سوال از اساتید محترم شهوانی درمورد مواد مخدر

1396/12/02

یه سوال دارم هر کی میدونه لطف کنه راهنمایی کنه برای یه تحقیق دانشجویی لازم دارم
فرق اینها با هم چیه:
گل - ماریجوانا - علف - گراس - حشیش - سیگاری -

580 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-02-21 07:39:51 +0330 +0330

بجز ماری بقیه همه از گیاه پر برکت شاهدانه بدست میاد-ماری از یه گیاه هم خانواده شاهدانه بدست میاد-نوع ماده شاهدانه خیلی بهتره چون خاصیت تربیت پذیری داره-یعنی اگه با آب قلقلی و خون بزرگ بشه محصولاتش کولاک میکنه-بعد از گل دادن خشک میکنن-گل که همون قسمت خشک شده گل هست-برگش میشه علف و گراس-حشیش و سیگاری از برگ تازه بدست میاد توی گاز فاضلاب میرسه-غبار هم هست گه میشه همون گرده گیاه نر

1 ❤️

2018-02-21 07:42:12 +0330 +0330
نقل از: sexomass بجز ماری بقیه همه از گیاه پر برکت شاهدانه بدست میاد-ماری از یه گیاه هم خانواده شاهدانه بدست میاد-نوع ماده شاهدانه خیلی بهتره چون خاصیت تربیت پذیری داره-یعنی اگه با آب قلقلی و خون بزرگ بشه محصولاتش کولاک میکنه-بعد از گل دادن خشک میکنن-گل که همون قسمت خشک شده گل هست-برگش میشه علف و گراس-حشیش و سیگاری از برگ تازه بدست میاد توی گاز فاضلاب میرسه-غبار هم هست گه میشه همون گرده گیاه نر

ممنون از توضیحتون ولی راستش یکم گیج شدم . یعنی گل با ماریجوانا فرق داره؟ چون یکی همین الان خصوصی بهم پیام داده که همه اینهایی که نوشتم به جز سیگاری و حشیش یکی هستن !!

0 ❤️

2018-02-21 08:27:21 +0330 +0330

بخوام ساده بگم گل و ماریجواما و علف و گراس یکین. فقط اینکه گراس و علف رو خیلی قبل تر میگفتن. گراس رو قدیمیا میشناسن، موقعی که هنوز ماریجوانا رو دستکاری ژنتیکی نکرده بودن که نژاد دار بشه، به گل گیاه شاهدونه گراس میگفتن که البته THC خیلی کمتری داره، حتی کمتر از حشیش. ولی چیزی که الان تو بازاره به اسم ماریجوانا همون گل شاهدونه با تغییرات ژنتیکیه که باعث شده THC بیشتر شه و نژادای مختلف بدست بیاد. سیگاری و حشیش ام یکین :|

0 ❤️

2018-02-21 09:01:20 +0330 +0330
نقل از: ImInfinite بخوام ساده بگم گل و ماریجواما و علف و گراس یکین. فقط اینکه گراس و علف رو خیلی قبل تر میگفتن. گراس رو قدیمیا میشناسن، موقعی که هنوز ماریجوانا رو دستکاری ژنتیکی نکرده بودن که نژاد دار بشه، به گل گیاه شاهدونه گراس میگفتن که البته THC خیلی کمتری داره، حتی کمتر از حشیش. ولی چیزی که الان تو بازاره به اسم ماریجوانا همون گل شاهدونه با تغییرات ژنتیکیه که باعث شده THC بیشتر شه و نژادای مختلف بدست بیاد. سیگاری و حشیش ام یکین :|

مرسی پس سیگاری و حشیش با هم فرقی ندارن اونای دیگه هم با هم فرقی ندارن. درست؟

0 ❤️

2018-02-23 08:54:28 +0330 +0330

من به نارنجی و صورتی و آلبالویی و گوجه ای و جگری و شرابی و اناری…میگم قرمز. به همه اوناییم که شما گفتی میگم مواد :)

1 ❤️

2018-02-23 09:10:01 +0330 +0330

همشون از گیاه شاهدونه به دست میان و ماده موثره شون" کانابیس" هست. ماری جوانا برگ خشکش هست. حشیش و بنگ هم که یکی هستن باز از مشتقات همین گیاهه. گراس همون ماری جوانا هست. وبه همه اینا (یعنی ماری حشیش بنگ گراس )...علف هم میگن. گل هم که گل گیاه هست. سیگاری هم اون سیگاری هست که با یکی از این چند تا بر شده باشه و اماده مصرفه.

در ضمن "بونزوی "هم از همین خونواده و از مشتقات برگ شادونه یا همون ماری جوانا هست.
0 ❤️

2018-02-23 09:37:20 +0330 +0330
نقل از: PayamSE من به نارنجی و صورتی و آلبالویی و گوجه ای و جگری و شرابی و اناری...میگم قرمز. به همه اوناییم که شما گفتی میگم مواد :)

واه چقد بی مزه و لوس :( خب مجبوری جواب بدی وقتی نمیدونی؟ :)

0 ❤️

2018-02-23 09:38:19 +0330 +0330
نقل از: وب.گرد

همشون از گیاه شاهدونه به دست میان و ماده موثره شون" کانابیس" هست. ماری جوانا برگ خشکش هست. حشیش و بنگ هم که یکی هستن باز از مشتقات همین گیاهه. گراس همون ماری جوانا هست. وبه همه اینا (یعنی ماری حشیش بنگ گراس )...علف هم میگن. گل هم که گل گیاه هست. سیگاری هم اون سیگاری هست که با یکی از این چند تا بر شده باشه و اماده مصرفه.

در ضمن "بونزوی "هم از همین خونواده و از مشتقات برگ شادونه یا همون ماری جوانا هست.

والا من که گیج شدم یکی دیگه هم میگه همه اینها به جز ماری جوانا از گیاه شاهدانه به دست میان یعنی میگه ماری جوانا خودش گیاه جداگانه داره (dash)

0 ❤️

2018-02-23 09:39:36 +0330 +0330

خصوصیت رو چک کن وقت خودت رو هدر نده اینجا … ?

0 ❤️

2018-02-23 09:43:54 +0330 +0330
نقل از: deba69

والا من که گیج شدم یکی دیگه هم میگه همه اینها به جز ماری جوانا از گیاه شاهدانه به دست میان یعنی میگه ماری جوانا خودش گیاه جداگانه داره (dash)

ماری جوانا برگ خشک شاهدونه ای هست که فقط تخمش و گیاهش اصلاح ژنتیکی شده.

0 ❤️

2018-02-23 09:50:02 +0330 +0330

ماری جوانا همون برگ خشک شاهدونه است که فقط تخمش و گیاهش اصلاح ژنتیکی شده.

این پیام ایشون شما خودتون قضاوت کنین:

مطمنی دانشجویی؟3بار توضیح دادم دختر-ماریجوانا از گیاه شاهدونه نیست از گیاه هم خانوادشه-گراس همون علف و برگ خشک شده شاهدونه هست-دونه شاهدونه میشه میوه این گیاه -پس قبلش گل یا همون شکوفه بوده-حالا اگه زمانی که گیاه شکوفه داره از ریشه بکنیم و خشکش کنیم به همین شکوفه خشک شده میگن گل

:|

0 ❤️

2018-02-23 09:54:18 +0330 +0330

گل - ماریجوانا - علف - گراس همشون یکیه و از گلِ خشک شده ی گیاه شاهدونست ... حشیش و سیگاری ام یکی ان که بنگ و پنیر هم میگن بهش و از شیره یا صمغ شاهدونه است .

به ساده ترین نحو ممکن گفتم .... بقیه چیزا ام بریز دور .
0 ❤️

2018-02-23 10:00:59 +0330 +0330
نقل از: ali.85.69

گل - ماریجوانا - علف - گراس همشون یکیه و از گلِ خشک شده ی گیاه شاهدونست ... حشیش و سیگاری ام یکی ان که بنگ و پنیر هم میگن بهش و از شیره یا صمغ شاهدونه است .

سلام
مرسی از راهنمایی ساده و مفیدت ولی قبلش منم همینو به یکی از دوستان که راهنمایی کرد گفتم ولی باز میگه ماریجوانا از یه گیاه دیگه ست و از شاهدانه نیست . بازم ممنون

0 ❤️

2018-02-23 10:02:08 +0330 +0330

ماری جوانا همون برگ خشک شاهدونه است که فقط تخمش و گیاهش اصلاح ژنتیکی شده.

این پیام ایشون شما خودتون قضاوت کنین:

مطمنی دانشجویی؟3بار توضیح دادم دختر-ماریجوانا از گیاه شاهدونه نیست از گیاه هم خانوادشه-گراس همون علف و برگ خشک شده شاهدونه هست-دونه شاهدونه میشه میوه این گیاه -پس قبلش گل یا همون شکوفه بوده-حالا اگه زمانی که گیاه شکوفه داره از ریشه بکنیم و خشکش کنیم به همین شکوفه خشک شده میگن گل

:|

با وجود اینکه تخم شاهدونه رو اصلاح کردن (به خاطر اثر بیشترش)و ازش ماری جوانا به دست میاد ولی هنوز اون گیاه جدید تخم(ونه میوه) شاهدونه میده....

0 ❤️

2018-02-23 10:02:08 +0330 +0330

سلام
مرسی از راهنمایی ساده و مفیدت ولی قبلش منم همینو به یکی از دوستان که راهنمایی کرد گفتم ولی باز میگه ماریجوانا از یه گیاه دیگه ست و از شاهدانه نیست . بازم ممنون

کس میگه ولش کن :|
ماریجوانا … کانابیس و … اسمای خارجی شاهدونست

0 ❤️

2018-02-23 10:05:45 +0330 +0330

بهترین توضیحو sexomass بهت داد منم برای اینکه بهتر بفهمی عکسشو برات میزارم

این ماری :

اینم کانابیس یا همون شاهدونه ی خودمون :

0 ❤️

2018-02-23 10:07:54 +0330 +0330
نقل از: SENDAAD بهترین توضیحو sexomass بهت داد منم برای اینکه بهتر بفهمی عکسشو برات میزارم

این ماری :

این دو تا عکس از نژاد های گله :|

0 ❤️

2018-02-23 10:12:21 +0330 +0330
نقل از: SENDAAD بهترین توضیحو sexomass بهت داد منم برای اینکه بهتر بفهمی عکسشو برات میزارم

این ماری :

این دو تا عکس از نژاد های گله :|

اینجاست که میگن بین علما اختلافه ! ? (dash)

0 ❤️

2018-02-23 10:14:33 +0330 +0330
نقل از: PayamSE من به نارنجی و صورتی و آلبالویی و گوجه ای و جگری و شرابی و اناری...میگم قرمز. به همه اوناییم که شما گفتی میگم مواد :)

واه چقد بی مزه و لوس :( خب مجبوری جواب بدی وقتی نمیدونی؟ :)

🙄 واقعا

0 ❤️

2018-06-07 09:03:24 +0430 +0430

یا امامزاده ریچارد

0 ❤️

2019-03-21 00:05:34 +0330 +0330

گل،مارى،علف،گراس همش اسم هاى مختلفيك چيزن،هيچ فرقى ندارن باهم،تو انگليسى هم همينطوره اسم هاى زيدى داره مثل ganja,cannabis…همشونم همون گل گياه شاهدانست،فقط اسم هاى مختلفىداره در طول تاريخ از لحاظ نژاد هم فرقى نداره
حشيش هم كه شيره ايه كه از همين گل مى گيرن
سيگارى هم فرقى نمى كنه،هر رول حاوى گياه يا حشيشش مخلوط با هر چيز ديگه يا خالص رو بهش مى گن سيگارى انگليسى ها pod مى گن بهش،واضح بود؟

0 ❤️

2019-03-21 03:30:39 +0330 +0330

گل و ماریجونا و علف همه یک ماده هست که از یک بوته ماده درست میشن
سیگاری و حشیش هم یکی هستن
و اون هم از پوسیدن گرد های جمع شده و توسط گاز متان پوسیده میشه
هر دو رو مثل سیگار میکشن.ولی نحوه اماده کردنشون باهم فرق داره
هر دو از دسته مواد روانزا هستن و اثراتشون روی سلولهای‌ کورتکس هست

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «