شهوانی تا ابد شهوانی می ماند...

1390/12/27

خدمت دوستان عزیز و دوست داشتنی و شهوانیون گل سلام عرض می کنم…دوری و جدایی بعضی دوستان،تاپیک های آنچنانی و تحقیر و توهین به دوستانی که برای پر بار شدن شهوانی زحمت کشیدن منو وادار کرد تا این تاپیک رو بزارم…
3،4 روز پیش تاپیکی با عنوان«آقا یا خانمی که خاله میترا صدات میزنن» تو شهوانی نظرم رو جلب کرد.وقتی page مورد نظر رو باز کردم با صحنه عجیبی که رفته رفته داره برای بعضیها عادی میشه مواجه شدم.باز هم داستانهای غریب و واهی راجع به اتصال بعضی از شهوانیون به ایادی استکبار و غرب و از این دست صحبتهایی که تاریخ مصرفشون سر اومده…سعی کردم در عین عصبانیت،به طرف بفهمونم این افکار مسخره رو بزاره کنار…یه جواب به اون کاربر نامحترم دادم و رفتم به قسمتهای دیگه سایت که دیدم تاپیک update شده؛دوباره رفتم و دیدم دوباره یکی از همین قماش اومده و همین حرفها رو تکرار میکنه.این بار کمی تندتر جواب این یارو رو هم دادم و دوباره برگشتم سر کار خودم…تا این که چند دقیقه بعد،تاپیک دوباره به روز شد و این بار یه شخص دیگه این بار با سلام و صلوات و البته عینک روشن فکری به چشم و ادعای زیاد با کلی مغلطه و سفسطه و شلوغ بازی و غذا رو دور سر چرخوندن و بلع کردن،نظر داد و رفت…جالب اینجاست که بحثی رو به میون کشید که اصلا قابلیت بحث نداشت!!در دنیای روزنامه نگاری و اساسا در محاورات روزمره و عادی،دیدگاه دایی جان ناپلئونی دیدگاهیه که معتقده تمام شکستها توطئه ی شرق و غربه و هیچ عیب و ایراد و گیر گوری بر ما وارد نیست؛یه جور شونه خالی کردن تو مشکلات و تقصیر رو به گردن شخص ثالث انداختن…خوب!من جواب این یارو رو هم دادم…اول فکر کردم بنده خدا اصلا نمیدونه دایی جان ناپلئون زنه یامرد؟!یه توضیح مفصل دادم و برگشتم سر جای اولم…سرتون رو درد نیارم…این مساله به این سادگی رو به هزار مدل پیچوند و هزار رنگ بهش داد تا اینکه یکی دیگه با ادبیاتی سخیف و کوچه بازاری وارد کارزار شد و شروع کرد به توهین و تحقیر…از این مدل توهین و تحقیر و البته کشوندن پای دوستان دیگه به این داستان خونم به جوش اومد و حق مطلب رو بر این جماعت نفهم روا کردم؛ادامه دادن به این کار،باز هم گفتم و این بار تند و تیزتر و با گذاشتن یک کامنت با عنوان «پاسخ نهایی به توی زبون نفهم هر جایی»تاپیک رو ترک کردم…اما ماجرا به همین جا ختم نشد و این قصه به قسمت نظرات داستان سکس در بیمارستان کشیده شد و این قماش با جناب maxmahony دهن به دهن شدن و قصه از اینجا جذاب شد…
القصه،این مقدمه طولانی رو گفتم تا شما رو با این قماش بیشتر آشنا کنم…
دوستان قدیمی تر و استخون خرد کرده تر تو شهوانی شاید به یاد بیارن دوستانی که آسیب و آزارشون به کسی نرسید،با ادب و در کمال احترام به این سایت وارد شدن و با ایجاد تاپیک های خوب و نظرات جالب به کاربرای دیگه منفعت رسوندن،ولی به ناگاه سایت رو برای همیشه ترک کردن…این که چرا این اتفاق افتاده قسمت جالب قصه ست…این قماش که البته زیر نظر افراد محدودی اداره میشن با تحقیر و توهین این دوستان رو دلسرد کردن و اونهارو برای همیشه از شهوانی جدا کردن…برای فهم این قضیه لازم نیست جای دوری برید…فقط کافیه داستان تاپیک خاله میترا رو یک بار دیگه با دقت بررسی کنید و البته این داستان رو در کنار داستانهای قدیمی تر از این دست قرار بدید.این قماش که با ادبیات توهین و تحقیر جلو میاد سوژه های دل نازک تر و زود رنج تر رو انتخاب میکنه.(مثل بانوان محترم) و با ایجاد چنین تاپیکهایی اونها رو از ورود به سایت منصرف میکنه…جالب تر از اون اینه که این جماعت یک نام کاربری برای خودش درست میکنه و شروع به تخریب یک نفر میکنه…بعد از این که این کار رو انجام داد از این پوسته خارج میشه و با یه نام کاربری دیگه شروع به تخریب یکی دیگه میکنه…برای فهم این موضوع هم فقط کافیه به تعداد پستهاشون دقت کنید که از تعداد انگشتهای یک دست هم فراتر نمیره و تاریخ عضویتشون رو ببینید تا به این نتیجه برسید…انگار مأمورن که این توهین ها رو به سرانجام برسونن و برن سراغ یکی دیگه با نام کاربری جدید!!!
نکته عجیب البته اینه که این بار به خاله میترایی گیر دادن که همیشه عنوان کرده با این حکومت مشکل داره نه با اسلام یا هیچ دین دیگه ای؛همیشه عنوان کرده شوهرش مسلمونه و همیشه از روی ادب پیشاپیش عذر خواهی کرده…
البته باید بگم این بار بدجور به کاهدون زدن…چون اینجا سر پل خر بگیریه…
این جماعت همونایی هستن که 30 سال پیش موسیقی رو حرام کردن،همونهایی که 30 سال پیش،2 سال درِ سینمای این مملکت رو تخته کردن؛همونایی که 30 سال پیش ،دانشگاه رو منبع فسق و فجور دونستن و یه دو سالی درِ این رو هم گل گرفتن؛اونایی که ویدئو رو حرام اعلام کردن؛اونایی که ماهواره ها رو جمع می کنن؛اونایی که به زور پارازیت و فیلتر میخوان جلوی پیشرفت ملت رو بگیرن؛اونایی که 30 سال پیش با چوب و چماق شهر نو رو خراب کردن و نصیحت اهل فهم رو به گوش نگرفتن که:بابا!این فضاها مثل مستراح عمومی برای یک شهر لازمه،باعث تمرکز فساد میشه و جوونها رو کنترل میکنه؛این جماعت همونهایی هستند که امروز تو این سایت و سایتهای مشابه میشه و جو اون سایت رو به هم میزنه و …
این قماش همون فرغون به دستهایی هستند که فرغون،فرغون داستان سکس با محارم و تجاوز و نامردی میریزه تو این سایت و البته صدای وا اسفا و وااسلاماشون از همه بلندتره!!!داستانهایی که حرمت بانوی ایرانی رو تا حد یک آلت،تو دست مرد پایین میاره…جالب اینجاست که این مدعیان ادب و فرهنگ و این دین شناسان منگ هر چی فحش می خورن بابت این داستانها از رو نمیرن…مثال قالی کرمونن که هر چی پا می خوره جاافتاده تر میشه!البته،با بسیج عمومی خوبی که در دوستان نقاد و با سواد صورت گرفت،قرار شد پای این قبیل داستانها حتی نظر هم نذارن تا این جماعت بار و بندیل رو جمع کنن و برن تو همون سوراخی که ازش اومدن بیرون…
اما،شهوانی یک سایت آزاد و مستقل بوده و هست که به هیچ جا متصل نیست…هیچ هدفی رو دنبال نمیکنه مگر کمک به جوونها برای بیان و ابراز نظراتی که تو جامعه به شدت بسته ما جرأت گفتنش سلب شده…یه دموکراسی معقول تو این سایت وجود داره که به همه این اجازه رو میده تا اونجایی که به شخص خاصی(کاربر سایت)توهین نشه اظهار نظر کنه.وجود چنین فضایی مبتنی بر آزادی های معقول و البته بر پایه دوستی و رفاقت استثناست…فضایی که در اون چند صدایی وجود داره و امکان اظهار نظر آزاد برای همه در اون هست…
دوستانی که میگن این سایت فقط مطالب ضد اسلام رو ترویج میده دقت داشته باشن که اونها هم می تونن با ایجاد تاپیکهای خوب از عقاید دینی خودشون دفاع کنند…این که اونها این کار رو نمیکن دخلی به شهوانی و ادمین محترمش نداره…حالا بماند طبق دستورات صریح اسلام ورود این دوستان به شهوانی چه حکمی داره…ولی شما که به این سایت اومدید حق انتخاب برای شما وجود داره،اینجا همه چیز درهم و قاطی نیست؛قسمت سکس و دین و هنر و …اش از هم جداست…شما میتونید به همه قسمتهاش سر بزنید؛میتونید به یه قسمت خاص سر بزنید…انتخابش با خود شماست…
ولی اینکه بگید شهوانی چنین است و چنان است توهین میکنید…در درجه اول به خودتون،چون همون ابتدا حجت بر شما تموم شد و شما با علم به این مسائل در این سایت ورود کردید…در درجه دوم به ادمین محترم شهوانی که با زحمت زیاد این بستر رو برای ما و شما فراهم کرده…در درجه بعد به دوستان دیگه ای که تو این سایت هستن…
اما این که یک جماعت معلوم الحال بیاد و این فضای آزاد و رفاقتی رو به هم بزنه و بخواد شهوانی رو از وجود دوستان مطلع و آگاه و باسواد محروم کنه و سرش رو بکنه زیر برف خوش خیالی و فکر کنه دستش رو نمیشه کور خونده…
این داستان برای من و چند تا از دوستان خوبم تازه شروع شده…تا آخرش هستیم تا شهوانی رو از لوث وجود شماها پاک کنیم تا دوباره شاهد قهر یک عضو خوب دیگه ی شهوانی به دلیل بی ادبی های شما نباشیم…
شهوانی و ادمین ناشناسش برای دوستدارانش همیشه عزیز می مونه،همونجور که آویزون و سعید برای دوستداراش همیشه زنده می مونن

2251 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2012-03-17 12:52:19 +0330 +0330

وقتتان را برای راهنمایی این قماش تلف نکنید

0 ❤️

2012-03-17 13:12:40 +0330 +0330

تشکر می کنم از نظرات سازنده ی شما…بحث ترس از این قماش مطرح نیست…کوچیکتر از اونین که بخوان به قولی گنده گوز بازی در بیارن…نکته اصلی اینجاست که کسی که میاد اینجا فحش خور جماعت چلغوز میشه،از سایت زده میشه و میره…مشکل اینجاست…وگرنه از این جماعت پوز ملوک مدعی قدرت(البته از در عقب)کاری ساخته نیست…اونجور که بوش میاد زیادم نیستن این ایل…باید قیچیشون کرد…

0 ❤️

2012-03-18 06:23:23 +0330 +0330

[quote=Stationary Traveller]کسی که میاد اینجا فحش خور جماعت چلغوز میشه،از سایت زده میشه و میره…مشکل اینجاست…وگرنه از این جماعت پوز ملوک مدعی قدرت(البته از در عقب)کاری ساخته نیست…اونجور که بوش میاد زیادم نیستن این ایل…باید قیچیشون کرد…[/quote]
کاملأ موافقم =D>

0 ❤️

2012-03-19 07:21:49 +0330 +0330

[quote=maxmahony]اینجا من از همه گله گی دارم که یه نفر غیر من جلو نیومد که از حرمت این عزیزان دفاع کنه واین نشون دهنده اینه که از پارسال به این طرف که کسی از این گه خوری ها میکرد همه بچه ها میریختن سرش جرش میدادن! چقدر عوض شده فقط میتونم بگم متاسفم [/quote]
مکس جان خیلی از بچه ها هستن که بلاهایی سرشون اومده که دیگه از سه فرسخیه سیاست هم رد نمیشن حتی اگه به خودشون توهین کنن و فحش بدن

0 ❤️

2012-03-19 07:45:34 +0330 +0330

[quote=بهزاد20][quote=maxmahony]اینجا من از همه گله گی دارم که یه نفر غیر من جلو نیومد که از حرمت این عزیزان دفاع کنه واین نشون دهنده اینه که از پارسال به این طرف که کسی از این گه خوری ها میکرد همه بچه ها میریختن سرش جرش میدادن! چقدر عوض شده فقط میتونم بگم متاسفم [/quote]
مکس جان خیلی از بچه ها هستن که بلاهایی سرشون اومده که دیگه از سه فرسخیه سیاست هم رد نمیشن حتی اگه به خودشون توهین کنن و فحش بدن[/quote]

بهزاد جان،سه تا داستان هست که خواهش میکنم نه خود اونها…بلکه نظراتش رو بخون…به ترتیب از قدیم به جدید:سکس در جبهه که فکر میکنم تو فهرست داستانهای سکسی صفحه 49 باشه…سکس با زن شهید تو صفحه 14 یا 15 و این آخری سکس با همکار در بیمارستان…من یه تازه واردم…2 ماه نیست که اومدم شهوانی…هیچ آیدی دیگه ای هم ندارم…اما با خوندن این داستانها و نظراتش به خودم لرزیدم.که آخه یه آدم چقدر میتونه تخم حروم باشه…یه آدم چقدر میتونه بی شعور باشه…
دوست خوبم…شاید شما حوصله ی این بحثها رو نداشته باشی…ولی من دارم…نمیتونم اجازه بدم کسی بیاد به راحتی یه چیزی تفت بده و بره…نمیذارم دوستان خوبی مثل شما که اینجا پیدا کردم زیر فحش و تهمت این جماعت بی اصل و نسب که اگه بخوام پتشون رو به آب بدم زوزه سگ تحویلم میدن و میزنن به چاک،آروم و ساکت از این سایت برن…برام مهمه رفاقت…و الا جنگ تو کوچه کوچه و خیابون به خیابون این مملکت هست…

0 ❤️

2012-03-19 08:20:25 +0330 +0330

دوست عزیز هر کسی فکر می کنه که فکری که در سر داره درست تر و بهتر از افکار دیگرانه و برای فکر خودش ارزش قائله حالا اگر کسی میاد در مورد خاله میترا توهین می کنه با این کار داره ارزش خودش رو به همه ثابت میکنه داره خودش با نظراتش می گه من ادم ابله ای هستم پس دیگه نیازی نیست که شما باهاش سرو کله بزنی بزارید به نادونی خودش ادامه بده
یا اگر کسی میاد به اسلام توهین می کنه با این کار داره بی ارزش بودن خودشو نشون میده چون به هر حال حضرت محمد اگر شهوت ران بود خوب بوده گذشته حد اقل اون با بدی و چه با خوبی اسمش تا ابد هست ما باید بریم فکری برا خودمون کنیم که در گم نامی می میریم و فراموش میشیم
اگر تاریخ بیهقی رو خونده باشی میبینی که گفته هدفم از نوشتن این کتاب اینه که ستونی بر افراشته کنم تا ابد این ستون بر افراشته باشه و نام من زنده
حالا بگذریم دوستانی که اینجان اکثریت از ناحیه مغز تعطیل هستند و فکرشون در الت تناسلیشون هست
هر کسی بدی کنه باعث ناراحتی دیگری بشه به خودش بدی کرده هر کسیم خوبی کنه به خودش میکنه

0 ❤️

2012-03-19 12:46:11 +0330 +0330

[quote=hamedak11]دوست عزیز هر کسی فکر می کنه که فکری که در سر داره درست تر و بهتر از افکار دیگرانه و برای فکر خودش ارزش قائله حالا اگر کسی میاد در مورد خاله میترا توهین می کنه با این کار داره ارزش خودش رو به همه ثابت میکنه داره خودش با نظراتش می گه من ادم ابله ای هستم پس دیگه نیازی نیست که شما باهاش سرو کله بزنی بزارید به نادونی خودش ادامه بده
یا اگر کسی میاد به اسلام توهین می کنه با این کار داره بی ارزش بودن خودشو نشون میده چون به هر حال حضرت محمد اگر شهوت ران بود خوب بوده گذشته حد اقل اون با بدی و چه با خوبی اسمش تا ابد هست ما باید بریم فکری برا خودمون کنیم که در گم نامی می میریم و فراموش میشیم
اگر تاریخ بیهقی رو خونده باشی میبینی که گفته هدفم از نوشتن این کتاب اینه که ستونی بر افراشته کنم تا ابد این ستون بر افراشته باشه و نام من زنده
حالا بگذریم دوستانی که اینجان اکثریت از ناحیه مغز تعطیل هستند و فکرشون در الت تناسلیشون هست
هر کسی بدی کنه باعث ناراحتی دیگری بشه به خودش بدی کرده هر کسیم خوبی کنه به خودش میکنه[/quote]

دوست خوبم،سلام…
گفتنی ها رو جناب maxmahony گفتن…فقط اینو بگم بحث من خاله میترا یا شخص خاصی نیست…البته اون تاپیک و اتفاقات بعدی باعث شد به فکر زدن این تاپیک بیفتم…بحث من اینه که تا چهار نفر میان اینجا یه مقدار از بحث یه وجب پایین ناف خارج میشن،این جماعت میریزن سرشو و شروع میکنن تخریب…جوری که طرف پشیمون میشه از اومدنش و برای همیشه میذاره میره…وقتی تو این سایت قسمت سیاسی و اجتماعی یا دینی داره یعنی این که دغدغه اش تنها سکس نیست…اینو مدیریت سایت با زبون بی زبونی داره میگه…ولی تا یه دگراندیشی پیدا میشه یه حرف دیگه میزنه،این جماعت از سر ضعف میریزن سرش و با فحش ازش استقبال میکنن…اونم میزاره میره…بحث من اینجاست…در ضمن جماعتی که مزدوره، هیچوقت این حرفا سرش نمیشه…المأمور معذور…

0 ❤️

2012-03-19 13:08:56 +0330 +0330

بله دوستان عزیز نظرات شما کاملا محترم و قابل احترامه درسته در مقابل ادم ابله نباید سکوت کرد چون به قول مکس یه روز میبینی بالاتر از خودته ولی تجربه به من نشون داده که فرق بین ادمی که عاقل است و کسی که ابله اینه که عاقل رو میشه با حرف درستش کرد ولی ابله رو با حرف نمیشه ابله باید با زور درستش کرد هر چند زور وسیله جالبی نیست و دوام چندانی نداره ولی حداقل در یک دوره زمانی میشه ازش استفاده کرد حالا ادمای نادون داخل شهوانی البته جسارت به دوستان نشه منظورم به اون دسته ای که احترام دیگران رو نگه نمی دارند باید بهشون زور اعمال بشه که از دست رس خارجند و نمیشه با حرفم نمیشه درستشون کرد

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «