قدرتمند ترین موجود روی زمین

1398/01/03

سلام به همه دوستان و آشنایان

نمیدونم تا الان کسی این تاپیک رو زده یا نه. من گفتم بزنم ببینم نظراتتون چیه.

فرض کنید یک روز از خواب بلند شدید و می بینید قدرتمند ترین موجود دنیا هستید.تمام قدرت هایی که هیچ موجودی روی این کره خاکی نداره از آن شماست. قدرت هایی مثل کنترل ذهن همه ی مردم ، کنترل زمان ، سفر در زمان ، تبدیل شدن به هر موجودی و به طور کلی هر قدرتی که فکرشو بکنید.

دوست داشتید چه کارهایی انجام بدید؟ من خودم خیلی اوقات شب ها قبل از خواب بهش فکر میکنم و خودمو با همچین قدرت هایی تصور میکنم.

شما هم خودتونو توی یه همچین حالتی تصور کنید و نظراتتونو بگید. جوابگوی نظراتتون هستم. منتظرتون هستم

6243 👀
6 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-03-23 12:36:23 +0430 +0430

الله و تمام ادیان را تمام و کمال از خاک کرۀ زمین پاک می کردم

بعد از اتمام ماموریت میرفتم سراغ جولیا رابرتز.

2019-03-23 12:39:03 +0430 +0430
نقل از: هنرمند_بی_هنر مِلِچ مِلِچ مِلِچ نسل بشر را از بین میبردم

اون وقت خودت هم از بین میرفتی

0 ❤️

2019-03-23 12:41:08 +0430 +0430
نقل از: یک_لاشی_ناشناخته با قدرتام زن ها رو مجبور میکنم بهم کون بدن مگرنه میکشمشون ? ?

از شوخی گذشته اینکه آدم قویترین موجود دنیا باشه باعث افسردگی و احساس تنهایی میشه و همه یکجور دیگه بهت نگاه میکنند
اما خب میشه بااین قدرت ها خیلی حال کرد و اگه قدر اونارو بدونیم و ازش درست استفاده کنیم خیلی خوبه و باعث میشه یک ادم مفید باشی.

درسته. من خودمو وقتی توی این حالت تصور میکنم میبینم خب اگر همه چیز برای من باشه و همونطوری باشه که من میخوام واقعا دیوانه کننده میشه زندگی.

0 ❤️

2019-03-23 12:42:17 +0430 +0430
نقل از: هنرمند_بی_هنر
نقل از: adam.he

مِلِچ مِلِچ مِلِچ میدانم

خب هدفت چیه از اینکه همه و حتی خودتو از بین ببری؟

0 ❤️

2019-03-23 12:44:35 +0430 +0430

مِلِچ مِلِچ مِلِچ میدانم

خب هدفت چیه از اینکه همه و حتی خودتو از بین ببری؟

مِلِچ مِلِچ مِلِچ نجات کره ی زمین

خب وقتی قدرت هات بی نهایت باشه میتونی بدون از بین بردن بشریت کره زمین رو نجات بدی

0 ❤️

2019-03-23 12:49:31 +0430 +0430
نقل از: Ho3eiinn هیچی

وا. مگه میشه. خب چرا از قدرت هات استفاده نمیکردی؟ می تونستی به هرچی که بخوای برسی

0 ❤️

2019-03-23 12:53:45 +0430 +0430

دوست داشتم به وقایع تاریخی سفر کنم تا اونا رو از نزدیک ببینم

2 ❤️

2019-03-23 16:48:58 +0430 +0430

یه کشور واسه خودم درست میکردم حدف آین کشورم فتح ستارگان

1 ❤️

2019-03-23 17:15:12 +0430 +0430

من یکی از چیز هایی که خودم همیشه تو رویام میبینم اینه که نزاشتم کسی از قدرتام با خبر بشه و به شکل های مختلف درمیام و هر لحظه یه بیوگرافی برای خودم دارم و خیلی خیلی چند شخصیتیم. با قدرت کنترل ذهن همه مردم هم از همه ی علوم آگاهم و با قدرت کنترل زمان زمان رو نگه میدارم یا خیلی کند میکنم و چون زمان ایستاده میتونم کارهایی انجام بدم در مکان هایی که در حالت عادی نمیشه انجام داد. مثلا در حالت عادی نمیشه خیلی از اشخاص و چهره ی مشهور و معروف از نزدیک دید. اما وقتی زمان ایستاده و کسی نمیتونه جلوتو بگیره میشه.با قدرت سفر در زمان به زمان های گذشته برم و به قول همون دوستمون وقایع تاریخی رو از نزدیک ببینم. مثلا در رویا میبینم که چون رویین تنم و بدنم فنا ناپذیره میتونم وسط قارچ انفجار هسته ای ژاپن باشم و همه چی رو از نزدیک ببینم. وخیلی چیزهای دیگه

1 ❤️

2019-03-23 17:23:34 +0430 +0430

فقط سکس ?

5 ❤️

2019-03-23 20:06:13 +0430 +0430
نقل از: god...

من یکی از چیز هایی که خودم همیشه تو رویام میبینم اینه که نزاشتم کسی از قدرتام با خبر بشه و به شکل های مختلف درمیام و هر لحظه یه بیوگرافی برای خودم دارم و خیلی خیلی چند شخصیتیم. با قدرت کنترل ذهن همه مردم هم از همه ی علوم آگاهم و با قدرت کنترل زمان زمان رو نگه میدارم یا خیلی کند میکنم و چون زمان ایستاده میتونم کارهایی انجام بدم در مکان هایی که در حالت عادی نمیشه انجام داد. مثلا در حالت عادی نمیشه خیلی از اشخاص و چهره ی مشهور و معروف از نزدیک دید. اما وقتی زمان ایستاده و کسی نمیتونه جلوتو بگیره میشه.با قدرت سفر در زمان به زمان های گذشته برم و به قول همون دوستمون وقایع تاریخی رو از نزدیک ببینم. مثلا در رویا میبینم که چون رویین تنم و بدنم فنا ناپذیره میتونم وسط قارچ انفجار هسته ای ژاپن باشم و همه چی رو از نزدیک ببینم. وخیلی چیزهای دیگه

من فکر میکردم فقط خودم از این کارا میکنم ?

فکر نکن پودرتو عوض کن

0 ❤️

2019-03-23 20:11:45 +0430 +0430
نقل از: earthking (dash)دنیا رو بدون کیر میساختم اینکه همه چیزا اخرش به سکس و کیر و کص ختم نشه

اون وقت تناوب نسل از بین میرفتا. بعدشم کلا زندگی بی معنا میشد

0 ❤️

2019-03-23 20:15:03 +0430 +0430
نقل از: earthking
نقل از: earthking (dash)دنیا رو بدون کیر میساختم اینکه همه چیزا اخرش به سکس و کیر و کص ختم نشه

🙄ن دیگه یجوری درست میکردم بچه هارو لک لکارو بیارن

آها. میگم گرده افشانیم خوب بودا. یه جور تنظیم میکردی همه زنا بهار حامله بشن

1 ❤️

2019-03-23 20:18:45 +0430 +0430

(clap)اینم ایده ایه ولی قبول کنین دنیا بدون کیر و کص جای بهتری بود

نه اتفاقا اینجوری بهتره. چون حداقل در اینصورت معیاری هست برای سنجش میزان انسانیت. برای سنجش میزان اخلاق و شرف

1 ❤️

2019-03-23 20:27:23 +0430 +0430

نه اتفاقا اینجوری بهتره. چون حداقل در اینصورت معیاری هست برای سنجش میزان انسانیت. برای سنجش میزان اخلاق و شرف

(dash)اخلاق و شرف و اینا جایی معنا میده که حیوانیتت رو کاملا برطرف کنی و نیازی بهشون نداشته باشی
آدمی که نون شکمشو بزور پیدا میکنه لباس تنشو از سر اجبار بی لباسی فقط نو میکنه هنوز تو حیوانیتش مونده نمیشه ازش انتظار داش وقتی کص دید خودشو کنترل کنه

نه نشد. تو خودتو خیلی دست کم گرفتی. اینو کسی میگه که بی اراده باشه و به خودش اعتقادی نداشته باشه. خیلی ببخشید ولی من فکر میکنم شما خیلی ضعیفی از لحاظ روحیات

0 ❤️

2019-03-23 20:40:22 +0430 +0430
نقل از: Angel_of_Death

(dash)اخلاق و شرف و اینا جایی معنا میده که حیوانیتت رو کاملا برطرف کنی و نیازی بهشون نداشته باشی
آدمی که نون شکمشو بزور پیدا میکنه لباس تنشو از سر اجبار بی لباسی فقط نو میکنه هنوز تو حیوانیتش مونده نمیشه ازش انتظار داش وقتی کص دید خودشو کنترل کنه

شما خواستی وحشی گری رو شرح بدی ولی هر جور دقت میکنم نمیتونم بین چنین افرادی که نام بردی و وحشی گری رابطه ای پیدا کنم.
تن آدمی شریفست به جان آدمیت /نه همین لباس زیباست نشان آدمیت

اگر آدمی به چشمست و دهان و گوش و بینی/
چه میان نقش دیوار و میان آدمیت

خور و خواب و خشم و شهوت شغبست و جهل و ظلمت/ حیوان خبر ندارد ز جهان آدمیت

به حقیقت آدمی باش وگرنه مرغ باشد/ که همین سخن بگوید به زبان آدمیت ?

آقا شما تو کله من چیکار میکنی؟ من میخواستم این شعر رو بنویسم. ای بابا. چرا مسئولین پیگیری نمیکنن؟

1 ❤️

2019-03-23 20:44:23 +0430 +0430

شما خواستی وحشی گری رو شرح بدی ولی هر جور دقت میکنم نمیتونم بین چنین افرادی که نام بردی و وحشی گری رابطه ای پیدا کنم.
تن آدمی شریفست به جان آدمیت /نه همین لباس زیباست نشان آدمیت

اگر آدمی به چشمست و دهان و گوش و بینی/
چه میان نقش دیوار و میان آدمیت

خور و خواب و خشم و شهوت شغبست و جهل و ظلمت/ حیوان خبر ندارد ز جهان آدمیت

به حقیقت آدمی باش وگرنه مرغ باشد/ که همین سخن بگوید به زبان آدمیت ?

آقا شما تو کله من چیکار میکنی؟ من میخواستم این شعر رو بنویسم. ای بابا. چرا مسئولین پیگیری نمیکنن؟

از اتاق فرمان اشاره کردن بجنب جا نمونی منم جنبیدم ?

آها. خب پس حله. مشکل برطرف شد

0 ❤️

2019-03-23 20:56:55 +0430 +0430
نقل از: im_Vivi سیاره جدید بدون نقص میساختم و موجودات بی نقص و بدون اشتباه خلق میکردم

دوست عزیز خیلی از فلاسفه تعریف خوبی و بدی رو در کنار هم انجام میدن
تا بد نباشه خوب معنی پیدا نمیکنه و خوب صد درصد و یا بد صد درصد وجود نداره

1 ❤️

2019-03-23 21:00:02 +0430 +0430

من بیشترین و بهترین سرگرمیم این هست که بدونم توی ذهن اطرافیانم چی میگذره
خصوصا اونهایی که بهم‌نزدیکن و در ظاهر خیلی دوسم دارن ولی دوست دارم بدونم آیا در باطن هم همینطوره
یک جمله معروفی هست که وقتی حقیقتو بدونی گوش دادن دروغ های دیگران خیلی لذت بخشه دوست دارم این لذتو تجربه کنم

2 ❤️

2019-03-23 21:02:31 +0430 +0430
نقل از: Arta29 من بیشترین و بهترین سرگرمیم این هست که بدونم توی ذهن اطرافیانم چی میگذره خصوصا اونهایی که بهم‌نزدیکن و در ظاهر خیلی دوسم دارن ولی دوست دارم بدونم آیا در باطن هم همینطوره یک جمله معروفی هست که وقتی حقیقتو بدونی گوش دادن دروغ های دیگران خیلی لذت بخشه دوست دارم این لذتو تجربه کنم

من یه آبانیم و اصلا یکی از ویژگی های آبانی این هستش که وقتی حقیقت رو میدونن از طرف سوال میپرسن تا ببین اون چی میگه. منم از این کار لذت میبرم

1 ❤️

2019-03-23 21:04:18 +0430 +0430

مطمئن باش در اولین اقدام چندین میلیون نفرو ب حدی ک بشر هنوز کشفش نکرده تا ابد عذاب می دادم.قطعا همه ی این آدمارو نمیشناسم اما همین الان چنتا آدم توی ذهنم دور می زنن.در دومین اقدام تمامی دین داران را ب حماقتشون پی می بروندم تا بفهمن چقد احمق بودن و آدم های شارلاتانی مثل محمد و مسیح و …چطوری اینهارو سر کار گذاشتن در حالی ک سال ها قبل مرده اند

1 ❤️

2019-03-23 21:07:52 +0430 +0430
نقل از: Adolf_hittler مطمئن باش در اولین اقدام چندین میلیون نفرو ب حدی ک بشر هنوز کشفش نکرده تا ابد عذاب می دادم.قطعا همه ی این آدمارو نمیشناسم اما همین الان چنتا آدم توی ذهنم دور می زنن.در دومین اقدام تمامی دین داران را ب حماقتشون پی می بروندم تا بفهمن چقد احمق بودن و آدم های شارلاتانی مثل محمد و مسیح و ....چطوری اینهارو سر کار گذاشتن در حالی ک سال ها قبل مرده اند

و اگر به خودت ثابت میشد که محمد و مسیح و پیامبرا راست بودن و واقعا دین هست و خدا وجود داره اون مارو آفریده و هرچی اسلام یا مسحیت میگه راسته چی؟اون وقت چیکار میکردی؟ میدونم الان میخوای بگی ثابت نمیشه. اما فرض کن ثابت بشه

1 ❤️

2019-03-23 21:10:10 +0430 +0430

راجع به سوالت به نظر من با این توضیح شما از قدرت ها بهتر بود میگفتید که اگه به جای خدا قرار میگرفتید چیکار میکردید،
و جواب من اینه با همون قابلیت کنترل ذهن و کارای خیلی مهم دیگه در همین رابطه فقط یک کار میکردم اونم از بین بردن هرگونه بدی کردن انسان ها به هم نوع یا غیر هم نوع حتی حیوانات بود به نحوی که هیچ انسانی با پاک شدن ذهن حتی تصور و درکی از بدی نداشته باشه که بعداً دوباره بدی کنن فقط همین.
مرسی داداشم سوال خوبی پرسیدی دوسدارم همه صادقانه حرف دلشونو در جواب بگن و اینکه تو چند سالی که شهوانی میام بیش از ده سال فکر کنم تا حالا ۲ یا ۳ تا تاپیک جواب دادم با تاپیک شما ۲ یا ۳ تا در این حد سوالت خوب بود البته اگه همه حقیقت رو بگن و اگه شد سوالت هم اصلاح کن بجاش بگو بجای خدا قرار میگرفتید

1 ❤️

2019-03-23 21:11:22 +0430 +0430

میرفتم آمریکا میگفتم نیمه اول تموم شد حالا شما نیمه دوم باید برید ایران زندگی کنید ?

3 ❤️

2019-03-23 21:14:30 +0430 +0430

تمام سیاستمداران و دولت هارو نابود میکردم تمام ادیان و اون افرادی که به زور مردمو به اعتقادات کیری مجبور میکردن از بین میبردم و میزاشتم مردم مجبور به کاری که نمیخوان نشن و تو ازادی زندگی کنن با صلح زندگی کنن و نظام سرمایه داری رو هم از بین میبردم

1 ❤️

2019-03-23 21:17:05 +0430 +0430
نقل از: vahid-luxuryveichle راجع به سوالت به نظر من با این توضیح شما از قدرت ها بهتر بود میگفتید که اگه به جای خدا قرار میگرفتید چیکار میکردید، و جواب من اینه با همون قابلیت کنترل ذهن و کارای خیلی مهم دیگه در همین رابطه فقط یک کار میکردم اونم از بین بردن هرگونه بدی کردن انسان ها به هم نوع یا غیر هم نوع حتی حیوانات بود به نحوی که هیچ انسانی با پاک شدن ذهن حتی تصور و درکی از بدی نداشته باشه که بعداً دوباره بدی کنن فقط همین. مرسی داداشم سوال خوبی پرسیدی دوسدارم همه صادقانه حرف دلشونو در جواب بگن و اینکه تو چند سالی که شهوانی میام بیش از ده سال فکر کنم تا حالا ۲ یا ۳ تا تاپیک جواب دادم با تاپیک شما ۲ یا ۳ تا در این حد سوالت خوب بود البته اگه همه حقیقت رو بگن و اگه شد سوالت هم اصلاح کن بجاش بگو بجای خدا قرار میگرفتید

خیلی ممنونم از لطف شما دوست عزیز. بله منم اولش میخواستم همینوبگم. بپرسم اگر جای خدا قرار میگرفتید. اما با خودم فکر کردم شاید کسانی که خدا رو قبول داشته باشن از دیدن این حرف من نارحت بشن. آخه خدا که از جنس ماده نیست. خدا رو نمیشه تو تصورات گنجوند به خاطر همین گفتم همین انسان و در همین کالبد با قدرت هایی که شناخته شده یا ساخته شده توسط ذهن بشر هستش باشه بهتره. قدرت خدا مطلقه و ما از خیلی از قدرت هاش خبر نداریم. به هر حال خیلی ممنونم از پست خوبی که گزاشتی

0 ❤️

2019-03-24 06:25:45 +0430 +0430
نقل از: Adolf_hittler مطمئن باش در اولین اقدام چندین میلیون نفرو ب حدی ک بشر هنوز کشفش نکرده تا ابد عذاب می دادم.قطعا همه ی این آدمارو نمیشناسم اما همین الان چنتا آدم توی ذهنم دور می زنن.در دومین اقدام تمامی دین داران را ب حماقتشون پی می بروندم تا بفهمن چقد احمق بودن و آدم های شارلاتانی مثل محمد و مسیح و ....چطوری اینهارو سر کار گذاشتن در حالی ک سال ها قبل مرده اند

و اگر به خودت ثابت میشد که محمد و مسیح و پیامبرا راست بودن و واقعا دین هست و خدا وجود داره اون مارو آفریده و هرچی اسلام یا مسحیت میگه راسته چی؟اون وقت چیکار میکردی؟ میدونم الان میخوای بگی ثابت نمیشه. اما فرض کن ثابت بشه

احتمال زیاد مسیحی میشدم

1 ❤️

2019-03-24 06:41:53 +0430 +0430

اوضاع کشورو به زور و با زور درست میکردم!میدونم احترام از روی ترس غیرممکنه که چیز خوبی باشه ولی خب،هدف وسیله رو توجیه میکنه!

بعدم اوضاع دنیا رو درست میکردم،کشورهای دنیارو کمتر میکردم و بزرگتر،با متحد کردن کشورهای دنیا و متحد کردن کشورها بر اساس اکثریت اقوام،البته معنی اینکار نسل کشی و اخراج بقیه اقوام نبود و فقط دادن اجازه برای پیشرفت فرهنگ غالب بود…و کلا سرجمع ده تا کشور میساختم تو دنیا!اصن تجمع بیش از ده کشور روی کره زمین ممنوع!:(:(

اها،امریکا و اسراىیل رو از روی زمین محو میکردم تا نصف مشکلات بشر حل بشه!بقیه مشکلاتم با نابود کردن ذخایر سلاح های کشتارجمعی و تقسیم عادلانه منابع در کشورها و برقراری عدالت اجتماعی حل میکردم…تازه جانیا و مجرماشون رو هم تو اردوگاه های کار به منظور تولیدات عام المنفعه به شکر خوردن و جبران جنایاتشون مینداختم!

و البته برای اینکه فکر میکنم خیلی کاردرستم همه مخالفانم رو از نظر تىوریک میگاییدم!مخصوصا مذهب زده هاشون رو!

2 ❤️

2019-03-24 06:50:05 +0430 +0430

اول از همه یه گروه تشکیل میدادم بدشم داعشو … و عواملشون رو نابود میکردم بعدم شروع به گرفتن کل دنیا برای ایجاد صلح واقعی میکردم میدونین چون اگر کل دنیا یک کشور واحد باشه دیگه نه جنگی هست نه گرونی نه تجاوز یه مال کسی دزدی و قتل و قارت و کلا همه چیز به حداقل ترین حالت ممکن میرسه و اگر مشکلی هم باشه برا کل مردمه دنیاست ? ? ?

2 ❤️

2019-03-24 07:09:04 +0430 +0430

فکر نکن پودرتو عوض کن

قضیه پودر چیه ؟

تبیلغ سافتلن رو ندیدی؟ میگه فکر نکن پودرتو عوض کن

1 ❤️

2019-03-24 07:23:35 +0430 +0430

فکر نکن پودرتو عوض کن

قضیه پودر چیه ؟

تبیلغ سافتلن رو ندیدی؟ میگه فکر نکن پودرتو عوض کن

نه من تلویزیون نمیبینم ولی عجب کسشعری گفتن

چه جالب منم نگاه نمیکنم. اما خب یه مدت پیچیده بود تو فضای مجازی منم اونجا دیدم.البته من یه بار شانسی تلویزیون داشتم نگاه میکردم. اون تبلیغه هست زنه اول از جنبه منفی نگاه میکنه بعدش جنبه مثبت رو نشون میده. اونم دیدم. خیلی خوب بود

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «