رفیق واقعی برای بی غیرت بر روی مادرم

1398/03/28

سلام امیدوارم حالتون خوب باشه ، اسم من حسینه ، ۱۸ سالمه ، تو یکی از بهترین دبیرستان های تهران درس می خونم و بچه ساکت و آرومیم ، به قول معروف شاید از دیوار صدا بیاد ولی از من در نمیاد :)

راستش بزرگ ترین علاقه جنسی ام ، بی غیرتی روی مادرمه ، نمیدونم شاید از نظر شما کار درستی نباشه ولی خب چیزی که فعلا درگیرشم و نمی خوام کسی بیاد نصیحتم کنه .

خیلی وقته دنبال کسی هستم که بتونه درست حس و علایقم و درک کنه و بتونیم تا حد قابل ملاحظه ای جلو بریم … شاید کسی پیدا بشه بتونم اول در حد مجازی براش راحت عکس و فیلم بفرستم ، صدا ضبط کنم و… و وقتی جلو رفتیم خونم دعوتش کنم ، اگر نشد جوراب ها یا شورت مادرمو براش ببرم (باتوجه به علایقش) و اونم اسپرمی تحویلم بده و … :)

(عکس اواتار برای من نیست !)

اما خب هرکسی که اومده یا اصلا درک درستی از این حس نداشته و یا کار بلد نبوده و یا فقط دنبال سو استفاده بوده …

کسایی که میگید دنبال بی واقعی هستید ، اگر کار بلدید خواهشا بهم پیام بدید.

مادرم 45 سالشه ، چادریه و تدریس می کنه ،

اگر به خوام علاقه جنسی دیگه ای مرتبط با چیزی که گفته شده رو بیان کنم ، میشه گفت خودم تمایل زیادی به همجنس خودم دارم و از ساک زدن به شدت لذت می برم و اینکه مقعدم لیسیده شه برام خیلی زیاد تحریک برانگیزه اما دخول به هیچ وجه انجام نمیدم …

کسایی که سراغم میان لطفا درمرحله اول کار بلد و درمرحله دوم تقریبا هم سن و سال خودم باشن.

درضمن همان طور که گفتم مادرم چاری هست لطفا کسایی که فانتزی حجاب دارن پیام بدن چون فکر می کنم شخصیت مادر من براشون جذاب تر باشه

ببخشید که سرتون و خوردم :)

2798 👀
9 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-11-02 01:59:23 +0330 +0330

Mitoonm komaket knm…

0 ❤️

2023-02-25 12:41:38 +0330 +0330

پروفایلم رو چک کردی و داغ شدی بیا خصوصی

0 ❤️

2023-03-01 17:20:26 +0330 +0330

بیا خصوصی

0 ❤️

2023-03-01 17:41:18 +0330 +0330

خصوصی پیام دادم
همه جوره پایتم
بیا تل @xixxiixx

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «