شب هاي قدر يا مراسم بيهوده و پوچ؟

1396/03/24

جالبه كه مردم رو سه شب وادار به گريه ميكنن تا نصف شب كه چي؟كه يكي در هزار سال پيش كشته شده.
خب به درك كه كشته شده
بعد ميگن اهاي گناه ار اهاي رو سياه اهاي توكه روسياهي گريه كن تا حاجت بگيري.خب يكي نيست بگه لجن.تو خودت رو سياهي
تمام اين مسخره بازيا فقط راه درامد اخونده و بس.
اگرنه هيچ دليلي نداره ادم تا نصف شب گريه كنه.
يك نون گرم بده به يك پيرمرد از كار افتاده تا طرفو خوشحال كني.عوض اين دلقك بازيا

623 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-06-14 18:40:08 +0430 +0430

من دیشب سکس داشتم دوس پخرم از ی طرف میگف احیا کیلو چنده از ی طرف می گف الان دم صبحه بخوابیم امام علی ضربت میخوره ?
خلاصه خدا ببخشتم هی

1 ❤️

2017-06-14 18:41:47 +0430 +0430
نقل از: مهرسانام من دیشب سکس داشتم دوس پخرم از ی طرف میگف احیا کیلو چنده از ی طرف می گف الان دم صبحه بخوابیم امام علی ضربت میخوره ? خلاصه خدا ببخشتم هی

یعنی فقط میخواستی بگی سکس داشتی . باشه قبول ✋ ✋

0 ❤️

2017-06-14 18:43:48 +0430 +0430
نقل از: boyboy10
نقل از: مهرسانام من دیشب سکس داشتم دوس پخرم از ی طرف میگف احیا کیلو چنده از ی طرف می گف الان دم صبحه بخوابیم امام علی ضربت میخوره ? خلاصه خدا ببخشتم هی

اره جات خالی تا صب :)

0 ❤️

2017-06-14 18:45:37 +0430 +0430

ﺍﺭﻩ ﺩﻳﮕﻪ ﻣﻠﺖ ﮔﻮﺳﻔﻨﺪﻥ ﻣﻴﺮﻥ ﺍﻭﻧﺠﺎ ﺟﻮ ﮔﻴﺮ ﻣﻴﺸﻦ ﻣﻦ ﻛﻪ ﻧﻤﻴﺮﻡ ﻓﻘﻂ ﻣﻮﻗﻊ ﻗﻀﺎ /:

0 ❤️

2017-06-14 18:51:06 +0430 +0430
نقل از: مهرسانام
نقل از: boyboy10

اره جات خالی تا صب :)

mage asbe ta sob :D :D

0 ❤️

2017-06-14 18:52:03 +0430 +0430

تو هم که همش با اون دوس پسرت و اون شومبول کوشولوش سکس داری (dash) چند دقیقه ای آبش میاد آیا؟!

1 ❤️

2017-06-14 18:54:11 +0430 +0430

حرفاتو قبول دارم

0 ❤️

2017-06-14 19:01:39 +0430 +0430
نقل از: earthless

تو هم که همش با اون دوس پسرت و اون شومبول کوشولوش سکس داری (dash) چند دقیقه ای آبش میاد آیا؟!

الهی قربونش برم من خودشو دوس دارم نه شومبولشو فقط دوس دارم انقدر تو بغلم فشارش بدم تا خفه بشه

0 ❤️

2017-06-14 19:04:57 +0430 +0430

الهی قربونش برم من خودشو دوس دارم نه شومبولشو فقط دوس دارم انقدر تو بغلم فشارش بدم تا خفه بشه

چه چیزی داره که ازش خوشت میاد اینقدر؟؟

0 ❤️

2017-06-14 19:11:27 +0430 +0430

یکی ۱۴۰۰ سال پیش به درک واصل شده و مغزشون پخش زمین کردن.
به تخم چپ و راستم.
من دیشب تا خود صبح فیلم سکسی دیدم،جلق زدم و سیگار کشیدم.

1 ❤️

2017-06-14 19:27:47 +0430 +0430

کاش من جای دوست پسرت بودم.دوست دخترمن که قرمزه شانس ما

0 ❤️

2017-06-14 19:30:31 +0430 +0430

اینکه هر وقت با دوستاش میره بیرون منو با خودش می بره.اینکه جوری رفتار میکنه دوستاش ب خودشون جرات نمیدن ب من دست درازی کنن.اینکه بهم دروغ نمیگه اینکه قابل اعتماده.

0 ❤️

2017-06-14 19:39:57 +0430 +0430

مردم و وادار به گریه نمیکنن،خود مردمن که بخاطر علی و اعتقاداتشون میرن گریه و زاری و قرآن بسر

ولی مشکل من با اوناییه که تو طول سال کون بقیه رو پاره میکنن،بعد تو شبای قدر مثلا میخوان طلب مغفرت کنن،با سه شب بیداری کشیدن گناهاشون پاک شه و به تنظیمات کارخانه برگردن!نه حاجی کور خوندی

با بخش آخر حرفت که شدیدا موافقم!عین همین حرفو باید به مردم تو محرم بگی که وقتاشونو تو هیئتا تلف میکنن.یدونه کار خیر به نیت امام حسین یا علی انجام بدین بخدا خودشون بیشتر حال میکنن!

0 ❤️

2017-06-14 19:40:35 +0430 +0430

اینکه هر وقت با دوستاش میره بیرون منو با خودش می بره.اینکه جوری رفتار میکنه دوستاش ب خودشون جرات نمیدن ب من دست درازی کنن.اینکه بهم دروغ نمیگه اینکه قابل اعتماده.

خب پس از سکس دیشبتون چند تا عکس بذار ببینیم (erection)

0 ❤️

2017-06-14 19:46:00 +0430 +0430

ما از سکسامون عکس نمیذاریم اون روزم چون پریود بودم محض خنده عکس گرفتم عاقامون غیرتیه اگه بدونه اینجام دیگه محلمم نمیذاره.تا اونجایی که میدونم پسرا باید کلی برنامه ریزی کنن که دوس دخترشون رو راضی کنن به عملیات ولی ما با هم راحتیم بنظرم ادم باید از زندگیش لذت ببره

0 ❤️

2017-06-14 19:50:08 +0430 +0430

این روزا عادت کردیم همه چی رو مسخره بنگریم . ادعای تمدن و فرهنگمون میاد … عکس پروفایلمون کوروش و داریوش و پاسارگاد و این خزعبلات میذاریم اما ذره ای از منش کوروش که احترام به دین و عقاید دیگران سرلوحه حکومتش بوده حالیمون نیست …به همه ادیان توهین میکنیم … به همه عقیده ها رو مورد تمسخر قرار میدیم … بنظرم ما شیاطین هستیم که فکر میکنیم ایرانی و اریایی هستیم … کاش یک ذره … فقط یک ذره از عقاید کوروش رو میفهمیدیم … اونموقع امکان نداشت بیاییم و به هیچ دین و تفکری بی احترامی کنیم … ما ابروی کوروش و قوم اریایی رو با الفاظ و نظریات مسخرمون بردیم … کوروش وقتی بابل رو فتح کرد اولین دستوری که داد ازاد گذاشتن مردم در عقیده شون و احترام به همه ادیان بود …
متنفرم از شیاطینی که عکس کوروش بدبخت یا پاسارگاد خراب شده رو میذارن پروفایلشون و با ادعای تمدن و ایرانی گری به همه توهین میکنن…
اما در خصوص شب قدر …
شب قدریم و به از حرف هزاران سالیم …
خود خدا هم در قران گفته : تو چه میدانی شب قدر چیست؟؟؟ ( و ما ادریک ما لیله القدر ) یعنی :
یهیچگاه نمیفهمیم شب قدر چیه … خود خدا هم میدونسته کسایی میان و مسخره میکنن این شب رو … خودش میدونسته و اگاه بوده …

شب قدر حداقلش اینه که یک بهانه برای خودسازی هست … یک بهانه برای اینکخ فکر کنیم کی بودیم و کی هستیم و کجا میخواهیم بریم … این بنظرم حداقل مزیت شب قدر هست… خدا خواسته به بهانه شب قدر انسانمون کنه که رفتار بدمون رو اصلاح کنیم … اما ما چی ؟؟؟؟

0 ❤️

2017-06-14 19:51:50 +0430 +0430

ما از سکسامون عکس نمیذاریم اون روزم چون پریود بودم محض خنده عکس گرفتم عاقامون غیرتیه اگه بدونه اینجام دیگه محلمم نمیذاره.تا اونجایی که میدونم پسرا باید کلی برنامه ریزی کنن که دوس دخترشون رو راضی کنن به عملیات ولی ما با هم راحتیم بنظرم ادم باید از زندگیش لذت ببره

نخیر اون پسرایی که میگی فقط میخوان سکس کنن و به همین دلیل کلی برنامه می چینن و لاشی بازی درمیارن. من خودمم قدیما راحت بودم با دوس دخملم... راستی من خودم به تو رای داده بودمااا فکر نکن مثل میرسلیمی!!. دوست داشتم به جای اون کسمغزی که الان رو صندلی داغ نشسته و داره مخ همه رو بگا میده، تو می نشستی رویش ?

0 ❤️

2017-06-14 19:54:14 +0430 +0430

نخیر اون پسرایی که میگی فقط میخوان سکس کنن و به همین دلیل کلی برنامه می چینن و لاشی بازی درمیارن. من خودمم قدیما راحت بودم با دوس دخملم... راستی من خودم به تو رای داده بودمااا فکر نکن مثل میرسلیمی!!. دوست داشتم به جای اون کسمغزی که الان رو صندلی داغ نشسته و داره مخ همه رو بگا میده، تو می نشستی روش ?

منم همچین ادمه خاصی نیستم که بشینم رو صندلی

0 ❤️

2017-06-14 19:57:21 +0430 +0430

نخیر اون پسرایی که میگی فقط میخوان سکس کنن و به همین دلیل کلی برنامه می چینن و لاشی بازی درمیارن. من خودمم قدیما راحت بودم با دوس دخملم... راستی من خودم به تو رای داده بودمااا فکر نکن مثل میرسلیمی!!. دوست داشتم به جای اون کسمغزی که الان رو صندلی داغ نشسته و داره مخ همه رو بگا میده، تو می نشستی روش ?

منم همچین ادمه خاصی نیستم که بشینم رو صندلی

میدونم.... در کل گفتم... دفعه ی بعد عکس بگیر از سکستون و بذار اینجا بچه ها جق بزنن... اینقدر بخیل نباش اینجا همه متاهل نیستن ?

0 ❤️

2017-06-14 20:46:44 +0430 +0430

این مطالب را دارید به کسانی میگید که چنین کاری و عزاداری رو انجام میدن

کسانی که چنین کاری انجام میدن قاعدتا کسانی نیستند که به دلیل کارشون فکر کنند.

آنها کسانی هستند که آن را فقط یاد گرفته اند و آن را فقط یاد میدهند.

0 ❤️

2017-06-15 16:23:12 +0430 +0430
نقل از: Borhan.7090

‎هنوز دوران جهالت رو به یاد دارم...‏‎
‎این که چطور عقل رو در ما می‌کشتند و ایمان احمقانه رو جایگزینش می‌کردند...‏‎

درود بر شما.بله.من هم همين دورانو داشتم

0 ❤️

2017-06-15 16:24:16 +0430 +0430
نقل از: فامیل.دور

این مطالب را دارید به کسانی میگید که چنین کاری و عزاداری رو انجام میدن

کسانی که چنین کاری انجام میدن قاعدتا کسانی نیستند که به دلیل کارشون فکر کنند.

آنها کسانی هستند که آن را فقط یاد گرفته اند و آن را فقط یاد میدهند.

بله درسته.اما من هم يكي از همين مردم بودم

0 ❤️

2017-06-15 16:25:36 +0430 +0430

چرا بچه فكر ميكني سكس افتخاره؟؟
درباره تايپك نظر بدين.كسي نپرسيد ديشب كجا خابيدي

0 ❤️

2017-06-15 16:26:46 +0430 +0430
نقل از: shadow69 ﺍﺭﻩ ﺩﻳﮕﻪ ﻣﻠﺖ ﮔﻮﺳﻔﻨﺪﻥ ﻣﻴﺮﻥ ﺍﻭﻧﺠﺎ ﺟﻮ ﮔﻴﺮ ﻣﻴﺸﻦ ﻣﻦ ﻛﻪ ﻧﻤﻴﺮﻡ ﻓﻘﻂ ﻣﻮﻗﻊ ﻗﻀﺎ /:

.
كسي مراسم بدون غذا رو نميره هههههههههه

0 ❤️

2017-06-15 16:27:58 +0430 +0430
نقل از: نابخشودنی++ حرفاتو قبول دارم

ممنون.تشكر از وقتي كه گذاشتي. ?

0 ❤️

2017-06-15 16:29:18 +0430 +0430
نقل از: کیر71 ببین برو کونت رو بده، گه اضافه دیگه نخور...تو فقط کون بده...

منطق يك مسلمان بي سوا و نادان بيشتر از اين نيست. ?

0 ❤️

2017-06-15 16:30:47 +0430 +0430
نقل از: xcz_as یکی ۱۴۰۰ سال پیش به درک واصل شده و مغزشون پخش زمین کردن. به تخم چپ و راستم. من دیشب تا خود صبح فیلم سکسی دیدم،جلق زدم و سیگار کشیدم.

خخخخخخخ.باحال بود.بازم دمت گرم حقيقت رو گفتي.

0 ❤️

2017-06-15 16:32:25 +0430 +0430
نقل از: Galactic مردم و وادار به گریه نمیکنن،خود مردمن که بخاطر علی و اعتقاداتشون میرن گریه و زاری و قرآن بسر

ولی مشکل من با اوناییه که تو طول سال کون بقیه رو پاره میکنن،بعد تو شبای قدر مثلا میخوان طلب مغفرت کنن،با سه شب بیداری کشیدن گناهاشون پاک شه و به تنظیمات کارخانه برگردن!نه حاجی کور خوندی

با بخش آخر حرفت که شدیدا موافقم!عین همین حرفو باید به مردم تو محرم بگی که وقتاشونو تو هیئتا تلف میکنن.یدونه کار خیر به نیت امام حسین یا علی انجام بدین بخدا خودشون بیشتر حال میکنن!

اينم يك ديدگاه.تشگرازشما

0 ❤️

2017-06-15 16:34:21 +0430 +0430
نقل از: mardetanha32 این روزا عادت کردیم همه چی رو مسخره بنگریم . ادعای تمدن و فرهنگمون میاد ... عکس پروفایلمون کوروش و داریوش و پاسارگاد و این خزعبلات میذاریم اما ذره ای از منش کوروش که احترام به دین و عقاید دیگران سرلوحه حکومتش بوده حالیمون نیست ...به همه ادیان توهین میکنیم ... به همه عقیده ها رو مورد تمسخر قرار میدیم ... بنظرم ما شیاطین هستیم که فکر میکنیم ایرانی و اریایی هستیم .. کاش یک ذره .. فقط یک ذره از عقاید کوروش رو میفهمیدیم .. اونموقع امکان نداشت بیاییم و به هیچ دین و تفکری بی احترامی کنیم .. ما ابروی کوروش و قوم اریایی رو با الفاظ و نظریات مسخرمون بردیم ..... کوروش وقتی بابل رو فتح کرد اولین دستوری که داد ازاد گذاشتن مردم در عقیده شون و احترام به همه ادیان بود ... متنفرم از شیاطینی که عکس کوروش بدبخت یا پاسارگاد خراب شده رو میذارن پروفایلشون و با ادعای تمدن و ایرانی گری به همه توهین میکنن... اما در خصوص شب قدر .... شب قدریم و به از حرف هزاران سالیم .. خود خدا هم در قران گفته : تو چه میدانی شب قدر چیست؟؟؟ ( و ما ادریک ما لیله القدر ) یعنی : یهیچگاه نمیفهمیم شب قدر چیه .. خود خدا هم میدونسته کسایی میان و مسخره میکنن این شب رو .. خودش میدونسته و اگاه بوده ..

شب قدر حداقلش اینه که یک بهانه برای خودسازی هست … یک بهانه برای اینکخ فکر کنیم کی بودیم و کی هستیم و کجا میخواهیم بریم … این بنظرم حداقل مزیت شب قدر هست… خدا خواسته به بهانه شب قدر انسانمون کنه که رفتار بدمون رو اصلاح کنیم … اما ما چی ؟؟؟؟

اولا كه زمان كوروش دين ازاد بود.هروقت زرتشت و مسيحيت ازاد شد.بعدحرف بزن.و مقايسه كن.دوما
كسشعرهاي اخوندا رو اينجا تكرار نكن.اگه شب قدر خوبه اينجا چه غلطي ميكني تو

0 ❤️

2017-06-15 17:43:18 +0430 +0430

البته شب قدر ربطی به شهادت حضرت علی نداره و اطلاعات پایین شما از همین جامشخصه در مورد اینکه مراسم پوچی هست یا نه به هیچ وجه نمیشه نظر داد مثل اینکه شما بری شمال و یک مسلمان بگه کار پوچی هست! بالاخره اون هم اونجوری حال میکنه و لذت میبره شما هم میای فروم شهوانی یا میری شمال! ضمنا توهین به عقاید دیگرانم خوب نیست.

1 ❤️

2017-06-15 18:38:33 +0430 +0430
نقل از: parviz_parviz
نقل از: mardetanha32 این روزا عادت کردیم همه چی رو مسخره بنگریم . ادعای تمدن و فرهنگمون میاد ... عکس پروفایلمون کوروش و داریوش و پاسارگاد و این خزعبلات میذاریم اما ذره ای از منش کوروش که احترام به دین و عقاید دیگران سرلوحه حکومتش بوده حالیمون نیست ...به همه ادیان توهین میکنیم ... به همه عقیده ها رو مورد تمسخر قرار میدیم ... بنظرم ما شیاطین هستیم که فکر میکنیم ایرانی و اریایی هستیم .. کاش یک ذره .. فقط یک ذره از عقاید کوروش رو میفهمیدیم .. اونموقع امکان نداشت بیاییم و به هیچ دین و تفکری بی احترامی کنیم .. ما ابروی کوروش و قوم اریایی رو با الفاظ و نظریات مسخرمون بردیم ..... کوروش وقتی بابل رو فتح کرد اولین دستوری که داد ازاد گذاشتن مردم در عقیده شون و احترام به همه ادیان بود ... متنفرم از شیاطینی که عکس کوروش بدبخت یا پاسارگاد خراب شده رو میذارن پروفایلشون و با ادعای تمدن و ایرانی گری به همه توهین میکنن... اما در خصوص شب قدر .... شب قدریم و به از حرف هزاران سالیم .. خود خدا هم در قران گفته : تو چه میدانی شب قدر چیست؟؟؟ ( و ما ادریک ما لیله القدر ) یعنی : یهیچگاه نمیفهمیم شب قدر چیه .. خود خدا هم میدونسته کسایی میان و مسخره میکنن این شب رو .. خودش میدونسته و اگاه بوده ..

اولا كه زمان كوروش دين ازاد بود.هروقت زرتشت و مسيحيت ازاد شد.بعدحرف بزن.و مقايسه كن.دوما
كسشعرهاي اخوندا رو اينجا تكرار نكن.اگه شب قدر خوبه اينجا چه غلطي ميكني تو

یعنی چی اگه شب قدر خوبه چرا اومدی اینجا ؟؟ خودت فهمیدی اصن چی گفتی؟ ؟؟ مگه هرکی بیاد اینجا باید کمونیست و ملحد باشه ؟؟ مگه هرکی بیاد اینجا باید بی دین و بی ناموس باشه ؟؟ اینجا یه سایت سرگرمی و تبادل اطلاعات جنسی هست … بیشتر جنبه تفریحی داره … نمیدونم چرا شما فک میکنید هرکی سکس خاست یا اومد سایت سکسی باید خدا و پیغمبر و دین رو هم پا بذاره روش … خخخخ

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «