روش های تنگ کردن واژن

1393/02/04

روش های تنگ کردن واژن

خیلی از زن ها یی که احساس می کنند واژن آنها دچار کشیدگی و گشادی شده ، اذعان می کنند که دچار ریزش ادرار هم هستند ، خصوصاٌ در زمان هایی که می خندند یا قلقلک می شوند و یا عطسه می کنند. متاسفانه خیلی از زن ها هستند که این امر باعث نگرانی آنها می شود و مشخصاٌ زمانی که چندین بار زایمان کرده باشند.
پزشکان اصلاٌ جا نمی خورند وقتی که می شنوند شما نگران چنین مشکلی هستید. در نتیجه این کاملاٌ منطقی می باشد که شما مشکلتان را در اولین وقت معاینه عنوان کنید حتی اگر بیان کردن این مشکل برایتان دشوار باشد .
در هر صورت زایمان باعث تغییراتی در بدن فرد و همچنین نحوه پاسخگویی و رفتارهای جنسی فرد خواهد شد که می بایست فرد خود را به آنها بوسیله کارهایی مثل امتحان کردن پوزیشنهای مختلف ، یا انتظارات و درخواستهای مختلف ، یا کارهای دیگر ، با آن تطبیق دهد . بعضی وقت ها موارد و کمک های پزشکی نیز راه گشا خواهند بود .
اما در ابتدا با همسرتان مشورت کنید، اگر چه که ممکن است برایتان سخت باشد که در مورد چنین چیزی که احتمالاٌ مد نظر و نگرانی هر دوی شماست صحبت کنید. باید پذیرفت که این تغییرات ناخواسته به هر ترتیب جزئی از زندگی هر فرد محسوب می شود و کاملاٌ هم طبیعی است . فرد نیز باید ظرفیت پذیرش آن را در یک رابطه همسرانه داشته باشد.
اگر هنگام زايمان برای شما اپيزيوتومی )در هنگام زايمان طبيعی چنانچه پزشک و يا مامای شما تشخيص بدهند که نوزاد فضای بيشتری برای خارج شدن احتياج دارد اقدام به بازکردن قسمت تحتانی دهانهی واژن میکنند و پس از تولد نوزاد دوباره آن را بخيه زده و میدوزند ( انجام شده است و يا دچار پارگی واژن در طول زايمان شدهايد ) اين مسئله برای همه ی خانمها پيش نمیآيد(.
علاوه بر بخيه هايی که برای بسته شدن اين شکاف زده میشود در صورت تمايل شما، پزشک يا ماما می تواند يک يا دو بخيه به آن اضافه کند تا تنگی مطلوب ايجاد شود. اما فراموش نکنيد که در صورت تنگی بيش از حد واژن عمل دخول به سختی و همراه با درد انجام خواهد شد که اين مسئله با کاهش ميل جنسی که پس از زايمان در اکثر خانمها اتفاق میافتد مزيد بر علت شده و سردی زوجين به يکديگر را سبب خواهد شد.
البته با انجام ورزشهای کیگل يا ورزش های عضلات کف لگن در طول مدت بارداری نيازی به زدن بخيه های اضافی هم نيست. انجام ورزش های کیگل بطور مرتب در دوران بارداری و پس از آن کمک شايانی به آسان تر نمودن عمل وضع حمل میکند همچنين با سفت کردن عضلات واژن دربالابردن لذت جنسی در هنگام عمل دخول، بند آمدن خونريزی، داشتن نزديکی بدون درد پس از زايمان موثر است.
تمرینات کیگل
تمرینات کیگل باعث تقویت عضلات پایینی لگن خاصره و ماهیچه هایی که در هنگام زایمان کشیده شده اند ، خواهد شد .این تمرینات حتی به لذت بیشتر جنسی ) ارگاسم شدیدتر ( نیز منجر خواهد شد چراکه باعث قوی تر شدن و بیشتر انعطاف پذیر شدن ماهیچه ها خواهد گردید. این تمرینات کیسه مثانه را هم سفت تر خواهند کرد که درنتیجه شما دیگر چکه های ادراری نخواهید داشت. نکته اینجاست که به هر حال این تمرین خود واژن را تنگ نخواهد کرد بلکه در حقیقت ماهیچه های ورودی دهانه واژن را تنگ تر خواهند کرد.
روش تمرینات کیگل
در زمان ادرار ،بدون استفاده از دست ماهیچه هایتان را جمع کنید تا جایی که جلوی ادرار را به مدت 4 ثانیه بگیرید و بعد دوباره رها کنید تا ادرار جاری شود. تمرینات کیگل بر روی ماهیچه های بخش پایینی لگن خاصره فشار وارد کرده و آنها را تمرین می دهد.
)در حالت بدون ادرار و طبیعی ( اگر می خواهید که چک کنید تا مطمئن شوید که به ماهیچه به درستی فشار می آورید ، می توانید یک یا دو انگشت تمیز خود را داخل واژن کنید و بعد شروع به سفت کردن ماهیچه نمایید. اگر احساس کردید که به انگشتتان فشار وارد می شود حتی به اندازه خیلی کم ، مشخص می شود که شما در مسیر درستی حرکت می کنید
پنج تا ده بار در روز ، به مدت ده دفعه این کار را انجام دهید .
این کار بین هشت تا ده هفته زمان خواهد برد تا شما بتوانید نشانه های پیشرفت را مشاهده کنید اما تحمل کنید و بدانید که قطعاٌ نتیجه خواهد داد چراکه اساس کار کیگل هم ، مثل همه تکنیک های وزنه برداری و بدن سازی برای تاثیر به زمان نیاز خواهد داشت. میله های هالتر واژن هم برای این مسئله تاثیر گذار خواهد بود.
اگر تمرینات کیگل را بطور مستمر و پیگیر انجام دادید ولی هیچگونه تغییری را مشاهده نکردید روش های دیگری نیز وجود دارد که به آن اشاره می کنیم
مخروط واژن : این یک جسم نسبتا وزن دار می باشد و در اندازه های پنبه های دوران قائدگی، که با وارد کردن آن درون واژن باید سعی کنید که آن را نگاه دارید.افزایش وزن این اجسام به مرور باعث قوی تر شدن ماهیچه های واژن می گردد. ابتدا از وزنه سبک شروع خواهد شد و دوبار در روز به مدت 15 دقیقه به ماهیچه های واژن فشار وارد می گردد. زمانی که خود را در نگهداری وزنه توانا دیدید وزن وزنه را افزایش دهید .
محرک های الکتریکی : با این روش قدرت ماهیچه های واژن و بخش تحتانی لگن خاصره نیز مشخص خواهد شد . با قطع و وصل کردن جریانی از برق باعث می شوید که ماهیچه ها خود را جمع و سپس شل نمایند. این روش از یک تا چهار روز ادامه خواهد داشت که در بالاترین میزان آمادگی تا 20 دقیقه در یک مرحله نیز طول خواهد کشید.
بسته به شرایط فرد و ماهیچه ها حتی ممکن است به مدت چند هفته مستمر این شیوه ادامه یابد. بعضی از دکترها این کار را خود در مطب انجام می دهند اما دستگاهای ساده و قابل استفاده در منزل نیز موجود می باشد.
NeocontrolTM: این شیوه در حقیقت یک صندلی دارای بخش مغناطیسی می باشد که ماهیچه های بخش تحتانی لگن خاصره را تحریک خواهد کرد.این شیوه توسط پزشکان مربوطه در مطب بمدت 20 تا 30 دقیقه ،دوبار در هفته انجام می گیرد.طول مدت درمان در حدود 8 هفته خواهد بود.
اما بعضی ازپزشکان نیز برای شما که دارای مشکل کشیدگی واژن هستید جراحی را پیشنهاد می دهند که این آخرین راه برای این مشکل است.
محصولات لیزری و چیزهای پیچیده دیگر نیز می توانند شما را به وضعیت قبلی برگردانند. و البته شما و پزشکتان هستید که تصمیم می گیرید چه کاری برای شما منطقی تر خواهد بود.
چیزی برای خجالت وجود ندارد. این یک مسئله همگانی ست و اطلاعات مربوط به آن که هم اکنون در اختیار شماس

9833 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2014-04-24 03:02:18 +0430 +0430

هم اکنون با خیال راحت ادای تنگارو درارید

1 ❤️

2014-08-10 13:07:07 +0430 +0430

[quote=Gangsta Rap]هم اکنون با خیال راحت ادای تنگارو درارید[/quote]

lol ROFL

0 ❤️

2014-08-20 16:28:22 +0430 +0430

[quote=siamak900]دستت درد نکنه[/quote]
خواهچ داداچ

0 ❤️

2014-08-20 16:28:41 +0430 +0430

[quote=siamak900][quote=Gangsta Rap]هم اکنون با خیال راحت ادای تنگارو درارید[/quote]

lol ROFL[/quote]
:دی

0 ❤️

2014-08-20 16:42:01 +0430 +0430

دستت درد نکنه
اول فکر کردم مطلب باید طنز باشه :-D و در خطوط ابتدایی هم منتظر بودم یجا طنزش مشخص شه :))
بعد دیدم سکسولوژی زده فهمیدم مطلب علمیه :D
جالب بود
دستت دردنکنه

0 ❤️

2014-08-20 16:46:18 +0430 +0430

[quote=آنـــوهــــه]دستت درد نکنه
اول فکر کردم مطلب باید طنز باشه :-D و در خطوط ابتدایی هم منتظر بودم یجا طنزش مشخص شه :))
بعد دیدم سکسولوژی زده فهمیدم مطلب علمیه :D
جالب بود
دستت دردنکنه[/quote]
اگه کیونشو داشتم حتمن طنزش میکردم
بعدشم دیدم خوبه و حیفه در خدمته جامعه نزارمش
خواهچ میشه

0 ❤️

2014-12-14 09:56:20 +0330 +0330

تنگ شوید و از تنگ ماندن لذت ببرید

0 ❤️

2014-12-14 10:21:09 +0330 +0330

<در زمان ادرار ،بدون استفاده از دست ماهیچه هایتان را جمع کنید تا جایی که جلوی ادرار را به مدت 4 ثانیه بگیرید و بعد دوباره رها کنید تا ادرار جاری شود.>
این کار بسیار بده و در دراز مدت باعث ایجاد بیماری های مثانه و کلیه میشه!

0 ❤️

2014-12-14 10:21:26 +0330 +0330

اولش که تیترو دیدم انتظار مقاله علمی داشتم ولی وقتی وارد شدم و نگارنده شو دیدم فکر کردم اینم از تراوشات مغز خودته! ?

اما خوندمش دیدم نه، مطالب مفید و کاربردی ای برای خانوما نوشتی، سپاس و ممنون از آگاهیت باشد که مورد استفاده بانوان این مرزو بوم واقع شود. good

هرچند هنوز شک دارم اینا از مخیلات خودت نباشه! mosking

0 ❤️

2014-12-14 10:31:52 +0330 +0330

[quote=rezam19]<در زمان ادرار ،بدون استفاده از دست ماهیچه هایتان را جمع کنید تا جایی که جلوی ادرار را به مدت 4 ثانیه بگیرید و بعد دوباره رها کنید تا ادرار جاری شود.>
این کار بسیار بده و در دراز مدت باعث ایجاد بیماری های مثانه و کلیه میشه![/quote]

خب شما اینو انجام نده . ولی در کل این یک مقالب کاملن علمیس

0 ❤️

2014-12-14 10:32:46 +0330 +0330

[quote=پسر تهران]اولش که تیترو دیدم انتظار مقاله علمی داشتم ولی وقتی وارد شدم و نگارنده شو دیدم فکر کردم اینم از تراوشات مغز خودته! ?

اما خوندمش دیدم نه، مطالب مفید و کاربردی ای برای خانوما نوشتی، سپاس و ممنون از آگاهیت باشد که مورد استفاده بانوان این مرزو بوم واقع شود. good

هرچند هنوز شک دارم اینا از مخیلات خودت نباشه! mosking[/quote]

:)))) خیلیا این فکرو کردن قاعدتن

ولی اینو گذاشتم تا اونا ک میخوان ادا تنگارو درارن راجت درارن و ب خودشون فشار نیارن خب :D

0 ❤️

2014-12-14 10:40:03 +0330 +0330

اولا من پسرم و نیازی به این حرکات ندارم!
دوما مگه هرچی تو اینترنت زدن درسته؟!
این کار در دراز مدت باعث عفونت های کلیوی و حتی سنگ های کلیه و مثانه میشه!

0 ❤️

2014-12-14 10:45:27 +0330 +0330

[quote=rezam19]
دوما مگه هرچی تو اینترنت زدن درسته؟!
[/quote]
مگه هرچی شما بگید درسته ؟

0 ❤️

2014-12-14 10:52:17 +0330 +0330

من کی گفتم هرچی من بگم درسته؟!!!
بعدشم من رشتم همینه!تو که رفتی یه مطلبو کپی کردی و خودتم نمیدونی چیه…
ازشم دفاع میکنی!
دیگه حرفی ندارم!هرکی خواس عمل کنه هرکی نخواس نکنه!

0 ❤️

2014-12-14 10:52:54 +0330 +0330

خیلی خوب بود مفید هم بود عالی هم بود
درسته من نخوندم چون همشو از حفظ بلدم ولی قاعدتن همش درسته ?

0 ❤️

2014-12-14 10:56:50 +0330 +0330

[quote=rezam19]من رشتم همینه!تو که رفتی یه مطلبو کپی کردی و خودتم نمیدونی چیه…
ازشم دفاع میکنی!
دیگه حرفی ندارم!هرکی خواس عمل کنه هرکی نخواس نکنه![/quote]من فکر کردم از خودش نوشته برا همین گفتم همش درسته ولی اگه کپی کرده باشه از همین تریبون اعلام میکنم در صحت مطالب شک کردم yes3

0 ❤️

2014-12-14 11:10:03 +0330 +0330

[quote=rezam19]من کی گفتم هرچی من بگم درسته؟!!!
بعدشم من رشتم همینه!تو که رفتی یه مطلبو کپی کردی و خودتم نمیدونی چیه…
ازشم دفاع میکنی!
دیگه حرفی ندارم!هرکی خواس عمل کنه هرکی نخواس نکنه![/quote]
اینکه میگی اینکار موجبه مرض میشه و حرفه منو قبول نداری پس یعنی اینکه حرفه منو قبول نداری د

منم رشتم همونه ک چی ؟

با 20 سال سن مثلن شاید تا الان آناتومیه کسو یاد گرفته باشی :D

منم حرف ندارم

0 ❤️

2014-12-14 11:10:40 +0330 +0330

[quote=santa]خیلی خوب بود مفید هم بود عالی هم بود
درسته من نخوندم چون همشو از حفظ بلدم ولی قاعدتن همش درسته ?[/quote]

منم خودمم نخوندم . ولی دکدره خعلی تعریفشو میکرد :D

قاعدتن همینطوره گلم

0 ❤️

2014-12-14 11:42:58 +0330 +0330

[quote=rezam19]<در زمان ادرار ،بدون استفاده از دست ماهیچه هایتان را جمع کنید تا جایی که جلوی ادرار را به مدت 4 ثانیه بگیرید و بعد دوباره رها کنید تا ادرار جاری شود.>
این کار بسیار بده و در دراز مدت باعث ایجاد بیماری های مثانه و کلیه میشه![/quote]

اینگونه از تمرینات نامش کگل (یا کجل) سرچ کنی هست
برگرفته از دکتر “آرنولد کگل” که برای درمان زودانزالی مردها هم توصیه میشه.
جلوگیری از ادرار فقط برای اینه که بفهمی عضله ای تو این تمرینات باهاش سروکار داری کدومه و دقیقا کجای کونه. (نزدیک اسفنکتر، مجرای پیشابراه تناسلی؛ همونجایی که اسپرم ازش وارد مجرای ادرار میشه و تخلیه میشه)
برای دفعات بعد باید خودت هرجا نشستی این عضله رو سفت کنی و به مدت 10 ثانیه بگیری و رها کنی.
هرجا هم باشی و نشسته باشی میتونی این تمرین رو انجام بدی، پشت کامپیوتر، توی ماشین، سرکار، و هرجای دیگه…
اینکار برای زودانزالی مردها هم توصیه میشه
یه سری به این صفحه بزن:
http://khublink.ir/gomege/PHYSICAL EDUCATION - همه چیز در مورد تمرینات کگل.html

0 ❤️

2014-12-15 12:27:42 +0330 +0330

[quote=پسر تهران]
اینگونه از تمرینات نامش کگل (یا کجل) سرچ کنی هست
برگرفته از دکتر “آرنولد کگل” که برای درمان زودانزالی مردها هم توصیه میشه.
جلوگیری از ادرار فقط برای اینه که بفهمی عضله ای تو این تمرینات باهاش سروکار داری کدومه و دقیقا کجای کونه. (نزدیک اسفنکتر، مجرای پیشابراه تناسلی؛ همونجایی که اسپرم ازش وارد مجرای ادرار میشه و تخلیه میشه)
برای دفعات بعد باید خودت هرجا نشستی این عضله رو سفت کنی و به مدت 10 ثانیه بگیری و رها کنی.
هرجا هم باشی و نشسته باشی میتونی این تمرین رو انجام بدی، پشت کامپیوتر، توی ماشین، سرکار، و هرجای دیگه…
اینکار برای زودانزالی مردها هم توصیه میشه
یه سری به این صفحه بزن:
http://khublink.ir/gomege/PHYSICAL EDUCATION - همه چیز در مورد تمرینات کگل.html[/quote]
مشت محکمی بود بر دهانه استکبار

0 ❤️

2014-12-15 12:29:37 +0330 +0330

[quote=یه طوفان دیگه]ممد تو هنوز خیلی جونی که دغدغه تنگی واژن داشته باشی
منظورم اینه که ما همسن تو بودیم مسالمون این بود چجوری از لا پرده رد کنیم پاره نشه
[/quote]

من الان ب اون درجه رسیدم . الان دغدم اینه ک چجوری رد کنم ک ب قلبش نخوره و سکته قلبی کیری نکنه

[quote=یه طوفان دیگه]
در ضمن وقتی ماشینت خراب شد میری یه ماشین دیگه میخری یا با کلی مکافات تعمیرش میکنی؟[/quote]
من قانع شدم:D

0 ❤️

2014-12-16 00:26:43 +0330 +0330

[quote=یه طوفان دیگه]
یه خورده سخته ولی مطمئنم از پسش بر میایی. باید ضربان قلبش رو اندازه بگیری و ریتم تلمبه زدنت رو با تپش قلبش همگام کنی جوری که وقتی قلب داره پمپ میکنه کیرت بره جلو و تا قلب باز نشده باید برگردی عقب[/quote]
ی بار اینکارو کردم
ولی ی دفع قلبش باز و بسته شد کیرم توش گیر کرد
بعد کلی دنگ و فنگ زنگ زدیم آتش نشانی اومد و فولان اینا ؛ مجبور شدیم قلبشو دراریم

0 ❤️

2015-01-03 20:08:56 +0330 +0330

آقایاخانمی که ادعا میکنی رشته وتخصصت همین مسایله،خب قبول.این بنده خدا هم که گناه نکرده! تازه خودشم که ادعای تخصص نمیکنه وداره صریحا میگه که یک مطلبی رو درجایی خونده وبنظرش مفید برای بقیه اومده، ایشونم زحمت کشیده وگذاشته برای عموم. حالا اینکه حتما علمی ودرسته ومشکلی نداره رو دیگه واگذارش کرده به خود خواننده مطلب وصحیحش هم همینه. حالا شماکه ادعای تخصص داری + عمل کردن به مطلب رو هم مضروغلط میدونی،پس بهتره تابجای محاکمه صحرایی طرف،که آخرشم هیچ ثمری واسه هیچکس نداره، لطف کنی وتخصصت رو بکاربگیری وشمادرستش رو بگید تاهمه استفاده بکنن. اگه نمیگی بهردلیلی!، پس خواهشا دیگه حرف نزن و الکی جو ایجادنکن!

0 ❤️

2015-01-03 20:56:27 +0330 +0330

چرا هیچکس باور نمیکنه این ممد یه بار تاپیک علمی گذاشته ?

0 ❤️

2015-01-04 07:09:39 +0330 +0330

[quote=siyamak1020]آقایاخانمی که ادعا میکنی رشته وتخصصت همین مسایله،خب قبول.این بنده خدا هم که گناه نکرده! تازه خودشم که ادعای تخصص نمیکنه وداره صریحا میگه که یک مطلبی رو درجایی خونده وبنظرش مفید برای بقیه اومده، ایشونم زحمت کشیده وگذاشته برای عموم. حالا اینکه حتما علمی ودرسته ومشکلی نداره رو دیگه واگذارش کرده به خود خواننده مطلب وصحیحش هم همینه. حالا شماکه ادعای تخصص داری + عمل کردن به مطلب رو هم مضروغلط میدونی،پس بهتره تابجای محاکمه صحرایی طرف،که آخرشم هیچ ثمری واسه هیچکس نداره، لطف کنی وتخصصت رو بکاربگیری وشمادرستش رو بگید تاهمه استفاده بکنن. اگه نمیگی بهردلیلی!، پس خواهشا دیگه حرف نزن و الکی جو ایجادنکن![/quote]

مرسی داداچ

والا من گفدم ک ی جا دیدم گفدم شاید ب درد بخوره

0 ❤️

2015-01-04 07:10:49 +0330 +0330

[quote=asheghedokhtaretopol]
گل پسر طبق اسم آیدیت احتمالا 19 سالت هست.و در این صورت البته در بهترین حالت ترم یک دانشگوه هستی.پس خواهشا یه جوری نگو ( من رشتم همینه ) که بقیه فکر کنن فوق تخصص غدد درون ریز هستی.آفرین بابا.
[/quote]

فک کنم درسشو پرشی خونده :)))

0 ❤️

2015-01-04 07:10:57 +0330 +0330

[quote=saman khordadi]چرا هیچکس باور نمیکنه این ممد یه بار تاپیک علمی گذاشته ?[/quote]
واقعن چرا :D

0 ❤️

2018-08-14 11:23:57 +0430 +0430

یه مدل تنگ کردنم هست که من قبلا استفاده کردم . پودر 7 گیاه هست که توی عطاری آنلاین محلول میفروشه . اگر تو گوگل سرچ کنی عطاری آنلاین محلول میاره سایتشو .

1 ❤️

2018-08-28 19:08:23 +0430 +0430
نقل از: Maryam75ir یه مدل تنگ کردنم هست که من قبلا استفاده کردم . پودر 7 گیاه هست که توی عطاری آنلاین محلول میفروشه . اگر تو گوگل سرچ کنی عطاری آنلاین محلول میاره سایتشو .

واقعن از ی بانوی اریایی متولد 75 بعیده ک دنباله تنگ کردن باشه .

الان شما باید دنبال لامپی چیزی بگردی

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «