سوال تهیه و مصرف ترامادول و وگادول و.. .. اساتید کمک

1396/06/29

سلام.
اساتید خواهش می‌کنم هرکس تجربه از روش تهیه و بهترین روش مصرف ترامادول داره ، شده یه خط هم توضیح بده…
قرض افزایش زمان سکسه… جنبه خوبه و قرض استفاده مداوم نیست…

آقا ترامادول بدون نسخه که داروخونه نمیده… اطراف ما اینور اونور هم گیر نمیاد نمی‌دونم چرا!! اینترنتی هم که نیست انگار…
در کل می‌خوام بدونم اساتید چطوری تهیه میکنید؟ کسی هست برام بفرسته؟؟ نه جدی تهیه ش اینجا مقدور نیست … کسی هست ترا ۵۰ یه جوری بفرسته واسه ما… تهران نیستم…
هزینش مهم نیس… فقط ناموسا متفرقه نباشه به گا بریم… و اینکه ارسالش با پست یا اتوبوس واسه خودش و ما دردسر نشه… البته چیز خاصی که نیست داروهه دیگه…
بعد وگادول کار ترا رو میکنه؟ یا نه بازیه و تاثیر تاخیری ترا رو داره یا نه؟
ووو اینکه ترامادول رو با چی باید خورد بدن خارش نیوفته؟؟؟ باید چایی خورد واسه رفع خارش؟؟

آقا در کل بهترین روش مصرفش رو طبق تجربیاتتون بگید…
و اینکه جدی اگه کسی از اساتید دسترسی داره و مقدوره براش به دست ما برسونه… پیغام بذاره نظری بده…

1714 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-09-19 22:04:26 +0430 +0430

اقا اگه برای تاخیری میخای نخور به گا میری بد رقم ، یه راه بهت میگم اسون و بی درد سر تر از همه ، میری دارو خونه یه دونه اسپری لیدوکائین ۸% میگیری نیم ساعت تا چهل و پنج دیقه قبل از سکس به میزان لازم اسپری کن رو سالار بعد از نیم ساعت میبینی کع کمرت سفت سفت شده و میتونی دوبله یا حتی سوبله کمر بزنی

1 ❤️

2017-09-19 22:13:59 +0430 +0430

تشکر… از عوارضش خبر دارم… آشپزی و اینها لذت رو کم می‌کنه… سرر میشه … حال نمی‌کنه دیگه آدم… درسته؟
راستش من گیرم پیدا کنم حتما یه بارم شده باهاش برم رو کار… حس می‌کنم بهترین راه قرص باشه…
اساتید منتظر راهنمایی هستیم…

0 ❤️

2017-09-19 22:31:05 +0430 +0430
نقل از: Hotgun1 کی گفته ترامادول واسه افزایش سکسه؟! مثل این میمونه که با قمه و شمشیر بخوای سیب پوست بکنی! اگه واسه طولانی شدن سکس میخوای که چیزای دیگه هم میتونی استفاده کنی اما ترامادول از همه بدتر چون بدجور آدم رو بگا میده. اونی هم که بدنت میخاره واسه اینه که نئشه شدی و رفتی فضا. چایی نبات بزن تا ردیف تر بشی. درضمن وگادول با ترامادول فرق نداره. بعضی قرص ها اسمهای تجاری مختلف دارن. استفاده نکن ازین قرص ها و کوسشعرا که همه جا تبلیغش هست بشدت تخمی و خطرناک و آشغالن، هر بار هم با یه اسم جدید فروخته میشه. مثل ترامادول که چون اسم خوبی نداره و نگاه بیشتر مردم نسبت بهش ناجوره با اسم وگادول یا چیز های دیگه فروخته میشه. حاجی چای نبات یادت نره

دم شما گرم… شما چی پیشنهاد میکنی؟ کاندوم تاخیری؟ اسپری؟ چه مارکو مدلی؟ چه روش استفاده ایی؟ قرض ۱ ساعت ممتد تلمبه زدن نیست… ولی یه کاری هم باید کرد آبرو ریزی نشه!!!
آخه لامصب اسپری و اینها هم بی حس می‌کنه هم اینطوری تاخیر نمیندازه که راحت بدی بخوره!!
خوب شما چی پیشنهاد میکنی؟
آخه با یه بار که آدم بگا نمیره… میره؟

0 ❤️

2017-09-19 22:31:58 +0430 +0430

کی گفته ترا گیر نمیاد؟ راحت گیر میاد .

0 ❤️

2017-09-19 22:39:14 +0430 +0430
نقل از: رجب.طیب.اردوغان کی گفته ترا گیر نمیاد؟ راحت گیر میاد .

نمی‌دونم چطوره اطراف ما اینجوریه… شهرهای کوچیک مشکلش همینه… خیلی دیگه باید اینو اونو بشناسی چیز گیرت بیاد…
ما موندیم خلاصه… عجیبه داروخونه ها هم نمی‌دن یا میگن نداریم… یکی می‌شد یه بسته می‌فرستاد واسه مآاااا

0 ❤️

2017-09-19 22:48:41 +0430 +0430

ترامادولو تو لابراتور باید درست کنی.خطرناکم هست خیلی.شنیدم قرص کانگورو خیلی خوبه هم کمرو سفت میکنه و هم جریان خون کیر رو افزایش میده.البته تجربه استفاده رو نداشتم

1 ❤️

2017-09-19 23:00:52 +0430 +0430
نقل از: bibakkk
نقل از: رجب.طیب.اردوغان کی گفته ترا گیر نمیاد؟ راحت گیر میاد .

نمی‌دونم چطوره اطراف ما اینجوریه… شهرهای کوچیک مشکلش همینه… خیلی دیگه باید اینو اونو بشناسی چیز گیرت بیاد…
ما موندیم خلاصه… عجیبه داروخونه ها هم نمی‌دن یا میگن نداریم… یکی می‌شد یه بسته می‌فرستاد واسه مآاااا

بزن زیر گوش دکتر داروخونه تا بهت بده .

1 ❤️

2017-09-19 23:53:41 +0430 +0430

عطاری مگه دم خونتون نیست میری عطاری داره ازش بخر. از یه بسته بهت میده تا یه کامیون

1 ❤️

2017-09-20 05:25:27 +0430 +0430

ایدی تلگرامتو بزار کمکت میکنم.

1 ❤️

2017-09-20 05:27:08 +0430 +0430

ترا نخور

شیمیایی . ی مدت دیگه یوبست میکنه .

متا خعلی شرف داره ب ترا .

ولی کلن اینارو ول کن .

برو ی شیره خوب بگیر بزن . طرفو همچین بکنی ک ربات صلیبی پاره کنه ^__^

1 ❤️

2017-09-20 14:17:48 +0430 +0430

درسته ضرر داره ولی خیلیا میگن اگه جنبه ت بالا باشه برای سکس فقط مصرف کنی ماهی چندبار با دوز پایین وابستگی ایجاد نمی‌کنه…
شیره بدتر از ترا نیست از نظر اعتیاد و وابستگی؟ تاخیر میندازه مثل ترا یا نه؟ اسمش ناجورتره…
چرا یه راه بدون مشکل واسه زود انزالی نیست؟ غیر از کاندوم و اسپری که لذتو از بین می‌برند قرص هم که میگید ضرر داره پس چیکار باید کرد؟
گل و حشیش و بنگ و اینها هم تاخیر میندازه یا نه؟ بیشتر چت بازیه فک کنم تا تاخیر درسته؟ تاثیر داره؟
آقا من فکر کنم کم دردسرترین و تاثیرگذارترینش ترا باشه اگه جنبه داشته باشم… درسته؟

0 ❤️

2017-09-20 14:25:19 +0430 +0430

عزيزم نصف ترامادول رو با نصف سيلدنافيل ميخوري نيم ساعت قبل سكس .دوساعت يه كله با كير شق سكس ميكني چون ترامادول تنها بخوري كيرت راست نميشه درضمن با چاي فراوان

1 ❤️

2017-09-20 15:01:58 +0430 +0430

من سابقه مصرف ترامادول،وگادول،سیلدنافیل،یا هر زهرماری از این دست رو ندارم،ولی یه معتاد الکلی/قرصی به تموم معنا بودم!

من اصلا تجربه سکس هم ندارم!سر این مساىل هم نمیخوام باهات بحث کنم!

فقط میخوام بگم قطعا به عنوان یه ایرانی،اگه ریچ کیدزی،چیزی نباشی حتما بدبختی های مهمتری از زود انزالی داری!و بحث من سر این موضوعه!

عزیزجان!ترامادول مخدری برای ترک یه مخدر دیگس!در اصل ترامادول رو برای ترک هرویین تجویز میکنن!یعنی وقتی بندازیش بالا،میری فضا!دلیل این هم که انزالت هم طول میکشه اینه که مغزت کند و اروم میشه و بدنت شل و سست!به درک که زود انزالی داری!وقتی لذت فراموشی دردات رو با یه قرص ریزه میزه بچشی دفعه بعد نه به خاطر دیرتر ارضا شدن،که برای فراموش کردن دردات میخوریش!به مرور زمان هم بگا میری چون مجبوری دزش رو بیشتر کنی!عزیزجان!من یه بار یه ریتالین از بین داروهای برادر کوچیکترم کش رفتم و خودمو بگا دادم!مخصوصا چون والدین محترم قرصارو از ظرف اصلیش در میاوردن و تو پاکت فریزر ذخیره میکردن!عزیزجان!لذت سرخوشی و ارامش اونقدری تو این مملکت کیری جذابه که بهت قول میدونم اگه مشکلاتت زیاد باشه و با معتادا سروکار نداشته باشه،بالای هفتاد درصد خودتم بگا میری!بهترین کار همون استفاده از لیدوکاىین هستش،چون وقتی که اخر سر اثرش کم بشه،حس و تحریک تو هم برمیگرده،وگرنه فکر میکنی چطور ممکنه ارضا بشی؟توصیه دوستانه من بهت اینه که سمت همچین چیزایی نری!چون تشنج و اسهال خونی و…ارزش دیر ارضا شدن رو نداره!ضمنا،اگه ترامادول سرعت تحریک رو کم نکنه،چطور میتونه مغز رو وادار کنه که دیرتر دستور انزال صادر کنه؟ها؟

1 ❤️

2017-09-20 15:04:55 +0430 +0430

یه قرص گیاهی ۲۰ عددش ۱۲۰/۰۰۰تومان خریدم.بستگی به مزاج فرق میکنه یه نصف قرص یا یه قرص ؛دوساعت الی ۴ساعت قبل سکس مصرف میکنی؛خیلی عالیه

1 ❤️

2017-09-20 15:06:10 +0430 +0430

مرگ موش بخر بخور و بعدش بمیر.

0 ❤️

2017-09-20 22:38:26 +0430 +0430
نقل از: bibakkk درسته ضرر داره ولی خیلیا میگن اگه جنبه ت بالا باشه برای سکس فقط مصرف کنی ماهی چندبار با دوز پایین وابستگی ایجاد نمی‌کنه... شیره بدتر از ترا نیست از نظر اعتیاد و وابستگی؟ تاخیر میندازه مثل ترا یا نه؟ اسمش ناجورتره... چرا یه راه بدون مشکل واسه زود انزالی نیست؟ غیر از کاندوم و اسپری که لذتو از بین می‌برند قرص هم که میگید ضرر داره پس چیکار باید کرد؟ گل و حشیش و بنگ و اینها هم تاخیر میندازه یا نه؟ بیشتر چت بازیه فک کنم تا تاخیر درسته؟ تاثیر داره؟ آقا من فکر کنم کم دردسرترین و تاثیرگذارترینش ترا باشه اگه جنبه داشته باشم.. درسته؟

داداش ترا بعد 10 روز اعتیاد میاره.عوارضم داره .ضربان قلب و یبوست و نئشگی و این چیزاوبرو ارواوژیست راهنمایی میکنه.تازه کلیم قرص هست که هم کمرتو سفت میکنه هم لذت و میل رو بالا میبره

1 ❤️

2017-09-21 00:10:06 +0430 +0430
نقل از: shiraziss01 اقا اگه برای تاخیری میخای نخور به گا میری بد رقم ، یه راه بهت میگم اسون و بی درد سر تر از همه ، میری دارو خونه یه دونه اسپری لیدوکائین ۸% میگیری نیم ساعت تا چهل و پنج دیقه قبل از سکس به میزان لازم اسپری کن رو سالار بعد از نیم ساعت میبینی کع کمرت سفت سفت شده و میتونی دوبله یا حتی سوبله کمر بزنی

واسه تاخیری عالیه. من تا قبل از اینکه مصرف کنم نهایتا دو دقیقه کمر می زدم آبم ن
میومد ولی دفعه اولی که مصرف کردم حدود 45 دقیقه بی وقفه زدم حالش از همه تاخیری ها و اسپری ها بیشتره فقط مواظب باش بهش عادت نکنی و فقط واسه سکس ازش استفاده کنی. اگه دفعه اولت هست که میخوای استفاده کنی ی ترامادول 200 رو به چهار قسمت تبدیل کن و ی دونه ش رو یک ساعت قبل عملیات استفاده کن و حالشو ببر. من خودم از عطاری تهیه می کنم

1 ❤️

2017-09-21 06:48:00 +0430 +0430

اقا این کسشعراتو ول کن برو ویاگرا بخور اصلنم مشکلی نداره خریدنش دو تا نیم ساعت قبل سکس بنداز بالا حشرتم باقی میمونه^-^

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «