سایت شهوانی را چگونه یافتید؟

1395/02/08

درود دوستان این تاپیک رو ایجاد کردم که از هر چیزی که مربوط به رابطه ما با شهوانی هست بگیم

چطور با سایت شهوانی اشنا شده ایم؟؟؟
چقدر از زندگی خودمون رو بهش اختصاص داده ایم؟؟؟
ایا از شهوانی چیزی هم یاد گرفته ایم؟؟؟
ایا دوستان خوبی هم پیدا کرده ایم؟؟؟
تاثیرات این سایت /خوب یا بد/ بر زندگی و افکار ما چه بوده؟؟؟
و یا خاطره خاصی مربوط به اینجا داریم که بخواهیم ازش یاد کنیم؟؟؟
یا موضوع جالبی که بیانش خالی از لطف نیست…

و هر مورد دیگه ای که هست و دوست داریم با دیگران در میان بذاریم

فقط خواهش میکنم که نظرتون رو محترمانه بیان کنید و از هرگونه توهین دوری کنید
درود بر شما, اراتمند… گوزوی خوشبخت
زارررررررررت 🍺

2017 👀
2 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-04-27 00:21:29 +0430 +0430

و البته راجع به تیتر توضیح بدم که منظور از یافتن, کشف کردن/پیدا کردن نیست

از عبید زاکانی پرسیدند که اسلام را چگونه یافتی؟ که ایشان اینچنین فرمودند که دین عجیبی است…چو در ان وارد شوی سر التت را میبرند و چو از ان خارج شوی سر خودت را!

1 ❤️

2016-04-27 00:25:37 +0430 +0430

سلام خدمت گوزوی خوشبخت عزیز.
اگه بخوام فضای کلی سایت رو بگم فکر کنم کلمه مصموم مناسبش باشه.دلایلشم یکی فحاشی افسار گسیخته کاربرا دوم پیام های خصوصی که هممون تجربشو داشتیم. سومیشم عده کثیری از کاربرا هستن که تفکرشونو دادن دست آلت معظمشون.
اما تجربیات خوبی که از سایت داشتم آشنایی با بعضی از کاربرای خاص بود که خیلیاشونم به بنده لطف داشتن.
بعضی از داستانای سکسی سایتم که واقعا سرگرم کننده (والبته واسه من آموزنده بودن).
گاهی تاپیک های جالبی هم تو سایت دیدم که به افزایش اطلاعاتم کمک کرده.
و شاید باورت نشه ولی تو این سایت یه نفر بوده که منو از خودم یه جورایی نجات داده و خیلی هم مدیونشم اگه نظرمو داره میخونه همین جا ازش تشکر میکنم(خودش میدونه کیو میگم).

0 ❤️

2016-04-27 00:27:33 +0430 +0430
نقل از: گوزوی خوشبخت و البته راجع به تیتر توضیح بدم که منظور از **یافتن**, کشف کردن/پیدا کردن نیست

از عبید زاکانی پرسیدند که اسلام را چگونه یافتی؟ که ایشان اینچنین فرمودند که دین عجیبی است…چو در ان وارد شوی سر التت را میبرند و چو از ان خارج شوی سر خودت را!

نمیدونستم تاپیک دینی قراره بزنی!!!

0 ❤️

2016-04-27 00:34:11 +0430 +0430
نقل از: charlatan1375 سلام خدمت گوزوی خوشبخت عزیز. اگه بخوام فضای کلی سایت رو بگم فکر کنم کلمه مصموم مناسبش باشه.دلایلشم یکی فحاشی افسار گسیخته کاربرا دوم پیام های خصوصی که هممون تجربشو داشتیم. سومیشم عده کثیری از کاربرا هستن که تفکرشونو دادن دست آلت معظمشون. اما تجربیات خوبی که از سایت داشتم آشنایی با بعضی از کاربرای خاص بود که خیلیاشونم به بنده لطف داشتن. بعضی از داستانای سکسی سایتم که واقعا سرگرم کننده (والبته واسه من آموزنده بودن). گاهی تاپیک های جالبی هم تو سایت دیدم که به افزایش اطلاعاتم کمک کرده. و شاید باورت نشه ولی تو این سایت یه نفر بوده که منو از خودم یه جورایی نجات داده و خیلی هم مدیونشم اگه نظرمو داره میخونه همین جا ازش تشکر میکنم(خودش میدونه کیو میگم).

درووووووووود خدمت شما دوست شارلاتان عزیز ممنونم که افتخار دادید و نظرتون رو بیان کردید ?.. احتمالا فحاشی زیر داستان ها رو میفرمایید… بله شاهدشون هستم و تاسف میخورم که همیشه هم همین بوده و خواهد بود!! اما منظورتون رو از پیام های خصوصی درست متوجه نشدم درخواست غیرمعقول منظورتونه؟ این ها که بیشتر برای دخترهای سایت صورت میگیره بیچاره ها به خاطر همین سیل درخواست ها فکر کنم زیاد تو این سایت افتابی نمیشن… من خودم البته غیر از چند تا پیشنهاد سکس فتیشیستی چیز ناراحت کننده ای فعلا دریافت نکردم که البته اون رو هم بهشون حق میدم چون شاید به خاطر اسم کاربریم این درخواست رو دادن به هر حال اون ها هم ازادن :) بابت وجود اون موهبتی که گفتی هم بهت تبریک میگم خوبه که حداقل این محیط به قول خودت مصموم یه نفع بزرگ برای زندگیت داشته!

0 ❤️

2016-04-27 00:35:48 +0430 +0430
نقل از: charlatan1375
نقل از: گوزوی خوشبخت و البته راجع به تیتر توضیح بدم که منظور از **یافتن**, کشف کردن/پیدا کردن نیست

منظورت رو درست متوجه نشدم دوست عزیزم… تاپیک درمورد تجربه های ما از شهوانی هست و ربطی به دین نداره… این مثال رو برای شفاف شدن معنای لغوی یافتن در تیتر تاپیک عرض کردم

0 ❤️

2016-04-27 00:39:38 +0430 +0430
نقل از: گوزوی خوشبخت
نقل از: charlatan1375 سلام خدمت گوزوی خوشبخت عزیز. اگه بخوام فضای کلی سایت رو بگم فکر کنم کلمه مصموم مناسبش باشه.دلایلشم یکی فحاشی افسار گسیخته کاربرا دوم پیام های خصوصی که هممون تجربشو داشتیم. سومیشم عده کثیری از کاربرا هستن که تفکرشونو دادن دست آلت معظمشون. اما تجربیات خوبی که از سایت داشتم آشنایی با بعضی از کاربرای خاص بود که خیلیاشونم به بنده لطف داشتن. بعضی از داستانای سکسی سایتم که واقعا سرگرم کننده (والبته واسه من آموزنده بودن). گاهی تاپیک های جالبی هم تو سایت دیدم که به افزایش اطلاعاتم کمک کرده. و شاید باورت نشه ولی تو این سایت یه نفر بوده که منو از خودم یه جورایی نجات داده و خیلی هم مدیونشم اگه نظرمو داره میخونه همین جا ازش تشکر میکنم(خودش میدونه کیو میگم).

درووووووووود خدمت شما دوست شارلاتان عزیز ممنونم که افتخار دادید و نظرتون رو بیان کردید ?.. احتمالا فحاشی زیر داستان ها رو میفرمایید… بله شاهدشون هستم و تاسف میخورم که همیشه هم همین بوده و خواهد بود!! اما منظورتون رو از پیام های خصوصی درست متوجه نشدم درخواست غیرمعقول منظورتونه؟ این ها که بیشتر برای دخترهای سایت صورت میگیره بیچاره ها به خاطر همین سیل درخواست ها فکر کنم زیاد تو این سایت افتابی نمیشن… من خودم البته غیر از چند تا پیشنهاد سکس فتیشیستی چیز ناراحت کننده ای فعلا دریافت نکردم که البته اون رو هم بهشون حق میدم چون شاید به خاطر اسم کاربریم این درخواست رو دادن به هر حال اون ها هم ازادن :) بابت وجود اون موهبتی که گفتی هم بهت تبریک میگم خوبه که حداقل این محیط به قول خودت مصموم یه نفع بزرگ برای زندگیت داشته!

راستش دوستان گی 3 بار بنده رو مورد عنایت قرار دادن، 2 بار سکس با زوج به بنده پیشنهاد شد!!! یه چند باری هم سایز آلت بنده مورد پرسش این عزیزان قرار گرفت(البته شاید برای سایت سکسی طبیعی باشه).

0 ❤️

2016-04-27 00:42:16 +0430 +0430
نقل از: charlatan1375

منظورت رو درست متوجه نشدم دوست عزیزم… تاپیک درمورد تجربه های ما از شهوانی هست و ربطی به دین نداره… این مثال رو برای شفاف شدن معنای لغوی یافتن در تیتر تاپیک عرض کردم

گوزوی خوشبخت عزیز بنده منظور شمارو خوب متوجه شدم پرسش بنده هم به نوعی استفهام انکاری بود تا سوال.
(خودمونیم مثال بهتر از این سراغ نداشتی؟)

0 ❤️

2016-04-27 00:47:43 +0430 +0430

من باب درخواست های فتیشی که به شما میشه فکر کنم مشخصات کاربریتون بیشتر دلیلش باشه تا اسم کاربریتون(چون تو یکی از قسمتاش نوشته جویای فتیش)

0 ❤️

2016-04-27 00:48:02 +0430 +0430

بله درخواست ها تا حدودی طبیعی هست و البته جالب! من که بیشتر اوقات میخندم و حتی بابت این که موجب خنده من شدن ازشون تشکر هم میکنم :)

دلیل اون مثال هم این بود که اولا این حکایت زبان زد عام هست و همه کم و بیش اون رو شنیدن و میشناسن که این باعث هضم بهتر مفهوم مورد نظر میشه و دوما عبید زاکانی ازجمله فرهیختگان مورد علاقه بنده هست که معمولا عادت دارم درمورد هر مساله ای از ایشان هم یاد کنم (امضای من هم شعری از ایشون هست)

مگرنه تاپیک دینی که در سایت فراوان هست و من نه حوصله سر و کله زدن بی نتیجه دارم و نه امیدی به عوض کردن عقاید دینی افراد

0 ❤️

2016-04-27 00:50:18 +0430 +0430

درود بر گوزوی خوشبخت . شهوانی سایت با حالیه ولی خب مث همه سایتا یه بدی و خوبیی هم داره که خودت بهتر میدونی
مرسی از پایپکی که زدی. ? ? ?

0 ❤️

2016-04-27 01:03:04 +0430 +0430

درود علیرضا جان ? اگر میل دارید درمورد این خوبی ها و بدی ها بیشتر توضیح بدید که از نظرتون بیشتر استفاده ببریم و فرصتی باشه برای گپی دوستانه بلکه از فرهنگ فحاشی که شارلاتان عزیز گفتن دوری ورزیده باشیم! چون تاپیک قبلی که دوستان مارو فقط به خاطر یه خواهش دوستانه که کرده بودیم با انواع بدوبیراها پذیرایی کردن!!

هیچی هم که نمیشه نوشت به خاطر این ارور غیر مجاز ناچاریم قیچی بگیریم دستمون مدام برگردیم عقب امتحان کنیم از جاهای مختلف پستمون ببریم که شاید ارسال شه !!

0 ❤️

2016-04-27 01:53:16 +0430 +0430

سایت شهوانی از همه لحاض خوبه ولی خب یه عده هم هستن که انگار مشکلاتشون مربوط به کسایی میشه که اینجا تایپک میزنن یا داستان میزارن و تمام عقدهاشون رو با فحش دادن یه جورایی تخلیه روحی روانی میکنن یا مثلا دوستانی که آلت معظمشونو رو آواتارشون میزارن متاسفانه این یه فرهنگ خیلی اشتباهییه که عادی شده و کسی جدیش نمیگیره یا حتی کسایی رو نه تنها تو این سایت بلکه تو واقعیت راجع به بحثای فرهنگی و سیاسی باهاشون برخورد داشتم که اصلا با حرف حساب و منطق کنار نمیان و تا همین که کم میارن و دیگه داستان به نفعشون نیس شروع به فحاشی میکنن و چیزی که سایت زیاد داره خوبیه هر چی هم که بخای میتونی پیدا کنیو لذت ببری ? ? ? ;)

0 ❤️

2016-04-27 02:07:51 +0430 +0430

چه جالب که همین موردی که فرمودید (عکس الات معظم دوستان) چند روز پیش بنده با تاپیکی سعی در رفع این فرهنگ اشتباه داشتم که درست با اون یکی موردی که ذکر کردید مواجه شدم (عقده فحاشی) ?

این فرهنگ بسیار زشت فحاشی نه فقط توی این سایت بلکه کلا توی کشور عزیزمون هست که وقتی رنجیده خاطر میشیم زود شروع به فحاشی میکنیم اون هم نه فحاشی به خود کسی که ازش رنجیده شدیم بلکه به خواهر و مادر بیچاره ش که اصلا روحشون هم از ماجرا خبر نداره!!! ? ? ?

0 ❤️

2016-04-27 02:14:10 +0430 +0430

بله من تایپکت رو دیدم اتفاقا واکنش های دوستانی که از این مسـعله خوششون اومده بود ونیومده بود رو دیدم ولی خب نظری ندادم چون متاسفانه بی فایده اس و به یکباره نمیشه تغییرش داد :( :(

0 ❤️

2016-04-27 17:46:59 +0430 +0430

بنده قصد توهین ندارم. اما
شهوانی ماکتی از ایران و جامعه ایرانی هست.کسانی که فقط کارخودمون رو میکنیم.حرف خودمون رو قبول داریم.و هرکس بگه خوبیم باهاش دوستیم.هرکی کوچک ترینم ایرادبگیره دشمن ماهست
شهوانی نشون میده مردم ایران قانون مند نیستن.یعنی اگر زور رو سرشون نباشه هرکس ادعای خدایی داره.
و نوکته قابل توجه میل جنسی و ازاد نبودن جوون ها هست که اینجا کامل دیده میشه
مثلا طرف تو پروفایلش نوشته یک دختر از فلان شهر میخوام.بعد تو تایپک گی پیام میده کونی زیر بیست سال میخوام.
کلا این اقا گی نیست.فشار بالاشه.یا بلد نیست با دختر رابطه برقرار کنه.یا پول نداره.یا قیافش خیلی داغونه.
ازناچاری به یاد دوران نو جوانی رو به همجنس میاره

0 ❤️

2016-04-27 17:56:08 +0430 +0430

از وقت گفتین.وقت بیکای داشته باشم میام.و درکل دنبال کننده تایپک دینی و سیاسی هستم.
نمیشه گفت اصلا ولی خیلی کم به عکس و داستان ها نگاه میکنم
چهره های که ازیادم نمیره زری کس طلا و خاله میترا.هرچند خاله میترا همیشه مخالف نظرمن نظرمیداد.اما به هم احترام میذاشتیم
و خاطره اینکهیک زمانی شب ها ساعت ده تا دوازده تایپک های دینی و سیاسی خیلی شلوغ بود.نزدیک بیست نفرپای ثابت داشت
که امروز نیستن و جاشون خالیه.اقایان و خانم هایی که نمیشه اسمشون رو بیارم.اگه پیام منو میبینین باید بگم جاتون خالیه.
پساس ازشما

0 ❤️

2016-04-27 18:36:22 +0430 +0430

گوزوی خوشبخت تا حالا تونستی فارتس فیس رو تو دنیای واقعی تجربه کنی ؟

0 ❤️

2016-04-30 17:37:00 +0430 +0430
نقل از: mehdi89zed ممنون ازتاپیک جالبت...چطوری باسایت آشنا شدم:یه دوستی داشتم اون معرفی کرد..تقریبا3سال دنبال میکردم بعدبه تازگی عضوشدم...چقدراز زندگی خودمون روبهش اختصاص میدم: درحال حاضربیشتر روز...این که چیزی ازش یادگرفتم:اینو میشه ازنظرهای دوستان که زیرداستان ها میزارن..میشه خیلی چیزها یادگرفت.خخخ.نه ولی نبایدزود اعتماد کرد.توزندگی..تاثیرات این سایت:رو من تاثیری نذاشته..خاطره ازسایت..ندارم..بدرود.

ممنون دوست عزیز ولی کاش میگفتید که دقیقا چی یاد گرفتید از نظرهای زیر داستان ها

0 ❤️

2016-05-01 03:02:35 +0430 +0430
نقل از: parviz_parviz بنده قصد توهین ندارم. اما شهوانی ماکتی از ایران و جامعه ایرانی هست.کسانی که فقط کارخودمون رو میکنیم.حرف خودمون رو قبول داریم.و هرکس بگه خوبیم باهاش دوستیم.هرکی کوچک ترینم ایرادبگیره دشمن ماهست شهوانی نشون میده مردم ایران قانون مند نیستن.یعنی اگر زور رو سرشون نباشه هرکس ادعای خدایی داره. و نوکته قابل توجه میل جنسی و ازاد نبودن جوون ها هست که اینجا کامل دیده میشه مثلا طرف تو پروفایلش نوشته یک دختر از فلان شهر میخوام.بعد تو تایپک گی پیام میده کونی زیر بیست سال میخوام. کلا این اقا گی نیست.فشار بالاشه.یا بلد نیست با دختر رابطه برقرار کنه.یا پول نداره.یا قیافش خیلی داغونه. ازناچاری به یاد دوران نو جوانی رو به همجنس میاره

ممنون از تحلیل خوبت دوست من ? من هم موافقم برخی از دوستان از سر قحطی دختر توی این سایت رو اوردن به پارتنر پسر

0 ❤️

2016-05-02 08:12:43 +0430 +0430

من از طریق گوگل عزیز با این سایت آشنا شدم ?
تقریبا 5ساله که هر چند وقت یه بار میام اما 2ماهه که عضو شدم
من از دوم راهنمایی پزشکی و ژنتیک و سکسولوژی میخوندم و برام جالب لود… اما خب اینجا باعث شد واضح تر مطالبو یاد بگیرم ? ? ? (wanking)

0 ❤️

2016-05-20 08:35:29 +0430 +0430

از طریق گوگل و سرچ زدنه داستان سکسی ?
من اوایل خیلی اهمیت میدادم ولی بعده یه سری مسائل و اتفاقات کمتر میام شهوانی ولی هنوزم قسمتی از زندگیمه.
اره خیلی چیزا تو زمینه های مختلف متناسب با موضوعات سایت البته خودمم سعی کردم یکی از یاد دهنده ها باشم.
دوست پیدا کردن اسونه ولی دوست موندن سخته چنتای دوست پیدا کردم که بعده اشنایی بیشتر ترجیح دادم کات کنم این اواخرم که برگشتم سعی کردم ارتباط برقرار کنم ولی بنا به دلایلی ناکام موند.
خاطره خوبی که از اینجا دارم مربوط به اوایل عضو شدنمه بعده دوماه فعالیتم لغب محبوب ترین کاربر رو تو تاپیک اسکلت حشری بهم دادن با بیشترین رای کاربرا(blush)
مهم ترین تاثیری که این سایت روی زندگیه من داشت این بود که دیگه تمایلات خودمو نادیده نگیرم و خود سانسوری نکنم. ?
ممنون بابت تاپیکت گوزو جان ?

1 ❤️

2016-06-04 17:55:42 +0430 +0430
نقل از: khanom hana از طریق گوگل و سرچ زدنه داستان سکسی ? من اوایل خیلی اهمیت میدادم ولی بعده یه سری مسائل و اتفاقات کمتر میام شهوانی ولی هنوزم قسمتی از زندگیمه. اره خیلی چیزا تو زمینه های مختلف متناسب با موضوعات سایت البته خودمم سعی کردم یکی از یاد دهنده ها باشم. دوست پیدا کردن اسونه ولی دوست موندن سخته چنتای دوست پیدا کردم که بعده اشنایی بیشتر ترجیح دادم کات کنم این اواخرم که برگشتم سعی کردم ارتباط برقرار کنم ولی بنا به دلایلی ناکام موند. خاطره خوبی که از اینجا دارم مربوط به اوایل عضو شدنمه بعده دوماه فعالیتم لغب محبوب ترین کاربر رو تو تاپیک اسکلت حشری بهم دادن با بیشترین رای کاربرا(blush) مهم ترین تاثیری که این سایت روی زندگیه من داشت این بود که دیگه تمایلات خودمو نادیده نگیرم و خود سانسوری نکنم. ? ممنون بابت تاپیکت گوزو جان ?

مرسی از نظری که دادی حنا جان (inlove) ولی کاش برامون توضیح میدادی که چه مساعل و اتفاقاتی باعث ناکامی و دلزدگیت شده چون هدف ایجاد من از این تاپیک دقیقا بررسی همین گونه موارد هست...... که چی به شما انرژی داده برا فعالیت و موندن توی سایت و چی باعث شده بی اعتماد بشید و ناراحتتون کرده البته اگه خصوصی هست و دوست نداری بگی عیب نداره... در هر صورت از نظرت هم خوشحال شدم هم ناراحت امیدوارم دیگه چیزی موجب رنجش شما نبوده باشه ?

به تاپیک ها و کارهای اسکلت حشری هم زیاد دلت رو خوش نکن اعتباری بهشون نیست ?

0 ❤️

2016-06-09 21:17:57 +0430 +0430
نقل از: khanom hana از طریق گوگل و سرچ زدنه داستان سکسی ? من اوایل خیلی اهمیت میدادم ولی بعده یه سری مسائل و اتفاقات کمتر میام شهوانی ولی هنوزم قسمتی از زندگیمه. اره خیلی چیزا تو زمینه های مختلف متناسب با موضوعات سایت البته خودمم سعی کردم یکی از یاد دهنده ها باشم. دوست پیدا کردن اسونه ولی دوست موندن سخته چنتای دوست پیدا کردم که بعده اشنایی بیشتر ترجیح دادم کات کنم این اواخرم که برگشتم سعی کردم ارتباط برقرار کنم ولی بنا به دلایلی ناکام موند. خاطره خوبی که از اینجا دارم مربوط به اوایل عضو شدنمه بعده دوماه فعالیتم لغب محبوب ترین کاربر رو تو تاپیک اسکلت حشری بهم دادن با بیشترین رای کاربرا(blush) مهم ترین تاثیری که این سایت روی زندگیه من داشت این بود که دیگه تمایلات خودمو نادیده نگیرم و خود سانسوری نکنم. ? ممنون بابت تاپیکت گوزو جان ?

مرسی از نظری که دادی حنا جان (inlove) ولی کاش برامون توضیح میدادی که چه مساعل و اتفاقاتی باعث ناکامی و دلزدگیت شده چون هدف ایجاد من از این تاپیک دقیقا بررسی همین گونه موارد هست...... که چی به شما انرژی داده برا فعالیت و موندن توی سایت و چی باعث شده بی اعتماد بشید و ناراحتتون کرده البته اگه خصوصی هست و دوست نداری بگی عیب نداره... در هر صورت از نظرت هم خوشحال شدم هم ناراحت امیدوارم دیگه چیزی موجب رنجش شما نبوده باشه ?

به قوله خودت این مسائل هم یکم خصوصیه هم دوس ندارم چهره کسیو بدنام کنم یا بد گویی کنم ازش ولی مشکل اصلیه من با دوست نماها است که باعث میشه برا حفظه ارامش خودم دور باشم از شهوانی وقتی با کسایی اشنا میشم که یک درصد فک میکنم میتونم باهاشون تو همینجا خیلی چیزا رو به اشتراک بزارم ولی به فجیح ترین وضع چهره مزخرفشونو میبینم ترجیح میدم اصن اینجا نیام تا درگیری داشته باشم…
انرژی که اینجا بهم میده برا فعالیت ازادیه بیانشه میتونم راجب هرچزی که دلم میخواد و تو جامعم تابوئه حرف بزنم این برا من انرژیه!!
اسکلت عزیییییییییییییییییییزترین دوسته منه از همینجا به همه میگم هیچکس مثله اسکلت برام دل نسوزونده و پیگیره تاپیکام نبوده همیشه مدیونشم که منو تو بدترین شرایطم تنها نزاشته ?

1 ❤️

2016-06-09 21:43:34 +0430 +0430
نقل از: khanom hana

به قوله خودت این مسائل هم یکم خصوصیه هم دوس ندارم چهره کسیو بدنام کنم یا بد گویی کنم ازش ولی مشکل اصلیه من با دوست نماها است که باعث میشه برا حفظه ارامش خودم دور باشم از شهوانی وقتی با کسایی اشنا میشم که یک درصد فک میکنم میتونم باهاشون تو همینجا خیلی چیزا رو به اشتراک بزارم ولی به فجیح ترین وضع چهره مزخرفشونو میبینم ترجیح میدم اصن اینجا نیام تا درگیری داشته باشم.... انرژی که اینجا بهم میده برا فعالیت ازادیه بیانشه میتونم راجب هرچزی که دلم میخواد و تو جامعم تابوئه حرف بزنم این برا من انرژیه!! اسکلت عزیییییییییییییییییییزترین دوسته منه از همینجا به همه میگم هیچکس مثله اسکلت برام دل نسوزونده و پیگیره تاپیکام نبوده همیشه مدیونشم که منو تو بدترین شرایطم تنها نزاشته ?

_

شرمنده میکنی... من که کاری نکردم.

شهوانی اگه یه دستاورد خوبم برا من داشته باشه؛ یافتن دوستای همیشگی مث خودته. ?

0 ❤️

2016-06-09 21:44:00 +0430 +0430

گوزوی خوشبخ

کمتر پش سر من وز وز کن مرتیکه. چه هیزم تری بت فروختم که خودم یادم نی؟

0 ❤️

2016-06-11 19:51:35 +0430 +0430
نقل از: iman189 سلام عزیزم خیلی سال پیش توی گوگل که سرچ میکردم پیداش کردم عضوم شدم ولی سر بهش زیاد نمیزدم تا یکسال پیش که دوباره اومدم و دیدم بیشتر گی و کون ریخته توش و آی دیم پاک کردم الانم چند روزه اومدم ولی بازم همون وضعه کلا تو خیابونم شده همین یا کونی زیاد شده کلا توی ایران یا شانس ما همه کونیا میخواند به ما بدند

ممنون از توجه و نظرت دوست عزیز فکر کنم هر دو!

0 ❤️

2016-06-11 19:52:23 +0430 +0430
نقل از: mikhamet123

چند وقتی هست که میام بر حسب اتفاق سایت رو جایی دیدم وارد شدم آمدم نظر بدم که دیدم باید عضو بود ،،،،ازش چی یاد گرفتم؟یاد گرفتم هرکسی که خواست باهات قرار بزاره و میگه نمیتونه بیاد جایی که محل قراره و تو بیا فلان جا نرو چون حتما الکی تو رو میکشونه به آون محل و نمیاد پس الکی گول نخور،،،،مورد بعدی خیلی ها هم الان میگن اره اما چند دقیقه بعد یادشون میره خلاصه دنیایی هست پسرها میگه دختره مجرده میگه بیا با زنم اره خلاصه،،،،، بیا صفا کن و وقت بگذرون و برو وابسته کسی نشو که با احساسات و شعورت بازی میکنن/p>

ممنوووون

دوست یابی در چنین سایتی بالاخره ریسک خودش رو داره

0 ❤️

2016-06-11 19:54:25 +0430 +0430
نقل از: khanom hana

به قوله خودت این مسائل هم یکم خصوصیه هم دوس ندارم چهره کسیو بدنام کنم یا بد گویی کنم ازش ولی مشکل اصلیه من با دوست نماها است که باعث میشه برا حفظه ارامش خودم دور باشم از شهوانی وقتی با کسایی اشنا میشم که یک درصد فک میکنم میتونم باهاشون تو همینجا خیلی چیزا رو به اشتراک بزارم ولی به فجیح ترین وضع چهره مزخرفشونو میبینم ترجیح میدم اصن اینجا نیام تا درگیری داشته باشم…
انرژی که اینجا بهم میده برا فعالیت ازادیه بیانشه میتونم راجب هرچزی که دلم میخواد و تو جامعم تابوئه حرف بزنم این برا من انرژیه!!
اسکلت عزیییییییییییییییییییزترین دوسته منه از همینجا به همه میگم هیچکس مثله اسکلت برام دل نسوزونده و پیگیره تاپیکام نبوده همیشه مدیونشم که منو تو بدترین شرایطم تنها نزاشته ?

متاسفم به هر حال که اینطوری شده

بالاخره اینجا انتظار بدترین چیزها رو باید داشت خودم هم یاد گرفتم که تو چنین محیطی به هیچ چیز و هیچ کس اعتماد نکنم

اون سخن بنده هم البته شوخی بود عزیز دل به دل نگیر :)

0 ❤️

2016-06-11 19:54:58 +0430 +0430
نقل از: اسکلت حشری

گوزوی خوشبخ

کمتر پش سر من وز وز کن مرتیکه. چه هیزم تری بت فروختم که خودم یادم نی؟

به قول خودت

چه عررررررررررررررض شود؟!!!

0 ❤️

2016-06-11 20:18:45 +0430 +0430

این سایت ، سایت جالبیه برام سرگرم کننده است …اوقات فراغتم رو میام اینجا…دوستان بسیار بسیار خوبی هم پیدا کردم مثل پویاپویا2012…پسرعصبانی…تبهکار…اسکلت حشری…پسرها نمیگریند…پرویزپرویز…سوخو…جولیا…دهقان خلافکار…و …خوشحالم که با دوستانم تو این سایت رابطه دارم

0 ❤️

2016-06-15 01:16:27 +0430 +0430
نقل از: homayoon23 این سایت ، سایت جالبیه برام سرگرم کننده است .....اوقات فراغتم رو میام اینجا......دوستان بسیار بسیار خوبی هم پیدا کردم مثل پویاپویا2012...پسرعصبانی....تبهکار.....اسکلت حشری.....پسرها نمیگریند....پرویزپرویز........سوخو.......جولیا......دهقان خلافکار......و .....خوشحالم که با دوستانم تو این سایت رابطه دارم

ممنون از نظرت دوست عزیز پس بهترین مزیت سایت برای شما هم یافتن دوستان خوب بوده (preved)

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «