سوال از آقایون(چرا زن متاهل یا صیغه ای؟؟)

1395/12/08

سلام من به عنوان یه دختر هیچوقت درک نمیکنم که چرا آقایون از خانومای متاهل و یا صیغه ای و پولی واسه سکس استفاده میکنن،؟؟ یعنی چطور دلتون میاد یه نفر که صد نفر دبگم کردنش شما باهاش بخوابید…واقعا درک نمیکنم.
خیلی چندشه به نظرم

2764 👀
3 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-02-26 08:20:15 +0330 +0330

مردا با زنا خیلی فرق دارن

2 ❤️

2017-02-26 08:21:45 +0330 +0330

به همون دلیلی که خانم های متاهل برای ایفای نقش بهتر با آقایون مجرد دست دوستی میدن.

2 ❤️

2017-02-26 08:23:15 +0330 +0330

یه کالایی هست به اسم کاندون که میشه ازش استفاده کرد ?
البته این برای کسایی هست که مجرد هستن
به نظر منم کسی که زن داره خودش نباید بره سمت زن یا دخنر دیگه

0 ❤️

2017-02-26 08:24:08 +0330 +0330
نقل از: shayan20santi برا اینکه زنهای صیغه ای با تجربه هستن و خوب حال میدن ولی دخترها بلد نیستن فقط ناز میکنن

اینکه عاشق یه نفر باشید و با عشق سکس کنید بده ؟؟ اون صیغه ای فقط به فکره پولشه و کون لق شما واقعا چطور دلتون میاد

3 ❤️

2017-02-26 08:24:27 +0330 +0330

و اینکه خیلی از زنا هم همین طور شدن (تنوع طلب)

0 ❤️

2017-02-26 08:39:34 +0330 +0330
نقل از: D.Gilmour به همون دلیلی که خانم های متاهل برای ایفای نقش بهتر با آقایون مجرد دست دوستی میدن.

به این میگن جوال منظقی . خوشم اومد

1 ❤️

2017-02-26 08:40:49 +0330 +0330
نقل از: taha89 من با سکس پولی و کسی که با هزار نفر خوابیده مخالفم ولی زنهای متاهل که فقط با شوهرشون بودن در صورت داشتن فان مشکلی نمیبینم داخلش ولی معذرت میخوام من برای خودم شخصیت قایلم با هر کسی نمیخوام و حاضر نیستم با شخصی که مد نظرتونه و توی گفته هاتون گفتید بخوابم

منم موافقم با شما

1 ❤️

2017-02-26 11:21:28 +0330 +0330
نقل از: amirgft جواب مرا ندادی؟ ولی دیگه کسی وقت ناز کشیدن دخترا نداره.و متاهل و صیغه چون خودش نیاز داره سریع معامله جور میشه.

چرا وقتشو نداره ؟؟ وقتی عاشقش باشی نازشم میکشی…اونجور سکسی صد سال سیاه نباشه بهتره

1 ❤️

2017-02-26 11:23:10 +0330 +0330
نقل از: mj1989 چون اولا اوپن هستن ثانیا با تجربن سوما ادم پولشونو میده ناز دختر نمیخره. الان خود تورو بخوای مخ کنی سه ساعت باس ناز بکشی تا پا بدی

دختر خوب و همه چی تموم بخوای بایدم ناز بکشی…بحث لیاقته خلایق هرچه لایق

0 ❤️

2017-02-27 15:54:47 +0330 +0330
نقل از: shima-bt
نقل از: mj1989 چون اولا اوپن هستن ثانیا با تجربن سوما ادم پولشونو میده ناز دختر نمیخره. الان خود تورو بخوای مخ کنی سه ساعت باس ناز بکشی تا پا بدی

بحث خلایق هرچه لایق نیست هر شب ک نمیشه چلوکباب خورد میشه؟؟؟؟

0 ❤️

2017-02-27 17:54:43 +0330 +0330

خب بیا با من دوست شو تا یه حالی هم بکنیم

0 ❤️

2017-02-27 18:09:33 +0330 +0330

ببین تو یه سن خاصی بخصوص 18تا27سال پسرا علاقه شدیدی به خانوم های متاهل دارن. چون از اندام تو پر خوششون میاد. اندام تو پر منظور اندامیه که حتی دخترای فوق العاده لاغرم بعد از سکس به خاطر ترشحات غده های جنیسشون پیدا میکنن.
و اما این توضیحی که دادم فقط برای خانوم های متاهل بود ن صیغه ای. هدف مردا از ارتباط با خانوم های صیغه ای بیشتر یه دلیل داره ک اونم شهوت بیش از اندازس یا پاسخ ندادن درست همسرشون به نیازاشون. و اما من یه سوال از شما دارم. شما به عنوان یه دختر چرا از این منظر نگا نمیکنی ک یه دختر حالش بهم نمیخوره که با دها مرد باشه ؟ کدوم بدتر اینکه یه ابزار برای حال کردن بقیه باشی یا اینکه از بقیه مثه یه ابزار برای حال کردن استفاده کنی؟
و اما جمله پایانیما بگم که این دخترا هستن که این شرایطا ب وجود میارن ن مردا. اگه قفلی برای باز کردن نباشه کلیدیم براش ساخته نمیشه¡

1 ❤️

2017-02-27 18:14:09 +0330 +0330
نقل از: amirazad4745034

ولی واسه اینکه سیر شی نمیای غذای مونده و فاسد بخوری (clap)

0 ❤️

2017-02-27 18:17:36 +0330 +0330
نقل از: ravi007 ببین تو یه سن خاصی بخصوص 18تا27سال پسرا علاقه شدیدی به خانوم های متاهل دارن. چون از اندام تو پر خوششون میاد. اندام تو پر منظور اندامیه که حتی دخترای فوق العاده لاغرم بعد از سکس به خاطر ترشحات غده های جنیسشون پیدا میکنن. و اما این توضیحی که دادم فقط برای خانوم های متاهل بود ن صیغه ای. هدف مردا از ارتباط با خانوم های صیغه ای بیشتر یه دلیل داره ک اونم شهوت بیش از اندازس یا پاسخ ندادن درست همسرشون به نیازاشون. و اما من یه سوال از شما دارم. شما به عنوان یه دختر چرا از این منظر نگا نمیکنی ک یه دختر حالش بهم نمیخوره که با دها مرد باشه ؟ کدوم بدتر اینکه یه ابزار برای حال کردن بقیه باشی یا اینکه از بقیه مثه یه ابزار برای حال کردن استفاده کنی؟ و اما جمله پایانیما بگم که این دخترا هستن که این شرایطا ب وجود میارن ن مردا. اگه قفلی برای باز کردن نباشه کلیدیم براش ساخته نمیشه¡

من چون اینجا دیدم چقد از آقایون دنبال این موردن کنجکاو شدن وگرنه اون دختر هزار مرتبه کثیف تره که تنشو در اختیار هرکی میذاره یعنی این وسط سر سوزنی احساس وجود نداره خب صد سال سیاه همچین سکسی نباشه بهتره جق بزنید بهتره والا (dash)

0 ❤️

2017-02-27 18:21:11 +0330 +0330

والا من تاحالا دختر همه چی تموم ندیدم. و فک نمیکنم هیچ کدوم از جوونای های هم سن و سال منم دیده باشن.
با این وضع بخوای زن بگیری حتی اگه پشت کوهم بخوای زن انتخاب کنی باید شک کنی ک به کسی حال نداده باشه. و پیشنهاد میکنم یه سر تو پوتیوب یه سرچی دراین باره بکنید میفهمید

0 ❤️

2017-02-27 18:29:03 +0330 +0330

حالا کاری به خانومهای صیغه ای ندارم اون هم رعایت سلامت میکنند اما خانومهای متاهل اتفاقا خیلی هم سالمند.بخاطر تاهل اگرم شیطنت بکنند اکثرا تکپرند.ضمنا خودت مونده تر از این خانوما هستی.با این اخلاق گندت هیچ کس هم جلو نمیاد.به چه چیزت مینازی.حتما اقایون که با خانومای متاهل سکس میکنند از رفتار طرف خیلی خوششون اومده.و باهاش لذت برده اگه غیر اینه اقایون بیان و بگند.و اون خانومای صیغه ای هم بخاطر پول خیلی گرم و مهربانانه برخورد میکنند همینه مردا و پسرا ,دخترایی مثل شما رو عن هم حساب نمیکنند.البته خودمم دخترم اما ادعا ندارم

2 ❤️

2017-02-27 18:44:21 +0330 +0330

زنی که متاهل باشه و خیانت کنه باید با قداره تیکه تیکش کنی ?

وقتی دوسش نداری گوه خوردی باهاش رفتی زیر یه سقف

0 ❤️

2017-02-27 18:55:39 +0330 +0330
نقل از: ravi007 ببین تو یه سن خاصی بخصوص 18تا27سال پسرا علاقه شدیدی به خانوم های متاهل دارن. چون از اندام تو پر خوششون میاد. اندام تو پر منظور اندامیه که حتی دخترای فوق العاده لاغرم بعد از سکس به خاطر ترشحات غده های جنیسشون پیدا میکنن. و اما این توضیحی که دادم فقط برای خانوم های متاهل بود ن صیغه ای. هدف مردا از ارتباط با خانوم های صیغه ای بیشتر یه دلیل داره ک اونم شهوت بیش از اندازس یا پاسخ ندادن درست همسرشون به نیازاشون. و اما من یه سوال از شما دارم. شما به عنوان یه دختر چرا از این منظر نگا نمیکنی ک یه دختر حالش بهم نمیخوره که با دها مرد باشه ؟ کدوم بدتر اینکه یه ابزار برای حال کردن بقیه باشی یا اینکه از بقیه مثه یه ابزار برای حال کردن استفاده کنی؟ و اما جمله پایانیما بگم که این دخترا هستن که این شرایطا ب وجود میارن ن مردا. اگه قفلی برای باز کردن نباشه کلیدیم براش ساخته نمیشه¡

من چون اینجا دیدم چقد از آقایون دنبال این موردن کنجکاو شدن وگرنه اون دختر هزار مرتبه کثیف تره که تنشو در اختیار هرکی میذاره یعنی این وسط سر سوزنی احساس وجود نداره خب صد سال سیاه همچین سکسی نباشه بهتره جق بزنید بهتره والا (dash)

شیما خانوم نمیدونم چند سالتونه. ولی فک میکنم بچه ها تا سن بیست سالگی حتما دورانیا تجربه کردن ک شهوت به قدری زیاد میشه که اصن احساس معنایی نداره. شاید یه دختر نتونه احساسات خودشا کنترل کنه. ولی یه پسر از جمله خوده من میتونم احساسات خودما بکشم. پس اینکه شما فک کنی یه رابطه حتما باید با به اوج رسیدن عشق به وجود بیاد اینطور نیس

0 ❤️

2017-02-27 18:57:27 +0330 +0330

خودم دنبالشم تا حالا تجربه نداشتم ولی میخوام با زن متاهل حال کنم از بس ک حرفه ای ساک میزنن حال میدن

0 ❤️

2017-02-27 19:09:23 +0330 +0330
نقل از: ya.sii

حالا کاری به خانومهای صیغه ای ندارم اون هم رعایت سلامت میکنند اما خانومهای متاهل اتفاقا خیلی هم سالمند.بخاطر تاهل اگرم شیطنت بکنند اکثرا تکپرند.ضمنا خودت مونده تر از این خانوما هستی.با این اخلاق گندت هیچ کس هم جلو نمیاد.به چه چیزت مینازی.حتما اقایون که با خانومای متاهل سکس میکنند از رفتار طرف خیلی خوششون اومده.و باهاش لذت برده اگه غیر اینه اقایون بیان و بگند.و اون خانومای صیغه ای هم بخاطر پول خیلی گرم و مهربانانه برخورد میکنند همینه مردا و پسرا ,دخترایی مثل شما رو عن هم حساب نمیکنند.البته خودمم دخترم اما ادعا ندارم

اولین باره طرفداریه یه دختر از پسرا را میبینم.
هم درسته و هم نه. همه چی میانش خوبه. من از دخترایی که تو خیابون یا خیلی جاها با کارای چندش اور میخوان توجه پسرا را جلب کنن متنفرم. و حتی دخترایی ک ارایششون واااقعا حال به هم زنه. ولی اینکه دختر با محبت کردن میتونه پسرا به طرف خودش بکشه صد که چه عرض کنم هزار دردصد درسته. محبت یه دختر ب پسر میتونه معجزه کنه حتی اگه دختر خوشگل نباشه

0 ❤️

2017-02-27 19:20:21 +0330 +0330
نقل از: ravi007

هم درسته و هم نه. همه چی میانش خوبه. من از دخترایی که تو خیابون یا خیلی جاها با کارای چندش اور میخوان توجه پسرا را جلب کنن متنفرم. و حتی دخترایی ک ارایششون واااقعا حال به هم زنه. ولی اینکه دختر با محبت کردن میتونه پسرا به طرف خودش بکشه صد که چه عرض کنم هزار دردصد درسته. محبت یه دختر ب پسر میتونه معجزه کنه حتی اگه دختر خوشگل نباشه

من از پسرا حمایت نمیکنم یا برعلیه دخترا باشم از حق دفاع میکنم.یه جاهایی دخترا طوری برخورد میکنند انگار اسمون جر خورده و ایشون از اون بالا به پایین تشریف اوردند.من مخالف غرور تو خانوما نیستم اما بعضیا معذرت عنشو دراوردند.البته به بعضیا حق میدم که با برخی از پسرای کلاش و دروغگو رفتار بد نشون بدن اما نه همشون

1 ❤️

2017-02-27 19:36:43 +0330 +0330

یعنی دمت جیز
حرف دل ما رو زدی
اومدم همینارو بنویسم که دیدم تو زحمتش رو کشیدی
ممنون

ایول داری

0 ❤️

2017-02-27 19:37:22 +0330 +0330

تو میگی چیکار کنن؟؟؟

البته لازم به ذکره من تاحالا رابطه نداشتم و از متاهل متنفرم چون کاره بسیار کثیفی هستش ولی صیغه ای چون فقط برای رابطه میخوان و تمام

اگه کسی رو برای همیشه بخوام هرکاری در توانم باشه انجام میدم

حالا تو بگو چیکار کنن

0 ❤️

2017-02-27 19:50:50 +0330 +0330
نقل از: ravi007

من از پسرا حمایت نمیکنم یا برعلیه دخترا باشم از حق دفاع میکنم.یه جاهایی دخترا طوری برخورد میکنند انگار اسمون جر خورده و ایشون از اون بالا به پایین تشریف اوردند.من مخالف غرور تو خانوما نیستم اما بعضیا معذرت عنشو دراوردند.البته به بعضیا حق میدم که با برخی از پسرای کلاش و دروغگو رفتار بد نشون بدن اما نه همشون

این طرز فکرتونا خیلی دوس دارم و کاملا این موضو ک میگید انگار ک از دماغ فیل افتادنا وااقعا قبول دارم.
و اما اینم بگم تو هرجایی دخترایی هستن ک باعث بد شدن پسرا میشن و پسراییم هستن ک باعث بدتر شدن دخترا میشن. ولی اینا قبول کنید وقتی یه دختر بد میشه فقط این خودش نیست ک بد میشه چون راحت یه جامعه را بد میکنه. همون قدری که از زیباییش میتونه درست استفاده کنه با همون میتونه نجس ترین کارا را بکنه.
ولی در کل بنده با عقاید شما موافقم

0 ❤️

2017-02-28 06:15:12 +0330 +0330

تنوع و هیجان از یه سکس یواشکی
درست مثل دوران قدیم که نامزد بازی مد بود و یواشکی با هم بودن،

0 ❤️

2017-02-28 06:19:46 +0330 +0330

چی بگم من که تا حالا کلا با زن و دختر رابطه ی دوستانه هم نداشتم چه برسه صیغه ای یا پولی

0 ❤️

2017-02-28 07:16:33 +0330 +0330

دوستان معذرت میخوام اما هیچ کدوم از دلیلاتون منطقی نیست

0 ❤️

2017-02-28 07:29:02 +0330 +0330
نقل از: shima-bt دوستان معذرت میخوام اما هیچ کدوم از دلیلاتون منطقی نیست

جواب من رو خب بده
و این سایت و ادماش کدومشون منطقی هستن

0 ❤️

2017-02-28 07:32:50 +0330 +0330
نقل از: shima-bt دوستان معذرت میخوام اما هیچ کدوم از دلیلاتون منطقی نیست

دوست عزیز مشکل اینجاست که شما دنبال منطق،میگردی ، چون اساسا سکس بر پایه احساس هست حالا یا کثیف یا عاشقانه، پس این دنبال که چیز حتما منطقی بگردیم راه به جایی نمیبریم

0 ❤️

2017-02-28 08:05:35 +0330 +0330

در یه کلام بگم خدمت استارتر که احساس میکنم دوست پسرش رفته با یه زن صیغه ای یا یه زن متاهل حالا اونده تاپیک زده، مگه کسی که تلویزیون داره سینما نمیره؟ ?

0 ❤️

2017-02-28 08:22:30 +0330 +0330

هیچی زن شوهر دار نمیشه بخصوص وقتی خودش پیشنهاد بده و بیاد سمتت، دوستت داشته باشه و برات هرکاری میتونه بکنه مهتاب اولین (و شاید آخرین) زن شوهرداری بود که باهاش سکس داشتم خیلی عالی بود. دوست داشتنی و داغ. سکسمون هم با عشق و علاقه بود. دلم خیلی براش تنگ شده ولی حیف که دیگه نمیتونیم باهم باشیم. میتونم به جرات بگم هنوزم بعداز دوسال از جدائیمون روزی نیست که به یادش نباشم و با خاطراتش عشق بازی نکنم مهتابم هرجا هستی دوستت دارم و دلم روشنه که دوباره یه روز میبینمت

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «