رابطه با خواهر درست است یا غلط? مسئله این است!

1397/07/30

ببینید من این تاپیک رو ایجاد کردم که واقعا بفهمم چون من تو یه فرصتی قرار گرفتم که ۲ روز پیش خواهر کوچیکترم گفتم که دنبال دوست پسرا نباشه چون زوده ولی اون گفت من نیازی دارم که باید برطرف بشه… تو هم پسری , میتونی قبول کنی ولی اگه نکنی اونوقت انتظاری از من نداشته باش که به پسرای بزرگتر از خودم پا ندم!
واسه همین فکر میکردم درباره این موضوع که بهش چی جواب بدم? نمیدونم کدوم راه درست تره!
من راستش برای این که درباره این مسئله چی فکر میکنید اینجا اومدم نظراتتون رو بشنوم…
فارغ از بینش های مذهبی شما چی فکر میکنید?
آیا این خوبه که پسرا پول هنگفتی رو خرج کنن که مخ یه نفر رو بزنن و آخرم طرف پا نده یا دختری که هم خودش و آیندش رو به خطر میندازه واسه پسری که هدفش فقط مخ زنیه!
به نظر من قبل از ازدواج حتی همسر آینده من با برادرش رابطه جنسی داشته من کاملا میپذیرم و قابل سرزنش نیست چطون اگه اون کارو نمیکرد بلای بدتری سرش میومد…
شما نظرتون چیه? یه سایت آمریکایی نوشته سکس با محارم مزیت هایی نداره که هیچ رابطه ای جز اون نداره و نخواهد داشت:
اول اینکه سکس ایزوله هست ینی فردی که باهاش رابطه برقرار میکنی رو کامل میشناسی و میدونی که بیماری نداره
دوم اینکه هزینه و وقت و مکان اضافه نمیخواد هر موقع و هر زمان و مکان که برادر و خواهر راضی باشند میتونن باهم باشن
سوم اینکه تنش آفرین و حساسیت زا نیست…
یه خواهر و برادر خیلی راحت تر میتونن تنها در خونه باهم باشن و دیگران از این موضوع کسی رو سرزنش نمیکنن
چهارم اینکه خطر بارداری به شدت پایین میاد!
چون برادر شما استپ هست خدای ناکرده با یک اشتباه کوچیک امکانش بسیار کمه که باردار بشید.
پنجم حل مشکلات اجتماعی:
کسی که ارضا بشه دیگه شخصی دیگر رو تحت تاثیر خودش قرار نمیده!
ششم از بین رفتن حساسیت مردان به پرده
ینی امروز کم کم برا پسرا پرده داشتن یا نداشتن چندان مطرح نیست و شخصیت و تفکر اون مهمه و تصمیم ازدواج رو عوض نمیکنه
هفتم همیشه در دسترسه
هشتم قابل اعتماد بودن و یک رابطه امن
برادرتون همیشه نگران سلامتیتون هست پس نمیاد یه وقت بدون محافظ و به زور با شما رابطه برقرار کنه! چون اونوقت خودش هم به درد سر میوفته…
خوب نظرتون رو رابطه با این موضوع چیه? 😁 😁 😁

13633 👀
5 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-10-22 05:07:26 +0330 +0330
نقل از: erny19qwerty بیا تل تا بهت بگم ببخشید

من ریپورتم تو خودت بیا…
@eshgesa

1 ❤️

2018-10-22 06:15:26 +0330 +0330

خب بااین همه استنادودلایل منطقی اززبان فیلسوفان امریکایی ،این مشورت باکاربران شهوانی اهانت به شخصیت های بزرگ وفرهنگسازاجتماعی وخانوادگی محسوب میشه!

2 ❤️

2018-10-22 06:35:09 +0330 +0330
نقل از: SaeedQom من خودم عاشق این رابطه ام و اگر فرصتش داشتم انجامش می دادم ولی چندتا چیز اشتباه نکن. 1- استپ بودن یعنی چی؟ بارداری فقط در گیاهان به خویشاوندی مربوط می شه و در انسان ربطی نداره شما خواهر برادر باشید یا نه. شرایط محیا باشه باردار می شه ازت و دردسر و بدبختیش می مونه برات. 2- به شدت تنش زاست. چون نمی تونید اینطور زندگی کنید و ناچارید برای ادامه زندگی ازدواج کنید اونوقت جدایی شکل می گیره و بعد ممکنه منجر به تنفر بشه. 3- مساله از بین رفتن پرده برای تو و خواهرت اهمیتش از دست میده ولی برای شوهر خواهرت چی؟ با این تفکر و این نکاتی که نمی دونم از کجا نوشتی وارد چنین رابطه ای نشو.

نه من شنیدم ولی آنچنان خطرناک نیست ولی بله که باید راه های ضد بارداری خوب مراعات بشه…
بحث سر اون نیست سر درستی یا غلطیش هست…

0 ❤️

2018-10-22 06:45:26 +0330 +0330
نقل از: SaeedQom من خودم عاشق این رابطه ام و اگر فرصتش داشتم انجامش می دادم ولی چندتا چیز اشتباه نکن. 1- استپ بودن یعنی چی؟ بارداری فقط در گیاهان به خویشاوندی مربوط می شه و در انسان ربطی نداره شما خواهر برادر باشید یا نه. شرایط محیا باشه باردار می شه ازت و دردسر و بدبختیش می مونه برات. 2- به شدت تنش زاست. چون نمی تونید اینطور زندگی کنید و ناچارید برای ادامه زندگی ازدواج کنید اونوقت جدایی شکل می گیره و بعد ممکنه منجر به تنفر بشه. 3- مساله از بین رفتن پرده برای تو و خواهرت اهمیتش از دست میده ولی برای شوهر خواهرت چی؟ با این تفکر و این نکاتی که نمی دونم از کجا نوشتی وارد چنین رابطه ای نشو.

در مورد اهمیت که داریم بحث میکنیم دقیقا همینه…
الان تقریبا شاید ۱۰ درصد جامعه اونم سطح فقر فرهنگیشون زیاده پرده براشون مهمه…
تو خونواده و فامیل های ما تمام دخترایی که ازدواج کردن به غیر از یکی شون پرده نداشتن…
این نشون میده که اولا به علت مسائل مالی بیشتر پسرا دیگه دنبال پرده نمیگردن دنبال زن زندگی میگیردن…
دوما من خودم اینطوریم اگه بخوام ازدواج کنم پرده همسرم هیچ اهمیتی برام نداره…
اینکه همسرم قبلا دوست پسر داشته یا رابطه ای داشته یا خودارضایی داشته که پردش از بین رفته دلیلش برام کاملا موجهه چون قبل از موقعیت ازدواج بود و اگه اعتقادش این باشه که بعد ازدواج رابطه ای نداشته باشه و تا حالا بیماری نداشته باشه که خیلی خیلی امکانش کمه ولی آزمایش همه چی رو ثابت میکنه کافیه…
حالا موقعیت ایران اینطوری هست پسرا دنبال پرده نمیگردن دیگه چون اونقدر هزینه ها زیاده که انتخاب دیگه ای ندارند…!
بخاطر همین اهمیت پرده دیگه از بین رفته چون قدرت انتخابی دیگه تقریبا وجود نداره…
سوم من همین که بدونم همسر آیندم سابقه پورن نداشته باشه (ینی با افراد بسیار زیادی رابطه نداشته باشه) کافیه والا با رابطه داشتن با محارمش یا ۳ نفر دیگه به دلیل کاملا موجه قابل سرزنش نیست و نتیجه انتخابم رو تغییر نمیده…

1 ❤️

2018-10-22 06:47:15 +0330 +0330
نقل از: 12koskos اگه خواهرات جنده باشن مشکلی نیست با هاشون رابطه داشته باش ولی اگه جنده نیستن به نظرم این کار اصلا درست نیست من چهار تا خواهرام همشون جنده هستن با تمایل خودشون با من سکس هم دارن و با بقیه پسرا و .. در کل بستگی به خودشون داره اگه راضی باشن یا نباشن

نه خیر ایشون تو کار پورن نیستن و دقیقا به همین دلیله که پیشنهاد رابطه دادن وگرنه چه فرقی بین من و پسرای دیگه هست?
بحث سر این قضیست…

0 ❤️

2018-10-22 06:52:53 +0330 +0330

در پاسخ به پرسش شما که گفتید , رابطه با خواهر درست است یا غلط?

باید بگم خودت چی فکر می کنی؟

و این در مورد همه صادق هست, هر کس باید این پرسش رو از خودش بپرسه

0 ❤️

2018-10-22 06:58:43 +0330 +0330

یادتون باشه - حرفم به تمام دوستان هست - من کاری ندارم که چرا چنین افکار خطرناکی داره شایع میشه - اما یادتون باشه وقتی دارید با خواهر تون سکس می کنید - بدونید دارید گه می زنید به آینده خودتون - الان جوان هستید و پر شر و شور - به چهل سالگی که پا بزارید - دنیا یهویی عوض می شه - واقعا عوض می شه - اون موقع جایگاه یکسری از افراد خانواده رو طوری دیگه ای درک می کنید

3 ❤️

2018-10-22 07:13:04 +0330 +0330

هر جور دوس داری باش سر کن حال کن
این رابطه اصن بدرد نمیخوره
ی چیزی هست ک بقیه نباید بدونن عقده سازه

1 ❤️

2018-10-22 07:19:51 +0330 +0330

اگه فقط در حد سکس بمونه مشکلی نداره ولی نباید بزاری وابستگی ایجاد بشه.فقط در حد ارضائ همدیگه باشه.پردشم نزنی بهتره این همه راه برای ارضا شدن هست

0 ❤️

2018-10-22 07:22:51 +0330 +0330

اگه از واژن باشه و خواهر رازی باشه بهتره چون کاملا امن هست
من بی نیستم اما با خواهرم هفته ای دو بار از واژنش رابطه داریم
خطر بار داری هست اما به سادگی میشه حل کرد
من اکثرا خالی میکنم تو واژنش اما تست میکنیم و تو این دو سال فقط سه بار باردار شده که اونم با قرص حل شده !
در کل بهتره از جنده بازی

0 ❤️

2018-10-22 07:33:32 +0330 +0330
نقل از: ناصر39 یادتون باشه - حرفم به تمام دوستان هست - من کاری ندارم که چرا چنین افکار خطرناکی داره شایع میشه - اما یادتون باشه وقتی دارید با خواهر تون سکس می کنید - بدونید دارید گه می زنید به آینده خودتون - الان جوان هستید و پر شر و شور - به چهل سالگی که پا بزارید - دنیا یهویی عوض می شه - واقعا عوض می شه - اون موقع جایگاه یکسری از افراد خانواده رو طوری دیگه ای درک می کنید

اتفاقا من به انتقاد شما کاملا احترام میذارم.
ولی قضاوت نکنین…
شما نمیدونم چند سال دارید ولی هر چند سال دارید شما تو ۲۲ سالگی فکرتون چی بود?
شما به فکر تحصیل در بهترین رشته ای که چهار سال بعدش به کاری فکر میکنید که اصلا وجود خارجی نداره یا مثل پسرا دنبال پیدا کردن دختری بودید که عاشقتون باشه و چون پول ندارید اون وجود خارجی نداره…
یا مثل دخترا دنبال پسری بودید که دنبال ژنرال زندگی هست و پولدار هست ولی هرگز نمیفهمه که اگر پولدار باشه مرد زندگی نیست و اگر مرد زندگی باشه پس پولدار نیست!
شما فکرتون مثل ما دنبال ازدواجی بود که هم دختر و هم پسر از جهیزیه و خونه ۱۰۰ میلیونی خودشون متنفرند و آیندشون رو میفروشن که آبرو به دست بیارن?
تا کی یه پسر میتونه ازدواج کنه…?
۵۰ سالگی خوبه?
ولی نمیفهمید که دیگه تو ۵۰ سالگی پول دارید دیگه عشقی ندارید که زندگی کنید!
فکر نکنید که همه که اینجا هستن , دلشون خواسته که اینجا پیداشون بشه…
در ضمن خواهرم میگه بعضی دوستاشون هست که با برادرشون رابطه امن دارن و اصلا هم پشیمون نیستن…
حالا اگه غلطه میتونید دلیلی بگید که قانع شیم…?
در ضمن منظور رابطه ای هست که خواهرشون رو بدبخت نشه…

0 ❤️

2018-10-22 07:40:24 +0330 +0330

خواهرت چندسالشه؟

0 ❤️

2018-10-22 07:42:32 +0330 +0330

خواهر من که نمیده وگرنه خوبه

1 ❤️

2018-10-22 09:46:46 +0330 +0330
نقل از: Amirsex77 خواهرت چندسالشه؟

Man 23 kaharam 17

0 ❤️

2018-10-22 09:48:20 +0330 +0330
نقل از: xxxrrr887 خواهر من که نمیده وگرنه خوبه

مگه اول تو ازش درخواست کردی معلومه که قبول نمیکنه دیگه!
? ? ? (dash)

0 ❤️

2018-10-22 10:34:40 +0330 +0330

با هر کس حال میکنی سکس کن.دختر-پسر-خواهر-برادر.نگران آینده هم نباش

0 ❤️

2018-10-22 11:56:03 +0330 +0330

رضایتت دوتاییتون مهمه که هست.جون توی یک خونه هستین و مکان برای سکس همیشه امادست باید مراقب باشی حین سکس کسی سر نرسه و همچنین مواظب باشی باردار نشه و پردش هم سالم بمونه.از هم لذت ببرین خوش به حالتون واقعا

0 ❤️

2018-10-22 12:01:06 +0330 +0330

اگه فقط برا رفع نیاز باشه نه فقط بیشتر بنظرم طوری نیست چون هم محرمید هم بهتر از اینه زیرخواب دیگران بشه ، و البته با حفظ بکارت خواهرت ، اما اگر بنا به این باشه حس بهمدیگه پیدا کنید و قوانین اصلی بره زیر پا نکنی بهتره و مهم تر‌از همه اینه حس بیغیرتی بهش پیدا نکنی یهو

0 ❤️

2018-10-22 12:44:21 +0330 +0330
نقل از: نرگس.متاهل.هات واقعا که .... اخه چرا باید به این سمت بریم که به خواهر و مادراتون فک کنید من که خوشم نمیاد اصلا

سکس یک کار انسانیه و اگر خواهر ادم راضی باشه و لذت ببره و هم برادر راضی باشه چرا باید جلوشو گرفت

1 ❤️

2018-10-22 15:52:16 +0330 +0330
نقل از: setare__60 در کل فکر خوبی نیست ولی خب انجام دادنش به شرایط زیادی بستگی داره

خوب به چه شرایطی بستگی داره…?
شما برادر دارید آیا?
اینکه برادر از خواهرش درخواست کنه وجه بدی داره و ممکنه خواهر قبول نکنه ولی اینکه شما به برادرتون پیشنهاد بدید قضیه فرق میکنه حتما قبول میکنه استرس هم نداره…
ولی به شخصه من خودم این قضیه رو درست میبینم هرجوری فکر میکنم…
چون مثلا اگه من قبول نکنم میره با فردی که هم آبروش ممکنه به خطر بیوفته هم سلامتیش به خطر بیوفته هم به جای لذت یه استرس وحشتناک بگیره و هم با وقت تلف کردن و هزار زحمت این کارو بکنه که این از اون خیلی بهتره…

0 ❤️

2018-10-22 15:58:15 +0330 +0330

من سعی میکردم اسمشو سکس نزارم
یعنی فقط هدفم ارضاش باشه ولی تهش میره و میگیره دست تو نیس

1 ❤️

2018-10-22 16:02:00 +0330 +0330
نقل از: HAMIDREZA76 اگه فقط برا رفع نیاز باشه نه فقط بیشتر بنظرم طوری نیست چون هم محرمید هم بهتر از اینه زیرخواب دیگران بشه ، و البته با حفظ بکارت خواهرت ، اما اگر بنا به این باشه حس بهمدیگه پیدا کنید و قوانین اصلی بره زیر پا نکنی بهتره و مهم تر‌از همه اینه حس بیغیرتی بهش پیدا نکنی یهو

حرف شما هم کاملا درسته ولی این که گفتید غیرت یه ویژگی ذاتی و شخصیتی هست و ربطی به رابطه نداره و میزانش در هر فردی فرق میکنه و همیشه ثابت میمونه من که شخصا چه قبلش چه حتی بعد این موضوع فک نکنم که غیرتم فرقی بکنه…
تازه من بخاطر غیرتمه که اگه قبول کنم دیگه زندگی و تحصیلات خودش رو ادامه میده و اسباب بازی دست این و اون نمیشه…

0 ❤️

2018-10-22 16:08:15 +0330 +0330
نقل از: Boy_80 من سعی میکردم اسمشو سکس نزارم یعنی فقط هدفم ارضاش باشه ولی تهش میره و میگیره دست تو نیس

دقیقا منم منظورم همونه…!
ولی متاسفانه اینکه اینجا گویا نمیتونن فرق بین سکس و ارضای طرفین رو به درستی درک کنند! ?

1 ❤️

2018-11-13 18:40:23 +0330 +0330
نقل از: Kian150 شاید تا چند وقت خوش باشین و لذت ببرین ولی شک نکن وزق عوض میشه و حس تنفر شدیدی بینتون بوجود میاد اگر دقت کنی تمام کسانی که موافق سکس خواهر برادری هستن یا مجردن یا گی خب حالا بگو تا کجا پیش رفتی امیدوارم اتفاقی نیافتاده باشه

این تاپیک جالبه که یه ماه قبل پیش بود که ایجاد کردم و اولین بار من رابطه من با خواهرم مربوط به ۳ هفته قبل تره…
اولا اینکه میگی نفرت نه من نفرت بهش پیدا نکردم چرا دروغ بگم ولی اگه منظورت فقط رابطه هست باید بگم آره اونم اسمش رو نفرت نمیذارم ولی یه چند وقتی برامون جذاب بود و حال کردیم ولی چند وقت بعد طبیعی شد و از جذاب بودنش کم شد…
دوم نفرت که گفتی وقتی اتفاق میوفته که مثلا خواهرم بخواد و من نخوام رابطه در یک بازه ای از زمان داشته باشم و آماده نباشم و بلعکس…
ولی این مشکل رو ما باهم حل کردیم گفتیم فقط وقتی باهم میشیم که هردومون آمادگی داشته باشیم و اصرار در کار نباشه…

سوم مبحث مجرد بودن هم به نظرم بیشتر به مسئله مالی و وضعیت جامعه مربوط میشه تا این موضوع…
معلومه که اگه پول آماده داشته باشی خوب در ازدواج درنگ نمیکنی!

0 ❤️

2018-11-13 18:46:00 +0330 +0330
نقل از: Kian150 شاید تا چند وقت خوش باشین و لذت ببرین ولی شک نکن وزق عوض میشه و حس تنفر شدیدی بینتون بوجود میاد اگر دقت کنی تمام کسانی که موافق سکس خواهر برادری هستن یا مجردن یا گی خب حالا بگو تا کجا پیش رفتی امیدوارم اتفاقی نیافتاده باشه

اگه کوتاه جوابت رو بدم اینه که من چندان تغیری تو شخصیتم ایجاد نشده فقط خجالتم پیش خواهرم ریخته نه اینکه هرروز و هر ساعت در مورد سکس حرف بزنیم یا بهش حرف رک…ک بگم بهش حتی تو عمرم یه فوش ساده هم نگفتم…
هنوز هم غیرتم همونه(نه بیشتر نه کمتر) و همیشه بهش احترام میذارم و خداروشکر گی هم نشدم چون اصلا به این موضوع ربطی نداره تازه تاحالا من افراد گی رو حتی نمیتونم درک کنم هنوزم فک میکنم یه مشکل روانیه!

0 ❤️

2018-11-13 18:50:16 +0330 +0330
نقل از: نرگس.متاهل.هات زشته ازین حرفا نزدید با خواااااااااهر آخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کدوم حرف?
همونطور که گفتم هیچوقت بهش بی احترامی نکردم و حتی بیشتر از قبل دوسش دارم فقط قرار گذاشتیم که رابطه یه چیز کاملا طبیعیه و براش چندان وقت تلف نمیکنیم دوم اینکه هر وقت هردو طرف راضی و آماده بودن و امکانات فراهم بود رابطه داشته باشیم سوما با هیچکس در این مورد حرف نزنیم!

0 ❤️

2018-11-13 21:11:59 +0330 +0330
نقل از: Alishmastabrizi
نقل از: ناصر39 یادتون باشه - حرفم به تمام دوستان هست - من کاری ندارم که چرا چنین افکار خطرناکی داره شایع میشه - اما یادتون باشه وقتی دارید با خواهر تون سکس می کنید - بدونید دارید گه می زنید به آینده خودتون - الان جوان هستید و پر شر و شور - به چهل سالگی که پا بزارید - دنیا یهویی عوض می شه - واقعا عوض می شه - اون موقع جایگاه یکسری از افراد خانواده رو طوری دیگه ای درک می کنید

اتفاقا من به انتقاد شما کاملا احترام میذارم.
ولی قضاوت نکنین…
شما نمیدونم چند سال دارید ولی هر چند سال دارید شما تو ۲۲ سالگی فکرتون چی بود?
شما به فکر تحصیل در بهترین رشته ای که چهار سال بعدش به کاری فکر میکنید که اصلا وجود خارجی نداره یا مثل پسرا دنبال پیدا کردن دختری بودید که عاشقتون باشه و چون پول ندارید اون وجود خارجی نداره…
یا مثل دخترا دنبال پسری بودید که دنبال ژنرال زندگی هست و پولدار هست ولی هرگز نمیفهمه که اگر پولدار باشه مرد زندگی نیست و اگر مرد زندگی باشه پس پولدار نیست!
شما فکرتون مثل ما دنبال ازدواجی بود که هم دختر و هم پسر از جهیزیه و خونه ۱۰۰ میلیونی خودشون متنفرند و آیندشون رو میفروشن که آبرو به دست بیارن?
تا کی یه پسر میتونه ازدواج کنه…?
۵۰ سالگی خوبه?
ولی نمیفهمید که دیگه تو ۵۰ سالگی پول دارید دیگه عشقی ندارید که زندگی کنید!
فکر نکنید که همه که اینجا هستن , دلشون خواسته که اینجا پیداشون بشه…
در ضمن خواهرم میگه بعضی دوستاشون هست که با برادرشون رابطه امن دارن و اصلا هم پشیمون نیستن…
حالا اگه غلطه میتونید دلیلی بگید که قانع شیم…?
در ضمن منظور رابطه ای هست که خواهرشون رو بدبخت نشه…

به دوستان جوان بارها تاکید کرده ام که شما از نظر سنی به من می رسید - اما من به سن شما نخواهم رسید و جوان نخواهم شد ! وقتی به سن 40 سالگی برسید ، دریچه نگاه شما به صورت کاملا غریزی تغییر می کنه ! - هم حسرت کارهای نکرده رو می خورید و هم ناراحت می شید برای کارهایی که نباید می کردید و متاسفانه انجام دادید ! - یکسری ار کارهایی رو که نکردید رو ممکنه هنوز بتونید انجام بدید - اما تاوان یکسری از کارهایی رو که کردید رو هیچ وقت نمی تونید بدید - یکی از اون کارها سکس با محارم هست - شک نکنید سایه ی سنگینی بر زندگی شما و شخص مورد نظر می انداره و اراین حیث سنگینی این موضوع در مورد سکس خواهر با برادر یا برادر با برادر شدید تر هست

3 ❤️

2018-11-13 21:26:46 +0330 +0330

داستان خواهرم سمانه رو بخونید این واقعیت زندگی منه…اون آی دیم بلاک شد این آی دی جدیدمه هنوووووز قسمت دوم داستانم بعد از 8 ماه تو سایت قرار نگرفته دلیلش رو هم نمیدونم

0 ❤️

2018-11-15 15:32:39 +0330 +0330
نقل از: Kian150
نقل از: Alishmastabrizi

اگه کوتاه جوابت رو بدم اینه که من چندان تغیری تو شخصیتم ایجاد نشده فقط خجالتم پیش خواهرم ریخته نه اینکه هرروز و هر ساعت در مورد سکس حرف بزنیم یا بهش حرف رک…ک بگم بهش حتی تو عمرم یه فوش ساده هم نگفتم…
هنوز هم غیرتم همونه(نه بیشتر نه کمتر) و همیشه بهش احترام میذارم و خداروشکر گی هم نشدم چون اصلا به این موضوع ربطی نداره تازه تاحالا من افراد گی رو حتی نمیتونم درک کنم هنوزم فک میکنم یه مشکل روانیه!

امیدوار بودم اتفاق نیافته ولی حالا هم که اتفاق افتاده امیدوارم هیچ مشکلی برای آینده زندگیتون پیش نیاد حرف من و آقا ناصر که سن و سالی ازمون گذشته و خیلی مسائل رو در جانعه دیدیم مربوط به آینده هست زمانی که هر دوتون به سلامتی ازدواج کنید موفق بلشید ?

من که نمیدونم آینده چطور میشه و منظورتون از آینده چیه ولی اگه قراره بعد ۴۰ سالگی به راه راست هدایت بشید یا خدارو درک کنید من اصلا علت حضور اون اکانت رو نمیفهمم!
این سایت واسه چیه و چه کسانی مخاطب سایت هستن?
ایشون میخواد منو هدایت بکنه?
مگه خودش هدایت نشده?
پس تو این سایت چیکار میکنه?
در ضمن شما هم قبل ازدواج چی کار میکردید?
حتما تقوا پیشه میکردید!
دیگه دور و زمونه عوض شده داداش من خودم اگه همسری داشته باشم که در آینده حتما خواهم داشت اگر در بازه ای از جوانی خودش رابطه ای با برادر یا حتی پسرای دیگه داشته باشه برام کاملا ملموس و قابل درک هست هیچوقت اون رو سرزنش نمیکنم!
رابطه داشتن بعد از ازدواج مسئله داره…
تازه اینو هم بگم کی دلش میخواد گناه بکنه? مگه مرض داره…? من ازدواج میتونستم بکنم قضیه فرق میکرد!
پیامبر الان دوباره بیاد این دنیا از این وضعیت امروزمون شاید خودکشی میکرد!!!
آیه واسهواون وقتی هست که امکان ازدواج هست ولی وارد رابطه های نادرست بشی!

1 ❤️

2019-01-11 19:57:19 +0330 +0330

ببین تو کشور ما با توجه به بد بودن رابطه ی دختر و پسر ، خیلی ها ممکنه به محارم یا قوم و خویش رو بیارن
اما به نظرم کنترل کنی که با محارم و اقوام نباشه بهتره
بهرحال حرمت ها میشکنه و خیلی بده

0 ❤️

2019-01-11 20:04:26 +0330 +0330

باید رید پس کله خمینی ننهجنده ، با این مملکتی که درست شده
وقتی ازدواج کنید ، تازه میفهمید چه گهی خوردید

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «