سلاطین گُل زرد

1399/10/30

خوب قبل از اینکه به شخصیت و روال کاری این کارکترهای خلاق و البته باهوش که من و دوستام اسم اونارو " سلاطین گُل زرد "
گذاشتیم بپردازم اول لازمه یک نکته مهم را یادآوری کنم .
رعایت قانون اول در دنیای مجازی وقتی که برای تفریح و یا سرگرمی وارد آن میشوید :
اشخاص را همانطوری که خودشان را معرفی می نمایند قبول کنید یعنی وقتی یک شخص خود را به عنوان یک “زن” معرفی میکند شما باید بگید : بله درسته تو یک زن هستی و وقتی شخصی معتقده هست که مرد میباشد شما باید بگید : بله تو یک مرد هستی و این در مورد بقیه اطلاعات کاربری نیز صدق میکند . چرا که اگر بخواهی دائم بدنبال واقعیت و در پی اثبات جلعی بودن هویت اشخاص باشی نه تنها هیچ لذتی از این فضا نخواهید برد بلکه بعد از مدتی سر خورده شده و مجبور به ترک محیط میشوید .
ولی مهم ترین نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که :شما قبول میکنید چون دوست دارید سرگرم بشوید ولی لزوما نباید " باور" کنید !
باور اشخاص در دنیای مجازی + اعتماد = عبور از خط قرمز !!! و این نتیجه ای جز تاوان سنگین در بر نخواهد داشت .
" باور " هر آدم نشان دهند میزان شعور ، تجربه و معلومات و شخصیت فرد میباشد و نباید یه همچین گوهری گرانبهائی را به سادگی در معرض فروش قرار داد .
به نظر من برای اینکه از محیط مجازی نهایت لذت را ببریم بهتر است که " باور " خود را درون سینه مخفی کرده و در ظاهر تا جائی که به حریم خصوصی ما لطمه وارد نشود با بقیه و افکارشان همراه شویم . و با دقت در انتخاب موضوع مورد علاقه از افکار و نظرات بقیه استفاده کنیم .
خود من حتی اشخاص را بر اساس عکس پروفایلی که میگذارند توی ذهنم تجسم میکنم چون وقتی در مسیر جریان حرکت میکنم وقت خیلی زود میگذره و از هر لحظه اون لذت میبرم . ولی به شخصه محاله در محیط مجازی کسی را باور کنم مگر اینکه خلافش ثابت بشود .
بعضی مواقع رفاقت های مجازی خیلی دلچسب تر از واقعیت میباشد چون اینجا همه از خودشان چهره ای متفاوت و مثبت به نمایش میگذارند .
اکثر آدم هائی که در زندگی واقعی اشخاصی تند خو ، عصبی ، درون گرا و بطور ذاتی دیکتاتور و غیره و غیره هستند در اینجا به نمادی از الهه های یونانی ( مخصوصا آفرودیته ) تبدیل میشوند که با ظلم و جور و هر گونه تبعیض مخالف و در نبرد میباشند .
خوب شخصا معتقدم اینکه با روحیات مجازی و با شناختی که این اشخاص از ذات واقعی خود دارند و در اینجا تلاش در تغییر این هویت میکنند همدم بودن بسیار جالب و آموزنده میباشد .
ل . زُبیره

ادامه دارد …

15 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-01-20 14:25:57 +0330 +0330

واژه ای به نام اصالت …
از نظر شما چه تعریفی دارد ؟
به نظر شما اصالت = روشنفکری ؟
به نظر شما اصالت = شهرنشینی یا در شهر متولد شدن میباشد؟
به نظر شما اصالت = لهجه و گویش پایتخت را دارا بودن است ؟
به نظر شما اصالت = در مهاجرت و به کار بردن الفاظ که برای خیلی ها بیگانه و حتی نامفهوم است آن هم در حالی که هنوز عرق تن ما خشک نشده وجود دارد؟
به نظر شما اصالت = به کار بردن واژه هائی که حتی معنی واقعی اونارو نمیدونیم مثلا (تابو) ؟
مدت هاست که دارم فکر میکنم و تعریف روشنی از این واژه به دست نیاوردم .
اگر شما معنی این را میدانید لطفا به من کمک کنید . سپاسگزارم
ل.زُبیره

4 ❤️

2021-01-20 23:36:45 +0330 +0330

یکی از خصوصیات " سلاطین گُل زرد " = هیچکدام به گفته های خود باور ندارند ، و از آن تنها برای فریب و سوء استفاده از احساسات دیگران استفاده مینمایند .
از کتاب صادق هدایت :
مسجدی کنار مشروب فروشی قرار داشت و امام جماعت آن مسجد درخطبه هایش هر روز دعا می کرد : “خداوندا زلزله ای بفرست تا این میخانه ویران شود .”
روزی زلزله آمد و دیوار مسجد روی میخانه فرو ریخت . و می خانه ویران شد . صاحب میخانه نزد امام جماعت رفت و گفت : “تو دعا کردی میخانه من ویران شود پس باید خسارتش را بدهی !”
امام جماعت گفت : “مگر دیوانه شدی ! مگر می شود با دعای من زلزله بیاید و میخانه ات خراب شود !”
پس هر دو به نزد قاضی رفتند . قاضی با شنیدن ماجرا گفت : “در عجبم که صاحب میخانه به خدای تو ایمان دارد ، ولی تو که امام جماعت هستی به خدای خود ایمان نداری ! ! !”

به نظر من شاید یک دزد و یا آدمی بدکاره هر از چند گاهی در برابر خداوند احساس شرم کند ولی بنده بر این باورم کسی که دائم از وجود خداوند و عذاب الهی حرف میزند در زندگی به هیچ عنوان دچار ندامت نمیشود چرا که ابدا به وجود خداوند اعتقادی ندارد .
بیوه سیاه 🙃

3 ❤️

2021-01-21 09:11:43 +0330 +0330

خیلی از تاپیک هارو که میبینم وسوسه میشم که در جوابشون بگم :
نگران نباش حالت خوب میشه عزیزم… همه وقتی میان شهر یه همچین حس و حالی دارن ولی بعد از یه مدت که به محیط عادت کردن از سرشون میپره !!! گابیتا

2 ❤️

2021-01-22 18:29:26 +0330 +0330

در جواب دوستانی که از نحوه عملکرد ما انتقاد میفرمایند باید عرض کنم :
بلی حق با شماست ، با توجه به اینکه تیم ما اصلا به روز نیست و از اونجائی که واقعا نتوانسته ایم حق مطلب را در مقابل این همه حمایت و پشتیبانی مخاطبین خود ادا نمائیم و از این بابت به شدت شرمسار و خجلت زده ایم و با عنایت به اینکه حضور ما باعث شکوفائی هنرهای نهفته دیگر عزیزان میشود، و طبق معمول برخی در می یابند که در این ضمینه یدی طولا دارند، بهتر آن است که سکان را به دست اساتیدی که در این کار تبحر ، ذوق و همچین هنر بیشتری دارند تحویل داده و بیصبرانه منتظر هنرنمائی آن عزیزان باشیم. عذر خواهی صمیمانه ما را پذیرا باشید . 🙏😥
کِلاتوشیا

6 ❤️

2021-01-22 19:37:13 +0330 +0330

↩ golb
تا بحال هیچ تیمی نه از نظر کمیت و نه از لحاظ کیفیت به اندازه تیم کلاتو کمیک ترجمه نکرده
من از طرف خودم حرف میزنم، شاید نظرات متفاوت باشه
من گاهی به نحوه چینش و ترتیب آپلود کمیک ها ایراد میگیرم و برای همشون هم دلایل خودمو دارم، شاید موجه باشن شاید هم نه، من از اولین روزهای فعالیتون ترجمه هاتونو دنبال کردم و به خاطر همین دوست دارم بعضی چیز ها رو عنوان کنم
حتی با کوتاه ترین کلمات قدردانی خودمو ابراز میکنم
اینکه تعداد بازدید زیاده ولی لایک و کامنت کمه یا اینکه کامنتا بیشتر توقع بی مورده، کاملا طبیعیه(البته در ایران) دلایل مختلفی هم میتونه داشته باشه
ولی به نظرم یکی از دلایلش خود شمایین: توی تالار «مجله و داستان مصور سکسی» در ماه کمتر از 10 تا تایپیک ایجاد میشد اونم بیشتر تکراری، حالا روزی 10 تا تایپیک با کیفیت و بروز میتونه توقع ها رو بالا ببره

1 ❤️

2021-01-22 21:22:33 +0330 +0330

ای بابا این تاپیکو دیگه کی زدین !؟ یعنی این الان خلاف قوانین مصوبه نیست!؟
چرا تبعیض قائل میشید … چرا فقط برای من یکی همه چی ممنوعه !؟ از همینجا به شدت این کار شمارو محکوم میکنم !!! این خلاف هر گونه اصول اخلاقی و مساوات جنسیه !

3 ❤️

2021-01-22 21:41:55 +0330 +0330

↩ comicfan
بارُن … تو شریک دزدی یا رفیق قافله ؟؟؟ باز تا این بابا رو دیدی همه چی یادت رفت !!!؟ دیگه گالو رسما شد غریبه !؟؟؟ باشه !!! گذر پوست به دباغ خونه میوفته !!!

3 ❤️

2021-01-23 12:46:48 +0330 +0330

↩ golb
ای بابا!!!
اصلا نمیشه دو کلوم کامنت زد 😬 😬
مگه جنگه؟؟
مگه با هم دشمنین؟
اصلا اگه جنگم باشه من سوئیس ام 😎 😎
من بی طرف بی طرفم. میدونی چیه هرکی کمیک بیشتر گذاشت همون😍
مخلص همتون هستم ❤️
مخصوصا گالو 😎

1 ❤️

2021-01-23 13:03:37 +0330 +0330

↩ comicfan
دشمن !!!؟
دشمن که نه رفیق … ما آدمای متمدنی هستیم … ما فقط یه جزئی به خون هم تشنه ایم … یعنی یه جورائی فقط در حد " سر به تن نباشه " … به قول هاریکا : این دیگه از کرامات خداونده که ما در کنار هم زندگی میکنیم و کشته نمیدیم …😐

3 ❤️

2021-01-23 13:49:53 +0330 +0330

↩ golb
😂 😂 😂 😂
امان از دست تو رفیق

هاریکا 🌹 🌹 ❤️ ❤️ ❤️ 👋 👋

1 ❤️

2021-01-23 17:43:00 +0330 +0330

↩ comicfan
i’m sure once again you gently say you need me !!! kiss kiss ❤️😘 your GABITA

3 ❤️

2021-01-24 13:26:55 +0330 +0330

↩ comicfan
رفیق کجا رفتی یه دفعه غیبت زد ؟ یه وقت نری حاجی حاجی مکه ؟ یه وقت این پتیاره وَر پریده خامت نکنه !!! فردا نفرینش به ما نرسه!!! خدا شاهده این شیطان رجیم که میگن همینه!!!
فردا روزی یه وقت مثل بقیه نیای بیخ گلوی مارو بگیری بگی چرا بهم نگفتی …رفیق از ما گفتن بود دیگه خود دانی !!!

3 ❤️

2021-01-24 13:51:39 +0330 +0330

↩ comicfan
حضور انور با سعادت حضرت عاقا عارضم … از قدیم گفتن " صلاح مملکت خویش خسروان دانند " … البته هر چند تک تک ما به نحوی از انحا تذکرات لازمه در رابطه با این " آکله دُم بریده " را به جنابعالی داده و مکررا یادآوری شده ایم که مراقب این عروس هزار حجله باشید !!! لذا پیرو رفاقت که با شما دارم که بسی باعث سعادت میباشد ، مجداد لازم دیدم که شخصا تکرار مکررات نموده و خاطر نشان شوم که :
عنایت بفرمائید

i’m sure once again you gently say you need me !!! kiss kiss ❤️😘 your GABITA
ترفند های کلیشه ای میباشد !
در دام این عفریته سیاه دل گرفتار نشوید !
فقط بدانید بی دلیل نبوده که نام " بیوه سیاه " را بر این دیو سرشت نهاده ایم . علما گویند که عقرب ، جانور نااهلی نیست فقط از روی غریضه و " ذاتا نیش میزند " این بنده خدا هم ابدا قصدی شومی از اینگونه اعمال ندارد … بی بُته طبق غریضه ذاتی اینگونه رفتار میکند … و کلید واژه انتخاب طعمه هاش کلمه " من " میباشد … و از اونجائی اکثر ما از این " من " زیاد استفاده میکنیم به راحتی در تارهای بیوه سیاه گرفتار میشویم … دیگه فقط میتونم بگم … موید باشید .

3 ❤️

2021-01-24 15:08:48 +0330 +0330

خوب شد گفتی دمت گرمممم
عجب طعمه ای توی تله گذاشته بود فقط یه کم مونده بوداا😬 😬 😬
داشتم فکر می کردم چی بگم چی نگم
خوب شد دیروز کار برام پیش اومد جواب ندادم
حتما خواست خدا بوده
تو رفاقت مایه گذاشتی 🙏 🙏 🌹 🌹

1 ❤️

2021-01-24 15:12:47 +0330 +0330

🌹 🌹

1 ❤️

2021-01-26 12:59:43 +0330 +0330

گالو : تو تاپیک منو خراب کردی !!!

ای بابا این تاپیکو دیگه کی زدین !؟ یعنی این الان خلاف قوانین مصوبه نیست!؟ چرا تبعیض قائل میشید … چرا فقط برای من یکی همه چی ممنوعه !؟ از همینجا به شدت این کار شمارو محکوم میکنم !!! این خلاف هر گونه اصول اخلاقی و مساوات جنسیه !
↓ بهت تبریک میگم چرا که مثل همیشه حماقت ، سفاهت و لوده بودن خودت را با شیوه ای کاملا منحصر به فرد به اثبات رساندی !!! بذار باهات صادق باشم از نظر من تو یه سوسک حقیری که سعی داری از طرق مختلف با جلب توجه دیگران هرزگی و هیز بودن خود را محرز نمائی . با توجه به این همه نبوغ ذاتی که جنابعالی دارند باید بگم : حالم ازت بهم میخوره !!! خیلی بیشعوری !!! پست فطرت!!! الهی بمیری !!!
3 ❤️

2021-01-26 13:07:34 +0330 +0330

↩ comicfan
من از بیگانگان دیگر ننالم. که با من هر چه کرد آن آشنا کرد. لیلا 😢

3 ❤️

2021-01-26 13:53:56 +0330 +0330

↩ golb
یا خود خود خداااا
دیگه واقعا جنگ شده
من از همین الان بیطرفی محض خودمو اعلام میکنم
توی این تایپیک هیچ چی نمینویسم

0 ❤️

2021-01-26 13:56:49 +0330 +0330

↩ golb
من مخلص شما
وبقیه اعضای تیم کلاتو هستم.
خواستم اسم بیارم دیدم بعضی از اسامی یادم نیست گفتم باز بهونه دست یکی دیگه میدم 🌹 🌹 🌹 ❤️ ❤️ ❤️ 😘 😘 😘

1 ❤️

2021-01-27 00:07:00 +0330 +0330

به به … به به … پس رسما جنگ شروع شده و ما بی خبریم … افشا گری … به قول یه عروسک زشت ، میگم هان !!!

بهت تبریک میگم چرا که مثل همیشه حماقت ، سفاهت و لوده بودن خودت را با شیوه ای کاملا منحصر به فرد به اثبات رساندی !!! بذار باهات صادق باشم از نظر من تو یه سوسک حقیری که سعی داری از طرق مختلف با جلب توجه دیگران هرزگی و هیز بودن خود را محرز نمائی . با توجه به این همه نبوغ ذاتی که جنابعالی دارند باید بگم : حالم ازت بهم میخوره !!! خیلی بیشعوری !!! پست فطرت!!! الهی بمیری !!!

از اونجائی که تمام حرفهائی که زدی کلیشه ای و آشناست … قبلتم
فقط در مورد مبحث سوسک که فرمودین ← تازگی داشت … لذا باید بگم ایول داری !
تنها سوالی که باقی می ماند این است که ← تو که میدونی این حرفا در من اثری نداره … چرا اینقدر خودتو خسته کردی !؟
من که میرم دیگه چرا هُلم میدی!؟

3 ❤️

2021-01-28 11:27:52 +0330 +0330

از نظر ما تاپیک حرمتی دارد و باید به قاعده ایجاد شود .
خوب لیلا بر این باور میباشد که گالو تاپیک ایشان را خراب کرده برای همین اینجا جواب سوال تعدادی از کاربر ها را میدهم .
اکثر ما با برخورد با کار رایگان این تصور را داریم که شخص اطلاع کامل و جامعی از ارزش کاری که انجام میدهد را ندارد . خیلی ها با کارنامه کاری ما که شامل دوبله و ترجمه فیلم ، موزیک ویدیو ، داستان و این اواخر کمیک آشنائی دارند . باید عرض کنم سه نفر از بچه های گروه هاریکا - لیلا و گالو عضو ای اس تی هستند لذا با قیمت و نرخ کارها کاملا آشنائی داریم . نمیخواهم با اعلام نرخ نامه کار را بر بقیه سخت کنم ولی تنها به این بسنده میکنم که ما با واحدی غیر از پول ایران کار میکنیم که قابل مقایسه با روال متداول در ایران نیست . این اشتباه هست که دیگران غالبا ناآگاهانه برداشت میکنیم و گمان بر این دارند که ما بی اطلاع هستیم .
چه خوب هست گاهی با لایک کردن کارهای که دیگران برایش زحمت کشیده اند حق مطلب را ادا نمائیم . واین در مورد کارهای ما صدق نمیکند . نویسنده های چیره دستی در این انجمن هستند که کمتر از آن عزیزان قدردانی میشود .
ما باید به سایه نشینانی که همیشه در حاشیه هستند بیشتر توجه کرده و قدر زحمات آنها را بدانیم .
چرا بعضی از کمیک ها را با تاخیر میگذاریم ؟
چون کارهای ما زیر ذربین و ممیزی میباشد . زمانی که در تلگرام فعالیت داشتیم ← کریزی دد - دوفوس ← عضو کانال ما بودند و خیلی از کارهای ما را نقد میکردند . برای همین سعی داریم کاری را ارائه دهیم که کمتر ایراد داشته باشد .
چرا کارهای خودمان را اینجا میگذاریم ؟
زیرا به مالک شهوانی اعتماد داریم .
کِلاتو

5 ❤️

2021-01-28 11:37:43 +0330 +0330

“گل زرد”

اسم روستای آبا و اجدادی من در لرستانه …😍👋

2 ❤️

2023-09-07 23:08:07 +0330 +0330

↩ comicfan
بذار از یک واقعیت پرده برداری کنم !
اوایل گالو تو را با ادمین یک سایت اشتباه گرفته بود !
برای همین با زبان اجنبی باهات صحبت میکرد !
به همه ما هم گفت که شما همان شخص هستی !
هر چند توفیری هم ندارد !

1 ❤️

2023-09-08 13:20:39 +0330 +0330

↩ عیـاش

هر چند توفیری هم ندارد !
👌

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «