قبل و بعد ترا 200 چی بخورم حالم بهم نخوره؟جدی

1398/03/04

سلام به همه ی اساتید
آقا پیرو تاپیک قبلی… برای دیر انزالی تنها چیزی که واقعا روی من جواب میده و در دسترس هست برام ترامادول 200 هست. شیره که فعلا در دسترس نیست… کاندوم و اسپری و اینا هم همه بازیه یا روی من جواب نمیده نمیدونم…
خلاصه بعد از مصرف ترا
متاسفانه بعد از چند ساعت سرگیجه بدی و حالت تهوع پی در پی گرفتم…
من شکم خالی خوردم (یکی بهم گفت شکم خالی بخور چون اگه شکمت پر باشه بالا میاری)
… ترا 200 از این قرمزها بود… قبلش هم کم خوابیده بود و فعالیت بدنی و کاری زیادی
داشتم (سرکار بودم تا دیر وقت)… قبل از ظهر خوردم… وقتی خوردم 2 ساعت قبل از سکس بود… نیم ساعت قبل سکس هم سیدنافیل 50 خوردم (شکم خالی و هر دو با آب کم) (البته 1 لیوان آب قندم بعد ترا خوردم*… بعد برای سکس

• کیرم با بدبختی بلند شد… رفته بود چسبیده بود به تخمام
  • بعد که نصفه نیمه بلند شد هر چقدر تلمبه زدم آبم نیومد آخر سر بیخیال شدیم آبمون نیدومد کیرم کم کم خوابید
  • بد بختی 2 ساعت بعدش شروع شد… سر گیجه و حالت تهوع … شرمنده یه چند باری بالا آوردم خوب نمیشدم…چیزی هم نمیتونستم بخورم… آخر افتادم خوابیدم تا صبحش بهتر شدم…
    آقا وجدانن حالا چیکار کنیم اینطوری شه؟
    دلیلش چی میتونه باشه؟ کم خوابیه قبلش؟ شکم خالی بودنه؟ کم آب خوردنه؟
    یا…؟
    وجدانن از شما هرکی تجربه ش رو داشته بگه من چیکار کنم حالم خراب نشه…
    مثلا یکی گفت روکش قرص رو بکن… من تست نکردم… فرقی میکنه؟
    یا مثلا یه ترا 200 رو نصب کنم… نصفش رو دو ساعت قبلش بخورم نصف رو هم یک ساعت قبلش؟
    یا سیدنافیل رو به جای 50 ایندفعه 100 بخورم و زودتر بخورم ؟
    آقا این قضیه وجدانن جدیه برام هرکس میتونه راهنمایی کنه دریغ نکنه دمتون گرم
2870 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-05-24 23:53:34 +0430 +0430
نقل از: davud86 با دوغ بخور حل میشه

تشکر. ممنون… خود ترا رو با دوغ بخورم؟ آخه میگن چیزایی مثل ماست و پنیر و یا حالا دوغ خودشون
تحریک میکنه حالت تهوع رو… شما امتحان کردی ؟ دیگه حالت تهوع نمیگیری؟

0 ❤️

2019-05-24 23:55:23 +0430 +0430
نقل از: arsi020 با نوشابه زرد بخور

ممنون… قرص با نوشابه میسازه باهم؟ این که دیگه تراست… بدتر نشه … گاز داره نوشابه معده و اینها رو بدتر به هم نمیریزه؟

0 ❤️

2019-05-25 00:04:58 +0430 +0430
نقل از: لیدا.خانوم سلام نمیدونم خودم طلاع دقیقی ندارم ولی دوستی رو میشناختم که چنتا چنتا 200 مینداخت و برا اینکه حالت تهوع نگیره اب سرد میخورد

حالت تهوع هم بستگی به ظرفیت به شما داره به جای ترا 200 صد بندازین

نشکر ممنونم… اتفاقا من با آب ولرم خوردم… شاید به قول شما آب سرد بهتر باشه…
یه دونه 100 میخورم زیاد اثر نداره برام… ولی این سری 200 بود هرکاری کردم آبم نیومد… خیلی قوی بود… نمیدونم 200 رو نصف کنم با فاصله یک ساعتی بخورم اینطوری نشم یا مثلا روکشش رو بکنم یا یکی گفت تو دهنت بجووش بعد قورت بده… نمیدونم … منتظر راهنمایی دوستان هستم…

0 ❤️

2019-05-25 01:06:23 +0430 +0430

قرص رو کامل نخورش یک چهارمش رو بنداز بالا

1 ❤️

2019-05-25 01:38:30 +0430 +0430
نقل از: .I.Am.A.Bisexual
نقل از: blurddfg
نقل از: لیدا.خانوم سلام نمیدونم خودم طلاع دقیقی ندارم ولی دوستی رو میشناختم که چنتا چنتا 200 مینداخت و برا اینکه حالت تهوع نگیره اب سرد میخورد

یه دونه 100 میخورم زیاد اثر نداره برام… ولی این سری 200 بود هرکاری کردم آبم نیومد… خیلی قوی بود… نمیدونم 200 رو نصف کنم با فاصله یک ساعتی بخورم اینطوری نشم یا مثلا روکشش رو بکنم یا یکی گفت تو دهنت بجووش بعد قورت بده… نمیدونم … منتظر راهنمایی دوستان هستم…

عزیزم همه اینها اشتباهه…اگر ترامادول یا بایامادول یا هرچیز که هم خانواده ی اون هستش رو استفاده کردی،اولا به اندازه دوز خودت بخور تا خدای نکرده تشنج نکنی…دوم وقتی می بینی حالت استفراغ میگیری،درسته جالب نیست حرفم اما باید خوشحال باشی چون مغزت اون رو پس زده و زودتر داره خارجش می کنه…خارج میشه خود به خود با مایعات خوردن و توالت رفتن…
کلا اینو میخوام بگم که:هروقت ترا گرفتی مخصوصا 200 یا 225 ، حتما حتما کنارش یه ورق دیازپام 10 و یا کلونازپام(1 یا 2 فرقی نداره) بگیر…لورازپام چیزهای دیگه نگیر چون به بخور نیستن.این دوتا که گفتم، دقیقا مثل آبِ رویِ آتشین…یعنی هم حس خوبِ حالت نئشگی خوردن ترا رو از بین میبره و هم اینکه راحت تر میتونی سکس کنی…اصلا هم انزالت دوباره زود نمیشه…چون ماده مورفین اصلی ترا جذب شده قبلا،خود بخود دیر انزال میشی…اینارو از روی تجربه چند سالم گفتم چون منم همین کارو میکردم و یکی دوبار هم به گا رفتم…که بماند…همیشه اندازه بخور
پس اگر میخوای استفراغ و … از بین بره، اووولللیین موقعی که دیدی حالت بدی داری،سریع یا کلونازپام یا دیازپامت رو بخور…تعدادش هم بستگی داره که چند تا ترا خورده باشی…مثلا برای یه دونه 225، کلا 2 تا دیازپام10 یا 3 تا کلونازپام2 عالیه و سریع حالتو جا میاره

داداش دمت گرم ناموسا… خیلی گلی… من یه اشتباهی کردم بعد اینکه سرم رفت دردبگیره مسکن کدیین و کافیین خوردم… فکر کنم بعد اون حالم یهو بد شد و پشت سر هم تهوع داشتم…
من فقط ۱ دونه ترا ۲۰۰ میخورم ۲ ساعت قبل سکس…
پس همون نیم ساعت به سکس یه دونه دیازپام ۱۰ بندازم بالا؟
سیدنافیل رو که برای سیخ شدن آلته دیگه نخورم یعنی؟

0 ❤️

2019-05-25 01:42:23 +0430 +0430
نقل از: Mehran659 قرص رو کامل نخورش یک چهارمش رو بنداز بالا

تشکر… والا تا ترا ۱۰۰ هم کاری باهام نداره أنچنان اذیت نمیشم ولی اون تاخیری که می‌خوام رو نداره… مثل همین ۲۰۰ رو یک چهارم یا نصفش رو بخورم زیاد تاخیر نمیاره برام… حالا مثلا‌ نصف نصف با فاصله زمانی بخورم نمی‌دونم تو درصد بگا رفتن تاثیر داره یانه؟
حالا این دوست عزیزم به اون قرص اشاره کرد ولی نمیشه خوراکی یا قرصی نباشه که اثرات منفی ترا رو از بین نبرده…

0 ❤️

2019-05-25 01:45:54 +0430 +0430

عزیزم همه اینها اشتباهه…اگر ترامادول یا بایامادول یا هرچیز که هم خانواده ی اون هستش رو استفاده کردی،اولا به اندازه دوز خودت بخور تا خدای نکرده تشنج نکنی…دوم وقتی می بینی حالت استفراغ میگیری،درسته جالب نیست حرفم اما باید خوشحال باشی چون مغزت اون رو پس زده و زودتر داره خارجش می کنه…خارج میشه خود به خود با مایعات خوردن و توالت رفتن…
کلا اینو میخوام بگم که:هروقت ترا گرفتی مخصوصا 200 یا 225 ، حتما حتما کنارش یه ورق دیازپام 10 و یا کلونازپام(1 یا 2 فرقی نداره) بگیر…لورازپام چیزهای دیگه نگیر چون به بخور نیستن.این دوتا که گفتم، دقیقا مثل آبِ رویِ آتشین…یعنی هم حس خوبِ حالت نئشگی خوردن ترا رو از بین میبره و هم اینکه راحت تر میتونی سکس کنی…اصلا هم انزالت دوباره زود نمیشه…چون ماده مورفین اصلی ترا جذب شده قبلا،خود بخود دیر انزال میشی…اینارو از روی تجربه چند سالم گفتم چون منم همین کارو میکردم و یکی دوبار هم به گا رفتم…که بماند…همیشه اندازه بخور
پس اگر میخوای استفراغ و … از بین بره، اووولللیین موقعی که دیدی حالت بدی داری،سریع یا کلونازپام یا دیازپامت رو بخور…تعدادش هم بستگی داره که چند تا ترا خورده باشی…مثلا برای یه دونه 225، کلا 2 تا دیازپام10 یا 3 تا کلونازپام2 عالیه و سریع حالتو جا میاره

داداش دمت گرم ناموسا… خیلی گلی… من یه اشتباهی کردم بعد اینکه سرم رفت دردبگیره مسکن کدیین و کافیین خوردم… فکر کنم بعد اون حالم یهو بد شد و پشت سر هم تهوع داشتم…

خواهش می کنم…اختیار داری عزیزم
سیلد نافیل رو بخور برای شق موندن بیشتر حتما…چون اگر حشر داشته باشی اما دیگه جونِ سیخ کردن نداشته باشی خییییییلی ضد حاله…اونو بخور حتما…من نگفتم قبل سکست دیازپامه رو هم بخور…گفتم اگر دیدی داری اذیت میشی سریع این کارو بکن داداش

دمت خیلی گرم داداش… امتحان کنم ایشالا جواب بده خدا خیرتون بده که راهنمایی کردی خیلی واسم مهمه… داروخانه که راحت دیازپام میده؟ پس ترا رو میندازه یه یه ساعت بعدش سیدنا رو هم میندازم کارهامو کردم بعدش دیدم داره میگیریتم یکی دو تا دیازو بندازم ردیف میشم پس
داداش بازم دمت گرم

1 ❤️

2019-05-25 01:51:23 +0430 +0430

سلام دوست عزیز بهتره که اگه عادت نداری صد بخوری نه ۲۰۰
شکم خالص اصلا و ابدا نخور با شکم خیلی پر هم نخور معمولی وقتی خوردی حد اقل یک لیوان اب بعدش بخور نوشیدنی گازدار و مشروبات اصلا نباید بخوری حتی یه پیک!
بعد ترا غذای سنگین مخصوصا گوشت قرمز نخور،موز نخور،سیگارو قلیون نکش اصلا،اگه باز حالت تهوع داشتی سعی کن بیشتر اب بخوری دوای دردش ابه چون ترا اب بدنو خشک می کنه

1 ❤️

2019-05-25 01:51:54 +0430 +0430

خواهش می کنم…اختیار داری عزیزم
سیلد نافیل رو بخور برای شق موندن بیشتر حتما…چون اگر حشر داشته باشی اما دیگه جونِ سیخ کردن نداشته باشی خییییییلی ضد حاله…اونو بخور حتما…من نگفتم قبل سکست دیازپامه رو هم بخور…گفتم اگر دیدی داری اذیت میشی سریع این کارو بکن داداش

دمت خیلی گرم داداش… امتحان کنم ایشالا جواب بده خدا خیرتون بده که راهنمایی کردی خیلی واسم مهمه… داروخانه که راحت دیازپام میده؟ پس ترا رو میندازه یه یه ساعت بعدش سیدنا رو هم میندازم کارهامو کردم بعدش دیدم داره میگیریتم یکی دو تا دیازو بندازم ردیف میشم پس
داداش بازم دمت گرم

عزیزم قاعدتا نیم ساعت قبل سکست که سیلد نافیل رو بخور…داروخونه اصلا اصلا دیازپام نمیده بدون نسخه…شاید دیازپام2 بده که اصلا به دردت نمیخوره…فقط ترا رو حدود یه ساعت زودتر از سیلدنافیله بخور تا جذب بشه مورفینش…برای گرفتن دیازپام یا کلونازپام هم باید بری بازار…اهل تهرانی؟

ای داد پس چیکار کنم؟ تهران نیستم … والا نهایت من از عطاری تونستم ترا بگیرم فکر نمیکنم دیگه دیازپام داشته باشن… شما تهران جایی سراغ داری؟

1 ❤️

2019-05-25 02:01:18 +0430 +0430
نقل از: زوجیم سلام دوست عزیز بهتره که اگه عادت نداری صد بخوری نه ۲۰۰ شکم خالص اصلا و ابدا نخور با شکم خیلی پر هم نخور معمولی وقتی خوردی حد اقل یک لیوان اب بعدش بخور نوشیدنی گازدار و مشروبات اصلا نباید بخوری حتی یه پیک! بعد ترا غذای سنگین مخصوصا گوشت قرمز نخور،موز نخور،سیگارو قلیون نکش اصلا،اگه باز حالت تهوع داشتی سعی کن بیشتر اب بخوری دوای دردش ابه چون ترا اب بدنو خشک می کنه

این دوستمون راست میگه…اینم یادم رفت بگم…اصلا اصلا و به هیچ وجه باهاش هیچ نوع مشروبی نخور…چه عرق چه ویسکی یا هر چی خلاصه…ضد همدیگه ان.دوزت باید دستت بیاد…ولی خب میگی فعلا 1 دونه 200 اوکیت می کنه که معلومه دوزت یه دونه 200 هستش…شکم خالی هم اصلا نخور…با شکم پرهم که اصلا نمیشه سکس کرد…چه برسه اینم بخوری روش :)

ممنونم… پس نوشیدنی خاصی نخورم… یکی گفت چون فشارت میوفته گیج میری و حالت تهوع میگیری درسته؟ خوب آب قند خوبه؟ یا مثلاً آب میوه ‌های آماده یا مثلا‌ بعدش کمپوت آناناس اینها بهتر نمیکنه حال آدمو؟

1 ❤️

2019-05-25 09:59:16 +0430 +0430

نباید حالت به هم بخوره و علتش دوز بالای استفادست . دوزت رو 50 تا 100 میلی کمتر کن تا دچار تهوع نشی .

1 ❤️

2019-05-25 10:08:56 +0430 +0430

داداش ترا 200 خیلی سنگینه و اگه زیاد بخوری امکان سنگکوب داره به نظرم 100 بخوری بهتره بازم خودت میدونی

1 ❤️

2019-05-25 10:15:54 +0430 +0430

قرص اسنترا ۵۰ رو بگیر امتحان کن یکی دو ساعت قبل از نزدیکی بخور

1 ❤️

2019-05-25 10:16:03 +0430 +0430

سلام داداش
ترا قرمز ناخالصیش بیشتره ولی تاخیری بهتری داره به همین خاطر استفراغ داره که البته خوبه چون از بدنت خارج میشه
ترا سفید بگیر مارک ایفل بهترین مدله استفراغ نداره…در کل ترا 200 و کامل نخور چون بدنت عادت میکنه و مجبوری بری دوز بالاتر ک خطرناکه…برای استفراغشم بعد ارضات سعی کن ی قرص ضد تهوع بخوری…اصلا با شکم خالی و یا پر نخور…درکنارش هیچ ماده ی دیگه ای مثه الکل نیکوتین سیگار و… اینا مصرف نکن چون اگه بدنت کشش نداشته باشه خدایی نکرده اوردوز میکنی…در کل ابم زیاد بخور خیلی زیاد ک خشکی بدنو جبران کنه…سیدنا هم سعی کن 50 بخوری چون خوده سیدنا سر درد میاره…

1 ❤️

2019-05-25 10:47:52 +0430 +0430

دوست عزیز به عنوان یه مصرف کننده ترامادول حرف منوبادقت گوش کن.من بخاطر مصرف ترامادول تمام زندگیموسلامتیم روباختم طوری که الان شدم یه مرده متحرک و الان تریاک مصرف میکنم.اینجوری بهت بگم روزی شیش گرم تریاک استفاده کن ولی ترامادول مصرف نکن حتی ماهی یه دونه.اثارمخرب ترامادول به حدی زیاده که میتونه شنوایتوازت بگیره باعث وزوز شدیدگوش بشه کبد وکلیه ات روازکاربندازه اعتمادبنفس وچهرت روداغون کنه وترک کردنشم به حدی سخته که تامرزجنون میبرتت.بعدشم لذت واقعی سکس روازت میگیره.یه پارتنرپیداکن مشکلت روبهش بگو .زیادباهاش سکس کن بایدبه طرفت بگی زود ارضامیشم بعدازیه مدت بهترمیشی شاید الان نفهمی من چی میگم بامصرف هفته ای دونه ترامادول کم کم به جایی میرسه که روزی یه بسته مصرف خواهی کرد برا رفع خماریت.شیره وتریاک مصرف کن حداقل.کلا با همه نوع قرص ومواد مخالفم ولی هرچی مصرف میکنی ترامادول وشیشه مصرف نکن که بعدا فقط بدبختی وپشیمونی نصیبت میشه

2 ❤️

2019-05-25 10:54:31 +0430 +0430

دویست زیاده خوب صد بخور کافیه من چهار سال ترا خوردم سالهای آخر دوست میخوردیم چه خبره مگه خب واسه همین بلتد نمیشه دیگه اگه میخوای حالتم اوکی باشه دو تا پنجاه با فاصله بخور

2 ❤️

2019-05-25 10:55:55 +0430 +0430

اگه قرصی به اسم ترامادول اختراع نمیشد من الان یکی ازخوشبخترین ادمای ایران بودم.هروقت مطلبی ازاین قرص میخونم عصابم شدید بهم میریزه و تمام بلاهایی ک این قرص سرم اورد ازجلوچشمام ردمیشه.کاش حداقل دسترسی ب این قرص بحدی سخت بود که واسه بدست اوردنش باید هفت خان رو رد میکردم

2 ❤️

2019-05-25 10:58:39 +0430 +0430
نقل از: hamid13676 دویست زیاده خوب صد بخور کافیه من چهار سال ترا خوردم سالهای آخر دوست میخوردیم چه خبره مگه خب واسه همین بلتد نمیشه دیگه اگه میخوای حالتم اوکی باشه دو تا پنجاه با فاصله بخور

برادر هیچکس رو ب خوردن این سرطان تشویق نکن حتی دراین حد ک بگی بجادوست صد بخور.خودتم برو یه چکاپ انجام بده بخصوص کبدو کلیه هات

2 ❤️

2019-05-25 11:12:42 +0430 +0430

ترا صد بخور…زیاد بهت فشار نمیاره…در ضمن معدت نه زیاد پر باشه…نه خالی…متعادل باش…مراقب باش…ترامادول از کراک خطرناکتره

2 ❤️

2019-05-25 11:28:43 +0430 +0430

داداش چ کاریه 200 بخوری ک حالتو بد کنه?!
خب دوز پایین ترشو بخور یا همون 200رو نصفشو بخور
بیخوابی و خستگی قبل سکستم بی تاثیر نبوده تو اون حال قرصم خوردی نئشه شدی خب راست نمیشه دیگ
1قبل سکست استراحت کافی کن
2دوز تراتو بیار پایین
:)

1 ❤️

2019-05-25 12:06:15 +0430 +0430

دوستانه میگم نخور یعنی بدترین ماده روان گردان تو کل کره خاکی

1 ❤️

2019-05-25 12:46:32 +0430 +0430

چه خبره 200 ؟؟؟ یه قرص رو 4 بار میندازن معتاد 2 ساله نیستی که یکیو کامل بندازی
یک چهارم قرص جواب میده از روش هم یه لیوان چایی بخور البته رفته رفته باید بیشترش کنی مثلا بعد چند ماه که همون اعتیاد هست
دوست من در جریان این که چند بار مصرف کردی نیستم ولی همون 1/4 بنداز دفه اول بعد رو همون بمون بعد یه مدت اگه دیدی اثر نداره نصف قرص بنداز ولی دیگه بیشترش نکن هیچ وقت
هر بارم لازم نیست برای سکس بندازی اثر اعتیادش مشهود میشه
هر از گاهی بنداز که همون 1/4 هم اثر کنه مثلا ماهی یکبار و مواظب اعتیادش باش که خیلی خانمانسوز هست ترامادول
میتونی همراهش ویزارسین 100 بندازی که سیلدنافیل خارجیش هست یا ارکتو که هندیش هست و ارزونتره داروخانه ها هم دارن
ایرانی ها بدرد نمیخورن
قرص های دیگه هم مثل داپوکستین هستن میتونی استفاده کنی که کمی گرون هست حدود 45 تومان بد نیست
ولی بازم میگم مواظب اعتیاد ترامادول باش
با تموین به مرور میبینی بدون قرص و اینا میتونی سکس نیم ساعت داشته باشه ،سکس فقط پشت سر هم تلنبه زدن نیست
موفق باشی دوست عزیز

2 ❤️

2019-05-25 12:52:38 +0430 +0430

فقط کافیه نصف ترامادون۲۰۰ رو بخوری، اونم یکساعت قبل سکس، بیشتر طول بکشه راست نمیشه

1 ❤️

2019-05-25 12:52:55 +0430 +0430

ی قرص ۵۰ سیلد نایل با نصف ترا یعنی ۱۰۰ میلیگرم دو یا سه ساعت قبل از سکس بخور…معده نباید خیلی پر باشه تا بهتر اثر کند

1 ❤️

2019-05-25 12:56:53 +0430 +0430

لبنیات هرجورش نعشگی رو میبٌره، چیزای ترش هم همینطور، یه کاسه ماست حالت تهوعتو خوب میکنه،یا یه پک آبلیمو

1 ❤️

2019-06-02 03:10:12 +0430 +0430

دوست عزیز بهتره یه دارو یا هرچیز دیگه برای دیر انزالی مصرف کنی ،من پرسنل مرکز درمانی هستم،خدا شاهده دیدم خودم طرف با یه ترامادول 100 مصرف کردن فوت کرده ،قسم خوردم که باور کنی چون یه لذت ودیروزود وکمتروبیشترش ارزش نداره بخاطرش با جونت بازی کنی

0 ❤️

2019-06-02 03:16:30 +0430 +0430
نقل از: Maloos_Hashari چه خبره 200 ؟؟؟ یه قرص رو 4 بار میندازن معتاد 2 ساله نیستی که یکیو کامل بندازی یک چهارم قرص جواب میده از روش هم یه لیوان چایی بخور البته رفته رفته باید بیشترش کنی مثلا بعد چند ماه که همون اعتیاد هست دوست من در جریان این که چند بار مصرف کردی نیستم ولی همون 1/4 بنداز دفه اول بعد رو همون بمون بعد یه مدت اگه دیدی اثر نداره نصف قرص بنداز ولی دیگه بیشترش نکن هیچ وقت هر بارم لازم نیست برای سکس بندازی اثر اعتیادش مشهود میشه هر از گاهی بنداز که همون 1/4 هم اثر کنه مثلا ماهی یکبار و مواظب اعتیادش باش که خیلی خانمانسوز هست ترامادول میتونی همراهش ویزارسین 100 بندازی که سیلدنافیل خارجیش هست یا ارکتو که هندیش هست و ارزونتره داروخانه ها هم دارن ایرانی ها بدرد نمیخورن قرص های دیگه هم مثل داپوکستین هستن میتونی استفاده کنی که کمی گرون هست حدود 45 تومان بد نیست ولی بازم میگم مواظب اعتیاد ترامادول باش با تموین به مرور میبینی بدون قرص و اینا میتونی سکس نیم ساعت داشته باشه ،سکس فقط پشت سر هم تلنبه زدن نیست موفق باشی دوست عزیز

آفرین ،اعتیاد به دارو کثیفترین نوع اعتیاد هست خصوصا ترامادول که بسیار خطرناک هست در کل اعتیاد به مواد مثل تریاک وهروئین شرف داره به اعتیاد به دارو

0 ❤️

2019-06-02 04:51:59 +0430 +0430

باید چایی بخوری.مایعات بخوری حالت بد نمیشه

1 ❤️

2019-06-02 05:39:27 +0430 +0430

سلامبر همه
قرص ترا سفید یا همون تو بازار بهش میگن گچی اینو حداقل باید ۵ ساعت قبل سکس مصرف کنی تا جواب بگیری بالای نیم ساعت کار میکنی خودت هم خسته میشی و التت سفت میشه اما اگه یک یا دوساعت بعد مصرف سکس کنی التت مال خودت نیس نصف و نیمه بلند میشه خودم مصرف میکنم برا سکس

قرص ترا قرمز رنگ
این قرص رو شبیه به قرص سفید هست اما ۸ ساعت وقت میخواد تا فعالیت خودشو نشون بده خودم هم اولین بارها یک ساعت یا دوساعت قبل سکس مصرف میکردم التم مال خودم نبود نه بیدار بود نه خواب ابم هم نمیاد اما بعد ۸ ساعت از مصرف بعد از نصیحت یکی از دوستان رفتم روکار تا لذت بردم حداقل ۶ ساعت قبل سکس بازم خوبه قبل از این مدت فقط دیوونه کنندس ۶ ساعت با دختر مردم خوابیدم اون زمان و نه التم بلند شد نه ابم اومد?

اما قرص تاخیری طلایی معرکن اینا مخصوص سکس هستن بدون سردرد یا کمترین سر درد یک ساعت یا دوساعت قبل سکس که بخوری شنگولی با نیم لیتر برا هر قرص استفاده کن تا زود تو شکمت قرصه منفجر بشه و فعالیتشو انجام بده این قرص رو نباید کامل مصرف کنی فوق فوقش نصف قرص

میتونید راحت ترین روش خرید این قرص رو از سایت دیوار بخرید با نوشتن کلمه تاخیری
قرص هایی مثل کینگ دول وگادول طلایی هستن عالین

1 ❤️

2019-06-04 04:06:10 +0430 +0430

آقا وجدانن دم همگی گرم… وقت میذارید راهنمایی میکنید
ممنونم واقعا… الان فقط یه سوالی پیش اومد…
در کل بعد ترا چه 100 یا حالا 200 چقدر زمان میبره تا بهترین عملکرد رو داشته باشه؟
یه سری میگن نیم ساعت بعد از مصرف بره رو کار… یه سری یک ساعت میگن
بعضی ها هم میگن 3 ساعت… یکی از دوستان هم که الان گفتش 5-6 ساعت…
کدومش درست تر هستش؟
بهترین تاخیر رو چند ساعت بعد مصرف میده؟

0 ❤️

2019-06-04 04:14:22 +0430 +0430

پـاشو بـرو دکـتر راحـت کـن خـودت رو بـره ول کن این داستانارو D:

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «