عکسی دیده نشده از امام نقی(ع)

1394/10/10
نقل است امام در مسابقه سالانه «جماع روی شتر با کنیز» 240 «کنیز ساعت» جماع نمود و ضمن اول شدن رکورد گینس را نیز که پیش از آن در دست جد بزرگشان رسودولا بود از آن خود نمود.

تاریخ کمری-فصل کمر اعمه ص69 تالیف جارکش دمری

11 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2015-12-31 15:52:18 +0330 +0330

معلوم نيسـت مامانت زيـر تخـم حرومي خوابيـده تو رو پس انـداخته

حروم انـدر حروم زاده

1 ❤️

2015-12-31 15:57:16 +0330 +0330

نقل از: shahvatran77 معلوم نيسـت مامانت زيـر تخـم حرومي خوابيـده تو رو پس انـداخته

حروم انـدر حروم زاده

نصفه مسلمون کیون باقالی 17 ساله میگم حاظری برای امام زمان هم ساک بزنی؟ ? .یا فقط هر وقت حشری میشی حاظری برای دیگران ساک بزنی؟
ملت وقتی جقشون رو میزنن تازه یاد الله و امامای گوزو و اون پیامبر زن بارشون میوفتن (laugh) .

2015-12-31 16:08:09 +0330 +0330

ولد زنادچیکسشر میگی خارتو بیار بکنیم باو

1 ❤️

2015-12-31 16:39:22 +0330 +0330

سلام و درود رفقای مسلمون عزیز :

خطبه 206 نهج البلاغه». طبق این خطبه نهج البلاغه امام علی ( ع ) ، روش گام به گام برخورد با توهین کنندگان این طوری است:

1- «انی اکره ان تکونوا سبابین» من بدم می آید که شما (اصحاب من) از توهین کنندگان باشید. پس قدم اول، توهین ممنوع.

2- «ولکنکم لو و صفتم اعمالهم و ذکرتم حالهم کان اصوب فی القول و ابلغ فی العذر» ولی اگر (بدی) اعمال آنها را شرح بدهید به صواب نزدیکتر است. پس قدم دوم شد روشنگری درباره دلایل اشتباه طرف مقابل.

3- «و قلتم مکان سبکم اباهم: اللهم احقن دماءنا و دماءهم و اصلح ذات بیننا و بینهم و اهدهم من صلالتهم حتی یعرف الحق من جهله و یرعوس عین الغی و العدوان من لهج به» به جای فحش دادن، این دعا را بگویید: خدایا خون ما و خون آنها را حفظ کن! میان ما و آنها آشتی بده! از گمراهی شان به راه راست برسان! تا آن کسی که حق را نمی شناسد، بشناسد و آن که به راه دشمنی می رود، از دشمنی منصرف بشود. مرحوم علامه امینی در ابتدای جلد هشتم «الغذیر» آورده که در طول مطالعاتش در کتاب های منتقدان شیعه با انواع توهین، جعل و افترا مواجه شده ولی او سعی کرده که در برخورد با این موارد طبق توصیه امام علی (ع) عمل کند. او کتابش را با همین دعا شروع کرده است.

موید باشید

0 ❤️

2015-12-31 16:57:47 +0330 +0330

تف ذاتت حرومزاده

0 ❤️

2015-12-31 17:08:13 +0330 +0330

نقل از: آریاپرشین نقل از: فریدون فرخزاد خیلی حرصم میگیره وقتی میبینم این جوجه مسلمونای 16-17ساله ک حتی ی خط از کتابا و دعاهای مذهبی خودشون رو نخوندن

میان اینجا و برای دین سینه سپر میکنن

یکی نیست بگه عامو طبق همون دینی داری خودتو واسش جر میدی اومدن ب اینجاها حرومه تو اینجاها چ گوهی میخوری کسکش؟؟

بعدشم خیلی از اونایی ک دنبال گی میگردن نمیدونن ک حکم این کار تو دینی ک دارن ازش دفاع میکنن اعدامه

ننه بزرگ من اعتماد اینا رو تو این سن داشت میرفت پورن استار می شد

ببین بحث اسلام نیست بحث توهین به اعتقاداته اینم قبول دارم شیعه مسلمونا رو عقب مونده و خنگ و گاگول و داعش وحشی نشون میده؛ ولی همه مسلمونا که بد نیست نمونشم مسعود اوزیل محمد علی کلی یوسف اسلام سامی یوسف؛ منم مسلمونم به خدا اگه میتونستم اصلا نمی اومدم تو این سایت ولی نمیتونم خودمو بیشتر از این خودمو کنترل کنم؛ در ضمن حرصم میگیره این بچه 17 سالشه میاد اینجا به ی ملت توهین میکنه

خودت با همین جملت ریدی به اسلام
خنگ بودن مسلمونا ربطی به شیعه نداره ربطش به کل اسلامه
خیلی ممنونیم که شما نصفه مسلمونا تو این سایت وول میخورید و با وجودتون تو این سایت با دستای خودتون دارید میرینید به اسلام (laugh) .

3 ❤️

2015-12-31 17:23:04 +0330 +0330

نقل از: آریاپرشین نقل از: sukhoi نقل از: آریاپرشین نقل از: فریدون فرخزاد خیلی حرصم میگیره وقتی میبینم این جوجه مسلمونای 16-17ساله ک حتی ی خط از کتابا و دعاهای مذهبی خودشون رو نخوندن

میان اینجا و برای دین سینه سپر میکنن

یکی نیست بگه عامو طبق همون دینی داری خودتو واسش جر میدی اومدن ب اینجاها حرومه تو اینجاها چ گوهی میخوری کسکش؟؟

بعدشم خیلی از اونایی ک دنبال گی میگردن نمیدونن ک حکم این کار تو دینی ک دارن ازش دفاع میکنن اعدامه

ننه بزرگ من اعتماد اینا رو تو این سن داشت میرفت پورن استار می شد

ببین بحث اسلام نیست بحث توهین به اعتقاداته اینم قبول دارم شیعه مسلمونا رو عقب مونده و خنگ و گاگول و داعش وحشی نشون میده؛ ولی همه مسلمونا که بد نیست نمونشم مسعود اوزیل محمد علی کلی یوسف اسلام سامی یوسف؛ منم مسلمونم به خدا اگه میتونستم اصلا نمی اومدم تو این سایت ولی نمیتونم خودمو بیشتر از این خودمو کنترل کنم؛ در ضمن حرصم میگیره این بچه 17 سالشه میاد اینجا به ی ملت توهین میکنه

خودت با همین جملت ریدی به اسلام
خنگ بودن مسلمونا ربطی به شیعه نداره ربطش به کل اسلامه
خیلی ممنونیم که شما نصفه مسلمونا تو این سایت وول میخورید و با وجودتون تو این سایت با دستای خودتون دارید میرینید به اسلام (laugh) .

تو یه کونی گی حف نزن من با تو حرفی ندارم ؛#اسلامم واقعی# هیچ همجنسبازی رو #به زور# اعدام نمیکنه الاغ؛ مگه اینکه خودش بیاد بگه منو قصاص کنین تا از گناهم پاک شم

نصفه مسلمون نادون جامعه گی و لزبین توسط همه ی مردم دنیا پذیرفته شده بغیر از انسان های مسلمون و شاسکولی مثل تو.
حتما این دو نفر هم خودشون خودشو رو لو دادن و به آخوند محلشون گفتن ما همجنسگرا هستیم بیاید مارو اعدام کنید

بعید میدونم ادمین با این پستی که دادی اکانتتو سالم بزاره (eyelash) .

1 ❤️

2016-01-01 19:14:45 +0330 +0330

نقل از: آریاپرشین شیعه و داعش هیچ ربطی به اسلام نداره اینا رو یهود درست کرد واسه بد جلوه نشون دادن اسلام

وقتی خودت میگی مسلمونا عقل ندارن همینه دیگه چون خودتم جزو مسلمونایی شیعه رو ایرانیا بهش پیوستن که برینن به اسلام و از دست این دین اهریمنی کمی فاصله بگیرن داعش هم داره قوانین اسهالی (اسلامی) رو کامل اجرا میکنه از بریدن دست دزد و کشتن زنا کار و لواطگر شما نصفه مسلمونای گوزو فکر میکنید که اسلام کامل دست شماست ولی شما اسلام کامل نیستید اسلام کامل یعنی اسلام توی پاکستان و داعش و طالبان. خیلی خوشحالم که مردم دنیا دارن دین اسهال رو از اروپا پس میزنن :) .

1 ❤️

2016-01-05 20:27:20 +0330 +0330

خواهشا به مقدسات توهین نکنید نظر هر کسی محترمه ولی مقدسات را کنار بگذارید کاری به پیامبر امامان شعیه نداشته باشید امدین اینجا درباره سکس حرف بزنین و مشتی فیلم عکس ببینید و نظر بدین ولی مقدسات ربطی به بحث ای سایت نداره ولش کنین

0 ❤️

2016-01-05 20:37:31 +0330 +0330
نقل از: mpbaa خواهشا به مقدسات توهین نکنید نظر هر کسی محترمه ولی مقدسات را کنار بگذارید کاری به پیامبر امامان شعیه نداشته باشید امدین اینجا درباره سکس حرف بزنین و مشتی فیلم عکس ببینید و نظر بدین ولی مقدسات ربطی به بحث ای سایت نداره ولش کنین

مقدساتی که برای هیچکس ارزشی قایل نیست و غیرمسلمانان و کافران رو نجس و حیوان و حرام زاده خطاب میکنه لایق احترام نیست و باید رید بهش

4 ❤️

2016-01-05 20:39:51 +0330 +0330

داداش این توهین ها نه تنها اونارو اگاه نمی کنه بلکه باعث تعصب بیشترشون میشه
توصیه می کنم به جایه این تاپیک ها با دلیل و مدرک باهاشون بحث کنی تا باعث اگاه سازیشون شه
تاپیک هایی شبیه بهرام و همیین تاپیک دوستمون Arrow11

2 ❤️

2016-01-05 20:57:03 +0330 +0330
نقل از: sukhoi آپ

خاک تو سرآشغالت کنن بی شرف

0 ❤️

2016-01-05 20:58:19 +0330 +0330
نقل از: Mr-joker داداش این توهین ها نه تنها اونارو اگاه نمی کنه بلکه باعث تعصب بیشترشون میشه توصیه می کنم به جایه این تاپیک ها با دلیل و مدرک باهاشون بحث کنی تا باعث اگاه سازیشون شه تاپیک هایی شبیه بهرام و همیین تاپیک دوستمون Arrow11

خیلی رک میگم دوست ندارم در اون بحث ها شرکت کنم :) .

0 ❤️

2016-01-05 21:02:40 +0330 +0330

بله

البته اینجا سایتی آزاد هستش و به تبعش رانت عقیدتی نیز جایی در این سایت ندارد

علایق و عقاید انسان ها با هم متفاوت هستش

و اما نظر بنده و شخصی خودم اینگونه ست که با توهین و تحریک چیزی درست نمیشه!و در اکثر مواقع نتیجه ی معکوس داره!

من به شخصه به تمامی ادیان و تفکرات مذهبی احترام میگذارم

همانطور که دین اسلام تو کشور ما موروثی و تقریبا انتسابی هستش شوما باس آستانه ی تحملت رو در صورت ایجاد چنین تاپیک هایی بالا ببری!

چون یه روزی عقاید دینی داشتی و اگر کسی تحریک میکرد ناراحت میشدی!

منطق و منطق و باز هم منطق و دیگر هیچ…

4 ❤️

2016-01-05 21:15:56 +0330 +0330
نقل از: JAMSHID_SE7EN بله

و اما نظر بنده و شخصی خودم اینگونه ست که با توهین و تحریک چیزی درست نمیشه!و در اکثر مواقع نتیجه ی معکوس داره!

همانطور که دین اسلام تو کشور ما موروثی و تقریبا انتسابی هستش شوما باس آستانه ی تحملت رو در صورت ایجاد چنین تاپیک هایی بالا ببری!

منطق و منطق و باز هم منطق و دیگر هیچ....

درود بر شما
ولی احترام گذاشتن به دینی که به دیگران احترام نمیگذاره و جونه میلیون ها بیگناه رو برای هیچ و پوچ گرفته کار درستی نیست
اسلام اصلا چیزی به اسم دموکراسی رو نمیشناسه و در تضاد با دموکراسی و آزادیه

2 ❤️

2016-01-05 21:27:56 +0330 +0330
نقل از: sukhoi>درود بر شما ولی احترام گذاشتن به دینی که به دیگران احترام نمیگذاره و جونه میلیون ها بیگناه رو برای هیچ و پوچ گرفته کار درستی نیست اسلام اصلا چیزی به اسم دموکراسی رو نمیشناسه و در تضاد با دموکراسی و آزادیه
بله دیدگاه شما درست و منطقی هستش

اما منظور بنده احترام به صاحبان این عقاید هستش تا اصل دین.چون درک درست و شناخت کافی ندارن

البته در کل شما مختاری و صاحب نظر در مورد تفکراتت و کسی نمیتونه چیزی رو بهت تحمیل کنه

2 ❤️

2016-01-05 22:58:18 +0330 +0330
نقل از: JAMSHID_SE7EN
نقل از: sukhoi>درود بر شما ولی احترام گذاشتن به دینی که به دیگران احترام نمیگذاره و جونه میلیون ها بیگناه رو برای هیچ و پوچ گرفته کار درستی نیست اسلام اصلا چیزی به اسم دموکراسی رو نمیشناسه و در تضاد با دموکراسی و آزادیه
بله دیدگاه شما درست و منطقی هستش

اما منظور بنده احترام به صاحبان این عقاید هستش تا اصل دین.چون درک درست و شناخت کافی ندارن

البته در کل شما مختاری و صاحب نظر در مورد تفکراتت و کسی نمیتونه چیزی رو بهت تحمیل کنه

اینا شناخت کافی دارن ولی منتهی نمیخوان چیزی رو قبول کنن و هنوز فکر میکنن اگه با اسلام بد بشن تبدیل به سوسک یا سنگ میشن

0 ❤️

2016-01-05 23:20:25 +0330 +0330

آدمین یه بار از کون سوزن رد میشه یه بار از کون نهنگ هم رد نمیشه

0 ❤️

2016-02-20 21:35:25 +0330 +0330

باتوجه به کاندید شدن امام باقر (ع) در مجلس شورای اجماعی لازم دونستم که این تاپیک رو آپ کنم تا یکی از کوچکترین دستآورد های آن بزرگوار را اطلاع رسانی کنم

0 ❤️

2016-02-20 22:07:00 +0330 +0330
نقل از: 13741996 ولد الزنا با اماما شوخی نکن بی ناموس اون قدربی غیرت نیستیم که بزاریم هرگوهی مخای بخری مو اگه گیرت بیارم

نصفه مسلمون لات مجازی گوز گوز نکن مثل اون امامای گوزوت هیچ غلطی نمیتونی بکنی 🙄 .

0 ❤️

2016-02-23 19:19:13 +0330 +0330
نقل از: sukhoi باتوجه به کاندید شدن امام باقر (ع) در مجلس شورای اجماعی لازم دونستم که این تاپیک رو آپ کنم تا یکی از کوچکترین دستآورد های آن بزرگوار را اطلاع رسانی کنم

متاسفانه امام بخاطر بعضی از فعالیت هاش مثل حدیث گفتن در حین جماع با دختران کفار به صورت داگی و همزمان با سوارکاری با شتر به سرعت 30کیلومتر بر ساعت درحالیکه روزه بودند،رد صلاحیت شدند ?

2 ❤️

2016-02-23 20:02:00 +0330 +0330

اولا این مقدسات شماست منم میرینم توش پس ناراحتی اینجا نیا دوما منم مقدساتی دارم و اونم گه مالی کردن اسلام و مسلمونه پس هر کس بره دنبال مقدسات خودش ،من میرینم به اسلام شما هم برید کیر آخوند بمکید وسلام نامه تمام

0 ❤️

2016-02-23 22:03:17 +0330 +0330
نقل از: دهقان@خلافکار
نقل از: sukhoi باتوجه به کاندید شدن امام باقر (ع) در مجلس شورای اجماعی لازم دونستم که این تاپیک رو آپ کنم تا یکی از کوچکترین دستآورد های آن بزرگوار را اطلاع رسانی کنم

متاسفانه امام بخاطر بعضی از فعالیت هاش مثل حدیث گفتن در حین جماع با دختران کفار به صورت داگی و همزمان با سوارکاری با شتر به سرعت 30کیلومتر بر ساعت درحالیکه روزه بودند،رد صلاحیت شدند ?

آیا ایشان به نمیر المومین جنتی اعتراضی هم کرده اند؟

0 ❤️

2016-02-25 20:37:30 +0330 +0330

چی شده که این اواخر انقد دارید از امام نقی می گذارید؟؟!ای کفار!حداقل وقتی می گذارید،از همه اماما بزارید!تفاوت قائل نشید ? ولی رد صلاحیتشان واقعا حیف بود.من تازه این امام رو شناختم و با افتخارات و رکوردهایش آشنا شدم.

راستی اون عکس بسیجیه رو جای باحالی گذاشتی 🙄

1 ❤️

2016-02-25 21:36:11 +0330 +0330
نقل از: JAMSHID_SE7EN بله

منطق و منطق و باز هم منطق و دیگر هیچ....

من هم زياد موافق فحاشي و توهين نيستم (بدلايلي البته! ? ) اما توهين به مقدسات جايز و در مواقعي واجب شرعي هستش ?

بعدشم بنظرم خيلي قابل قبول هست که وقتي يک ايدئولوژي به باورهاي دگرانديشان احترام نميزاره پس هواداران اون ايدئولوژي هم نبايد توقع احترام از بقيه داشته باشن ?

مخلص کلام اينکه احترام در برابر احترام ?

0 ❤️

2016-02-25 21:45:24 +0330 +0330
نقل از: 13741996 ولد الزنا با اماما شوخی نکن بی ناموس اون قدربی غیرت نیستیم که بزاریم هرگوهی مخای بخری مو اگه گیرت بیارم

پيرو فرمايشات حظزذضرت عالي!1

مطمئناً اونقدري بي‌غيرت هستي که به خاطر 4تا عرب بوگندوي شهوتران (پيامبر و کلاً همه 14 معصوم) پشت به ايران کني و سنگ اون بوگندو هارو به سينه‌ات بزني ?

0 ❤️

2016-02-27 19:29:05 +0330 +0330
نقل از: sukhoi

خیر-نتوانستند اعتراض کنند.اما خیالی نیست!ایشون بازم به مسابقات رالی با شتر برگشتند و دارن تمرین می کنند تا بتونن قهرمانی 2016را بدست بیاورند.به امید قهرمانی امام(ع).نقی اکبر نقی اکبر

1 ❤️

2016-02-27 19:36:52 +0330 +0330

خیر-نتوانستند اعتراض کنند.اما خیالی نیست!ایشون بازم به مسابقات رالی با شتر برگشتند و دارن تمرین می کنند تا بتونن قهرمانی 2016را بدست بیاورند.به امید قهرمانی امام(ع).نقی اکبر نقی اکبر

امیدوارم ایشان بتوانند رکورد قبلیشان (کون کردن بر روی شتر با سرعت 60KM/H) را بشکنند.

1 ❤️

2016-04-18 15:27:02 +0430 +0430

امیدوارم ایشان بتوانند رکورد قبلیشان (کون کردن بر روی شتر با سرعت 60KM/H) را بشکنند.

برخی از رکوردها و اعمال امام نقی در ایام حج:

• طواف معکوس دور کعبه و شاخ به شاخ کردن با نیمی از حجاج

• چسباندن آدامس روی حجرالاسود

• شاشیدن در ناودان طلای کعبه…

• برگزاری مسابقه دوی سرعت بین صفا و مروه

• معطر نمودن چاه زمزم با غائط مطهرشان

• هدف قرار دادن کله کچل 69 حاجی رو برو در مراسم رمی جمرات کمتر از یک دقیقه

• در آوردن شرت شرطه های مسجدالحرام

• جماع با کل گوسفندان دم دست قبل و بعد از عید قربان

• لواط با کودکان پارسی در فرودگاه

• و در آخر : سرنگون کردن جرثقیل فولادی با نعوظ آلت مبارک!

1 ❤️

2016-07-31 06:17:56 +0430 +0430
نقل از: shahvatran77 معلوم نيسـت مامانت زيـر تخـم حرومي خوابيـده تو رو پس انـداخته

حروم انـدر حروم زاده

موافقم

0 ❤️

2016-07-31 07:44:04 +0430 +0430

جالبه که این سایت توی قوانینش گفته که توهین به ادیان ممنوع و به اینجور پست ها اجازه داده میشه. جالب نیست؟!

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «