سامانه موشکی برد بلند باور ۳۷۳ !!!

1398/06/01

**نقل از تویتر pirzadjahanbani **

سامانه موشکی برد بلند «باور ۳۷۳» رسما برای بار دوم رونمایی شد / «اس ۳۰۰ ایرانی» می‌تواند همزمان 124000 هدف را شناسایی و متجاوز از** 72** هدف را ردگیری کرده و با چهارده هدف درگیر شود، روی دوازده تا زوم کنه ، **پنج **تا را در برد داشته باشه و هیچکدام را نزنه 😁 😁 😁

دمش گرم بریدم از خنده 🙄 🙄🙄

پ.ن. یک ویژگی دیگه این سامانه این هست که نصف موشک های پرتاب شده از این سامانه اون نصف دیگر را تعقیب و منهدم میکنند 😁

پ.ن. یکی دیگه از قابلیتهای این سامانه اینه که میشه هر سال ازش به عنوان سامانه جدید پرده برداری کرد. فقط کافیه یه دست رنگ بخوره! 😁

پ.ن.** اسمش “باوره” اما شما “باورش” نکنین!** 😁

پ.ن. روسها که نبوغ ما رو دیدند! 5 تا سامانه باور 373 سفارش دادند که برن مهندسی معکوس کنند تا “شاید” به “تکنولوژیهای فوق پیشرفته” ما دست پیدا کنند! اینه! 😁

پ.ن. اون قسمت “هیچکدام از اهداف را نزنه” صرفا برای نشون دادن تواضع و رافت اسلامی ما در این سامانه در نظر گرفته شده! 😁

بدون شرح!

3621 👀
2 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-08-23 12:35:07 +0430 +0430
نقل از: kavehtop13 باور را باور کن

اسمش “باوره” اما “باورش” نکنین! 😁

1 ❤️

2019-08-23 12:51:26 +0430 +0430
نقل از: Mr.BiSexual لطفاً میشه فیلم از سامانه موشکی جدید قرار بدید که باورش نکنیم ؟ و همین طور رنکینگ موشکی 10 کشور اول رو قرار بدین

چون چیزی که بنده سرچ کردم سامانه باور 373 یه قدم به جلو برای قدرت نظامی ایرانه ( کاری با نظام شخمی ایران ندارم )
و جایگاه ایران رو در رنکینگی که دیدم ایران چهارم بود

داداش این طنز هست و منبعش هم اکانت تویتری هست که در بالا ذکر شده…حالا اگه حال و حوصله بحث فنی هم داشتی میشینیم صحبت میکنیم! 😁

1 ❤️

2019-08-23 12:53:09 +0430 +0430
نقل از: Rogina.96 تمام اعدادی که نوشته بودی اعداد مقدس ایناست. 124000 پیامبر و 72 شهید کربلا و 14 معصوم و 12 امام و 5 تن .

بله بله! من ننوشتم! نقل شده از اکانت تویتری که در بالا ذکر شده…

1 ❤️

2019-08-23 13:06:33 +0430 +0430
نقل از: iliya.ili موافق نیستما باهات

چون خودم پدافندی هستم

منتها بر اساس توافق هایی ک باهم کردیم بازم موافقم باهات خخخخخ

ایندفه هم اصلا مست نیستم

آقا من حتی موافقم که ما با هم موافق نباشیم! 😁

1 ❤️

2019-08-23 13:07:13 +0430 +0430

چون خودم پدافندی هستم

ایندفه هم اصلا مست نیستم

حرف من نیست البته! نقل کردم از اکانت تویتر بالا!

1 ❤️

2019-08-23 13:11:09 +0430 +0430
نقل از: Mr.BiSexual
نقل از: axm432
نقل از: Mr.BiSexual لطفاً میشه فیلم از سامانه موشکی جدید قرار بدید که باورش نکنیم ؟ و همین طور رنکینگ موشکی 10 کشور اول رو قرار بدین

چون چیزی که بنده سرچ کردم سامانه باور 373 یه قدم به جلو برای قدرت نظامی ایرانه ( کاری با نظام شخمی ایران ندارم )
و جایگاه ایران رو در رنکینگی که دیدم ایران چهارم بود

داداش این طنز هست و منبعش هم اکانت تویتری هست که در بالا ذکر شده…حالا اگه حال و حوصله بحث فنی هم داشتی میشینیم صحبت میکنیم! 😁

شرمنده حواسم نبود

چرا که نه خوشم میاد بحث کنیم در مورد این چیزا
ادم باید انتقاد پذیر باشه و واقعیت رو هر طور که هست ببینه
مثل نظاممون که لازم نیست فکر کنی، ترکیدن
ولی قدرت نظامی ایران رو نباید دست کم گرفت

ایدی تلگرام تو bio هست
خوشحال میشم در این مورد صحبت کنیم
من چند ساعت دیگه میام چکش میکنم الان جایی هستم

خواهش میکنم. حالا بعدا صحبت میکنیم.

1 ❤️

2019-08-23 13:12:39 +0430 +0430
نقل از: iliya.ili

چون خودم پدافندی هستم

ایندفه هم اصلا مست نیستم

حرف من نیست البته! نقل کردم از اکانت تویتر بالا!

ارش عزیز

من ب احترام سن و تجربت همیشه بات موافقم

اما باید یه گپ مفصل مردونه باهم داشته باشیم

اینو تو برنامه هات بزار ارش جان

یادتم نره

من باهات کلی حرف دارم

باشه رفیق! البته گفتم اینا حرفهای یه بابای دیگست!

1 ❤️

2019-08-23 13:16:29 +0430 +0430
نقل از: kavehtop13 این پسر همون عقاب چشم ابی ایران جهانبانیه خدا پدرش رو بیامرزه رژیم اول انقلاب احمقانه و بدون تدبیر اعدامش کرد البته بایدم پسرش بیاد اینجوری در باره این پدافند حرف بزنه و مسخره کنه خخخخ

پسر نادر جهانبانیه؟ مطمینی؟

1 ❤️

2019-08-23 13:17:51 +0430 +0430
نقل از: مهتی.پاشنه.طلا ما که باور کردیم !! گوشامون رو ببین چقدر مخملیه

اونا گفتن زدن ما هم گفتیم زدن…! آره واردیم 😁

2 ❤️

2019-08-23 13:50:42 +0430 +0430
نقل از: military73 داشتم یه سرچی میزدم تا این که رسیدم به تاپیک میلیتاری تو انجمن پورن !!!! شما که خوب بلدی دلقک بازی در بیاری چرا نرفتی سیرک ؟ مثلا تحصیل کرده ای ؟ باور 373 از پاتریوت و اس 300 پیشرفته تره اونا طراحیشون مال 20 سال قبله . کی گفته ما قبلا رونمایی کردیم ؟ مرد حساب اون زمان قبل فقط اسمی از این سامانه برده شده و چنتا عکس از نمونه های در حال ساخت منتشر شد . باور 373 یه ابر سامانه هست 200 کیلومتر برد موشکاشه البته خودشون گفتن خیلی از توانایی هاش محرمانه هستن و معلوم نیست چی هستن منم نمیدونم . طبق چیزی که معاون وزیر دفاع گفتن ر کادارش آرایه فازی با 10000 المان داره که این المان ها مرتب تغییر فاز میدن ( از ویژه گی های رادار های آرایه فازیه ) که جنگ الکترونیک روش بی اثره تازه روی چند باند کار میکنه و چند رادار ازجمله رهگیر درگیر و پیش اخطار داره . مقاوم در شرایط الوده به شیمیایی یا میکربی و ... هست . پاتریوت قدیمیه و جوابگو تهدیدات فعلی نیست حتی از پس موشک و پهپاد های نه چندان پیشرفته چند ماه اخیر یمن هم بر نمیاد و خودش شده هدف . اخه مگه مجبوری بیای اینجا تاپیک بزنی و مسخره بازی در بیاری ؟ از نظر بنده باور جزو 3 یا 4 سامانه دفاع موشکی برتر دنیاس . دیشب هم معاون محترم وزارت دفاع از سلاح لیزری برای مقابله با پهپاد خبر داد که ساخته شده تو خبر گذاری ها هم امروز منتشر کن . برا اونم تاپیک بزن و مسخره کن خوب بلدی که .

داداش! کمی یواش! این “نقل” هست! از اکانت تویتری که در بالا ذکر شده! شما میتونی مطالبت رو به خود اون شخص منتقل کنی!

امیدوارم متوجه شده باشی که کل قضیه هم جنبه طنز داره!

موفق باشی!

1 ❤️

2019-08-23 13:51:40 +0430 +0430
نقل از: military73 معلومه برای شما و کسانی که اینجوری فکر میکنن خیلی سوز داشت نه ؟ از مدیریت میخوام که به این شخص تذکر بدن که از این تاپیک های بی ارزش نزنن

داداش! اول بخون جواب قبلی رو عجله نکن! 😁

1 ❤️

2019-08-23 14:23:12 +0430 +0430
نقل از: happysex اصلا میدونی سامانه باور چیه

نه میدونی

نمیدونی دیگه ، این همون دوشواریه

اصلا ما باور دازیم دوشواری نداریم

ولی از حق نگذریم بیایین باور کنیم موقع شلیک رو سر خودمون نیوفته
خخخخخخ

داداش باور رو ول کن! اون عکس از “متریال گرل” مدوناست توی پروفایلت؟ 😎

2 ❤️

2019-08-23 14:33:24 +0430 +0430
نقل از: Arman.sf من نه حکومت رو قبول دارم نه دین رو . ولی از تک تک پیشرفت های نظامی کشورم خوشحال میشم چون اگه این حکومت سقوط کنه او علم و تجهیزات که غیب نمیشن و میمونن واس کشور . حالا اینجا دوتا حالت داریم . یا شما این مطلب رو برای طنز مطرح کردی که خب اشکالی نداره ولی بهتره یه هشتگ طنز هم بزنی مردم متوجه بشن . یا اینکه شما دوست نداری ایران یه کشور قدرتمند باشه . شما در نگاه اول باید ببینی ساخت یه پدافند همتراز و بلکه پیشرفته تر از اس ۳۰۰ به نفع کشور هست یا نه ؟ بعد در مورد حکومتش نقد کنی پاینده ایران آزاد

دوست من! یه حالت سوم هم هست که اون اینه که مطلب اصلا مال کس دیگری است! که در متن بوضوح مشخص شده! 😁

و مسلما کل قضیه جنبه طنز داره!

1 ❤️

2019-08-26 06:08:36 +0430 +0430
نقل از: شبح سیاه- ای کاش به جای مسخره کردن خودمون یه کم تلاش می کردیم قدرت دفاعیمونو افزایش بدیم این تجهیزاتو آخوندا درست نکردن که انقدر مسخره می کنین همین جوونای کشور ساختن کشورای دیگه از شکم ننه شون قدرتمند نبودن از همینجاها شروع کردن تا رسیدن به اینجایی که هستن ولی شما چون از آخوندا خوشتون نمیاد جوونایی که دارن برا پیشرفت کشور تلاش می کنن رو مسخره می کنین یه زمانی حتی یه فشنگ هم نمی تونستیم بسازیم! کاش به جای انگ زدن عمیق فکر می کردیم

داداش جان این “نقل” هست از اکانت اون بابا که برای شوخی و طنز نوشته.

اما یه بحث جدی: ببین در اینکه ما چیزهایی میسازیم و قدرش رو باید دونست منم باهات موافقم. اما وقتی کار کشید به اینجور قپی اومدن و خالی بستن و چاخان کردن که “مال ما از آمریکا و روسیه بهتره و…” باید به یارو فهموند که ملت خر نیستن و دست از این مزخرف گویی برداره! من همینقدر میتونم بگم که تا “حدود زیادی” میدونم که چیزایی مثل این “باور” و مشابه اون از کجا میان! و به تو و بقیه دوستان هم میگم که زیاد “باورش” نکنین! 😁

0 ❤️

2019-08-26 06:30:44 +0430 +0430
نقل از: شبح سیاه-
نقل از: شبح سیاه- ای کاش به جای مسخره کردن خودمون یه کم تلاش می کردیم قدرت دفاعیمونو افزایش بدیم این تجهیزاتو آخوندا درست نکردن که انقدر مسخره می کنین همین جوونای کشور ساختن کشورای دیگه از شکم ننه شون قدرتمند نبودن از همینجاها شروع کردن تا رسیدن به اینجایی که هستن ولی شما چون از آخوندا خوشتون نمیاد جوونایی که دارن برا پیشرفت کشور تلاش می کنن رو مسخره می کنین یه زمانی حتی یه فشنگ هم نمی تونستیم بسازیم! کاش به جای انگ زدن عمیق فکر می کردیم

داداش جان این “نقل” هست از اکانت اون بابا که برای شوخی و طنز نوشته.

اما یه بحث جدی: ببین در اینکه ما چیزهایی میسازیم و قدرش رو باید دونست منم باهات موافقم. اما وقتی کار کشید به اینجور قپی اومدن و خالی بستن و چاخان کردن که “مال ما از آمریکا و روسیه بهتره و…” باید به یارو فهموند که ملت خر نیستن و دست از این مزخرف گویی برداره! من همینقدر میتونم بگم که تا “حدود زیادی” میدونم که چیزایی مثل این “باور” و مشابه اون از کجا میان! و به تو و بقیه دوستان هم میگم که زیاد “باورش” نکنین! 😁

منظور حرف منو نگرفتی حاژی ولش کن (dash) (dash)

چرا متوجه هستم… و اتفاقا اونایی که باید در این راستا تلاش کنن دارن میکنن…اما قدرت دفاعی کشور با گنده گویی و لاف زنی زیاد نمیشه! کار سنگین تحقیقاتی میبره…سالها عرق ریختن میخواد…این حرفها صرفا مصرف داخلی داره و برای عوام زده میشه. اونایی که دستشون تو کاره میدونن که…

این اصلا برای حیثیت یه کشور خوب نیست که ادعاهایی بکنه که همه دنیا به ریشش بخندن… این اصل حرف منه!
شما مثلا یه خودرویی در داخل میسازی. که این کار خیلی هم با ارزشه. اما اگه اومدی ادعا کردی که این از بنز و “ب م و” هم به مراتب بهتره! صرفا باعث ریشخند دنیا میشی!

بگذریم…

0 ❤️

2019-09-01 05:08:05 +0430 +0430
نقل از: armin9495 همین چهارتا قالب توخالی آهنی رو برای توجیه بودجه های دریافتی شون نشون 4 تا پیرمرد میدن که تا چند سال پیش داشتن با الاغ جا به جا میشدن بعد توهم قدرت نظامی برشون میداره و فرداش بالا منبر برای کل دنیا شاخ و شونه میشکن.!

حاج آقا رو آوردن ازش در زمینه پیشرفتهای آینده سیستم ایده بگیرن! هرچی باشه ایشون با سیستم های پدافندی از زمان فتحعلی شاه تا الان آشنایی کامل داره 😁

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «