ریحانه عزیز اعدام شد

1393/08/03

ﺭﯾﺤﺎﻧﻪ ﻋﺰﯾﺰﻡ ﺷﺮﻣﻨﺪﻩ ﺍﯾﻢ
ﺭﯾﺤﺎﻧﻪ ﺍﻣﺮﻭﺯﺍﻋﺪﺍﻡ ﺷﺪ
ﻭﻗﺒﻞ ﺍﺯﺍﻋﺪﺍﻡ ﺑﻬﺶ ﻃﺒﻖ ﻗﻮﺍﻧﯿﻦ ﺍﺳﻼﻡ ﺗﺠﺎﻭﺯ ﺷﺪ ﺗﺎ ﺑﺎﮐﺮﻩ ﺍﺯ
ﺩﻧﯿﺎ ﻧﺮﻭﺩ
ﺑﺮﺍﯼ ﻣﯿﻠﯿﻮﻥﻫﺎ ﻧﻔﺮﯼ ﮐﻪ ﺳﺮﻧﻮﺷﺖ ﺍﯾﻦ ﺩﺧﺘﺮ ﺟﻮﺍﻥ
ﺭﺍ ﺗﻌﻘﯿﺐ ﻣﯽﮐﺮﺩﻧﺪ، ﺑﺮﺍﯼ ﻫﺰﺍﺭﺍﻥ ﻧﻔﺮﯼ ﮐﻪ ﺑﺮﺍﯼ
ﻧﺠﺎﺕ ﺭﯾﺤﺎﻧﻪ ﻋﺰﯾﺰ ﺑﻪ ﺧﯿﺎﺑﺎﻥ ﺭﻓﺘﻨﺪ، ﺑﺮﺍﯼ ﻫﺰﺍﺭﺍﻥ
ﻣﺎﺩﺭﯼ ﮐﻪ ﺍﺷﮏ ﺭﯾﺨﺘﻨﺪ ﻭ ﺩﺭ ﺭﺳﺎﻧﻪﻫﺎ ﺗﻘﺎﺿﺎﯼ
ﻋﻔﻮ ﻭ ﺑﺨﺸﺶ ﮐﺮﺩﻧﺪ، ﺑﺎﮐﻤﺎﻝ ﺗﺄﺳﻒ ﺑﺎﯾﺪ ﺍﻋﻼﻡ
ﮐﻨﯿﻢ ﮐﻪ ﺭﯾﺤﺎﻧﻪ ﺟﺒﺎﺭﯼ ﺍﻋﺪﺍﻡ ﺷﺪ !
میدانید دیشب ساعتها جلال سربندی و مادر بزرگ و مادرش
در یکی اتاقهای زندان از ریحانه جباری خواسته بودند که بیا و فقط جلوی دوربین بگو مرتضئ سربندی قصد تجاوز نداشته و این دختر معصوم با همان صداقت کلام میگوید من نمیتوانم دروغ بگویم پدر شما میخواسته این عمل را انجام دهد.
به ریحانه میگوید آزادت می‌کنیم این حرف را بزن جلوی دوربین که مرتضئ سربندی قصد نداشته تجاوز کند
و باز ریحانه با همان اقتدار میگوید حاضر هستم بمیرم ولی‌ دروغ حتئ برای زنده بودن هم نمیگویم. شما آگر می‌خواهید ببخشید مرا به مادرم مرا به این مردم مرا به این همه خانواده شهید ببخشید . چون حاضر نیستم به هیچ وجه برای نجات جان خودم دروغ بگویم…
جلال سربندی حرام لقمه و حرام زاده / شارمین میبندی نژاد دروغگو بزرگ
صداقت را از ‌یک دختر یاد بگیرید.
حاضر نبود انسانیت و تربیت خانوادگی خود را زیر پا بگذارد و دروغ بگوید و شما تمام وجودتان .اعتقادتان، ایمان نداشته شما همه و همه دروغ است
لعنت بر مرتضئ سربندی که باعث و بانی‌ این همه درد شد .

29756 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2014-10-25 17:01:17 +0330 +0330

گرچه ادعای ریحانه جباری در خصوص شیخی به هیچ وجه اثبات نشده و در مرحله‌ای نیز توسط محکوم انکار گردیده، اما با فرض صحت موضوع، وی نقش نامبرده را صرفاً حضور در محل جنایت اعلام کرده و به صراحت ارتکاب قتل به تنهایی از ناحیه‌ی خود را پذیرفته است. گفتنی است تا به حال کمتر سابقه داشته است که افراد را در روز شنبه اعدام کنند و اعدام ها بیشتر روزهای سه شنبه انجام می شد، اما به دلیل فرا رسیدن ماه محرم، و به تعویق افتادن این ماجرا اولیا دم خواستار اعدام جباری، پیش از فرا رسیدن ماه محرم شدند.

0 ❤️

2014-10-25 17:02:56 +0330 +0330

حکـمش اعــدام بود …
اعدامـی لحظه ای مکث کرد و بـوسه ای بر طنــاب دار زد … !
دادسـتان گفت :
صبر کنید , آقــای زنـدانـی این چــــه کـــاریست !؟
زنــدانی خـــنده ای کــرد
و گفت : طـــناب نــمیزاره زمـــین بیفتم ،
ولی آدم ها . . . ! بدجـــور زمــینــم زدن !

0 ❤️

2014-10-25 17:03:59 +0330 +0330

پدر سگای عوضی . از صبح سر دردم از عصبانیت. امیدوارم به درک واصل شن این خانواده. امیدوارم ماه محرمشون براشون تبدیل به جهنم شه. امیدوارم یکی دخترشون تجاوز کنه. اصن من خودم با دیلدو میام تجاوز میکنم. حروم زاده های اشغال.
dash1

0 ❤️

2014-10-25 17:20:42 +0330 +0330

[quote=parvazzi]پدر سگای عوضی . از صبح سر دردم از عصبانیت. امیدوارم به درک واصل شن این خانواده. امیدوارم ماه محرمشون براشون تبدیل به جهنم شه. امیدوارم یکی دخترشون تجاوز کنه. اصن من خودم با دیلدو میام تجاوز میکنم. حروم زاده های اشغال.
dash1[/quote]
.
.

.
خاله گرگ زاده گرگ میشود با رضایت ندادن و اعدام ریحانه لکه ننگی به پیشانی خودشون و حکومت گذاشتند

0 ❤️

2014-10-25 17:29:54 +0330 +0330

لعنت به اسلام
لعنت به بنیانگذار اسلام
لعنت به آخوندهای متجاوز و غارتگر
بله ریحانه باکره از دنیا نرفت واس روح ممد حشری لعنت بفرستین

0 ❤️

2014-10-25 17:40:53 +0330 +0330

چرت و پرت نگو این زنیکه هم قاتله هم مطمئن باش جنده بوده تو نیازی نیست براش دل بسوزونی آدمی که قتل کنه باید اعدام کنن حقش بود .
این قاتل بود قاتل میفهمی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!
دیگه فقط همین مونده بیایم برای این آدمای عوضی دل بسوزونیم . کس خولینا

0 ❤️

2014-10-25 17:49:39 +0330 +0330

[quote=MaNgA]چرت و پرت نگو این زنیکه هم قاتله هم مطمئن باش جنده بوده تو نیازی نیست براش دل بسوزونی آدمی که قتل کنه باید اعدام کنن حقش بود .
دیگه فقط همین مونده بیایم برای این آدمای عوضی دل بسوزونیم . کس خولینا[/quote]
مشکلی نداره. اگه بنده به خواهر و مادر شما تجاوز کنم و اونا در دفاع از خودشون به من اسیب بزنن شما مشکلی نداری؟ راست میگی دیگه قاتلین قاتل.

0 ❤️

2014-10-25 17:52:27 +0330 +0330

[quote=خاله میترا][quote=parvazzi]پدر سگای عوضی . از صبح سر دردم از عصبانیت. امیدوارم به درک واصل شن این خانواده. امیدوارم ماه محرمشون براشون تبدیل به جهنم شه. امیدوارم یکی دخترشون تجاوز کنه. اصن من خودم با دیلدو میام تجاوز میکنم. حروم زاده های اشغال.
dash1[/quote]
.
.

.
خاله گرگ زاده گرگ میشود با رضایت ندادن و اعدام ریحانه لکه ننگی به پیشانی خودشون و حکومت گذاشتند[/quote]
اصن حکومت به درک. من کاری به حکومت ندارم. درد من این هست. یارو خواسته تجاوز کنه اینا جای اینکه از خجالت اب شن برن تو زمین !!! پرو پرو اعدام هم کردن. من مطمنم کل ایران این خانواده رو نفرین میکنه.نفرین ریحانه جباری دست از سر این خانواده بر نمی داره. تا دنیا باقی هست اینا باید تقاص پس بدن.
dash1

0 ❤️

2014-10-25 17:54:06 +0330 +0330

اصن به قیافه این یارو نگاه میکنم میبینم حروم زادگی از سر و روش می باره. نگاه کنین تو رو خدا. این قیافه اش هم داد میز نه که متجاوز هست.

0 ❤️

2014-10-25 17:55:22 +0330 +0330
تو کون هرچی اخوند مادرجندست. *fool*
0 ❤️

2014-10-25 18:05:01 +0330 +0330

[quote=MaNgA]چرت و پرت نگو این زنیکه هم قاتله هم مطمئن باش جنده بوده تو نیازی نیست براش دل بسوزونی آدمی که قتل کنه باید اعدام کنن حقش بود .

ببین ما چقدر بدبخت شدیم که یه مشت … نشستن جای خدا و خدایی میکنن!!!
با همین عقل ناقصت حکم به برائت یا اعدام میدی؟؟!! سر در اینجا اسمش خورده! قبل از اینکه عین حیوان 4پای مفید سرتو بندازی پایین و بیایی تو میخوندی!! 100 تا تاپیک و 1000 تا عکس هست واسه جق زدنت! نامه ی فدایت شوم هم نفرستادن برات!!

0 ❤️

2014-10-25 18:07:56 +0330 +0330

منم متاسف شدم . اميدوارم خانواده سربندي روز خوش نبينن

0 ❤️

2014-10-25 18:09:04 +0330 +0330

اگر ریحانه قاتل یک نفر بود!
شماها قاتل یک نسل هستین!

0 ❤️

2014-10-25 18:11:38 +0330 +0330

اولا که: بهتر است دهانت را ببندی و احمق به نظر بیایی…
دوما: مشکل ما اعدام و حکم صادره( جدای از حواشی اون ) نیست، مشکل ما تجاوز به این زندانیست. ایشون چه جرمی داشتن باید یک بسیجی خوک صفت بهش تجاوز میکرد؟ جواب بدید ممنون میشم…

0 ❤️

2014-10-25 22:49:12 +0330 +0330

اول صبحی بغض گلومونو گرفت…
خدا لعنتشون کنه…
bad

0 ❤️

2014-10-25 22:51:56 +0330 +0330

نابود باد اسلام که سربندی‌ها را به وجود میاورد و ریحانه‌ها را میکشد… ریشه اسلام را باید خشکاند.

0 ❤️

2014-10-25 23:00:06 +0330 +0330

واقعا متاسفم
خیلی خیلی ناراحت و متاثر شدم
از این کشور کثیف با مردم و حکومتی وحشی خسته شدم
لعنت به اسلام و مسلمین
لعنت به کسایی که با نام خدا هزاران جنایت میکنن
من ساحل هستم 22 ساله ، دانشجوی ارشد اقتصاد
مسلمان نیستم و نمیخواهم اسم ننگین و چرک آلود مسلمانیت روم باشه
من یه دختر آزاد هستم و به همه دخترای آزاد ایران که مثل من گرفتار این حکومت جنایتکارند میگم
امید و حرکت با چشم باز و انجام وظایف شخصی خود در قبال آرمان میتونه پایه های این حکومت وحشی و جنایتکار رو سست کنه

0 ❤️

2014-10-26 00:35:18 +0330 +0330

درود به شرف این دختر پاک ایران که مرگ با عزت را به زندگی ذلت بار ترجیح داد ننگ و نفرین ابدی بر سربندی و خانواده پست و کثیف سربندی

0 ❤️

2014-10-26 01:05:18 +0330 +0330

شما اونجا بودید کنارش که اونا این سولارو پرسیدن و ایشون جواب دادن که آنقدر راحت میگید يذره از هیلتون استفاده کنید شاید هزارتا کثافت کاری بشه توهرجايي اما بهتره آدم دروغ نگه یا کسيو ندیده یا اونجا نبوده حرفش و نزنه

0 ❤️

2014-10-26 01:11:29 +0330 +0330

ای سگ بدبخت.ریدم تو اون مغزت و فکر بیمارت.از پشگل گوسفند هم برای من بی ارزشتری.

0 ❤️

2014-10-26 01:52:31 +0330 +0330

باید به اطلاع شما عزیزان برسانم که اصلا چنین قانونی در ایران وجود ندارد و همه اینها تبلیغات منفی هست که گروهک معلوم الحال منافقین راه انداخته اند … منافقینی که یادمان نرفته چه جنایتهایی را علیه مردم ایران (توجه کنید مردم ایران نه حکومت ایران) کرده اند . انفجار بمب روز عاشورا در حرم امام رضا که ربطی به حکومت نداشت و همه کشته شدگان مردم عاذی بودند…همراهی با عراق در جنگ که یادمان نرفته… حالا ما بیاییم بازیچه اینها بشیم؟؟؟ واقعا متاسفم برای خودمان
من خدمت سربازیم تو زندان بودم و شاهد چند تا اعدام هم بودم که دختر باکره هم توشون بوده … ولی چیزی به نام نباید باکره از دنیا برود ندیدم… حتی از مسئولش هم صراحتا پرسیدم و ایشان در جوابم گفتند مطمئن باش چنین قانونی وجود ندارد که هیچ و درصورتیکه یکی از مامورین مرتکب چنین کاری شود و جرمش اثبات شود حکم اون مامور هم اعدام هست
اینکه اعدام این خانم درست بوده یا غلط من کاری باهاش نترم چون در صلاحیت من و شما نیست . … خودمان را قول نزنیم هیچکدام از ماها نمیدانیم واقعیت چیست… و اینکه اون آقا تو خونه اون خانم مجرد و بقول شما باکره چکارمیکرده خودش جای سوال هست… مسلما که خود خانم اون آقا را تو خونش راه داده

0 ❤️

2014-10-26 02:33:25 +0330 +0330

سوته دلان جناب كسخل جان اولا قول نزنيم نه گـول نزنيم ؛دوما ريحانه دعوتش نكرده بوده خونه نميدوني كس نگـو مومن اينم جريانش:
ﺟﺒﺎﺭﯼ ﻃﺮﺍﺡ ﺩﮐﻮﺭﺍﺳﯿﻮﻥ ﺩﺍﺧﻠﯽ ﯾﮏ ﺷﺮﮐﺖ
ﺗﺒﻠﯿﻐﺎﺗﯽ ﻭ ﺩﮐﻮﺭﺍﺳﯿﻮﻥ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﺍﺩﻋﺎ ﻣﯽﮐﻨﺪ
ﺑﺮﺍﯼ ﻃﺮﺍﺣﯽ ﺩﮐﻮﺭﺍﺳﯿﻮﻥ ﻣﻄﺐ ﻣﻘﺘﻮﻝ ﺑﻪ
ﺁﻧﺠﺎ ﺭﻓﺘﻪ ﺑﻮﺩﻩ ﺍﺳﺖ. ﻣﺮﺗﻀﯽ ﻋﺒﺪﺍﻟﻌﻠﯽ
ﺳﺮﺑﻨﺪﯼ، ﭘﺰﺷﮏ ﻋﻤﻮﻣﯽ، ﮐﺎﺭﻣﻨﺪ ﺳﺎﺑﻖ
ﻭﺯﺍﺭﺕ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﻭ ﺩﺭ ﮐﺎﺭ ﺗﺠﺎﺭﺕ ﻟﻮﺍﺯﻡ
ﭘﺰﺷﮑﯽ ﺑﻮﺩ. ﺳﺮﺑﻨﺪﯼ ﻭ ﺟﺒﺎﺭﯼ، ﺩﺭ ﯾﮏ
ﻣﮑﺎﻟﻤﻪٔ ﺗﻠﻔﻨﯽ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺑﺴﺘﻨﯽﻓﺮﻭﺷﯽ ﺑﺎ ﻫﻢ
ﺁﺷﻨﺎ ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩﻧﺪ. ﺩﺭ ﺩﯾﺪﺍﺭﯼ ﮐﻪ ﭘﺲ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ
ﻣﮑﺎﻟﻤﻪ ﺑﯿﻦ ﺁﻥ ﺩﻭ ﺭﺥ ﻣﯽﺩﻫﺪ، ﺳﺮﺑﻨﺪﯼ ﺑﻪ
ﻗﺘﻞ ﻣﯽﺭﺳﺪ. ﺑﺮ ﺍﺳﺎﺱ ﮔﺰﺍﺭﺵﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺍﺯ
ﺳﻮﯼ ﺩﺍﺩﮔﺎﻩ ﺭﺳﯿﺪﮔﯽ ﺑﻪ ﭘﺮﻭﻧﺪﻩ ﺍﺭﺍﺋﻪ ﺷﺪﻩ
ﺍﺳﺖ، ﺟﺒﺎﺭﯼ ﺳﻮﺍﺭ ﺑﺮ ﺧﻮﺩﺭﻭﯼ ﺳﺮﺑﻨﺪﯼ
ﻣﯽﺷﻮﺩ ﻭ ﺳﺮﺑﻨﺪﯼ ﺑﯿﻦ ﺭﺍﻩ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ
ﺗﻮﻗﻒ ﻣﯽﮐﻨﺪ ﺗﺎ ﻣﻘﺪﺍﺭﯼ ﺧﺮﯾﺪ ﮐﻨﺪ ﮐﻪ ﺑﻌﺪﺍً
ﻣﺸﺨﺺ ﻣﯽﺷﻮﺩ ﺁﻥ ﺍﺟﻨﺎﺱ، ﮐﺎﻧﺪﻭﻡ ﺑﻮﺩﻩ
ﺍﺳﺖ. ﻫﻤﭽﻨﯿﻦ ﺑﺮ ﺭﻭﯼ ﻣﯿﺰ ﻣﺤﻞ، ﺩﻭ ﻟﯿﻮﺍﻥ
ﺁﺏ ﻣﯿﻮﻩ ﻗﺮﺍﺭ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﮐﻪ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺣﺎﻭﯼ
ﺩﺍﺭﻭﯼ ﺧﻮﺍﺏﺁﻭﺭ ﺑﻮﺩﻩ ﺍﺳﺖ. ﻭﮐﯿﻞ ﺭﯾﺤﺎﻧﻪٔ
ﺟﺒﺎﺭﯼ، ﻋﺒﺪﺍﻟﺼﻤﺪ ﺧﺮﻣﺸﺎﻫﯽ، ﺍﯾﻦ ﻣﻮﺍﺭﺩ ﺭﺍ
ﺩﻻﯾﻠﯽ ﻣﯽﺩﺍﻧﺪ ﮐﻪ ﻧﺸﺎﻥ ﻣﯽﺩﻫﺪ ﻣﻘﺘﻮﻝ
ﻗﺼﺪ ﺗﺠﺎﻭﺯ ﺑﻪ ﻣﺘﻬﻢ ﺭﺍ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺍﺳﺖ. ﺟﺒﺎﺭﯼ
ﭘﺲ ﺍﺯ ﺭﺳﯿﺪﻥ ﺑﻪ ﻣﺤﻞ، ﻣﺘﻮﺟﻪ ﻣﯽﺷﻮﺩ ﮐﻪ
ﺳﺮﺑﻨﺪﯼ ﺍﻭ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺁﭘﺎﺭﺗﻤﺎﻧﯽ ﻣﺴﮑﻮﻧﯽ ﺍﻣﺎ
ﺧﺎﻟﯽ ﺍﺯ ﺳﮑﻨﻪ ﺑﺮﺩﻩ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺑﻨﺎ ﺑﺮ ﺍﺩﻋﺎﯼ
ﺳﺮﺑﻨﺪﯼ، ﻗﺮﺍﺭ ﺑﻮﺩﻩ ﺗﺒﺪﯾﻞ ﺑﻪ ﻣﻄﺐ ﺳﺮﺑﻨﺪﯼ
ﺑﺸﻮﺩ ﻭ ﻗﺼﺪ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺟﺒﺎﺭﯼ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ
ﻃﺮﺍﺡ ﺩﮐﻮﺭﺍﺳﯿﻮﻥ ﺁﻥ ﺳﺎﺧﺘﻤﺎﻥ ﺑﮑﺎﺭ ﺑﮕﯿﺮﺩ.
ﺩﺍﺩﮔﺎﻩ ﺭﺳﯿﺪﮔﯽ ﺑﻪ ﭘﺮﻭﻧﺪﻩ ﮔﺰﺍﺭﺵ ﻣﯽﮐﻨﺪ
ﮐﻪ ﺑﻨﺎ ﺑﺮ ﺍﻇﻬﺎﺭﺍﺕ ﻣﺘﻬﻢ، ﺳﺮﺑﻨﺪﯼ ﭘﺲ ﺍﺯ
ﺣﻤﻠﻪ ﺑﻪ ﺟﺒﺎﺭﯼ ﺑﻪ ﻗﺼﺪ ﺗﺠﺎﻭﺯ ﺑﻪ ﺍﻭ، ﺍﺯ
ﺳﻮﯼ ﺟﺒﺎﺭﯼ ﻣﻮﺭﺩ ﺍﺻﺎﺑﺖ ﭼﺎﻗﻮ ﺩﺭ ﻧﺎﺣﯿﻪ
ﮐﺘﻒ ﺭﺍﺳﺖ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽﮔﯿﺮﺩ ﻭ ﺟﺒﺎﺭﯼ ﻧﯿﺰ
ﺑﻼﻓﺎﺻﻠﻪ ﺍﺯ ﻣﺤﻞ ﻓﺮﺍﺭ ﻣﯽﮐﻨﺪ، ﺍﻣﺎ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺁﻥ
ﺁﻣﺒﻮﻻﻧﺲ ﺧﺒﺮ ﻣﯽﮐﻨﺪ.]۲[ ﺳﺮﺑﻨﺪﯼ ﭘﺲ ﺍﺯ
ﺧﻮﻧﺮﯾﺰﯼ ﺯﯾﺎﺩ ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎ ﻣﯽﺭﻭﺩ ﻭ ﺩﺍﺩﮔﺎﻩ
ﺟﺒﺎﺭﯼ ﺭﺍ »ﺑﻪ ﻗﺘﻞ ﻋﻤﺪ ﺑﺎ ﻗﺼﺪ ﻗﺒﻠﯽ« ﻣﺘﻬﻢ
ﻣﯽﮐﻨﺪ ﻭ ﺣﮑﻢ ﺍﻋﺪﺍﻡ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﻭ ﺻﺎﺩﺭ
ﻣﯽﮐﻨﺪ. ﺟﺒﺎﺭﯼ ﻗﺘﻞ ﺳﺮﺑﻨﺪﯼ ﺭﺍ »ﺑﺮﺍﯼ ﺩﻓﺎﻉ
ﺍﺯ ﺧﻮﺩ« ﺧﻮﺍﻧﺪﻩ ﺍﺳﺖ. ﺑﻨﺎ ﺑﻪ ﺍﻇﻬﺎﺭﺍﺕ ﻭﮐﯿﻞ
ﺭﯾﺤﺎﻧﻪ ﺟﺒﺎﺭﯼ ﺩﺭ ﺩﺍﺩﮔﺎﻩ ﻭ ﯾﺎﺩﺩﺍﺷﺘﯽ ﮐﻪ ﺍﻭ
ﭘﺲ ﺍﺯ ﺻﺪﻭﺭ ﺣﮑﻢ ﻧﻮﺷﺖ، ﻧﻪ ﻗﺘﻞ ﻋﻤﺪﯼ
ﺑﻮﺩﻩ ﻭ ﻧﻪ ﺿﺮﺑﻪ ﻭﺍﺭﺩﻩ ﻣﺮﮔﺒﺎﺭ.]۳[

0 ❤️

2014-10-26 03:12:50 +0330 +0330

[quote=sootedelan]باید به اطلاع شما عزیزان برسانم که اصلا چنین قانونی در ایران وجود ندارد و همه اینها تبلیغات منفی هست که گروهک معلوم الحال منافقین راه انداخته اند … منافقینی که یادمان نرفته چه جنایتهایی را علیه مردم ایران (توجه کنید مردم ایران نه حکومت ایران) کرده اند . انفجار بمب روز عاشورا در حرم امام رضا که ربطی به حکومت نداشت و همه کشته شدگان مردم عاذی بودند…همراهی با عراق در جنگ که یادمان نرفته… حالا ما بیاییم بازیچه اینها بشیم؟؟؟ واقعا متاسفم برای خودمان
من خدمت سربازیم تو زندان بودم و شاهد چند تا اعدام هم بودم که دختر باکره هم توشون بوده … ولی چیزی به نام نباید باکره از دنیا برود ندیدم… حتی از مسئولش هم صراحتا پرسیدم و ایشان در جوابم گفتند مطمئن باش چنین قانونی وجود ندارد که هیچ و درصورتیکه یکی از مامورین مرتکب چنین کاری شود و جرمش اثبات شود حکم اون مامور هم اعدام هست
اینکه اعدام این خانم درست بوده یا غلط من کاری باهاش نترم چون در صلاحیت من و شما نیست . … خودمان را قول نزنیم هیچکدام از ماها نمیدانیم واقعیت چیست… و اینکه اون آقا تو خونه اون خانم مجرد و بقول شما باکره چکارمیکرده خودش جای سوال هست… مسلما که خود خانم اون آقا را تو خونش راه داده[/quote]
سگ نگهبان بودی؟حالا داری برای اربابات پارس میکنی؟

0 ❤️

2014-10-26 04:11:46 +0330 +0330

گفته می شود در دین اسلام داریم که دختر باکره را نباید اعدام کرد. یعنی در صورت حکم اعدام برای دختر باکره از سوی قاضی ابتدا بایستی دختر از حالت باکره بودن دربیاید سپس اعدام گردد…آیا درست است؟؟

پاسخ:
پرسشگر گرامی با سلام و سپاس از ارتباطتان با مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی
اصل این مسئله که در مجازات دختر باکره پیش از قصاص و کشته شدن، بکارت او گرفته می شود، تهمتی است که از سوی دشمنان اسلام وارد شده است و هیچ دلیلی بر این اتهام ندارند.
از نظر اسلام حریم ناموس و حفظ حرمت ناموس دیگران، آن قدر اهمیت دارد که نگاه به بدن نامحرم هرچند بدون قصد لذت هم باشد، حرام شده است. نگاه به صورت نامحرم با قصد لذت حرام است. هر نوع ارتباط با قصد لذت با نامحرم حرام می باشد.(1)
اسلام هرگز اجازه نمی دهد که کسی به ناموس دیگران تجاوز کند . اگر کسی بدون عقد ازدواج با زن یا دختری ارتباط جنسی داشته باشد، اگر زن راضی باشد ،یک نوع مجازات در نظر گرفته است. اگر با اجبار و بدون رضایت زن یا دختر به آن ها تجاوز شود، مجازات دیگری در نظر گرفته است . مجازات تجاوز به ناموس دیگران با زور و اجبار، مرگ می باشد، آن وقت چگونه اسلام اجازه می دهد که به دختر باکره تجاوز گردد؟بنابراین اصل این مسئله دروغ و تهمت به اسلام می باشد.
پی نوشت:
1.آیت الله بهجت، توضیح المسائل، مسئله1931.

0 ❤️

2014-10-26 04:38:44 +0330 +0330

به نظر من دوختره خودش خواسته که رفته خونه اون بابا دوما اگر نیتی نداشته چرا چاقو برده ودر اخر اگر تجاوز شده چطور باکره بوده
فکر میکنم یه جای کار میلنگه ولی هر کسی باید پای اعمالش واسه
واگر نه خیلی ها هر کاری میکنند و بعد که بخشیده بشن

0 ❤️

2014-10-26 07:15:54 +0330 +0330

ما هم مخالف اعدام هستیم! و کیر وسط اسلام!

اما لطفا مسائل رو با هم قاطی نکنید!

این خانوم به هیچ وجه باکره نبوده…اگر یکم پیگیر بشید میبینید که هم وکیلش و هم قاضی اصلی و اولی پرونده گفتن که ایشون باکره نبوده و قبلا کلی رابطه جنسی داشته!!
طبق گفته خود ریحانه…ایشون به سربندی سرویس میداده و در عوض ازش خدمات میگرفته!!
به جز سربندی به رئیس خودش هم سرویس میداده!
حتی دوس پسرش هم از این قضیه بو میبره و باهاش کات میکنه
(تو اس ام اس هایی که از طریق مخابرات پیگیری کردن همه مشخص شده)

بله درسته سربندی به قصد سکس ریحانه رو میبره اون خونه،خود ریحانه هم میدونسته!!کاندوم رو میز میزاره!!!جلو چشمش پس چیز عجیبی تا اینجا اتفاق نیفتاده!
دو نفر هستند رفتن خونه خالی سکس کنن! اوکی؟
اما موقعی که سربندی میره نزدیک ریحانه و میخواد لمسش کنه ریحانه مخالفت میکنه،سربندی هم به زور کاری نمیکنه…
به اون پشت میکنه میره نماز بخونه(حالا این مقتول کسخول فازش چی بوده…ما نمیدونم! کسخول اومده کوس بکنه…میره نماز بخونه ? )
خلاصه تا اینجا هیچ اجباری در کار نبود!!!
وقتی سربندی در حال نماز خوندن بوده ریحانه با چاقو یک ضربه محکم و عمیق به اون میزنه که باعث پاره شدن ریه اش میشه!
و بعد سربندی بلند میشه و صندلی به سمت ریحانه پرست میکنه و بعدم ریحانه در رو باز میکنه و از اونجا فرار میکنه
(در قفل نبوده!!!)
در ضمن در آزمایشهای سم شناسی روی لیوان آب میوه،مشخص شده داروی بیهوشی نبوده! در یکی از لیوانها داروی ضد اسهال بوده ? یارو دکتر بوده واقعا نمیتونسته یه داروی بیهوشی بیاره یا درست تشخیص بده؟!

خلاصه این وسط ریحانه خانوم ما قتل عمد انجام داده!
چونکه اولا در باز بوده ریحانه میتونسته فرار کنه و اینکه سربندی برای سکس دس به زور و خشونت نزده،محل وقوع جرم در یک مکان شلوغ و تقریبا میشه گفت عمومی بوده فقط کافیه 4 تا جیغ بزنی تا کل همسایه ها واحدها کناری و بالای ، پایینی بریزن بیرون!

اما ریحانه روش بدتر رو انتخاب کرده و سربندی رو کشته و طبق قانون ایشون قتل عمد انجام داده نه دفاع از خود!!!

دختر خانومای عزیز! لطفا دفعه بعد با دوس پسرتون رفتید خونه خالی،تا طرف خواست بکنتون شما مخالف بودید! چاقو برندارید یارو رو بکشید!
اگر دست به خشونت زد،درو قفل کرد،جای پرتی بودید! از زور استفاده کرد…در اون صورت اگر طرف رو بکشید دفاع از خود محسوب میشه…در غیر اینصورت اگر طرف بکشید قتل عمد محسوب میشه!

مثلا دوس پسرتون بگه بده بکنم،شما بگی نه …و طرف بعدش کاری نکنه و به زور شما رو لخت نکنه! این تجاوز حساب نمیشه…حواستون باشه الکی کسخول نشید آدم بکشید

0 ❤️

2014-10-26 07:49:50 +0330 +0330

[quote=امید94] منبع خبریتو از کجا میاری که بدر بخوره!؟ بی بی سی یا صدای امریکا و… ؟؟؟کسایی که دورا دور وایسادن یه دروغی سر هم میکنن با اب و تاب روانه مغز های مردم میکنن
در ضمن اون یه ادم کشته و سزای کارش همینه
هنوز خامی[/quote]

مسلمان تخم عرب بیشرف، میدونی سزا برای چه کسی معنی داره؟ همون آدم خواری که 1400 سال پیش پدر من رو کشت، برادر منو به بردگی و خواهر مادر منو به کنیزی گرفت. سزا برای اون کسی هست که صورت خواهر من رو با اسید سوزوند، تا جهنمی که الله وحشی وعده داده بود در همین دنیا براش تداعی بشه. البته فعلا انتظار ندارم معنی این چیز ها رو بفهمی، وقتی نوامیس خودت رو لخت در بازارهای برده فروشی اسلامی نظاره کردی، مفهوم دینت رو کاملا درک میکنی… بگذریم، اخوی فردا چند نفر رو تو لیست اسید پاشیت داری؟ اجرکم عند الله…

0 ❤️

2014-10-26 08:31:38 +0330 +0330

[quote=رستم فرخزاد][quote=امید94] منبع خبریتو از کجا میاری که بدر بخوره!؟ بی بی سی یا صدای امریکا و… ؟؟؟کسایی که دورا دور وایسادن یه دروغی سر هم میکنن با اب و تاب روانه مغز های مردم میکنن
در ضمن اون یه ادم کشته و سزای کارش همینه
هنوز خامی[/quote]

مسلمان تخم عرب بیشرف، میدونی سزا برای چه کسی معنی داره؟ همون آدم خواری که 1400 سال پیش پدر من رو کشت، برادر منو به بردگی و خواهر مادر منو به کنیزی گرفت. سزا برای اون کسی هست که صورت خواهر من رو با اسید سوزوند، تا جهنمی که الله وحشی وعده داده بود در همین دنیا براش تداعی بشه. البته فعلا انتظار ندارم معنی این چیز ها رو بفهمی، وقتی نوامیس خودت رو لخت در بازارهای برده فروشی اسلامی نظاره کردی، مفهوم دینت رو کاملا درک میکنی… بگذریم، اخوی فردا چند نفر رو تو لیست اسید پاشیت داری؟ اجرکم عند الله…[/quote]
چرا تو ایران تا کسی نظر مخالف میده سریع یک برچسب بهش میزنیم؟یکی میگه طرف جاسوس آمریکا و اسرائیل
اون طرفی ها میکن تخم عرب و آخوند و ساندیس خوره!

خب یکم از اون عقل ضعیفت استفاده کن…دلیل اینکه 8 سال زندانی بوده اینه که هی به رای اعتراض شده و مداوم عقب میفتاده! تو پروندهای اینجوری خود قاضی معمولا حکم رو عقب میندازه تا خانواده مقتول سرد بشن و شاید به قاتل رضایت بدن
اما این جو رسانه ی که درست شد و کلی به خانواده سربندی فوحش دادن،بیشتر اونها رو سر دنده لجبازی انداخت و درخواست قصاص کردن!

این پرونده زیر نظر 20 تا قاضی رفته! هر 20 تا قاضی یک نظر دادن!
حتی یکی از اونها نظر مخالفی نداده…خیلی از افرادی که با حقوق و وکالت سر رشته دارند اگر پرونده و صحبتهای خود ریحانه رو بخونن متوجه میشن که سربندی قصد تجاوز نداشته،فقط میخواسته سکس کنه،ریحانه هم یک دختر پاک و معصوم و باکره نبوده…حالا به هر دلیلی وسط کار ریحانه پشیمون میشه و نظرش عوض میشه…طبق گفته خود ریحانه در واحد مسکونی باز بوده و ریحانه میتونسته موقع نماز خوندن سربندی به راحتی از ساختمون خارج بشه!!

انقدر بدون اینکه حقیقت رو بدونید نظر الکی ندید!
سربندی هم مثل من و شما…اونم یه آدم بوده و میخواسته با یک دختری که اهل حاله سکس کنه!
خیلی از مردها میانسال از پول و ماشینشون استفاده میکنن و با دخترای جوون سکس میکنن! سربندی هم یکی مث اونها!!

الان این وسط ملت و اون وکیل احمق ریحانه دس به دوستی خاله خرسه زد،شایعه تجاوز رو رسانه ی کرد و کمپین راه انداخت و آبروی این خانواده سربندی رو بردن!

شاید اگر طور دیگه رفتار میشد،و ریحانه رو یک دختر مظلوم و بی پناه که مورد تجاوز قرار گرفته نشون نمیدادن و سربندی رو یک آدم
پست و هوسباز معرفی نمیکردن ممکنه بود الان ریحانه زنده بود و کم کم با پا درمیونی 4تا شخصیت هنری و ورزشی میتونستن رضایت بگیرن و ریحانه اعدام نمیشد!

اما حیف…با این کارتون هم جون این دختر رو زودتر گرفتید و هم آبروی خانواده سربندی رو بردید

0 ❤️

2014-10-26 08:43:46 +0330 +0330
272x125_exact_1373271083_555775_420468908005078_271815856_n_4.jpg
0 ❤️

2014-10-26 08:49:12 +0330 +0330

[quote=DickLord]متوجه میشن که سربندی قصد تجاوز نداشته،فقط میخواسته سکس کنه،ریحانه هم یک دختر پاک و معصوم و باکره نبوده…حالا به هر دلیلی وسط کار ریحانه پشیمون میشه و نظرش عوض میشه…[/quote]
پسر جان، به نظرت اگر یک انسان ( نه یک مزدور کثیف رژیم ) چنین قصدی رو داشت، تا الان چه بلایی سرش اومده بود؟…

0 ❤️

2014-10-26 08:54:42 +0330 +0330

[quote=امید94]ریحانه جباری یک ادم زنا کار و اوباش بود
با این جو سازی ها میخواید مظلوم جلوش بدین
کامل بخونینش

http://fararu.com/fa/news/187462/افشای-جزئیات-تازه-از-پرونده-ریحانه-جباری
اینقدر هم نگید اعتراف روی اجبار بوده یا رسانه های حکومت دروغ میگه .
این شخص یک ادم بی بند و بار بوده
این در واقع یک کمپین به اصطلاح جهانی بود برای مظلوم نشان دادن ریحانه جباری
دروغ و دغل کاری تا کی[/quote]

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «