راه های ترک اوب!

1394/08/18

سلام دوستان
من پسر هستم و این تاپیک رو زدم تا تجربه خودم رو با شما در میون بذارم شاید برای بقیه هم مفید باشه همینطور بقیه هم بتونن تجارب شون رو به اشتراک بگذارند. البته هر کس اختیار بدن خودش رو داره اما باید آگاهانه دست به انتخاب بزنیم…و متاسفانه خیلی ها از مشکلات و پیامدهای این قضیه آگاه نیستن. از جمله خود من توی چند ماه پیش…

راستش من هیچ وقت کون ندادم اما با خوندن داستان های گی و اینکه میگفتن لذت فوق العده ای داره وسوسه شدم امتحان کنم این لذتی که میگن چطوره. اینه که چند بار که حشری بودم چیزایی مثل انگشت و هویچ و دسته ژیلت رو تو کونم فرو کردم و راستش لذت خیلی فوق العاده ای نداشت اما کمی لذت جلق رو بیشتر می کنه چون باعث میشه موقع جق زدن آب بیشتری از آدم بیاد (به خاطر فشار به پروستات).
بعد یک مدت دچار یک مصیبتی شدم یعنی یک کیست روی تخمم (کیست اپیددیمیت) در اومد که بعضی وقت ها خیلی درد می گیره هو باعث اذیت میشه. وقتی رفتم دکتر بعد از اکوگرافی گف که یک کیست روی تخمت به خاطر وارد شدن یک ویروس به بدنت ایجاد شده و اگر درش بیاریم ممکنه دیگه نتونی بچه دار بشی (به خاطر مشکلاتی که برای تخم ایجاد می کنه) پس بهتره فعلن تحملش کنی تا ببینیم بعد چی میشه…
البته من روم نشد بگم که چیزی تو کونم فرو کردم اما احتمال زیاد می دم ورود ویروس به خاطر همون کار احمقانه ای بود که کردم و از طریق اون اشیا وارد کونم شده. بله وقتی توی جاده یک طرفه برعکس بری احتمال تصادف هم هست!

بعدش هم که با خودم عهد کردم دیگه چنین حماقتی نکنم هنوز دچار خارش کون می شدم. خارشی خیلی شدید که آدم رو وادار می کنه مرتب خودش رو بخارونه یا انگشت کنه. البته من تا مدتی تحمل کردم و محل کونم رو ضدعفونی می کردم و پماد ضدسوختگی می زدم تا اینکه این مشکل دیگه رفع شد و خوشبختانه دیگه خارش نداره. دلیل این خارش تا جایی که فهمیدم اینه که باکتری و قارچ های داخل روده بزرگ میان در انتهای روده و روی پوست بدن اونجا رو عفونی می کنند و این خارش در واقع واکنش بدن برای دفع این عفونته. دلیل اینکه که کسانی که کون دادن میگن ترک کون دادن سخته همینه که نمی تونن در برابر این خارش مقاومت کنند.

خلاصه از این تجربه کثیف هیچی غیر از یه کیست لعنتی و خارش و ترس و بدبختی نصیب من
امیدارم اگر شما هم قصد این کار رو دارید با خوندن تاپیک من آگه بشید که چه چیزهایی می تونه در انتظارتون باشه. امیدوارم اگر شما هم تجربه ای در ترک این اعتیاد لعنتی دارید بنویسید

شاد باشید

2608 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2015-11-09 16:14:40 +0330 +0330

[quote=EXKONI]
چیزی توی کون تون فرو نکنید وگرنه ممکنه…
[/quote]
وگرنه کونی میشین تموم میشه میره پی کارش!!
دیگه اینهمه توضیح و تفسیر نمیخواد که
lol

0 ❤️

2015-11-09 16:24:23 +0330 +0330

[quote=JAMSHID_SE7EN][quote=EXKONI]
چیزی توی کون تون فرو نکنید وگرنه ممکنه…
[/quote]
وگرنه کونی میشین تموم میشه میره پی کارش!!
دیگه اینهمه توضیح و تفسیر نمیخواد که
lol[/quote]

نه همیشه. دست کم در مورد من این طور نبود
این تاپیک برای همین بود که بگم اگر این اشتباه رو کردین نگران نباشید. راه برگشت داره. راه برگشتش رو هم گفتم. سعی کنید خارش از بین بره (با ضدعفونی و پماد ضدخارش یا سوختگی). بعد یه مدت عادتش از سرتون می افته

0 ❤️

2015-11-09 16:30:21 +0330 +0330

[quote=EXKONI]

نه همیشه. دست کم در مورد من این طور نبود
این تاپیک برای همین بود که بگم اگر این اشتباه رو کردین نگران نباشید. راه برگشت داره. راه برگشتش رو هم گفتم. سعی کنید خارش از بین بره (با ضدعفونی و پماد ضدخارش یا سوختگی). بعد یه مدت عادتش از سرتون می افته[/quote]
بله
پس شوما خوبه جستی و قبل از اینکه وارد این صنف بشی به نوعی تغییر رویه دادی
?

0 ❤️

2016-09-02 01:41:10 +0430 +0430

خوب خوبه که بهتری
کلا سکس از کون چیز چرتیه

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «