شرکتهای بازاریابی شبکه ای

1395/02/11

خواهشا هرچه تجربه و اطلاعات دارید به من بگید.خیلی مهمه برام

4247 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-04-30 17:20:43 +0430 +0430

نتورک بی نظیره دادا

0 ❤️

2016-04-30 17:49:54 +0430 +0430

mojavez darash khooban

hattman 6mah boro
age movafagh boodi edame bede
age na vel kon
zarar ke nadare hich hamash manfeate
pars newshanik o pishnehad mikonam

0 ❤️

2016-04-30 17:53:43 +0430 +0430

سلام.اوکیه برو.دوستم منو دعوت کرد نرفتم الان +8 میلیون درآمدشه کونم میسوزه. :\

0 ❤️

2016-04-30 19:11:40 +0430 +0430

گلدکوئست یه چیزی بین هرمی و شبکه ای است… ولی بازاریابی شبکه ای اگه خالص باشه خوبه
قوانین بازاریابی شبکه ای رو سرچ کن…شاید باشه چیزی

0 ❤️

2016-05-02 09:43:05 +0430 +0430
نقل از: سعیییییید نتورک بی نظیره دادا

توضیح بده

0 ❤️

2016-05-02 10:03:13 +0430 +0430
نقل از: The_revenant عاااااااااالیه ولی اگه دوس داشتی برو یا اینکه نرو

توی ایران جواب نمیده.باید جنس گرون بخری رو دستت باد میکنه

2 ❤️

2016-05-02 19:15:58 +0430 +0430
نقل از: YasharShat باسلام .خودم برج 8 دریکی از شرکتها عضو شدم اطلاعاتی که کسب کردن اینه که اثلا نتورک در ایران جواب نمیده چون نظام ایران کلا بر پایه ی دزدی ومال مردم خوری و فساد مالی استواره و در جواب اونایی که میگن قانونیه باید عرض کنم کدوم یکی از قانونهای در حال اجرا برای مردم مفیده که این دومیش باشه. گول نخورید که در کنار چند محصول مارک دار جنس تقلبی هم هست

درود بر تو آدم چیزفهم

1 ❤️

2016-05-02 19:39:00 +0430 +0430

سلام ، دوست عزیز اگر شما میخواین وارد این کار بشید به نظر من بهترین کار رو میکنید به چند دلیل : اولین که تو کمتر از شش ماه میتونید کلی پولدر بیارید به شرطی که حسابی بش بچسبید و تلاش کنید . دومی که تا دوسال اینده این شغل وارد دانشگاه ها میشه و الان ازاد هست ولی در ایندا باید شما دارای مدرک باشید تا بتونید برید داخلش ، سوم اینکه همسر من توی این کار هست و واقعا داره پیشرفت میکنه ، فقط چند مورد رو نباید فراموش کنی ، هرماه باید حداقل 500هزار تومن خرید بزنید تا سود کنید دوم اینکه حداقل باید هزار نفر رو بشناسید یعنی زیر دستاتون هرچقد بیشتر باشه و برای شما کاار کنن و شما اونارو مدیریت کنید از شرکت سود بیشتری رو میگیرید ، سوم اینکه اگر مایل هستید برید برای این کار نتورک بیز رو انتخاب کنید نه نتورک بادران گستران توی دومی دزدی و بخور بخور خیلی زیاده و حقوق نمیدن و سرتون کلاه میذارن سوالی بیشتر داشتید در خدمتم ?

0 ❤️

2016-05-02 19:43:58 +0430 +0430

عزیز به عنوان آدمی که حدود 6 سال پیش یک سال از عمر خودش و همه نزدیکانش به اضافه مبلغ ده میلیون تومان (که به پول الان خیلی بیشتر هم میشه) رو گذاشت و اومد بیرون فقط و فقط یک توصیه بهت میکنم و این توصیه رو به عنوان یک قانون در بازاریابی شبکه ای کشورهای پیشرفته اجرایی کردن و این مسائل و مزخرفات رو فقط در کشورهای عقب مونده ای مثل ما خریدار داره

3 ❤️

2016-05-02 19:47:58 +0430 +0430

هیچ وقت در سیستمی وارد نشو که قرار باشه به عوض فروختن جنس و گرفتن پورسانت از وارد کردن “آدم” پورسانت بگیری.

3 ❤️

2016-05-02 19:48:19 +0430 +0430
نقل از: kunbaaz عزیز به عنوان آدمی که حدود 6 سال پیش یک سال از عمر خودش و همه نزدیکانش به اضافه مبلغ ده میلیون تومان (که به پول الان خیلی بیشتر هم میشه) رو گذاشت و اومد بیرون فقط و فقط یک توصیه بهت میکنم و این توصیه رو به عنوان یک قانون در بازاریابی شبکه ای کشورهای پیشرفته اجرایی کردن و این مسائل و مزخرفات رو فقط در کشورهای عقب مونده ای مثل ما خریدار داره

اقتصاد امریکا روی همین بقول گفتنی مزخرف داره میگرده ، درسته البته حق داریم اون شرکت هرمی قبلی دید مردم ایران رو به این جور شغلا بد کرده اما این پایه گذارش توی ایرانه و بخوای میتونی پولدار بشی ، بهتره افکارمون رو درست کنیم ،

0 ❤️

2016-05-02 19:52:18 +0430 +0430

واقعا تعجب میکنم از اینکه بعد از گذشت این همه مدت و تجرب کوئست و اینوست و فارکس و هزار کوفت و زهر مار دیگه هنوز باز یه سری دست به این حماقتها میزنن.

2 ❤️

2016-05-02 19:56:57 +0430 +0430
نقل از: dp_love
نقل از: kunbaaz عزیز به عنوان آدمی که حدود 6 سال پیش یک سال از عمر خودش و همه نزدیکانش به اضافه مبلغ ده میلیون تومان (که به پول الان خیلی بیشتر هم میشه) رو گذاشت و اومد بیرون فقط و فقط یک توصیه بهت میکنم و این توصیه رو به عنوان یک قانون در بازاریابی شبکه ای کشورهای پیشرفته اجرایی کردن و این مسائل و مزخرفات رو فقط در کشورهای عقب مونده ای مثل ما خریدار داره

اقتصاد امریکا روی همین بقول گفتنی مزخرف داره میگرده ، درسته البته حق داریم اون شرکت هرمی قبلی دید مردم ایران رو به این جور شغلا بد کرده اما این پایه گذارش توی ایرانه و بخوای میتونی پولدار بشی ، بهتره افکارمون رو درست کنیم ،

رو چه حسابی داره این حرف رو میزنی؟ برادر من بازاریابی شبکه ای در کشورهای صنعتی غدقنه و غیر قانونی و بازاریابی چند سطحی صرفا مجازه اونم انقدر قوانین دست و پاگیر داره که کسی سراغش نمیره. چرا یه مطلب رو مثل طوطی تکرار میکنید؟ اقتصاد آمریکا رو بازاریابی شبکه داره میچرخه؟؟؟؟ یعنی م ای ک ر و س ا ف ت و گ و گ ل و ج ن ر ا ل م و ت و ر ز جنساشون رو با پرزنت کردن آب میکنن؟؟
دست از ساده اندیشی بردارید

1 ❤️

2016-05-02 20:04:16 +0430 +0430

از نگاه قوانین ایالات متحده کم پا نیی که بیشتر به جذب بازاریاب می‌پردازد تا عرضه ج ن س به مردم عادی، هرمی و غیرقانونی است.

جزو نفرت اتگیزترین کارهاست این کار چون همش سوء استفاده از عواطف و احساسات و ساده اندیشی های یک عده جوان بی تجربه است

1 ❤️

2016-05-02 20:45:04 +0430 +0430

مسخره تر از این نشنیده بودم که بگن اقتصاد آمریکا روی همچین مزخرفاتیه. اینا کلاهبرداریه. نرو دنبالش. از همون اول که با هزار کلک و دروغ آدمو با زبون بازی و چرب زبونی به سمت خودشون میکشن باید پی ببرید که آخرش هم پر از کلک و دروغه.

1 ❤️

2016-05-02 22:13:44 +0430 +0430

مرسی واسه تایپک زیباتون واقعا مفید و آموزنده بود ?

0 ❤️

2016-05-03 12:05:50 +0430 +0430
نقل از: dp_love سلام ، دوست عزیز اگر شما میخواین وارد این کار بشید به نظر من بهترین کار رو میکنید به چند دلیل : اولین که تو کمتر از شش ماه میتونید کلی پولدر بیارید به شرطی که حسابی بش بچسبید و تلاش کنید . دومی که تا دوسال اینده این شغل وارد دانشگاه ها میشه و الان ازاد هست ولی در ایندا باید شما دارای مدرک باشید تا بتونید برید داخلش ، سوم اینکه همسر من توی این کار هست و واقعا داره پیشرفت میکنه ، فقط چند مورد رو نباید فراموش کنی ، هرماه باید حداقل 500هزار تومن خرید بزنید تا سود کنید دوم اینکه حداقل باید هزار نفر رو بشناسید یعنی زیر دستاتون هرچقد بیشتر باشه و برای شما کاار کنن و شما اونارو مدیریت کنید از شرکت سود بیشتری رو میگیرید ، سوم اینکه اگر مایل هستید برید برای این کار نتورک بیز رو انتخاب کنید نه نتورک بادران گستران توی دومی دزدی و بخور بخور خیلی زیاده و حقوق نمیدن و سرتون کلاه میذارن سوالی بیشتر داشتید در خدمتم ?

اینایی که میگن قراره در آینده فلان بشه بیسار بشه همش حقه است. به منم خیلی از این حرفها زدن ولی من منطقی فکر میکم. به قول خودشون نتورکر باید غیرمنطقی باشه. که همین بزرگترین مغلطه شون هست.آدهای بیسواد و احساسی و فقیر و بیکار سریع گول میخورند و میرن تو این کار. وعده هاشونم همش سر خرمنه.

1 ❤️

2016-05-03 18:23:45 +0430 +0430
نقل از: No-limit
نقل از: عقرب_سیاه
نقل از: dp_love سلام ، دوست عزیز اگر شما میخواین وارد این کار بشید به نظر من بهترین کار رو میکنید به چند دلیل : اولین که تو کمتر از شش ماه میتونید کلی پولدر بیارید به شرطی که حسابی بش بچسبید و تلاش کنید . دومی که تا دوسال اینده این شغل وارد دانشگاه ها میشه و الان ازاد هست ولی در ایندا باید شما دارای مدرک باشید تا بتونید برید داخلش ، سوم اینکه همسر من توی این کار هست و واقعا داره پیشرفت میکنه ، فقط چند مورد رو نباید فراموش کنی ، هرماه باید حداقل 500هزار تومن خرید بزنید تا سود کنید دوم اینکه حداقل باید هزار نفر رو بشناسید یعنی زیر دستاتون هرچقد بیشتر باشه و برای شما کاار کنن و شما اونارو مدیریت کنید از شرکت سود بیشتری رو میگیرید ، سوم اینکه اگر مایل هستید برید برای این کار نتورک بیز رو انتخاب کنید نه نتورک بادران گستران توی دومی دزدی و بخور بخور خیلی زیاده و حقوق نمیدن و سرتون کلاه میذارن سوالی بیشتر داشتید در خدمتم ?

اینایی که میگن قراره در آینده فلان بشه بیسار بشه همش حقه است. به منم خیلی از این حرفها زدن ولی من منطقی فکر میکم. به قول خودشون نتورکر باید غیرمنطقی باشه. که همین بزرگترین مغلطه شون هست.آدهای بیسواد و احساسی و فقیر و بیکار سریع گول میخورند و میرن تو این کار. وعده هاشونم همش سر خرمنه.

کدوم شرکت پرزنت شدی حالا؟؟

همشون یه گهی ان ولی منو سیمرغ عصر تجارت میخاس اغفال کنه

0 ❤️

2016-05-03 18:41:01 +0430 +0430

شرمم میشه این عمل رو اصلا “کار” بدونم. جالبه بدونید ما شش هفت سال پیش با قیمت های بالای 3 میلیون تومان عالی ورودی می گرفتیم و کارمون خیلی حرفه ای بود ولی ثمره ش شد یک شکست سنگین اقتصادی برای کل خانواده ام و عقب افتادن از زندگی و تحصیل و کلی خاطرات ریز و درشت که میتونم ازش با شواهد و مدارک کافی و دقیق یک کتاب سودمند بنویسم.
این قضیه تجارب خیلی بزرگ و ارزشمندی برام به همراه داشت هر چند تاوان سنگینی هم براش پرداختم.

0 ❤️

2016-05-03 19:42:34 +0430 +0430
نقل از: kunbaaz شرمم میشه این عمل رو اصلا "کار" بدونم. جالبه بدونید ما شش هفت سال پیش با قیمت های بالای 3 میلیون تومان عالی ورودی می گرفتیم و کارمون خیلی حرفه ای بود ولی ثمره ش شد یک شکست سنگین اقتصادی برای کل خانواده ام و عقب افتادن از زندگی و تحصیل و کلی خاطرات ریز و درشت که میتونم ازش با شواهد و مدارک کافی و دقیق یک کتاب سودمند بنویسم. این قضیه تجارب خیلی بزرگ و ارزشمندی برام به همراه داشت هر چند تاوان سنگینی هم براش پرداختم.

متاسفم که خاطرات تلخ برات تداعی شد

0 ❤️

2016-05-06 07:47:17 +0430 +0430
نقل از: No-limit

دستم به این ممد شاکری فقط برسه از کون دارش میزنم جاکشو

تو کوئست ک بگا رفت هیچی اومدم بادران ب هوای اینکه حالا ک قانونی شده رفتار اینو و خیلی از هم مسکاش درست شده

ولی گرگ زاده عاقبت گرگ شود/گرچه با آدمی بزرگ شود

0 ❤️

2016-06-13 03:43:08 +0430 +0430

کیری اند همگی شون

0 ❤️

2016-06-16 22:22:43 +0430 +0430
نقل از: عقرب_سیاه کیری اند همگی شون

راس بادران رضا ایرامنش و کسایی مثل ابراهیمی و سعید موسوی و محمد شاکری همشون کوئستی بودن

تو سیمرغ هم شهریار کاظمی از ابرتجارت شیفت کرد سیمرغ

زینلی یکی از کله گنده های پنبه ریز هم کوئستی بود البته اونم اول ابرتجارت بود

حسن محبی راس دوم بیز خودش یجا علنی گفت هرمی کار کردم ولی کوئست نبود شرکت امگا بود

کارش خوبه ولی چون تو ایران راس شرکتها کوئستی های سابق هستن هنوز ردپای افکار کوئستی موج میزنه

اینکار تو ایران ی ریزش شدید رو تجربه میکنه و بعدش ب ساحل آرامش میرسه

با وجود علاقه شدیدم ب این کار تو ایران استارت نزدم و صبر میکنم تا وقتی بتونم برم خارج ایران تو ی شرکن معتبر با پلن مث آدم کار کنم

0 ❤️

2016-06-16 23:44:40 +0430 +0430

عاووولیییییه
فقط و فقط بیز

0 ❤️

2016-06-16 23:55:33 +0430 +0430

دوست داشتی یه پیام خصوص ی بده من یه راهیو امتحان کردم میتونه بهت کمک کنه ریسک داره ولی بلد باشی پو خوبی به جیب میزنی
من گه مشکل برام پیش نمیومد الان خودمو بسته بودم با این کار

0 ❤️

2016-06-17 13:22:18 +0430 +0430
نقل از: Ufo_fck عاووولیییییه فقط و فقط بیز

اون جناب دکتر عطاران 🙄 🙄 🙄 ک چپ و راست تلویزیون باش درباره نتورک مصاحبه میکنن

نکنه فقط تنها مدیر شرکتای نتورک ایران اونه؟؟؟ 🙄 🙄

شایدم ب طور تصادفی کمک خیرخواهنه ب صدا سیما میکنه اونام فقط بخاطر خدا باهاش مصاحبه میکنن ? ? ?

0 ❤️

2016-06-17 14:34:40 +0430 +0430

سلام … شغل کثیفیه هی باید خایه مالی اینو اونو کنی بیان نتورک . شاءن و شخصیتت رو باس بزاری زیر پات.
دوست من حدود شش ماه پیش تقریبا دی ماه بود که وارد نتورک بادران گستران شد. خودشو گایید که منم برم ولی من نرفتم!!!
میگفت من بااین شغل شش ماه دیگه یه دفتر جدا میزنم و از این جور حرفای رویایی ولی الان بعد شش ماه هنوز هیچی نشده.
میگه ماهی یک میلیون ونیم دارم میگیرم !!! ولی نمیدونم راست میگه یا دروغ.
از من میشنوی نابرده رنج گنج میسر نمییشود . این شغلم مثله گلد کوییست چند سال دیگه گندش درمیاد که چه قدر از مردم بردن و خوردن.
همه این بازی ها پولش میره تو جیب شرکتی که واردکننده ی کالاهاست بقیه بازیچه ان.
اینایی هم که میبینی ماهی خداد تومن حقوق میگیرن مطمئن باش پاشونو گذاشتن رو شونه بقیه رفتن بالا.
کلی باید زیر مجموعه جمع کنی خودتم ماهی پونصد تومن خرید کنی اگه همچین توانایی داری برو.

0 ❤️

2016-06-17 17:07:34 +0430 +0430
نقل از: OmidNasa سلام .... شغل کثیفیه هی باید خایه مالی اینو اونو کنی بیان نتورک . شاءن و شخصیتت رو باس بزاری زیر پات. دوست من حدود شش ماه پیش تقریبا دی ماه بود که وارد نتورک بادران گستران شد. خودشو گایید که منم برم ولی من نرفتم!!!!! میگفت من بااین شغل شش ماه دیگه یه دفتر جدا میزنم و از این جور حرفای رویایی ولی الان بعد شش ماه هنوز هیچی نشده. میگه ماهی یک میلیون ونیم دارم میگیرم !!!!! ولی نمیدونم راست میگه یا دروغ. از من میشنوی نابرده رنج گنج میسر نمییشود . این شغلم مثله گلد کوییست چند سال دیگه گندش درمیاد که چه قدر از مردم بردن و خوردن. همه این بازی ها پولش میره تو جیب شرکتی که واردکننده ی کالاهاست بقیه بازیچه ان. اینایی هم که میبینی ماهی خداد تومن حقوق میگیرن مطمئن باش پاشونو گذاشتن رو شونه بقیه رفتن بالا. کلی باید زیر مجموعه جمع کنی خودتم ماهی پونصد تومن خرید کنی اگه همچین توانایی داری برو.

دوست بزرگوار

من شنیدم ک بعضی از این شرکتا کارخونه هم دارن البته ب شرطی خوبه ک تمام مواد اولیه کالا تو خود کشور تامین بشه و تبدیل به محصول بشه

فعلا مخصوصا تو زمینه آرایشی بهداشتی تمام مواد اولیه رو وارد میکنن و تو کارخونه فقط تو قوطی میریزن ب عنوان کالای ایرانی دست مردم میدن

0 ❤️

2016-06-17 17:08:54 +0430 +0430
نقل از: Nikian در کنار یه شغل دیگه بد نیست ولی اگه میخوای تمام وقتتو بذاری روش به نظرم خیلی دیر جواب میگیری ولی نظر شخصی من اینه که برای خودت کار بکنی بهتره

نظرت رو کاملا تایید میکنم

اگه کسی میخاد روش وقت بزاره باید صبر و حوصله و وقت داشته باشه

ولی میشه در کنار کار اصلی انجامش داد

0 ❤️

2016-06-18 12:21:37 +0430 +0430
نقل از: OmidNasa سلام .... شغل کثیفیه هی باید خایه مالی اینو اونو کنی بیان نتورک . شاءن و شخصیتت رو باس بزاری زیر پات. دوست من حدود شش ماه پیش تقریبا دی ماه بود که وارد نتورک بادران گستران شد. خودشو گایید که منم برم ولی من نرفتم!!!!! میگفت من بااین شغل شش ماه دیگه یه دفتر جدا میزنم و از این جور حرفای رویایی ولی الان بعد شش ماه هنوز هیچی نشده. میگه ماهی یک میلیون ونیم دارم میگیرم !!!!! ولی نمیدونم راست میگه یا دروغ. از من میشنوی نابرده رنج گنج میسر نمییشود . این شغلم مثله گلد کوییست چند سال دیگه گندش درمیاد که چه قدر از مردم بردن و خوردن. همه این بازی ها پولش میره تو جیب شرکتی که واردکننده ی کالاهاست بقیه بازیچه ان. اینایی هم که میبینی ماهی خداد تومن حقوق میگیرن مطمئن باش پاشونو گذاشتن رو شونه بقیه رفتن بالا. کلی باید زیر مجموعه جمع کنی خودتم ماهی پونصد تومن خرید کنی اگه همچین توانایی داری برو.

دقیقا منم همینو میگم

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «