سوال و راهنمایی

1392/05/29

سلام بچه ها خوش اومدین
سوالی داشتم اگه میتونین جواب بدین .
من یه دوست دختر دارم رابطمون از یک سال پیش شروع شده دو ماه میشه که با هم رابطه داریم چون دختر هستن و خیلی مذهبی نمیشه از جلو حال کرد به زور و خواهش تونستم راضیش کنم از کون حال کنیم تو این دو ماه 7 بار تونستیم باهم باشیم ولی اشتباهی که کردم استفاده نکردن از کاندوم بود الان 5 روزی میشه که تو ناحیه مجاری ادراری خارش دارم و یه ذره سوزش به نظر شما نیازه دکتر برم ایا از رابطه با اونه ؟
سوالی هم داشته باشین جواب میدم
ممنون از همتون

2133 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2013-08-20 10:56:59 +0430 +0430

یکی از دوستان بودن که مشکل شمارو داشتن
پی پی دختره رفته بود تو خونش
اولش سوزش داشت
و بعد از گذشت یک هفته جان به جان آفرین تسلیم نمود!
روحش شاد و یادش گرامی!
خخخحخ

0 ❤️

2013-08-20 11:03:50 +0430 +0430

من اطلاعات کافی در این زمینه ندارم ولی همین قدر میدونم و میتونم کمکتون کنم که بهتون بگم سر زدن به یک دکتر ضرر نداره!

0 ❤️

2013-08-20 11:09:38 +0430 +0430

ممنون دوست عزیز

0 ❤️

2013-08-20 11:24:44 +0430 +0430

[quote=1366ts]سلام بچه ها خوش اومدین
سوالی داشتم اگه میتونین جواب بدین .
من یه دوست دختر دارم رابطمون از یک سال پیش شروع شده دو ماه میشه که با هم رابطه داریم چون دختر هستن و خیلی مذهبی نمیشه از جلو حال کرد به زور و خواهش تونستم راضیش کنم از کون حال کنیم تو این دو ماه 7 بار تونستیم باهم باشیم ولی اشتباهی که کردم استفاده نکردن از کاندوم بود الان 5 روزی میشه که تو ناحیه مجاری ادراری خارش دارم و یه ذره سوزش به نظر شما نیازه دکتر برم ایا از رابطه با اونه ؟
سوالی هم داشته باشین جواب میدم
ممنون از همتون[/quote]:-D
به نظرمن ازامام رضابخواه ياه هزارتاصلوات نرزكن.

0 ❤️

2013-08-20 11:29:03 +0430 +0430

نوید جون
امضات خیلی باحاله ها!

0 ❤️

2013-08-20 11:30:27 +0430 +0430

برو دکتر عزیز دل برادر
واسه دکتر رفتن و سلامتی خودتونم مشورت و استخاره میکنی؟؟؟

0 ❤️

2013-08-20 11:34:28 +0430 +0430

[quote=پـارسـی]برو دکتر عزیز دل برادر
واسه دکتر رفتن و سلامتی خودتونم مشورت و استخاره میکنی؟؟؟[/quote]
والاااااا
واسه دکتر رفتن هم تاپیک میزنن!
من الان دستشویی دارم برم تاپیک بزنم?

0 ❤️

2013-08-20 11:36:05 +0430 +0430

[quote=rozegoltanha]نوید جون
امضات خیلی باحاله ها![/quote]
مرررررررر30گلم

0 ❤️

2013-08-20 11:37:58 +0430 +0430

[quote=Navid’e Azadi][quote=rozegoltanha]نوید جون
امضات خیلی باحاله ها![/quote]
مرررررررر30گلم[/quote]
واسه منم درست میکنی?
‏)‏ شکلک گربه ی شرک (

0 ❤️

2013-08-20 11:50:39 +0430 +0430

man nemidunam ye sery inja fekr mikonam doctoran ya fekr mikonam kheyli ba namakan mozakhraf migan akharesham خخخخخ
minevisan ke maloome taze az chehrazi farar kardan…
aghaye baradar shoma age suzesh dashte bashi hamrah ba khoruje ye madeye taghriban sefid az alatet dochare ofoonate majarie edrari hasti bayesty sifexim be moddate 5 ruz bokhori har 12 saat yeki … zemnan bayesty mahal ro hesssabi khoshk o tamiz negah dari ba dastmal kaghazi mituni alatet ro ham bepooshooni khoshk bemoone o garm ta bar taraf beshe zemnan un khanoom ghatan ba kase digeii ham sex dare… az man beshno ye gharibe ke yekam mottaleee…

0 ❤️

2013-08-20 11:59:21 +0430 +0430

[quote=farshad_sdt]man nemidunam ye sery inja fekr mikonam doctoran ya fekr mikonam kheyli ba namakan mozakhraf migan akharesham خخخخخ
aghaye baradar shoma age suzesh dashte bashi hamrah ba khoruje ye madeye taghriban sefid az alatet dochare ofoonate majarie edrari hasti bayesty sifexim be moddate 5 ruz bokhori har 12 saat yeki … zemnan bayesty mahal ro hesssabi khoshk o tamiz negah dari ba dastmal kaghazi mituni alatet ro ham bepooshooni khoshk bemoone o garm ta bar taraf beshe zemnan un khanoom ghatan ba kase digeii ham sex dare… az man beshno ye gharibe ke yekam mottaleee…[/quote]
عزیزم شما اگه فازت یه چیز دیگه اس برو سایت دکتر سلام فعال باش!
نیا شهوانی اینجا کسشعر زیاده!

0 ❤️

2013-08-20 12:31:06 +0430 +0430

migan ta choobo var midari gorbe dozde hesabe kar miad dastesh… bebinam joz maskhare bazi kare digeii balad nisty… tu har safheii ke migardi ye asar az khodet be ja mizari khaste nashodi az maskhare kardane digarun?yekam sangin bash shayad ye dusti chizi ham nasibe to beshe… zemne in ke kasi az shoma nazar nakhast doctor salam moshkel nadare in bandeye khoda moshkel barash pish oomade ja maskhare kardanesh komakesh konin moshkelesho hal kone…

0 ❤️

2013-08-20 12:40:22 +0430 +0430

[quote=farshad_sdt]migan ta choobo var midari gorbe dozde hesabe kar miad dastesh… bebinam joz maskhare bazi kare digeii balad nisty… tu har safheii ke migardi ye asar az khodet be ja mizari khaste nashodi az maskhare kardane digarun?yekam sangin bash shayad ye dusti chizi ham nasibe to beshe… zemne in ke kasi az shoma nazar nakhast doctor salam moshkel nadare in bandeye khoda moshkel barash pish oomade ja maskhare kardanesh komakesh konin moshkelesho hal kone…[/quote]
جاااان!
گربه دزده حساب کار خودشو میکنه?
گربه دزد?
برو حرف زدنتو قشنگ بیاموز بعد بیا زر زر کن!
بعدش میگی شاید یه دوست واسه من پیدا شد? معلومه خیلی تازه کاری! اینجا کاربرا چش بسته پیام های پیشنهاد دوستی به صورت رندوم میفرستن بعد تو غصه دوستای منو میخوری?
آقای گربه دزد برو داداشه من!
برو دیگه این طرفها نیا!
برو انقد نرین تو هرچی تو ضرب المثله!
برو!

0 ❤️

2013-08-21 00:59:33 +0430 +0430

[quote=farshad_sdt]man nemidunam ye sery inja fekr mikonam doctoran ya fekr mikonam kheyli ba namakan mozakhraf migan akharesham خخخخخ
aghaye baradar shoma age suzesh dashte bashi hamrah ba khoruje ye madeye taghriban sefid az alatet dochare ofoonate majarie edrari hasti bayesty sifexim be moddate 5 ruz bokhori har 12 saat yeki … zemnan bayesty mahal ro hesssabi khoshk o tamiz negah dari ba dastmal kaghazi mituni alatet ro ham bepooshooni khoshk bemoone o garm ta bar taraf beshe zemnan un khanoom ghatan ba kase digeii ham sex dare… az man beshno ye gharibe ke yekam mottaleee…[/quote]

ممنون از راهنماییت عزیزم .ترس من در اینه که بیماری بدی نباشه آخه میدونی زیاد اونجوریم نیست که دردش عذابم بده خون و ماده سفید هم نیست تو ادرار یه ذره خارش اونم خیلی کم شک کردم شاید یه بیماری باشه آخه آدم بره دکتر بگه با دختر مردم رفتم حال کردم کیرم خارش افتاده ؟

0 ❤️

2013-08-21 01:06:52 +0430 +0430

[quote=farshad_sdt]migan ta choobo var midari gorbe dozde hesabe kar miad dastesh… bebinam joz maskhare bazi kare digeii balad nisty… tu har safheii ke migardi ye asar az khodet be ja mizari khaste nashodi az maskhare kardane digarun?yekam sangin bash shayad ye dusti chizi ham nasibe to beshe… zemne in ke kasi az shoma nazar nakhast doctor salam moshkel nadare in bandeye khoda moshkel barash pish oomade ja maskhare kardanesh komakesh konin moshkelesho hal kone…[/quote]

ضمن تشکر از همه شما دوستان عزیز
میخواستم یه راهنمایی کوچیک بخوام از اعضای سایت
(به یارو میگن ادب از که آموختی گفت از بی ادبان )
من میدونم سایتای دکتری هم وجود داره علت اینکه اینجا تایپک زدم این بود که چون محیط این سایت پره از آدمای سکسی پس تجربه ای هم خیلی بیشتر از دکترا دارن چون به سرشون اومده و باهاش مقابله کردن .
بازم ممنون

0 ❤️

2013-08-21 01:07:04 +0430 +0430

[quote=1366ts][quote=farshad_sdt]man nemidunam ye sery inja fekr mikonam doctoran ya fekr mikonam kheyli ba namakan mozakhraf migan akharesham خخخخخ

ممنون از راهنماییت عزیزم .ترس من در اینه که بیماری بدی نباشه آخه میدونی زیاد اونجوریم نیست که دردش عذابم بده خون و ماده سفید هم نیست تو ادرار یه ذره خارش اونم خیلی کم شک کردم شاید یه بیماری باشه آخه آدم بره دکتر بگه با دختر مردم رفتم حال کردم کیرم خارش افتاده ؟[/quote]
به دکتر چه ربطی داره؟حرف زد بگو شرم میرم حال میکنم-تو فضولی یا گشت ارشاد؟
:W
:D

0 ❤️

2013-08-21 01:15:03 +0430 +0430

[quote=پـارسـی][quote=1366ts][quote=farshad_sdt]man nemidunam ye sery inja fekr mikonam doctoran ya fekr mikonam kheyli ba namakan mozakhraf migan akharesham خخخخخ

ممنون از راهنماییت عزیزم .ترس من در اینه که بیماری بدی نباشه آخه میدونی زیاد اونجوریم نیست که دردش عذابم بده خون و ماده سفید هم نیست تو ادرار یه ذره خارش اونم خیلی کم شک کردم شاید یه بیماری باشه آخه آدم بره دکتر بگه با دختر مردم رفتم حال کردم کیرم خارش افتاده ؟[/quote]
:D[/quote]

ببین عزیزم الان خودت به حرف خودت داری میخندی . چرا الکی حرفی میزنی که عملش خیلی سخته تو خودت میتونی بری به دکتر بگی کون دوست دخترت گذاشتی الان خارش آلتی داری ؟

0 ❤️

2013-08-21 01:32:43 +0430 +0430

[quote=1366ts][quote=پـارسـی][quote=1366ts][quote=farshad_sdt]man nemidunam ye sery inja fekr mikonam doctoran ya fekr mikonam kheyli ba namakan mozakhraf migan akharesham خخخخخ

:D[/quote]

ببین عزیزم الان خودت به حرف خودت داری میخندی . چرا الکی حرفی میزنی که عملش خیلی سخته تو خودت میتونی بری به دکتر بگی کون دوست دخترت گذاشتی الان خارش آلتی داری ؟[/quote]
این علامت لبخند نشونه ی مهربونیه :">
بعدشم چرا نمیتونم بگم؟چرا نباید بتونم بگم؟؟؟
:?

0 ❤️

2013-08-21 01:44:13 +0430 +0430

ممنون عزیزم
من نمیتونم بگم خجالتیم
بازم ممنون لطف کردین به تایپک سر زدی

0 ❤️

2013-08-21 01:46:11 +0430 +0430

عزیزم اگه حتی اب کیر روی کس بریزه هم ممکنه حامله شه که خودت میدونی فقط چه کردی اما نگران نباش بر از داروخانه یه تست حاملگی بگیر البته نمیدونم از هفته چندم جواب میده،بپرس این تستها از طریق ادار زن نشون میده ولی خارش دلیل نمیشه حتی اگه توی کونش بکنی ممکنه زیر دلش درد بگیره که اونم چیزی نیست البته اگه ابتو تو کونش ریخته باشی هم ممکنه باعث خارش شه، ببخشید رک گفتم

0 ❤️

2013-08-21 01:57:46 +0430 +0430

[quote=milad1ma]عزیزم اگه حتی اب کیر روی کس بریزه هم ممکنه حامله شه که خودت میدونی فقط چه کردی اما نگران نباش بر از داروخانه یه تست حاملگی بگیر البته نمیدونم از هفته چندم جواب میده،بپرس این تستها از طریق ادار زن نشون میده ولی خارش دلیل نمیشه حتی اگه توی کونش بکنی ممکنه زیر دلش درد بگیره که اونم چیزی نیست البته اگه ابتو تو کونش ریخته باشی هم ممکنه باعث خارش شه، ببخشید رک گفتم[/quote]

ممنون به تایپک سر زدی ولی فک کنم اشتباهی متوجه سوالم شدی خارش تو مجرای ادرای خودمه

0 ❤️

2013-08-21 02:11:27 +0430 +0430

ببخشید،اشتب شد گلم…اگه با خوردن مایعات زیاد مشکلت حل نمشه سریعا برو پیش اورولوژیست چون اگه عفونت کرده باشه باید سریع درمان شه وگرنه اذیتت میکنه که امیدوارم چیز خاصی نباشه ولی مایعات مثل دلستر خیلی خوبه

0 ❤️

2013-08-21 02:18:18 +0430 +0430

[quote=milad1ma]ببخشید،اشتب شد گلم…اگه با خوردن مایعات زیاد مشکلت حل نمشه سریعا برو پیش اورولوژیست چون اگه عفونت کرده باشه باید سریع درمان شه وگرنه اذیتت میکنه که امیدوارم چیز خاصی نباشه ولی مایعات مثل دلستر خیلی خوبه[/quote]

عیبی نداره
آره راس میگی یکی از رفیقام هم همین پیشنهاد داشت
من میخوام ببینم نفر دیگه ای هم هست که عین شده باشه شاید اون بهترین راهنمایی رو بکنه
قربونت برم که وقت گذاشتی مرسی

0 ❤️

2013-08-21 02:32:55 +0430 +0430

ممنونم ازهمه دوستانی که به صورت خصوصی برام پیام میدن وکمکم میکنن ولی چون هدف من از ایجاد این تایپک برسی این بیماری توسط تمام کاربرا هست و کمک کردن به همدیگه ؛دوست دارم اگه جواب درستی رو میدونن یا تجربشو کردن اینجا لطف کنن تو عمومی پیام بدن تا همه استفاده کنیم
باتشکر از دوستان گلم

0 ❤️

2013-08-21 02:59:25 +0430 +0430

[quote=rozegoltanha]یکی از دوستان بودن که مشکل شمارو داشتن
پی پی دختره رفته بود تو خونش
اولش سوزش داشت
و بعد از گذشت یک هفته جان به جان آفرین تسلیم نمود!
روحش شاد و یادش گرامی!
خخخحخ[/quote]
جوون مردم رو با عنت به گا دادی؟ چطور داری بدون عذاب وجدان زندگی میکنی؟
خب قبل از دادن یه مستراح میرفتی.یعنی اینقد عجله داشتی؟

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «