قماررر و درامد

1398/02/03

سلام ب همه دوستان عزیز میخواستم بدونم این قمار چیه من ۵سالع بازی میکنم ب قرآن گیج شدم و خسته نمی‌دونم چیکار کنم هنوزم نتوسنتم درکش کنم …من الان کازینو آنلاین رولت بازی میکنم هی میبرم هی میبازم خسته شدم همون لحظه قسم میخورم میام اما فردا باز میام بر عکس بعضیاا برد من خیلی بیشتر از باختمه ولی نمیتونم خودمو نگ دارم همشو تو پنج دقیقه میبازم مثلاً امروز یک میلیون و هشتصد بردم چهار ساعت بازی کردم اما همشو تو پنج دقیقه باختم حالا جدا از اینا دوستان آشنا ب کازینو آنلاین خب سوالم اینه آیا رولت آنلاین با دیلر زنده قابل اعتماده یعنی تقلبی توش نبست؟؟و چطوری خودتونو وقتی قمار میبرین کنترل میکنین دست میکشین

978 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-04-23 14:32:04 +0430 +0430

این نظر به این خاطره ک اگه کسی نظر داد نوتیفیکیشنشم برا من بیاد

1 ❤️

2019-04-23 14:38:46 +0430 +0430

بنظر واسه تبلیغ اومدی تا چیزی دیگه

1 ❤️

2019-04-23 14:42:06 +0430 +0430
نقل از: haamed khan بنظر واسه تبلیغ اومدی تا چیزی دیگه

مگه لینک گذاشتم یا گفتم قمار کنین ک ص ک ش خان اعصابم بدجور خرابه پس ز ر ن ز ن

0 ❤️

2019-04-23 14:42:17 +0430 +0430

من یه نرم افزار گرفتم خیلی خوب درامدتو تنظیم میکنه و نمیذاره بری رو دور خرکی.برو پیجش تو اینستاگرام ببین میگه یک و خورده ای بیا من پونصد تومن بهت میدم.اسمش اینه پیجش:
Roulette_yab

0 ❤️

2019-04-23 14:44:15 +0430 +0430
نقل از: Username6ak47209 من یه نرم افزار گرفتم خیلی خوب درامدتو تنظیم میکنه و نمیذاره بری رو دور خرکی.برو پیجش تو اینستاگرام ببین میگه یک و خورده ای بیا من پونصد تومن بهت میدم.اسمش اینه پیجش: Roulette_yab

نمی‌دونم چی بگم باشه توام بازی میکنی؟

0 ❤️

2019-04-23 14:47:51 +0430 +0430

قمار بازاااا بیایننن نظر بدین

0 ❤️

2019-04-23 14:56:12 +0430 +0430

انتهای سرنوشت قمار بازان اینه که مادر و خواهر و زن و بچه اشونو باید برای تسویه بدهیشون بفروشند !

0 ❤️

2019-04-23 15:14:03 +0430 +0430
نقل از: BigAbolhol انتهای سرنوشت قمار بازان اینه که مادر و خواهر و زن و بچه اشونو باید برای تسویه بدهیشون بفروشند !

شاید به نظر قمار کاری غیراخلاقی بیاد،ولی خوب که دقت کنی هرپولی از هرجایی که بدست بیاد فرقی با قمار نداره فقط این اسما بینشون فرق گزاشته،زندگی همش قماره،گلم تلاشت بی اندازس،میگن خانما پریود میشن،پسرا هم نیاز به جق زدن پیدا میکنن مخصوصا وقتی که پریشانن،یا باید اینقد سکس کنن ک بیفن یه گوشه و راحت فک کنن در ۹۰٪موارد مث خودت باید جق بزنن تا جایی ک نای کص شر پروری و پریشان حالی براشون نمونه ب خودت رحم کن و کوتاه بیا

0 ❤️

2019-04-23 15:29:43 +0430 +0430
نقل از: abbbbbcc
نقل از: BigAbolhol انتهای سرنوشت قمار بازان اینه که مادر و خواهر و زن و بچه اشونو باید برای تسویه بدهیشون بفروشند !

شاید به نظر قمار کاری غیراخلاقی بیاد،ولی خوب که دقت کنی هرپولی از هرجایی که بدست بیاد فرقی با قمار نداره فقط این اسما بینشون فرق گزاشته،زندگی همش قماره،گلم تلاشت بی اندازس،میگن خانما پریود میشن،پسرا هم نیاز به جق زدن پیدا میکنن مخصوصا وقتی که پریشانن،یا باید اینقد سکس کنن ک بیفن یه گوشه و راحت فک کنن در ۹۰٪موارد مث خودت باید جق بزنن تا جایی ک نای کص شر پروری و پریشان حالی براشون نمونه ب خودت رحم کن و کوتاه بیا

من که اینقدر پولدارم که نیازی به جق زدن ندارم . شاهدشم همین مسافرت یک ماه پیشم به تایلند و شهر زیبای پاتایا هست . در ضمن میتونی بیایی تو تاپیک مربوط به مسافرت تایلندم تا اونجا حساب های بانکی ام که توش دلار خوابیده رو ببینی .
ما کار درست و حلال انجام میدیم و پول خوب هم در میاریم . گشنه هم نیستیم و خرج خودمونم میکنیم .
کافر همه را به کیش خویش پندارد . حتما خودت دائم الجقی که فکر میکنی هر کی اینجاست جقی هست !
پول قمار - پول فروش مواد مخدر - مشروبات الکلی - پول جن ده - و … اینا همش پول کثیفه .

0 ❤️

2019-04-23 15:33:00 +0430 +0430
نقل از: BigAbolhol

من که اینقدر پولدارم که نیازی به جق زدن ندارم . شاهدشم همین مسافرت یک ماه پیشم به تایلند و شهر زیبای پاتایا هست . در ضمن میتونی بیایی تو تاپیک مربوط به مسافرت تایلندم تا اونجا حساب های بانکی ام که توش دلار خوابیده رو ببینی .
ما کار درست و حلال انجام میدیم و پول خوب هم در میاریم . گشنه هم نیستیم و خرج خودمونم میکنیم .
کافر همه را به کیش خویش پندارد . حتما خودت دائم الجقی که فکر میکنی هر کی اینجاست جقی هست !
پول قمار - پول فروش مواد مخدر - مشروبات الکلی - پول جن ده - و … اینا همش پول کثیفه .

خیلی کص شر میگی خیلی ادعا داری،درکت نمیکنم برو خوش باش بای

0 ❤️

2019-04-23 15:48:35 +0430 +0430
نقل از: BigAbolhol

آقا شاشو کسی ک پولش سالمه و ب قول خودت حرام نیست نمیره تایلند خرج کص ها بشه مال ما حداقل می‌بریم میبازیم یه تعادلی هست ن ک مث تو از بیغ دزدی و حرام باشه کونکش خان در ضمن یادآوری کنم تو وقتی تایلند بودی ابجیت مامانت و شاید حتی شاید زنت زیر یکی تو ایران خوابیده این ب اون در گرفتی؟؟هیچ چیزی تو این دنیا بی حساب کتاب نیس پس اگر دوست داشتی نظر بدی منطقی بده کص نگو باشه آفرین ک و ن ی خان

0 ❤️

2019-04-23 16:04:33 +0430 +0430

بهترین سایت کازینو آنلاین که تو ایران مطمعنه پابلو بته
انفجارش که حرف نداره رولتش وحشت ناک خوبه
سود او این سایت خیلی بالاس
یه سر بهش بزن
http://pablo38.club/?referer=4469

0 ❤️

2019-04-23 16:05:54 +0430 +0430
0 ❤️

2019-04-23 19:51:36 +0430 +0430

کاربلد نیستی

0 ❤️

2019-04-23 19:51:40 +0430 +0430
نقل از: boukon
نقل از: hami_jis بهترین سایت کازینو آنلاین که تو ایران مطمعنه پابلو بته انفجارش که حرف نداره رولتش وحشت ناک خوبه سود او این سایت خیلی بالاس یه سر بهش بزن http://pablo38.club/?referer=4469

کص میگه کیری ترین سایت همینه کص ننه ادم منفعت طلب

من ازش٧مليون كشيدم بيرون كلا٩٠٠تومن زدم
عرضه ميخواد ك تو نداري وگرنه من اكثر سايت هارو امتحان كردم

0 ❤️

2019-04-23 21:28:38 +0430 +0430

رولت بازی کصشعریه چون بدجور آدمو وسوسه میکنه.به نظرم برای قمار آنلاین فقط پیش بینی فوتبال خوبه چون نمیشه هیچ تقلبی توش کرد مگر اینکه داور یا یه بازیکن بخاد بازیو دربیاره.تو بازی رولت واقعی هم خیلی از کازینوها تقلب میکنن. مثلا طرف میره تو کازینو و میگه میخام رولت بازی کنم و اونا هم میبرنش سر یه میزی که خودشون انتخاب میکنن.یه جایی شنیدم که آهن ربا میزارن زیر میز رولت و داخل اون گویی که داره میچرخه حالا راست یا دروغشو نمیدونم ولی هر کصکلکی که بگید توی قمار میشه پیاده کرد.

0 ❤️

2019-04-24 07:23:22 +0430 +0430
نقل از: hami_jis
نقل از: hami_jis بهترین سایت کازینو آنلاین که تو ایران مطمعنه پابلو بته انفجارش که حرف نداره رولتش وحشت ناک خوبه سود او این سایت خیلی بالاس یه سر بهش بزن http://pablo38.club/?referer=4469

کص میگه کیری ترین سایت همینه کص ننه ادم منفعت طلب

من ازش٧مليون كشيدم بيرون كلا٩٠٠تومن زدم
عرضه ميخواد ك تو نداري وگرنه من اكثر سايت هارو امتحان كردم

باشه تو راس میگی کس ننننت

ننتو گایییدم فوش میدی شل ناموش

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «