دین کثیف اسلام و شروع اقدامات جهانی برای ممنوعیت آن

1395/06/03

به نظر میرسه جهان و جهانیان به مانند ممنوع کردن تفکر نازیسم که البته دین کثیف اسلام هزاران برابر کثیف تر از نازیسم و فاشیسم هست شروع به اقداماتی جهت ممنوع کردن این دین کثیف برداشتن.
از جمله اقداماتی که در این راستا صورت گرفته ممنوعیت دین کثیف اسلام در کشور آنگولا یکی از نمونه هست.
ممنوعیت پوشیدن لباس شنای عسلامی! یا همان پوشیدن «بورکینی» در کشور فرانسه به مرحله اجرا درآمده و آلمان هم خواستار اجرای طرح ممنوعیت روبند و شکل و طرح لباس اسلام کثیف هست…
در ادامه به موارد متعددی از این ممنوعیت ها خواهیم پرداخت.
حال ما مردم مدنی ایران که در طول تاریخ به بردگی و اسارت دین کثیف اسلام درآمدیم به طوری که اختیار خود را از دست داده و این دین کثیف برای مردم و جامعه ما تعیین تکلیف میکنه که چی خوبه و چی بد در حالی که ما مردم مدنی ایران هزاران برابر بهتر از دین کثیف اسلام قدرت تشخیص داریم که چی برامون خوبه و چی بد! پس بیایید تا پایاپای با جهانیان برای ممنوعیت آن در ایران تلاش کنیم. این کار رو از نوزادان تازه متولد شده خود و دیگران شروع کنیم و با آگاهی رسانی اجازه ندهیم جماعتی با تفکر کثیف اسلامی جان یک کودک رو به خطر انداخته و با ختنه کردن اون بچه براش خوب و بد تعیین تکلیف کنن. قدم بعدی با آگاهی رسانی نباید اجازه بدیم ازدواج هامون به صورت شرعی و توسط دین کثیف اسلام صورت بگیره…مردمان مدنی ایران بیایید رشته و سلسله ی این دین کثیف رو با اینچنین کارهای ممکنی قطع کنیم…

ویرایش:
وعده انتخاباتی در هلند: بستن مساجد و ممنوعیت قرآن
https://shahvani.com/forum/topic/دین-کثیف-اسلام-و-شروع-اقدامات-جهانی-برای-ممنوعیت-آن#14

7 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-08-24 11:25:38 +0430 +0430

چه دلیلی برای ممنوعیت لباس شنای اسلامی و حجاب اسلامی هست؟

جدای بحث اسلام و عقاید فاشیستی کاملا روشن هست که پوشش هر کسی ب خودش مربوطه دوست من اگه به اصل آزادی و حقوق بشر معتقد هستی از اونور بوم نیفت پایین

راه ریشه کن کردن اسلام این چیزها نیست

5 ❤️

2016-08-24 11:30:33 +0430 +0430

با نظراتتون موافقم
البته همه دین ها تو طول تاریخ کثافت کاری زیاد داشتند ولی جنبه های مثبت هم داشتن
به خاطر جنبه های مثبتشون بوده که تونستید این همه پیرو جمع کنند.
ولی برای بشر قرن بیست و یک داشتن دین خیلی مسخره است.
به هر حال دین ها با ایجاد تقدس سپر محافظتی قوی در ذهن پیروانشون ایجاد می کنند که شکستنش خیلی سخته و در مورد خیلی آدم ها تقریبا غیر ممکنه
ولی برای آگاهی مردو باید تلاش کرد و صبر داشت.
باید صبر داشت تا نسل انقلابیون ایران از بین بروند.
و نسل دهکده جهانی ارتباطات روی کار بیاند تا آرام آرام دین از کشور عزیزمون ایران رخت ببنده
در ضمن قبول دارم که اسلام در بین همه ادیان خشن ترین و کثیف ترین دینه.

1 ❤️

2016-08-24 11:32:36 +0430 +0430

الان خیلی قشنگ تفکر دیکتاتوری رو توجیه کردی.... یه دین یا جریان فکری هرچقدرهم که بد باشه و ما باهاش مشکل داشته باشیم نباید ممنوع بشه. انتخاب خود مردمه اگر دوس دارن میتونن بپذیرن یا رد کنن ولی اجازه نداریم کسی رو به زور مجبور به پذیرش عقاید خودمون بکینم وگرنه این میشه همون تفکر دیکتاتوری و مقاومت دربرابر اندیشه های جدید که درنهایت باعث عقب موندگی میشه: همه اشتباه می کنن به جز من و به طورکلی همه خرن به جز من و همه باید از من پیروی کنن. اگر راست میگی مردم رو قانع کن. پیامبر کسی رو به زور مسلمون نکرد اعراب خودشون مسلمون شدن تو هم اگر میتونی همین کارو بکن که البته با توجه به چیزی که خود خدا گفته نه تو و نه هیچ کس دیگه ای نمیتونه دین خدا رو از بین ببره تازه اگرم بتونه خدا نیازی به ما نداره. اگر بخواد همه مون رو نابود می کنه. بعدشم الکی نظرات خودتو به همه نسبت نده. در زمان حمله ی اعراب ما به زور مسلمون شدیم ولی الان چندین قرنه که زیر سلطه ی اونها نیستیم و دیگه کسی هم به زور مسلمون نمیشه و میتونه هردینی خواست بپذیره. جالبه که همین ممنوعیت لباس تو ایران به عنوان اخلاق خلاف حقوق بشر شناخته میشه ولی این رفتار در اروپا به عنوان حرکت بزرگ فکری و پیشرفت شناخته میشه. اینم از اوضاع روشن فکرای ما. هنوز تو دوران مشروطه گیر کردن

2 ❤️

2016-08-24 11:36:17 +0430 +0430
نقل از: گوزوی خوشبخت

چه دلیلی برای ممنوعیت لباس شنای اسلامی و حجاب اسلامی هست؟

جدای بحث اسلام و عقاید فاشیستی کاملا روشن هست که پوشش هر کسی ب خودش مربوطه دوست من اگه به اصل آزادی و حقوق بشر معتقد هستی از اونور بوم نیفت پایین

راه ریشه کن کردن اسلام این چیزها نیست

این صحبت درست نیست و اصل حقوق بشر بر ممنوعیت نشان های یک تفکر کثیف هم هست. پرچم ها و نشان ها و لباسها -پوشش ها و و کلا نمادهایی که بر نازیسم دلالت داره هم ممنوع هست. پس طبق حرف شما اشکال نداره یک نفر با لباس هیتلری توی جامعه راه بیفته و با این کار تفکر نازیسم رو رواج بده؟ بعدشم حجاب و روبند و بورکینی نمادهای یک تفکر کثیف هست. از همه این ها گذشته در راستای حرف شما این سوال مطرح میشه که آیا از نظر اون مسلمان که حجاب و روبند و برقع رو مورد پسند داره پس چرا برای پوشش دیگران احترامی نمیزاره؟ مگه توی همین همدان دخترها رو با کتک سوار ماشین نمیکردن به خاطر بدحجابی پس چرا از نظر دین کثیف اسلام و پیروان کثیف ترش پوشش هر شخص به خودش مربوط نیست؟

1 ❤️

2016-08-24 11:49:09 +0430 +0430
نقل از: alexjj123

الان خیلی قشنگ تفکر دیکتاتوری رو توجیه کردی.... یه دین یا جریان فکری هرچقدرهم که بد باشه و ما باهاش مشکل داشته باشیم نباید ممنوع بشه. انتخاب خود مردمه اگر دوس دارن میتونن بپذیرن یا رد کنن ولی اجازه نداریم کسی رو به زور مجبور به پذیرش عقاید خودمون بکینم وگرنه این میشه همون تفکر دیکتاتوری و مقاومت دربرابر اندیشه های جدید که درنهایت باعث عقب موندگی میشه: همه اشتباه می کنن به جز من و به طورکلی همه خرن به جز من و همه باید از من پیروی کنن. اگر راست میگی مردم رو قانع کن. پیامبر کسی رو به زور مسلمون نکرد اعراب خودشون مسلمون شدن تو هم اگر میتونی همین کارو بکن که البته با توجه به چیزی که خود خدا گفته نه تو و نه هیچ کس دیگه ای نمیتونه دین خدا رو از بین ببره تازه اگرم بتونه خدا نیازی به ما نداره. اگر بخواد همه مون رو نابود می کنه. بعدشم الکی نظرات خودتو به همه نسبت نده. در زمان حمله ی اعراب ما به زور مسلمون شدیم ولی الان چندین قرنه که زیر سلطه ی اونها نیستیم و دیگه کسی هم به زور مسلمون نمیشه و میتونه هردینی خواست بپذیره. جالبه که همین ممنوعیت لباس تو ایران به عنوان اخلاق خلاف حقوق بشر شناخته میشه ولی این رفتار در اروپا به عنوان حرکت بزرگ فکری و پیشرفت شناخته میشه. اینم از اوضاع روشن فکرای ما. هنوز تو دوران مشروطه گیر کردن

ممنوع کردن یک تفکر کثیف که شما به اسم دیکتاتوری میشناسی بر یک تفکر که هزاران برابر دیکتاتورتر از نازیسم هست عین دموکراسی هست... بنده هم کسی رو مجبور به پذیرش عقاید خودم نمیکنم برخلاف پیروان اسلام که دیگران رو مجبور به پذیرش عقاید کثیف خود میکنن. بلکه راه حلی پیش روی مردم میزارم. من کار خودمو انجام میدم دیگه این مردم هستن میپذیرن یا نه. اندیشه های جدید در زیر چتر حقوق بشر بیشتر و بیشتر گسترده میشن نه در زیر چتر عسلام!

مکه توسط پیامبرت که تو ازش دم میزنی فتح شده است. کل این جمله زیر سواله. این چه تفکریه که با زور شمشیر میخواد گسترش پیدا کنه؟ عین پرچم شمشیر نشان عربستان. مکه رو محاصره کردن یعنی بهشون گفتن مسلمون بشید یا میکشیم شما رو. در ضمن من خودم رو روشن فکر نمیدونم و در برابر افرادی مثل ستار بهشتی خودم رو عددی نمیبینم و قانون اساسی مشروطه رو قانون مزخرف و چرت و پرتی میدونم که برای یک مملکت دین عسلام رو دین رسمی کشور تعیین کردن که مزخرفترین کار ممکنه...

1 ❤️

2016-08-24 12:06:49 +0430 +0430
نقل از: webcamsx

ممنوع کردن یک تفکر کثیف که شما به اسم دیکتاتوری میشناسی بر یک تفکر که هزاران برابر دیکتاتورتر از نازیسم هست عین دموکراسی هست... بنده هم کسی رو مجبور به پذیرش عقاید خودم نمیکنم برخلاف پیروان اسلام که دیگران رو مجبور به پذیرش عقاید کثیف خود میکنن. بلکه راه حلی پیش روی مردم میزارم. من کار خودمو انجام میدم دیگه این مردم هستن میپذیرن یا نه. اندیشه های جدید در زیر چتر حقوق بشر بیشتر و بیشتر گسترده میشن نه در زیر چتر عسلام!

مکه توسط پیامبرت که تو ازش دم میزنی فتح شده است. کل این جمله زیر سواله. این چه تفکریه که با زور شمشیر میخواد گسترش پیدا کنه؟ عین پرچم شمشیر نشان عربستان. مکه رو محاصره کردن یعنی بهشون گفتن مسلمون بشید یا میکشیم شما رو. در ضمن من خودم رو روشن فکر نمیدونم و در برابر افرادی مثل ستار بهشتی خودم رو عددی نمیبینم و قانون اساسی مشروطه رو قانون مزخرف و چرت و پرتی میدونم که برای یک مملکت دین عسلام رو دین رسمی کشور تعیین کردن که مزخرفترین کار ممکنه...

این که چه تفکری خوبه و چه تفکری بد به نظر شما نیست که به نظر شما اسلام دیکتاتوری به نظر من هم نظام سرمایه داری نظام اختلاف طبقاتیه و کثیفه و باید از بین بره اگر این طور باشه هرکسی واسه خودش نظر داره دوس داره اجرا کنه همین میشه که کشور خرتوخر مشه یکی از تو مشهد پا میشه می گه به نظر من کنسرتها باید تعطیل بشه یکی دیگه از یه جای دیگه پامیشه یه چیز دیگه میگه. شما کسی رو مجبور نمی کنی برای این که قدرتشو نداری ولی وقتی میگه دین کثیف اسلام کاملا نشون میده اگر قدرت دست تو بود هرکاری می کردی تا نابود شه. کی گفته اسلام کثیفه و عقاید شما پاکه؟؟؟ پیروان اسلام غلط کردن کسی رو به زور مسلمون کردن خود خدا به پیامبرش که دیگه رهبر کل مسلمونها بود گفت <لا اکراه فی ادین> کسی مجبور به پذیرش دین نیست. پیروزی مسلمونها بر مشرکهای مکه هم پیروزی معمولی نبود. انتقامی بود که حق مسلمونها بود و تازه باید شدیدتر اجرا میشد و لطف پیامبر به اون مشرکها بود. اگر من جای پیامبر بودم با اونهمه مسلمونی که توسط مشرکای مکه شکنجه و کشته شدن اجازه میدادم همشون رو به قصاص اون بیچاره ها بکشن(که البته بازم نظر من مطرح شد. کی گفته نظر من درسته). خود مشرکین هم امیدی به زندگی نداشتن ولی بعد از فتح مکه دیگه کسی از ترس مسلمون نشد(در زمان حکومت پیامبر و امام علی). پرچم عربستان هم نشان دهنده ی اسلام با زور نیست نشان دهنده ی جان برکف بودن و امادگی برای جهاد دربرابر دستور خداست که البته اونها ظاهرا هنوز از جاهلیت خارج نشدن. بعدشم اون قانون پذیرش اسلام به عنوان دین رسمی توسط مردم پذیرفته شد وگرنه باهاش مخالفت می کردن و این یعنی دموکراسی. نظر اکثریت نه نظر من که فکر می کنم درسته. الانم اکثریت کشور مسلمونن و دینو پذیرفتن شما فکر نکن اومدی تو این سایت همه دارن به اسلام فوش میدن پس یعنی اکثریت با دین مخالفن

1 ❤️

2016-08-24 12:34:30 +0430 +0430
نقل از: Lover7 با نظراتتون موافقم البته همه دین ها تو طول تاریخ کثافت کاری زیاد داشتند ولی جنبه های مثبت هم داشتن به خاطر جنبه های مثبتشون بوده که تونستید این همه پیرو جمع کنند. ولی برای بشر قرن بیست و یک داشتن دین خیلی مسخره است. به هر حال دین ها با ایجاد تقدس سپر محافظتی قوی در ذهن پیروانشون ایجاد می کنند که شکستنش خیلی سخته و در مورد خیلی آدم ها تقریبا غیر ممکنه ولی برای آگاهی مردو باید تلاش کرد و صبر داشت. باید صبر داشت تا نسل انقلابیون ایران از بین بروند. و نسل دهکده جهانی ارتباطات روی کار بیاند تا آرام آرام دین از کشور عزیزمون ایران رخت ببنده در ضمن قبول دارم که اسلام در بین همه ادیان خشن ترین و کثیف ترین دینه.

اسلام 1400 سال با همه ی تغییرات فرهنگ ها و باهمه ی تغییر حکومتها پابرجا مونده و باهمه ی این تغییرات سازگار شده اونوقت به نظرت پیشرفت تکنولوژی دیگه دینو از بین می بره؟ معاویه و یزید هرکاری تونستن کردن تا با بدعت گذاری دینو از بین ببرن کل خزانه مملکت اسلامی رو سر اینکار خرج کردن ولی بازم موفق نشدن اونوقت به نظرت با تبلیغات غربی اسلام از بین میره؟
هرروز که علم پیشرفت میکنه مردم میگردن می بینن اون نکته ی علمی 1400 سال پیش تو قرآن اومده اونوقت به نظرت پیشرفت علم میتونه قرآنو زمین بزنه؟
با وجود نکات علمی تو قرآن و بعضی دعاهایی که از امامها مونده انسان قرن 21 خیلی احمق باشه فکر کنه دین مسخره بازیه و با تجربیات علمی سازگاری نداره. کره جنوبی که اصلا کافر بودن با این همه پیشرفتش داره میره به به سمت مسیحیت. الکی جو قرن 21 نده اونهایی که از ما پیشرفته ترن و کافرن دارن به خدا روی میارن حالا ما کجای کاریم که به خوایم مخالفت کنیم؟
کافرای دو نسل قبل هم می گفتن بزار این نسل از بین بره اونوقت کمکم اسلام از بین میره بعدشم رسید به نسل انقلاب که نه تنها اسلام از بین نرفت که تازه پیشرفت هم کرد.

1 ❤️

2016-08-24 12:41:09 +0430 +0430

داداش سالمی تو دنیا یک ملیارد و هفتصد ملیون مسلمون داریم دومین دین دنیاست میخوای ممنوعش کنی

1 ❤️

2016-08-24 13:02:03 +0430 +0430

دادا از کجا معلوم فردا زنده ای ب دین بقیه کار نداشته باش
فکر کسو کون واسه خودت باش ک پیر میشی یهو میبینی کلات پس معرکس
بهم نپرید رو هم بپرید یاحق

0 ❤️

2016-08-24 14:41:52 +0430 +0430

این که چه تفکری خوبه و چه تفکری بد به نظر شما نیست که به نظر شما اسلام دیکتاتوری به نظر من هم نظام سرمایه داری نظام اختلاف طبقاتیه و کثیفه و باید از بین بره اگر این طور باشه هرکسی واسه خودش نظر داره دوس داره اجرا کنه همین میشه که کشور خرتوخر مشه یکی از تو مشهد پا میشه می گه به نظر من کنسرتها باید تعطیل بشه یکی دیگه از یه جای دیگه پامیشه یه چیز دیگه میگه. شما کسی رو مجبور نمی کنی برای این که قدرتشو نداری ولی وقتی میگه دین کثیف اسلام کاملا نشون میده اگر قدرت دست تو بود هرکاری می کردی تا نابود شه. کی گفته اسلام کثیفه و عقاید شما پاکه؟؟؟ پیروان اسلام غلط کردن کسی رو به زور مسلمون کردن خود خدا به پیامبرش که دیگه رهبر کل مسلمونها بود گفت <لا اکراه فی ادین> کسی مجبور به پذیرش دین نیست. پیروزی مسلمونها بر مشرکهای مکه هم پیروزی معمولی نبود. انتقامی بود که حق مسلمونها بود و تازه باید شدیدتر اجرا میشد و لطف پیامبر به اون مشرکها بود. اگر من جای پیامبر بودم با اونهمه مسلمونی که توسط مشرکای مکه شکنجه و کشته شدن اجازه میدادم همشون رو به قصاص اون بیچاره ها بکشن(که البته بازم نظر من مطرح شد. کی گفته نظر من درسته). خود مشرکین هم امیدی به زندگی نداشتن ولی بعد از فتح مکه دیگه کسی از ترس مسلمون نشد(در زمان حکومت پیامبر و امام علی). پرچم عربستان هم نشان دهنده ی اسلام با زور نیست نشان دهنده ی جان برکف بودن و امادگی برای جهاد دربرابر دستور خداست که البته اونها ظاهرا هنوز از جاهلیت خارج نشدن. بعدشم اون قانون پذیرش اسلام به عنوان دین رسمی توسط مردم پذیرفته شد وگرنه باهاش مخالفت می کردن و این یعنی دموکراسی. نظر اکثریت نه نظر من که فکر می کنم درسته. الانم اکثریت کشور مسلمونن و دینو پذیرفتن شما فکر نکن اومدی تو این سایت همه دارن به اسلام فوش میدن پس یعنی اکثریت با دین مخالفن

این که چه تفکری خوبه یا بده نظر من نیست و همچنین نظر تو هم نیست پس در چنین مواردی نظام های چند حزبی همه پرسی برگزار میکنن. اما داستان اسلام اینگونه نیست. اسلام اجازه نمیده شما حزب داشته باشی مطبوعات داشته باشی چه برسه به اینکه بیایی در مورد بیرون انداختنش از یک کشور یا ممنوع شدنش همه پرسی برگزار کنی. **شما از کجا میدونی اگه توی کشور همه پرسی برگزار بشه دین اسلام ممنوع نمیشه؟ و حقوق بشر جایگزینش نمیشه؟ **من خودم میتونم دو میلیون امضا جمع کنم که در مورد ممنوع شدن دین اسلام و برقراری حقوق بشر همه پرسی برگزار کنیم. در کشورهای اروپایی و آمریکای شمالی و کلا کشورهای لیبرال دموکرات برای برگزاری همه پرسی به تعداد امضاهای خیلی کمتری نیاز هست در حد صد هزار دویست هزار… پس وقتی کلا ایدئولوژی اسلام با همچین چیزهایی مخالفه نشون دهنده بن بست در این دین هست… بله قرآن آیه کثیفی داره که در دین اجباری نیست ولی آیا در بی دینی هم اینگونه هست؟ آیا قرآن گفته برای بی دینان اجباری در دین نیست؟ اصلا کسی که بی دینی رو انتخاب کرده دقیقا در کجای این آیه قرار میگیره؟ این آیه و منطقی که برای خودت در موردش درست کردی یه چیزه مسخره ای هست… بقیه حرفات هم در نوشته های همین پست جواب دادم.

0 ❤️

2016-08-24 14:48:45 +0430 +0430

شاید از دیدتو اسلام بد باشه از دید من خوب دلیلی بر توهین نیست ضمنا همین چالشها باعث این میشه که بعضیا که مسلمون هم نیستند برن دنبال اسلام ضمنا مگه اروپایی ها ازاد نیستند وواقعا پیشرفتشون از ازادی که دارن هست مخصوصا اقتصادشون مطمئن باش در بلند مدت عقب گرد میکنن

0 ❤️

2016-08-24 15:00:34 +0430 +0430
نقل از: Lover7 با نظراتتون موافقم البته همه دین ها تو طول تاریخ کثافت کاری زیاد داشتند ولی جنبه های مثبت هم داشتن به خاطر جنبه های مثبتشون بوده که تونستید این همه پیرو جمع کنند. ولی برای بشر قرن بیست و یک داشتن دین خیلی مسخره است. به هر حال دین ها با ایجاد تقدس سپر محافظتی قوی در ذهن پیروانشون ایجاد می کنند که شکستنش خیلی سخته و در مورد خیلی آدم ها تقریبا غیر ممکنه ولی برای آگاهی مردو باید تلاش کرد و صبر داشت. باید صبر داشت تا نسل انقلابیون ایران از بین بروند. و نسل دهکده جهانی ارتباطات روی کار بیاند تا آرام آرام دین از کشور عزیزمون ایران رخت ببنده در ضمن قبول دارم که اسلام در بین همه ادیان خشن ترین و کثیف ترین دینه.

اسلام 1400 سال با همه ی تغییرات فرهنگ ها و باهمه ی تغییر حکومتها پابرجا مونده و باهمه ی این تغییرات سازگار شده اونوقت به نظرت پیشرفت تکنولوژی دیگه دینو از بین می بره؟ معاویه و یزید هرکاری تونستن کردن تا با بدعت گذاری دینو از بین ببرن کل خزانه مملکت اسلامی رو سر اینکار خرج کردن ولی بازم موفق نشدن اونوقت به نظرت با تبلیغات غربی اسلام از بین میره؟
هرروز که علم پیشرفت میکنه مردم میگردن می بینن اون نکته ی علمی 1400 سال پیش تو قرآن اومده اونوقت به نظرت پیشرفت علم میتونه قرآنو زمین بزنه؟
با وجود نکات علمی تو قرآن و بعضی دعاهایی که از امامها مونده انسان قرن 21 خیلی احمق باشه فکر کنه دین مسخره بازیه و با تجربیات علمی سازگاری نداره. کره جنوبی که اصلا کافر بودن با این همه پیشرفتش داره میره به به سمت مسیحیت. الکی جو قرن 21 نده اونهایی که از ما پیشرفته ترن و کافرن دارن به خدا روی میارن حالا ما کجای کاریم که به خوایم مخالفت کنیم؟
کافرای دو نسل قبل هم می گفتن بزار این نسل از بین بره اونوقت کمکم اسلام از بین میره بعدشم رسید به نسل انقلاب که نه تنها اسلام از بین نرفت که تازه پیشرفت هم کرد.

اولا که اسلام یه هیچ کجای دنیا با صلح نفوذ نکرد مگر به مدینه
حتی مکه را هم با زور شمشیر گرفتند
پس مطمئنا میشه گفت خشن ترین دین دنیاست
دوما اروپا از وقتی شروع کرد به پیشرفت کرد که دین را کنار گذاشت.
شما چرا پیشرفت به این واضحی را نمیبینی ولی یک کره جنوبی که اون هم منبعش موثق نیست را پیرن عثمان کردی.
سوما تو قرآن اونقدر مغایرت با علم وجود داره که 100% میشه گفت از سمت خدا نیست .
چهارما دینی که تو ایران هست اصلا اسلام نیست بلکه یک خرافه ای از اسلامه.

0 ❤️

2016-08-29 18:30:11 +0430 +0430

وعده انتخاباتی در هلند: بستن مساجد و ممنوعیت قرآن
به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه دیلی اکسپرس، گرت ویلدرز، رهبر حزب راست افراطی "آزادی هلند"که پیشتر قرآن را با کتاب آدلف هیتلر تحت عنوان “نبرد من” مقایسه کرده بود، متعهد شد تا به مهاجرت از کشورهای اسلامی به هلند پایان دهد.

حزب آزادی هلند در نظرسنجی‌ها درباره انتخابات پارلمانی در مارس ۲۰۱۷ پیشرو است.

وی همچنین اعلام کرد که اگر سال آتی میلادی به عنوان نخست وزیر هلند انتخاب شود، تمامی مدارس اسلامی و مراکز پناهندگی را تعطیل خواهد کرد و زنان مسلمان را نیز از داشتن حجاب در ملأ عام منع خواهد کرد.

در بحبوحه افزایش خشم و عصبانیت‌ها نسبت به شیوه رسیدگی دولت هلند به بحران آوارگان، حزب “آزادی هلند” در اکثر نظرسنجی‌ها پیشتاز است.

0 ❤️

2016-09-04 11:29:38 +0430 +0430
نقل از: غریبه..یزدی کثیف مادر جندته نجس اسراعیلی

آخه دلقک کله پوک اسرائیل کدوم خریه یهود کدوم خریه؟ خاک به سر کله پوکت کنم با منطق و حرفای چرت و پرت و مزخرفت.لعنت به دین کثیف اسلامت و پیامبر بچه باز کثیفت و قرآن کثیفت.

0 ❤️

2016-09-04 11:38:54 +0430 +0430

اگه ایران قبل اسلام خیلی خوب بود که از اعراب شکست نمی خورد بچه با اون پرچم مسخره اسلام هم بعد پیامبر اصلا پیاده نشده تا حالا که بخوای با هاش مقابله بشه
درست کردن چند داعشی و بهایی و وهابی توسط انگلیس بعدم به خورد تو دادن خیلی بد بختی حرفی داره برو با متخصصش بزن اگه تونستی شکستش بدی بیا فیلمش رو بزار ما هم ببینیم بفهمیم این همه علم علم نکن جوجه اگه این اسلام نصفه هم نبود باید تو قرون وسطا کون میدادن این غربی ها این قدر پول نگیر و زر بزن ایران 1400 سال پیش مرده با همه تفکراتش این اسلام که تا حالا مونده ؟؟؟؟

0 ❤️

2016-09-04 12:36:04 +0430 +0430

فکر کنم شما اطلاع کمی از اوضاع داری از شدت عصبانیت از حکومت اسلامی از اون طرف بام افتادی و با راست های افراطی همصدا شدی.

اعلامیه جهانی حقوق بشر میگه که همه مردم باید آزادی عقیده و بیان داشته باشند یعنی توی جامعه ای که حقوق بشر رعایت میشه مردم حق دارند به هر مزخرفی که دوست دارند اعتقاد داشته باشند حتی به اسلام. البته به شرطی که اعتقاداتشون باعث مزاحمت و دردسر برای دیگران نشه و نخوان به زور عقایدشون رو به دیگران تحمیل کنند (مثل اتفاقی که توی ایران می افته). توی یک جامعه آزاد مردم حق دارند برای خودشون مسجد یا هر عبادتگاه دیگه ای داشته باشند و روزی پنج بار دولا و راست بشن به هیچ کس ربطی نداره.

ممنوعیت پوشیدن لباس شنای عسلامی! یا همان پوشیدن «بورکینی» در کشور فرانسه به مرحله اجرا درآمده

این هم درست نیست. در واقع بورکینی هیچ وقت در فرانسه ممنوع نبوده و تازگی هم دادگاه عالی فرانسه علیه یک شهرداری رای داده که یک زن مسلمان رو به خاطر پوشیدن بورکینی جریمه کرده بود. دلیل دادگاه هم این بود که بورکینی باعث آزار کسی نمیشه و امنیت عمومی رو به خطر نمیندازه پس دلیلی برای ممنوع کردنش نیست.

0 ❤️

2016-09-04 12:37:29 +0430 +0430
نقل از: nawalsyas اگه ایران قبل اسلام خیلی خوب بود که از اعراب شکست نمی خورد بچه با اون پرچم مسخره اسلام هم بعد پیامبر اصلا پیاده نشده تا حالا که بخوای با هاش مقابله بشه درست کردن چند داعشی و بهایی و وهابی توسط انگلیس بعدم به خورد تو دادن خیلی بد بختی حرفی داره برو با متخصصش بزن اگه تونستی شکستش بدی بیا فیلمش رو بزار ما هم ببینیم بفهمیم این همه علم علم نکن جوجه اگه این اسلام نصفه هم نبود باید تو قرون وسطا کون میدادن این غربی ها این قدر پول نگیر و زر بزن ایران 1400 سال پیش مرده با همه تفکراتش این اسلام که تا حالا مونده ؟؟؟؟

چه ربطی داره؟ انگار من بیام بگم اگه اسلام و پیامبر حالا شما ادعا داری بهترین من همون میگم خیلی خوب بود که تو جنگ مؤته شکست نمیخورد. بدبخت تویی که اصالت خودت رو فراموش کردی چسبیدی به دین و آیینی که با تجاوز جنسی به ایرانیا و با زور خودش رو تحمیل کرده. اسلام غربی ها رو از قرون وسطی بیرون کشید؟ اونوقت با چه سندی این حرفو زدی؟ اسپانیا که با تیپا اسلام رو از کشورش بیرون انداخت و به دموکراسی و آزادی رسید… برو دو تا مطالعه از دوران رنسانس داشته باش بعد بالا پایین بپر و بگو عسلام! باعث شد از قرون وسطی بیرون بیان.
حرف پول زدی بهتره بدونی که بدون سوال قضاوت نکنی منم میتونم بهت بگم که پول میگیری و داری زر میزنی ولی بدون اول اینکه از کسی پول نمیگیرم و دوم اینکه حرفایی که میزنم در نهایت به نفع خودت و بچه های خودت هست…

0 ❤️

2016-09-04 12:45:49 +0430 +0430
نقل از: rimbo

فکر کنم شما اطلاع کمی از اوضاع داری از شدت عصبانیت از حکومت اسلامی از اون طرف بام افتادی و با راست های افراطی همصدا شدی.

اعلامیه جهانی حقوق بشر میگه که همه مردم باید آزادی عقیده و بیان داشته باشند یعنی توی جامعه ای که حقوق بشر رعایت میشه مردم حق دارند به هر مزخرفی که دوست دارند اعتقاد داشته باشند حتی به اسلام. البته به شرطی که اعتقاداتشون باعث مزاحمت و دردسر برای دیگران نشه و نخوان به زور عقایدشون رو به دیگران تحمیل کنند (مثل اتفاقی که توی ایران می افته). توی یک جامعه آزاد مردم حق دارند برای خودشون مسجد یا هر عبادتگاه دیگه ای داشته باشند و روزی پنج بار دولا و راست بشن به هیچ کس ربطی نداره.

ممنوعیت پوشیدن لباس شنای عسلامی! یا همان پوشیدن «بورکینی» در کشور فرانسه به مرحله اجرا درآمده

این هم درست نیست. در واقع بورکینی هیچ وقت در فرانسه ممنوع نبوده و تازگی هم دادگاه عالی فرانسه علیه یک شهرداری رای داده که یک زن مسلمان رو به خاطر پوشیدن بورکینی جریمه کرده بود. دلیل دادگاه هم این بود که بورکینی باعث آزار کسی نمیشه و امنیت عمومی رو به خطر نمیندازه پس دلیلی برای ممنوع کردنش نیست.

نه بابا کدوم عصبانیت... راست افراطی چیه ? ?
میبینیم که تحمیل میکنن دیگه. در یه پست دیگه عرض کردم مردم ایران یه مو بلند کردن رو تحمل نمیکنن اونوقت تو داری از چی حرف میزنی؟ برو موی سرت رو یکم بلند کن ببین مردم چه عکس العملی نشون میدن. ببین به خاطر این چیزه کوچیک میخوان عقاید خودشون رو تحمیل کنن یا نه؟ ببین همه میگن موهات رو بزن یا نه؟ ببین سر این قضیه چند تا از دوستات رو از دست میدی؟ البته از نظر من چیزه مثبتیه. دوستات رو میتونی بهتر بشناسی و خوب هاشو برداری.دوستی که به خاطر یه مو بلند کردن نمیخواد باهات باشه همون بهتر که بره... با این وضع داری از عقاید اسلامی ملت حرف میزنی؟؟؟ کجای کاری تو...

0 ❤️

2016-09-04 15:33:39 +0430 +0430
نقل از: پویآن قانون اساسی بر پایه اعلامیه جهانی حقوق بشر=ایران آزاد برای بدست آوردنش از جان و مال و آسایش خود بگذریم... عاشقان ایران هفت آبان در پاسارگاد...

قانون اساسی

بر پایه اعلام جهانی

همین تحمیل به حساب میاد

ایران آزاد نمیشه

اینطور تحمیل واقع میشه

بقیه نوشته هاتم پبشکش

راه حل بهتری داری؟ بفرما گوش میدیم…

0 ❤️

2016-09-04 15:41:51 +0430 +0430

میبینیم که تحمیل میکنن دیگه. در یه پست دیگه عرض کردم مردم ایران یه مو بلند کردن رو تحمل نمیکنن اونوقت تو داری از چی حرف میزنی؟ برو موی سرت رو یکم بلند کن ببین مردم چه عکس العملی نشون میدن. ببین به خاطر این چیزه کوچیک میخوان عقاید خودشون رو تحمیل کنن یا نه؟ ببین همه میگن موهات رو بزن یا نه؟ ببین سر این قضیه چند تا از دوستات رو از دست میدی؟ البته از نظر من چیزه مثبتیه. دوستات رو میتونی بهتر بشناسی و خوب هاشو برداری.دوستی که به خاطر یه مو بلند کردن نمیخواد باهات باشه همون بهتر که بره... با این وضع داری از عقاید اسلامی ملت حرف میزنی؟؟؟ کجای کاری تو...

جواب پرت و پلا دادی دوست من.
شما می گی که باید اسلام ممنوع بشه. بعد در امضات اعلامیه حقوق بشر رو تبلیغ کردی.
لااقل یک بار اعلامیه حقوق بشر رو بخون بعد چند ثانیه فکر کن ببین این خواسته ات (ممنوع کردن اسلام) با اعلامیه حقوق بشر در تضاد هست یا نه.

من دیگه حرفی ندارم.

0 ❤️

2016-09-04 15:51:58 +0430 +0430

جواب پرت و پلا دادی دوست من.
شما می گی که باید اسلام ممنوع بشه. بعد در امضات اعلامیه حقوق بشر رو تبلیغ کردی.
لااقل یک بار اعلامیه حقوق بشر رو بخون بعد چند ثانیه فکر کن ببین این خواسته ات (ممنوع کردن اسلام) با اعلامیه حقوق بشر در تضاد هست یا نه.

من دیگه حرفی ندارم.

بله شما با اشاره به بند 18 اعلامیه داری میگی هر کس باید در انتخاب دین و تغییر دین آزاد باشه ولی دیگه نمیایی بگی که عایا در اسلام اینگونه هست؟ آیا عسلام بر خلاف این ماده عمل نمیکنه؟ شخصی که از اسلام موروثی از پدر و مادرش بخواد خارج بشه و راه تفکر رو در پیش بگیره عایا غیر از این هست که کشته بشه؟ برو اینجا رو بخون بعد خواستی بیا من به حرفات گوش میدم:
https://fa.wikipedia.org/wiki/ارتداد_در_اسلام

0 ❤️

2016-09-04 16:06:13 +0430 +0430

کیرم تو دهن و ذهن ظاهرا روشنفکرت.کس کش به اعتقاد مردم چیکار داری.
این احمقا با اسم اسلام دارن ملتو تیغ میزنن چه دخلی به اسلام داره؟
ختنه کردن هم شد دلیل واسه بد نام کردن اسلام؟آهای کس کش یه کم او مغز آکبندتو کار بنداز.
تاریخچه ختنه به مدت‌ها پیش و به مصر باستان برمی‌گردد.
انجام ختنه فقط جنبه بهداشتی داشت، اما امروزه مسلمانان، مسیحیان، زرتشتیان، یهودیان و بسیاری از مناطق دنیا پسران را ختنه می‌کنند. (dash)
پزشکان به‌طور خلاصه فواید ختنه را 5 مورد زیر می دانند:

1. شانس ابتلا به عفونت ادراری در اولین سال زندگی در یک نوزاد پسر ختنه‌شده حدود 1 در 1000 و در نوزادانی که ختنه نشده‌اند، 1 در 100 است.
  2. ختنه، خطر سرطان آلت تناسلی را که در مردان شایع هم نیست، کاهش می‌دهد.
  3. با ختنه، خطر ابتلا به عفونت‌های قابل انتقال جنسی مانند ایدز کاهش می‌یابد و از عفونت پوست آلت پیشگیری می‌شود.
  4. با ختنه می‌توان از فیموزیس، بیماری‌ای که مردان ختنه نشده به آن مبتلا می‌شوند، پیشگیری کرد.
  5. ختنه از سرطان دهانه رحم در همسر مردان پیشگیری می‌کند.

اسلام به ذات خود ندارد عیبی…هرعیب که هست از مسلمانی ماست

1 ❤️

2016-09-04 16:19:19 +0430 +0430

ببخشید آ ق ا.. واقعا عذر میخوام دخالت میکنم تو تاپیکتون.. لطفا بهم ف ح ش ندین مث اونبار.. فقط تو این مدتی ک بعضی تاپیکاتونو دنبال میکنم، کاملا ب این نتیجه رسیدم ک حرفاتون از روی غ ی ظ و ب غ ض و کین س.. فقط همین.. و هر کسی هم ک جوابی درخور بهتون میده مبهم و بی ربط جواب میدین.. مثل همین آقای ریمبو ک مبهم ج دادین... در هر صورت امیدوارم موفق باشین و جهان بینیتون بازتر شه.. :)

0 ❤️

2016-09-04 16:29:07 +0430 +0430
نقل از: koslise-kirkoloft کیرم تو دهن و ذهن ظاهرا روشنفکرت.کس کش به اعتقاد مردم چیکار داری. این احمقا با اسم اسلام دارن ملتو تیغ میزنن چه دخلی به اسلام داره؟ ختنه کردن هم شد دلیل واسه بد نام کردن اسلام؟آهای کس کش یه کم او مغز آکبندتو کار بنداز. تاریخچه ختنه به مدت‌ها پیش و به مصر باستان برمی‌گردد. انجام ختنه فقط جنبه بهداشتی داشت، اما امروزه مسلمانان، مسیحیان، زرتشتیان، یهودیان و بسیاری از مناطق دنیا پسران را ختنه می‌کنند. (dash) پزشکان به‌طور خلاصه فواید ختنه را 5 مورد زیر می دانند: 1) شانس ابتلا به عفونت ادراری در اولین سال زندگی در یک نوزاد پسر ختنه‌شده حدود 1 در 1000 و در نوزادانی که ختنه نشده‌اند، 1 در 100 است. 2) ختنه، خطر سرطان آلت تناسلی را که در مردان شایع هم نیست، کاهش می‌دهد. 3) با ختنه، خطر ابتلا به عفونت‌های قابل انتقال جنسی مانند ایدز کاهش می‌یابد و از عفونت پوست آلت پیشگیری می‌شود. 4) با ختنه می‌توان از فیموزیس، بیماری‌ای که مردان ختنه نشده به آن مبتلا می‌شوند، پیشگیری کرد. 5) ختنه از سرطان دهانه رحم در همسر مردان پیشگیری می‌کند.

اسلام به ذات خود ندارد عیبی…هرعیب که هست از مسلمانی ماست

من روشنفکر نیستم. ادعایی هم ندارم. اگه مردم به اعتقاد من کار نداشته باشه من چیکار به عقیده مردم دارم؟ من میخوام توی محرم روز تاسوعا عاشورا آهنگ شاد باز کنم چرا نباید بتونم این کار رو بکنم؟ چرا اگه این کارو بکنم شماها به من حمله میکنید و منو میکشید؟ مگه شماها صدای بلندگوتون توی محرم توی خیابون ها آدم و عالم رو کر نمیکنه؟ پس جریان چیه؟
اشتباه میکردن و میکنن عزیز من. تکامل به اون بزرگی نفهمیده پوست اضافی آلت جنسی رو به صورت طبیعی حذف کنه اونوقت پیامبر بچه بازت فهمیده؟ یا اون خاخام های احمق فهمیدن؟اتفاقا مشکل از خود اسلام هست.
حالا بد نیست به من سندی چیزی نشون بدی ببینم کجای دین زرتشتی ختنه انجام میشه؟

0 ❤️

2016-09-04 16:41:27 +0430 +0430
نقل از: پویآن
نقل از: پویآن قانون اساسی بر پایه اعلامیه جهانی حقوق بشر=ایران آزاد برای بدست آوردنش از جان و مال و آسایش خود بگذریم... عاشقان ایران هفت آبان در پاسارگاد...

قانون اساسی

بر پایه اعلام جهانی

همین تحمیل به حساب میاد

ایران آزاد نمیشه

اینطور تحمیل واقع میشه

بقیه نوشته هاتم پبشکش

راه حل بهتری داری؟ بفرما گوش میدیم…

شما زیر همین پستم که نقل کردی و نگاه کن

شما باید جهان رو واسه من تعریف کنی. از نظر من همه چی قانون داره. ما قوانین فیزیکی داریم. قوانین طبیعت داریم. قانون جنگل داریم. اگر قانون جاذبه در جهان وجود نداشت من و شما وجود نداشتیم…

0 ❤️

2016-09-04 16:47:02 +0430 +0430
نقل از: پویآن من کلا آدم بی قانونیم و خیلیای دگ

کیرم تو قانون جمهوری اسلامی و

قانون تو جهان و هر میگه قانون

وضعت خرابه … رانندگی نکنی؟ میزنی جماعت رو پرت میکنی رو هوا…

0 ❤️

2016-09-04 16:49:59 +0430 +0430
نقل از: پویآن کاش تو بودی

میزدم به تو

پهن میشدی کف آسفالت

واقعا وضعت خرابه... پیشنهاد میدم یکم فلسفه بخونی...

https://fa.wikipedia.org/wiki/فلسفه
0 ❤️

2016-09-04 16:56:19 +0430 +0430

بزار باز بخونم اراجیفتو

ببینم چیزه دگ ای هست واسه یاد گرفتن

0 ❤️

2016-09-04 16:57:19 +0430 +0430

کس ننت

اینم نقل کن ?

0 ❤️

2016-09-04 16:59:12 +0430 +0430

جالبه واسم که خایمال ادمین هم هستی

نمیدونم چجوری پاک شد پستام

0 ❤️

2016-09-04 17:09:22 +0430 +0430
نقل از: پویآن جالبه واسم که خایمال ادمین هم هستی

نمیدونم چجوری پاک شد پستام

آخه دلقک کله پوک از چه سندی گفتی پست هات توسط من گزارش شده؟ اومدی اینجا هی چرت و پرت و مزخرف میبافی بعد میگی پستهات چرا حذف شده؟
هی داری اسپم اسپم میکنی دلقک.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «