سکسی ترین هنرپیشه های دنیا از سراسر دنیا

1395/04/05

شاید توی سایت های مختلف خونده باشید ، که سکسی ترین هنرپیشه های دنیا ، نیکول کیدمن ، آنجلینا جولی و… هستند ، اما با این حال سخت در اشتباهید ، چون سایت ها تنها هنرپیشه های هالیوود رو بررسی میکنن و اسمی از سایر هنرپیشه ها نمیبرن ، من به همین خاطر چندتاشون رو معرفی میکنم ، و خودم نفر اول رو بیشتر دوست دارم >
1- elena korikov: این بازیگر سینمای روسیه یک آس به تمام معناست ، برای اینکه بااین بازیگر زیبا آشنا بشید کافیه ، عبارت anna and vladmir رو توی یوتیوب سرچ کنید ، این بازیگر رو میتونید ، لیست فیلمهاش رو ازتوی ویکیپدیای روسی پیدا کنید تا بفهمید چه چهره زیبایی داره
2- مارتینا استلا : این بازیگر ایتالیایی ، قبلا دوست دختر والنتینو روسی بوده و موهای بلوندی داره و خیلی جذاب هست
3- برِیژیت باردو : این بازیگر فرانسوی در حال حاضر 81 ساله هست ، اما توی فیلم and god creat woman نقش یه دختر زیبا رو بازی میکنه
4- میشل مرسیه : مثل هموطنش باردو چهره زیبایی داره و توی فیلم angelique marques بسیار زیبا هست
5- song hye kyo این بازیگر اهل کره جنوبی هست و روی هم رفته چهره اش برای دوستداران نژاد آسیایی جذاب هست
6- جسیکا آلبا : این بازیگر هالیوودی معرف حضور همتون هست ، و نیاز به معرفی نداره
در پایان ما رو از نظراتتون بی بهره نگذارید

13894 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «