علت این همه حشریت سیری ناپذیر چیست

1397/05/25

گاهن دوستانی رو میبینم که میل همزمان به همجنس و غیر همجنس دارن، علت چیه آیا ریشه اختلالات روانی داره یا از شدت محدودیت هاست که حتی خر نر رو هم باردار می کنن. تو هر تاپیکی میرم با عکس کیرش نفر اول حاضری زده مشکل کجاست اونا خیلی حشری هستند یا ما سرد مزاج؟
آیا اینا تاثیرات خود ارضایی؟؟
سکس واقعی چه تأثیری بر این موضوع میتونه داشته باشه؟

398 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-08-16 06:27:39 +0430 +0430

تنگناهای جمهوری اسلامی ، در این رژیم هیچی سرجاش نیست. جای فقیر و غنی و لایق و نالایق عوض شده.‌ نمیذارن بسادگی از نیازهای جنسی مون لذت ببریم. حق هیچ چیز نداریم. ولی برای خودشون همه جور حقی هست. اصل بی عدالتی

1 ❤️

2018-08-16 06:34:34 +0430 +0430
نقل از: pepero32 تنگناهای جمهوری اسلامی ، در این رژیم هیچی سرجاش نیست. جای فقیر و غنی و لایق و نالایق عوض شده.‌ نمیذارن بسادگی از نیازهای جنسی مون لذت ببریم. حق هیچ چیز نداریم. ولی برای خودشون همه جور حقی هست. اصل بی عدالتی

پس نظر شما در ایجاد این موج حشریت تنگنا و نبود امکانات لازم مثل کشور های پیشرفته برای لذت بردن و ارضا شدنه؟
من هم فکر میکنم یه عاملش این میتونه باشه ولی فکر نمیکنم به تنهایی باعث بوجود آمدن این همه تجاوز و … باشه

0 ❤️

2018-08-16 06:39:40 +0430 +0430

محدود کرده بودن که کسیو نکنن الان فقد خودشون موندن خودشونم میکنن ملت حاضر در صحنه (wanking) ?

0 ❤️

2018-08-16 06:43:01 +0430 +0430

گسترش و راحتی دستیابی به محتوای پورن و گسترده تر شدن صنعت و تجارت پورن که کشورهای جهان سوم رو درگیر کرده>

جالب توجه هست که کشورهای جهان اول بیشتر بعنوان یک منبع کسب درامد از این صنعت استفاده میکنند.>

وقتی یک کودک 10 ساله از سنین پایین دسترسی راحتی به پورن دارد>

توقع ندارید که حشریتش چند برابر نشه و به خواهرش هم رحم نکنه ؟ >

1 ❤️

2018-08-16 06:43:20 +0430 +0430

من آلمان زندگي ميکنم، چند سال هم لهستان بودم، تو اروپا هم اينطوره عزيزم با اينکه آزادي کامل هست اما همه بازم تو کف هستن، تمام موجودات و جانوران همچنين، شهوت از روز اول بشريت تا الان بوده ، هست، و خواهد بود.
حالا تو کشورهايي مثل ايران که محدوديت هست يمقدار بيشتره اما فکر نکن فقط تو کشور ما اينطوره، انسان ذاتش همينه، اما بعضي ها ميتونن کنترلش کنن بعضيا نميتونن، پس مشکل غريزه ي جنسي نيست چون ژنيتيکي اينطوريم، مشکل کنترل کردنشه، اراده مهمه.
من به شخصه خيلي کارا رو دوست ندارم مثلا بردگي گي بي غيرتي و…
اما بايد ياد بگيريم زندگي شخصي هرکس به خودش مربوطه، اگه من از چيزي خوشم نمياد دليل نميشه از کسي که خوشش مياد از اون چيز عيب و ايراد بگيرم، اين است دموکراسي…

0 ❤️

2018-08-16 06:45:27 +0430 +0430
نقل از: 0هادی0 محدود کرده بودن که کسیو نکنن الان فقد خودشون موندن خودشونم میکنن ملت حاضر در صحنه (wanking) ?

نظر شما هم محدودیت،
پس کلا موضوع حجاب مصونیت است نه محدودیت زیر سوال رفت (dash)

0 ❤️

2018-08-16 06:49:32 +0430 +0430
نقل از: سعیدداغ گسترش و راحتی دستیابی به محتوای پورن و گسترده تر شدن صنعت و تجارت پورن که کشورهای جهان سوم رو درگیر کرده>

جالب توجه هست که کشورهای جهان اول بیشتر بعنوان یک منبع کسب درامد از این صنعت استفاده میکنند.>

وقتی یک کودک 10 ساله از سنین پایین دسترسی راحتی به پورن دارد>

توقع ندارید که حشریتش چند برابر نشه و به خواهرش هم رحم نکنه ؟ >

عدم آگاهی والدین از موضوعاتی مانند فضای مجازی و اینترنت، در نتیجه ناتوانی در نظارت و کنترل فرزندان در سن شکل گیری بلوغ جنسی و روحی

1 ❤️

2018-08-16 06:54:44 +0430 +0430
نقل از: Berlinboy من آلمان زندگي ميکنم، چند سال هم لهستان بودم، تو اروپا هم اينطوره عزيزم با اينکه آزادي کامل هست اما همه بازم تو کف هستن، تمام موجودات و جانوران همچنين، شهوت از روز اول بشريت تا الان بوده ، هست، و خواهد بود. حالا تو کشورهايي مثل ايران که محدوديت هست يمقدار بيشتره اما فکر نکن فقط تو کشور ما اينطوره، انسان ذاتش همينه، اما بعضي ها ميتونن کنترلش کنن بعضيا نميتونن، پس مشکل غريزه ي جنسي نيست چون ژنيتيکي اينطوريم، مشکل کنترل کردنشه، اراده مهمه. من به شخصه خيلي کارا رو دوست ندارم مثلا بردگي گي بي غيرتي و.... اما بايد ياد بگيريم زندگي شخصي هرکس به خودش مربوطه، اگه من از چيزي خوشم نمياد دليل نميشه از کسي که خوشش مياد از اون چيز عيب و ايراد بگيرم، اين است دموکراسي....

قطعا موضوعاتی که شما فرمودید درسته ولی همه جوامع و فرهنگ ها موضوع تجاوز رو بد و جرم میدونن فکر نمیکنید کسی که الان مرتکب تجاوز میشه مثلا یه پسر بچه 10 ساله رو باهااش راجع به سکس حرف میزنه و کم کم باهاش رابطه برقرار میکنه یا یه دختر بچه رو باهاش سکس میکنن ریشه دیگه ای داره به شخصه فکر میکنم هر چیزی از یه حدی بگذره نوعی بیماری به حساب میاد، مصداقش موضوعات جنسی که عرض کردم.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «