شهوت بیش از حد

1395/06/02

یه موضوعی که خیلی ذهنمو درگیر کرده اینه که چرا خیلی از مردا مثل من به تمامی خانمای خوشکل نظر دارن، هر روز میخوان 10 نفرو بکنن و یا شایدم میکنن ولی به همسر خودشون که میرسن سرد میشنو بی حس، یعنی ممکنه توی 2 ساعت یه غریبه رو 10 بار ارضا کنن وخودشون 3 یا 4 بار ارضا بشن ولی توی زندگی خودشون این اتفاق نمیفته، چرا اینقدر فانتزی داریم، چرا اینقدر شهوت داریم، حالا به کسی بر نخورره ولی دوست دارم اقایون و خانومایی که حس منوتجربه کردن نظرشونو بدوونم

1444 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-08-23 19:51:41 +0430 +0430

سکس باید فقط از روی لذت و شهوت و حس باشه
هیچ وقت نتونستم کسایی که واسه سکس پول میدن و پول میگیرن درک کنم چون دیگه حسی اون وسط جریان نداره، دو نفر باید با تمام وجود از بودن توی اون زمان و مکان لذت ببرن، از بودن با هم از حسی که به هم منتقل میکنن، اینه که میگم فقط شهوت و لذت مهمه و دیگر هیچ

1 ❤️

2016-08-23 20:01:44 +0430 +0430
نقل از: seven-days
نقل از: sexvashahvat سکس باید فقط از روی لذت و شهوت و حس باشه هیچ وقت نتونستم کسایی که واسه سکس پول میدن و پول میگیرن درک کنم چون دیگه حسی اون وسط جریان نداره، دو نفر باید با تمام وجود از بودن توی اون زمان و مکان لذت ببرن، از بودن با هم از حسی که به هم منتقل میکنن، اینه که میگم فقط شهوت و لذت مهمه و دیگر هیچ

وقتی سیر و تامین باشی غذا رو تو بشقاب تمیز با قاشق و چنگال مث ادم میخوری

ولی وقتی قحطی زده باشی لجن ته جوب رو مث شغال با ولع میخوری

یعنی کسی که میره پول میده یا پول میگیره تامینه و کسی که با حسش کار داره نه با پول تامین نیست؟؟؟
شما اصلا کل موضوع رو نگرفتی
بی خیال

0 ❤️

2016-08-23 20:12:01 +0430 +0430
نقل از: 1ooo1 این بستگی به طبع و ژن فرد داره دوما کسی که زن داره نباید با هیچ کس دیگه ای سکس کنه و گرنه نا خداگاه همون رابطش با زنش هم خراب میشه

به طبع و ژن رو خوب اومدی
ولی مشکل خیلیا اینه که توی سکس با همسر خودشون (چه زن و چه مرد) خجالت میکشن حسشون رو بروز بدن ویا بعضیا کم کاری میکنن و اصلا به طرف مقابلشون فکر نمیکنن، واسه همینه که اصلا چنین مواردی باعث میشه

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «