سکس و فقط سکس

1394/07/29

سلام به همه دوستان
من در اینجا می خوام افکار و عقاید رو مطرح کنم. درست و غلط بودنش رو نمی دونم. فقط می خوام حرفایی رو که نمیشه هیچ کجا و برای هیچکس مطرح کنم رو اینجا بنویسم . شاید خیلی هاتون با من موافق باشید و شاید خیلی ها مخالف ولی به هر سوی من افکار و عقایدم رو اینجا مطرح خواهم کرد. به امید دیدار

18 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2015-10-21 02:35:36 +0330 +0330

خوبه بنویس
بقیه هم میخونن.
اینطوری شما سبک میشی از حرفایی که تو دلته و خودت رو خالی میکنی

بقیه هم میخونن و دعا میکنن به جونت
کلی هم ثواب داره. ?

2 ❤️

2015-10-24 01:55:21 +0330 +0330

سکس و فقط سکس

سلام به همه دوستان
من در اینجا می خوام افکار و عقاید رو مطرح کنم. درست و غلط بودنش رو نمی دونم. فقط می خوام حرفایی رو که نمیشه هیچ کجا و برای هیچکس مطرح کنم رو اینجا بنویسم . شاید خیلی هاتون با من موافق باشید و شاید خیلی ها مخالف ولی به هر سوی من افکار و عقایدم رو اینجا مطرح خواهم کرد. به امیدخب بفرما منتظر نظر شما هستیم…

1 ❤️

2015-10-24 02:01:04 +0330 +0330

بنویس عزیزم شاید که آخرش بتونیم یه سکس خوب با هم داشته باشیم

0 ❤️

2015-10-24 02:02:07 +0330 +0330

چرا یه زن نمی تونه با اینکه شوهر داره با مرده دیگه سکس کنه ؟؟؟ (میدونم الانه خیلی راحت سکس میکنن خانم ها ، خودمم سکس میکنم) ولی منظورم اینکه چرا ما اگر سکس کنیم میشیم جنده و بدکاره ولی مردا که سکس کنن با زنه دیگه ای مشکلی نیست و میگن زنش کم گذاشته واسش ؟!!!
چرا ما نمی تونیم از کسی خوشمون آمد درخواست دوستی بدیم ؟
چرا نمیشه من عاشق همسرم باشم ولی تنوع در سکس بخوام ؟؟؟
چرا نمیشه من دوست داشته باشم با چند تا مرد همزمان و گروهی سکس کنم ؟؟؟
یا سکس پارتی برم ؟؟؟
میدونم جواب همه این سوالاتم رو ولی اگر زنی اینجور عقاید داشته باشه تو جامعه بهش میگن جنده ، مریض ، روانی …

2015-11-04 11:26:11 +0330 +0330

[quote=Mehr_bano]چرا یه زن نمی تونه با اینکه شوهر داره با مرده دیگه سکس کنه ؟؟؟ (میدونم الانه خیلی راحت سکس میکنن خانم ها ، خودمم سکس میکنم) ولی منظورم اینکه چرا ما اگر سکس کنیم میشیم جنده و بدکاره ولی مردا که سکس کنن با زنه دیگه ای مشکلی نیست و میگن زنش کم گذاشته واسش ؟!!!
چرا ما نمی تونیم از کسی خوشمون آمد درخواست دوستی بدیم ؟
چرا نمیشه من عاشق همسرم باشم ولی تنوع در سکس بخوام ؟؟؟
چرا نمیشه من دوست داشته باشم با چند تا مرد همزمان و گروهی سکس کنم ؟؟؟
یا سکس پارتی برم ؟؟؟
میدونم جواب همه این سوالاتم رو ولی اگر زنی اینجور عقاید داشته باشه تو جامعه بهش میگن جنده ، مریض ، روانی …[/quote]

این چیزهایی که الان میگی، دقیقا داره اتفاق می افته و همه بهش میگن روشنفکر…
تنها دلیلی که زن نمیتونه چندتا شوهر داشته باشه، مساله ی بچه است. و اگر چنانچه مرد حامله میشدن، اونوقت مردها نمیتونستن چندتا زن داشته باشن. و حالا بطور مکرر خیلی افراطی پیش اومده که کم کم زن رو خواستن با این عیب و ایرادات کنار بزنن و جلوش رو بگیرن.
البته نظر من اینه که زن، بنیان و ستون یک خانواده س. مسجدی که مولاش مشروب بخوره، نمازگزارانش چیکار کنن؟

آنجلینا جولی هم دوس پسر داره و هم شوهر… و خیلی چهره های دیگه.

هرزه مختص زن تنها نیست، مردی هم که در همبستری با همسرش فکرش دنبال منشی شرکتشونه هم هرزه است…

2 ❤️

2015-11-05 23:33:43 +0330 +0330

ممنون از همه دوستانی که مطالبم رو میخونن و نظر میدن. سپاسگذار تک تکون هستم.

0 ❤️

2015-11-26 22:56:43 +0330 +0330

دنیای عجیبی است اونایی که دنبالتن و با هزار دوز و کلک بهت نزدیک میشن تا فقط نیاز جنسیشون رو برطرف کنن. بعدش هزار حرف پشت سرت میزنن ، اصلا تو رو جزو انسان های با شخصیت نمی دونن. تو رو پست ترین می دونن و خطاب می کنن …
بسی عجیب حال مردان و زنان سرزمین ما

5 ❤️

2015-11-26 23:39:44 +0330 +0330

همتون دنبال این هستین که بکنین منو منم عاشق دادن و سکس هستم. مخصوصا مردای غریبه.

2015-11-26 23:44:44 +0330 +0330

ولی به زنی مثل من فاحشه میگین . من عاشق زندگی و همسرم هستم ولی دوست دارم تنوع داشته باشم در سکس . انواع سکس رو تجربه کنم بدون هیچ ترس و دلهره ای. حتی دوست دارم با شوهرم این تجربه ها رو داشته باشم. میدونم الان میگی مریضم ، دیوانم ، فاحشه و جنده هستم و …
ولی این میل و غریزه من هستش من عاشق سکس و تنوع در سکس و مردای و زنای مختلف هستم.

2015-11-26 23:54:25 +0330 +0330

یکی ازجوابهای شمابرمیگرده به فرهنگ جامعه. هرجایی فرهنگی داره بعضی کشورها موردی که گفتی ناهنجارنیست ولی واقعاچرا؟

0 ❤️

2015-11-26 23:58:07 +0330 +0330

ببین دوست من تو باید از اول راه خودت رو با شوهرت در میون میگذاشتی.
به حرف دیگران توجه نکن.
اول ببین خودت چی میخوای بعد با همسرت صحبت کن.
اگه همسرت موافقت نکنه مقصر خودتی. چون باید قبل از ازدواج به این چیزا دقت میکردی.
من و همسرم عاشق همیم ولی دلیل نمیشه که چون همدیگه رو دوست داریم خودمون رو قول و زنجیر کنیم. من و همسرم یه رابطه دوستانه برقرار کردیم که هر چیزی خواستیم با هم در میون بگذاریم.
در همه مواقع موافقت رخ نمیده. بعضی وقتا مخالف همیم ولی هر چی هست حرفمون رو زدیم و نظر طرف مقابل رو شنیدیم.

4 ❤️

2015-11-27 00:21:19 +0330 +0330

منم با مهربانو موافقم وقتی میخوایم با دوس پسرمون باشیم همیشه استرس داریم. منم شوهرم و بچمو دوس دارم ولی تنوع رو دوس دارم با اینکه میدونم همشون نامردن

2015-11-27 00:25:19 +0330 +0330

چرا استرس؟
از شوهرت میترسی؟
موافق نیست باهات؟

0 ❤️

2015-11-28 15:15:16 +0330 +0330

ممنونم از همه دوستان که تو بحث شرکت میکنن و نظر میدن.
یه نکته رو بگم به آقایان عزیز من اینجا دنبال پارتنر واسه سکس نیستم ، به اندازه کافی خودم دارم. اینجا فقط نظراتم رو می نویسم تا بقیه هم نظر بدن و تبادل نظر کنیم فقط.

از خانم های عزیزی هم که نظر دادن تشکر ویژه میکنم. و خوشحال زنانی مثل خودم هستن و با اینکه عاشق زندگی و شوهر و بچه هستن باز هم سکس رو با مردان دیگه تجربه میکنن.

5 ❤️

2015-11-28 15:18:15 +0330 +0330

المیرا جان چه دوست پسر و چه هر مردی سکس و تنوع در سکس عالیه. من اوایل خیلی میترسیدم از حرف مردم و از لو رفتن و … ولی الان نه با آسودگی میرم واسه سکس . حالا میخوان بگن فاحشه هستم یا معتاد سکس یا هرچیزی دیگه واسم مهم نیست. از ساک زدن تو ماشین تا سکس شبانه با مردان ناشناس و حتی گروهی سکس کردن. فقط سکس پارتی نشده که برم.

4 ❤️

2015-11-28 15:20:03 +0330 +0330

[quote=mazeyar1]یکی ازجوابهای شمابرمیگرده به فرهنگ جامعه. هرجایی فرهنگی داره بعضی کشورها موردی که گفتی ناهنجارنیست ولی واقعاچرا؟[/quote]
شما هم موافق تنوع در سکسی؟ به نظرت درسته این کار یا نه ؟ البته به عنوان یک زن نظرت رو بگو لطفا نه بر اساس عرف و قوانین جامعه.

2 ❤️

2015-11-28 15:30:27 +0330 +0330

به نظر من، هر کسی -چه زن چه مرد-توی زندگیش، یه محدوده خصوصی داره. محدوده ای که هیچ کس، تکرار میکنم، هیچکس حق ورود به اون رو نداره. چه قبل از ازدواج، چه بعدش. حالا اگه کسی میخواد توی این محدوده خصوصیش با جنس مخالف دوست باشه یا رابطه داشته باشه، به هیچکس مربوط نیست. قرار نیست با ازدواج، طرف مقابلمون رو به اسارت بگیریم. قراره نیست آزادی رو ازش بگیریم. اگر اینکار رو بکنیم، دیگه ازدواج، عشق و دوست داشتن معنی نداره. من در مورد زندگی خودم این موضوع رو تجربه کردم، و نتیجه خوبی گرفتم. می دونم که همسرم دوست پسر داره، اما می دونم که منو هم خیلی دوست داره. پس چه اهمیتی داره که دوست پسر داره یا نه. اصلا به من چه مربوطه. من فقط دوست داشتنش رو میخوام. همین.

0 ❤️

2015-11-28 15:33:47 +0330 +0330

benazare man hich moshkeli nadare hamontor ke ye mard tanavo dost dare ye zanam hagh dare va adam bayad harjor ke dost dare zendegi bokone chon faghat 1bar be in donya miad

0 ❤️

2015-11-28 15:34:57 +0330 +0330

حرفات متین ولی ایا اینکه بدن خودتو در اختیار هر کسی خواستی قرار بدی اروم میشی یعنی حاضری خانوادت هم همچین کارایی بکنن با غریبه ها با این جور چیزا میگن سادیسم کارهای سادیسمی که چی بشه تو رفتی با مرد غریبه سکس کردی واسه ارامشت ولی حس خود ازاری بیاد سرت من کاری ندارم شما هرجور دوست داری میتونی زندگی کنی از سکس با شوهرت خسته شدی میتونی جور دیگه درستش کنی نه اینکه بری با مرد غریبه همه اینا به خاطر زیاد دونستن ما از سکس وگرنه پدران مادران ما چجوری زندگی کردن میدونم الان بیشترین مشکلات زناشویی واسه نیاز جنسیه ولی میشه درستش کرد من خودم دلم میخواد ازدواج کردم هر غلطی که تو مجرد کردم ولی وقتی ازدواج کردم فقط واسه همسرم باشم اینکه شما میگین من شک ندارم یه مشکل روحی روانی یه مشکل شخصی تو زندگی مشترک تونه شما اگه مثل انسان زندگی کنید میبینید چیزهای مهمتری از سکسم هست ولی افسوس واسه همین بود شیطان گفت من کاری میکنم همه بندگانت به من عبادت کنن همینه فشار نیاز جنسی من حرفای شمارو قبول ندارم ولی شما خود مختاری امید وارم راه زندگیت اینجوری نباشه

1 ❤️

2015-11-28 15:36:03 +0330 +0330

جالبه وقتی تفکراتمونو با خودمون مرور میکنیم حس میکنیم فقط ماییم ته اینجوری فکر میکنیم ولی ظاهرا هستن کسانی که باهم همنظرن. منم عاشق اینم بتونم توی یه جمع راحت باشم حالا چه آشنا باشن چه غریبه بتونم توی خونم هرجوری که دوست دارم بپوشم بقیه چه خودی باشن چه نا آشنا. حس توبی بهم دست میده.

2 ❤️

2015-11-28 15:39:16 +0330 +0330

یه کم بیشتر فکر کن. وقتی شرایطی رو تجربه نکردی، در موردش قضاوت نکن. حکم نده واسه آدما، مریض شون نکن به همین راحتی. شاید خودت یه روزی همین حس رو داشته باشی و همین کارا رو بکنی بعد از ازدواج. کی میدونه؟ مگه نه؟

1 ❤️

2015-11-28 15:46:31 +0330 +0330

[quote=sudiii]جالبه وقتی تفکراتمونو با خودمون مرور میکنیم حس میکنیم فقط ماییم ته اینجوری فکر میکنیم ولی ظاهرا هستن کسانی که باهم همنظرن. منم عاشق اینم بتونم توی یه جمع راحت باشم حالا چه آشنا باشن چه غریبه بتونم توی خونم هرجوری که دوست دارم بپوشم بقیه چه خودی باشن چه نا آشنا. حس توبی بهم دست میده.[/quote]
اینکه برهنه یا نیمه برهنه باشی ، بدنت یا بخشی از اون رو به راحتی ببینن ، یا در برخورد با جنس مخالف بهش بچسبی و هزار و یک شیطنت دیگه بکنی به راحتی و یا در خفا

1 ❤️

2015-11-28 15:48:48 +0330 +0330

خانم ها موافقین از تجربه هامون بنویسیم ؟ یا به قول بعضی دوستان جندگی هامون؟؟؟

1 ❤️

2015-11-28 16:02:59 +0330 +0330

من هیجوقت از واقعیتهام ننوشتم ونخواهم نوشت بخاطر اینکه کسی از ترفندهام استفاده نکنه وبه سبک من گناه کنه …
اما متاسفانه
مشتاقم ترفندهای دیگران رو بشنوم تا به تجربیات خودم اضافه کنم…خودخواهانه هست اما کارساز…
خصوصا سواستفاده از تجربیات خانمها …
موفق باشی

1 ❤️

2015-11-28 16:18:38 +0330 +0330

[quote=Sex_for_u]حرفات متین ولی ایا اینکه بدن خودتو در اختیار هر کسی خواستی قرار بدی اروم میشی یعنی حاضری خانوادت هم همچین کارایی بکنن با غریبه ها با این جور چیزا میگن سادیسم کارهای سادیسمی که چی بشه تو رفتی با مرد غریبه سکس کردی واسه ارامشت ولی حس خود ازاری بیاد سرت من کاری ندارم شما هرجور دوست داری میتونی زندگی کنی از سکس با شوهرت خسته شدی میتونی جور دیگه درستش کنی نه اینکه بری با مرد غریبه همه اینا به خاطر زیاد دونستن ما از سکس وگرنه پدران مادران ما چجوری زندگی کردن میدونم الان بیشترین مشکلات زناشویی واسه نیاز جنسیه ولی میشه درستش کرد من خودم دلم میخواد ازدواج کردم هر غلطی که تو مجرد کردم ولی وقتی ازدواج کردم فقط واسه همسرم باشم اینکه شما میگین من شک ندارم یه مشکل روحی روانی یه مشکل شخصی تو زندگی مشترک تونه شما اگه مثل انسان زندگی کنید میبینید چیزهای مهمتری از سکسم هست ولی افسوس واسه همین بود شیطان گفت من کاری میکنم همه بندگانت به من عبادت کنن همینه فشار نیاز جنسی من حرفای شمارو قبول ندارم ولی شما خود مختاری امید وارم راه زندگیت اینجوری نباشه[/quote]

خیلی ببخش رفیق هنوز روزمین سفت نشاشیدی که معنی اینحرفارو بفهمی…
خودتم خواهیم دید بعد ازدواج این--------خط اینم…نشون

0 ❤️

2015-11-28 16:35:54 +0330 +0330

تنها تایپیک تاثیر گذار وارزش داریه برا وقت گذاشتن…
مشتاق و مشتاقتر شدم
دوست خانمم اینقد زن خوب و مهربون و متدینیه و البته زیبا که حتی وقتی خانمم اونرو…
هیچی بگذریم …
مهربانوجان نه دیدمت نه دستم بت میرسه که بخوام هندونه زیر بغلت بزارم یا مختو راحت بزنم(فعلا تا1 سال دیگه هم تو این فازها نیستم ) یا کسلیسیتو بکنم که بمنم پا بدی یا تشنه کست باشم …
اما حرفایی که زدی اسمشوهرچی بذارن مساله اینه که واقعیت داره وبه وضوح قابل درک وملموسه
و چیزیه که هرکس تو این زمونه باش برخورد نکرده (منظورم افراد متاهله)یه دوروغ گوی پسته مگه اینکه واقعا یه نادون و احمق باشه…
وصد البته دوستان مجرد هم برای من عزیزند اما نظراتشون توی این زمینه منصفانه نیست و بهتره همون جلقشونو بزنن تا اینکه در این زمینه اظهار نظر کنن…

1 ❤️

2015-11-28 17:02:49 +0330 +0330

منم دوسدار زنم اونجوری باشه پیش خودم هرکاری خواس بکنه من درکتون میکنم کسی هس خصوصی میام بده بیشتر حرف بزنیم

0 ❤️

2015-12-09 02:26:11 +0330 +0330

نقل از: ousta1985 تنها تایپیک تاثیر گذار وارزش داریه برا وقت گذاشتن…
مشتاق و مشتاقتر شدم
دوست خانمم اینقد زن خوب و مهربون و متدینیه و البته زیبا که حتی وقتی خانمم اونرو…
هیچی بگذریم …
مهربانوجان نه دیدمت نه دستم بت میرسه که بخوام هندونه زیر بغلت بزارم یا مختو راحت بزنم(فعلا تا1 سال دیگه هم تو این فازها نیستم ) یا کسلیسیتو بکنم که بمنم پا بدی یا تشنه کست باشم …
اما حرفایی که زدی اسمشوهرچی بذارن مساله اینه که واقعیت داره وبه وضوح قابل درک وملموسه
و چیزیه که هرکس تو این زمونه باش برخورد نکرده (منظورم افراد متاهله)یه دوروغ گوی پسته مگه اینکه واقعا یه نادون و احمق باشه…
وصد البته دوستان مجرد هم برای من عزیزند اما نظراتشون توی این زمینه منصفانه نیست و بهتره همون جلقشونو بزنن تا اینکه در این زمینه اظهار نظر کنن…

ادامه بده و تعریف کن از تجربیاتت اشکالی نداره . در ضمن ممنون از حسن توجه شماآقای محترم.

0 ❤️

2015-12-10 04:25:40 +0330 +0330

ولی سخته انجامش مخصوصا در ایران

1 ❤️

2015-12-10 05:12:29 +0330 +0330

به نظر من آدم نباید خودشو پایبند یه سری عقاید مسخره کنه فقط و فقط آزادی عمل در هر زمینه ای ،راحت باشین به همه سکس کنی فرقی نکنه غریبهه و آشنا هر چه دوست داشته باشی تا در آینده شرمنده خودت نشوی.

0 ❤️

2015-12-19 04:11:24 +0330 +0330

چرا نمیشه پست گذاشت ؟!!!

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «