دیدن پورن...

1398/01/01

سلام دوستان.
27 سالمه
از 14- 15سالگی به پورن دسترسی داشتم و و از 18 سالگی کامل در اختیارم بود.
الان که بعد چند سال میبینم دیدن پورن شده بخش مهم و البته لذت بخش زندگیم
لحظه هایی که ناراحت بودم پورن میدیدم.
نصف شب بیدار میشدم تا پورن دانلود کنم.
از دوستام فیلم پورن میگرفتم.
حتی وقتی که دوست دختر داشتم ولی باهاش سکس نداشتم باز دنبال پورن بودم با اینکه ناراحت میشد وقتی میفهمید من پورن میبینم…
غصه ها مو با پورن خالی میکردم. شادی هامو با پورن جشن میگرفتم.
و این داستان چندی ساله من بوده.

1046 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-03-20 21:51:56 +0330 +0330

خوب کاری میکنی پورن خوبه بیشتر ببین

0 ❤️

2019-03-20 21:59:28 +0330 +0330
نقل از: sadegh.khan خوب کاری میکنی پورن خوبه بیشتر ببین

کاش این دیدن ها واقعی بودن نه تو فیلم

1 ❤️

2019-03-20 22:21:26 +0330 +0330

پسر خوب ایا فقط, نگاه میکنی یا همزمان باهاش خود, ارضایی هم میکنی؟؟ چون خود, ارضایی اگر بیشتر از یکبار در, دو هفته باشه در محور زمان برای شما مضر است .خود من پسر پیغمبر نیستم چند بار برای اینکه دقیقا بفهمم یک ماساژ خاص چه جوریه رفتم پورنشو دیدم. ولی خود ارضایی نکردم باهاش شما هم اگر فقط دیدن خالی است مثل سریال دیدن بقیه مشکلی نداره اما اگر با عث میشه روزی چند بار خود ارضایی کنی این نابودت میکنه. بهت توصیه میکنم یه تفریح باحال رو پیدا و جایگزین کن که وقتتو پر کنه. بیکار نمونی که بری سراغ جق…

0 ❤️

2019-03-20 22:59:21 +0330 +0330

دیدن پورن به خودی خود بد نیست، ولی این چیزی که شما توصیف کردی خیلی به اعتیاد به پورن نزدیکه. زمانی می‌شه اعتیاد رو تشخیص داد که دیدن پورن برنامه‌ی عادی زندگیتو مختل کنه: مثلاً همون‌طور که گفتی باعث بشه شب دیرتر بخوابی یا باعث ناراحتی اطرافیانت بشه. این‌که پورن شده مجرایی برای تخلیه‌ی احساسات هم خودش جای بحث داره خیلی. من که متخصص نیستم، ولی حتماً پیشنهاد می‌کنم برای این مسئله به یه روان‌شناس/مشاور کاربلد مراجعه کن.

0 ❤️

2019-03-20 23:03:19 +0330 +0330
نقل از: shahx-1 پسر خوب ایا فقط, نگاه میکنی یا همزمان باهاش خود, ارضایی هم میکنی؟؟ چون خود, ارضایی اگر بیشتر از یکبار در, دو هفته باشه در محور زمان برای شما مضر است .خود من پسر پیغمبر نیستم چند بار برای اینکه دقیقا بفهمم یک ماساژ خاص چه جوریه رفتم پورنشو دیدم. ولی خود ارضایی نکردم باهاش شما هم اگر فقط دیدن خالی است مثل سریال دیدن بقیه مشکلی نداره اما اگر با عث میشه روزی چند بار خود ارضایی کنی این نابودت میکنه. بهت توصیه میکنم یه تفریح باحال رو پیدا و جایگزین کن که وقتتو پر کنه. بیکار نمونی که بری سراغ جق....

باز هم سروکله‌ای این افسانه‌های خودارضایی پیدا شد. خودارضایی تا زمانی که برنامه‌ی عادی زندگیت رو مختل نکنه، ینی تا زمانی که تو مثلاً نخوای به خاطر خودارضایی قید معاشرت، درس‌خوندن و خانواده رو بزنی، هیچ خطری برای جسم و روان انسان نداره. اصلاً باعث ضعف جسمانی، خنگی، ضعف بینایی یا این خزعبلات دیگه نمی‌شه و اتفاقاً کلی فایده مثل جلوگیری از سرطان پروستات و آرامش عصبی داره. تنها زمانی که تبدیل به اعتیاد بشه، مشکل‌زاست که باز اون هم معمولاً مشکل جسمی به وجود نمیاره (مگه خیلی خشن بزنی که زخم بشه!). مثلاً مشکلی که می‌تونه داشته باشه، اینه که کیرت عادت کنه به تحریک با دست و از طریق سکس اون‌قدر تحریک نشه که این هم به مرور زمان و با تمرین حل می‌شه.

0 ❤️

2019-03-22 20:07:46 +0430 +0430
نقل از: Mrbehnam_hot نمیخوام بی احترامی کنم ولی باید با تمام توان رید تو رندگی ای که پورن بخش مهم و لذت بخشش باشه.

ناراحت نشو فقط عمق فاجعه که پاچه امثال منوتو رو گرفته درک کن

اقا خوب چیکار میشه کرد.
کدوم دیسکو بریم?
کدوم پارتی ها رو بریم.
کدوم دورهمی ها رو بریم
نه حتی دوست دختری.
نه پارتی نه دورهمی نه محل تفریح و شادی نه هیچ چیزی نداریم و تنها دلخوشیمون شده پیدا کردن پورن اچ دی و پیدا کردن پورن استار جدید و یا ویدوی جدید از پورت استار مورد علاقه مون. و پشت بندش هفته ای یکی دوبار خودارضایی…
ازدواج کنیم به نظرم حداقل اون مواقع که حشری میشیم با زنمون ور بریم… والله به خدا

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «