دوباره یه حسِ خوب دیگه ...

1397/11/17

روزتون بخیر

دوباره چند تا عکس و گیف با حس خوب گفتم بزارم یه کم از حال وهوای سایت بریم بیرون امیدوارم خوشتون بیاد …

یه چیزی : دفعه پیش چند نفر پیام دادن و شاکی شدن خب ایرادی نداره هرچی لایق خودشون بودن گفتن فقد یه چیزی اینکه خب داداش فدات شم دوست نداری تاپیکو باز نکن از عنوانش که مشخصه جنسی نیس و قرار نیس همه چی به چیزای جنسی ختم بشه بخدا زندگی خیلی چیزای خوبِ دیگه هم داره …

اینم گیفا :

و در آخر امیدوارم مث گیف آخری شما هم کنار کسی که دوسش دارین رنگ موهاتون مث دندوناتون سفید بشه …

13 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-02-06 15:13:43 +0330 +0330

داداس تاپیکات مارو میبره به فضای عشق و عاشقی که اینروزا طعم شهوت بخودش گرفته،دمت گرم ?

1 ❤️

2019-02-06 15:16:34 +0330 +0330

چقدر خوبن اونی که دست دختررو میبوسه با اونی که رو چوب نشستن دختررو بغل میکنه خیلی خیلی خوب آرزوی هر دختری اینه یه پسر باشه اینجوری باشه و دنبال سکس نباشه اون دونا خیلی خوب بودن یاد کارایی که با دوس پسر قبلیم میکردم افتادم خیلی خوب بود

مرسی که حالمونو عوض کردی بازم از این کارا بکن

1 ❤️

2019-02-06 15:54:48 +0330 +0330

فازتو دوست دارم ولی یه بار یکیو بکن دیگه از این فازا میای بیرون

1 ❤️

2019-02-06 16:13:19 +0330 +0330
نقل از: Special sense متخصص در امور حسای خوبی :)

ممنون تجربه کردنشون خوبه یه کم از حال و هوای سایت بیای بیرون یه همچین حسایی به نظرم خیلی لذت بخشتر از حسای جنسیه ....

1 ❤️

2019-02-06 16:16:52 +0330 +0330
نقل از: Milad.babi داداس تاپیکات مارو میبره به فضای عشق و عاشقی که اینروزا طعم شهوت بخودش گرفته،دمت گرم ?

عشقو عاشقی که هیچوقت طعم شهوت نمیگیره اگر توش شهوت بود بدون عشق نیست …

رابطه اگر درست باشه هیچوقت حتی ذهنشون به سمت این چیزا نمیره به قول بابام حتی از نشستن کنارش هم میتونی لذت ببری ....

خواهش ?
2 ❤️

2019-02-06 16:18:13 +0330 +0330

بلیر و چاک یادش بخیر گاسیپ گرل

1 ❤️

2019-02-06 16:30:36 +0330 +0330
نقل از: negar-kameli چقدر خوبن اونی که دست دختررو میبوسه با اونی که رو چوب نشستن دختررو بغل میکنه خیلی خیلی خوب آرزوی هر دختری اینه یه پسر باشه اینجوری باشه و دنبال سکس نباشه اون دونا خیلی خوب بودن یاد کارایی که با دوس پسر قبلیم میکردم افتادم خیلی خوب بود

آره خودمم دوسش داشتم

هر بوسه ای یه معنی ای میده

مثلا بوسیدن دست دختر یعنی ابراز علاقه

بوسیدن لپ یعنی خواستن و احترام

بوسیدن پیشونی یعنی ابراز عشق

بوسیدن لب یعنی ابراز دوس داشتن شدید

و ...

1 ❤️

2019-02-06 16:38:50 +0330 +0330

تاپیکات عالیه ،تاحالا عاشق نبودم ولی بنظرم حس قشنگیه،ممنون که فضای سایتو عوض میکنی با قدرت ادامه بده

4 ❤️

2019-02-06 16:52:18 +0330 +0330
نقل از: bestin فازتو دوست دارم ولی یه بار یکیو بکن دیگه از این فازا میای بیرون

همینم مونده : ))))

0 ❤️

2019-02-06 17:14:34 +0330 +0330
نقل از: ipes
نقل از: negar-kameli چقدر خوبن اونی که دست دختررو میبوسه با اونی که رو چوب نشستن دختررو بغل میکنه خیلی خیلی خوب آرزوی هر دختری اینه یه پسر باشه اینجوری باشه و دنبال سکس نباشه اون دونا خیلی خوب بودن یاد کارایی که با دوس پسر قبلیم میکردم افتادم خیلی خوب بود

آره خودمم دوسش داشتم

هر بوسه ای یه معنی ای میده

مثلا بوسیدن دست دختر یعنی ابراز علاقه

بوسیدن لپ یعنی خواستن و احترام

بوسیدن پیشونی یعنی ابراز عشق

بوسیدن لب یعنی ابراز دوس داشتن شدید

و ...

نمیدونستم بوسه هم معنی داره جالب بود مرسی ?

1 ❤️

2019-02-06 18:42:40 +0330 +0330
نقل از: Nimnima1990 تاپیکات عالیه ،تاحالا عاشق نبودم ولی بنظرم حس قشنگیه،ممنون که فضای سایتو عوض میکنی با قدرت ادامه بده

بغل کردن که فقط تو عاشقی نیس دادا

آره حتما ممنون از انرژیت ?

0 ❤️

2019-02-06 18:48:44 +0330 +0330

الان که من کات کردم میای تاپیک قشنگ قشنگ میزاری؟!!! (dash) ?

2 ❤️

2019-02-06 19:02:25 +0330 +0330
نقل از: Special sense
نقل از: Mr.Binam الان که من کات کردم میای تاپیک قشنگ قشنگ میزاری؟!!!! (dash) ?

کات نمیکردی خو باطرف :/

من نخاستم کات کنم اما اون از من زده شده بود

1 ❤️

2019-02-06 19:02:39 +0330 +0330

اینا همشون آخرش به کردن ختم میشه، وجدانا میشه یا نمیشه؟ چرا فکر میکنید سکس اَخه؟ عشق بدون سکس مثل کیک بدون شکره! مثل صبونه بدون بربری تازه ست! مثل ماشین بدون بنزینه! سکس مقدسه ، سکس یه امر بینهایت زیباست ، از بس دخترا جنده شدن و پسرا هرزه ،همراه با طرز فکر کثیفی که نسلهای گذشته کردن تو مخمون وقتی اسم سکس میاد ملت شوکه میشن، انگار از یکچیز خیلی بد داری حرف میزنی! واسه پسر و دختری که هرزه نیست سکس و عشق مترادف اند چرا حالیتون نیس؟؟؟

1 ❤️

2019-02-06 19:05:45 +0330 +0330

اونیکی اکانتمو بلاک کردی بجز زحمت تعویض اکانت برای من آیا سودی هم برای تو داره؟

0 ❤️

2019-02-06 19:07:44 +0330 +0330
نقل از: Mr.Binam

زده شد ؟ مگه ادما یهو از هم زده میشن ؟

پیش اومد دیگه

منم چون دوسش داشتم به تصمیمش احترام گذاشتم

1 ❤️

2019-02-06 19:21:36 +0330 +0330
نقل از: .کوثلاو اینا همشون آخرش به کردن ختم میشه، وجدانا میشه یا نمیشه؟ چرا فکر میکنید سکس اَخه؟ عشق بدون سکس مثل کیک بدون شکره! مثل صبونه بدون بربری تازه ست! مثل ماشین بدون بنزینه! سکس مقدسه ، سکس یه امر بینهایت زیباست ، از بس دخترا جنده شدن و پسرا هرزه ،همراه با طرز فکر کثیفی که نسلهای گذشته کردن تو مخمون وقتی اسم سکس میاد ملت شوکه میشن، انگار از یکچیز خیلی بد داری حرف میزنی! واسه پسر و دختری که هرزه نیست سکس و عشق مترادف اند چرا حالیتون نیس؟؟؟

نه داداش نمیشه اصلا سکس و عشق رو نباید کنار هم بزاری چون کلا دوتا چیز متفاوت هستن

عشق چیزیه که باعث میشه تو هزاران لذت بیشتر از اون سکس رو در اون تجربه کنی و به هیچ عنوان حتی فکرت سمت سکس نره

نمونه های خیلی زیادی هم میتونی ببینی

درسته همه چی خراب شده ولی هستن همین الان که دونفر با هم هستن ولی هیچ سکسی رو نداشتن و نمیخوان و حتی طرف از نشستن کنارش لذت میبره فکرشون هم سمت سکس نمیره

مطمعن باش اگه قرار بود اینی که تو میگی باشه هیچوقت چیزی به اسم سکس یا عشق و دوست داشتن و علاقه و هوس ساخته نمیشد و یه اسم برای همشون وجود داشت !

تو خودت حرفات تناقض داره متنتو بخون وقتی این مدلی فک میکنی که هر دختری سکس داشت پس جنده هست و هر پسری که داشت پس هرزه پس .....

ماشین بدون بنزین رو مثال زدی خیلی خوب بود چون تو کار ماشین هم هستم مثال برات بزنم تا متوجه بشی

توی مشتریام دارم اسمش رو هم میگم توی کلاسیک بازها همه میشناسنش آقای میرلو عزیز بنز و بی ام و هایی داره برای قبل از انقلاب که دیگه حرکت نمیکنن و تو یه گوشه پارکینگش موندن حتی پارسالا پیشنهاد 1.6 میلیارد تومنی یه کلکسیونر دیگرو رد کرد ماشیناش ولی یه دونه گرد خاک روشون نیست ولی به چشم خودم دیدم توی بیمارستان بستری بود با رضایت خودش آوردنش توی خونه و پارکینگش تا ماشیناشو ببینه و دوباره بردنش بیمارستان روی تخت هر روز کارش همین بود !!!!

این یعنی همون عشق که حتی به ذهنش سوار شدن ماشیناش نمیاد !

حالا دیدی عشق اصلا ربطی به سکس نداره ؟ همونطور که عشق به ماشین ربطی به سوار شدنش نداره !

توی دوستای خودم دارم کسایی رو که با دوست دخترش 5 ساله رفیقه ولی جز بغل باهاش چیزی نداشته و وقتی کنار هم میشینن دختره انقدر آرومه که کنار رفیقم خوابش میبره چون امنیت داره کنارش که بهش میگن عشق

مثال بزنم از بیمارستان زنو شوهره اومده بودن 9 سال بود ازدواج کرده بودن برای اینکه جراحی میخواست کنه بکارت زنشو توی این 9 سال به خاطر زنش که میترسیده سکس نداشتن و الان چون خونواده ها شاکی شده بودن به خاطر بچه نداشتن با هم اومده بودن برای این کار که بتونن بچه دار بشن ( خواستی طرف آشناست بیا بریم نشونت بدم خودت باهاش حرف بزن )

اینا یعنی همون عشق !

و هزاران مثال دیگه ...

میدونی مشکل کجاست ؟

مشکل اینجاست که 99 درصد ماها فرق بین عشق و دوست داشتن و علاقه و عادت و هوس رو نمیدونیم

وگرنه خیلی چیزا درست میشد ....

3 ❤️

2019-02-06 19:32:40 +0330 +0330

همیشه همینه بزار یه چیزی بهت بگم همیشه یادت بمونه از من

تا حالا حتما چای شیرین توی صبونه خوردی درسته ؟

اگر توی چای شکر نریزی پس شیرین نمیشه و نمیخوری

و اگر شکر زیاد بریزی شیرینی زیادش گلوتو میزنه

رابطه هم همینه توی رابطه اگر برای طرفت زیاد بزاری دلشو میزنی و ازت زده میشه

و اگر کم بزاری بازم ازت ناامید میشه و …

پس همیشه باید توی همه چیز حتی دوس داشتن به اندازه بزاری براش نه کم و نه زیاد …

1 ❤️

2019-02-06 19:44:46 +0330 +0330

زده شد ؟ مگه ادما یهو از هم زده میشن ؟

آدم و غیر آدم نداره توی هرچیزی کم بزاری یا زیاد بزاری زده میشی

مسافرت عالیه

ورزش عالیه

غذا عالیه

لباس عالیه

خواب عالیه

و ....

ولی تو همه اینا اگر کم باشه یا زیاد باشه دلتو میزنه و باید همه چیز به اندازه باشه همون مثالی که تو پست قبل برای mr.binam زدم ...

1 ❤️

2019-02-06 20:29:44 +0330 +0330
نقل از: .کوثلاو اینا همشون آخرش به کردن ختم میشه، وجدانا میشه یا نمیشه؟ چرا فکر میکنید سکس اَخه؟ عشق بدون سکس مثل کیک بدون شکره! مثل صبونه بدون بربری تازه ست! مثل ماشین بدون بنزینه! سکس مقدسه ، سکس یه امر بینهایت زیباست ، از بس دخترا جنده شدن و پسرا هرزه ،همراه با طرز فکر کثیفی که نسلهای گذشته کردن تو مخمون وقتی اسم سکس میاد ملت شوکه میشن، انگار از یکچیز خیلی بد داری حرف میزنی! واسه پسر و دختری که هرزه نیست سکس و عشق مترادف اند چرا حالیتون نیس؟؟؟

نه داداش نمیشه اصلا سکس و عشق رو نباید کنار هم بزاری چون کلا دوتا چیز متفاوت هستن

عشق چیزیه که باعث میشه تو هزاران لذت بیشتر از اون سکس رو در اون تجربه کنی و به هیچ عنوان حتی فکرت سمت سکس نره

نمونه های خیلی زیادی هم میتونی ببینی

درسته همه چی خراب شده ولی هستن همین الان که دونفر با هم هستن ولی هیچ سکسی رو نداشتن و نمیخوان و حتی طرف از نشستن کنارش لذت میبره فکرشون هم سمت سکس نمیره

مطمعن باش اگه قرار بود اینی که تو میگی باشه هیچوقت چیزی به اسم سکس یا عشق و دوست داشتن و علاقه و هوس ساخته نمیشد و یه اسم برای همشون وجود داشت !

تو خودت حرفات تناقض داره متنتو بخون وقتی این مدلی فک میکنی که هر دختری سکس داشت پس جنده هست و هر پسری که داشت پس هرزه پس .....

ماشین بدون بنزین رو مثال زدی خیلی خوب بود چون تو کار ماشین هم هستم مثال برات بزنم تا متوجه بشی

توی مشتریام دارم اسمش رو هم میگم توی کلاسیک بازها همه میشناسنش آقای میرلو عزیز بنز و بی ام و هایی داره برای قبل از انقلاب که دیگه حرکت نمیکنن و تو یه گوشه پارکینگش موندن حتی پارسالا پیشنهاد 1.6 میلیارد تومنی یه کلکسیونر دیگرو رد کرد ماشیناش ولی یه دونه گرد خاک روشون نیست ولی به چشم خودم دیدم توی بیمارستان بستری بود با رضایت خودش آوردنش توی خونه و پارکینگش تا ماشیناشو ببینه و دوباره بردنش بیمارستان روی تخت هر روز کارش همین بود !!!!

این یعنی همون عشق که حتی به ذهنش سوار شدن ماشیناش نمیاد !

حالا دیدی عشق اصلا ربطی به سکس نداره ؟ همونطور که عشق به ماشین ربطی به سوار شدنش نداره !

توی دوستای خودم دارم کسایی رو که با دوست دخترش 5 ساله رفیقه ولی جز بغل باهاش چیزی نداشته و وقتی کنار هم میشینن دختره انقدر آرومه که کنار رفیقم خوابش میبره چون امنیت داره کنارش که بهش میگن عشق

مثال بزنم از بیمارستان زنو شوهره اومده بودن 9 سال بود ازدواج کرده بودن برای اینکه جراحی میخواست کنه بکارت زنشو توی این 9 سال به خاطر زنش که میترسیده سکس نداشتن و الان چون خونواده ها شاکی شده بودن به خاطر بچه نداشتن با هم اومده بودن برای این کار که بتونن بچه دار بشن ( خواستی طرف آشناست بیا بریم نشونت بدم خودت باهاش حرف بزن )

اینا یعنی همون عشق !

و هزاران مثال دیگه ...

میدونی مشکل کجاست ؟

مشکل اینجاست که 99 درصد ماها فرق بین عشق و دوست داشتن و علاقه و عادت و هوس رو نمیدونیم

وگرنه خیلی چیزا درست میشد ....

اولش دیدم زیاده نمیخواستم بخونم ولی خوندم اون قسمت زنو مرده خیلی خوب بود بغض کرم خوش به حاله اون زنه

0 ❤️

2019-02-06 20:35:55 +0330 +0330
نقل از: .کوثلاو اونیکی اکانتمو بلاک کردی بجز زحمت تعویض اکانت برای من آیا سودی هم برای تو داره؟

کی داداش ؟ من ؟

0 ❤️

2019-02-06 20:39:28 +0330 +0330

خیلی حس قشنگیه حتی دیدن این عکسا چه برسه به تجربه کردنش ،ممنونم ?

3 ❤️

2019-02-06 20:57:01 +0330 +0330

همیشه همینه بزار یه چیزی بهت بگم همیشه یادت بمونه از من

تا حالا حتما چای شیرین توی صبونه خوردی درسته ؟

اگر توی چای شکر نریزی پس شیرین نمیشه و نمیخوری

و اگر شکر زیاد بریزی شیرینی زیادش گلوتو میزنه

رابطه هم همینه توی رابطه اگر برای طرفت زیاد بزاری دلشو میزنی و ازت زده میشه

و اگر کم بزاری بازم ازت ناامید میشه و …

پس همیشه باید توی همه چیز حتی دوس داشتن به اندازه بزاری براش نه کم و نه زیاد …

صحیح ?

1 ❤️

2019-02-06 21:11:14 +0330 +0330

خیلی قشنگ بودن مرسی :(

پ.ن: Victoria Justice چقدر بانمک و کوچولوعه اینجا ?

3 ❤️

2019-02-06 21:25:11 +0330 +0330
نقل از: Nirvana1999 خیلی حس قشنگیه حتی دیدن این عکسا چه برسه به تجربه کردنش ،ممنونم ?

آره دقیقا حتی دیدنشون هم حس خوبی میده …

خواهش ?

0 ❤️

2019-02-06 21:41:27 +0330 +0330
نقل از: Nirvana1999 خیلی حس قشنگیه حتی دیدن این عکسا چه برسه به تجربه کردنش ،ممنونم ?

آره دقیقا حتی دیدنشون هم حس خوبی میده ....

خواهش ?

1 ❤️

2019-02-06 21:43:45 +0330 +0330
نقل از: Dark_Lady

مث همون کوچولوهه ؟ :دی

انتظار داشتم بگی اون طرف لباس مشکی پوشیده باحاله :دی

0 ❤️

2019-02-06 21:54:31 +0330 +0330

نه در اون حد :D

ian somerhalder? اون که عالیه اصن لعنتی :D

من کلا ویکتوریارو خیلی دوس دارم خیلی باحاله ?

1 ❤️

2019-02-07 09:11:51 +0330 +0330

آره بیشتر از اونه :)))

ویکتوریا هیچیش خوب نیس فقط تیپ زدنش برو توویترش عکسایی که میزاره بعضیاش واقعا عالیه

1 ❤️

2019-02-07 12:52:08 +0330 +0330

آره بیشتر از اونه :)))

ویکتوریا هیچیش خوب نیس فقط تیپ زدنش برو توویترش عکسایی که میزاره بعضیاش واقعا عالیه

چهره اش بانمکه صداشم خوبه اندامشم خوبه با اینکه زیاد ورزش نمیکنه. خواهرش خیلی بدن بهتری داره ولی. من خودم دوسش دارم. تیپاشم آره خیلی خوبن

1 ❤️

2019-02-07 13:10:45 +0330 +0330

خیلی قشنگن دستت درد نکنه …
فقط …
واقعا آیا یه همچین مردایی هم,پیدا
میشه ؟؟؟؟ :(

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «