردم ايران پيدا خواهند کرد، خدا ميدونه. و جايگاه اين ملت ستم ديده رو تا چد حل نازل کرده ... بعد مسئولين درميان ميگن ملت ايران رو آمريکا و غرب با روشهاي مختلف اسلام هراسي و ايران هراسي در چشم مردم دنيا منفي و تروريست و جهان سومي نشون ميدن ... دوم اينکه فاجعه اينجاست که بجاي اجراي صحيح عدالت بر اساس اون آسيب و لطمه ايي که به صدها نفر آوردن و شايد کسان ديگه ايي که هنوز متوجه اين فاجعه نشدند، فقط 20 سال حبس که مطمئنن با رانت و نفوذ بعد از چند سال حبس با پرداخت مبالغي به صورت تعزيري و ساير حبس هايي که قابل فروش هستند، از مدت حبسشون کم ميشه و ميان بيرون و البته با رذالت بيشتر. چرا واقعا اين دو نفر رو به شديدترين شکل مجازات نکنند تا درس عبرتي براي ساير اقشار جامعه نباشه، که به خودشون اجازه ندن با جون مردم به درآمدزايي و جمع کردن هزينه هاي سفرهاي خارجه و ريخت و پاشهاي زندگي لاکچري خودشون بپردازن؟ **واقعا جاي تاسف داره و دوباره شاهد رقم خوردن برگ زرين ديگري در تاريخ پرافتخار چند ساله اخير (معاصر) شديم ...**

کاملا موافقم. این مجازات “هیچ” تناسبی با اون جرم نداره و اصلا قابل توجیه نیست…

1 ❤️

2019-10-18 07:41:30 +0330 +0330
نقل از: koloft22cm کلا خانواده جانقربان توی اصفهان معروفن به دلالی. من هر جا ازشون چیزی دیدم جز کلاهبرداری ندیدم توی هر صنفی که اسمشون بود ومن باهاشون کار داشتم

آخه میدونی “دلالی” کردن یه چیزه…“کلاهبرداری” هم باز تو این جامعه متاسفانه زیاده! اما در یه همچین مقیاسی دیگه آدم باید خیلی ما…ق…ه باشه!

73 میلیون دلار بوده مبلغ کل! و اینهمه آدم بدبخت که این آشغالا تو بدنشونه! معلوم نیست کی درد و بدبختیشون قراره شروع بشه…

0 ❤️

2019-10-18 08:21:18 +0330 +0330
نقل از: koloft22cm حالا دلالی و دلال صفتی مگر چیه؟ جز نمک به حرومی ومال مردم خوری وایجاد تورم وگرانی وفساد اقتصادیه؟اینا نون حروم خوردن از اول که حالا کارشون به اینجاها کشیده شده.امیدوارم نسلشون از اول تا آخر توی هر کاری هستن نابود بشه

موافقم! میدونی مردم باید از این بی تفاوتی نسبت به فساد بیرون بیان ....جوری شده که هر خبر جدیدی که میشه مردم میگن "خوب حالا که چی؟" اینه که کار رو خراب کرده...باید نظام پزشکی رو هو کرد! پزشک ها رو هو کرد!...خودم میدونم که همشون مقصر نیستن! اما وقتی واکنش اینجوری باشه خود "اون صنف" مواظبه که در آینده همچین مصیبتی دیگه پیش نیاد!

0 ❤️

2019-10-18 10:06:24 +0330 +0330
نقل از: دکتر.گوندور صد و بئس ملئارد خلئ کمه ک..صدهاا برار ائن رقم دراورده..تو حبسم ک مهم پوله..با پول حبسم عالئ هست

بااز همئ مئ گم…ائ مردممممم پزشکائ خراب دو تا سه تا نئستن…من که کارم بالئنئ هست ب جرات مئ گم بالا نود درصد خراب دارن…حواستون جمع کنئد…همئن دکترائئ ک ائن 607000قطعه رو نصب کردن 607000 دکتر انگل هستن

ممنون از کامنتتون. اگه ممکنه ویرایش کنین که بهتر قابل خوندن باشه.

0 ❤️

2019-10-18 11:17:05 +0330 +0330
نقل از: Rezarocket یادش بخیر یه زمان به دزد و ادم بی شرافت میگفتن بی شرف اینا رو اگه از لاله گوش هم بکنی بازم بهشون لطف کردی

اصلا نمیدونم این جانورها از کجا پیدا شدن! به “هیچ چیز” پایبند نیستن!

0 ❤️

2019-10-18 14:35:15 +0330 +0330
نقل از: koloft22cm واقعا باید به خریت خودمونم احسنت بگیم. مطب این سجادیه به حدی شلوغ بود که نوبتهاش ماهانه بود

بله نوشته بود توی خبر که یک نامه بی نشان اومده بوده راجع به موضوع…

0 ❤️

2019-10-18 14:42:01 +0330 +0330
نقل از: koloft22cm
نقل از: koloft22cm واقعا باید به خریت خودمونم احسنت بگیم. مطب این سجادیه به حدی شلوغ بود که نوبتهاش ماهانه بود

بله نوشته بود توی خبر که یک نامه بی نشان اومده بوده راجع به موضوع…

میگم که کار یکی از همکارای خودشون بوده پس.والا از مردم عادی که از این چیزا خبر داشته؟
کار نیکان را قیاس از خود مگیر
گرچه باشد در نبشتن شیر وشیر

از سال 85 تا 93 انگار اینا داشتن همین کار رو میکردن! بعد نامه ای میاد و بعد هم شرکت سوئیسی متوجه میشه…

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «