سکس در دیوار

1397/12/06

سلام
تا حالا رفتین تو سایت دیوار و کلمه ماساژ یا مدل ماساژ رو سرچ کنید؟
وقتی تو این قسمت میری جمع گیا جمعه و گه گداری هم کص بازا با دادن اگهی مدل ماساژ خوب کسائی رو تور میکنن که خودم دوتا تا الان اینجوری کردم.کلا این قسمت دیوار شده جنده خونه.
حالا به نظرتون ایا ناظرین از این موضوع خبر ندارن؟
یا خبر دارن و کاری نمیکنن؟
کلا ایا رواج سکس در جامعه به نفع رژیمه؟
نظراتونو بگید عشقا

9407 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-02-25 12:04:11 +0330 +0330

توی آگهی های شهر تبریز رو من دیدم ۱ دونه یا دوتا گی بود بقیه ماساژور با مدرک و خانومو این چیزا بود زیاد شک کردنی نیست. دیگه شهر های دیگه رو نمیدونم. :)

1 ❤️

2019-02-25 12:06:06 +0330 +0330
نقل از: Tabrizshahvani توی آگهی های شهر تبریز و من دیدم ۱ دونه یا دوتا گی بود بقیه ماساژور با مدرک و خانومو این چیزا بود زیاد شک کردنی نیست. دیگه شهر های دیگه رو نمیدونم. :)

نه بابا اگهی های مشهد و تهران ترکونده

1 ❤️

2019-02-25 12:22:52 +0330 +0330
نقل از: Negarr27 منم همیشه تصورم از ماساژ فیلم های برازرس بود،تا اینکه با یکی از دوستان حماقت الهی گریبان گیر ما شد و رفتیم طبقه نهم یک نیمه برج شیک،با منشی و چهار تا ماساژور مختلف که گویای سانس های مختلف ماسور هاشون فرق دارن بیشتر شبیه سالن اسپا بود!ماساژ مرد برای زن و بالعکس‌ کاملا عادی ولی فقط دوتا از ماساژا؛۱-فول بادی ریلکس ۲-فول بادی سابای ماساژ که اگر نرفتین به جای خرج الکی یک بار برین بینظیره!!!!!! حالا سوای از این نه مردهاشون و نه زن ها به قصد مزاحمت دست روی بدن نمیکشیدن البته اونقدر اونجا جو سکسی و بوی عود و آهنگ ملایم و اون ماساژ سابای لعنتی اونا هم نخوان خودت میخوای بدی خخخ جاهای معتبر ماساژ ، شما پول میدی ماساژ بدن امثالی که گفتین پول میدن که بکننشون:/ تفاوت در آدم ها هم هست ، تقریبا اونکه میره برای ماساژ هم میدونه اتفاقات پیش روش رو وقتی طرف هیچی‌ نداره

الان من خودم مدرک ماساژ دارم.
یبار تو دیوار اگهی دادم،اینقد این کونیا بهم زنگ میزدن و پیام میدادن که کمتر از نصف روز اگهیمو حذف کردم
میخوام بگم اشکال همینجاست که همیچیمون قاطیه.وگرنه ماساژ اصلا ربطی به سکس نداره.ولی تو مملکت ما ماساژ رو ختم به سکس میدونن

2 ❤️

2019-02-25 12:39:03 +0330 +0330
نقل از: Negarr27 منم همیشه تصورم از ماساژ فیلم های برازرس بود،تا اینکه با یکی از دوستان حماقت الهی گریبان گیر ما شد و رفتیم طبقه نهم یک نیمه برج شیک،با منشی و چهار تا ماساژور مختلف که گویای سانس های مختلف ماسور هاشون فرق دارن بیشتر شبیه سالن اسپا بود!ماساژ مرد برای زن و بالعکس‌ کاملا عادی ولی فقط دوتا از ماساژا؛۱-فول بادی ریلکس ۲-فول بادی سابای ماساژ که اگر نرفتین به جای خرج الکی یک بار برین بینظیره!!!!!! حالا سوای از این نه مردهاشون و نه زن ها به قصد مزاحمت دست روی بدن نمیکشیدن البته اونقدر اونجا جو سکسی و بوی عود و آهنگ ملایم و اون ماساژ سابای لعنتی اونا هم نخوان خودت میخوای بدی خخخ جاهای معتبر ماساژ ، شما پول میدی ماساژ بدن امثالی که گفتین پول میدن که بکننشون:/ تفاوت در آدم ها هم هست ، تقریبا اونکه میره برای ماساژ هم میدونه اتفاقات پیش روش رو وقتی طرف هیچی‌ نداره

یعنی در مکانی که گفتین در حین ماساژ تبدیل به سکس میشه یا شده؟؟؟

1 ❤️

2019-02-25 12:59:44 +0330 +0330

اتفاقا یکی از کسایی هستم که فتیش ماساژ دارم بله در دیوار فراوونه اما از نوع خدمات میشه فهمید داستان چیه. اگر بادی تو بادی و فول ماساژ و هپی اندینگ جزو لیست باشه یعنی خدمات ماساژشون به سمت سکس هم سوق داره اگر هم نباشه فقط نوشتن سوئدی و … یعنی از اون خبرا نیست. من دیروز تولدم بود میخواستم برای حال دادن به خودم برم اما جاهای خوب تا چند خفته وقت نداشتن جای بیخود ناشناخته هم تمایلی نداشتم برم پولمو دور بریزم.

0 ❤️

2019-02-25 13:03:31 +0330 +0330

آره همه از دم میخوان بکننت

0 ❤️

2019-02-25 13:04:12 +0330 +0330

بانو نگار عزیز و گرامی چون منو نمیشناسین جسارت نکردم بیام خصوصیتون. اگر ممکنه وقت بزارید راجع به تجربتون اونجا برامون بنویسید. اگر هم وققت با ارزش شما این اجازه رو نمیده لطفا به سع تا سوال من پاسخ بدین.

اول هزینه خدمات ماساژ مخصوصا واتر ماساژ و بادی تو بادی و اینکه در صورت درخواست ایاهپی اندینگ هم شاملش میشد یا خیر.
دوم دخترایی که اونجا بودن از نظر سن و قیافه چطور بودن؟
سوم ایا امکان دوش گرفتن اونجا بود و یا خیر
سپاسگزارم

0 ❤️

2019-02-25 13:25:03 +0330 +0330

فقط اگهی ماساژ تنها نیست که آگهی همخانه خانم اگهی خرید لباس زیر زنانه دست دوم، اگهی انجام امور منزل رایگان برای زوجها و…
ولی بنظر من خوبه چرا بد باشه
بالاخره خدمات یه جایی عرضه میشه دیوار نباشه این سایت یا سایتهای مشابه هست مثلا تو اینستا هم پره

0 ❤️

2019-02-25 13:54:04 +0330 +0330

اینایی که آگهی مدل ماساژ میزنن،زنگ میزنی بهشون تا میفهمن مردی تخمشونم حساب نمیکنن.قطع میکنن.مسیج میدی،میگن مگه کصخلیم بیام بدن پر پشم تورو ماساژ بدیم،میگم پشم ندارم،میگن خودتو ماساژ میدم به شرطیکه مشتری خانوم واسمون جور کنی رایگان ماساژش میدیم.

خدایاااا

0 ❤️

2019-02-25 14:17:09 +0330 +0330

چه باحال همه چیز مملکت شده کونی بازی وبگایی… ریدم سردر این مملکت ومردم بی فرهنگش

0 ❤️

2019-04-06 14:10:14 +0430 +0430

این چیزا کاملا طبیعی هست ، حالا ناظرین هم کمی شل میگیرن شما کاسه داغ تر از آش میشی ، روابط جنسی باید تو کشور کاملا آزاد باشه و هرکی هرجور دوس داره به عشق و حالش برسه به شرطی که به کس دیگه آسیب نزنی

0 ❤️

2019-04-06 14:14:25 +0430 +0430

اره راست میگب

0 ❤️

2021-06-15 05:21:09 +0430 +0430

من شنیدم خاله ها هم به کفش زنونه مشتری پیدا می‌کنند تو دیوار ولی رفتم نفهمیدم کدومشون خاله هستند واردی راهنمایی کن دمت گرم

0 ❤️

2021-06-15 05:25:34 +0430 +0430

اشتباه شنیدی.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «