سوال مهم از *خانم ها*

1396/05/26

سلام چند تا سوال بود که واقعا ذهنمو درگیر کرده
اول اینکه واقعا با کیر بزرگ حال میکنین؟ وقتی توی کسه ؟
یا تجریح میدید معمولی باشه یا کوچیک ؟ اصلا براتون فرقی میکنه؟ وقتی میکنن تو لذت میبرید؟ وقتی ساک میزنید حال میکنید؟ یا فیلمه همش؟ از چه حالاتی بدتون میاد؟ چه حالاتی درد داره؟ انال دوست دارید ؟ یا فیلمه اونم؟ لطفا جواب بدید خیلی ذهنمو مشغول کرده
فقط خانم ها

955 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-08-17 12:06:25 +0430 +0430

? ?
من خانوم نیستم ولی گویا همش حال میده بهشون… گویا بستگی هم داره به طرفش…

0 ❤️

2017-08-17 12:08:08 +0430 +0430
نقل از: ashkan-75-hamedan ? ? من خانوم نیستم ولی گویا همش حال میده بهشون... گویا بستگی هم داره به طرفش..

فقط به مردا حال میده ولی گویا خانما اینجوری نیستن

0 ❤️

2017-08-17 12:11:26 +0430 +0430

اها یه چیز مهم یادم رفت بگم خیلی مهمه… اونم اینه که همه ی اینا یه طرف کمر یه طرف… ینی تو هیچی نداشته باشی کمر داشته باشی تمومه… بدین صورت که بتونی 1 ساعت محکم و با ضربه باسنتو جلو عقب کنی… دستای قوی که بتونه طرفو زیرو رو کنه… باید دیوانه باشی و هر چی داری رو کنی… پزیشنای مختلف و اینا… لامصب ادم کمر داشته باشه تمومه زندگیش حله… ورزش کنو غذای تقویتی…
ببخشید شد داستان سکسی ? ?

1 ❤️

2017-08-17 12:12:36 +0430 +0430
نقل از: k.i.s.s
نقل از: ashkan-75-hamedan ? ? من خانوم نیستم ولی گویا همش حال میده بهشون... گویا بستگی هم داره به طرفش..

نه اقا ماهیت اصلی و طبیعی زن همینه… زن مثل حفرست و باید پر بشه… اینا چس نالست و فاز سنگین برداشتنه, بکن که باشه این ادااصولا نیست!

0 ❤️

2017-08-17 12:27:32 +0430 +0430
نقل از: ashkan-75-hamedan

نه اقا ماهیت اصلی و طبیعی زن همینه… زن مثل حفرست و باید پر بشه… اینا چس نالست و فاز سنگین برداشتنه, بکن که باشه این ادااصولا نیست!

اخه زنا تمایلی به سکس ندارن تا جایی کع من میدونم و همش میگن که زنا فقط به محبت و نوازش تو سکس نیاز پارن و دخول واسشون مهم نیست

0 ❤️

2017-08-17 12:42:38 +0430 +0430

اخه زنا تمایلی به سکس ندارن تا جایی کع من میدونم و همش میگن که زنا فقط به محبت و نوازش تو سکس نیاز پارن و دخول واسشون مهم نیست

اصلا تو 15ساله اینجا چه میکنی؟

2 ❤️

2017-08-17 12:45:39 +0430 +0430

اصلا تو که15سالته اینجا چه میکنی بچه!!!

0 ❤️

2017-08-17 12:48:39 +0430 +0430

واقعا 15 سالته؟! سخته خدایی خیلی سخته… آخرای بلوغه کسی هم نیست بده, اصلا هیشکی نیست!!! ولی برو تو رفیقات بپرس یه جنده خونه پیدا کنین… تلاش کنین… بعد همتون باهم حداقل 6 نفر برین اونجا بکنین… اخر این که سعی کن گرگ باشی پاره کنی… سوسل بازی در نیار هیچی واست نمیشه… برو جلو 4 بار اول نمیشه ولی بعدا میشه… برو… خیلی راحته ولی تلاش کن… الان دخترتو کردی آینده خوبی داری… جدی میگم… الآن کردی بردی… ولی حواست به خودتم باشه…
اینا هم کس شره نوازشو اینا مال زیر 25 ساله, بالای 25 فقط کیر! و صد البته پول!

0 ❤️

2017-08-17 12:50:55 +0430 +0430
نقل از: homa1964 اصلا تو که15سالته اینجا چه میکنی بچه!!!!!!!

بکنه… تو چی میکنی… مگه جنه ای؟!

0 ❤️

2017-08-17 13:39:36 +0430 +0430
نقل از: homa1964

اصلا تو 15ساله اینجا چه میکنی؟

شما تو اونش فضولی نکن
جوابو بده

0 ❤️

2017-08-17 13:41:11 +0430 +0430

واقعا 15 سالته؟! سخته خدایی خیلی سخته… آخرای بلوغه کسی هم نیست بده, اصلا هیشکی نیست!!! ولی برو تو رفیقات بپرس یه جنده خونه پیدا کنین… تلاش کنین… بعد همتون باهم حداقل 6 نفر برین اونجا بکنین… اخر این که سعی کن گرگ باشی پاره کنی… سوسل بازی در نیار هیچی واست نمیشه… برو جلو 4 بار اول نمیشه ولی بعدا میشه… برو… خیلی راحته ولی تلاش کن… الان دخترتو کردی آینده خوبی داری… جدی میگم… الآن کردی بردی… ولی حواست به خودتم باشه…

مرسی داداش

0 ❤️

2017-08-17 13:46:53 +0430 +0430

مرسی داداش

نوکرم…

0 ❤️

2017-08-17 13:58:35 +0430 +0430

خب معلومه که اندازه و کلفتیش هر چی بیشتر باشه باحالتره.
مطمئن باشید هیچکدومش فیلم نیست… ساک زدن و لذتی که از انجامش یا دیدنش میبریم برای ما خانوما بهترین فانتزیسکسی همه زندگیه

2 ❤️

2017-08-17 14:37:11 +0430 +0430
نقل از: mahsa_sun خب معلومه که اندازه و کلفتیش هر چی بیشتر باشه باحالتره. مطمئن باشید هیچکدومش فیلم نیست... ساک زدن و لذتی که از انجامش یا دیدنش میبریم برای ما خانوما بهترین فانتزیسکسی همه زندگیه

ما نفهمیدیم بالاخره:یه خانمی میگه بزرگ خوبه یکی میگه نهه بزرگ دارد داره ساکم نمیشه زد.یکی میگه به تخصص فاعله!!!نفهمیدیم کدوم درسته

0 ❤️

2017-08-17 14:38:20 +0430 +0430
نقل از: Bitabbw بستگی داره . اگر زنو با پیش نوازی به مرحله ی شدید شهوت برسونی از همه ی گزینه ها لذت میبره .

اینو من بیشتر میشنوم میگن خانوما.ایول

1 ❤️

2017-08-17 14:42:10 +0430 +0430

ک*ر متوسطش خوبه.خیلی از پسرا فکر میکنن همینکه تو نازت تلمبه بزنن دیگه اوج لذته برات در صورتی که ما دوس داریم وسط سکسم بوسمون کنن نوازشمون کنن کاشکی بفهمن انقدر خر بازی در نیارن :(
من خودم از انال بدم میاد نمیتونم دردشو تحمل کنم

0 ❤️

2017-08-17 16:02:15 +0430 +0430
نقل از: mahsa_sun خب معلومه که اندازه و کلفتیش هر چی بیشتر باشه باحالتره. مطمئن باشید هیچکدومش فیلم نیست... ساک زدن و لذتی که از انجامش یا دیدنش میبریم برای ما خانوما بهترین فانتزیسکسی همه زندگیه

شما تجربه داشتید یا تصور میکنید؟

0 ❤️

2017-08-17 16:07:05 +0430 +0430
نقل از: Bitabbw بستگی داره . اگر زنو با پیش نوازی به مرحله ی شدید شهوت برسونی از همه ی گزینه ها لذت میبره .

پس دخول نقش خیلی کمی تو سکس داره ؟
مثلا مردا تحریکم نشن و یهویی اگه ور برن میاد و چه مکان ترسناک باشه چه سرد باشه به هر حال میاد میخوام بدونم زن هم همینجوریه؟ یا خیلی ریز کاری و شرایط خاص داره؟

0 ❤️

2017-08-17 16:09:04 +0430 +0430

یعنی دخول نقش مهمب نداره؟ واصلش تحریک تصور زنه ؟ چون مردا تو هر شرایطی تحریک میشن و ارضا هم میشن بیرون باشه سرد باشع گرم باشه ترسناک باشه سوالم اینه زنا هم اینجورین یا شرایط خاصی دارن؟

0 ❤️

2017-08-17 16:12:15 +0430 +0430
نقل از: مهرسانام ک*ر متوسطش خوبه.خیلی از پسرا فکر میکنن همینکه تو نازت تلمبه بزنن دیگه اوج لذته برات در صورتی که ما دوس داریم وسط سکسم بوسمون کنن نوازشمون کنن کاشکی بفهمن انقدر خر بازی در نیارن :( من خودم از انال بدم میاد نمیتونم دردشو تحمل کنم

منظورم ارضا شدنه
ولی صد در صد خانم ها به محبت و ابراز علاقه اهمیت میدن ولی خود عملکرد بدنو میگم اگه رو شما پیوسته تلمبه بزنن ارضا میشید؟

0 ❤️

2017-08-18 02:50:19 +0430 +0430
نقل از: Bitabbw

پس دخول نقش خیلی کمی تو سکس داره ؟
مثلا مردا تحریکم نشن و یهویی اگه ور برن میاد و چه مکان ترسناک باشه چه سرد باشه به هر حال میاد میخوام بدونم زن هم همینجوریه؟ یا خیلی ریز کاری و شرایط خاص داره؟

بله نقش کمی داره . اما بی تاثیر نیست . شرایطش بستگی به میزان تحریک شدنش داره.
زن اصلا مثل مرد نیست . سخته . بدجورم سخته تا راضی بشه

خیلی عجیبه!
پس کمر سفت و پر اب اینا همش دروغ محضه؟؟

0 ❤️

2017-08-18 09:47:10 +0430 +0430

بچه جون تو رو چه به اینجا و این سوالا؟!!!!! برو بزرگتر که شدی بیا. ادمین عزیز لطفا صاحب این تاپیک رو ریموو کن

0 ❤️

2017-08-18 10:09:33 +0430 +0430
نقل از: 5433D_AASHEGH

بچه جون تو رو چه به اینجا و این سوالا؟!!!!! برو بزرگتر که شدی بیا. ادمین عزیز لطفا صاحب این تاپیک رو ریموو کن

تا وقتی مطمئن نشدی
قضاوت نکن افرین

0 ❤️

2017-08-18 17:55:51 +0430 +0430

اقا نگا کن اشتباه اول تو همینه! اینه که شما فکر طرفتی! یعنی تمرکز اصلیت رو اونه, شما اگه بتونی فکر خودت باشی و تمرکز اصلیت رو خودت باشه طرفتم حال میکنه… ولی این چیز راحتی نیست! ینی باید تو زندگیت اینجوری باشی و به فکر خودت تا جاییکه شخصیتت جوری میشه که چه جای ترسناک چه لب ساحل طرفت اوج لذتو حس میکنه… باید استفاده کنی و تو وجودت هک بشه که اون زنه! و زن برای ارامش مرده! و باید استفاده کرد از این امر طبیعی! وظیفه ی طبیعی شما هم جنگیدنه!
شیر تو جنگلو به یاد بیار…

0 ❤️

2017-08-18 18:06:54 +0430 +0430

این کسشرای لاکچریو فرهنگو و تمدن و چس روشنفکریو, نمیدونم فاز سنگینو ایندارو بنداز دور, اینا واسه ادمای پستی که راهشونو زود پیدا میکنن چونکه ضعیفن و متاسفانه جمعیتشون بزرگترین قدرتشونه, زندگی واسه کسی که روح بالایی داره تو این عصر از جهنم بدتره! بله! زیاد حرف زدم باید خاموش شم میدونم! ولی اینکه ریشه هاتو تو زمین قوی کن تا این سوالا برات مطرح نشه! اینا اراجیفه و مال بشریته که سر تا پا پوچه!

0 ❤️

2017-08-18 19:38:25 +0430 +0430
نقل از: ashkan-75-hamedan این کسشرای لاکچریو فرهنگو و تمدن و چس روشنفکریو, نمیدونم فاز سنگینو ایندارو بنداز دور, اینا واسه ادمای پستی که راهشونو زود پیدا میکنن چونکه ضعیفن و متاسفانه جمعیتشون بزرگترین قدرتشونه, زندگی واسه کسی که روح بالایی داره تو این عصر از جهنم بدتره! بله! زیاد حرف زدم باید خاموش شم میدونم! ولی اینکه ریشه هاتو تو زمین قوی کن تا این سوالا برات مطرح نشه! اینا اراجیفه و مال بشریته که سر تا پا پوچه!

زنا سطان عاطفه ان همه چی بازور پیش نمیره بالاخره منشا محبت زنا هستن من واقعا حس نیاز به جنس مخالفو دارم چه جنسی چه عاطفی
این طرز فکر شما خیلی بده عوضش کنید

0 ❤️

2017-08-18 19:53:30 +0430 +0430
نقل از: ashkan-75-hamedan این کسشرای لاکچریو فرهنگو و تمدن و چس روشنفکریو, نمیدونم فاز سنگینو ایندارو بنداز دور, اینا واسه ادمای پستی که راهشونو زود پیدا میکنن چونکه ضعیفن و متاسفانه جمعیتشون بزرگترین قدرتشونه, زندگی واسه کسی که روح بالایی داره تو این عصر از جهنم بدتره! بله! زیاد حرف زدم باید خاموش شم میدونم! ولی اینکه ریشه هاتو تو زمین قوی کن تا این سوالا برات مطرح نشه! اینا اراجیفه و مال بشریته که سر تا پا پوچه!

زنا سطان عاطفه ان همه چی بازور پیش نمیره بالاخره منشا محبت زنا هستن من واقعا حس نیاز به جنس مخالفو دارم چه جنسی چه عاطفی

نمیشه اقای محترم… نمیشه دوسته من…
برا من که نشد!
به کی بگم اینا همش دروغه زن از خداشه که زور بالا سرش باشه, اصلا با این قضیه حال میکنه! من سنتی نیستم ولی همینه! اینا همش دروغه چجوری بگم اخه! (dash)
باید زنو با کمربندو لقد و چک زد تا حال کنه, خب تو قبول نمیکنی ولی حقیقت همینه… بله! تلخه!

0 ❤️

2017-08-18 20:03:58 +0430 +0430
نقل از: shayan_teh021

اینو من بیشتر میشنوم میگن خانوما.ایول

البته به غیر از ساک زدن ، چون واقعا تهوع آوره

0 ❤️

2017-08-18 20:07:21 +0430 +0430

نمیشه اقای محترم… نمیشه دوسته من…
برا من که نشد!
به کی بگم اینا همش دروغه زن از خداشه که زور بالا سرش باشه, اصلا با این قضیه حال میکنه! من سنتی نیستم ولی همینه! اینا همش دروغه چجوری بگم اخه! (dash)
باید زنو با کمربندو لقد و چک زد تا حال کنه, خب تو قبول نمیکنی ولی حقیقت همینه… بله! تلخه!

چقدر منفوری با این طرز فکرت !!

0 ❤️

2017-08-18 20:07:43 +0430 +0430

داخل رحم درست نقطه مقابل چوچول يه جايي هست كه بايد سرآلت به اون نقطه برسه تا خانم ارضا بشه البته بعد از عشق بازي كامل ، كه كير١٢ سانتي هم به اون نقطه ميرسه , ناگفته نمونه كه كلفتش بهترتحريك ميكنه

0 ❤️

2017-08-18 20:11:12 +0430 +0430
نقل از: Alitab1350 داخل رحم درست نقطه مقابل چوچول يه جايي هست كه بايد سرآلت به اون نقطه برسه تا خانم ارضا بشه البته بعد از عشق بازي كامل ، كه كير١٢ سانتي هم به اون نقطه ميرسه , ناگفته نمونه كه كلفتش بهترتحريك ميكنه

اگر منظورت جی پوینته, 9 سانت داخل واژنه!
ینی حداقل کیر باید 9 سانت باشه و پایین تر از این حد بهش میگن میکروپنیز یا همون الت کوچک و باید طرف بره دکتر!

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «