زگیل تناسلی و درمان قطعی آن قسمت سوم

1395/12/08

توجه داشته باشید که حتی کاندوم هم نمیتونه مانع از انتقال این بیماری به شریک جنسیتون بشه چون علاوه ب آلت تناسلی تمام قسمت لگنی هم ب ویروس آلودست. ممکنه بارها و بارها روشهای درمان رو بکار بگیرید اما جواب نگیرید به همون علتیه ک گفتم ک این ویروس شکل ظاهریش روی پوست از بین میره اما توی بدن باقی میمونه. در بعضی از افراد ممکنه بعد از گذشت یک سال یا همین حوالی بطور خود ب خود از بین بره این بیماری.این ویروس در صورتی از بین میره ک سیستم ایمنی بدن اونقدر قوی بشه ک بتونه ویروسو از بین ببره. ورزش روزانه،خواب کافی،دوری از استرس و عصبانیت،داشتن آرامش و روحیه خوب،و تغذیه سالم ب قوی شدن سیستم ایمنی کمک میکنن. و اما درمان قطعی این بیماری:
این بیماری تنها راه درمانش یه رژیمه 27 روزه ست.
رژیم شامل یه سری باید و نباید هاست ک واستون میگم.
توی این رژیم مصرف قند و شکر ممنوعه،مصرف تخم مرغ گوشت قرمز گوشت مرغ و ماهی و تمامی لبنیات حتی کره و روغن حیوانی هم ممنوعه.
از فرآوردهای گوشتی نظیر کالباس و سوسیس و همبرگر و… نباید استفاده کرد.
همچنین اگر یه ماده خوراکی رو ک حدس میزنید توش تخم مرغ یا شکر بکار رفته مثل نان شیر مال یا کیک یا… نباید خورد.
عسل اصل و مرغوب تهیه کنید.توی یه لیوان آب ولرم و 1قاشق عسل و دو عدد لیمو ترش تازه بریزد و شربت بدست اومده رو میل کنید .در روز دو بار این شربتو بخورید.همراه این شربت باید یه حبه سیر خام رو خورد کنید و بخورید.پس شد روزی دو لیوان از این شربت به همراه دو حبه سیر خام.
تا میتونید لیمو ترش بخورید با وعده های غذاییتون فراموش نشه چون کمک موثری میکنه.هر چی بیشتر بهتر.
هر شب هم یه فنجان دمنوش گیاهی بابونه و آویشن و گل ختمی میل کنید.میتونید دمنوش رو با نبات شیرین کنید.
هر غذایی رو میتونید میل کنید اما اون مواد غذایی ممنوعه رو توش بکار نبرید.
دوستان لطفا کامل رعایت کنید تا جواب بگیرید.
همراه این رژیم خواب کافی،اعصاب آروم و ورزش هم کمک شایانی به بهبودی میکنن.
سبزیجات و میوه جات تازه رو تو وعده های غذاییتون جا بدید. از خشکبار مثه گردو و بادوم و پسته هم استفاده کنید. مورد دیگه اینه ک این رژیم طبع گرم داره برای جلوگیری از گرمی زدن از خوراکی هایی ک طبع خنک دارن مثه خاکشیر،تخم شربتی،خیار و … روزانه استفاده کنید.
اگه این رژیم رعایت بشه،مطمئنه مطمئن باشید ک بهبودی صد در صد پیدا میکنید.
این روش امتحان شدست و جواب داده.
چون این رژیم طی این مدت 27 روز تا یک ماه باعث میشه ک سیستم ایمنی بدن فوق العاده قوی بشه و ویروسو از بین ببره.
من اینو وظیفه انسانی خودم دونستم ک با شما در میون بذارم شاید ک حداقل باعث بهبود یه فرد مبتلا بشم.
تروخدا مواظب خودتون و روابط جنسیتون باشید.
سلامتی رو واستون آرزومندم.

11 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-02-25 22:38:19 +0330 +0330

برای دیدن عکسهای زگیل تناسلی توی گوگل سرچ کنید.شاید کسی داشته باشه و ندونه.برید عکسا رو ببینید تا بهتر تشخیص بدید

0 ❤️

2017-02-25 22:52:27 +0330 +0330
نقل از: penis20202020 برادر ارجمند عرض به خدمت شما در مورد تقویت سیستم ایمنی اینو بدونید که سلول های سیستم ایمنی فقط علیه سلول های بیگانه و یا سلول های خودی که سرطانی شدند و گاهی اوقات شناسایی میشند عمل میکنه در مورد ویروس ها اینو بدونید که ویروس ها قادر به تکثیر نیستند یک جورایی هیچی ندارند و نیاز دارند وارد سلول های میزبانشون بشن و ژن های خودشون رو وارد ژنوم سلول میزبان بکنند و اون رو به خدمت بگیرن یه نمون اش ویروس ایدز هست که وارد سلول های ایمنی میشه برای همین سایر سلول های ایمنی نمیتونند بهش دسترسی داشته باشند ویروس زگیل تناسلی یا اچ پی وی ویروس سلول میزبانش سلول های پوست هست وقتی ژنوم ویروس زگیل وارد سلول بشه دیگه کار تمومه فرد تا اخر زندگی مبتلا هست شاید با لیز درمانی یا سوزاندن با نیتروژن مایع علامت زگیل از بین بره ولی همیشه امکان عودش وجود داره

من دخترم و پسر نیستم.و بعد اینکه بدون مطالعه این حرفو نمیزنم.منم زمانی ک مطالب توی اینترنتو میخوندم پر بود از حرفایی مثه حرفای شما ک راه درمان نداره.اما درمان شد.من خودم مبتلا بودم.همه چیز تو اون چیزایی ک شما خوندی نیست.این راه حل جواب داده.میتونی امتحان کنی واسه کسی که مبتلاست.

0 ❤️

2017-02-25 23:05:52 +0330 +0330

دوستان اگه امید دارید به بهبودی به اینجور انرژی های منفی گوش ندید فقط تمرکز کنید روی بهبودیتون.مطمئن باشید ک خوب میشید

0 ❤️

2017-12-31 05:58:29 +0330 +0330
نقل از: khanoom_kuchulu دوستان اگه امید دارید به بهبودی به اینجور انرژی های منفی گوش ندید فقط تمرکز کنید روی بهبودیتون.مطمئن باشید ک خوب میشید

https://www.google.com/search?q=زگیل+تناسلی&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b

0 ❤️

2017-12-31 17:19:34 +0330 +0330

واکسنش توی ایران هست قیمتش 270 هزار تومنه.باید 3 نوبت زده بشه با فاصله4ماه

0 ❤️

2018-04-18 10:26:45 +0430 +0430

این نکات لازمه:

1- هرچند که زگیل ممکنه به صورت ظاهری از بین بره، ولی خود ویروس تا آخر عمر در بدن میمونه ولی به صورت inactive یا غیرفعال. بنابراین نمیشه گفت که فرد بهبود پیدا کرده. موضوع اینجاست که وقتی سیستم ایمنی تضعیف بشه، ویروس فعال میشه و ممکنه منجر به سرطان بشه.
2- واکسنش به اسم گارداسیل تو ایران فروخته میشه، ولی برای تزریق باید زمانی انتخاب بشه که اولا فرد هنوز در معرض ویروس قرار نگرفته و به علاوه سیستم ایمنی بدن در قویترین حالت خودش است یعنی از 11 و 12 سالگی تا حدود 20 سالگی. اگر فرد آلوده شده باشه تاثیر واکسن ناچیزه.
3- حتما آزمایشگاهی رو انتخاب کنید که میتونه تا 100 نوع (تایپ) ویروس رو شناسایی کنه. اول ازمایش به روش PCR انجام میشه، اگر انواع خطرناک ویروس وجود داشت، آزمایش اینتگریشن انجام میشه که نشون بده آیا ویروس به DNS سلول نفوذ کرده یا نه.
4- بانوان حتما آزمایش پاپ اسمیر رو از 35 سالگی به بعد مرتبا انجام بدن که جلوی بروز سرطان سرویکس رو بگیرن.
5- ویروس HPV دو تایپ کم خطر و پرخطر داره. کم خطرهاش زگیل درست میکنن و پرخطرهاش سرطان! تایپهای 16 و 18 دو نمونه از پرخطرها هستند که تقریبا همه سرطانهای دهانه رحم از اینها ناشی میشه.
6- بابت سرطان آقایون خیالشون راحت نباشه! یک سرچ تو گوگل دنبال اسم مایکل داگلاس هنرپیشه مشهور هالیوود (فیلم غریزه اصلی رو که یادتونه!) و سرطانش بزنید تا ببینید که این ویروس بهش رحم نکرده!

1 ❤️

2018-11-21 18:56:00 +0330 +0330

دوست عزیز میتونین در مورد از بین بردن جوشهای رو باسن راهنمایی کنین؟من از پودر موبر استفاده کردم..الان دوماهه روی باسنم جوش زده و خوبم نمیشه...ممنون میشم راهنمایی بفرمایین

0 ❤️

2023-08-22 08:32:59 +0330 +0330

من متاسفانه یه همچین دونه هایی روی بالای التم دارم یکی دوتا بیشتر نیس ولی باهیچ کس سکس نداشتم و الان شیش ساله از دوازده سالگی این هست و نه بزرگ میشه و بیشتر میشه نه از بین میره کسی هم نمیدونه اینو که مثلا فلان غذا هارو نخورم یا هر روز شربت و دمنوش بخورم شک میکنن اتفاقی برام افتاده میشه بگین پیش چه دکتری باید برم؟

1 ❤️

2023-09-25 18:19:19 +0330 +0330

↩ Aube ukvgh
منم مشکل تو رو دارم تروخدا کمک کنید

0 ❤️

2023-09-26 00:08:55 +0330 +0330

سلام حتما کسانی که زگیل دارن به هیچ عنوان از تیغ و ژیلت واسه اصلاحشون استفاده نکنن چون با خراش اون زگیل ها به سرعت همه جاشون پخش میشه از کرم موبر استفاده کنید و حتما برید و لیزر کنید منم خودم داشتم رفتم لیزر کردم و از بین بردمشون و حتما بعد چند ماه بهبودی جای زخم لیزر با دوربین قوی عکس از التتون بگیرید زوم کنید زگیل های بسیار کوچک هنوز هست علامت گذاری کنید و دوباره برید دکتر و اونارو هم لیزر کنید و از بین ببریدشون قیمت لیزر الان ۵ میلیون و داروهاشم ۱ میلیون تموم میشه باهاتون
قبل از گرفتار شدن واکس بزنید و مراقب روابطتتون باشد

0 ❤️

2023-09-26 02:27:37 +0330 +0330

↩ دگردیسی
چه دکتری رفتی؟ من سه تا دکتر اورولوژیست رفتم ، گفتن زگیل نداری ولی زیر پوست آلتم دون های سفید خیلی ریز وجود داره که مثل چربی میمونه

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «