سیاستمداران سکسی و فدریکا موگرینی

1397/07/05

نیکی هیلی سفیر آمریکا در سازمان ملل شب گذشته فدریکا موگرینی را تهدید کرد که اگر با ایران همکاری کند کارش را شخصا تمام میکند. خانم هیلی در خلال مجمع سازمان ملل پس از کنفرانس خبری اعلام کرد که فدریکا موگرینی از دستورات آمریکا پیروی نمیکند و او را تهدید کرد که شخصا به خدمتش خواهد رسید. خانم هیلی گفت: خانم موگرینی باید بداند که هیچ کس از لنگ و کون قدرتمند من درامان نبوده و اگر خانم موگرینی به همین روند ادامه بدهد و از دستورات من و دولت آمریکا پیروی نکند ، اسیر لنگ و کون قدرتمند من خواهد شد. هنوز فدریکا موگرینی موضعی نگرفته است

11671 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-09-28 11:08:04 +0330 +0330

فدریکا موگرینی در تویتر خطاب به نیکی هیلی سفیر آمریکا در سازمان ملل گفت بنظر میرسد خانم نیکی هیلی دنیای سیاست را با قماراخانه و کاباره اشتباه گرفته است و برای همین من را تهدید کرده است.

[

](

)

خانم موگرینی در ادامه افزود، من در عرصه دیپلماسی فرد شناخته شده ای هستم و همه با لنگهای قدرتمند من آشنا هستند. سیاستمداران زیادی تحت سلطه من هستند و زمانی که افرادی مثل نیکی هیلی مشغول سکس با مسولان و اربابهایشان در ماشین لیموزین و هتلهایشان بودند، من تا بامداد صبح مشغول کار دیپلماسی بودم. بنابراین فکر نمیکنم سخنان یک زن جنده و تازه کاری مثل نیکی هیلی بر روی من تاثیری داشته باشد. اما با این وجود آماده هستم تا در آمریکا و در میدان با او مبارزه کنم و به حساب این گستاخ برسم

0 ❤️

2018-09-28 11:37:54 +0330 +0330

واسه همین لنگ و پاچه بود که نمایندگان در خانه ملت هی سلفی گرفتن 🙄

3 ❤️

2018-09-28 12:29:57 +0330 +0330

بنده که مورد سکسی توی صحبت‌های نیکی هیلی ندیدم و اگه منظورتون این حرفش بود که گفته از لنگ و کون قدرتمندم استفاده میکنم یعنی با اردنگی (لگد) از مسؤولیت پرتش میکنم پایین
Kick her ass

1 ❤️

2018-09-30 03:08:58 +0330 +0330

خبرگزاری نوادا از احتمال مبارزه نیکی هیلی و فدریکا موگرینی در روز یکشنبه خبرداده و به تفاوت ظاهری این دو سیاستمدار جذاب پرداخته است.

خبرگزاری نوادا در ابتدا تصویری از لنگهای قدرتمند موگرینی منتشر کرده تا نیکی هیلی را به چالش بکشد. هر دوی این سیاسمداران از نظر وزنی تقریبا برابر هستند. نیکی هیلی از نظر قامت بلندتر از فدریکا است و این میتواند در مبارزه امتیازی برای نیکی هیلی محسوب شود. اما در مقابل فدریکا موگرینی از لنگ و رانهای حجیمتری برخوردار است و همچنین کون قدرتمندتری نیز از خانم نیکی هیلی دارد که میتواند در مبارزه نقش مهمی داشته باشد. تمام شواهد حاکی است که فدریکا موگرینی برتر از نیکی هیلی است اما خانم هیلی زنی تند و خشن است که میتواند در مبارزه همه معادله را تغییر دهد. باید منتظر بود تا مبارزه این ابرکونهای سیاسی آغاز شود

1 ❤️

2018-09-30 03:28:13 +0330 +0330

نیکی هیلی سفیر آمریکا در سازمان ملل پس از تویت فدریکا موگرینی، در تلوزیون فاکس نیوز حضور یافت و علاوه بر نمایش لنگهای قدرتمندش به سوالات سیاسی و اجتماعی نیز پاسخ داد. او گفت که در حاشیه نشست سازمان ملل ده ها سیاستمدار را گاییده است و آنها را تحت سلطه خود درآورده است. مطالب بیشتر درباره این سخنرانی در پستهای بعدی منتشر خواهد شد

0 ❤️

2018-09-30 09:00:30 +0330 +0330

سرکار خانوم نیکی هیلی سرخپوست تشریف دارن.اگه دعوا بشه با تاماهاوک(منظورم تبره نه موشک) چاک کس فدریکا رو تا زیر گلوش گسترش میده و ایشالا یه شاخ تاتانکا(همون بوفالو) هم در کون این زنیکه جنده فرو کنه ?

2 ❤️

2018-10-01 11:26:09 +0330 +0330

نیکی هیلی نماینده آمریکا در سازمان ملل، گمانه‌زنی‌های مطرح‌شده در فضای مجازی درباره روابط غیراخلاقی با رئیس‌جمهور این کشور را رد کرد. اخیرا یک مجله امریکایی فاش کرده بود که ترامپ بخش قابل‌ توجهی از وقت خصوصی‌اش را با نیکی هیلی در هواپیمای شخصی‌ رئیس‌جمهور آمریکا سپری می‌کند و دیده شده که در هواپیما او و ترامپ باهم رابطه جنسی داشتند و علاوه بر این دونالد ترامپ به نیکی هیلی وعده و وعیدهایی برای یک آینده سیاسی بهتر داده است. نیکی هیلی گفت: اینها کاملاً نادرست هستند. نماینده آمریکا در سازمان ملل همچنین گفت هیچ وقت داخل هواپیما با دونالد ترامپ تنها نبوده است. نیکی هیلی گفت نویسنده این مقاله را شناسایی و کارش را شخصا تمام میکند.

1 ❤️

2018-10-02 11:25:50 +0330 +0330

در ادامه قدرت نمایی نیکی هیلی سلطان کون آمریکا، او در جریان نشست سازمان ملل، سفیر کره شمالی را تحت سلطه کامل خود درآورد. خبرگزاری نوادا تصویری را منتشر کرده که نشان میدهد که سفیر کره با تکان دادن سرش و وحشت زده حرفهای نیکی هیلی را تایید میکند. کارشناسان لبخوانی میگویند که نیکی هیلی به سفیر کره میگوید دستوراتی که بهت دادم را انجام میدی وگرنه خودم میکشمت و سفیر کره هم التماس میکند که خانم نیکی هیلی او را نکشد. این خبرگزاری گزارش داده که نیکی هیلی سفیر کره شمالی را به محل اقامتش برده و در آنجا سفیر کره را گاییده و تحت سلطه و فرمان خودش قرار داد است. مقامات رسمی هنوز اظهارنظری نکردند

1 ❤️

2018-10-02 12:22:25 +0330 +0330
نقل از: PASCALE

در ادامه قدرت نمایی نیکی هیلی سلطان کون آمریکا، او در جریان نشست سازمان ملل، سفیر کره شمالی را تحت سلطه کامل خود درآورد. خبرگزاری نوادا تصویری را منتشر کرده که نشان میدهد که سفیر کره با تکان دادن سرش و وحشت زده حرفهای نیکی هیلی را تایید میکند. کارشناسان لبخوانی میگویند که نیکی هیلی به سفیر کره میگوید دستوراتی که بهت دادم را انجام میدی وگرنه خودم میکشمت و سفیر کره هم التماس میکند که خانم نیکی هیلی او را نکشد. این خبرگزاری گزارش داده که نیکی هیلی سفیر کره شمالی را به محل اقامتش برده و در آنجا سفیر کره را گاییده و تحت سلطه و فرمان خودش قرار داد است. مقامات رسمی هنوز اظهارنظری نکردند

از سخنگوی وزارت خراجه بذار اون کوص بوره ! هدر ناورت

0 ❤️

2018-10-03 06:31:43 +0330 +0330

خانم ناوئرت سخنگوی وزارت خارجه آمریکا است. او از سال ۲۰۱۲ میلادی مجری برنامه «فاکس و دوستان» بوده و سابقه همکاری وی با فاکس نیوز به ۲۰ سال پیش باز می گردد. این برنامه مورد علاقه دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، بود. در پی پاکسازی دولت آمریکا از مخالفان ترامپ، این انتصاب در پی برکنار شدن رکس تیلرسون، وزیر امور خارجه آمریکا و معاونش استیو گلدستاین صورت گرفت.

دونالد ترامپ برای اینکه بتواند بر کاخ سفید سلطه کامل پیدا کند خانم «هدر ناوئرت» را به این پست منصوب کرد. خانم «هدر ناوئرت» که به سلطان لنگ مشهور است بعد از ورود به کاخ سفید تمامی افرادی که با دونالد ترامپ مخالف بودند را شناسایی و به حساب آنها رسید. اکثر آنها توسط خانم «هدر ناوئرت» گاییده و اخراج شدند. به گفته یکی از کارمندان سابق کاخ سفید، «هدر ناوئرت» او را میان لنگ و کون قدرتمندش قرارداده بود و او را بازجویی میکرد. در حال حاضر هر کسی از خانم «هدر ناوئرت» تبعیت نکند به سختی مجازات خواهد شد

0 ❤️

2018-10-03 10:16:55 +0330 +0330

در خبری فوری نیکی هیلی نماینده آمریکا در سازمان ملل و از ابرکونهای قدرتمند آمریکا، در خبری غیرمنظره استعفا کرد. خانم نیکی هیلی در دیدار با دونالد ترامپ خبر استعفای خود را تقدیم ترامپ کرد. دونالد ترامپ نیز با استعفای این ابرکون موافقت کرده است. هنوز جزییات بیشتری منتشر نشده اما بنظر میرسد نوع برخورد با مخالفان باعث اختلاف نیکی هیلی با مایک پمپئو و سایر مقامات باشد. لازم به توضیح است که نیکی هیلی از افراد مورد اعتماد دونالد ترامپ بوده و نقش مهمی در گاییدن مقامات سیاسی کشورهای جهان ایفا میکرد. نیکی هیلی در نشست سازمان ملل ده ها چهره سیاسی را تحت سلطه خود درآورد

0 ❤️

2018-10-09 22:25:02 +0330 +0330

هدر نویرت سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد که از شنیدن استعفای نیکی هیلی تعجب کرده است و بیان کرد که نیکی هیلی از افراد موثر در پیشبرد سیاست آمریکا بود و در طول دو سال خدمتش به عنوان سفیر آمریکا افراد بسیاری تحت سلطه او قرار گرفتند. خانم هدر نویرت از زحمات نیکی هیلی تشکرد کرد. هدر نائورت پس از نیکی هیلی از افراد قدرتمند نزدیک به دونالد ترامپ است

0 ❤️

2018-10-09 22:49:35 +0330 +0330

0 ❤️

2018-10-10 02:16:13 +0330 +0330

ملانیا ترامپ همسر دونالد ترامپ اعلام کرده در صورتی که ثابت شود نیکی هیلی با ترامپ سکس داشته، شخصا کار نیکی هیلی را تمام میکنم. او گفت که شکی نیست که نیکی هیلی یه زن جنده است و در سیاست، با افراد زیادی سکس داشته است اما اینکه او با شوهرم رابطه جنسی داشته باشد برایش سخت تمام میشود. اخیرا شایعه شده که نیکی هیلی در هواپیمای شخصی ترامپ با او سکس داشته است

0 ❤️

2018-10-16 10:39:52 +0330 +0330

سلطان کون کاخ سفید هدر نویرت امروز در کنفرانس خبری با نمایش عضلات قدرتمند خود توان خود را به نمایش گذاشت. او همچنین اعلام کرد که دونالد ترامپ در حال بررسی گزینه جانشینی نیکی هیلی است و تا دو ماه آینده جانشین این جنده را مشخص خواهد شد. هدر نویرت اعلام کرد که او تحت سلطه نیکی هیلی نبوده و وی تنها از دونالد ترامپ دستور میگرد. در این کنفرانس لباس خانم نائورت مورد توجه رسانه های خبری قرار گرفته بود.

0 ❤️

2018-12-03 20:48:17 +0330 +0330

تصاویری از پستانهای قدرتمند سخنگوی وزارت خارجه

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «