ساخت کیر مصنوعی

1395/11/08

دوستان چطوری میتونم یه کیر مصنوعی واسه خودم بسازم؟باچی؟ چطور میشه حالت اب کیر تو کونم احساس کنم؟

9024 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-01-27 10:45:22 +0330 +0330

به سختی !

0 ❤️

2018-11-11 21:03:51 +0330 +0330

بگو کیر می‌خوام تعارف نکن همه آماده هستن

0 ❤️

2018-11-14 21:10:10 +0330 +0330
نقل از: قلاغ
نقل از: mae1363 دوستان من یک روش برای ساخت کیر مصنوعی میگم .که خودتون حال کنید شکل شکل واقعی حتی رگ هاش هم معلوم باشه.مواد مورد نیاز.برید از لوازم پزشکی یک پودر بنام آرژینات تهیه کنید که همون پودری هست که برای قالب گیری دندون مصنوعی یا پرتز دست استفاده میشه.بعد پودر را با آب گرم حل کنید و با یک هم زن برقی حسابی بهم بزنید تا دیگه دون دون نباه.بعدش بریزید توی یک سطل یا یک بطری نوشابه که سرش را بریدید .بعد از یک نفر که کیر بلند داره و صاف کرده کمک بگیرد و اون کیرش را بکنه تو مایع ظرف و یک تا دو دقیقه توش نگه داره وقتی که سفت شد به آرامی کیرتون را بکشید بیرون .بعد تو قالب کیرتون را سیلیکوم خارجی بریزید و صبر کنید تا خشک بشه بعد از خشک شدن به راحتی ژل اطراف قالب را جدا کنید خواهید دید یک کیر واقعی واقعی شکل همون کیر حتی با رگ ها و کوچکترین جزیات را دارید.من برای خانومها چند تا درست کردم که حسابی باهاشون حال میکنن

خب اونوقت سیلیکون خارجی رو از کجا باید گیر آورد مهندس ؟؟ضمنا کیر اون بدبخت رو‌چه جوری توی قالب باید سیخ و راست نگه داشت ؟

سیلیکون خارجی همون جسب شیشه با کیفت خارجیه دیگه قربونش , واقعا نمیدونی یک نفر چجوری میتونه کیرش رو 2سه دقیقه بیدار نگهداره ؟ (dash)

0 ❤️

2019-06-06 08:52:17 +0430 +0430

یدونه کاندوم بگیر و چندتا توپ پینگ پنگ بنداز داخلش بعد ته کاندومو گره بزن تنگ بشه اونوقت هم میتونی توی همین حالت بکنی تو کونتو حالشو ببری یا هم اینکه بندازیش داخل قالبو ازش یه نمونه سیلیکونی بسازی و اونو بکنی تو! خیلی حس خوبیه

2 ❤️

2019-06-12 16:58:32 +0430 +0430
نقل از: ک ی ر کلفت
نقل از: mae1363 دوستان من یک روش برای ساخت کیر مصنوعی میگم .که خودتون حال کنید شکل شکل واقعی حتی رگ هاش هم معلوم باشه.مواد مورد نیاز.برید از لوازم پزشکی یک پودر بنام آرژینات تهیه کنید که همون پودری هست که برای قالب گیری دندون مصنوعی یا پرتز دست استفاده میشه.بعد پودر را با آب گرم حل کنید و با یک هم زن برقی حسابی بهم بزنید تا دیگه دون دون نباه.بعدش بریزید توی یک سطل یا یک بطری نوشابه که سرش را بریدید .بعد از یک نفر که کیر بلند داره و صاف کرده کمک بگیرد و اون کیرش را بکنه تو مایع ظرف و یک تا دو دقیقه توش نگه داره وقتی که سفت شد به آرامی کیرتون را بکشید بیرون .بعد تو قالب کیرتون را سیلیکوم خارجی بریزید و صبر کنید تا خشک بشه بعد از خشک شدن به راحتی ژل اطراف قالب را جدا کنید خواهید دید یک کیر واقعی واقعی شکل همون کیر حتی با رگ ها و کوچکترین جزیات را دارید.من برای خانومها چند تا درست کردم که حسابی باهاشون حال میکنن

سیلیکوم چیه از کجا بگیریم?

سیلیکون همون چسب شیشست دیگه, خو اگه طریقه ساخت کیر مصنوعیم واستون جالب بود لایک کنید بابام جان

0 ❤️

2019-06-12 17:00:53 +0430 +0430
نقل از: ک ی ر کلفت

سیلیکوم چیه از کجا بگیریم?

:-*خدایی حیف نیست به پاها و باسن و اندام دخترونه ای مثل تو بگن پسر؟!؟!؟! (blush) ? (erection)

0 ❤️

2019-06-17 21:41:54 +0430 +0430

کیر طبیعی فراوونه که …داغ تر هم هست …ابشم طبیعی …حیفه این کونتو با چسب و ژل و ات و اشغال پر نکن …گناه داره اون کون

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «