طرفداران رابطه مقعدی(فاعل، مفعول) آیا بازم جوابی دارن !؟

1395/06/29

با سلام خدمت همه دوستان عزیز!!!
این تاپیک درمورد رابطه مقعدی و عوارضش هست!
امیدوارم این تاپیک مثل تاپیک قبلی، مورد حمله و هجوم برخی عزیزان قرار نگیره!
اگه کسی مطلبی برای کاملتر کردنش داره، بذاره!
اگه کسی دلیل علمی و پزشکی برای نقضش داره، بذاره!
بیاین در مورد همین موضوع صحبت کنیم!
تو تاپیک قبلیم، گفته بودم که شهوانی شده گی خونه... برخی اعتراض کردن که نه! کارمون درسته و …! امروز چک کردم، دیدم برخی عزیزان، بازم محب داشتن و نظراتی دادن! مجاب شدم تا تاپیکی بزنم، برای بررسی این موضوع! و صد البته این موضوع رو با بررسی همجنس بازی انجام ندادم! ذات رابطه ی مقعدی( چه دختر، چه پسر) رو مورد بررسی قرار دادم!
حالا مطالبی رو که پیدا کردم رو میذارم، شما خودتون قضاوت کنید!
لطفا بجای توهین، بحث رو از طریق صحیح انجام بدیم!!! چون توهین جوابی نداره، جز توهین متقابل(یا گاهی هم سکوت و ندیده گرفتن) . و بحث به جای صحیحی کشیده نمیشه!
شاد باشید و موفق…

10 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-09-18 23:41:57 +0430 +0430

رابطه مقعدی چیست؟

رابطه مقعدی، سکس مقعدی یا آنال سکس (Anal sex) نام نوعی از رابطه جنسی است که در آن از مقعد به عنوان عضو جنسی زنانه استفاده می‌شود. عوارض و مضرات رابطه مقعدی بر هیچکس پوشیده نیست و این رابطه هم از لحاظ شرعی و هم از لحاظ پزشکی نکوهش گردیده است. اساسا ساختار مقعد برای برقراری رابطه جنسی نمی‌باشد؛بلکه این عضو به گونه‌ای شکل یافته که برای خروج مدفوع کارایی داشته باشد نه برای دخول جسم خارجی؛ بنابراین رابطه جنسی مقعدی کاملا رابطه‌ای غیر طبیعی است؛ در ادامه این مطلب به عوارض، توصیه‌های پزشکی و شرعی و توصیه‌هایی در جهت کاهش درد به هنگام رابطه اشاره خواهیم کرد.

2016-09-18 23:42:46 +0430 +0430

رابطه مقعدی (سکس مقعدی) یکی از خطرناک‌ترین روش‌های رابطه جنسی است که می‌تواند در انتقال بیماری‌های رابطه جنسی (STD) بسیار موثر باشد؛ با وجود استفاده از روان کننده‌ها، روغن، اسپری، ‌کاندوم و… و احتمال کاهش درد در حین رابطه مقعدی، این رابطه همچنان خطرناک خواهد بود و پزشکان آن را توصیه نمی‌کنند. زیرا در این روش احتمال زخم شدن و امکان انتقال خون آلوده بین زن و مرد بالا می‌رود. از دیگر عوارض این رابطه آسیب دیدن اسفنکتر مقعدی است که این موضوع می‌تواند در سنین بالا به عدم توانایی در کنترل مدفوع منجر شود. در این صورت مدفوع به صورت ناخواسته و غیر ارادی از دریچه مقعد خارج شده و همیشه آثاری از مدفوع در لباس زیر مشاهده می‌گردد. (مقعد توسط حلقه‌ای عضلانی به نام اسفنکتر کنترل می‌شود و از طریق باز و بسته شدن این اسفنکتر، کنترل حرکات دستگاه گوارش میسر می‌شود.) از سویی دیگر این اسفنکتر همانند واژن قابلیت ارتجاعی و انعطاف‌پذیری لازم برای نزدیکی و حرکت رفت و برگشتی آلت تناسلی مردانه را ندارد؛ در واقع وظیفه‌ی عضلات اسفنگتر اطراف مقعد بستن مجرا می‌باشد بگونه‌ای که به طور طبیعی و غیر ارادی از ورود آلت و فشاری که آلت تناسلی مرد به هنگام دخول وارد می‌کند ممانعت بعمل می‌آورد و بنا به طبیعت خود منقبض می‌گردد تا از ورود جلوگیری کند. بنابراین اصرار به ورود آلت تناسلی به داخل مقعد باعث احتمال خراش برداشتن و خون ریزی می‌شود. بسیاری پس از انجام این رابطه گمان می‌کنند که اتفاق خاصی نیفتاده است؛ در صورتی که زخم‌ها و خراش‌های حاصل از این عمل جنسی بسیار ریز و ظریف می‌باشند که در باقت مقعد ایجاد می‌شود و با چشم غیر مسلح قابل رویت نیست. همچنین به دلیل اینکه محیط مقعد،‌ محیط مناسبی برای رابطه جنسی نیست،‌ احتمال خراش بر نوک آلت تناسلی مردان و خطر دریافت ویروس در آنان افزایش می‌یابد. این زخم‌ها اگر چه بسیار ریز باشند و دردی در اثر ایجاد آن‌ها ایجاد نشود، شاهراه فوق العاده بزرگی برای ورود باکتری‌ها و ویروس‌های خطرناک (اعم از ویروس‌های داخل روده و مدفوع و یا ویروس‌هایی که از طریق آلت مرد وارد می‌شوند) به داخل جریان خون می‌باشند. این میکروب‌ها می‌توانند بیماری‌های STD نظیر انواع عفونت‌های دستگاه گوارشی و عفونت های روده‌‌ای را ایجاد کنند.

به طور کلی امکان بروز عوارض زیر وجود دارد:

احتمال خونریزی‌ (کم یا زیاد) در مقعد و افزایش احتمال بروز بیماری‌های عفونی
بروز مشکلات در گیرنده‌های احساسی موجود در کانال مقعد
درد شدید
بیماری بواسیر
درد شکم
احتمال بالای شکستن آلت تناسلی مردانه و پارگی در مقعد زن
به دلیل نزدیکی زیاد مقعد به مهبل، کوچکترین دستکاری در مقعد (نه صرفا رابطه جنسی مقعدی) می‌تواند موجب ورود ویروس‌های موجود در روده به واژن شده و بیماری‌های عفونی در این ناحیه، همانند ترشحات بد بو در واژن، عفونت مثانه، زگیل تناسلی، تبخال، اختلال و عفونت کلیه‌ها و حتی سرطان را ایجاد نماید.
افزایش احتمال ابتلا به ایدز: دیواره داخلی روده بزرگ (که همان بخش داخلی مقعد می‌باشد) دارای قابلیت جذب مستقیم مواد و انتقال مستقیم آن به خون می‌باشد. بر اساس آمار، انتقال ویروس اچ آی وی از طریق رابطه جنسی مقعدی، بالاترین میزان درصد خطر اننقال را به خود اختصاص می‌دهد.
بنابراین هیچ نظریه پزشکی مبنی بر سالم بودن و بی‌ضرر بودن این رابطه جنسی وجود ندارد و همیشه از نظر پزشکی نقض گردیده است.

7 ❤️

2016-09-18 23:43:30 +0430 +0430

علت احساس لذت در رابطه مقعدی وجود میزان زیاد پایانه‌های عصبی در این بخش است. اما باید در نظر داشت که در صورت تکرار مداوم این نوع رابطه جنسی، پایانه‌های عصبی موجود در مقعد آسیب دیده و عوارض خاص خود را به دنبال می‌آورد. از طرف دیگر ارتباط بین همین پایانه‌های عصبی فروان و کم توجهی و یا عدم آگاهی زوجین خود می‌تواند عامل درد شدید در این رابطه شود. بنابراین این رابطه توصیه نمی‌شود.

یکی از دلایلی که مردان به رابطه مقعدی فکر می‌کنند و تمایل به انجام آن دارند، عدم موفقیت آنان در ارگاسم کردن همسر خود می‌باشد. آنان احساس می‌کنند از این طریق می‌توانند همسر خود را از لذت رابطه جنسی به طور بیشتری بهره‌مند کنند؛ لذا متمایل می‌‌شوند که از پشت نزدیکی کنند. در چنین شرایطی، در صورت رضایت، زن می‌‌تواند با محبت به همسر خود کمک و او را راهنمایی کند تا او با لمس و بازی با نقاط تحریک پذیر جنسی‌اش، سریع‌‌تر آماده شده و به ارگاسم برسد. در این صورت «مرد» احساس قدرت و لذت می‌‌کند.

3 ❤️

2016-09-18 23:44:01 +0430 +0430

پزشکی قانونی می‌تواند نسبت به تشخیص رابطه مقعدی همانند رابطه واژینال اقدام و اعلام نظر نماید که معمولا در تجاوزات جنسی این تشخیص می‌تواند موثر باشد. در صورت مکرر بودن، علایم دخول را می‌توان مشاهده نمود. باید دانست که اگر دفعات دخول کمتر از ۳-۲ مورد باشد نباید انتظار علایم را داشت؛ در صورتی که دفعات دخول بیشتر باشد علائمی مثل از بین رفت چین‌های مقعدی که در حالت معاینه پوست اطراف مقعد صاف‌تر از زمان طبیعی است و تورم یا صافی چین‌ها، ضخیم شدن پوست اطراف مقعد که به داخل کشیده شده و تا ناحیه پوستی مخاطی ادامه می‌یابد و گه‌گاه ناحیه یاد شده پوسته گذار می‌گردد، دیده می‌شود.

اگر مفعول حرفه‌ای باشد ضخیم شدن پوست حتی به داخل رکتوم امتداد می‌یابد و فیسوزهای بهبود یافته قبلی به صورت خطوط کم رنگ در محل چین‌ها دیده می‌شود. در مفعولین حرفه‌ای مقعد شکل قیفی پیدا می‌کند مثل اینکه مقعد به طرف داخل کشیده شده باشد از نکات مهم این است که هیچ وقت نباید شل شدگی اسفنکتر مقعدی را از یاد برد. در افراد حرفه‌ای و در مشاهده مقعدی اکثرا علائمی مشاهده نمی‌گردد مگر از مانور به خصوصی استفاده نمائیم.

مواقعی که شخصی در حالت معاینه قرار دارد انگشتان بزرگ را در فاصله کمی از مقعد قرار داده و با بقیه انگشتان باسن را گرفته و به طرف کناره ها می‌کشیم تا چین ها مقعدی به خوبی نمایان شوند. سپس به طور عمدی به اسفنکتر فشار آورده و تا فرد خود را جمع کند و اگر افکار او را به نکته دیگری جلب نمایید حرکت ارادی اسفنکتر از بین رفته و حالت آن مشحص می‌شود. علائم پارگی اسفنکتر چین‌ها ممکن است مشاهده شود که لازم به توجه می‌باشد شلی اسفنکتر مقعدی از علائم دخول مکرر می‌باشد.

در ضمن باید به حالت مجرای مقعدی نیز توجه کرد. دخول مقعدی ممکن است باعث تغییر حالت مجرای مقعدی، ایجاد بواسیر و هموروئید، زایده‌های گوشتی کوچک در اطراف مجرای مقعدی، زگیل‌های کوچک، بیرون زدن قسمتی از بافت از مقعد، باز شدن مجرای مقعدی و… شود.

5 ❤️

2016-09-18 23:49:04 +0430 +0430

نکنه توبه کردی

عزیزم دوباره میرسه زمانی که

بزنه بالا

بیوفتی دنبال کون دادن

حداقل خودت باش

علم و گائیدم ?

3 ❤️

2016-09-18 23:59:51 +0430 +0430
نقل از: پو.یآن نکنه توبه کردی

بزنه بالا

بیوفتی دنبال کون دادن

حداقل خودت باش

علم و گائیدم ?

دیشب که میگفتی دلیل پزشکی و علمی داری!؟ رو کن دیگه پسرم!؟ این تازه یه بخش کوچیکشه! هرچقد بخوای، از جاهای معتبر و با ارزش مطلب دارم واست!
تو خلافشو ثابت کن!

منم شکر خدا، کیون ندادم! افتخارم اینه که کسی خایه نکرده تو چشمام نگاه کنه، کون بخواد ازم! چون میدونستن مادرو خواهرشونو باهم میگام!
اون دوتا تخمی که لای پاهاته، نشون از مردونگیته! که تو به لجن کشیدیش بچه جان! نگاه نکن اونایی که فاعلن، با افتخار سرشونو بالا میگیرن میان چیزی مینویسن! شک نکن پشیزی برای شما مفعول ها ارزش قائل نیستن! تگرم تو روتون احترام میذارن و چیزی میگن که خوشتون بیاد، فقط برای اینه که بهشون بدین! دقیقا یه چیزی مث کص لیسیه پسرای دگرجنس گراست!
شما جرات داری یبار یه حرف بزن که دوست ندارن! ببین ارزشت چقدره تو چشم فاعلایی که انقد دنبالشونی!
این مطالبم گذاشتم، فقط بخونی، دیگه نگی دلیل پزشکی داری! چون همه دلایل، به ضررتن! یا بخونشون بفهم، یا نمیخونی، برو کل کل نکن بذار بقیه مطلب درست حسابی بخونن زیر این پست! نه کصشعرای تورو!

2016-09-19 00:08:16 +0430 +0430
نقل از: doodool talaa

بزنه بالا

بیوفتی دنبال کون دادن

حداقل خودت باش

علم و گائیدم ?

دیشب که میگفتی دلیل پزشکی و علمی داری!؟ رو کن دیگه پسرم!؟ این تازه یه بخش کوچیکشه! هرچقد بخوای، از جاهای معتبر و با ارزش مطلب دارم واست!
تو خلافشو ثابت کن!

منم شکر خدا، کیون ندادم! افتخارم اینه که کسی خایه نکرده تو چشمام نگاه کنه، کون بخواد ازم! چون میدونستن مادرو خواهرشونو باهم میگام!
اون دوتا تخمی که لای پاهاته، نشون از مردونگیته! که تو به لجن کشیدیش بچه جان! نگاه نکن اونایی که فاعلن، با افتخار سرشونو بالا میگیرن میان چیزی مینویسن! شک نکن پشیزی برای شما مفعول ها ارزش قائل نیستن! تگرم تو روتون احترام میذارن و چیزی میگن که خوشتون بیاد، فقط برای اینه که بهشون بدین! دقیقا یه چیزی مث کص لیسیه پسرای دگرجنس گراست!
شما جرات داری یبار یه حرف بزن که دوست ندارن! ببین ارزشت چقدره تو چشم فاعلایی که انقد دنبالشونی!
این مطالبم گذاشتم، فقط بخونی، دیگه نگی دلیل پزشکی داری! چون همه دلایل، به ضررتن! یا بخونشون بفهم، یا نمیخونی، برو کل کل نکن بذار بقیه مطلب درست حسابی بخونن زیر این پست! نه کصشعرای تورو!

اینطور فهمیدم که بریم با هم دکتر بازی

فدات شم خوب بگو گی دگ

دکتر بازی

بچه گیامون میگفتیم

البته همینم بگیم خوبه

حشری شدم ?

1 ❤️

2016-09-19 00:21:49 +0430 +0430
نقل از: پو.یآن

بزنه بالا

بیوفتی دنبال کون دادن

حداقل خودت باش

علم و گائیدم ?

تو خلافشو ثابت کن!

فدات شم خوب بگو گی دگ

دکتر بازی

بچه گیامون میگفتیم

البته همینم بگیم خوبه

حشری شدم ?

خب دیگه! دکتری که دیروز زیرتاپیکم میگفت هیچی نمیدونی و هیچی نمیفهمی و من همه چیو میدونم و … همه جور کصو شعری تحویل ملت داد، امروز اومده زیر تاپیک، به کصو شعراش ادامه میده!
درضمن؟ من ن تنها همجنس باز نیستم، برفرض محال، اگرم بودم، تورو سگ نمیکنه! من بکنم!؟ نیازی ندارم ! شریک جنسی خودمو دارم! کیونه لق هرچی مفعوله!
دیگم جوابتو نمیدم! چون فقط ادعا میکنی و تهش هیچ چیز مفیدی برای گفتن نداری.
برو یکم مطالعه کن، ببین ریشه ی دادنت که دیروز میگفتی میدونی چیه، از نظر روانشناسی چیه، از نظر پزشکی چه مشکلاتی واست میاره، …
دیروز که اونجوریدفاع کردی، من اولش فک کردم فاعلی! بعد دیدم نه! مفعولی!
نگاه کنی فاعلام هیچکدوم نیومدن با من کل کل کنن! اونا یه بخشی از همجنس بازی رو انجام میدن دیگه! پس چرا چیزی نمیگن؟ چون تو و امثال تو، پشیزی واسشون ارزش ندارین!
اینارو نمیگم اعتماد بنفستو داغون کنما؟ نه! اینارو میگم که بدونی کیو دادن، از نظر اجتماعی، شخصیتی، پزشکی، روانشناسی … از همه نظر کوچیکت میکنه! حد اقل فاعل باش! مث مرد بگو کردم! مفعول نباش! مث زن بگی دادم!
مشکل اینه! به ضعیف بودن افتخار میکنی! به کم و پست بودنت!
دیگه بسه! برو جواب نده! خستم میکنی تو بچه جان! انقد که واسه تو انرژی گذاشتم، روی کص انرژی نمیذارم!

3 ❤️

2016-09-19 00:28:41 +0430 +0430

ناموسمو قسم

پسر دادم و پسر نکردم

دختر که ازش میگی

زشته بگم خیلی کردم و ندیدی و از این جور کس شرا

ولی

خارجی اشو کردم

ندیدی هنوووو

فیلماشو میبینی

0 ❤️

2016-09-19 00:29:46 +0430 +0430

از خودم بدم اومد

1 ❤️

2016-09-19 00:31:54 +0430 +0430

به نفع منه

در حال رفتن

ناخواسته

تو حیله ی شکارت

شکارت کردم

هنوزم نفهمیدی

0 ❤️

2016-09-19 00:43:26 +0430 +0430

تنهایی بحث به این قشنگی رو به گند میکشن بعضیا!
جالب اینجاست، کسی هم نمیاد حرف بزنه، جز این اقای وی!
خیلی هم پرروعه! نه ممطالبو میخونه، نه جوابی داره! فقط میگه من کونی ام! میدم! کارمم درسته! مطالبتم نمیخونم! میدم! من کون ام. میدم…
تمام حرفاش همینه!
من میگم بحثو علمی انجام بدیم، این میگه من کونی ام …
کل حرفش همینه!
اقا باشه ! تو کونی ای! بچه ها این میده! کیر کم آورده، مغز مارو گاییده! بکش برو دیگه! بشین ببین یکی دیگه میاد نظر بده!؟ نظر بقیه رو بخون! تنهایی بر طبل نفهمی نکوب!
شب همگی خوش…

2 ❤️

2016-09-19 01:01:12 +0430 +0430

:)

حرف حق رو

در غالب طنز گفتم

اینم هنره

و هنرمه

که نتونستی قانعم کنی

اگه حرفات حق بود

من حتما قانع میشدم

چند نفری پست گذاشتن

تو تاپیکت

حرفاشون حق بود :)

دوسشون دارم

0 ❤️

2016-09-19 01:04:56 +0430 +0430

جوابتو دادم و

باز هم

… … … …

علم و تاریخ تحریف شده رو

بیشتر از خیلیآ میدونم

یو که سهلی

0 ❤️

2016-09-19 02:15:32 +0430 +0430

با یه مهره (اکانت) بازی میکنم

نه 200 تا مهره

خونت چرا جوش اومده؟؟؟ :)

تا حالا اینجوری ندیده بودمت

0 ❤️

2016-09-19 04:16:01 +0430 +0430

سلام داداش دمت گرم مطالبت واقعا مفیدن

1 ❤️

2016-09-19 05:26:07 +0430 +0430

سلام خیلی عالی بود…ممنون بابت این مطالب علمی و مفیدت

1 ❤️

2016-09-19 07:00:00 +0430 +0430

دوست عزیز در مضر بودنش شکی نیست . و از نظر علم پزشکی هم ثابت شده. اما روابط همجنسگراها فقط سکس مقعدی نیست. سافت و … هم رابطه و منجر به ارگاسم طرفین میشه. افرادی ترجیح میدن فقط سکس مقعدی داشته باشند که همجنسگرا نیستند بلکه بایسکشوال ( گرایش به جنس مونث و مذکر) هستند. اونا برای اینکه در جامعه به هر دلیل با جنس مخالف اونطور که باید نمیتونن ارضا شن یا موقعیتشو ندارند ترجیح میدن با همجنسگراها رابطه داشته باشند .
نکته دیگه اینه که شما از نظر پزشکی نظریات و گفتی ولی ایکاش از نظر علمی- پزشکی نظریات رو درباره همجنسگرا بودن میگفتی. که این نوع گرایش در وجود افزاد همجنسگرا وجود داره و نه بیماری محسوب میشه و نه چیز غیر طبیعی هست.
و در آخر رابطه همجنسگراها به حریم شخصی خودشون مربوطه و دلیل نداره کسی که همجنسگرا نیست اونارو امر و نهی کنه (حریم خصوصی)/ توصیه آخر اگر در رابطه با همجنس قصد آنال سکس (سکس مقعدی ) داشتید حتما از کاندوم و ژلهای (برپایه آب) آمیزشی استفاده کنید.
پیروز باشید

6 ❤️

2016-09-19 08:13:04 +0430 +0430

به نظر من یه سکس کثیف و فوق العاده چندش آوره ، و اگه برا بعضیا لذتی هم داشته باشه ، قطعا یه لذت یکطرفه به نفع مرد هستش نه زن !!

2 ❤️

2016-09-19 14:17:59 +0430 +0430

والا ما زیاد در باسن بانوان گرامی فرو نمودیم و بعد از بیست و دو-سه سال در اینکار اوستا گشته ایم و ضرر زیادی به باسن مبارک بانوان وارد نمینماییم ? اصولاً در سکس با بانوان “کس” غذای اصلی و کون همان “دسر” میباشد.مشکل در رابطه مقعدی اینه که خیلیا درست و حسابی بلد نیستن و یوخده تف به کیر زده و همینجور کیر لخت میخوان بکنن اون تو.تو کون کنی اصلاً نباس زور تپونی بکنی.حداقل ده دقیقه باید با کون بازی کنی عضلاتش شل شه و سولاخش یوخده خودشو وا کنه بعدش حتماً با کاندوم(خیلی تأثیر داره در راحتتر فرو رفتن کیر) و ژل(اگه ژل مخصوص آنال سکس باشه که دیگه خیلی بهتره چون این نوع ژلها علاوه بر آنتی باکتریال بودن و لیز کردن یوخده لیدوکایین هم دارن) و پوزیشن های که آنال سکس با زن انجام میشه باس طوری باشه که زن رو کیر ننشسته باشه چون پوزیشن cowgirl برای سکس آنال به مهره های کمر زن فشار زیادی وارد میکنه

3 ❤️

2016-09-19 14:27:16 +0430 +0430
نقل از: پو.یآن :)

حرف حق رو

در غالب طنز گفتم

اینم هنره

و هنرمه

که نتونستی قانعم کنی

اگه حرفات حق بود

من حتما قانع میشدم

چند نفری پست گذاشتن

تو تاپیکت

حرفاشون حق بود :)

دوسشون دارم

دوست عزیز به جای اینکه تایپیک رو به گه بکشی بهتره علمی بحث کنی وگرنه کسشر گفتن چیزی رو حل نمیکنه. یاوه گویی هم اندازه ای داره

0 ❤️

2016-09-19 17:47:33 +0430 +0430

سلام به همه

تموم پست ها رو خوندم ، من خودم همجنسگرا هستم ( دوطرفه ) ، با افراد زیادی هم سکس داشتم ، قبل سکس همیشه میریم تست بیماری جنسی میدیم ، بازم از کاندوم و ژل استفاده میکنیم ، قبلشم ماساژ و اماده سازی قبل سکس ، تا الان که بیشتر از دو ساله حس همجنسگراییم رو پیدا کردم اصلا از لحاظ جسمی هیچ مشکلی ندارم. مشکل افراد گی مخصوصا بات های عزیز چون خودشون رعایت نمیکنن دچار مشکل میشن چون شریک های جنسی مخصوصا افراد غریبه که نمیشناسن یا عجله ای بدون اماده سازی مراحل قبل سکس ( ماساژ و... ) مستقیم میرن سراغ خود سکس ( بدون انجام کاری الت تناسلی شون رو تا ته فرو میکنند ) یا هم بدون ژل یا حتی بدون کاندوم میخوان سکس کنن (( حتی شده از روان کننده های نامناسب مثل کرم ها و حتی روغن زیتون و.... استفاده میکنن که این خودش خیلی به بات ها اسیب میزنه! )) یا چون از تنبلی سکس رو در پوزیشن های ثابت ( کل سکس رو در یک یا دو حالت ) انجام میدن که باز هم باعث مشکلات میشود. اگه همه بات ها و تاپ ها هر دو رعایت کنند جلوی خیلی مشکلات گرفته میشه پس با این مورد نمیشه همجنس گرایی رو رد کرد ، درسته بیماری ها و مشکلات فیزیکی وجود دارن ولی اگه طرفین رعایت کنن ایجاد نمیشه و درضمن همین رابطه به بین زن و شوهر انجام میشه ( فقط اونا دیگه ازمایش لازم نیست بدن! ) البته درسته همه زن و شوهرا انجام نمیدن ولی کم هم نیستن! حتی دختر و پسری که فقط دوستن همین مشکلات برای اونا هم هست ، پس نمیشه این مشکلات فقط به همجنس گرایی نسبت داد! راستی طبق پستی که زدین (( " بنابراین هیچ نظریه پزشکی مبنی بر سالم بودن و بی‌ضرر بودن این رابطه جنسی وجود ندارد و همیشه از نظر پزشکی نقض گردیده است. )) پس نه خوبه نه بد بستگی به نوع انجامش داره!!!

-احترام گذاشتن به بات ها از طرف تاپ ها به نوع سکس مربوط میشه ، ( سکس فقط برای یک شبه؟ یا دایمی؟ دوست هست؟ اشنایی دارن از قبل؟ بجز زمان سکس با هم ارتباط دارن؟ و... ) این که تاپ ها ، با حرف هاشون بات ها رو وادار به سکس ( چه اجبار ، چه لذت ) میکنن همین مورد ، در روابط دختر و پسر هم وجود داره ( در همه جای دنیا (( مورد کاملا مشخصیه!!! )) ) خب پس این که ارزش قائل بودن یا نبود مسئله ای نیست که بشه همجنسگرایی رو با اون رد کرد ، چون اگه رد بشه روابط دختر و پسر هم باید متوقف بشه که اون هم نمیشه!

-مورد دیگه هم این که دخترا مخصوصا در ایران از این جور جا ها کم دنبال شریک جنسی میگردن چون طرف رو نه میشه دید نه شناخت با چند ساعت چت کردن هم چیزی مشخص نمیشه تازه خیلی از پسرا هم عکس خودشون رو نمیدن چون سوء استفاده راحت میشه کرد بجاش میتونن از دانشگاه یا تولد ها جاهایی که رفت و امد دارن حتی مهمونی ها و... نفر پیدا کنند کمبود پسر نیست که! ریسکشم کمتره ، پس افراد گی فعالیت نکنن تا دخترا بیان فعالیت کنن ، روشی نیست که بخاطر اون همجنسگرایی رو زیر سوال ببرین.

موردی هم بود بگین مشتاق جواب دادنم ( دیر جواب دادم ، علتش سرم شلوغه! )

راستی بات ها و تاپ ها واسه درخواست سکس pv ندین.

با تشکر

4 ❤️

2016-09-19 18:03:07 +0430 +0430

ببین دوست عزیزحرفات در مورد مشکلات پزشکی درسته از نظر علمی و منم قبول دارم ولی اون لحظه ای که کون یه دختر رو جلوم میبینم نمیتونم از لذت کردن کونش بگذرم. اصولا همه مردا از کون کردن لذت میبرن و راه هایی هم برای کاهش درد و جلوگیری از بیماری های مقاربتی وجود داره که میشه ازش استفاده کرد

0 ❤️

2016-09-19 18:50:36 +0430 +0430

من کون کنم قهاری هستم با بالای100 کون کرده اما خوب بعله از طریق رابطه جنسی از عقب بیماری زیگل تناسلی گرفتم هیچی دیگه اندازه اون 100 کون کزده کونم پاره شد دوبار جراحی و گاییده شدم اما خوب اون بی احتیای خودم بودش چون تویکی دومورد که اشنا بودن کاندوم استفاده نکردم و به گا اوزما رفتم اما خوب بازم دارم کون میکنم اما با دوتا روکش کاندوم حواستم هیت دیگه بگا برم بد رفتم

0 ❤️

2016-09-19 19:20:20 +0430 +0430

نادیده انگاشتن عواطف ،گرایش ها و همبستگی ها و تاکید بر تجاوزها و خشونت و نابرابری ها است.

1 ❤️

2016-09-19 23:07:37 +0430 +0430

تاپیک شده اسپم سرا:|

0 ❤️

2016-09-23 19:41:58 +0330 +0330
نقل از: x1808

سلام به همه

تموم پست ها رو خوندم ، من خودم همجنسگرا هستم ( دوطرفه ) ، با افراد زیادی هم سکس داشتم ، قبل سکس همیشه میریم تست بیماری جنسی میدیم ، بازم از کاندوم و ژل استفاده میکنیم ، قبلشم ماساژ و اماده سازی قبل سکس ، تا الان که بیشتر از دو ساله حس همجنسگراییم رو پیدا کردم اصلا از لحاظ جسمی هیچ مشکلی ندارم. مشکل افراد گی مخصوصا بات های عزیز چون خودشون رعایت نمیکنن دچار مشکل میشن چون شریک های جنسی مخصوصا افراد غریبه که نمیشناسن یا عجله ای بدون اماده سازی مراحل قبل سکس ( ماساژ و... ) مستقیم میرن سراغ خود سکس ( بدون انجام کاری الت تناسلی شون رو تا ته فرو میکنند ) یا هم بدون ژل یا حتی بدون کاندوم میخوان سکس کنن (( حتی شده از روان کننده های نامناسب مثل کرم ها و حتی روغن زیتون و.... استفاده میکنن که این خودش خیلی به بات ها اسیب میزنه! )) یا چون از تنبلی سکس رو در پوزیشن های ثابت ( کل سکس رو در یک یا دو حالت ) انجام میدن که باز هم باعث مشکلات میشود. اگه همه بات ها و تاپ ها هر دو رعایت کنند جلوی خیلی مشکلات گرفته میشه پس با این مورد نمیشه همجنس گرایی رو رد کرد ، درسته بیماری ها و مشکلات فیزیکی وجود دارن ولی اگه طرفین رعایت کنن ایجاد نمیشه و درضمن همین رابطه به بین زن و شوهر انجام میشه ( فقط اونا دیگه ازمایش لازم نیست بدن! ) البته درسته همه زن و شوهرا انجام نمیدن ولی کم هم نیستن! حتی دختر و پسری که فقط دوستن همین مشکلات برای اونا هم هست ، پس نمیشه این مشکلات فقط به همجنس گرایی نسبت داد! راستی طبق پستی که زدین (( " بنابراین هیچ نظریه پزشکی مبنی بر سالم بودن و بی‌ضرر بودن این رابطه جنسی وجود ندارد و همیشه از نظر پزشکی نقض گردیده است. )) پس نه خوبه نه بد بستگی به نوع انجامش داره!!!

-احترام گذاشتن به بات ها از طرف تاپ ها به نوع سکس مربوط میشه ، ( سکس فقط برای یک شبه؟ یا دایمی؟ دوست هست؟ اشنایی دارن از قبل؟ بجز زمان سکس با هم ارتباط دارن؟ و... ) این که تاپ ها ، با حرف هاشون بات ها رو وادار به سکس ( چه اجبار ، چه لذت ) میکنن همین مورد ، در روابط دختر و پسر هم وجود داره ( در همه جای دنیا (( مورد کاملا مشخصیه!!! )) ) خب پس این که ارزش قائل بودن یا نبود مسئله ای نیست که بشه همجنسگرایی رو با اون رد کرد ، چون اگه رد بشه روابط دختر و پسر هم باید متوقف بشه که اون هم نمیشه!

-مورد دیگه هم این که دخترا مخصوصا در ایران از این جور جا ها کم دنبال شریک جنسی میگردن چون طرف رو نه میشه دید نه شناخت با چند ساعت چت کردن هم چیزی مشخص نمیشه تازه خیلی از پسرا هم عکس خودشون رو نمیدن چون سوء استفاده راحت میشه کرد بجاش میتونن از دانشگاه یا تولد ها جاهایی که رفت و امد دارن حتی مهمونی ها و... نفر پیدا کنند کمبود پسر نیست که! ریسکشم کمتره ، پس افراد گی فعالیت نکنن تا دخترا بیان فعالیت کنن ، روشی نیست که بخاطر اون همجنسگرایی رو زیر سوال ببرین.

موردی هم بود بگین مشتاق جواب دادنم ( دیر جواب دادم ، علتش سرم شلوغه! )

راستی بات ها و تاپ ها واسه درخواست سکس pv ندین.

با تشکر

ممنون از اینکه اینهمه مطلب تایپ کردی برامون!
اولا که این عوارض پزشکی که گفتم، برای بیشتر افراد هست! یعنی عموما رعایت نمیشه! پس لازمه که بدونن!
دوما این تاپیک فقط برای نقض همجنسبازی و گی نیست! تو یکی از پست هایی که جواب دادم هم نوشتم!!! این تاپیک ممکنه مورد مخالفت پسرایی که رابطه مقعدی با دخترا دارن هم قرار بگیره! پس من کلی گفتم!
سوما اینکه فرض رو بر این بذاریم که توی رابطه ی همجنس بازی، همه اصول رعایت بشه( که عمرا توی ایران چنین چیزی رخ بده!! حتی تو خارجش هم همینطوره!) یک در میلیارد باشه شاید!!! اونم تازه شاید!
حالا با فرض رعایت شدنش، اگر گی بودن مورد تایید نیست، دلایل غیر پزشکی هم داره! سه تا عارضه ی دیگه هم داره!
این سه تا موضوع زیر سوال میره توی همجنس بازی:
تكميل، تسكين و توليد
—بحث تکمیل:
اولا دوتا قطب همگون آهنربا، همدیگه رو جذب نمیکنن! چون کامل کننده ی هم نیستن!دافع هستن! نه جاذب!
مرد و زن هم جاذب هستن! نه دافع! چون کامل کننده ی هم هستن! فقط نیاز جنسی نیست! تمام احساسات یک زن، جوری تنظیم شده که یک مرد رو برای تکمیل بپذیره! و بالعکس! مثال میزنم! مرد قویتره! حتی زن ها لذت میبرن از اینکه در شیشه ی مربا رو مرد خونه باز کنه! حتی نکات ضعف و قدرتشون هم جوری تنظیم شده که هم پوشانی دارن!
دوتا اهنربا که با قطب های مخالف به هم چسبیدن، هرروز قویتر میشن! وقتی یک زن و یک مرد سکس میکنن، مثل همین جذب دو قطل آهنرباست، باعث تقویتشون میشه!
اما دوتا همجنس که رابطه پیدا میکنن، مثل اینه دو قطب مثبت آهنربارو یجوری چسبوندی، نزدیک هم، که دائم مجبورن همدیگه رو دفع کنن!(اگه نیاز جنسی رو تشبیه کنیم به چسبی که اینارو روبروی هم نگه داشته) هربار که دوتا پسر سکس میکنن باهمدیگه، جای جذب قدرت، باعث دفع قدرت میشن! این یک اصطکاک به حساب میاد! حتی شما میبینی که حیانات هم با همجنس خودشون سکس نمیکنن!(خیلی هستن که میگن داروین راست میگه. ماها میمون بودیم، پیشرفت کردیم و…، هرچند من قبول ندارم) اما نظریه های مختلف هم اثبات کننده ی همین موضوعه که همجنس نمیتونه کاری رو انجام بده که غیر همجنس انجام میده!!
----بحث تسکین:
ببینید، همه ادما نیاز به اجتماعی بودن دارن! توی انگلیسی بهش میگن communication . یعنی اجتماع تشکیل دادن! و کسانی که با تنهایی میخوان زندگی کنن، عملا باید بزنن تو بیابون! یا مثل رابینسون کروزوئه تنها تو یه جزیره باشن! چون اگه حتی نون مصرفیش رو خودش تولید نکنه، از صفر تا صد زندگیش پای خودش نباشه، و حتی 1% از نیازش رو کس دیگه تامین کنه، یعنی نیاز به یکی دیگه داره! و دیگه نمیتونه بگه من باید تنها باشم! و تنههایی میتونم ادامه بدم!
تا اینجای بحث، نشون میده ما نیاز داریم که کسی کنارمون باشه! حالا گاهی اجتماع بزرگه، میشه مثلا طرفدارای یک تیم بزرگ، که از ملل مختلف، نژادهای مختلف، و سنین و نسیت های مختلفه، تا یک جامعه ی کشور، و در کوچکترین نوع جامعه، خونواده رو میتونیم داشته باشیم!
همه آدما نیاز دارن جامعه های مختلف داشته باشن! جامعه هایی که عضوش باشن! و اگه کسی بتونه اثبات کنه از اینکه “متعلق” به یک جایی(هرجایی) باشه متنفره، یعنی از نظر روانی مشکل داره!
حالا برای تشکیل یک خونواده، آدم نیاز داره ازدواج کنه! و با توجه به همون موضوع بالا، که دو قطب همگون همدیگه رو دفع میکنن ، و جذب نمیکنن، باید دو قطب نا همگون باشن! این تسکین در این صورته که همدیگه رو جذب کنن! و به یک آرامشی برسن!
—بحث تولید:
تنها کسانی که با رشد جمعیت زمین مخالفن، گروهی از یهودیا هستن! یا بهتره بگم، گروهی که نظریه های کثیفی میدن، در جهت منافع یهودیا!
حالا هرجور مایلید! میتونید بپذیرید، میتونید، نپذیرید! از آغاز بشریت همین بنی اسرائیل گند زدن به دنیا!همون حکومت پاک و سالم هخامنشی رو به گند کشیدن، همین جریانات 13 بدر و … بخاطر گندیه که یهودیا زدن، در طول تاریخ چندین پیامبر خودشونو اعدام های وحشیانه کردن، درطول تاریخ هزاران نفر رو به کشتن دادن، در طول تاریخ هیچ نکته ی مثبتی نداشتن! همه ادیان رو تحریف کردن! مسیحین، اسلام، حتی کتابهای خودشونو!(اینارو میگم که کسی نیاد نگه به یهودیا توهین نکن!!! فلانه بیساره! حوصله ندارم یبارم اون آدم رو توجیح کنم که دوست و دشمنش رو بشناسه!)
خلاصه! یکی از دلایل اثابت آخرالزمان بودن سال 2012 واسه غربیا، نابودیه 2/3 جمعین زمینه . طبق این متن:
“بسیاری از سایتهایی که به وجود UB 313 (نیبیرو) و نزدیک شدن و تاثیر مخرب آن بر روی کره زمین و پایان حیات بشر اعتقاد دارند ، مهمترین دلیل خود را وقوع حوادثی بزرگ در طی حیات انسان بر روی کره زمین و مخفی شدن تمدنهای پیشرفته گذشته و باقی ماندن آثار حیرت انگیز آنها مثل تمدن سومریان ، مصر باستان و مایاها و کشف اجزایی از قاره اتلانتیس در قعر اقیانوس اطلس و نشانه هایی از تمدن مو ( لموریا) در ژاپن و یا جزایر هاوایی ذکر می کنند و معتقدند که در دوره های متوالی حیات بر روی زمین ، تمدنهایی ایجاد و پیشرفت نموده که یکباره با حوادثی نظیر زلزله و سیل و غرق و شدن و یا آتشفشانهای عظیم و برخورد شهابسنگ های عظیم از بین رفته اند و آثار بجا مانده از سومریان و مایاها و نقاشی های مصر باستان حاکی از آن است که هر دوره های مختلف حیات بشر با نزدیک شدن ستاره ای بالدار که تصاویر رمزی آن در همه تمدنهای پیشین وجود دارد ، حوادثی عظیم روی داده و تقریبا موجب از بین رفتن نسل بشر شده و مجددا پس از آن بازماندگان آنها با انتشار بر روی زمین و یافتن مکانهای جدید برای زندگی ، دوره بعدی حیات را آغاز نموده اند . بسیاری از صفحات اینترنتی برای اثبات این نظریه به کتیبه های سومریان و تقویم پیشرفته مایاها که در سال 2012 پایان می باید استناد می کنند و معتقدند که در این سال حیات بشر بر روی زمین پایان می یابد و یا بسیاری از جمعیت کره زمین یا دو سوم آن و یا نود درصد جمعیت انسانها از بین خواهند رفت.”
خب! اینهمه سرتونو درد آوردم که فقط برسم به این نکته:
اینکه با همجنس گرایی، نیاز جنسی افراد تامین میشه، اما تولید مثلی صورت نمیگیره! فقط به نفع همون حرامزاده هاییه که این نظریه رو میخوان عملی کنن! اگه خیلی تمایل داشتین که بیشتر بدونین، این سایت رو مطالعه کنید! البته یکی از میلیاردها سایتیه که میشه بهشون استناد کرد: [اینجا]
(http://www.mashreghnews.ir/fa/news/469926/پشت-پرده-طرح-کاهش-جمعیت-در-جهان-از-زبان-سیاستمداران-غربی-عکس-و-سند)
و اگر غرب و غربیا طرفدار چنین چیزهایی هستن، دلیلش همینه! حتی اینکه توی ایران جمعیت کم بشه، با شعار(فرزند کمتر زندگیه بهتر) هم کار همین غربیا بوده! من نه ازین حزب اللهیا هستم، نه ازین حزب بادیا! واقعیتم قبول میکنم! اینکه چین بخاطر جمعیت و نیروی کارش کل دنیارو تو دستاش گرفته، یک حقیقته، که هیچکس نمیتون ه کتمانش کنه! ما هم اگه جمعیتمون کمتر از این باشه، مطمئنا چند نسل بعد، بلایی سرشون میاد که اون سرش نا پیدا! نمونش هم آلمان و استرالیا که میانگین سنیشون رفته بالا، و نیروی کار جوان از کشورای دیگه جذب میکنن! پس جمعیت و نیروی کار، خیلی مهمه، که با این اصل همجنس بازی در تضاده!
از نظر پزشکی هم مشکل آفرینه، چرا که در بیش از 99% رابطه های گی، این چیزا رعایت نمیشه!
شاد باشید و موفق…

0 ❤️

2016-09-23 19:52:16 +0330 +0330
نقل از: Ali Black ببین دوست عزیزحرفات در مورد مشکلات پزشکی درسته از نظر علمی و منم قبول دارم ولی اون لحظه ای که کون یه دختر رو جلوم میبینم نمیتونم از لذت کردن کونش بگذرم. اصولا همه مردا از کون کردن لذت میبرن و راه هایی هم برای کاهش درد و جلوگیری از بیماری های مقاربتی وجود داره که میشه ازش استفاده کرد

سلام رفیق! ببین بذار یه چیزی رو توضیح بدم واست: روی زمین، چیزی بنام لذت نداریم! همش چاله س! نیازه! مثلا شاش بند شدی، میری دستشویی، میشاشی! میگی آخییییییییی! راحت شدم! یه نفس عمیق میشکی! احساس شادی داری! یا مثلا سیگار! من خودم سیگاری ام! الانم که تو ترکم، تو 4 هفته ی اخیر، کمتر از 10 نخ کشیدم! اونم با فاصله های چند روزه! بدون برنامه ی مشخص! یهویی! اما وقتی شما اولین نخ سیگار رو میکشی، یه چاله تو وجودت بوجود میاری، که هربار برای پر کردنش، یه چاله ی دیگه میکنی! و هربار این چاله ی جدید، عمیقتره! تمام نیاز های انسان همینطوره! اصن ذات اضفه وزن، اثبات کننده ی همین موضوعه! طرف هربار که غذا میخوره، یکم بیشتر میخوره، تا اضافه وزن پیدا میکنه!(این یکم ممکنه بشکل یک نصفه قاشق باشه ها! خیلی به چشم نمیاد که متوجه ش نیستیم!) حالا شما یک نیازی واسه خودت بوجود آوردی!حالا ممکنه غیر مستقیم باشه! مثلا با دیدن فیلم های مختلف، یا اینکه مثلا دوستات هی گفتن عجب کیونی داره فلانی...، و هزاران چیز دیگه، تاثیر خودشو گذاشته! از طرفی اصلا نمیشه منکر این بود که خب توی ایران بخاطر پرده ی بکارت، دخترایی که موافقت میکنن با سکس، مجبور میشن از پشت بدن! و پسرام راهی جز این ندارن، و همین هم بی تاثیر نیست روی این موضوع! اما این چاله ای هستش که خودت بوجود آوردی! و برای پر کردن این چاله، مونجوری که ذره ذره عمیق شد، باید تلاش کنی که عمقشو به صفر برسونی و چنین نیازی رو دیگه نداشته باشی! اصن اقا!؟ اگه قرار بود از کیون هم یکیو بکنن، خدا چرا کص رو آفرید!؟ چرا کیون رو واسه ریدن گذاشت!؟ چرا واسه پسرا هم گذاشت!؟ مثل پستان! کهبرای هر دو طرف گذاشته! برای زنا برامده کرد، برای مردا نکرد! اونم واسه غده هاییه که باید شیر تولید کنن! کیونو واسه دادن نذاشتن که باباجان! منطقی باشین دیگه! کسی زورتون نمیکنه از کیون نکنین! یا ندین! هیچ اجباری نمیتونه روتون صورت بگیره از طریق این سایت! اما خداییش پیامد هاشم فکر کنین دیگه! طرف انقد از کیون داده، روده ی سفیدش از سولاخه میزنه بیرون موقع ریدن! کیونش درست گوه نگه نمیداره، گوزیدنی، یکم عنم باهاش میاد...! اینا همشون عوارض سکس از پشته دیگه! درضمن؟ زنایی که از پشت میدن هم همشون بد اندام میشن بعد از یه سنی! این فیلم سوپرارو ملاک قرار ندین!! اینا هزار جور ژل و عمل و کوفت و زهرمار دارن که منو شما خوشمون بیاد! وگرنه زنی که از پشت میده، اندامش کیری میشه! اگه خوش داری این اتفاق واسه زن ایندت، یا دختر آیندت، یا هرکسی که واست مهمه بیوفته، خب از این موضوع میتونی همچنان تبعیت کنی، و همچنان طرفدارش باشی، اصن این موضوع رو همگانی کنی، تبلیغ کنی همه از کیون بکنن! شاد باشی رفیق...!

0 ❤️

2016-09-23 19:58:16 +0330 +0330
نقل از: kirkolofe من کون کنم قهاری هستم با بالای100 کون کرده اما خوب بعله از طریق رابطه جنسی از عقب بیماری زیگل تناسلی گرفتم هیچی دیگه اندازه اون 100 کون کزده کونم پاره شد دوبار جراحی و گاییده شدم اما خوب اون بی احتیای خودم بودش چون تویکی دومورد که اشنا بودن کاندوم استفاده نکردم و به گا اوزما رفتم اما خوب بازم دارم کون میکنم اما با دوتا روکش کاندوم حواستم هیت دیگه بگا برم بد رفتم

آخه دوست من، ادم دوبار از یجا که گزیده نمیشه!
فقطم ضررش واسه شما نیست که!
تو پست قبلی که جواب یکی دیگه از رفقامونو دادم، نوشتم! اونی که میده، هزارجور آسیب به بافت سولاخ کونش میخوره! رودش موقع ریدن در میاد، میگزه، عنشم میاد و هزاران چیز که ماها فقط شنیدیم! نمیدونیم چیه داستانش! دردشو نچشیدیم بدونیم چیه!
درسته، لذت بخشه(هرچن که لذت هم یه چاله س.دو تا پست قبل از همین توضیح دادم) اما هرچیزی یه بهایی داره! شما توی یک جامعه داری زندگی میکن که تاثیر تمام کارا، توش مثل تاثیر بال پروانه س! میگن توی یه ایالت دیگه یه پروانه بال میزنه، ممکنه تحت شرایط مناسب قرار بگیره که توی کالیفرنیا، یه طوفان رخ بده!(اینو من نمیگما! دانشمندا به شدت اصرار دارن روش!)
شما یه آدم رو به زار درد دچار میکنی، که فقط ارضا بشی؟ اون آدم پس فردا سنش یکم میره بالا! دیگه کسی نیست تحویلش بگیره! احتمالا نتونسته خونواده تشکیل بده! کسی نیست تر و خشکش کنه! وقتی رودش از کیونش میزنه بیرون، کسی نیست ببرتش دکتر…! و هزاران چیز دیگه! این آدم پس فردا میشه یه کسی که جامعه رو به گند میکشه!
اصن ساده ترین تاثیر همینارو بگم!!
این آدم پسفردا میشه میشه معلم بچه ی منو شما! به بچمون یاد میده کیون دادن، عیبی نداره! اگه میگی نه، بیا من میدم، شما بکن! ببین چه ایرادی داره!؟
تو خوش داری بچت کیونی باشه!؟ من که ندارم!
بخدا اینا فقط یه تیکه ی کوچیک از تاثیراتشه که به مغز کویچکه من میرسه! من نه روانشناسم، نه جانعه شناسم…! اینارو از اونا که میپرسین، یه دنیا حرف میزنن براتون!(البته از آدم با سوادشا! نه ازینا که مث من کشکی مدرک گرفتن!)
خوش باشی برادر…

0 ❤️

2016-09-23 20:03:10 +0330 +0330
نقل از: ssz
نقل از: پو.یآن

بزنه بالا

بیوفتی دنبال کون دادن

حداقل خودت باش

علم و گائیدم ?

دیشب که میگفتی دلیل پزشکی و علمی داری!؟ رو کن دیگه پسرم!؟ این تازه یه بخش کوچیکشه! هرچقد بخوای، از جاهای معتبر و با ارزش مطلب دارم واست! تو خلافشو ثابت کن!

منم شکر خدا، کیون ندادم! افتخارم اینه که کسی خایه نکرده تو چشمام نگاه کنه، کون بخواد ازم! چون میدونستن مادرو خواهرشونو باهم میگام! اون دوتا تخمی که لای پاهاته، نشون از مردونگیته! که تو به لجن کشیدیش بچه جان! نگاه نکن اونایی که فاعلن، با افتخار سرشونو بالا میگیرن میان چیزی مینویسن! شک نکن پشیزی برای شما مفعول ها ارزش قائل نیستن! تگرم تو روتون احترام میذارن و چیزی میگن که خوشتون بیاد، فقط برای اینه که بهشون بدین! دقیقا یه چیزی مث کص لیسیه پسرای دگرجنس گراست! شما جرات داری یبار یه حرف بزن که دوست ندارن! ببین ارزشت چقدره تو چشم فاعلایی که انقد دنبالشونی! این مطالبم گذاشتم، فقط بخونی، دیگه نگی دلیل پزشکی داری! چون همه دلایل، به ضررتن! یا بخونشون بفهم، یا نمیخونی، برو کل کل نکن بذار بقیه مطلب درست حسابی بخونن زیر این پست! نه کصشعرای تورو!

فدات شم خوب بگو گی دگ

دکتر بازی

بچه گیامون میگفتیم

البته همینم بگیم خوبه

حشری شدم ?

خب دیگه! دکتری که دیروز زیرتاپیکم میگفت هیچی نمیدونی و هیچی نمیفهمی و من همه چیو میدونم و .... همه جور کصو شعری تحویل ملت داد، امروز اومده زیر تاپیک، به کصو شعراش ادامه میده! درضمن؟ من ن تنها همجنس باز نیستم، برفرض محال، اگرم بودم، تورو سگ نمیکنه! من بکنم!؟ نیازی ندارم ! شریک جنسی خودمو دارم! کیونه لق هرچی مفعوله! دیگم جوابتو نمیدم! چون فقط ادعا میکنی و تهش هیچ چیز مفیدی برای گفتن نداری. برو یکم مطالعه کن، ببین ریشه ی دادنت که دیروز میگفتی میدونی چیه، از نظر روانشناسی چیه، از نظر پزشکی چه مشکلاتی واست میاره، ... دیروز که اونجوریدفاع کردی، من اولش فک کردم فاعلی! بعد دیدم نه! مفعولی! نگاه کنی فاعلام هیچکدوم نیومدن با من کل کل کنن! اونا یه بخشی از همجنس بازی رو انجام میدن دیگه! پس چرا چیزی نمیگن؟ چون تو و امثال تو، پشیزی واسشون ارزش ندارین! اینارو نمیگم اعتماد بنفستو داغون کنما؟ نه! اینارو میگم که بدونی کیو دادن، از نظر اجتماعی، شخصیتی، پزشکی، روانشناسی ... از همه نظر کوچیکت میکنه! حد اقل فاعل باش! مث مرد بگو کردم! مفعول نباش! مث زن بگی دادم! مشکل اینه! به ضعیف بودن افتخار میکنی! به کم و پست بودنت! دیگه بسه! برو جواب نده! خستم میکنی تو بچه جان! انقد که واسه تو انرژی گذاشتم، روی کص انرژی نمیذارم!

اول مطالب فارسی در این زمینه واقعی نیست وبخاطر شرع جانبدارانه است یک مطلب خارجی فکت بده 2/ کون کردن رو دوست داریم چه کنیم؟

رفیق شما چرا عینک بد بینی زدی؟! اولا این وبسایت ایرانیه! اغلب سنین 15 تا 25 سال توش هستن! اغلبشونم سواد اینکه بفهمن انگلیسیه این متن چیه، رو ندارن! واقع بین باشیم دیگه! چند تا از کسانی که این سایت رو چک میکنن، انقدر زبانشون خوبه که تمام متن رو بفهمن!؟ حالا بحث دیگه اینه که منی که قراره انگلیسی بذارم، اول باید بخونم، ببینم چی گفته، اصن مربوطه یا نه، بعد بذارمش دیگه! منم انقدر سواد انگلیسیم بالا نیست که بخوام متن انگلیسی پیدا کنم بذارم! حالا نکته ی آخر!کی گفته هرچی انگلیسی باشه درسته!؟ اگه خارجی بودن ملاکه، اینهمه فیلم سکس با محارم ساختن! شمام ملاک قرار میدی اینکارو انجام میدی!؟ حسارت نباشه ها! کلی گفتم! ولی از تمام این مباحث که بگذریم، شما بگیر، انگلیسی شو پیدا کن، مطالعه کن! مهم اینه شما بدونی یه کسی میگه مثلا روغن لادن نخور، توش مثلا پالم داره! حالا دیگه این شمایی که بری تحقیق کنی ببینی اینطور هست یا نه! مهم اینه شما دغدغه ای تو سرت شکل بگیره! اگه دنبال جواب باشی، خودت میری میگردی! با ماهم به اشتراک میذاری ببینیم چی گفتن! اگر نه، دنبال سفسطه کردنی! فقط میخوای سخت کنی که بگی تو سواد داری، ما نداریم! اگه میخوای بهونی بنی اسرائیلی بیاری، مهم نیست!خوش باش!

0 ❤️

2016-09-23 21:44:56 +0330 +0330

بابا کون برای ریدنه نه گاییدن . دل شیر میخواد کیرتو بکنی تو جایی که پرش میکروبه . یکی از این همجنس بازها هم نیومد علمی بحث کنه البته بماند که این سایت همه ش ادعاس اینایی که میگن گی و فلا ن اکثرا بلوف میزنن.

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «