عوامل شومبول به سر در شهوانی

1397/02/05

[با صدای گوینده راز بقا خوانده شود]

در دامنه‌های سایت شهوانی، جانورانی زندگی میکنند که دراصل شخص خودشان عضویت نیافته بلکه کیرشان در این سایت عضو شده.
آنان از این روی که طوری آلت‌شان را به نمایش میگذارند که گویی این عضو شریف باید روی پیشانی‌ِشان‌ نصب میگردیده، “شومبول به سر” نامیده میشوند…

شومبول‌‌به‌سرها، شهوانی را قلمروی کیرنشانی‌های خود قرار داده و به صورت فلّه‌ای جای‌جای محیط در تکاپو هستند. این شومبول‌های شناور، در تموم قسمتای سایت حضور نامحسوس داشته و مانند زیردریایی با تک‌چشمی همچون لنز فورکی با قابلیت موشن‌دیتکشن همه چیز را با دقت تحت نظارت گرفته و محتویات قدیم و جدید را رصد میکنند…
ولی با وجود حجم انبوهشان، تا زمانی که رادارهای آنان اثری مربوط به موجودیتِ نسوان مشاهده نکند، همچنان سایلنت با سیستم استندبای در کمین مانده و کوچیکترین علائم حیاتی‌ای از خود بروز نخواهن داد… (شاید گاهی اوقات فقط یکی دو فقره از آنان از روی کلافگی در حسرت طعمه، صرفاً به یک اظهار نظر اجتماعی‌سیاسی ـ اغلب هم در دفا از اسلام یا جمهوری اسلامی ـ بسنده نمایند بدین‌صورت که یــهـــو وسط یک بحث غیرسکسی، فرود آزاد آمده و پرچم شمایل آلت خویش را در آنجا نیز به اهتزاز درآورند)
ولی به محض آن‌که کوچیکترین علائمی توسط حسگرهای آنان شناسایی شود که اندکی به وجود اوناث مرتبط باشد، به سرعتِ نور از حالت استندبای به آماده‌باش درآمده و خایه‌ها سریعاً سوخت مایع را به بدنه و کلاهک منتقل نموده و با قدرت هرچه تمام‌تر میشتابند…

شومبول‌به‌سرها همزمان به صورت گروهی و هم چریکی حمله میکنند (ینی بدون آن‌که خود بدانند، همزمان با یکدیگر در حمله‌ای مشترک، دسه‌جعمی به سمت پی‌ویِ «موردِ مشکوک به مؤنث» حمله‌ور میشوند) برخی از آنان همان ابتدای کار، مقتدرانه با رونمایی از سلاح سنگین خود، حشرفشانی کرده ولی برخی دیگر خعلی ادیب‌ بوده و در کمال رعایت احترام، بسیار جنتلمنانه میلیسند…

پژوهشگران برخی علائم وحشت‌زدگی از اوناث، بعد از هرگونه فعالیت در سایت (حتی فقط یک پست یا کامنت حاوی شکلک خنده) یاف نموده‌اند که گمان میرود عاملش رویارویی غیرمنتظره با همین حمله‌های ناگهانی بوده باشد که اینچنین آثار دهشتناکی بر روان آنان بر جای گذاشته که درنهایت از خیر هرگونه ابراز وجود در این محیط بگذرند بلکه از این بمباران‌های شومبولی در امان مانند.

محققان طبق بررسی‌های بسیار بر این گونه‌ی جانوری، این مهم را از رفتار آنان دریافته‌اند که شومبول‌به‌سرها گمان میکنند که فقط خود شومبول دارند و با نمایش آن میتوانند فوراً نظر زنان را به وجنات کیری خویشتن جلب نموده و زن مذکور صرفاً از نظاره‌ی همین منظره‌ی کیری، به وجد آمده و بی‌درنگ با کلّه به سوی آنان خواهد شتاف…

پ ن: همچنین برخی حشرشناسان طی بررسی‌های اخیر روی عوامل شومبول‌به‌سر، نوع جدیدی به نام “سولاخ‌پسر” نیز یاف نمودند که گفته میشود این‌ها درواقع حاصل از همان شومبول‌به‌سران بوده که در شرایط قحطیِ وجود عامل مؤنث برای جفتگیری، برخی از آنان برای بقا، چرخش زیستی‌فرگشتی داده‌اند که عرصه خالی نماند و بتوانند با یکدیگر حشراندوزی کنند…
سولاخ‌پسران نیز هرچن هنو نظر تمام شومبول‌به‌سران را به خود جلب نمیکنند ولی تعدادشان رو به فزونی‌ست و جای‌جای سایت به سولاخ‌نمایی میپردازند…

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-04-25 07:24:11 +0430 +0430

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? 🙄

0 ❤️

2018-04-25 07:40:21 +0430 +0430

حالا مگه اینا ادم میشن،مطمىنم اخرش یکی از همین کسمشنگا میاد همینجا و میگه (لایک،تاپیک پرمحتوایی بود!) (حالا اینم نشد یه حرفی تو همین مایه ها)

یه کسخل دیگه هم از همین رده پیدا میشه که بیاد و یقتو بگیره و با استدلالای مسخرش به گامون بده…

ولی جدای نوع واکنش این دوستان کله کیری…نوشته عالی بود،میسی حشلی!^-^

2 ❤️

2018-04-25 12:22:46 +0430 +0430

درورد بر تو
بدرورد

0 ❤️

2018-04-25 14:36:43 +0430 +0430
نقل از: Deniiiz

🙄 🙄 🙄

قبلاً يه تاپيك بود به اسم خواهش از "عكسه" آلت گذاران كه تو اونم دوستان اشاره كرده بودن "اوناث" از ديدن امضاهاى شومبول و ... به وجد نميان و با هدف دادن، نميپرن رو شخص مذكور! :|

من كه از ديدن اون انبوه پشم و كاسه ى توالت و سينك ظرفشويى و ... منزجر ميشم!(كاش حداقل يه عكس درست و حسابى ميذاشتن!!!) به خصوص كه اين عكس هارو يهو وسط يه تاپيك سياسى و اجتماعى ببينم(dash)

متن عالى بود و به نظر من علاوه بر تاپيك هاى عالى، ميتونى نويسنده داستان هاى طنز خيلى خوبى هم باشى! ?

احسنت و ممنون که یادی از تاپیک من هم کردی ? ( خواهش از عکس الت گذاران ) این عکسها در امضا که قرار میگیره باعث میشه اون کاربر الت پریش هرجا پست بذاره عکس التش هم نمایان بشه که بسیار رقت انگیز و باعث تاسف هست / این در حالی هم هست که ادمین عکس الت در تاپیکهای متفرقه رو ممنوع کرده ولی خب تو امضا هم باشه که باز همون میشه! امیدوارم ادمین فکری به حال عکس الت در امضا هم بکنه تا ما ناچار به تحمل زشت ترین مناظر در جاهایی که نباید نباشیم به قول شما کاش حداقل عکس درست حسابی هم میذاشتن ولی اینها انگاری التشون با توالت سلفی میگیره میذاره ? البته صد رحمت به توالت!!!!

1 ❤️

2018-04-25 14:47:07 +0430 +0430

یه پیشنهاد برای ایدی الت داران چه پروفایل چه امضا.
اینجا هیچ محدودیتی برای درست کردن ایدی نیست خواهشا در تاپیک های غیر سکسی خصوصا سیاسی و اجتماعی با علائم مشمئز کننده نیایید یه ایدی برای مطالب سکسی و یه ایدی موجه غیر حال بهم زن برای محتواهای غیر سکسی درست کنید.یارو عکس ماتحت چندش اورشو گذاشته و از دین وغیره حمایت میکنند.واقعا که

3 ❤️

2018-04-26 20:12:35 +0430 +0430

خیلی خوب بود اسکلت عزیز . واقعا این امضاها که حاوی عکس شومبول هستش بعضی وقتا دیگه خیلی رو مخه . اینا به کنار دوستانی هم هستن جدیدا عکس باسن مبارک رو میزارن . نمیدونم چی بگم والا بخدا این کارا رو نمیدونم رو حساب چی بذارم ولی این واقعیت جامعه رو نشون میده . شما یه درصد فک کن ایران یه کشور ازاد بود . همه ملت یا شومبول به دست یا کون لخت در انظار عمومی حاضر میشدن .

مرسی اسکلت عزیز خیلی تاپیک خوبیه

2 ❤️

2018-04-26 20:22:16 +0430 +0430
نقل از: dickerman خیلی خوب بود اسکلت عزیز . واقعا این امضاها که حاوی عکس شومبول هستش بعضی وقتا دیگه خیلی رو مخه . اینا به کنار دوستانی هم هستن جدیدا عکس باسن مبارک رو میزارن . نمیدونم چی بگم والا بخدا این کارا رو نمیدونم رو حساب چی بذارم ولی این واقعیت جامعه رو نشون میده . شما یه درصد فک کن ایران یه کشور ازاد بود . همه ملت یا شومبول به دست یا کون لخت در انظار عمومی حاضر میشدن .

مرسی اسکلت عزیز خیلی تاپیک خوبیه

وای واقعا گل گفتید بعضیا عکس سوراخ مبارک رو طوری از نمای خیلی نزدیک هم با کیفیت فول اچ دی تو امضاشون به نمایش میذارن که ... ? خیلی رقت انگیزه واقعا توهین به اقایون نشه ولی اخه همین سوراخ کم مونده بود باهاش پز بدن فقط؟؟؟؟ :| توی بعضی عکسا هم طرف فقط همون حوالی سوراخ رو شیش تیغ کرده ولی کناره هاش پشم داره در حد میمون اورانگوتان!! اوووووووووووووووق :| من برم استفراغ کنم بیام ? ?

4 ❤️

2018-04-29 21:35:48 +0430 +0430

🙄 🙄 🙄 🙄 داداش عالی

1 ❤️

2018-05-13 13:58:18 +0430 +0430

خخخخ اره خدایی بعضیا کیر نداشتن شخصیتشونم از بین میرفت کل شخصیتشون یه وجب زیر نافشونه 🙄

1 ❤️

2018-05-13 14:13:29 +0430 +0430
نقل از: Mahtaa1380 🙄 🙄 🙄 🙄

واااای ختا داجتم آدامس میخولتم یلحظه اس خنده قولتش تادم تا حالا اس همون لوضی که معلم عربیمون از پای تخته اومت بشینه رو صندلی پایه ی صندلی از سکوی کلاس در رفت و با باستن افتاد زمین اینخته نخنتیته بووووتم 🙄

تو اون داسانه هم بوتن اینا :)

خیییلی خدب بوت دومجت تادم عمو اس اس باز بگوووو

الان آدامسه تو گلوت گیر کرده که اینطوری حرف میزنی؟؟؟!:|

1 ❤️

2018-10-01 19:31:18 +0330 +0330
نقل از: Mahtaa1380 🙄 🙄 🙄 🙄

واااای ختا داجتم آدامس میخولتم یلحظه اس خنده قولتش تادم تا حالا اس همون لوضی که معلم عربیمون از پای تخته اومت بشینه رو صندلی پایه ی صندلی از سکوی کلاس در رفت و با باستن افتاد زمین اینخته نخنتیته بووووتم 🙄

تو اون داسانه هم بوتن اینا :)

خیییلی خدب بوت دومجت تادم عمو اس اس باز بگوووو

یکی اینو ترجمه کنه

0 ❤️

2018-10-01 21:33:48 +0330 +0330

اسکلت جون نقد بجایی بود در قالب طنز در وصف شومبول به سران عزیز!

البته چون محتوای اصلی سایت سکسی‌ست، درج عکس آلت مبارک در عکس و امضا بلامانع است.لاکن سایز تصویر کریح و چندش آلت مبارک این گرامیان نباید از حد مجاز بیشتر باشد و این خود خلافی بزرگ محسوب می‌شود و پیگرد قانونی دارد…

در کل و با توجه به اینکه اکثریت اعضای سایت را جنس مذکر تشکیل میدهد،این تصاویر کریه برای اکثریت عموم منزجر کننده‌ست.

لذا این عزیزان توجه داشته باشند که این دلیل بر این نیست که آلت مبارکشان برای اوناث جذبه دار و قابلیت کشسانی داشته باشد!تحقیقات نشان داده اکثر اوناث به این نوع تصاویر روی خوش نشان نداده و از این جماعت گریزان هستند…

و من الله التوفیق

1 ❤️

2018-10-01 21:41:24 +0330 +0330
نقل از: دختری که من هستم میشه یه فیلم وحشتناکم براش ساخت! حمله شومبولی ها 🙄

امستند البته :)))

0 ❤️

2018-10-01 21:49:35 +0330 +0330
نقل از: دختری که من هستم
نقل از: Mehdiiiio
نقل از: دختری که من هستم میشه یه فیلم وحشتناکم براش ساخت! حمله شومبولی ها 🙄

امستند البته :)))

امستند؟؟

مستند دیگه

0 ❤️

2018-10-01 22:26:12 +0330 +0330

همچین خانما هم کم نیاوردن
فقط چون دیدن عکسای جنس موافق برات ازار دهنده اس برا همین به عکس های زیادی خانما توجه نمیکنی و چه بسا که یه دست هم میزنی باهاشون

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «