سال نو خورشیدی بر ایرانیان اصیل شاد باشد

1398/01/01

امید سربلندی و پایداری بر تمامی ایرانیان اصیل و فهیم دارم

و آرزوی رهایی از نکبت و تنگناهای جهالتِ حاکم، برای تک تک تان

پایدار باشید

11 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-03-21 00:40:56 +0330 +0330

برشما شادتر

1 ❤️

2019-03-21 00:46:46 +0330 +0330

سال نو مبارک فامیل دور عزیز?

2 ❤️

2019-03-21 00:50:18 +0330 +0330

Sale noe shoma ham mobarak

1 ❤️

2019-03-21 01:12:08 +0330 +0330

الان که ماداریم سال نو رو به همدیگه تبریک میگیم ،ی یارویی نشسته داره با پولایی که تو سال ۹۷ به جیب زده عشق و حال میکنه،و برای همکارا و پیش کسوتان اون عرصه پیام شاد باش میفرسته…

سال جدید امیدوارم سالی باشه که به مراد دلمون برسیم…

2 ❤️

2019-03-21 09:18:32 +0330 +0330
نقل از: دایی.جون الان که ماداریم سال نو رو به همدیگه تبریک میگیم ،ی یارویی نشسته داره با پولایی که تو سال ۹۷ به جیب زده عشق و حال میکنه،و برای همکارا و پیش کسوتان اون عرصه پیام شاد باش میفرسته......

سال جدید امیدوارم سالی باشه که به مراد دلمون برسیم…

یک یارو نیست چندین و چندین یابویی هستن که بر قدرت دین سوارن و حین تقسیم پولا به ریش حماقت من و امثال من میخندن

سپاس

2 ❤️

2019-03-21 09:25:33 +0330 +0330

ممرسی فامیل دور عزیز،سال نو شماهم مبارکککک

1 ❤️

2019-03-21 10:15:23 +0330 +0330

با عرض تبریک و شادباش نوروز باستانی خدمت شما فامیل عزیز. عرض کنم که

همین یک ساعت پیش پیام تبریک رئیس جمهور منتخب هم اومد که از نوروز ملی ما بعنوان نوروز علوی! نام برده بود ?

با تمام وجود امیدوارم که نوروز سال ۹۹ یا ایران نباشم که چنین پیامهای مشمئزکننده ای رو ببینم، یا که از شر فساد این ضحاکان زمانه خلاص شده باشیم!

3 ❤️

2019-03-21 10:26:50 +0330 +0330
نقل از: ترومن با عرض تبریک و شادباش نوروز باستانی خدمت شما فامیل عزیز. عرض کنم که

همین یک ساعت پیش پیام تبریک رئیس جمهور منتخب هم اومد که از نوروز ملی ما بعنوان نوروز علوی! نام برده بود ?

با تمام وجود امیدوارم که نوروز سال ۹۹ یا ایران نباشم که چنین پیامهای مشمئزکننده ای رو ببینم، یا که از شر فساد این ضحاکان زمانه خلاص شده باشیم!

نوروزعلوی خخخ کم مونده بگن نوروز مربوط به اسلامه،بیتربیتا ?

1 ❤️

2019-03-21 10:41:45 +0330 +0330
نقل از: سفیدبرفی74
نقل از: ترومن با عرض تبریک و شادباش نوروز باستانی خدمت شما فامیل عزیز. عرض کنم که

نوروزعلوی خخخ کم مونده بگن نوروز مربوط به اسلامه،بیتربیتا ?

من هم سال نو را به همه اعضای گروه تبریک میگم.

حتی پیام ریس جمهور هم، هیچی بجز دزدی نیست.
هر یه پیامی که باز میکنید و میخونید طبق گفته خود آقای وزیر “جهرمی” هزینه باز کردن و خوندن پیام بحساب مشترک میاد.
لطفا این نکته را بدونید و کلیه پیامهای تبلیغاتی و غیر ضروری را باز نکنید. مستقیما دلیت کنید تا بحساب این ها یه ریال هم نرود.

2 ❤️

2019-03-21 11:45:46 +0330 +0330

بله جناب ترومن گاها در بیلبوردها هم دیده شده که با وقاحت و بی شرافتی تمام و کمال نوشتن...

علی آمد و عید آمد

کفتارهای عرب ریختن تو مملکت واسه خودشون زوزه میکشن

2 ❤️

2019-03-21 19:41:59 +0330 +0330
نقل از: فامیل.دور

بله جناب ترومن گاها در بیلبوردها هم دیده شده که با وقاحت و بی شرافتی تمام و کمال نوشتن...

علی آمد و عید آمد

کفتارهای عرب ریختن تو مملکت واسه خودشون زوزه میکشن

بله متأسفانه

سالهای گذشته که نوروزمون شده بود نوروز فاطمی! ?

حالا هم علوی! :|

این بی شرفها بلاخره یه کرمی میخوان بریزن تا مارو از ملیّت و هویّت اصلیمون دور کنن. چون میدونن که اگر تک تک ایرانیها به اصالت فرهنگی و قومی خودشون برگردن، اون وقت اینها دیگه جایی در کشور ما نخواهند داشت.

در واقع تنها عاملی که میتونه ما ایرانیهارو بطور قاطع علیه رژیم آخوندی متحد کنه همین اصالت فرهنگی خودمونه که متأسفانه در این ۴۰ ساله ذره ذره فراموشش کردیم!

در همین سایت هم کم نمیبینیم مطالبی از یکسری مزدور در نقد مراسمات ملی خودمون که البته با پز روشنفکری هم ارائه ش میدن!

منتهای مراتب جای خوشحالیه که طرفدار و مخاطب چندانی ندارن! 🙄 ?

2 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «