**سکسونامي**فاز دوم شندوانه**

1397/11/26

سلام برو بچز شاد و خوش و خرم شهواني،شومبول به سراي عزيز،ليدي هاي خفن،اسپمرهاي خفن تر از اون -مديونين اگه فک کنين با استاد عقل کل بودم-

(dash) 🙄

خب همونطور که خودتون ميدونين،اين تاپيک فقط واس دور کردن شما از دغدغه هاي فکري کاربرد داره و تمام سعي اش بر اينه که شما يه لبخند زيبا،هرچند کوتاه ، به لبتون بياريد…

#قوانين: همه چي آزاده اينجا فقط توهين و دعوا و کتک کاري و گيس و گيس کشي و نقل الکي زدن و خوردن و خوابيدن و قليون و مشروب و اينا حرام عه ديگه…

در صورت مشاهده اين موارد از کاربر خاطي، مستقيما به دفتر آيت الله مکارم شيرازي گزارش ميشه تا توسط مجري شريعتمدار و شرافتمند!! قانون، سعيد طوسي به سزاي عمل شنيعش برسه…

(dash) 🙄

خب، حالا بريم سر اصل مطلب…

اين فاز از شندوانه، يه جورايي آزادي بيشتري داره، شما ميتونين از بين گزينه هاي زير،يکي رو براي نمايش قدرت طنز پردازي تون انتخاب کنين…!

1.از زبان يه شخصيت مشهور،يه مطلب طنز بنويسين.

2.يه متن خنده دار رو في البداهه در نهايت پنج شيش خط بنويسين،استفاده از کاربراي سايت با رعايت شرط با جنبه بودنشون مجاز و طبق روايات اسلامي ، مستحب است!!!

3.از زبان يک وسيله،مثل لامپ ، تخت، پرده يا هر چيز ديگه اي، يه صحنه سکسي رو با زبان طنز،توصيف کنين…!

در کل، به قول استاد،مقعدتان را وازلين بزنين که قراره دريده بشه…!

اميدوارم تو خندوندن جووناي کشورم و کاستن از دغدغه هاي ذهني شون موفق باشيم!!؛

7 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-02-15 19:28:21 +0330 +0330

برادر من، این که سخت تره :|

2 ❤️

2019-02-15 19:31:32 +0330 +0330

طبیعت قاضی نهایی است نه احساس رضایت انسان

0 ❤️

2019-02-15 19:31:49 +0330 +0330
نقل از: Mind_Freak برادر من، این که سخت تره :|

گزينه اول و سوم رو واس شما گذاشتم، يکي شو انتخاب کني کفايت ميکنه، دو ديقه وقت، يه ذره خلاقيت، يه کم زردچوبه و وانيل،نمک و فلفل به ميزان لازم و کافي و وافي و دافي و مافي و…

يه طنز توووووپ!

(dash)
🙄

1 ❤️

2019-02-15 19:34:14 +0330 +0330
نقل از: Sallomenta...

گزينه اول و سوم رو واس شما گذاشتم، يکي شو انتخاب کني کفايت ميکنه، دو ديقه وقت، يه ذره خلاقيت، يه کم زردچوبه و وانيل،نمک و فلفل به ميزان لازم و کافي و وافي و دافي و مافي و…

يه طنز توووووپ!

(dash)
🙄

دست شما درد نکنه گزینه های اسون گذاشتی

ولی بازم سختن (dash)

فکر کنم مشکل از منه ?

1 ❤️

2019-02-15 19:35:26 +0330 +0330

انسان زمانی به آزادی حقیقی میرسد که بتواند بدون ترس مرگ را انتخاب کند

0 ❤️

2019-02-15 19:39:08 +0330 +0330
نقل از: استاد_عقل_کل_۴ طبیعت قاضی نهایی است نه احساس رضایت انسان

اسپمر گرامي، اين پستا به درد تاپيک توئيتر ميخوره، اينجا طنزه طنز....

مقعدت را چرب کن که نيچه و کير ابن آدم هوس فتح مقعدت رو کردن...!

(dash)

?

1 ❤️

2019-02-15 19:42:16 +0330 +0330
نقل از: Mind_Freak

يه طنز توووووپ!

(dash)
🙄

دست شما درد نکنه گزینه های اسون گذاشتی

ولی بازم سختن (dash)

فکر کنم مشکل از منه ?

🙄

1 ❤️

2019-02-15 19:58:26 +0330 +0330

دیفی:فرهاد بیا

فرهاد:چیه؟دستم بنده داش

دیفی:ول کن باو پاشو بیا اینجا

فرهاد:اومدم بابا اومدم…چی شده؟

دیفی:بیا این پسره سالومنتا باز تاپیک زده

فرهاد:کوس نگو!حالا گفتم چی شده!همین؟

#شترق

ف:چته؟

د:خجالت بکش! با من درس صبت کن آل برده!

ف:باشه بابا ببخشید…حالا باز کن بینیم چیه!

(تاپیک را باز کرده و هر دو با خواندن تاپیک گوزپیچ میشوند!)

ف:چی زده این باو؟

د:جنسش خوب بوده حتما!

شبح:نافم تو چشتون من اومدم

د:خیلی خوش اومدی عزیزم

شبح که ذوق مرگ شده:خوشحال شدین ن؟

د:آره بابا منتظر بودم یکی بیاد سرشو بخوره!خوب شد اومدی!بدو بیا از دهن میوفته

شبح عصبانی شده و طی شیرجه ای شنا پسندانه با دیفی درگیر میشود

ف:بیخی بابا بیا عرفان تاپیک زده

ش:عرفان نگاییدم!

ف: O_o سالومنتا رو میگم

ش: آها…خب زودتر بوگو!کو ببینم

(شبح نیز گوزپیچ میشود)

ش:الان باس چ کنیم؟

د:جق بزنیم گروپی

ف: :/

ش: :/

د:آها منظورت تاپیک بود! خب بریم بازم جق بزنیم

ش: من که کار دارم

ف:منم برم ظرفا رو بشورم

د:شبح گلنارت کو؟

ش:مرد حسابی تو گلنارو چ کار میکنی مگه؟

د:خب مث بقیه میخورم جق میزنم!

شبح و فرهاد به افق خیره میشوند و…

6 ❤️

2019-02-16 00:13:53 +0330 +0330
نقل از: Different man دیفی:فرهاد بیا

فرهاد:چیه؟دستم بنده داش

دیفی:ول کن باو پاشو بیا اینجا

فرهاد:اومدم بابا اومدم…چی شده؟

دیفی:بیا این پسره سالومنتا باز تاپیک زده

فرهاد:کوس نگو!حالا گفتم چی شده!همین؟

#شترق

ف:چته؟

د:خجالت بکش! با من درس صبت کن آل برده!

ف:باشه بابا ببخشید…حالا باز کن بینیم چیه!

(تاپیک را باز کرده و هر دو با خواندن تاپیک گوزپیچ میشوند!)

ف:چی زده این باو؟

د:جنسش خوب بوده حتما!

شبح:نافم تو چشتون من اومدم

د:خیلی خوش اومدی عزیزم

شبح که ذوق مرگ شده:خوشحال شدین ن؟

د:آره بابا منتظر بودم یکی بیاد سرشو بخوره!خوب شد اومدی!بدو بیا از دهن میوفته

شبح عصبانی شده و طی شیرجه ای شنا پسندانه با دیفی درگیر میشود

ف:بیخی بابا بیا عرفان تاپیک زده

ش:عرفان نگاییدم!

ف: O_o سالومنتا رو میگم

ش: آها…خب زودتر بوگو!کو ببینم

(شبح نیز گوزپیچ میشود)

ش:الان باس چ کنیم؟

د:جق بزنیم گروپی

ف: :/

ش: :/

د:آها منظورت تاپیک بود! خب بریم بازم جق بزنیم

ش: من که کار دارم

ف:منم برم ظرفا رو بشورم

د:شبح گلنارت کو؟

ش:مرد حسابی تو گلنارو چ کار میکنی مگه؟

د:خب مث بقیه میخورم جق میزنم!

شبح و فرهاد به افق خیره میشوند و…

مرسي از ديفي عزيز بابت حضورت...

الان شبح سياه نافم تو چشت گويان وارد خواهد شد!!

🙄

طنز باحالي بود!

2 ❤️

2019-02-16 05:29:15 +0330 +0330
نقل از: erny19qwerty از بس،که منو اشتباهی به دست و کیر دیگه هیچ روی خوشی از زندگی ندیدم

يه ذره بيشتر تلاش کن،خنده دار تر از اين بنويس جيييگولي

:)

1 ❤️

2019-02-16 06:14:43 +0330 +0330

یوهاهاهاهاهاااا ? ?

الان من بنویسم ؟ 4 5 خط نتوان…داستان بگم؟

1 ❤️

2019-02-16 06:20:55 +0330 +0330

#به زودی … ?

2 ❤️

2019-02-16 06:21:01 +0330 +0330
نقل از: Teenwolf. یوهاهاهاهاهاااا ? ?

الان من بنویسم ؟ 4 5 خط نتوان…داستان بگم؟

فقط موضوعات رو رعايت کنين،
هر چقد زيبا تر و خنده دار تر،بهتر!

0 ❤️

2019-02-16 07:23:21 +0330 +0330

کاربر MAHTA1380
یک کاربر مرموز و موذی که با زبان خردسالان گویش می کند و 25 ساعت از 24 ساعت شبانه روز را به عکس برداری و شناسایی ما تحتین اختصاص می دهد – >

از جمله اثار مشهور این کوسخول استار می توان به - ژی پشمالومو دومس داره ؟ –می می هام پشلولو باشه سگی واق واق میکنه ؟ -

1 ❤️

2019-02-16 07:50:16 +0330 +0330
نقل از: ostadaghlekol1

پیتر پارکر را عنکبوتی نیش بزد و تبدیل به مرد عنکبوتی گردید. عرفان را عنکبوتی نیش بزد و کونی گردید. پیتر در زیر تیر و عرفان در زیر کیر ، هر دو مینالند اما این کجا و آن کجا

و اين گونه شد که استاد عقل کل،از تجارب خانوادگي خويش در راه سکس،پرده برداري کرد!!!

خداقوت پهلوان…

2 ❤️

2019-02-16 07:52:45 +0330 +0330
نقل از: سعیدداغ کاربر MAHTA1380 یک کاربر مرموز و موذی که با زبان خردسالان گویش می کند و 25 ساعت از 24 ساعت شبانه روز را به عکس برداری و شناسایی ما تحتین اختصاص می دهد -- >

از جمله اثار مشهور این کوسخول استار می توان به - ژی پشمالومو دومس داره ؟ –می می هام پشلولو باشه سگی واق واق میکنه ؟ -

شما از قوانين تاپيک تخطي کرديد…

اجرتان با سعيدطوسي و مکارم!

1 ❤️

2019-02-16 08:02:57 +0330 +0330

من میرم صفحه بعد این اخرین پست این صفحه میشه ?

2 ❤️

2019-02-16 08:04:43 +0330 +0330

در شرکت پاکسان چشم به جهان گشودم بعضی هامونو سفید میدادن بیرون بعضیا صورتی و اونایی که مادر فاکرتر از همه بودن سبز زاده میشدن
با کامیونی که راننده اش مادر فاکرتر از ما بود راهی فروشگاه ها شدیم و حرکت به سوی عشق ناب ،بالاخره تو قفسه چیده شدم خدا خدا میکردم یه دختر خوشگل منو انتخاب کنه خیلی تو حسرت ممه نرم و بالشتی و یه کس خوب و تمیز بودم ولی ای دل غافل من سبز زاده شده بودم و مورد پسند دخترای صورتی پسند نبودم یه پسر نحیف با دستای لاغر که بیشتر شبیه بیماران پارکینسونی بود منو انتخاب کرد خیلی ترس داشتم پسره منو برد خونشون و مستقیم رفت سمت حموم قرمساق با عطر من چه شقی کرده بود حالم داشت بهم میخورد از آلت نشسته و پشمالوش خلاصه مارو گرفت و چرخوند دور آلت و منم داد میزدم ولی ناله های اون جقی نمیذاشت که صدام به صدای احدی برسه اخرش بعد دو دقیقه پسرک جقی داستان ما پاشید رو ما و از سبز لجنی به سبز شیری تغییر رنگ دادیم ?

5 ❤️

2019-02-16 08:50:46 +0330 +0330
نقل از: Lady_Ronaak در شرکت پاکسان چشم به جهان گشودم بعضی هامونو سفید میدادن بیرون بعضیا صورتی و اونایی که مادر فاکرتر از همه بودن سبز زاده میشدن با کامیونی که راننده اش مادر فاکرتر از ما بود راهی فروشگاه ها شدیم و حرکت به سوی عشق ناب ،بالاخره تو قفسه چیده شدم خدا خدا میکردم یه دختر خوشگل منو انتخاب کنه خیلی تو حسرت ممه نرم و بالشتی و یه کس خوب و تمیز بودم ولی ای دل غافل من سبز زاده شده بودم و مورد پسند دخترای صورتی پسند نبودم یه پسر نحیف با دستای لاغر که بیشتر شبیه بیماران پارکینسونی بود منو انتخاب کرد خیلی ترس داشتم پسره منو برد خونشون و مستقیم رفت سمت حموم قرمساق با عطر من چه شقی کرده بود حالم داشت بهم میخورد از آلت نشسته و پشمالوش خلاصه مارو گرفت و چرخوند دور آلت و منم داد میزدم ولی ناله های اون جقی نمیذاشت که صدام به صدای احدی برسه اخرش بعد دو دقیقه پسرک جقی داستان ما پاشید رو ما و از سبز لجنی به سبز شیری تغییر رنگ دادیم ?

سرگذشت يک گلنار…

(dash) 🙄

خيلي خوب بوووووود!!!

خوشمان آمد

1 ❤️

2019-02-16 09:16:45 +0330 +0330
نقل از: Lady_Ronaak در شرکت پاکسان چشم به جهان گشودم بعضی هامونو سفید میدادن بیرون بعضیا صورتی و اونایی که مادر فاکرتر از همه بودن سبز زاده میشدن با کامیونی که راننده اش مادر فاکرتر از ما بود راهی فروشگاه ها شدیم و حرکت به سوی عشق ناب ،بالاخره تو قفسه چیده شدم خدا خدا میکردم یه دختر خوشگل منو انتخاب کنه خیلی تو حسرت ممه نرم و بالشتی و یه کس خوب و تمیز بودم ولی ای دل غافل من سبز زاده شده بودم و مورد پسند دخترای صورتی پسند نبودم یه پسر نحیف با دستای لاغر که بیشتر شبیه بیماران پارکینسونی بود منو انتخاب کرد خیلی ترس داشتم پسره منو برد خونشون و مستقیم رفت سمت حموم قرمساق با عطر من چه شقی کرده بود حالم داشت بهم میخورد از آلت نشسته و پشمالوش خلاصه مارو گرفت و چرخوند دور آلت و منم داد میزدم ولی ناله های اون جقی نمیذاشت که صدام به صدای احدی برسه اخرش بعد دو دقیقه پسرک جقی داستان ما پاشید رو ما و از سبز لجنی به سبز شیری تغییر رنگ دادیم ?

سرگذشت يک گلنار…

(dash) 🙄

خيلي خوب بوووووود!!!

خوشمان آمد

ممنان ?

1 ❤️

2019-02-16 09:29:42 +0330 +0330

من یه شعره سکسی میخونم بااجازتون

حسني. نگو بلا بگو كس كش كسكشا بگو

نه عاطفه نه راحله نه هایده نه مائده ? هيشكي محلش نميذاشت? تنها توي اتاقش كيرشو ميكرد تو بالش?? باباش ميگفت پدرسگ، كی به تو كس ميده, سگ؟؟? نه نميده نه نميده? گل پري جون كون طلا? ویراژ ميرفت تو كوچه ها? گل پري جون كونتو ميدي نگاه كنم؟? لپاشو از هم وا كنم؟? نه كه نميدم ? چرا نميدي؟? كون به اين قشنگي،کس به این تنگی ? واسه اونيه كه هلند باشه ?? ماشينش شاسي بلند باشه? نه به توي بچه كوني ? كه مفت بدن گروني? نه پول داري نه زور داري نه هيكل و دودول داري ?? جقی، بد قواره? كس ننت ميخاره؟ ? حسني صبحش با شق درد ? از تو خونه شون شدش در?? گفت نه، ازون روزاشه? ميكنم هر كي باشه? ديد سر كوچه ويبره? پير زني داره ميره? سرشو گرفت خوابوندش? ا ز كس و كون گايوندش ? پير زنه با خوشالي ? حسنی روهي ميماليد? ميگفت كه خير ببيني ? بكن كس قديمي ? اين جووناش اوضا دارن? هزار قرو ادا دارن ? هر وقت گرفتي شق درد? به من بزن يه تك زنگ? بپر بيا تو خونم ?

2 ❤️

2019-02-16 09:40:52 +0330 +0330

تنها 99 درصد مردها هستند که باعث بدنامی 1 درصد باقی مانده می شوند! (wanking)

1 ❤️

2019-02-16 10:06:24 +0330 +0330
نقل از: erny19qwerty روزی ز سر سنگ ماده عقابی به هوا خاست

وندر طلب نر پر وبال بیاراست

گوزنی جوتن خام کیری

که راست کرد کرده بود بر اهوان پیری

او را بدید بدو گفت

ای ماده ، بر من ده که ان بِه

تو پیری در حشر نیازی

من نیز در جوانی و خام و پلشتی

این اهوان ماده از من بر حذر هستند

و از کیر بخفته من ، ترس در بستند

ماده عقاب چون پریود گشت در ان حال

عصبی شد در اسمان

ان گوزن جوان خام را بگرفت

و در پی گوزنان و خرا ن حشر زده مانند اهوان ول بنمود

پایان

نتیجه : با خانمای پریود ارام باشید

خیلی بیخود بوداااا خییییلی 🙄 به بیمزگیش بس خنده نومودیم

1 ❤️

2019-02-16 10:55:49 +0330 +0330
نقل از: Milad.babi

من یه شعره سکسی میخونم بااجازتون

حسني. نگو بلا بگو كس كش كسكشا بگو

نه عاطفه نه راحله نه هایده نه مائده ? هيشكي محلش نميذاشت? تنها توي اتاقش كيرشو ميكرد تو بالش?? باباش ميگفت پدرسگ، كی به تو كس ميده, سگ؟؟? نه نميده نه نميده? گل پري جون كون طلا? ویراژ ميرفت تو كوچه ها? گل پري جون كونتو ميدي نگاه كنم؟? لپاشو از هم وا كنم؟? نه كه نميدم ? چرا نميدي؟? كون به اين قشنگي،کس به این تنگی ? واسه اونيه كه هلند باشه ?? ماشينش شاسي بلند باشه? نه به توي بچه كوني ? كه مفت بدن گروني? نه پول داري نه زور داري نه هيكل و دودول داري ?? جقی، بد قواره? كس ننت ميخاره؟ ? حسني صبحش با شق درد ? از تو خونه شون شدش در?? گفت نه، ازون روزاشه? ميكنم هر كي باشه? ديد سر كوچه ويبره? پير زني داره ميره? سرشو گرفت خوابوندش? ا ز كس و كون گايوندش ? پير زنه با خوشالي ? حسنی روهي ميماليد? ميگفت كه خير ببيني ? بكن كس قديمي ? اين جووناش اوضا دارن? هزار قرو ادا دارن ? هر وقت گرفتي شق درد? به من بزن يه تك زنگ? بپر بيا تو خونم ?

سعي کنين مرتبط با موضوعاتي که تو پست اول گذاشتم مطلب بزارين …

0 ❤️

2019-02-16 10:58:07 +0330 +0330

تاپيک بدون تو صفا نداره که بابا

ناز نکن ديگه

0 ❤️

2019-02-16 11:35:47 +0330 +0330
نقل از: erny19qwerty
نقل از: Teenwolf.
نقل از: erny19qwerty روزی ز سر سنگ ماده عقابی به هوا خاست

وندر طلب نر پر وبال بیاراست

گوزنی جوتن خام کیری

که راست کرد کرده بود بر اهوان پیری

او را بدید بدو گفت

ای ماده ، بر من ده که ان بِه

تو پیری در حشر نیازی

من نیز در جوانی و خام و پلشتی

این اهوان ماده از من بر حذر هستند

و از کیر بخفته من ، ترس در بستند

ماده عقاب چون پریود گشت در ان حال

عصبی شد در اسمان

ان گوزن جوان خام را بگرفت

و در پی گوزنان و خرا ن حشر زده مانند اهوان ول بنمود

پایان

نتیجه : با خانمای پریود ارام باشید

خیلی بیخود بوداااا خییییلی 🙄 به بیمزگیش بس خنده نومودیم

تمام

جواب تاپیک نمیده مگه خوشش بیاد اونم در حد چند کلمه
با لایک

من عذرخواهي ميکنم بابت اين کامنت،
شرمنده،

دوستان، بدون توهين خواهشا!!!

:|
منم دیگه کامنتی نمیذارم که یه وخ چیزی به دوستان یا دوستداران صاب تاپیک برنخوره :) باز خوبه خودِ صاحب سخن متوجه شد که توهین فلان در کار نیس :| خدا امواتش را بیامرزد…

خوش باشید دوستان (inlove)

2 ❤️

2019-02-16 12:13:50 +0330 +0330

ای داد باز این حشری پیداش شد ، یه امروز خوشحال بودم از دستتون راحتم شانس نداریم باز اومدین ای تو روح اون نجاری که منو ساخت . اوه اوه وضع پسره خرابه بدجور راست کرده از زیر شلوارش زده بیرون . اون یکیو ببین چه نازی هم میکنه نمیخواد ادا تنگارو دربیاری زود بهش بده خلاصمون کن ، ببین به حرفش گوش نده این دوستت دارم ها و فقط تو عشقمی رو از حفظم هزارتا مثل تورو آورده رو من بدبخت جر داده کلی از آبشم پاشیده رو من بدبخت ، نکبت نمیکنه تمیزم کنه ، یه فنر سالم تو بدنم نمونده . اوه اوه لب تو لب شدند ، ناکس سریع دستشو کرد تو شرتش ، آها حالا رام شد حتما کسش آب انداخته ، لبشو ول کرد الان هم پستونشو میمکه هم کسشو میماله ، پنج دقیقه دیگه میکنتت بدبخت ، دو دقیقه نشد لختش کرد و خوابوندتش رو من بیچاره و کیرشو کرده ته حلقش . خفه اش کردی بدبختو ولش کن دیگه ، نفسش بند اومد وحشی ! حالا پاهاشو انداخت رو کولش داره تلمبه میزنه ، ای کوفتت بشه یواشتر فنرهام از شیش جا زد بیرون ، دیسک فنر گرفتم منم گاییدی با این تلمبه هات لاشی . تمام پیچ و مهره هام شل شد . خدارو شکر آبش اومد الان گورشو گم میکنه . ای داد انگار تازه رفته سراغ کون ، وای وای وای یدفعه کرد توش جیغش رفت هوا ، جنده خانوم نزن ، داره با مشت میکوبه تو سر من یکی دیگه داره جرت میده منو چرا میزنی؟ کاش این زودتر آبش بیاد این کسکشا منو ول کنند . آخیش باباش سر رسید ، حال میکنم الان ریده به خودش زود پوشیدند و در رفتند . وای وای درد فنر منو کشت ، الهی جفتتون ایدز بگیرین بمیرین مرده شورتونو ببرن اقلا عرقا و آبکیراتونو از رو من پاک میکردین لاشیا

1 ❤️

2019-02-16 12:25:45 +0330 +0330
نقل از: erny19qwerty
نقل از: Zarathustra ای داد باز این حشری پیداش شد ، یه امروز خوشحال بودم از دستتون راحتم شانس نداریم باز اومدین ای تو روح اون نجاری که منو ساخت . اوه اوه وضع پسره خرابه بدجور راست کرده از زیر شلوارش زده بیرون . اون یکیو ببین چه نازی هم میکنه نمیخواد ادا تنگارو دربیاری زود بهش بده خلاصمون کن ، ببین به حرفش گوش نده این دوستت دارم ها و فقط تو عشقمی رو از حفظم هزارتا مثل تورو آورده رو من بدبخت جر داده کلی از آبشم پاشیده رو من بدبخت ، نکبت نمیکنه تمیزم کنه ، یه فنر سالم تو بدنم نمونده . اوه اوه لب تو لب شدند ، ناکس سریع دستشو کرد تو شرتش ، آها حالا رام شد حتما کسش آب انداخته ، لبشو ول کرد الان هم پستونشو میمکه هم کسشو میماله ، پنج دقیقه دیگه میکنتت بدبخت ، دو دقیقه نشد لختش کرد و خوابوندتش رو من بیچاره و کیرشو کرده ته حلقش . خفه اش کردی بدبختو ولش کن دیگه ، نفسش بند اومد وحشی ! حالا پاهاشو انداخت رو کولش داره تلمبه میزنه ، ای کوفتت بشه یواشتر فنرهام از شیش جا زد بیرون ، دیسک فنر گرفتم منم گاییدی با این تلمبه هات لاشی . تمام پیچ و مهره هام شل شد . خدارو شکر آبش اومد الان گورشو گم میکنه . ای داد انگار تازه رفته سراغ کون ، وای وای وای یدفعه کرد توش جیغش رفت هوا ، جنده خانوم نزن ، داره با مشت میکوبه تو سر من یکی دیگه داره جرت میده منو چرا میزنی؟ کاش این زودتر آبش بیاد این کسکشا منو ول کنند . آخیش باباش سر رسید ، حال میکنم الان ریده به خودش زود پوشیدند و در رفتند . وای وای درد فنر منو کشت ، الهی جفتتون ایدز بگیرین بمیرین مرده شورتونو ببرن اقلا عرقا و آبکیراتونو از رو من پاک میکردین لاشیا

نفهمیدم 🙄

کجاشو نفهمیدی ؟ صحنه بکن بکن یه دختر و پسر حشری از زبان شاهد ماجرا جناب تخت

1 ❤️

2019-02-16 18:43:20 +0330 +0330

کماکان منتظر حضور شما در اين فاز از شندوانه! هستيم!

کجايين آخه؟

2 ❤️

2019-02-22 10:10:37 +0330 +0330
نقل از: Sallomenta... کماکان منتظر حضور شما در اين فاز از شندوانه! هستيم!

کجايين آخه؟

دگ چیزی به ذهنمون نمیرسه،

0 ❤️

2019-02-23 20:58:00 +0330 +0330
نقل از: Milad.babi
نقل از: Sallomenta... کماکان منتظر حضور شما در اين فاز از شندوانه! هستيم!

کجايين آخه؟

دگ چیزی به ذهنمون نمیرسه،

اینقدر که جقیدی بخاطر همینه

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «