عدم نمایش تاپیک های فتیش در بلوک تاپیک های داغ انجمن

1396/10/05

کاربران گرامی

چون تاپیک های مربوط به تاپیک های مربوط به بیغیرتی و سکس با خویشان (محارم) بخش عمده ای از بلوک تاپیک های داغ را به خود اختصاص داده بود و این باعث ناراحتی خیلی از کاربران شده بود از این پس این تاپیک ها فقط برای کاربرانی که در پروفایل شان** به دنبال فتیش** را انتخاب کرده اند در بلوک جداگانه نمایش داده خواهد شد.

لطفا توجه کنید که محل ایجاد این تاپیک ها فقط تالار گفتگوهای فتیش است. قبل از ایجاد تاپیک توضیح مربوط به هر تالار را با دقت بخوانید. ایجاد تاپیک در تالار نابجا می تواند باعث حذف کاربر خاطی شود.

سپاس از توجه شما.

2200 👀
2 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-12-26 15:00:35 +0330 +0330

کاش یه فکری هم واسه کاربرایی که فتیش آلت نمایی تو امضا دارن میکردین. مثلا حذف امضا و درصورت تکرار حذف اکانت (dash)

1 ❤️

2017-12-26 17:16:58 +0330 +0330
نقل از: x_Art

کاش یه فکری هم واسه کاربرایی که فتیش آلت نمایی تو امضا دارن میکردین. مثلا حذف امضا و درصورت تکرار حذف اکانت (dash)

به شددددددددددددددددددددددددددددت موافقم (clap) بعضی جاها انگار سایت میشه نمایشگاه و گالری آلات ?

1 ❤️

2017-12-26 17:25:08 +0330 +0330
نقل از: x_Art

درووووووووووووووووووود

دروووووووووووووووووووووود

اقا دروووووووووووووووووووووود واقعا گل گفتی مورد داریم طرف وسط تاپیکهای سیاسی و اجتماعی پست تجزیه تحلیل موضوعات کاملا غیرسکسی هم میذاره ولی اخر پستش مجبوری حتما منظره ای بسیار کثیف و زشت رو تحمل کنی و حالت بد بشه ? باور کنید این خودش نقض حقوق بشره (dash)

1 ❤️

2017-12-26 18:10:28 +0330 +0330

واقعا یکی از چیزایی ک نیاز بود… کمال تشکر از ادمین عزیز :)

0 ❤️

2017-12-29 14:22:14 +0330 +0330

حالا باز بفرمائید جَوسازی که شهوانی قصد ترویج بی‌غیرتی و سکس محارم دارد!

0 ❤️

2017-12-29 17:58:14 +0330 +0330

بهتر. ادم حالش به هم میخورد از اونا. اگه عکسای چندش کیر هم از امضاها پاک شه عالی میشه. رو این اخطارا هم کار کنید. وقتی نقل قول کاربرای vip رو میکنیم یه سری کلمات رو روشون حساسه و میگه لینک و کلمه غیر مجاز داریم بعد مجبور میشم نقل قول اونا رو پاک کنم تا بشه حرفمو پست کنم.
یا مثلا میخوام داستان بفرستم میگه دوست یابی مجاز نیست.
یا اینکه یه بار یه کلمه ای رو خواستم به همین سایت لینک کنم بهو بن شدم و فکر کرد اسپم هستم. مجبور شدم دوباره بیام. خوب دیگه کی منو با این اسم میشناسه؟ کرک و پرم ریخته ?

0 ❤️

2017-12-29 18:18:47 +0330 +0330
نقل از: mina_les بهتر. ادم حالش به هم میخورد از اونا. اگه عکسای چندش کیر هم از امضاها پاک شه عالی میشه. رو این اخطارا هم کار کنید. وقتی نقل قول کاربرای vip رو میکنیم یه سری کلمات رو روشون حساسه و میگه لینک و کلمه غیر مجاز داریم بعد مجبور میشم نقل قول اونا رو پاک کنم تا بشه حرفمو پست کنم. یا مثلا میخوام داستان بفرستم میگه دوست یابی مجاز نیست. یا اینکه یه بار یه کلمه ای رو خواستم به همین سایت لینک کنم بهو بن شدم و فکر کرد اسپم هستم. مجبور شدم دوباره بیام. خوب دیگه کی منو با این اسم میشناسه؟ کرک و پرم ریخته ?

باز هم دروووووووووووووود همگی همت کنین تا ادمین عزیز برای عکس کیر در امضا هم یه فکر اساسی بکند مطمعن هستم نظر کاربران در این مورد هم براشون حایز اهمیت هست که براش اقدامی بکنن تا اکثریت بخاطر اینجور تصاویر در پایین پستها آزرده نشن ?

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «